Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Šta da kupim? > ŠDK - Grafika
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

ŠDK - Grafika Saveti u vezi sa kupovinom video karti i monitora

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 25.10.2012, 18:46   #21
Mare911
Član
 
Član od: 17.11.2006.
Poruke: 327
Zahvalnice: 141
Zahvaljeno 165 puta na 87 poruka
Određen forumom Re: TV ili monitor?

Ne zavaravaj se da mislis da ce ti ista biti 'mnogo' veliko. ja sam presao sa 19' na 42' i osecaj je ekstra. AutoCAD, igrice, sve je neuporedivo udobnije na vecoj dijagonali.
Jedino sto bi ja obratio paznju je da ima HDMI jer sam pravu ostrinu slike dobio tek kad sam povezao preko njega i iskljucio svaki efekat na TVu (kod mene se ta opcija zove 'PC mode' i ima je tek ako se poveze sa hdmi)
Mare911 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Mare911 na korisnoj poruci:
polarnimeda (25.10.2012)
Stara 25.10.2012, 23:58   #22
polarnimeda
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.013
Zahvalnice: 1.799
Zahvaljeno 958 puta na 582 poruka
Određen forumom Re: TV ili monitor?

Citat:
Djuro kaže: Pregled poruke
Uzmi najjeftiniji 32" full hd, da ima hdmi (ako moze vise njih, pa jednog dana na njega prikacis konzolu, komp, hd plejer...), odziv <=5ms i da je poznate marke.
tako sam otprilike i mislio da uradim, al razlika u cifri nije toliko mala.... a sa pola metra gledati 32"... to je po povrsini preko 3x vece, dok je 26/27" oko 2.5x veci od ovih 17"... al ok.. generalno kapiram savete, jedino mi nije jasno sta je minus ovih manjih, osim sto su manji (ako i ima ikakav drugi minus)?
.
.
.
btw, da li monitor dolazi u obzir posto vec imam tv karticu? da li je slika na tv-u, kada na njega prikacim komp, sama po sebi kvalitetnija od one koje mi daje monitor? kapiram da tv na tv-u i tv na monitoru sa tv karticom ne mogu da se porede... jel ne mosti monitor na koji moze da se ukljuci iptv, koji doduse jos uvek nemam al kapiram da ce postati standard..

Poslednja ispravka: polarnimeda (26.10.2012 u 0:15)
polarnimeda je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.10.2012, 0:32   #23
Acanen
Starosedelac
 
Član od: 5.12.2007.
Poruke: 2.260
Zahvalnice: 242
Zahvaljeno 1.135 puta na 846 poruka
Određen forumom Re: TV ili monitor?

Citat:
polarnimeda kaže: Pregled poruke
kapiram to, ali kada se odaljim da gledam tv ili film, razdaljina je oko 3 metra, o tome se i radi... zelim da nesto bude i dovoljno veliko za tv a ne preveliko za monitor. bilo bi lepo otici malko dalje (vise) od zlatne sredine koja nisam siguran sta je.
Ja gledam sa slicne razdaljine filmove i po meni je 23'' dovoljno a mislim da bi mi bio problem da igram Borderlands 2 na 32'' tv-u ako bih se priblizio monitoru na metar. Vidim da za televizore daju samo 24 meseci garancije dok bi za Dell u2312hm dobio 36 pa je i to jedan plus za kupovinu monitora. Skoro sam citao na jednom forumu temu u kojoj lik trazi savet pre kupovine 3 monitora od 32'' do 37'' jer "ne moze" da se igra na 3x u2312hm a nekima ispadnu oci dok gledaju u jedan 22" monitor Moj savet je da uzmes tv pa ako ti smeta velicina da ga vratis u radnju i zamenis za monitor.
Acanen je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Acanen na korisnoj poruci:
polarnimeda (26.10.2012)
Stara 26.10.2012, 2:18   #24
polarnimeda
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.013
Zahvalnice: 1.799
Zahvaljeno 958 puta na 582 poruka
Određen forumom Re: TV ili monitor?

