Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Role-Play
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Role-Play FRP, RPG...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 10.12.2012, 1:36   #6141
zvucnjak
Starosedelac
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.682
Zahvalnice: 856
Zahvaljeno 261 puta na 147 poruka
Određen forumom Re: The Elder Scrolls V - Skyrim

Citat:
perablenta kaže: Pregled poruke
Zilion redova teksta, hiljade izgovorenih recenica, 100+ "knjiga"? Hiljade biljaka, hiljade i hiljade itema? 20 skilova sa po 15 perkova? Kopanje rude, pretvaranje rude u materijal, kovanje itema? Enchanting?
Moja glavna zamerka je što igra ni u jednom trenutku ne zahteva da koristite išta od ovoga gorenavedenog
Cela igra može da se pređe vitlajući mačem kao budala.
Ko je igrao Morrowind zna o čemu pričam.
Da ne pominjem neke osnovne stvari koje su izostavili kao skillove, atribute i sl.
zvucnjak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku zvucnjak na korisnoj poruci:
jozvan_Kg (10.12.2012)
Stara 10.12.2012, 2:07   #6142
nidza92
Član
 
Član od: 9.3.2010.
Poruke: 82
Zahvalnice: 11
Zahvaljeno 10 puta na 6 poruka
Određen forumom Re: The Elder Scrolls V - Skyrim

perablenta, iz tvog hvalospeva o Skyrim-u lepo se vidi da si veliki fan igre, tako da necu da se svadjam, ali jednostavno nisi objektivan u nekim stvarima. "Hiljade monstera"- meni je ovde bas nedostajala raznovrsnost neprijatelja. Zaboravih ime onom standardnom monsteru sto se vuce po tamnicama, ali on je bukvano u svakoj tamnici. Samo sto mu negde dodaju slem, mac, oklop itd... ali to je to. Ako idemo tom logikom, mogu da kazem da najgluplji mmorpg na svetu ima milion neprijatelja, i ne bih pogresio. Sto se tice skilova, ima ih dosta, ali igra je prelaka pa ne dolaze toliko do izrazaja. Sve je vec vidjeno u Elder Scrollsu , sem shouta, to je dobra stvar, jer iako krenes da igras sa warriorom ipak ces imati neke magije.
nidza92 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.12.2012, 11:44   #6143
orome
Veteran
 
Član od: 2.6.2010.
Poruke: 734
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 76 puta na 57 poruka
Određen forumom Re: The Elder Scrolls V - Skyrim

Citat:
perablenta kaže: Pregled poruke
Da, da uradili su mehaniku borbe... a sta je Bethesda uradila?
Pricu? 5km kvadradnih predela sa 300 tamnica, hiljade NPC, hiljade zivotinja i monstera? Magije? Zilion redova teksta, hiljade izgovorenih recenica, 100+ "knjiga"? Hiljade biljaka, hiljade i hiljade itema? 20 skilova sa po 15 perkova? Kopanje rude, pretvaranje rude u materijal, kovanje itema? Enchanting? NPC sa posebnim rutinama? Shouting? 10 rasa?

Ajde idi igraj MB Warband zbog onoga sto te tamo zanima i nemoj da mi poredis beta softver sa AAA igrom u kojoj ima vise sadrzaja nego tvoj kompletan zivot do sada.
prvo skillova ima vise u Warbandu, a drugo ja sam napisao da je borba bolja, i pricalo se o tome kakva je borba a ne prokleti shout-i. procitaj moju poruku ponovo, ja sam rekao coveku da ako mu je do BORBE da igra Warband. a posto vec flejmujes da ti kazem, Skyrim je nafilovan generickim questovima, a igra je jednostavnija i od Morrowinda i Obliviona, oruzje se ne trosi pa da ga moras popravljati a soul gemove nadjes pune, ne mozes i ne moras ih dopuniti kod nekog maga. ne postoje klase niti birthsign. sve je prilagodjeno da se glupi klinci zabavljaju bez upotrebe mozga. ima jos puno toga ali necu da se raspravljam. u svakom slucaju nisam ocekivao da ce se tako komentarisati moj post.

