Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Brbljaonica > Opšta kultura
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Opšta kultura Knjige, školovanje, muzika, film, TV...

Tema zaključana
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 8.12.2008, 10:45   #21
Stojadin
Starosedelac
 
Član od: 3.3.2007.
Lokacija: Dolina gladi...
Poruke: 2.111
Zahvalnice: 747
Zahvaljeno 779 puta na 353 poruka
Određen forumom Re: house muzikica

Ma elektronska muzika nema dušu.
Stojadin je offline  
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Stojadin na korisnoj poruci:
optimus_prime (8.12.2008), Wolverine (8.12.2008)
Stara 8.12.2008, 11:11   #22
Gordon Freeman
Starosedelac
 
Član od: 19.1.2007.
Lokacija: KG,West Side! Gang:West Coast!
Poruke: 1.604
Zahvalnice: 712
Zahvaljeno 413 puta na 230 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Gordon Freeman
Određen forumom Re: house muzikica

Citat:
Ice-Man kaže: Pregled poruke
Moze li neko ukratko da mi pojasni koji zanrovi i podzanrovi elektronske muzike postoje, i nesto malo o njima. Tj. interesuje me po cemu se razlikuje techno od house i slicno.
gle u sustini se svodi na techno/trance/house ,stim sto mislim ad je techno najstariji....

Trance nastaje kao potpuno nezavistan zanr prateci stope techna , house s druge strane nastaje iz dance-a ,naime dance je krajem sedamdesetih pojela komercijala ,toliko da je muzika otisla u djavola , pojavljuje se pop (muziki zanr parazit) i ljudima kojima se to smucilo traze nesto novo ... trance jos uvek nije razvijen , tako da pop i comercijani dance vladaju , onda nastaje house u chikagu ,dj frankie knoocles(da ako sam mu ime pogodio) stvara house na osnovu loopova iz dance-a i slicnih zanrova ,spajajuci ih dobio je muziku koja je kasnije zavladala....
primer

neke bitnije podvrste su progressive ,electro , ...

narqvno house se od tad razio na mnooogo podpravaca ,i jednostavno je jedan pravac vlada neko vreme ,razvije se drugi ,pa se posle nekog vremena vrati stari ,tako vec 30 god....


tesko je definisati rezlike , al ajde da probam laicki , techno je dosta sporiji od housa ,odnosno prim beat je daleko sporiji ,vise ambientala ,manje 8mnogo manje ) progresivan zvuk .... primer
jedina podvrsdta koju znam je minimal ,primer za minimal

trance , hmm sto brze to bolje ,neke oblike komercijalnog trance-a si susreo sigurno uz scooter ,prodigy ,tiesta ,safri duo ,imaj na umu da ovde iam i dosta elemenata housa , neke od podvrsta trance sy psyho , acid ,..
ovo moze biti trance po defoltu


Citat:
Stojadin kaže: Pregled poruke
Ma elektronska muzika nema dušu.
ufffff ,jos jedan...

e ljudi aj lepo ako se ne razumete ili pitajte ili tako nesto mesto sto provaljujete ovakve gluposti....
Gordon Freeman je offline  
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Gordon Freeman na korisnoj poruci:
A M G (8.12.2008), Ice-Man (30.3.2009)
Stara 8.12.2008, 11:14   #23
Gordon Freeman
Starosedelac
 
Član od: 19.1.2007.
Lokacija: KG,West Side! Gang:West Coast!
Poruke: 1.604
Zahvalnice: 712
Zahvaljeno 413 puta na 230 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Gordon Freeman
Određen forumom Re: house muzikica

Citat:
Ice-Man kaže: Pregled poruke
Takodje, da napomenem grupu koja je mene odusevila - Pendulum!
Mislim da se uklapaju u ovu temu jer je njihova muzika elektronska ali neke pesme mogu biti ukarakterisane u neku vrstu roka. Takodje, mnogima se verovatno nece dopasti izuzetno brz ritam ali meni je super jer pored njih se, mogu da se u potpunosti iskljucim od briga i problema sto ume da isprazni visak energije. Struktura pesama je uglavnom na sledecu foru - pocetak lagan da se ljudi uhodaju e onda pocinje kratak ali jak beat pa posle jos jaci ali isto kratak beat, onda mala lagana pauza pa onda dug jak beat. Otprilike
Evo par linkova sa po meni dobrim pesama od njih:
Slam
Granite
Fasten Your Seatbelts

