Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Run > Video/TV softver
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Video/TV softver Video programi, formati, kodeci, konvertori, DVD/TV softver, satelitski/DVB programi, DivX i sl.

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 4.4.2010, 21:05   #1
ivanovic-94
Član
 
Član od: 9.1.2009.
Poruke: 180
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 5 puta na 3 poruka
Određen forumom Snimanje... (DVD >>> Youtube)

Imam dosta klipova snimljenih sa dvda i sad hocu da te klipove stavim na youtube,svaki ne traje duze od 5 min ali je rpoblem u onome kada se ubaci dvd cd u laptop ja idem na open i tu ima ono VTS_1 VTS_2 itd problem je u tome sto meni ni jedan program nece da otvori samo VTS_1 dok sve ostale hoce ma koliko ih bilo,sad kada se nadvd snima npr.snimim sad nesto od 10 min i iskljucim i sutra opet nesto od 20 min i on automqatski pravi meni i na meniju je svako novo snimanje kao poseban izbor znaci koliko puta prekinem snimanje i nastavim toliko se onih izbora u meniju napravi,ali nisu ti izbori svaki VTS_1,nadam se da me razumete nije ad ako snimim nesto od 10 min i prekinem pa posle od 20 min i prekinem nije ovo od deset min npr VTS_! a ovo drugo VTS_@ nego je npr VTS _CEO PRVI i pola drugog a VTS_@ nastavak drugo,sad ja hocun esto sto mi je VTS_! da stavim na komp ono kao st osam napisao nece,da je to VTS odvbojeni po novim snimanjima ja bi lako,cim ubacim novicd prazan ja snimim minut nesto bezveza i onda snimam sta hocu dalje alin ije tako,nadAM SE DA razumete, znaci trebva mineko resenje to VTS 1 na komp mogu da pustim samo takosto cu npr ja idem na POWER DVD pustiti DVD sa sve menijom e tu moze da se birra sve kao na DVD ali ja tako ne mogu da prebacim u komp da bi posle to konvertovao i stavio na net,mislim da bi resenje bilo ako postoji neki prog koji snimq sve sto se radi na ekranu ukljucujuci i audio i video pa onda samo ukljucim taj program i pustim preko menija to sto hocu preko FULL SCREAN i progranm to snimi i sacuva i onda ja to na youtube?ima li neko resenje?
ivanovic-94 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.4.2010, 21:14   #2
miša topola
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.4.2009.
Lokacija: MMO Bay
Poruke: 8.310
Zahvalnice: 1.028
Zahvaljeno 1.400 puta na 1.155 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku miša topola Slanje poruke preko AIM-a korisniku miša topola Slanje poruke preko MSN-a korisniku miša topola Slanje poruke preko Yahooa korisniku miša topola Slanje poruke preko Skypea korisniku miša topola
Određen forumom Re: Snimanje...

Jel mi se čini ili je ovo najduža rečenica na forumu
Izvini ali nisam razumeo šta ti treba, ipak imam 5 iz srpskog jezika. Kratko i jasno, treba ti...
miša topola je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku miša topola na korisnoj poruci:
godzilla (5.4.2010)
Stara 4.4.2010, 21:51   #3
ivanovic-94
Član
 
Član od: 9.1.2009.
Poruke: 180
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 5 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: Snimanje...

Ukratko: Snimio sam nesto na dvd recorderu i sada hocu to da stavim na youtube,na mom dvd recorrderu kada nesto snimim on sam napravi dvd meni koji izgleda kao kada kupis dvsdpa imas meni tako i ovde ,kada nesto snimim npr emisiju iz cxela bez stopiranja on napravi jedan chapter u meniju zza tru emisiju i tako sve sledece,ali kada taj dvd cd ubacim u moj laptop i idem na desni klik OPEN a ne autoplay tu ima ono VTS_1 VTS_2 i td. problem je sto laptop na svim dvdevima cdevima nece da pusti samo VTS_1 znaci kada hocu da ga pustim u power dvd on izbaci neki eror i ugasise dok sve ostale VTS hoce,zbog cega je to? Sad imam nesto sto je na VTS_! jwer ga je dvd tako namestio i sad ja hocu da to isecem i metnem na youtube ali ne mogu ni da ga secem ni da ga konvertujem ako ga ni jedan program mpa ni onaj za secenje nece otvoriti,dok sve ostale VTS hoce,dok kada u POWER DVD odem na PLAY DVD on mi izbaci DVD MENI kao na DVD PLAYERU i tu sve radi,ali odtle ne moze nista da se uradi sme da se gleda....ako postoji program za snimanje desctopa ali da snima i audio i video pa da ja lepio ukluucim taj program pustim DVD preko POWER DVD PLAY DVD i povecam na full screan i taj program snimi sve to i sacuva i tako istpovremeno i isecem fajl i dobijem sve samo da ga uplodujem,ako postoji pogram koji to radi,znaci snima i sliku i zvuk sa desctopa dajte/.....nadam se da me sad razumete v
ivanovic-94 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.4.2010, 22:07   #4
acok97
Guest
 
Poruke: n/a
Određen forumom Re: Snimanje...

