Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Zvuk na računaru
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Zvuk na računaru Zvučne karte, zvučnici, slušalice...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 2.9.2012, 13:42   #1
vosa94
Novi član
 
Član od: 30.8.2012.
Poruke: 1
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Problem sa zvukom-windows 7

Poz ljudi da li neko zna kako da resim problem sa zvukom u windows 7, instalirao sam sve moguce drivere i sve ostalo i jednostavno samo prepoznaje digital audio koji je windows sam instalirao. . hvala unapred!!!
vosa94 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.9.2012, 22:55   #2
zeksss-ar
Član
 
Član od: 7.7.2009.
Lokacija: arandjelovac
Poruke: 31
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku zeksss-ar
Smile Re: Problem sa zvukom-windows 7

Citat:
vosa94 kaže: Pregled poruke
Poz ljudi da li neko zna kako da resim problem sa zvukom u windows 7, instalirao sam sve moguce drivere i sve ostalo i jednostavno samo prepoznaje digital audio koji je windows sam instalirao. . hvala unapred!!!
ako imash orginal audio drajvere instaliraj i proradice ako nemas moras da otvoris komp. Ako neznas koja ti je ploca.model Ako znas nemoras i odes direkstno na sajt od modela ploce i tu skines audio drajvere za istu i problem je resen 100 posto
zeksss-ar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.9.2012, 19:26   #3
M4k4
Član
 
Član od: 24.8.2009.
Lokacija: Sombor
Poruke: 149
Zahvalnice: 35
Zahvaljeno 7 puta na 7 poruka
Određen forumom Re: Problem sa zvukom-windows 7

Nema potrebe da otvara komp. Skini "Everest" sa neta, ukucaj na "google" everest, i skini "Everest Home edition 2.20", izbacice ti prvo ja mislim, sa softpedie. Ne zahteva instalaciju, otvoris, pogledas maticnu, pronadjes na netu koji je drajver za zvuk na toj maticnoj, i skines taj drajver ali vazno je da naglasis za windows 7. (ne moras preko maticne, mozda ti u everestu odma pise koja je zvucna kartica)

I ono sto je vazno, kada instaliras drajver, ponudice ti da restartujes komp, prvo proveri jel ima zvuka, ako ima nemoj restartovati, ako nema restartuj pa vidi sta se dogadja.

Pozdrav!
M4k4 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.9.2012, 23:13   #4
zeksss-ar
Član
 
Član od: 7.7.2009.
Lokacija: arandjelovac
Poruke: 31
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku zeksss-ar
Određen forumom Re: Problem sa zvukom-windows 7

Citat:
M4k4 kaže: Pregled poruke
Nema potrebe da otvara komp. Skini "Everest" sa neta, ukucaj na "google" everest, i skini "Everest Home edition 2.20", izbacice ti prvo ja mislim, sa softpedie. Ne zahteva instalaciju, otvoris, pogledas maticnu, pronadjes na netu koji je drajver za zvuk na toj maticnoj, i skines taj drajver ali vazno je da naglasis za windows 7. (ne moras preko maticne, mozda ti u everestu odma pise koja je zvucna kartica)

I ono sto je vazno, kada instaliras drajver, ponudice ti da restartujes komp, prvo proveri jel ima zvuka, ako ima nemoj restartovati, ako nema restartuj pa vidi sta se dogadja.

Pozdrav!
u pravu si ali nisam hteo da mu stvaram zabunu u glavi sa everestom... u svakom slucaju sa everestom ili bez njega resenje ces naci cim ubacis drajvere od modela ploce..... kako je i objasnjeno
zeksss-ar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.9.2012, 1:34   #5
zeksss-ar
Član
 
Član od: 7.7.2009.
Lokacija: arandjelovac
Poruke: 31
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku zeksss-ar
Određen forumom Re: Problem sa zvukom-windows 7

Citat:
zeksss-ar kaže: Pregled poruke
u pravu si ali nisam hteo da mu stvaram zabunu u glavi sa everestom... u svakom slucaju sa everestom ili bez njega resenje ces naci cim ubacis drajvere od modela ploce..... kako je i objasnjeno
i da uz sve to everest u mnogo slucajeva uopste i ne ocita plocu vec pise unknown model...........
zeksss-ar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.9.2012, 14:17   #6
pesha1998
Član
 
Član od: 2.7.2012.
Poruke: 71
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno 5 puta na 5 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku pesha1998
Wink Re: Problem sa zvukom-windows 7

Ili ako nemozes skini device doctor ili neku drugi driver skener (device doctor ti je besplatan) pa s njime skeniraj komp i trebalo bi da nadje drajvere koji ti trebaju... PoZZZ...
pesha1998 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Čudan problem sa zvukom (Creative X-FI Titanium i Logitech Z506) cur3 Zvuk na računaru 7 28.1.2012 21:40
Problem sa zvukom. radulence84 Kvarovi 0 5.10.2011 10:36
problem sa zvukom pantelicdragan Kvarovi 1 12.7.2010 23:36
Problem sa instalacijom windows xp i windows 7! ledu11 Kvarovi 12 12.4.2010 23:42
Problem sa zvukom - Windows - markovuc Operativni sistemi 0 6.3.2009 12:22


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 12:43.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com