I ostale su im dobre ali ove su mi kao omiljene.
ovi su ti bas mesanci

ima dosta elemenata trance/acid/electro/break beat/...
Verovatno ih definisu kao acid....
mada niasm primetio elemente rocka , no dobri su
Gordon Freeman je offline  
Stara 8.12.2008, 11:56   #24
SirDuck
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.4.2006.
Lokacija: Iznad KST-a
Poruke: 5.384
Zahvalnice: 821
Zahvaljeno 2.075 puta na 1.080 poruka
Određen forumom Re: house muzikica

Citat:
Stojadin kaže: Pregled poruke
Ma elektronska muzika nema dušu.
Pa pazi, zna se za šta služi trance elektro i haus, za žurke i djuskanje. Ko još gleda dubinu pesme na rejvu?
SirDuck je offline  
Stara 8.12.2008, 12:11   #25
Equilibrium
Veteran
 
Član od: 2.11.2008.
Lokacija: Tamo
Poruke: 1.079
Zahvalnice: 499
Zahvaljeno 1.348 puta na 495 poruka
Određen forumom Re: house muzikica

Muzika sigurno sluzi svrsi, neki laganiji house je dobar i da se slusa gajbi ili u teretani, zato sto je nenametljiv, ne razmisljas o tekstu i sl. milion puta je bolje nego da svira tisina ili ne daj boze folk.

@Morandi

Brate volis house ali to nije razlog da za nick uzmes imena dva rumunska homoseksualca moja cine ime tvoje omiljene grupe
Equilibrium je offline  
Stara 8.12.2008, 12:48   #26
Gordon Freeman
Starosedelac
 
Član od: 19.1.2007.
Lokacija: KG,West Side! Gang:West Coast!
Poruke: 1.604
Zahvalnice: 712
Zahvaljeno 413 puta na 230 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Gordon Freeman
Određen forumom Re: house muzikica

Svaka muzika ima dusu ... to sto kazu neki da elektronska muzika nema dusu ... blah ,pojma nemaju ...

mozda su to neandertalci govorili za mozzarta dok je svirao na klaviru ,21. vek je ljudi ,da vas podsetim......
ili umetnici za elektricnu gitaru...elektronsku...hmmmm.....

zar u ovom slucaju cilj ne opravdava sredstvo?

Poslednja ispravka: Gordon Freeman (8.12.2008 u 13:23)
Gordon Freeman je offline  
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku Gordon Freeman na korisnoj poruci:
A M G (8.12.2008), iMa_NeKo_PljUgU (10.12.2008), purposemaker (22.12.2008)
Stara 8.12.2008, 13:21   #27
Gordon Freeman
Starosedelac
 
Član od: 19.1.2007.
Lokacija: KG,West Side! Gang:West Coast!
Poruke: 1.604
Zahvalnice: 712
Zahvaljeno 413 puta na 230 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Gordon Freeman
Određen forumom Re: house muzikica

Nego , jel poznaje neko drum & bass , u poslednje vreme sam slusao malo dj marky-ja (po preporuci convenenta) i svidelo mi se , pa me interesuje zna li neko nekog dj-a na taj fazon i tako to? ....

Poslednja ispravka: Gordon Freeman (8.12.2008 u 13:28)
Gordon Freeman je offline  
Stara 8.12.2008, 14:25   #28
galebns
Starosedelac
 
Član od: 13.3.2006.
Lokacija: 0,0,0
Poruke: 2.662
Zahvalnice: 1.652
Zahvaljeno 696 puta na 483 poruka
Određen forumom Re: House muzika

Hm sta znam ja sam svojevremeno slusao Goldie-a i Photek al danas nem pojma sta valja
galebns je offline  
Stara 8.12.2008, 14:44   #29
galebns
Starosedelac
 
Član od: 13.3.2006.
Lokacija: 0,0,0
Poruke: 2.662
Zahvalnice: 1.652
Zahvaljeno 696 puta na 483 poruka
Određen forumom Re: House muzika

Evo promo izdanja za Decembar:

