Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Ostale komponente

Ostale komponente Kućišta, napajanja, periferije, štampači, skeneri, tastature, miševi, džojstici...

Pregled rezultata glasanja: Bežični miš-za ili protiv
To je extra stvar 68 46,90%
Čista glupost 77 53,10%
Glasova: 145. U ovom glasanju ne možete da učestvujete

Odgovor

Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 19.2.2007, 5:37   #101
dziggy
Član

Član od: 1.12.2005.
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Bežični miš-za ili protiv

Citat:
LunaticRS kaže:
G7 rules?!U SK-u je cini mi se pisalo za taj mis da je napravljen od neke jeftine plastike...Moj MX 518 je napravljen od takvog materijala da gotovo svaka dva dana moram malo alkoholom da ga ocistim jer se od znoja stvara skrama po povrsini i prosto se lijepi za prste.Bas nerivira...
to sto pise u SK-u je smesno,logitech da napravi misa od 80e od jeftine plastike?? pa pukli bi za 2 dana.. a da ne pricam da sam ga video kod coveka posle godinu dana koriscenja i izgleda bukvalno kao nov! jedina mana mu je sto je skup i stvarno nije lako odvojiti te pare za misa ali ko hoce naj a bez zice, ja ne vidim bolji (mislim na gamerski bezicni)
dziggy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.2.2007, 12:35   #102
Sharpshooter
Član

Član od: 7.12.2005.
Zahvalnice: 20
Zahvaljeno 13 puta na 4 poruka

Ja sam za . Koristim logitechov LX 5 i zadovoljan sam , covek se navikne na vecu slobodu kretanja pa mu kabel posle samo smeta . A zadnja baterija trajala mi je oko 5 meseca , kad su p
ri kraju mis te upozori i nema frke ... Pre svega ugodan je ali mu je tockic loseg kvaliteta . Nisam primetio da mi laguje (ili kako se vec kaze ) , pri tom moram da naglasim da pretezno igram brze FPS-ove . U svakom slucaju , probajte ih pa ih onda kritikujte !
Sharpshooter je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.2.2007, 0:24   #103
sin2384
Član

Član od: 7.2.2006.
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku sin2384

Ja sam isto za. Nemam ga, ne znam kad cu ga kupiti - a najvise da bi smanjio bar JEDAN kabl od mog arsenala.
Sem toga, moj brat ima 5-6 godina A4Tech-ov, radi mu bez problema. A i ovako, moram da ustajem iz kreveta kad gledam film.
sin2384 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.2.2007, 11:39   #104
Alek
Veteran

Član od: 23.10.2006.
Zahvalnice: 60
Zahvaljeno 54 puta na 51 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Alek

Ja sam npr svojim Microsoft Intelli Explore 2.0 Wireless prezadovoljan, pogotovo sto sam ga dobio za rodjendan
Alek je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.2.2007, 0:57   #105
Elessar
Član

Član od: 7.12.2006.
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno 38 puta na 16 poruka

Imam Logitech EX 110 komplet i zadovoljan sam. Baterije nisu frka jer imam i punjac, 2 komada uvjek puna a 2 komada se non stop koriste. Lag nisam dosad primjetio.
Elessar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.2.2007, 22:22   #106
Carnex
Veteran

Član od: 15.1.2006.
Zahvalnice: 29
Zahvaljeno 216 puta na 143 poruka

Imam stari A4 wireless set i nemam zalbi na bericnog misa koji nije nista narocito inace

Sto se laga tice mnogo je veci lag na potezu oko-mozak a jos veci na potezu mozak-ruka. Stari IR i prvi RF misevi su imali probleme sa lagom ali od pre 4-5 godina realno problem ne psotoji
Sto se tice izdrzljivoti ne morate da brinete. Moj je apdao i padao. Osim toga slomio sam mu vratanca za baterije (koje menjam svaka dva dana, tezak troskadzija) pa baterije vadim tako sto ga prilicno nemilosrdno tresnem o saku i one slete u istu
Menjanje baterija je stvar navike. meni treba oko 30 sec da izvadim baterije iz njega, izvadim baterije iz risivera/punjaca, stavim pune baterije u mis, stavim prazne baterije u risiver/punjac. Ima ljudi koje to nervira i to je OK ali realno nije neki gnjavez.
Pola ljudi preferira teze a pola lakse miseve. Nista nije univerzalno.
Sve u svemu bezicni mis ili ne je stvar licne preference. realno nema ozbiljnih argumenata protiv ali subjektivnih uvek ima koliko oces a oni su cesto najvazniji.
Carnex je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.4.2007, 18:50   #107
ivan79
Član