u Skyrimu se moze desiti ovo http://www.youtube.com/watch?v=xE4uzGaQDQg dok je u Warbandu to nemoguce jer su ljudi odradili odlican posao, evo pogled na pregled igraca u Warbandu http://prntscr.com/lt185 gde imas Atribute od kojih zavise gde mozes da potrosis perk koji koristis za budzenje skilla, a skill ti nista ne vredi ako ne koristis to oruzje. nema sanse da onako pogodis ikoga kao u klipu iz Skyrima. ljudi su jednostavno bolje odradili igru od tvog "AAA" naslova :P
orome je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku orome na korisnoj poruci:
NaraYan (16.12.2012)
Stara 10.12.2012, 14:15   #6144
perablenta
Deo inventara foruma
 
Član od: 30.1.2009.
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.267
Zahvalnice: 1.054
Zahvaljeno 1.668 puta na 1.060 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku perablenta
Određen forumom Re: The Elder Scrolls V - Skyrim

Ja moram ponovo da pitam da li si ti svestan da poredis dve igre, jednu koja imam sistem borbe jer je RPG i pored toga ima sadrzaj koji sam naveo i igru koja je napravljena SAMO zbog sistema borbe da bi mogli da se "tucete buzdovanima po glavi" ceo dan i tu se igra kompletira?

To ti je kao da poredis Assassins creed I Super Marija i kazes kako je Super Mario bolja igra zbog toga sto je skakanje bolje uradjeno.
Citat:
orome kaže: Pregled poruke
ljudi su jednostavno bolje odradili igru od tvog "AAA" naslova :P
Pa ko jos igra Skyrim da "bi tukao buzdovanom nekoga po glavi"? Taj onda bolje da nije igrao.
perablenta je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.12.2012, 14:53   #6145
SchizoidMan
Član
 
Član od: 16.3.2012.
Poruke: 183
Zahvalnice: 32
Zahvaljeno 74 puta na 41 poruka
Određen forumom Re: The Elder Scrolls V - Skyrim

kad smo već kod toga, zbog čega se uopšte igra skajrim?
pirča nije, borba nije, valjda ostaje "možeš da radiš šta poželiš" i pod tim se valjda misli na generičke i smisla lišene sajd kvestove...
SchizoidMan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.12.2012, 14:56   #6146
filpan
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.2.2012.
Lokacija: Kumova slama, planeta Zemlja
Poruke: 3.457
Zahvalnice: 3.921
Zahvaljeno 2.108 puta na 1.167 poruka
Određen forumom Re: The Elder Scrolls V - Skyrim

Ja ga iskreno igram zbog lepih pejzaza I nalazenja raznovrsne opreme. I gotivim crossbow, gruvam archery i cepam sa daljine.
filpan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.12.2012, 14:58   #6147
perablenta
Deo inventara foruma
 
Član od: 30.1.2009.
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.267
Zahvalnice: 1.054
Zahvaljeno 1.668 puta na 1.060 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku perablenta
Određen forumom Re: The Elder Scrolls V - Skyrim

Ae sad da se obazrem na ostale postove:

Prvo, igra je pravljena za konzole i igrace koji su konzolasi, igra je pravljena da se sklone elementi koji odvlace od akcije, nastvaljanja price i koji zahtevaju vreme i paznju konzolasa.

Zato su uklonjeni svi elementi predodredjenosti na pocetku igre. Da bi se dobila sto veca sloboda prilikom igre, sa sto manje planiranja u napred. Jer kad ste poslednji put videli konzolasa koji pocinje igru i pored sebe ima upaljenu Wiki stranu igre da moze unapred da zna kako da pravi lika? Nikad, niti cete.
Ono sto je izostavljeno, a sto PC gameru fali: durability itema, nabavljanje opreme za crafting koja je razlicitog levela u odnosu na level crafting skila, PC UI interface, mogucnost custum izgleda menija (kao sto je moglo u Morrowind-u), dublji crafting sa vise nivoa umesto generalnog levelovanja i koriscenjem dodatnih itema.