CLUB:
NUMERA-IZVODJAC
Another Dimension (Triple D Club Mix) - Timmy Vegas & Bad Lay_Dee
No Can Do (WaWa Club Mix) - Sugababes
Keep This Fire Burning (Christian Fischer Remix) - Outsiders ft. Amanda Wilson
Your Loving Arms (Vocal Mix) - Jose Amnesia vs Karen Overton
Cream Always Rises (Kid Massive's Audiodamage Mix) - Cevin Fisher
Lipstick - Jaunt
Candy on the Dancefloor (Club Mix) - Natural Born Grooves
Modern Times (Nicola Fasano & Steve Forest Mix) - Steve Forest vs. Chriss Ortega ft. Marcus Pearson
Hey Boy Hey Girl (Nick Corline Mix) - Christian Key
Neve (Original Mix) - Steve Anderson
Day 'n' Nite (Crookers Remix) - Kid Cudi
Miles Away (Thin White Duke Remix) - Madonna
Music Talking (Fred Falke Remix) - The Montanas & DJ Roland Clark
Idol Eyes (Dumb Dan Remix) - Wonderland Avenue
Ca$h In My Pocket (Out Of Office Dub Mix) - Wiley ft. Daniel Merriweather
So Sweet (DJ Dervish Vox) - Mark Picchiotti ft. Dana Divine
Maybe It's Me (Original Mix) - Disco 12
Out There (Original Mix) - John Dahlback ft. Basto!
Little Bird (Disko Kriminals Klub Mix) - Ricky L*uchini ft. Moony
Make Your Body Pop (TV Rock & Luke Chable Remix) - Tune Brothers ft. Tyree Cooper
A New Society (Thomas Schwartz Mix) - Starchaser

HOUSE:
NUMERA-IZVODJAC
Soul Exp. (2008 Revisited) - Baeka
These Times (Edmund Remix) - Soul Harmonics Ft. Rachel Claudio
Deep - In (Original) - Steve Haines
Lifting Me Higher (Soularis Remix) - Random Soul
Sundance (Central Avenue`s Main Mix) - DJ Circle
Music Always Matters (Westside Mix) - Jaxx’n’Lowe
This Is How I Feel (Main Mix)=Da Groove Ft. Miguel Vizcaino
Bullet (Taken from the EP ‘You`ve Been In My Dream - Mickey K
Incidental Tourist - Movido Dubs
So Sexy (Original Mix) - Copenhagen Bass
No Choice - Jay Tripwire
What Can I Say (Loop Mix) - Max Porcelli Ft.Toni Leo
Samuel Alone (Musical Globe Remix) - Bandmaster's Flight
Burning Up (Central Avenue Dub Mix) - Clemens Rumpf Ft. Angie Brown
Don’t Let It Stop (Cortes Avantgarde Mix) - Davidson Ospina Ft. DJN Project
Electric Funk (Original) - Nikola & Sasha
Funky Thing (Jay - Js Shifted Up Remix) - Ronan Ft. Morrison
Had Enough (Stereo Mutants Vocal Mix) - DJ Circle Ft. Simon Green
Safe Distance (Original Mix) - Andrew Chibale
Francesco Sparacello Meets Dr Feelx - Destiny
Ventania (Cortes Club Mix) - Cortes & Rosa Morena Russa Ft. Roberto Crescenti
galebns je offline  
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku galebns na korisnoj poruci:
A M G (8.12.2008), dzonihsv (9.12.2008), Morandi (8.12.2008)
Stara 8.12.2008, 15:43   #30
galebns
Starosedelac
 
Član od: 13.3.2006.
Lokacija: 0,0,0
Poruke: 2.662
Zahvalnice: 1.652
Zahvaljeno 696 puta na 483 poruka
Određen forumom Re: house muzikica

Citat:
Stojadin kaže: Pregled poruke
Ma elektronska muzika nema dušu.
Jesi cuo za Vangelisa, Jean Michelle Jarre-a itd.? Pretpostavljam da nisi kad ovako nesto tvrdis.
galebns je offline  
Sledećih 4 korisnika se zahvaljuje korisniku galebns na korisnoj poruci:
A M G (8.12.2008), Covenant (8.12.2008), Ice-Man (30.3.2009), iMa_NeKo_PljUgU (9.12.2008)
Stara 8.12.2008, 15:53   #31
Guardian
Član
 
Član od: 18.1.2006.
Lokacija: Srbija - Slovačka
Poruke: 379
Zahvalnice: 103
Zahvaljeno 73 puta na 48 poruka
Određen forumom Re: House muzika

Offtopic:

Ako želite muziku sa dušom preslušajte Beethovenovu petu simfoniju ili Čajkovskog prvi koncert za klavir u B-mollu "Allgro con spirito"!
Da ne spomenem Mozartov requiem....


