Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 4.2.2006, 17:24   #1
Corwin
Starosedelac
 
Član od: 18.1.2006.
Lokacija: Underlittleforest
Poruke: 1.647
Zahvalnice: 279
Zahvaljeno 366 puta na 142 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Corwin
Određen forumom Kojim redom?

Nijesam mnogo igrao FPS (osim CoD i MoH) ali danas mi, potpuno neplanirano, uletješe sledeće igre: Far Cry, Half Life 2, Painkiller, Prince of Persia: Sands of time i Serious Sam 2. Ništa od ovoga nijesam igrao ali namjeravam da upalim barem neke od njih.
Znam da su sve OK, ali me zanima koji je vaš favorit i kojim bi redosledom igrali?
Vrijedi li išta ovaj Painkiller?
Corwin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.2.2006, 17:25   #2
B@NE
Starosedelac
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: Velika Greda, Vojvodina
Poruke: 1.918
Zahvalnice: 156
Zahvaljeno 137 puta na 100 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku B@NE Slanje poruke preko Yahooa korisniku B@NE
Određen forumom Re: Kojim redom?

svakako da vredi!
B@NE je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.2.2006, 17:34   #3
[Imzadi]
Starosedelac
 
Član od: 15.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.278
Zahvalnice: 334
Zahvaljeno 334 puta na 149 poruka
Thumbs up Re: Kojim redom?

Citat:
Corwin kaže:
Znam da su sve OK, ali me zanima koji je vaš favorit i kojim bi redosledom igrali?
Vrijedi li išta ovaj Painkiller?
Ako već pitaš za favorit: Painkiller definitivno! Boriš se protiv demona negde između pakla i raja a izabrao te je Bog lično! Izazov, zar ne? Ono što je mene oduševilo u igrici je mnogo stvari a posebno grafika. Videćeš neke delove koji su fenomenalno isprojektovani i napravljeni, kao da je "umešao prste" neki arhitekta specijalizovan za istoriju arhitekture...
Samo jedan predlog: ne bih ti baš preporučila da igraš ovo u mraku sa odvrnutim zvučnicima... može da utiče negativno na zdravlje tvog srca...
I da, imaš jedno oružje koje sam ja imenovala kao "seckalica". Neko čudo koje se vrti na sve strane i proizvodi čudan metalno - realni zvuk... služi da demone rasparčaš na komade kad im se približiš... najbolje oružje u igrici ikada!

Nadam se da je ovo dovoljno da započneš svoju misiju.
[Imzadi] je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.2.2006, 17:52   #4
hacker_aca
amurof aratnevni oeD
 
Avatar korisnika hacker_aca
 
Član od: 18.11.2005.
Lokacija: tamo gde se ne radi
Poruke: 3.181
Zahvalnice: 2.055
Zahvaljeno 1.217 puta na 551 poruka
Određen forumom Re: Kojim redom?

Citat:
Imzadi kaže:
Ako već pitaš za favorit: Painkiller definitivno! Boriš se protiv demona negde između pakla i raja a izabrao te je Bog lično! Izazov, zar ne? Ono što je mene oduševilo u igrici je mnogo stvari a posebno grafika. Videćeš neke delove koji su fenomenalno isprojektovani i napravljeni, kao da je "umešao prste" neki arhitekta specijalizovan za istoriju arhitekture...
Samo jedan predlog: ne bih ti baš preporučila da igraš ovo u mraku sa odvrnutim zvučnicima... može da utiče negativno na zdravlje tvog srca...
I da, imaš jedno oružje koje sam ja imenovala kao "seckalica". Neko čudo koje se vrti na sve strane i proizvodi čudan metalno - realni zvuk... služi da demone rasparčaš na komade kad im se približiš... najbolje oružje u igrici ikada!

Nadam se da je ovo dovoljno da započneš svoju misiju.
Opa, nisam znao da i devojke igraju ovako krvavo-krvoločne-pucačke-koljačinsko-ubistvene igre.

Corwine, izaberi sam kako ćeš. Ja ti tako radim ako dobijem više od jedne igre. Eto, PoP odigraj prvog ili zadnjeg, pošto je to avantura, dok su ovi ostali FPS-ovi.
hacker_aca je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.2.2006, 17:56   #5
Corwin
Starosedelac
 
Član od: 18.1.2006.
Lokacija: Underlittleforest
Poruke: 1.647
Zahvalnice: 279
Zahvaljeno 366 puta na 142 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Corwin
Određen forumom Re: Kojim redom?

Citat:
Imzadi kaže:
Ako već pitaš za favorit: Painkiller definitivno! Boriš se protiv demona negde između pakla i raja a izabrao te je Bog lično! Izazov, zar ne? Ono što je mene oduševilo u igrici je mnogo stvari a posebno grafika. Videćeš neke delove koji su fenomenalno isprojektovani i napravljeni, kao da je "umešao prste" neki arhitekta specijalizovan za istoriju arhitekture...
Samo jedan predlog: ne bih ti baš preporučila da igraš ovo u mraku sa odvrnutim zvučnicima... može da utiče negativno na zdravlje tvog srca...
I da, imaš jedno oružje koje sam ja imenovala kao "seckalica". Neko čudo koje se vrti na sve strane i proizvodi čudan metalno - realni zvuk... služi da demone rasparčaš na komade kad im se približiš... najbolje oružje u igrici ikada!

Nadam se da je ovo dovoljno da započneš svoju misiju.
Zvuči pomalo kao Constantine (film). Što se tiče grafike, bojim se da neću vidjeti - 9200SE.
Ali svejedno, ubjedila si me, evo ga instaliram.
Corwin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.2.2006, 19:09   #6
oklagija
Član
 
Član od: 13.11.2005.
Poruke: 272
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 3 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: Kojim redom?

zna se koja ima najlepsu i najbujniju grafiku ... FC
oklagija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 7:46.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com