Probao sam ovo dekodirat , al me sad boli glava od viska podataka
Daj reci u jednoj recenici samo sta oces , a ne ovo sve jbt
  Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.4.2010, 22:17   #5
ivanovic-94
Član
 
Član od: 9.1.2009.
Poruke: 180
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 5 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: Snimanje...

Jaoooo,evo ocu da ono sto sam snimao na DVD RECORDERU stavim na youtube,snimao sam iz vise delova ,e sad hocu dA STAVIM MOZDA MINUT OD CELOG CDA ZNACI DA ISECEM PRVO JEDAN DEO KOJI MI TREBA PA DA GA SYAVIM NA YOUTUBE? KAKO?
ivanovic-94 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.4.2010, 22:26   #6
miša topola
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.4.2009.
Lokacija: MMO Bay
Poruke: 8.310
Zahvalnice: 1.028
Zahvaljeno 1.400 puta na 1.155 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku miša topola Slanje poruke preko AIM-a korisniku miša topola Slanje poruke preko MSN-a korisniku miša topola Slanje poruke preko Yahooa korisniku miša topola Slanje poruke preko Skypea korisniku miša topola
Određen forumom Re: Snimanje...

AudaCity
Zar nije jednostavnije da kažeš, program za seckanje video snimaka?
I nemoj da pišeš velikim slovima!
miša topola je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.4.2010, 22:30   #7
ivanovic-94
Član
 
Član od: 9.1.2009.
Poruke: 180
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 5 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: Snimanje...

nIJE JEDNOSTAVNIJE ,VIDEO SAM DA NE KAPIRATE KADA CEO PROBLEM IZNESEM OD JEDNOM AP SAM KRENUP REDOM,LAKO CIU JA ISECI,ALI JE PROBLEM DA KADA UBACIM TAJ DVD CD U LAPTOP MORAM VALJDA PRVO VIDEO DA KOPIRAM U LAPTOP PA TEK ONDA DA GA SECEM PREKO PROGRAMA,JAQ MOGU DA GA KOPIRAM ZNACI KOPIRAM ONO VTS_1 VTS_2 VTS_3.... problem je u tome sto laptop ni preko jednog programa nece da otvori samo VTS _1 dok sve sotale hoce i tako je nas svim cd-vima? sta da radim?

Izvinjavam se za slova,necu vise!
ivanovic-94 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.4.2010, 22:31   #8
ivanovic-94
Član
 
Član od: 9.1.2009.
Poruke: 180
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 5 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: Snimanje...

To sto si mi dao je za AUDIO a ne za video?a i na kraju krajeva nista mi ne pomaze do ne resim ovo....
ivanovic-94 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.4.2010, 22:36   #9
acok97
Guest
 
Poruke: n/a
Određen forumom Re: Snimanje...

Jeste audacity za audio , trebo bi probati sjeckati to sa vegas-om ako
hoces link pisi mi pm
  Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.4.2010, 22:40   #10
ivanovic-94
Član
 
Član od: 9.1.2009.
Poruke: 180
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 5 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: Snimanje...

Ce cek,izgleda da se nazire resenje,evo sada cu da eksperimentisem nesto pa cu javiti najverovatnije sutra sta mi je ispalo od eksperimenta......
ivanovic-94 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.4.2010, 22:55   #11
ivanovic-94
Član
 
Član od: 9.1.2009.
Poruke: 180
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 5 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: Snimanje...

E ljudi izgleda da sam resio,sada misamo treba sledece,besplaran program za secenje koji podrzava mpg,posto ove ne sme piraterija ako neko ima resenje i link za neku regovanu verziju programa koji m itreba neka se javi na Pp....
ivanovic-94 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.4.2010, 23:28   #12
Stranger2
Veteran
 
Član od: 23.9.2009.
Poruke: 892
Zahvalnice: 597
Zahvaljeno 312 puta na 165 poruka
Određen forumom Re: Snimanje...

Citat:
sada misamo treba sledece,besplaran program za secenje koji podrzava mpg
Najbolji za secenje .MPG fajlova je MPEG Streamclip a moze da posluzi i Free Video Dub. Oba su besplatna.
Stranger2 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.4.2010, 23:49   #13
miša topola
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.4.2009.
Lokacija: MMO Bay
Poruke: 8.310
Zahvalnice: 1.028
Zahvaljeno 1.400 puta na 1.155 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku miša topola Slanje poruke preko AIM-a korisniku miša topola Slanje poruke preko MSN-a korisniku miša topola Slanje poruke preko Yahooa korisniku miša topola Slanje poruke preko Skypea korisniku miša topola
Određen forumom Re: Snimanje...