Guardian je offline  
Stara 8.12.2008, 16:33   #32
Borowatz
Veteran
 
Član od: 10.12.2005.
Lokacija: Boogerville
Poruke: 543
Zahvalnice: 318
Zahvaljeno 78 puta na 55 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku Borowatz
Cool Re: House muzika

Ono što se danas naziva house-om (tj ono što izdavači nazivaju house-om) je zapravo fuzija dance-a, disco-a, komercijalnog trance-a... CLUB
Zapravo ne postoji jednostavnija muzika za pravljenje, staviš neki lep glasić i 2 sempla i 1 sasvim očekivan prelaz, ali koji je brz i glasan i imaš (s)hitić.-
To što neki kažu kako elektronska muzika nema dušu, previše je generalizovano, jer šta bi smo rekli za toliko kvalitetnih instrumentalnih rock i metal kompozicija? Ali, donekle su i u pravu (naravno opet zavisi na koji se pravac misli).
Za mene muzika uopšte ne mora da ima estetiku (koliko lepo zvuči ili kako se uz nju igra), već na prvom mestu ide njen kvalitet, na osnovu koga ću da poštujem producenta (ili ne) i kasnije da li će mi se svidetui ili ne.
Ja slušam elektronsku muziku (namerno ovo kažem jer slušam brdo (pod)stilova koje volim), ali još slušam jazz i prog rock, malo heavy metala...
Moj favorit u elektronskoj muzici je IDM, mada za mene idm nije samo pravac elektronike, već sam način pristupanja muzici.
Elektronska muzika je ostavila toliki trag u celokupnoj istoriji muzike,da se to ne može zanemariti (naravno ovde ne mislim na klupske hitove). Valjda smo slušali Jarre-a, Vangelis-a, Brian Eno-a (čovek je izmislio ambijentalnu muziku), Tangerine dream... To mu dođe nešto kao obavezna lektira za slušanje elektronske muzike. (kao floyd za rock ili sabbath za metal)
Sad ću staviti par kompozicija od po meni trenutno najkvalitetnijih producenata u elektronskoj muzici (koji je kvalitativno izdižu na mnogo veći nivo).
Aphex twin, najveći kralj od svu decu.
Jedno od njegovih najranijih dela (album SAW85-92, koji je krem krema progresivne elektronike, ali sa mnogo većim okretom ka ambijentalu) Xtal, Flim i jedno od njegovih najboljih dela Fenix funk 5. Poslušajte još i Come to dady.
The flashbulb, čovek svira 5 instrumenata, kao kralj. Boluje od bipolarnog poremećaja (što je po mom mišljenju doprinelo njegovom kvalitetu).
Poslušajte passage d (Dove ju je koristio za svoje reklame), forbiddent tracks, lucid bass 2, Autumn insomnia sessions, chick habit, ili njegova vizija California dreaming-a (namerno nisam rekao remix jer to zapravo i nije), ili from the up y'all. Tuži se sa Apple-om jer oni nezakonito prodaju njegovu muziku na itunes-u. za sada bezuspešno. Sam svoje albume uploaduje na poznate trackere. i opet, od donacija, zarađuje dosta.
Squarepusher, ovaj lik isprogramira bubnjeve, pa onda uz njih sam svira bass gitaru. Kompozicije: Do you know squarepusher, Fat controller, My red hot car, EZ boogie, modern bass guitar.
Amon Tobin, svako ko je igrao splinter cell 3, bi trebalo da se seća one genijalne muzike. 4 ton mantis, keep your distance, Sordid, El cargo, Ruthless, Deo. Amon je za poslednji album šetao po gradu i snimao sve živo sa mikrofonom i to kasnije semplovao. Dok je, aphex napisao neki program koji mu generiše semplove po zadatim parametrima.
Ja sam ovo sve ispisao kako bih pokazao da i elektronika može biti vrlo kvalitetna, ali je su ovakvi ekstremniji stilovi definitivno stečeni ukus.
One koje zanima kakve su razlike među pravcima i stilovima elektronike bi najbolje bilo da posete neki specijalizovane sajtove ili bar wiki, jer se definicije od osobe do osobe mogu dosta razlikovati.
Ali naravno kao i u SVAKOM pravcu muzike, krševi i šitovi postoje, samo su u popularnijim pravcima mnogo češći.
Peace out!