Citat:
Acanen kaže: Pregled poruke
Ja gledam sa slicne razdaljine filmove i po meni je 23'' dovoljno a mislim da bi mi bio problem da igram Borderlands 2 na 32'' tv-u ako bih se priblizio monitoru na metar. Vidim da za televizore daju samo 24 meseci garancije dok bi za Dell u2312hm dobio 36 pa je i to jedan plus za kupovinu monitora. Skoro sam citao na jednom forumu temu u kojoj lik trazi savet pre kupovine 3 monitora od 32'' do 37'' jer "ne moze" da se igra na 3x u2312hm a nekima ispadnu oci dok gledaju u jedan 22" monitor Moj savet je da uzmes tv pa ako ti smeta velicina da ga vratis u radnju i zamenis za monitor.
znaci mozda 26/27" dodje i kao naj resenje?
e i da.. lcd ili led?

uh i da.. dal je 50hz premalo? meni na 60hz monitor kao da treperi, kao da mu igra slika. :/
e, i da li vox spada u fush marke?

Poslednja ispravka: polarnimeda (26.10.2012 u 2:31)
polarnimeda je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.10.2012, 8:56   #25
Acanen
Starosedelac
 
Član od: 5.12.2007.
Poruke: 2.260
Zahvalnice: 242
Zahvaljeno 1.135 puta na 846 poruka
Određen forumom Re: TV ili monitor?

Citat:
polarnimeda kaže: Pregled poruke
znaci mozda 26/27" dodje i kao naj resenje?
e i da.. lcd ili led?

uh i da.. dal je 50hz premalo? meni na 60hz monitor kao da treperi, kao da mu igra slika. :/
e, i da li vox spada u fush marke?
Nije neka velika razlika (isplativa) izmedju 23" i 26" pa ako ipak odlucis da kupis nesto vece od 23" onda bi bilo pametno uzeti tv od 32". Monitor bi ti bio korisniji ako igras dosta igara dok bi ti tv vise odgovarao ako gledas puno filmova i utakmica. Stalno spominjem Dell U2312hm zbog "pristupacne" cene, ips panela i dobih uglova gledanja.
Nisam imao priliku da vidim televizore te meni slabo poznate marke ali ako bih kupovao tv za 30-35000 onda bih gledao da uzmem neku poznatiju marku sa duzom garancijom.
Najbolje bi bilo da sacekas jos par saveta pre kupovine monitora i li tv-a. Meni tv od 32" deluje preveliko za surf i igranje ali mozda gresim. Gomila ljudi je ranije uzimala tv-e umesto monitora pa bi bio red da se neko od njih oglasi i da ti pomogne korisnim savetom
Acanen je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Acanen na korisnoj poruci:
polarnimeda (26.10.2012)
Stara 26.10.2012, 21:27   #26
polarnimeda
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.013
Zahvalnice: 1.799
Zahvaljeno 958 puta na 582 poruka
Određen forumom Re: TV ili monitor?

Citat:
Acanen kaže: Pregled poruke
Nije neka velika razlika (isplativa) izmedju 23" i 26" pa ako ipak odlucis da kupis nesto vece od 23" onda bi bilo pametno uzeti tv od 32". Monitor bi ti bio korisniji ako igras dosta igara dok bi ti tv vise odgovarao ako gledas puno filmova i utakmica. Stalno spominjem Dell U2312hm zbog "pristupacne" cene, ips panela i dobih uglova gledanja.
Nisam imao priliku da vidim televizore te meni slabo poznate marke ali ako bih kupovao tv za 30-35000 onda bih gledao da uzmem neku poznatiju marku sa duzom garancijom.
Najbolje bi bilo da sacekas jos par saveta pre kupovine monitora i li tv-a. Meni tv od 32" deluje preveliko za surf i igranje ali mozda gresim. Gomila ljudi je ranije uzimala tv-e umesto monitora pa bi bio red da se neko od njih oglasi i da ti pomogne korisnim savetom
23 mi ne dolazi u obzir, jer hocu nesto na cemu mogu da gledam tv i filmove sa udaljenosti od 3 metra.. najmanje sto bih uzeo je 26, jer ako cu monitor koji radi da menjam iz obesti, onda ne ide da razlika bude 5 incha u dijagonali.. bar 8-9....

