Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Sportske simulacije
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Sportske simulacije Svi sportovi, fliperi i druge takmičarske igre...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 30.8.2014, 16:37   #1761
NaraYan
Starosedelac
 
Član od: 11.11.2005.
Lokacija: RC
Poruke: 1.729
Zahvalnice: 854
Zahvaljeno 326 puta na 204 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko MSN-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko Skypea korisniku NaraYan
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2014 (PES 2014)

Igra mora da pude potpuno drugačija da bi ličila na nešto, potpuno.
NaraYan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.8.2014, 18:39   #1762
Pele10
Veteran
 
Član od: 28.8.2009.
Poruke: 919
Zahvalnice: 1.356
Zahvaljeno 92 puta na 70 poruka
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2014 (PES 2014)

Citat:
Osbourne kaže: Pregled poruke
http://www.benchmark.rs/vesti/konami...de-gotov-49684

ajde?!

U medjuvremenu Bahati bocnuo EA u vezi ping ponga... U redu je Bahati, ali vama je najbolje da ispostujete onu "u se i u svoje kljuse"...
http://www.bravo.rs/screenfun/pes-ti...-pravi-fudbal/

Ko je nasao da prica o losem fudbalu.

Ovaj tzv Brand manager i bivsi fifin zaposleni koji je godinama i ucestvovao u stvaranju tzv "ping pong igre" kako je on zove. I da je takva ti si bio deo tog tima i ti si za to odgovoran, sad pljuje i po svom radu, sutra ce po pesu, ko zna zasto je taj lik otisao iz EA.
Pele10 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.8.2014, 20:09   #1763
doctor
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.3.2008.
Lokacija: EHCPCGG
Poruke: 12.111
Zahvalnice: 4.319
Zahvaljeno 3.295 puta na 2.274 poruka
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2014 (PES 2014)

Ja ne znam koji svi to idioti rade u Konamiju kad dozvoljavaju Bahatom da ih ovako kasapi u javnosti...
doctor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.8.2014, 20:10   #1764
Atwa013
Starosedelac
 
Član od: 14.11.2010.
Lokacija: Pančevo
Poruke: 2.540
Zahvalnice: 1.226
Zahvaljeno 1.366 puta na 723 poruka
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2014 (PES 2014)

Ko je, bre, taj Bahati??
Atwa013 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.9.2014, 13:46   #1765
99miki
Član
 
Član od: 6.8.2010.
Poruke: 43
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno 4 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2014 (PES 2014)

Da li neko ima option file sa azuriranim sastavima timova za 2014/2015 sezonu? Nacekacemo se do novog PES-a 2015, pa ne bi bilo lose da igramo Pes 2014 sa novim transferima do tada.
99miki je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.9.2014, 14:02   #1766
mare037
Deo inventara foruma
 
Član od: 16.11.2011.
Lokacija: Kruševac
Poruke: 7.286
Zahvalnice: 30
Zahvaljeno 2.448 puta na 2.073 poruka
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2014 (PES 2014)

Citat:
Atwa013 kaže: Pregled poruke
Ko je, bre, taj Bahati??
Adam Bhatti, tkzv. PES European Product Manager.
mare037 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku mare037 na korisnoj poruci:
Atwa013 (8.9.2014)
Stara 3.10.2014, 2:55   #1767
Godomin
Novi član
 
Član od: 23.9.2014.
Poruke: 15
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2014 (PES 2014)

Danas sam odigrao nekoliko utakicam na pes 14 i stvarno sam prijatno iznenadjen ,po meni su napravili ogroman korak napred pre svega u taktickom smislu ,nema vise besumucne jurnjave po terenu ,igra je poprilimila oblike prave simulacije ,igrace se lepo krecu ,igraju odbranu ne ispadaju cesto , nekako mi sve deluje tvrdje i zategnutuje ,doduse mnogo teze se postizu golovi barem kod mene ,ali to je dokaz povecane realnosti .. Sustinu su uboli ostale su im jos finese ukoliko ih izglancaju u 2015 mislim da ce biti pravi konkurent fifi ..Treba jo0s da povecaju mogucnost taktickih podesavanja: zonski presing ,presing na loptu ,agresivnost itd ...
Mene jedino za sada j... sutevi nikako da se snadjem svaka lopta mi fula preko precke ili ja ne znam da sutnem ili sta ?
Godomin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.10.2014, 9:53   #1768
Lampard
Veteran
 