Drugo, sistem skilova i character progresije iako napravljen za lazybag konzolasa je ustvari ODLICAN sistem(u vecini elemenata) za buducnost !!!open world!!! RPG-a.

Atributi? Clase? Birth signs? Zastareli modeli koje napredni i iskusni RPG development timovi unapredjuju time sto ih pojednostavljuju.
Sta ce ti jedan Intelligence atribut? Da bi u njega stavio bod i onda na osnovu toga dobio 10 magick-e. Sta ce ti jedan Endurance atribut? Da bi potrosio bod na njega i dobio 10 Helta. Sta ce ti jedan Strength atribut? Da bi potrosio bod na njega i dobio 10 carry weight.

I kako si time obogatio igru sto si samo napravio da je x = y i povecanjem x povecavas Y. Mnogo jednostavnije da lepo povecas X i gotovo. Iskreno posle odgiranih desetina i desetina RPG da li stvarno imam potrebe da citam sta radi Strength atribut? Ili mi mozda treba Wiki strana da pogodim da Intelligence povecava magick-u? Nije ovo 1990. Niti moj prvi RPG.

Traziti takve stvari je kao traziti da ti neko napise u Quest log : THIS IS YOUR MAIN QUEST. THIS IS YOUR SIDE QUEST. Kao da ti nisi dovoljno pametan i iskusan da shvatis da spasavanje sveta ono prvo a pronalazenje bunara ono drugo.

Trece, zasto bi jos uveke pravili !!!open world!! RPG igre, i primorali igraca da izabere Orc, Warrior, Heavy Armor, Two Handed na pocetku igre i onda tokom skoro cele igre da samo mora da mlati toljagom, i puni HP i staminu pa onda da mora da pocne igru ispocetka samo da bi mogao da baci 2 magije za redom ili opali strelu i napravi vise od 1 HP dmg. To je zatvoreno i zatucano razmisljanje sa 0 kreativnosti. Da, rusi vam neke ustaljene, naucene "kanone" na koje ste navikli i placete tu ko mala deca. A vamo posle: " Nema inovacija, niko ne pravi nesto novo, drugacije!" I opet placete. Damed if you do, damed if you don't.

Cetvrto, kakav crni MMO gde sve sto jedan mob, NPC, Boss moze da uradi je da se pomeri od tacke A do tacke B i tako u krug do god radi server. Ja pricam o potpuno funkcionalnom svetu i prirodi a ne jednoj MMO poljani na koju je prosuto 500 mobova, i po jedno selo sa 2 vendora NPC i ostalim koji samo mogu da stoje, setaju od tacke A do tacke B i nazad i izgovore 10 reci svi ukupno.

Peto, da, u Skyrimu imamo sve standardne RPG qvestove. SVE koji su osmisljeni u RPG igrama do sada i jos nekiliko originalnih. Nadji mi igru napravljenu od sve do jednog originalnog kvesta i price. Ne postoji, tako da zamerati jednom RPG kako ima kvestovi vec vidjene je kao zamerati svom odrazu u ogledalu sto je isti svako jutro.

Sesto, grafika ti nije u redu? Zali se MS i Sony-u ne Bethesdi, koja ti je jos ostavila otvorenom igru da mozes da ako igras na PC mozes da ubacis 4096x4096 teksture ako tvoj racunar to moze da postigne. Ako ti ni to nije dovoljno nista ti nece biti dovoljno. Sivilo je Art design kao i plavetnilo u BF 3, stim sto opet Bethesda nema nista protiv da ti napravis da ti bude zutilo ako to hoces.