a, i dalje ne znam sustinsku razliku izmedju monitora i tv-a, osim sto mi je slika na tv-u bolja kad gledam televiziju... a sta kada gledam filmove sa kompa, i uopste, da li je monitor bolji za upotrebu racunara i zasto?

dal igde ima da se nadje 32", ok marka, full hd za max 35000 din, a da nije neka leva radnja sa cijom garancijom mogu da se obrisem samo?
polarnimeda je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.10.2012, 21:53   #27
Djuro
Član
 
Član od: 6.4.2012.
Poruke: 314
Zahvalnice: 11
Zahvaljeno 77 puta na 69 poruka
Određen forumom Re: TV ili monitor?

Citat:
a, i dalje ne znam sustinsku razliku izmedju monitora i tv-a
Sustinska razlika je samo u velicini ekrana, ali posto je ekran razlicite velicine, a rezolucija ista onda su pikseli na TV-u veci, sto dovodi do losije slike iz bliza, pogotovo uocljive za tekst, ali naravno da moze da se cita. Za igrice i filmove je lepse na TV-u iz prostog rzloga sto se vise udaljis i sto je veci ekran.

Citat:
dal igde ima da se nadje 32", ok marka, full hd za max 35000 din, a da nije neka leva radnja sa cijom garancijom mogu da se obrisem samo?
Nema, dakle:
1.skupljaj pare,
2.da uzmes na rate bez kamata
3.da uzmes manje poznatu marku
4. sto ti savetujem, da uzmes jeftin BenQ24" rekao si da neces manje od 26", ali ja imam BenQ24" i gledam filmove otprilike sa 2,5-3m udaljenosti i lepo se sve vidi. A ostalih 20 hiljada ili cuvaj ili trosi na nesto drugo
Djuro je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Djuro na korisnoj poruci:
polarnimeda (26.10.2012)
Stara 26.10.2012, 22:32   #28
polarnimeda
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.013
Zahvalnice: 1.799
Zahvaljeno 958 puta na 582 poruka
Određen forumom Re: TV ili monitor?

Citat:
Djuro kaže: Pregled poruke
Sustinska razlika je samo u velicini ekrana, ali posto je ekran razlicite velicine, a rezolucija ista onda su pikseli na TV-u veci, sto dovodi do losije slike iz bliza, pogotovo uocljive za tekst, ali naravno da moze da se cita. Za igrice i filmove je lepse na TV-u iz prostog rzloga sto se vise udaljis i sto je veci ekran.



Nema, dakle:
1.skupljaj pare,
2.da uzmes na rate bez kamata
3.da uzmes manje poznatu marku
4. sto ti savetujem, da uzmes jeftin BenQ24" rekao si da neces manje od 26", ali ja imam BenQ24" i gledam filmove otprilike sa 2,5-3m udaljenosti i lepo se sve vidi. A ostalih 20 hiljada ili cuvaj ili trosi na nesto drugo
zar nisu razlicite tehnologije prikaza slike na tv i na monitoru, boje, i to?
eh pa vec sam definisao da hocu najmanje 26/27... 2 do 3 inca nije previse, ali na tu visinu i sirinu ekrana nije ni malo, jer je povrsina tv veca za 17% (ako je ekran 26"), odnosno za 25% (27"), koliko god to delovalo neverovatno. a 32" je za 3/4 veca povrsina od tih 24"...
polarnimeda je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.10.2012, 2:05   #29
Acanen
Starosedelac
 
Član od: 5.12.2007.
Poruke: 2.260
Zahvalnice: 242
Zahvaljeno 1.135 puta na 846 poruka
Određen forumom Re: TV ili monitor?