Član od: 26.2.2013.
Lokacija: Лондон
Poruke: 747
Zahvalnice: 257
Zahvaljeno 174 puta na 128 poruka
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2014 (PES 2014)

Zakasnio si, pes15 nema veze sa pes14.. nažalost.
Lampard je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.10.2014, 16:33   #1769
Godomin
Novi član
 
Član od: 23.9.2014.
Poruke: 15
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2014 (PES 2014)

Da iznesem jos neke impresije posle sinocnjeg i danasnjeg visecasovnog igranja.
Pozitivne stvari.
1.Mnogo bolja fizika lopta koja se krece dosta prirodnije.
2.Bolja fizika igraca i animacije.
3.Realisticnost podignuta na jedan vrlo visok nivo rekao bih vislji od fife(nema dodavanja iz prve okrenut ledjima od igraca ,stizanja svake lopte itd)
4.Grafika veliki plus.
5.kao sto sam reko takticki neuporedivo realnije ,odbrana igra kolektivno vode racuna u liniji ,ceo tim staje u blok nema glupih ispadanja i gubljenja igraca po terenu.

E sad neke lose stvari tj nesto sto bi moglo da se unapredi(dajem prostor sebi da jednostavno nesto ne znam da izvedem pa mi deluje kao tesko ,ali):
1.Skok igra je jako nerealna uvek do lopte dolazi igrac koji je u odbrani .
2.Igrac koji ima loptu je neuporedivo sporiji od onog koji je pored njega cak i da je Roben sa loptom 3 petra ispred Ignasevica ovaj ce ga stici potpuno nerealno ,jeste da lopta usporava brzinu ,ali su preterali drugo igraci poput Robena koji imaju tako dobru kontrolu lopte skoro indenticno trce sa i bez nje.
3.Rekao sam da je odbrana mnogo poboljsana sto je svakako plus ,ali su otisli malo u drugu krajnost ,prosto je nemoguce da svaki igrac drzi 100 % koncentraciju citave utakmice i da ne moze barem neko da ispadne ,vec uvek lepo stoje u bloku bez obzira koliko njihov tim napadao.
4.Igraci su preteski za kotrolisanje ,nisam uspeo ni jednom da prodjem 1 na 1 ,pretesko je kontrolisati igraca kada se na to doda ona prica o brzini sa loptom prosto je nemoguce razviti kontranapad ili napasti po boku 90 % golova koje sam dao bili su kroz sredinu posle duplog pasa na malom prostoru .
5. Niske promene ritma tokom utakmice ,nekako uvek utakmica krene sporo organizovano u odbrani i tako se zavrsi ,nema promene tempa vise trcanja ,pa stagnacija ,cela utakmici ide jednim istim tempom sto je takodje poprilicno nerealno..

Sve u svemu ovo je po mom misljenju ogroman plus za Konami u odnosi na ono sto je radio pre , napravili su veliki korak od arkade ka simulaciji i mislim da su na pravom putu ,nikada nisam bio rob ni jedne ideologije i trend seter igrao sam PES kada je bio dobar 2011 sam presao na FIFU jer sam video da rade odlicnu stvar dok sam ja pricao da je FIFA najbolji fudbal drugi su mi se smejali ,a evo ih danas svi pikaju FIFU ,kazu da je PES retardiran .. Opet mislim da se PES vraca i preuzima primat, FIFA vec par godina stagnira imali su slican problem kao pes koji je posle 6 poceo lagano da luta isto je i sa FIFOM nekako se sve vise vracaju u arkadu .nekako mi sve vise lici i podseca me na besomucnu jurnjavu po terenu ,igra mi je nekako prebrza ne mogu da osetim zadovoljstvo kreiranja akcije ,kombinatorike mozda je to samo i stvar ukusa ,ali meni se sve manje svidja .. Ono sto oni rade perfektno je taktika igraca ocigledno da tu imaju tim strucfnjaka i trenera koji im savetuju kako igraci treba da se krecu ,ko gde i kada ide ,kada se utrcava itd...
Sacekacu fifu i pes 15 pa cu doneti neki sud u kom pravcu se sta razvija ,ali ja prednost dajem PESU jer su pokazali ideju ,zelju da nesto promeni sto im je u dobrom delu i uspelo za razliku od fife koja se uljukala kao PES pre 10 godina.
Godomin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.10.2014, 22:03   #1770
jonathan
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.11.2006.
Poruke: 5.187
Zahvalnice: 948
Zahvaljeno 1.398 puta na 678 poruka
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2014 (PES 2014)