Član od: 17.2.2007.
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Slanje poruke preko Skypea korisniku ivan79

i ja sam za pacove brez zicu pogotovo sto sam vlasnik jednog kompleta vec 2 godine i sve je sasvim ok posto sam s doticnim misem i tastaturom obrnuo far cry sve nivoe tezine i neke slicne naslove a problem autonomije je resen sa 2 para punjivih baterija od 2800 tako da sam od punjenja do punjenja miran oko 3 meseca cime sam sasvim zadovoljan...(inace pacov i tastatura su logitech)
ivan79 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.4.2007, 20:53   #108
pelezinjo
Član

Član od: 3.3.2007.
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 6 puta na 6 poruka

pa ja koristim logitech-ov sa 'zicni' naravno
ti bezicni mogu da te izdaju u sred igrice i sta onda?!
pelezinjo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.4.2007, 18:38   #109
Lord
Veteran

Član od: 19.12.2005.
Zahvalnice: 26
Zahvaljeno 24 puta na 18 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Lord

Moj wirelless intelli mouse te upozori kad su mu baterije pri kraju, izbaci ti poruku, a i u svakom trenutku u softveru mozes da vidis nivo napunjenosti i jacinu signala, tako da...
Lord je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.4.2007, 23:38   #110
Željko
Starosedelac

Član od: 31.1.2006.
Zahvalnice: 832
Zahvaljeno 443 puta na 240 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Željko

Citat:
ti bezicni mogu da te izdaju u sred igrice i sta onda?!
Promeniš bateriju
Željko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.4.2007, 9:47   #111
vazon
Novi član

Član od: 19.5.2006.

Bezicnog misonju imam priliku da koristim kod devojke, a obicnog, repatog misa koristim kuci i vise mi se dopada moj obicni mis.

Ona ima cetiri baterije - 2 su u misu i 2 na punjacu, pa ih rotira. Neko je ovde pomenuo da baterije menja na svaka 3 meseca. Uh, ja sam stekao utisak da mis trosi baterije, od prilike, kao mobilni. Menjaju se na par dana. Mada, mozda sam nesto istripovao u vezi toga.

Ipak me najvise nervira on/off dugmic na misu. Uzmem mis u ruke, trljaj sa njim po stolu levo-desno, a on ne reaguje. "Ah, da!", sevne mi spasonosna misao, "prvo moras ukljuciti misa!"... Mislim, mis koji se ukljucuje i iskljucuje na on/off.

Najbitniji nedostatak je mozda taj sto mi se mis cini nekako nestabilnim pri radu. Kursor nije bazdaren, tako da kazem...

Njen cale ne stedi na opremi, tako da sigurno nije uzeo najjeftinijeg bezicnog misa. Nisam siguran, ali mislim da jr Logitech...

Dakle, ako ne postoji neka posebna potreba za bezicnim, onda uz`i obicnog misa. Sta je malo cimanja sa kablom naspram baterija, punjaca i ostalih zezalica sa wireless misom?

Pozz
vazon je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.4.2007, 23:20   #112
quality
Član

Član od: 12.1.2006.
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 4 puta na 4 poruka

Ja uzeo danas Logitech MX Revolution i extra sam zadovoljan za sada a tek kako lezi u ruci.... to je tek za pohvalu... Igrao sam par igrica i nema nikakvih problema! Jeste skup ali i vredi!
quality je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.4.2007, 17:30   #113
Nathan
Novi član

Član od: 13.3.2007.

proble koji su navedeni kao shto je baterija i njeno punjenje je resheno u mx revolution mishu . u njega se nestavljaju baterije kao u ostale cordless misheve nego ima svoju bateriju koja mozhe kad se napuni da izdrzhi 3 dana (znam iz iskustva) i vishe a da bi se potpuno napunio treba mu ne vishe od 2 sata , shto dakle ne predstavlja problem , stavish ga preko notji i eto . a shto se tiche laga mislim da su svi koji su njega naveli kao problem mislili na igrice poput counter-strike idr. poshto ja igram cs sa revolutionom i lag se neosetja u potpunosti , imao sam mx510 pre toga i uzeo sam ovaj mish iz razloga shto me je smorilo da stalno stavljam pepeljaru na kabal misha da mi nebi zapinjao o rub stola . svi vi koji ste napislai da je bezhichni mish glupost nije isprobao mx revolution .
Nathan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.4.2007, 19:59   #114
darac_kv
Član