Citat:
ivanovic-94 kaže: Pregled poruke
To sto si mi dao je za AUDIO a ne za video?a i na kraju krajeva nista mi ne pomaze do ne resim ovo....
Izvini, moja greška Ali šta ću, kada pišeš rečenicu od 500 karaktera
miša topola je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.4.2010, 9:18   #14
ivanovic-94
Član
 
Član od: 9.1.2009.
Poruke: 180
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 5 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: Snimanje...

Dobro miso ne moras sad da svaljujes na drugog ja sam morao da iznesem problem zato sto je problem veliki i tesko ga je objasniti,al nema veze video si valjda da je DVD REC ,VTS i ostalo nije audio,nema veze,salim se probacu ovo sto mi je STRANGER2 predlozio....
ivanovic-94 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.4.2010, 10:00   #15
ivanovic-94
Član
 
Član od: 9.1.2009.
Poruke: 180
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 5 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: Snimanje...

E sve ide samo ne program,svaki zeza skinuo sam 10 programa za SPLIT ali ni jedan ne valja,ili ne podrzava mpg format ili je trial pa ima ogranixcenja,ali u vecini slucajeva zeza,jel imate neki program ova dva sto ste mi dali ne odgovaraju....imam i neki VIRTUAL DUB ali ni on ne podrzava format...
ivanovic-94 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.4.2010, 13:54   #16
ilidan
V.I.P. Video/TV softver
 
Član od: 24.12.2005.
Poruke: 1.700
Zahvalnice: 140
Zahvaljeno 462 puta na 359 poruka
Određen forumom Re: Snimanje...

Jesi li kopirao sadržaj tog DVD diska na hard disk? Većina programa radi samo ako je video na hard disku.
Imaš Avidemux i XMedia Recode koji mogu da iseku i konvertuju željeni video u jednom potezu. Ako imaš problema sa kopiranjem videa na HDD, iskoristi DVDShrink ili DVD Fab HD Decrypter.
P.S. Svi programi su besplatni.
ilidan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.4.2010, 15:54   #17
--ComputerBoy--
Starosedelac
 
Član od: 7.3.2006.
Poruke: 1.346
Zahvalnice: 1.167
Zahvaljeno 647 puta na 285 poruka
Određen forumom Re: Snimanje...

Probaj Format Factory. Tu mozes i da konvertujes i da seces, pa cak i da crop-ujes.
--ComputerBoy-- je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.4.2010, 18:39   #18
Aleksandar
Veteran
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: Banjaluka
Poruke: 504
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 294 puta na 133 poruka
Određen forumom Re: Snimanje...

VideoReDo je odličan program za lossless MPEG editing.
Nije besplatan, ali mislim da je potpuno funkcionalan u probnom periodu, tako da ćeš moći da uradiš sve što želiš.
Aleksandar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.4.2010, 19:35   #19
Spawn BG
V.I.P.
 
Član od: 26.12.2005.
Lokacija: Open in new tab
Poruke: 1.507
Zahvalnice: 409
Zahvaljeno 344 puta na 280 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Spawn BG
Određen forumom Re: Snimanje...

Ako sam ja dobro razumeo, hoces pojedinacne klipove da izvuces sa tog dvd-a, a svi su u jednom VTS "kompletu"? Pa trebalo bi da ti besplatni DVDDecrypter, DVDShrink ili komercijalni DVDFab prepoznaju PGC (program chain) za svaki pojedinacni spot. U DVDshrinku opcija REAUTHOR, u DVDFabu MAIN MOVIE...
Spawn BG je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.4.2010, 20:18   #20
ivanovic-94
Član
 
Član od: 9.1.2009.
Poruke: 180
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 5 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: Snimanje...

hvala na odgovorima,probacu sve sto ste mi dali,znaci ako neko nije ukapirao imam npr 5 VTS ova i sad hocu da iz VTS_2 izvucem 3 minuta .....tio mi treba probCU SA programima koje ste mi dali....
ivanovic-94 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Youtube - problem Marti Misterija Internet tehnologije 589 15.5.2019 16:13
YouTube mi iskasapi video :( BugA Video/TV softver 6 4.4.2010 22:13
YouTube TV dacajak Internet tehnologije 3 25.2.2009 2:09
Upload video fajlova na net i youtube? zoran13 Video/TV softver 0 16.2.2009 17:24
Snimanje zvuka sa YouTube Sasa90 Zvuk na računaru 1 26.8.2007 10:23


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 6:26.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com