Skyrim koji je osakacen toliko koliko jeste zbog prodaje na konzolama kao ciljnom publikom, je opet najbolja igra u poslednjih 5 godina i najbolji RPG u poslednjih 10 godina. A da je pravljen samo za PC... pa gde bi mu bio kraj.

Tako da kad sledeci put kad budete skidali Reloaded verziju ES igre, i gundjali mi kako vam ne valja ovo, i ono samo prst okrenite za 180 stepeni u uperite u pravog krivca.
perablenta je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku perablenta na korisnoj poruci:
jaomile (10.12.2012)
Stara 10.12.2012, 15:20   #6148
water wizard
Deo inventara foruma
 
Član od: 29.1.2008.
Poruke: 20.482
Zahvalnice: 433
Zahvaljeno 4.007 puta na 3.729 poruka
Određen forumom Re: The Elder Scrolls V - Skyrim

pa dobro nije baš sve isto ima puno da se igra sećam se kad sam prvi put išao u BlackReach ... jedino što posle nekog vremena Dragonborn postane prejak za protivnike... prva 3 meseca kad sam igrao prvi put bilo je teže a drugi put kad sam igrao već sam imao dosta iskustva oko igranja..
water wizard je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.12.2012, 15:26   #6149
Bascelik
Starosedelac
 
Član od: 19.5.2009.
Poruke: 2.503
Zahvalnice: 885
Zahvaljeno 1.169 puta na 629 poruka
Određen forumom Re: The Elder Scrolls V - Skyrim

Citat:
perablenta kaže: Pregled poruke
Drugo...
I ja sam mislio slicno, not a big deal, ali nisam bio u pravu.
-Izbacivanjem atributa si efektivno izbacio spellove koji na njih uticu.
-Bolestine koje su u Morrowindu mogle da te osakate,ovde ih cesto i ne primetis.
-perk sistem se pokazao kao prava katastrofa kad je u pitanju dodavanje novih vestina u igru putem DLC-a

Atributi moraju da se vrate i ovaj perk sistem mora biti napusten.

Citat:
perablenta kaže: Pregled poruke
Trece...
To o cemu pricas postoji odavno, staro je koliko i cRPG, to su akcione igre.


Citat:
perablenta kaže: Pregled poruke
Cetvrto..
Radiant questovi = MMORPG questovi.
Sam po sebi nije losa ideja,ali je dosta lose ubacen i kao takav osakatio igru.
Kad vec pominjes gradove, iako su se potrudili oko samog dizajna, gradovi u Skyrimu su najmanji do sada.

Citat:
perablenta kaže: Pregled poruke
Peto...
Problem je sto su i questovi (koji nisu radiant) katastrofalno lose napisani, takodje ih ima manje nego u prethodnim naslovima.


Citat:
perablenta kaže: Pregled poruke
i najbolji RPG u poslednjih 10 godina.
Citat:
perablenta kaže: Pregled poruke
sa AAA igrom u kojoj ima vise sadrzaja nego tvoj kompletan zivot do sada.
Citat:
perablenta kaže: Pregled poruke
To ti je kao da poredis Assassins creed I Super Marija i kazes kako je Super Mario bolja igra zbog toga sto je skakanje bolje uradjeno.
Obratiti paznju na ove umotvorine.

PS
Kad je igra izasla, bio sam poprilicno impresioniran sa poboljsanjima, pogotovo nad Oblivionom, ali kad zadjes dublje i obrnes sve sto igra pruza, shvatis da je u mnogim segmentima najgori TES do sada (a kamoli najbolji RPG u poslednjih 10 godina), i to ti kazem kao pravi TES fan.
Bascelik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Bascelik na korisnoj poruci:
jozvan_Kg (11.12.2012), NaraYan (16.12.2012)
Stara 10.12.2012, 15:34   #6150
Skenderevo
Starosedelac
 