Godomin

EDIT: NE razumijem cemu komentari igre stare godinu dana.. sada izlazi 15. Nije relevantno. A svi smo mi odigrali PES 14 i blago receno svi se slozili da je odron tako da..
jonathan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.10.2014, 3:18   #1771
Godomin
Novi član
 
Član od: 23.9.2014.
Poruke: 15
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2014 (PES 2014)

Sada sam poceo da je igram ,pa je sada i komentarisem ,meni je igra odlicna kako vise igram vise mi se svidja .
Godomin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.10.2014, 13:07   #1772
NaraYan
Starosedelac
 
Član od: 11.11.2005.
Lokacija: RC
Poruke: 1.729
Zahvalnice: 854
Zahvaljeno 326 puta na 204 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko MSN-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko Skypea korisniku NaraYan
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2014 (PES 2014)

Od PES 14 jedino je PES 10 gori.
A činjenica je da nema kvalitetnog fudbala trenutno.
Sudije, golmani, ekstremno loš upravljački sistem, fizika ne daj Bože, skriptovani šutevi, penali, interfejs... sve je to mnogo loše. Jednio što lepo izgleda ali samo dok stoje igrači (uvodna scena npr). Komentatore da i ne pominjemo.
Stvarno mi nije jasno kako ti se dopada.
NaraYan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.10.2014, 12:22   #1773
Godomin
Novi član
 
Član od: 23.9.2014.
Poruke: 15
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2014 (PES 2014)

Citat:
NaraYan kaže: Pregled poruke
Sudije, golmani, ekstremno loš upravljački sistem, fizika ne daj Bože, skriptovani šutevi, penali, interfejs... sve je to mnogo loše. Jednio što lepo izgleda ali samo dok stoje igrači (uvodna scena npr). Komentatore da i ne pominjemo.
Stvarno mi nije jasno kako ti se dopada.
Ne znam kakav si problem imao sa golmanima meni posle dosta utakmica ni jedan bag u vezi njih nije bio ?
Mozda si ti upravu u neku ruku ,daleko je ovo od nekog vrhunca ,ali ja kao trener mogu da prokomentarisem takticko unapredjenje igre koje je do sada bilo KATASTROFALNO koliko puta mi je u pes-u 13 ispao igrac ,pogubio se ,odbrana delovala kao grupa rekreativaca ispred parka makar uzeo i Real ,igraci bez lopte su se uzasno kretali nema utrcavanja iza ledja..Sve su to dosta popravili ,odbrana je sinhronizovana ,kolektivno igra ,svaki igrac radi svoj posao nema glupavog zaostajanja ,ispadanja .. Cela ekipa staje u zonu iza lopte i svaki igrac pokriva svoj deo prostora kao i u realnom fudbalu ... Men je to iskreno najvise i smetalo do sada u PES-u ,najveca razlika izmedju pesa i fife je sto si pes morao da igras sa 2-3 igraca koji su pored tebe dok su se ostali ponasali kao bootovi ,dok u fifi igraju 11 igraca stojis sa spicem na 16 i bek utrcava ,krilo se otvara ,igrac iz sredine prilazi za pas ,jednostavno si imao vise opcija ..
Sada sve to postoji i u PES ,ali zbog tih nedostataka koje si naveo to ne moze da se realizuje na pravi nacin ovo je 30 % complete igra koja je do sada bila -50%,da je upravljacki sistem bolje uradjen videlo bi se koliko je sama srz igre ima dobru podlogu 100 puta sam video kako mi u kontri bek trci i lepo otvara ,ali zbog lose kontrole jednostavno ne uspevam da mu uputim tacan pas ..
Ja sam siguran da ce u 15 to sve da poprave drasticno i ako zadrze ove takticke postavke i IQ igraca pogotovo u odbrani bice pravi bum.
Godomin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Game-o-Kwiz Patton Opšta kultura 15955 9.6.2017 14:42
Pro Evolution Soccer 2011 Devilish Soldier Sportske simulacije 2913 1.10.2011 16:49
[Symbian] Pro Evolution Soccer 2010 - problem milosh-96 Igre za mobilne telefone 5 28.2.2011 20:37
Pro Evolution Soccer 2008 PC resenje za sve relja1234 Sportske simulacije 7 3.6.2008 10:01
Laptop za Pro Evolution Soccer? Sledge_Hammer ŠDK - Prenosni računari 20 20.10.2007 22:14


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 9:07.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com