Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Komunikacioni uređaji i umrežavanje

Komunikacioni uređaji i umrežavanje Modemi, mrežna oprema, mreže i umrežavanje…

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 14.2.2010, 21:20   #1
Nitro_n1
Član
 
Član od: 14.2.2010.
Poruke: 69
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Thumbs down Zaštita TPLink W340G rutera

Ovako prvo da opišem moju vezu sa spoljnim IT svetom. Laptop i PC računar koriste wireless vezu sa napomenutom (TL-W340G) ruterom. A on je povezan sa EUnetovim ruterom (TD-8816). TL-W340G nema mogućnost postavljanja lozinke, koliko je meni poznato. Već se zaštita radi preko ograničenja dostupnosti IP adresa, ili Domain-a. Ali kada ukucam u spisak dozvoljenih adresu ADSL rutera i adresu koju dobijem u cmd/"ipconfig /all" ne dobijem pritstup internetu, niti dobijem pristup podešavanju ADSL rutera. Inače kad su skinuta ograničenja, ADSL ruteru se pristupa preko IP-a 192.168.1.1 i tu adresu sam uneo u podešavanja W340G rutera, ali ne radi. Moje glavno pitanje je kako da ograničim pristup wireless ruteru, a da saobraćaj između ADSL i W340G rutera bude neometan. Doduše i ja znam kako treba da ide postupak, ali kao što sam reko, IP adrese koje sam ja našao ne dozvoljavaju mi pristup internetu. Hvala
Nitro_n1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Umrežavanje 2 računara preko wireless rutera i ADSL rutera Sale013 Komunikacioni uređaji i umrežavanje 25 24.2.2011 0:57
Umrežavanje tri kompjutera preko rutera (TP-LINK TD-8840T) brka Komunikacioni uređaji i umrežavanje 10 22.10.2009 17:18
Zaštita na Internetu i zaštita sajtova Schnak3 Web razvoj 9 24.10.2008 13:48
Pomoc oko povezivanja asus wireless rutera na adsl ruter bojjanm Komunikacioni uređaji i umrežavanje 0 26.11.2007 23:49


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 19:39.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com