Član od: 20.11.2010.
Lokacija: Khorinis
Poruke: 2.069
Zahvalnice: 3.728
Zahvaljeno 979 puta na 534 poruka
Određen forumom Re: The Elder Scrolls V - Skyrim

Citat:
perablenta kaže: Pregled poruke
najbolji RPG u poslednjih 10 godina.
Ovo je stvarno za medalju
Skenderevo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.12.2012, 15:47   #6151
warlock_sm
Veteran
 
Član od: 20.2.2012.
Poruke: 638
Zahvalnice: 29
Zahvaljeno 109 puta na 85 poruka
Određen forumom Re: The Elder Scrolls V - Skyrim

Citat:
perablenta kaže: Pregled poruke
Atributi? Clase? Birth signs? Zastareli modeli koje napredni i iskusni RPG development timovi unapredjuju time sto ih pojednostavljuju.
Sta ce ti jedan Intelligence atribut? Da bi u njega stavio bod i onda na osnovu toga dobio 10 magick-e. Sta ce ti jedan Endurance atribut? Da bi potrosio bod na njega i dobio 10 Helta. Sta ce ti jedan Strength atribut? Da bi potrosio bod na njega i dobio 10 carry weight.
Skyrim jeste dobra igra (sa nekim modovima na PC-u i odlicna), ali ti ga pretera skoro u svemu, a pogotovo u ovom gore.

1. Pojednostavljeno nije isto sto i unapredjeno.
2. Intelligence netreba da dodaje samo magicku, nego i da povecava damage spelova. Endurance osim 10 healt-a treba da ti poveca i staminu, poison i desease resistance. Strength treba da poveca i meele damage. Itd.

Ako vec smatras da je to pojednostavljivanje unapredjenje, mogli su i da ubace auto-levelup, skip dialogs (kao i u masseffect 3) i da dodaju auto-combat.
Onda bi mogao da pokrenes igru i da samo gledas kako se sama igra, a ti nebi morao niocemu da razmisljas. To bi bila ultimativna jednostavnost.

Citat:
perablenta kaže: Pregled poruke
Trece, zasto bi jos uveke pravili !!!open world!! RPG igre, i primorali igraca da izabere Orc, Warrior, Heavy Armor, Two Handed na pocetku igre i onda tokom skoro cele igre da samo mora da mlati toljagom, i puni HP i staminu pa onda da mora da pocne igru ispocetka samo da bi mogao da baci 2 magije za redom ili opali strelu i napravi vise od 1 HP dmg. To je zatvoreno i zatucano razmisljanje sa 0 kreativnosti. Da, rusi vam neke ustaljene, naucene "kanone" na koje ste navikli i placete tu ko mala deca. A vamo posle: " Nema inovacija, niko ne pravi nesto novo, drugacije!" I opet placete. Damed if you do, damed if you don't.
Sto se tice ovog, i u Skyrimu se desava isto. Jedana ortak je dosao do 30+ levela pa je morao da krene da igra ispocetka jer je nakucao samo tief i smith skillove(perkove), pa nije mogao skoro nikog da ubije. Kada imas klasicne klase mozes da vidis posle par sati da li ti clasa odgovara ili ne, a on je izgubio vise od nedelju dana dok nije video da je pogresno levelovao.

Citat:
perablenta kaže: Pregled poruke
Cetvrto, kakav crni MMO gde sve sto jedan mob, NPC, Boss moze da uradi je da se pomeri od tacke A do tacke B i tako u krug do god radi server. Ja pricam o potpuno funkcionalnom svetu i prirodi a ne jednoj MMO poljani na koju je prosuto 500 mobova, i po jedno selo sa 2 vendora NPC i ostalim koji samo mogu da stoje, setaju od tacke A do tacke B i nazad i izgovore 10 reci svi ukupno.
. Potpuno ista stvar je i u Skyrimu. I tu 99% NPC-jeva samo seta tamo-vamo, i ne progovore vise od par reci. Jedina razlika je sto su U MMO-ovima mobovi na serveru, a u Skyrimu na tvom racunaru.