Citat:
polarnimeda kaže: Pregled poruke
zar nisu razlicite tehnologije prikaza slike na tv i na monitoru, boje, i to?
eh pa vec sam definisao da hocu najmanje 26/27... 2 do 3 inca nije previse, ali na tu visinu i sirinu ekrana nije ni malo, jer je povrsina tv veca za 17% (ako je ekran 26"), odnosno za 25% (27"), koliko god to delovalo neverovatno. a 32" je za 3/4 veca povrsina od tih 24"...
Ako si odlucio da uzmes monitor onda OBAVEZNO uzmi neki sa IPS panelom jer ima mnogo bolje uglove gledanja od TN panela. Kada budes gledao film iz kreveta ili fotelje to ces da radis iz drugog ugla u odnosu na onaj dok si na metar od tv-a. Secam se da nisam mogao da uzivam u gledanju filmova na starom Samsung 940nw (ima tn panel) zato sto je slika delovala tamnije kada se malo udaljim od monitora. Nije Djuri i meni cilj da te zeznemo predlaganjem monitora od 23" i 24" nego hocemo da te informisemo da za manje para mozes da uzmes nesto kvalitetno. Moje licno misljenje je da za tih dodatnih cetiri inca ne vredi doplatiti 7000din.

Poslednja ispravka: Acanen (27.10.2012 u 2:57)
Acanen je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Acanen na korisnoj poruci:
polarnimeda (27.10.2012)
Stara 27.10.2012, 2:47   #30
Dobri_isak
Član
 
Član od: 21.2.2012.
Poruke: 112
Zahvalnice: 20
Zahvaljeno 14 puta na 10 poruka
Određen forumom

Budi oprezan, tv ima mnogo veci input lag od monitora


Sent from my iPad using Tapatalk HD
Dobri_isak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Dobri_isak na korisnoj poruci:
polarnimeda (27.10.2012)
Stara 27.10.2012, 3:09   #31
Packypfc
Veteran
 
Član od: 22.6.2008.
Poruke: 748
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 112 puta na 85 poruka
Određen forumom Re: TV ili monitor?

Ne veruj svim pričama. Ako hoćeš da uštediš i nisi previše zahtevan, možeš da gledaš TV i filmove na običnom monitoru. Ja imam Benq 24, nije ni LED ni IPS, običan LCD kupljen prošle godine. Gledam na njemu i IPTV, DVB-T i filmove. Nikakvih problema nisam imao. Default podešavanja monitora nisam ni taknuo, jedino sam se na grafičkoj kartici malo igrao kako da prikazuje fullscreen, odnosno, malko sam podesio kontrast i osvetljenje za fullscreen prikaz. Sad koristim monitor i za rad i za gledanje na udaljenosti od 2,5 m. Ugao gledanja mi je oko 70 stepeni.

Ovo je sva nauka za nesmetano gledanje videa preko monitora, samo malo ko se seti da podesi.


Poslednja ispravka: Packypfc (27.10.2012 u 3:35)
Packypfc je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Packypfc na korisnoj poruci:
polarnimeda (27.10.2012)
Stara 27.10.2012, 4:47   #32
polarnimeda
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.013
Zahvalnice: 1.799
Zahvaljeno 958 puta na 582 poruka
Određen forumom Re: TV ili monitor?

@packy
cekaj, hoces reci da iptv moze da se prikljuci na obican monitor? zasto bi onda iko kupio tv?

@dobri
mnogo veci input lag?