PS: Ako neko voli d'n'b (drum & bass) neka posluša njegov podstil neurofunk, i nekog predstavnika, kao npr. Phace ili Ed Rusha (osnivač ).
Ako neko voli post rock, neka posluša M83, npr album Before the dawn heals us.

Poslednja ispravka: Borowatz (8.12.2008 u 16:41)
Borowatz je offline  
Sledećih 5 korisnika se zahvaljuje korisniku Borowatz na korisnoj poruci:
che daboli guz (8.12.2008), Gordon Freeman (8.12.2008), Ice-Man (9.12.2008), LoshMeeBre (30.3.2009), Mr.Eco (20.8.2009)
Stara 8.12.2008, 18:32   #33
holodoc
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.12.2005.
Poruke: 6.785
Zahvalnice: 348
Zahvaljeno 1.893 puta na 1.078 poruka
Određen forumom Re: House muzika

Citat:
Covenant kaže: Pregled poruke
Sta ces-ja pokusah da kazem/objasnim isto a odmah me nazvase kojekavim imenima
Ceo ovaj topic je suvisan a vec od prve strane je uglavnom spam
S oproštenjem Covenante ali zar ne misliš da su moderatori zaduženi za to da procene šta je suvišno a šta ne?

Elem što se tiče teme lično ne volim preterano House...(ili ga ne razumem)... Jedno vreme sam možda i mislio da znam šta je house muzik al sad kad se isfrljaste sa ovolikim imenima i grupama u stvari ukapirah da ja od house-a nemam ni kućerak

PS. To ne znači da ja ne volim da slušam "elektroniku" Volim kada neko napravi dobru trance ili rave obradu nekog klasičnog dela.... Ah taj William Orbit...
holodoc je offline  
Stara 8.12.2008, 18:32   #34
kreator_
Banned
 
Član od: 16.11.2008.
Lokacija: Novi Beograd
Poruke: 695
Zahvalnice: 84
Zahvaljeno 200 puta na 108 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku kreator_
Određen forumom Re: House muzika

Citat:
Morandi kaže: Pregled poruke
vidi nesto, daj se iskljuci iz ove teme, i ne spamuj vise,zagadjujes ovu temu. sto se tice druge teme o muzici,koja je, neznam kako bih se izrazio,mislim da je pretrpana svim i svacim.ja se tamo ne mogu snaci. a takodje elektronska muzika zauzima veliki deo celokupne muzike, pa samim ti i treba da zivi ovakva tema zasebno. u ovoj temi se prica o svoj elektronskoj muzici a prvenstveno o haus muzici. dakle bez rasprave vise nek se prica o hausu
Ermm, mislim da ni sam nisi svestan koliko podzanrova u elektronskoj muzici ima, i da kad se kaze "house" ne misli se na sve sto ima veze sa elektronskom muzikom...
kreator_ je offline  
Stara 9.12.2008, 0:12   #35
hacker_aca
amurof aratnevni oeD
 
Avatar korisnika hacker_aca
 
Član od: 18.11.2005.
Lokacija: tamo gde se ne radi
Poruke: 3.181
Zahvalnice: 2.055
Zahvaljeno 1.217 puta na 551 poruka
Određen forumom Re: House muzika

Covenant, verovatno smo svi razmaženi pa nećemo da pišemo u temi o muzici uopšte, ali barem ne kvarimo drugima raspoloženje kada se piše u vezi metal muzike.

Je l' bio neko na neke elektronske koncerte (da ih tako nazovem, štagod da su )? Ja sam jedino bio letos na plaži Jaz (pored Budve), nastupao je Armand Van Helden. Malo sam se smorio (što je bilo do mene, drugi su se fino proveli). Nešto nisam uživao u muzici... Jedan isti ritam bije 5 minuta i onda ovaj samo baci neki specijalni efekat i onda krene druga pesma (sa istim ritmom koji bije 5 minuta ). Jbg, nije to moj stil. Sada mi recite istinu, to je rejv muzika, tako? Ne bih da živim u zabludi.

Želio bih ovde da odem... Trance Energy 2007.

