Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Brbljaonica
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Brbljaonica Manje ozbiljno ćaskanje na ostale (kompjuterske i geek) teme... (POSTOVI SE NE BROJE!)
(Pravila pisanja: kliknite ovde.)

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 6.10.2010, 21:32   #1
Fiky
Guest
 
Poruke: n/a
Post Informacioni sistemi i tehnologija...

Ajmo vak', zavrsavam srednju, planiram da dalje nastavim Informatiku na matematickom fakultetu u Beogradu ili Informacione sisteme i tehnologijju na FON-u, takodje u Beogradu (pre bih matematicki). Zeleo bih, ako je neko ovo upisao i ako su mu ostali testovi za prijemni da mi ih posalje, zeleo bih da se sto bolje pripremim, i da naravno upadnem na budzet jer na samo finansiranju nemogu izdrazati. Molim nekog ko ima testove da se javi....
kontakt:
e-mail: fickey.filipovic@gmail.com
  Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.10.2010, 13:09   #2
ilic stefan
Veteran
 
Član od: 19.5.2009.
Poruke: 914
Zahvalnice: 91
Zahvaljeno 147 puta na 101 poruka
Određen forumom Re: Informacioni sistemi i tehnologija...

Dragi Fiky. Ako baš želiš da se baviš informatikom u ovoj našoj elektronski zatucanoj zemlji gde svi ne vide dalje od facebook-a (čast izuzecima) onda ti želim mnogo sreće. Ako ti je to životna želja onda nemoj da odustajš od nje ali dobro razmisli da li je to put kojim želiš da ideš. Vidi prvo kakvo je zaposlenje posle završetka željenog smera i vidi kakvi su uslovi studiranja. Kada rešiš ta pitanja onda počni da se spremaš za fakultet.

Ako si već odlučio i stvarno želiš da se baviš informatikom onda ću ti dati sledeći savet: što se tiče matematičkog on je zaista težak, nije ga lako završiti i moraš jako dobro da znaš matematiku. Ako si vredan i ako si se trudio u prethodne 4 godine u srednjoj i ako imaš volju da nastaviš dalje upisaćeš ga i završićeš, u suprotnom nemoj ni da pokušavaš da se upisuješ tamo.

Što se tiče FON-a ja sam takođe hteo da upišem isti smer kao i ti, nisam uspeo ali to ne znači da ti nećeš. Na FON-u je samo prijemni težak. On se polaže na sledeći način. Možeš polagati matematiku ili matematiku i test opšte informisanosti. Matematika bar meni nije ovde bila laka ali neko ko dobro zna matematiku uz malo više pripreme bi mogao da upadne na budzet sa lakoćom. Završiti FON je druga priča. Sve što ću ti reći je da FON inače zovu fakultet opuštenih nauka. To su mi svi rekli, završiti FON je izuzetno lako. Čak iako ne upadneš na FON možeš sa drugog faksa da se prebaciš na FON.

Što se tiče testova imaš na FON-ovom sajtu testove od prethodnih godina i više informacija o svemu. Ako te još nešto zanima slobodno me pitaj preko privatne poruke. Možda ti neću odgovoriti odmah jer nisam stalno na forumu ali ću ti odgovoriti sigurno.

Sa srećom da upišeš željeni faks.
ilic stefan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
GIS (Geografsko Informacioni Sistemi) Uroborus Aplikativni softver 7 17.6.2010 13:45
Centrino tehnologija AleksejCRT Prenosni računari 8 10.2.2010 18:45
Sistemi na dva različita harda Jenkiduduldu Operativni sistemi 28 7.7.2009 15:27
Forum novih tehnologija (24. marta 2009, Mašinski fakultet) Chivan Dešavanja i događaji 0 12.3.2009 14:21
Operativni sistemi za mobilne telefone, hitno potrebna bilo kakva literatura helen Programi za mobilne telefone 1 6.2.2009 1:21


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 1:05.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com