Član od: 5.3.2007.
Zahvalnice: 115
Zahvaljeno 133 puta na 122 poruka

e ja imam obicni mis od 200 kinti A4 tech sivi i mogu reci da je*e kevu!!!na njemu sam presao sve od Far Cry do Prey Quake4 Oblivion i milion drugih FPS i RTS-a i ostalo!!!nikad mi se nije izgubio ili pokazao bilo koji drugi vid neposlusnosti!!!e 200 kinti jbt
darac_kv je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.4.2007, 21:09   #115
uros@3D
Deo inventara foruma

Član od: 10.6.2006.
Zahvalnice: 1.193
Zahvaljeno 1.918 puta na 966 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku uros@3D

Ja sam glasao za ovo prvo, iako koristim Logitech-ov obicni repati. Imam ga vec 2 god i nije bilo nikakvih problema. Razmisljam se da uzmem onaj Logitech-ov multimedia paket sa bezicnim misem i tastaturom, ali opet me j**e menjanje baterije, prosto me mrzi!
uros@3D je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.4.2007, 17:20   #116
DrZoid
Novi član

Član od: 16.4.2007.

Imam mx 1000 vec godinu i nesto fenomenalan je za sve,baterija traje dosta dugo.Extra mis
DrZoid je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.5.2007, 13:34   #117
scouser
Novi član

Član od: 20.2.2006.
Zahvaljeno 5 puta na 5 poruka

Citat:
dziggy kaže: Pregled poruke
to sto pise u SK-u je smesno,logitech da napravi misa od 80e od jeftine plastike?? pa pukli bi za 2 dana.. a da ne pricam da sam ga video kod coveka posle godinu dana koriscenja i izgleda bukvalno kao nov! jedina mana mu je sto je skup i stvarno nije lako odvojiti te pare za misa ali ko hoce naj a bez zice, ja ne vidim bolji (mislim na gamerski bezicni)
Nema sta video ili nisi,ja ga imam vec malo jace od godinu i kao nov je.E sad to u SK sto je pisalo je delimicno tacno.Naime,mis IZGLEDA kao da je napravljen od najjeftinije plastike ali to ona svakako nije.
scouser je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.5.2007, 20:16   #118
Rasa
Član

Član od: 23.4.2007.
Zahvalnice: 110
Zahvaljeno 89 puta na 73 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Rasa Slanje poruke preko Skypea korisniku Rasa

Ima Trust wireless optical mini mouse, i nije los mada ga koristim samo na laptopu, na desktopu imam reponju
Rasa je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.5.2007, 9:11   #119
Kaiser Soze
Član

Član od: 5.11.2006.
Zahvalnice: 37
Zahvaljeno 31 puta na 26 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Kaiser Soze

Imam MX310 i neko cudo iz Nemacke koje sma dobio na poklon Dexa WiFi mis. Ne da se ne moze poredeiti, nego ga 310ka ubija.
Opet nije neko poredjenje, ali...
Kaiser Soze je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.5.2007, 22:10   #120
Sasa90
Veteran

Član od: 3.3.2007.
Zahvalnice: 161
Zahvaljeno 291 puta na 162 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Sasa90 Slanje poruke preko Yahooa korisniku Sasa90 Slanje poruke preko Skypea korisniku Sasa90
Talking Re: Bežični miš-za ili protiv

Ja imam Logitechove wireles bezicne miseve i tastature. Sasvim sam zadovoljan sa njima (sem kad moram da menjam bateriju) ali u sustini su mi ovi sa zicom uzasno smetali kod misa jer kad nesto crtam onda ga moram vuci i cupati. A sad je ovako sasvi lakse. Tako da svima od srca preporucujem!
Sasa90 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno

Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Windows XP updates: za i protiv! Astor Operativni sistemi 34 10.8.2006 22:07
Bežični USB Miš ForceWare Kvarovi 3 29.7.2006 10:38
Bežični mikrofon sa žicama (???) hacker_aca Brbljaonica 10 10.7.2006 21:29
DFI za i protiv! Eddie ŠDK - Osnovne komponente 21 31.5.2006 22:03

Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 17:16.