@acanen
znam da mi zelite dobro, ali ko sto rekoh, ako jednom u pet godina kupujem nesto iz obesti, da bi bilo vece, neka bude vece.. i ako uzmem 26/27 preispitivacu se dal sam trebao 32.. ali je tu vec razlika jos 10.000.
i da... jel u specifikacijama uvek pise koji je panel?

p.s. hvala svima jos jednom. totalno sam neupucen postao.. XD
polarnimeda je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.10.2012, 9:49   #33
Acanen
Starosedelac
 
Član od: 5.12.2007.
Poruke: 2.260
Zahvalnice: 242
Zahvaljeno 1.135 puta na 846 poruka
Određen forumom Re: TV ili monitor?

Citat:
polarnimeda kaže: Pregled poruke
@acanen
znam da mi zelite dobro, ali ko sto rekoh, ako jednom u pet godina kupujem nesto iz obesti, da bi bilo vece, neka bude vece.. i ako uzmem 26/27 preispitivacu se dal sam trebao 32.. ali je tu vec razlika jos 10.000.
i da... jel u specifikacijama uvek pise koji je panel?
Nema povoljnih monitora od 27" sa IPS panelom a ja nisam dobar poznavalac tv-a i monitora sa TN panelima da bih mogao da te posavetujem. Razliku izmedju ips i tn panela mozes da vidis u videu koji sam postavio jer vidim da neki spominju da nema vidljive razlike u kvalitetu slike. Ukucaj na netu ips monitor list ako te zanima koji monitori imaju taj panel. Obavezno pre kupovine proveri u specifikacijama sta ima monitor (DisplayPort, DVI, HDMI, neki imaju i usb...) ili tv. Samo jos da kazem da bih izbegao monitore sa glossy (sjajnom) plastikom ali o ukusima se ne raspravlja.

Dell U2311H (IPS) And Samsung 226CW (TN)
Acanen je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Acanen na korisnoj poruci:
polarnimeda (27.10.2012)
Stara 27.10.2012, 19:50   #34
polarnimeda
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.013
Zahvalnice: 1.799
Zahvaljeno 958 puta na 582 poruka
Određen forumom Re: TV ili monitor?

hvala!
nego, koji prikljucak ima iptv, jel i to moze na monitor da se prikaci? i ako moze, zasto bi iko kupovao tv? mada, to sam vec pitao iznad.. :P
polarnimeda je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.10.2012, 3:18   #35
Acanen
Starosedelac
 
Član od: 5.12.2007.
Poruke: 2.260
Zahvalnice: 242
Zahvaljeno 1.135 puta na 846 poruka
Određen forumom Re: TV ili monitor?

Citat:
polarnimeda kaže: Pregled poruke
nego, koji prikljucak ima iptv, jel i to moze na monitor da se prikaci?

Prelistaj sledece 3 teme
http://www.sk.rs/forum/showthread.php?t=59594
http://www.sk.rs/forum/showthread.php?t=64235
http://www.sk.rs/forum/showthread.php?t=34678
Acanen je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Acanen na korisnoj poruci:
polarnimeda (14.11.2012)
Stara 12.11.2012, 13:47   #36
polarnimeda
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.013
Zahvalnice: 1.799
Zahvaljeno 958 puta na 582 poruka
Određen forumom Re: TV ili monitor?

jel neko zna koliko vise struje trosi led u odnosu na obican lcd?
zanima me prosto jer ne znam da li se i koliko brzo razlika u cenama te dve vrste ekrana istopi kroz racune za struju?

i moze li neko, ko stvarno zna, bez da lupa.. da poslaze marke televizora po redu.. mislim, samo prvih 4-5 (od onih dostupnih na nasem trzistu, ako i ima nedostupnih).

Poslednja ispravka: polarnimeda (12.11.2012 u 13:57)
polarnimeda je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.11.2012, 14:04   #37
thebluephoenix
Starosedelac
 
Član od: 23.10.2009.
Lokacija: Error 418
Poruke: 2.321
Zahvalnice: 335
Zahvaljeno 720 puta na 651 poruka
Određen forumom Re: TV ili monitor?

*LED, led je zaleđena voda
I LED (backlighted) ekrani su običan LCD, pojam koji tražiš je CCFL.