Jedino pravo unapredjenje u odnosu na Morrowind je grafika, mapa, i borba. U svemu ostalom sto cini dobar RPG je daleko losiji.

Poslednja ispravka: warlock_sm (10.12.2012 u 16:20)
warlock_sm je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.12.2012, 16:24   #6152
nidza92
Član
 
Član od: 9.3.2010.
Poruke: 82
Zahvalnice: 11
Zahvaljeno 10 puta na 6 poruka
Određen forumom Re: The Elder Scrolls V - Skyrim

uh Pero...vazno da ti nisi fanboy i da objektivno sagledavas situaciju Ostaces bez zivaca zbog Skajrim polemike, oladi : ) Nego, ne bi me cudilo da u izboru IGN-a i slicnih sajtova i bude RPG decenije.
nidza92 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.12.2012, 16:42   #6153
zokocx
Starosedelac
 
Član od: 8.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.590
Zahvalnice: 919
Zahvaljeno 585 puta na 364 poruka
Određen forumom Re: The Elder Scrolls V - Skyrim

Sad će biti Dragonbron DLC Rpg godine na IGN , ja kontam da likovi koji rade za taj sajt ne znaju da koriste tastaturu i miš, samo imaju deformitete od joypada (za Xbox360 primarno).

I ALO BRE LJUDI, MAJKU MU , i posle više od godinu dana vi se raspravljate zašto jeste ili nije Skyrim loša igra. Tema ima 6.154 poruka i 400.177 pregleda, Oblivion ima duplo manje, a Morrowind tema ima još duplo manje ali tema je postavljena mnogo kasnije nego što je igra izašla.
I ZNAM da to nema veze sa kvalitetom igre nego više sa hajpom, većina koja je igrala Morrowind verovatno nije imala širokopojasni net da komentariše svaku dlaku igre na forumu, i da naziva druge članove fanbojevima i ostalim detinjastim imenima.

Sećam se kako se jedan moj drug no liferisao sa Morrowind, ja jbg. nisam imao dovoljno jak računar pa sam kasnije gulio Oblivion, a isto kao i Skyrim priča mi baš nije bila u prvom planu, više izgled sveta igre i open world.
zokocx je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.12.2012, 17:52   #6154
Leonida
Deo inventara foruma
 
Član od: 31.7.2007.
Lokacija: filpan=oldSKULhardcoreALFA
Poruke: 3.977
Zahvalnice: 2.952
Zahvaljeno 2.018 puta na 1.040 poruka
Određen forumom Re: The Elder Scrolls V - Skyrim

Na ovoj temi izgleda postoju samo ljudi kojima se nije svidela igra. Ok, to je u redu, svako ima pravo na svoje misljenje.

Ali kako vam ne dosadi da to isto misljenje ponovljate kao pokvarena ploca, to ne razumem.
Leonida je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.12.2012, 18:26   #6155
sailor
Član
 
Član od: 25.6.2008.
Lokacija: on the (sea) bottom
Poruke: 71
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 6 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: The Elder Scrolls V - Skyrim

Citat:
bacacar kaže: Pregled poruke
U sta se pretvori ovaj forum?! Ne moze nista pametno ove da se procita. Sve neka pljuvacina i bespotrebne rasprave!
sa ovim se u potpunosti slažem! da bi to ispravili meni treba pomoć - vratimo se temi !