Gotivi li neko Jumpstyle? Meni jedan od omiljenih (pod)žanrova. Novi Scooterov album (Jumping all over the world) je urađen u tom fazonu...
hacker_aca je offline  
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku hacker_aca na korisnoj poruci:
A M G (9.12.2008), Gordon Freeman (9.12.2008)
Stara 9.12.2008, 0:32   #36
Gordon Freeman
Starosedelac
 
Član od: 19.1.2007.
Lokacija: KG,West Side! Gang:West Coast!
Poruke: 1.604
Zahvalnice: 712
Zahvaljeno 413 puta na 230 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Gordon Freeman
Određen forumom Re: House muzika

Ovako sve je to lepo pocelo sa odlaskom na daraloo 2007 godine ,cepao je progressive ,klasican underground ,prvo put sam se susreo sa tim , prepoznao sam par pesama i navukao se na jedan osecaj koji nije osetilo puno ljudi ...osecaj kada prepoznas neku pesmu na underground zurci ....

zatiim sam na istom tom mestu (sajmistu ,KG) bio na jos par zurki ,ok koji +h su 2 bile live svirke ,odnosno Dj koji je loopovima diktirao ritam koji su pratili ,klavijatura , elektricna gitara ,saksofon .... odlican performans

onda idemo na prvi maj i zurka na sumarickom jezeru ,Kg .... naima zagrevanje ,do poja 1 cepao je progressive ,Dj Nemanja , onda su na scenu dosli yayo i skazi , cepalo je moj prvi rejv , naime kako je zurka bila na palzi ,sljunku , ja i drugar koliko smo igrali bukvalno smo napravili rov na plazi!

Jos par underground zurki,ukljucujuci i nastup Marka Nastica ,pa sve do najvece scene na kojoj sam bio ove godine...

Love fest ,Vrnjacka banja , prvi put slusao techno na zurkama ,prvo vece mi se nije toliko dopalo ,sem nastupa Marka Vasiljevica (nisam siguran za prezime) ,Nasticev kolega minimalac ,odlican zvuk je imao ,izuzetan! ,no atmosferu je unistio (blago receno) Goran zmix Kovacevic ,sa nekim tardiranim progressivom.....mada je bilo cudno posto sam stekao utisak da ga srugi DJeve veoma postuju...

No nebitno ,tu je bilo drugo vece sa nemackim djem Good groove-om ,koji je pustao klasican techno ,najjaci deo mi je bio kada je pustio Aztec mystic -revenge of jaguar....

Onda kao samar dolazi na scenu jedan od srpskih vodecih djeva Marko Hollywood ,bam pusta najjaci electro koji ima u trenutku kako je povezao svoje plejere ... masa od 3k nas skace kao luda ... odlican nastup sa (kako je predhodno jutro reko mom dugu ) maximalom (electro break beatom)....

evo i njegov space ,gde mozete cuti njegove stvari ,naime odradio je par izuzetnih rmx-a http://profile.myspace.com/index.cfm...ndid=127130191

posle toga par nekih manje bitnih zurki ,pa electrowood u botanickoj basti ,cist progressive (najkvalitetniji koji sam dotad slusao) i kasnije trance do koske ,pravi rejv ... pola sata nenormalnog skakanja (bio otvoren prostor ,imalo mesta ) ,sam se ohladio ,onda vise nikako nisam mogo da povatam ritam i batalio ...


Aco ,daj neki video ,da cujemo kakav rejv radi helden ,mozda nije to klacisan rejv....

newsto na ovu foru ili?
Gordon Freeman je offline  
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Gordon Freeman na korisnoj poruci:
hacker_aca (9.12.2008)
Stara 9.12.2008, 0:42   #37
Gordon Freeman
Starosedelac
 
Član od: 19.1.2007.
Lokacija: KG,West Side! Gang:West Coast!
Poruke: 1.604
Zahvalnice: 712
Zahvaljeno 413 puta na 230 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Gordon Freeman
Određen forumom Re: House muzika

Citat:
hacker_aca kaže: Pregled poruke
Želio bih ovde da odem... Trance Energy 2007.