Troši manje 2 - 3 puta otprilike, proveriti potrošnju monitora/TV-a u specifikaciji/reviewu.

Ne mogu ja, ali može čika Google

http://www.squidoo.com/the-best-lcd-tv-brands
(novija lista) http://www.the-top-tens.com/lists/be...ion-brands.asp

Poslednja ispravka: thebluephoenix (12.11.2012 u 14:19)
thebluephoenix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku thebluephoenix na korisnoj poruci:
polarnimeda (14.11.2012)
Stara 14.11.2012, 14:23   #38
polarnimeda
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.013
Zahvalnice: 1.799
Zahvaljeno 958 puta na 582 poruka
Određen forumom Re: TV ili monitor?

Citat:
thebluephoenix kaže: Pregled poruke
*LED, led je zaleđena voda
I LED (backlighted) ekrani su običan LCD, pojam koji tražiš je CCFL.

Troši manje 2 - 3 puta otprilike, proveriti potrošnju monitora/TV-a u specifikaciji/reviewu.

Ne mogu ja, ali može čika Google

http://www.squidoo.com/the-best-lcd-tv-brands
(novija lista) http://www.the-top-tens.com/lists/be...ion-brands.asp
koliko bi onda prilikom srednje cesto ukljucenog monitora placao led a kolko ccfl na godisnjem ili mesecnom nivou.. koliko u stvari led stedi kinte?
polarnimeda je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.11.2012, 9:03   #39
Acanen
Starosedelac
 
Član od: 5.12.2007.
Poruke: 2.260
Zahvalnice: 242
Zahvaljeno 1.135 puta na 846 poruka
Određen forumom Re: TV ili monitor?

Pogledaj opis u novom broju SK-a za LG IPS277L-BN ako jos uvek nisi odlucio koji ces monitor da kupis. Cena je malo veca ali monitor ima ips panel, DVI, HDMI i vreme odziva 5ms. Pojavio se review za monitor na youtube-u pa ce ti to dodatno pomoci u odluci.

http://www.sk.rs/forum/showthread.php?t=85009

Poslednja ispravka: Acanen (15.11.2012 u 9:39)
Acanen je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Acanen na korisnoj poruci:
polarnimeda (17.11.2012)
Stara 16.11.2012, 2:13   #40
polarnimeda
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.013
Zahvalnice: 1.799
Zahvaljeno 958 puta na 582 poruka
Određen forumom Re: TV ili monitor?

Citat:
Acanen kaže: Pregled poruke
Pogledaj opis u novom broju SK-a za LG IPS277L-BN ako jos uvek nisi odlucio koji ces monitor da kupis. Cena je malo veca ali monitor ima ips panel, DVI, HDMI i vreme odziva 5ms. Pojavio se review za monitor na youtube-u pa ce ti to dodatno pomoci u odluci.

http://www.sk.rs/forum/showthread.php?t=85009
hmm pa hvala, ali sam se ipak opredelio za 32", kad vec kupujem i kad mi treba i za gledanje filmova sa 3 metra daljine.. ako ga koristim kao monitor, ya rad, mogu da se udaljim vise nego sad, skoro na metar daljine, tako da eto... izdvojicu 40-45k, kapiram da ce btii neki novogodisnji popust, pa da nabacim neki led, fullhd, sa ok odzivom i rr, samsung/lg.. samo jos da vidim gde i sta tacno... valjda vec od decembra pocinju popusti...
polarnimeda je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Monitor do 150e? nes036 ŠDK - Osnovne komponente 6 6.10.2011 16:10
Monitor odbija poslusnost m4ddool3 Prenosni računari 1 30.9.2011 21:03
CRT monitor problem Predrag Stankovic Grafika 15 2.8.2009 19:04
LCD monitor (~200e) Teva ŠDK - Grafika 29 1.5.2009 17:51
Monitor za rad sa grafikom, budžet 200 evra hacker_aca ŠDK - Grafika 12 16.4.2009 4:25


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 19:35.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com