zaglavio sam posle cca 450 h istraživanja na 63,7 level_u sa skoro svim skills_ovima na max. i nemogućnosti da mi Vingalmo da zadatak (mada su svi pre toga bili sra**** i u suštini ničemu nisu služili). Takodje i Serena ispred camca na doku ponavlja istu pricu a
bez kljuca ne mogu da udjem (Volkihar Undercroft - requiries key!) i nastavim. proveravajući po raznim svetskim forumima, samo na jednom mestu reče jedan lik da je obilazeći ostrvo ni sam ne znajući kako, vrativši se do Serene ona nesto odgovorila i da su mu vrata bila otvorena - bez ključa !
ver je 1.6.89 ak to može nešto da znači. da li je neko imao ovakve probleme i kako ih je rešio. poz.
sailor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.12.2012, 2:32   #6156
nidza92
Član
 
Član od: 9.3.2010.
Poruke: 82
Zahvalnice: 11
Zahvaljeno 10 puta na 6 poruka
Određen forumom Re: The Elder Scrolls V - Skyrim

Preterah priznajem. Necu vise da pljujem, javljam se ako imam nesto pametno da kazem. Aj poz.

PS- ja cekam neki kvalitetan overhaul, pa cu opet da igram
nidza92 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.12.2012, 16:37   #6157
Andross
Kekule Mekule
 
Avatar korisnika Andross
 
Član od: 8.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.133
Zahvalnice: 649
Zahvaljeno 1.353 puta na 692 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Andross
Određen forumom Re: The Elder Scrolls V - Skyrim

Citat:
joystiq.com kaže:
Bloodmoon DLC for The Elder Scrolls III: Morrowind
Kolko ti revieweri lupetaju pa to nije humano
Andross je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Andross na korisnoj poruci:
Bascelik (12.12.2012), Krilce (12.12.2012)
Stara 12.12.2012, 18:07   #6158
Bascelik
Starosedelac
 
Član od: 19.5.2009.
Poruke: 2.503
Zahvalnice: 885
Zahvaljeno 1.169 puta na 629 poruka
Određen forumom Re: The Elder Scrolls V - Skyrim

"mystic nether-world of Apocrypha" , "psychedelic pocket dimension" errr Oblivion?
Bascelik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.12.2012, 17:29   #6159
evanghelion
Veteran
 
Član od: 25.3.2006.
Lokacija: Bor
Poruke: 972
Zahvalnice: 130
Zahvaljeno 272 puta na 155 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku evanghelion
Određen forumom Re: The Elder Scrolls V - Skyrim

Citat:
Andross kaže: Pregled poruke
Kolko ti revieweri lupetaju pa to nije humano
Jbg, ili to ili da objasnjavaju današnjoj deci sta je expansion pack

Nego ovih dana razmišljam da ponovo krenem da igram, ali ne ide, napravio lika, igrao pola sata i tako sam se smorio da je to neverovatno jer sam se setio zasto sam presto i da igram. A to je zbog game breaking momenta posle kojeg sve postaje previše lako, i da ne ponvaljam ostale gluposti o kojima se pisalo hiljadu puta.

Ako neko zna neka mi preporuči modove koji barem koliko toliko rešavaju ove probleme i poboljšavaju igračko iskustvo.
evanghelion je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.12.2012, 17:58   #6160
Skenderevo
Starosedelac
 
Član od: 20.11.2010.
Lokacija: Khorinis
Poruke: 2.069
Zahvalnice: 3.728
Zahvaljeno 979 puta na 534 poruka
Određen forumom Re: The Elder Scrolls V - Skyrim

Citat:
evanghelion kaže: Pregled poruke
Ako neko zna neka mi preporuči modove koji barem koliko toliko rešavaju ove probleme i poboljšavaju igračko iskustvo.
Evo ga jedan dobar.

Skenderevo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
bethesda, elder scrolls, skyrim


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
The Elder Scrolls Online Angelo Serafin MMORPG igre 1190 18.1.2024 23:55
The Elder Scrolls 5 dzangrizalo Role-Play 4 17.1.2010 0:51
Elder Scrolls MMORPG donator99 Mrežne igre 10 14.11.2007 10:42
Elder Scrolls vs Gothic? karlito brigante otpaTci 6 21.11.2006 23:58


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 3:38.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com