Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Kvarovi
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Kvarovi Pomoć i informacije u vezi sa neobjašnjivim kvarovima
i nestabilnostima sistema

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 24.12.2011, 0:21   #1
enki
Član
 
Član od: 12.12.2007.
Poruke: 228
Zahvalnice: 11
Zahvaljeno 5 puta na 5 poruka
Određen forumom Epson LQ-630! POTREBNA POMOC !! nekoga ko BAS poznaje epson!

pozdrav , kupio sam matricki stampac epson lq 630, zaktevali su iz poste da se kupi zbog rada na salteru stampanje uplatica, e sad , kako bi stampac stampao uplatinice kako treba potrebno je zameniti neka Default podesavanja..

medjutim pratio sam upustvo kako to da uradim i nemogu da ukapiram kako !!
tamo pise sledece ..

-------------------------------------------------------------------------
-Kada koristite beskonačan papir, proverite da li je papir stavljen i štampač ugašen.

-Uključite štampač dok pritiskate oba dugmeta Load/Eject i Pause.
Štampač ulazi u režim originalnog podešenja. Kada se koristi beskonačan papir, štampač će odštampati uputstva za izbor jezika (jedna strana).

-Kada koristite pojedinačne listove papira, postavite ih u štampač. Štampač će odštampati uputstva za izbor jezika (jedna strana).

-Pritiskajte dugme LF/FF sve dok lampice Power, Paper Out i Pause ne pokažu jezik koji želite, kao što je opisano u delu o instrukcijama za izbor jezika.

-Pritisnite dugme Load/Eject da odštampate uputstva o režimu za menjanje originalnih podešenja (četiri stranice) na jeziku koji ste izabrali.
-U odštampanim uputstvima navode se podešenja koja možete da izmenite, opisuje se kako da to učinite i pokazuje na koji način Vam lampice na upravljačkoj ploči pomažu da izvršite podešenja. Sledite ova uputstva kako biste preko upravljače ploče promenili originalna podešenja štampača.
Beleška:
-Strelice u uputstvima pokazuju trenutna podešenja štampača.

-Kada završite sa podešavanjem, isključite štampač i izađite iz režima za menjanje originalnog podešenja.

---------------------------------------------------------------------
ja uradim sledece ...
pri paljenju drzim pause + load /eject ... i stampac udje u rezim podesavanja i ostampa trenutna podesavanja, i sad ... ja pritiskom na neke od 3 tastera na stampacu ja menja ta podesavanja ali NIGDE nemam uvid u to sta menjam uopste... tako da podesavanje postane nemoguce .. jer neznate ni sta ste zamenili .. niti sta menjate tako na slepo! ..

pa me zanima kako da pratim ja sta menjam .. gde to stampac pokazuje sa obzirom da ne stampa nista na papir... ( a4 ) molim za pomoc nekoga ko se bas razume u ovu problematiku ...

stvarno KATASTROFA kako su napravili ovo skroz bezveze.


hvala na odgovoru svaki odgovor bi mi znacio jer se 2 dana sa ovim smaram i neznam sta da mu radim vise !

pozdrav
enki je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Problem sa novim HDD-om WD Caviar Green WD15EARS (potrebna strucna pomoc) dzambo Kvarovi 18 27.2.2011 2:41
Problem, potrebna pomoc hitno Nicin Kvarovi 5 22.11.2010 0:22
Potrebna mi je pomoc oko odabira odgovarajuce konfiguracije! molim vas, Hvala! Simunek Boris ŠDK - Osnovne komponente 16 6.7.2010 17:01
Potrebna mi pomoc! Snakebite 2D radovi 4 30.4.2009 1:08
Ne mogu Windows da instaliram !!! HITNA POMOC POTREBNA !!! lanscapex Kvarovi 4 9.2.2009 17:35


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 12:22.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com