Gotivi li neko Jumpstyle? Meni jedan od omiljenih (pod)žanrova. Novi Scooterov album (Jumping all over the world) je urađen u tom fazonu...
prvo ,ovo ti je rjv po defoltu

jumpstyle,hands up,...... nista preterano kvalitetno ,dobro za izdr**vanje,veselo
Gordon Freeman je offline  
Stara 9.12.2008, 1:05   #38
holodoc
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.12.2005.
Poruke: 6.785
Zahvalnice: 348
Zahvaljeno 1.893 puta na 1.078 poruka
Određen forumom Re: House muzika

Ne znam da li ovo spada u diskretnu ili digitalnu elektroniku ali evo nekih od mojih favorita

William Orbit - Adagio for strings

DJ Tiesto - Adagio for strings
(dobro de znam da sam slab na ovu Barbeorivu melodiju)

Star Wars Remix
- znam nije mu mesto ovde ali šta ću mu

Basshunter - Now You Are gone

Communication Part 3 - Armin van Buuren

Techno Trance - Ligaya

Marusha - Go Ahead (malo starija - i pesma i autor )

BTW, pesma koja mi se jako sviđa je i Neverending story u Fantasian remixu ali nju nikako ne mogu da nađem bilo gde online Tek ponekad je ubodem na Sky FM radiju

Poslednja ispravka: holodoc (9.12.2008 u 1:23) Razlog: Pridodajem si :)
holodoc je offline  
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku holodoc na korisnoj poruci:
A M G (9.12.2008), iMa_NeKo_PljUgU (9.12.2008)
Stara 9.12.2008, 1:15   #39
Borowatz
Veteran
 
Član od: 10.12.2005.
Lokacija: Boogerville
Poruke: 543
Zahvalnice: 318
Zahvaljeno 78 puta na 55 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku Borowatz
Određen forumom Re: House muzika

Citat:
hacker_aca kaže: Pregled poruke
...Sada mi recite istinu, to je rejv muzika, tako? Ne bih da živim u zabludi. ...
Rave nije pravac u elektronici, već je samo naziv za žurku, koji su počeli da koriste Amerikanci (mladi, naravno), kako bi svoje žurke odvojili od žurki svojih matoraca, koji su ih išli na party-je. Razumeš?

Naziv je nastao samo iz potrebe da se bude različit.

Neko je tražio da se preporuči nešto sa tube-a, možete da proverite sve one linkove koje sam ostavio na prethodnoj strani u onom kilometarskom postu.

Poslednja ispravka: Borowatz (9.12.2008 u 1:17) Razlog: appendix
Borowatz je offline  
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Borowatz na korisnoj poruci:
Gordon Freeman (9.12.2008), hacker_aca (9.12.2008)
Stara 9.12.2008, 1:33   #40
hacker_aca
amurof aratnevni oeD
 
Avatar korisnika hacker_aca
 
Član od: 18.11.2005.
Lokacija: tamo gde se ne radi
Poruke: 3.181
Zahvalnice: 2.055
Zahvaljeno 1.217 puta na 551 poruka
Određen forumom Re: House muzika

Citat:
Gordon Freeman kaže: Pregled poruke
Aco ,daj neki video ,da cujemo kakav rejv radi helden ,mozda nije to klacisan rejv....

newsto na ovu foru ili?
Nešto na ovu foru. Izvini na slabom kvalitetu snimka, ne mogu bolje naći. Ono, nekima se ovo sviđa, ali kao što rekoh, meni ne nešto.

Citat:
Gordon Freeman kaže: Pregled poruke
jumpstyle,hands up,...... nista preterano kvalitetno ,dobro za izdr**vanje,veselo
Zbog toga mi se i sviđa.

Citat:
Borowatz kaže: Pregled poruke
Rave nije pravac u elektronici, već je samo naziv za žurku, koji su počeli da koriste Amerikanci (mladi, naravno), kako bi svoje žurke odvojili od žurki svojih matoraca, koji su ih išli na party-je. Razumeš?

Naziv je nastao samo iz potrebe da se bude različit.
Znači, živeo sam u zabludi...
hacker_aca je offline  
Tema zaključana

Bookmarks sajtovi

Tagovi
dance, electro


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
[HTML] Muzika u pozadini kad se otvori stranica Loodi Klijentske aplikacije 19 19.12.2010 3:25
slideshow + muzika (youtube) Macak Mackin Foto i audio/video 1 14.9.2008 9:20
Muzika iz starih igara DeCoy Stare igre 29 21.8.2008 22:41
GTA 3 Muzika mirza82 Akcione igre 8 24.10.2007 20:47
Modem i muzika se ne slazu ;-) ivan85_zmaj Komunikacioni uređaji i umrežavanje 4 17.4.2006 20:33


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 9:55.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com