Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Phone Zone > Programi za mobilne telefone

Programi za mobilne telefone Operativni sistemi i programi za mobilne telefone

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 7.7.2006, 0:59   #1
Cvrcak
Član
 
Član od: 3.11.2005.
Poruke: 316
Zahvalnice: 30
Zahvaljeno 26 puta na 10 poruka
Određen forumom Java Alarm

Pošto je u SK odavno ubačena tema o aplikacijama za mobilne telefone, ja moram da priupitam nešto.
Da li neko zna dobru java aplikaciju alarma za mobilni??? Nedavno sam kupio samsung z500 (3g i sve ostale perverzije), a ladno mu ne radi alarm. Navijam ga redovno, a on se uključi kad mu dođe Umalo da propustim ispit zbog toga!
Ili ako neko ima sličan problem i zna kako se rešava. A može i ovo: ako ovde ima programera vičnih Java programiranju... Ja sam probao sam ali mi nešto ne radi. Mislim da je stvar prilično jednostavna, stavi se da uzima sistemsko vreme, pa onda jedna IF petlja... Ako neko zna i ume, bilo bi super

I da li neko zna sa kog sajta mogu da se skinu FREE stvari (skinovi, teme...) za samsung
Cvrcak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.8.2006, 0:35   #2
Cvrcak
Član
 
Član od: 3.11.2005.
Poruke: 316
Zahvalnice: 30
Zahvaljeno 26 puta na 10 poruka
Određen forumom Re: Java Alarm

Nabavio sam neke stvarcice ali se sad pojavio drugi problem

1. spojio sam mob sa racunarom preko IC veze i ne mogu da prebacim na mob .JAR i .JAD fajlove? Da li neko mozda ima ideju zasto? Ostale (.mp3 .3gp) sam uspeo bez problema
2. kakvi su to tacno .mp4 fajlovi? Znam da su video, ali kako se prave i cime???
3. kako da obrisem one fajlove na mob koji su fabricki zakljucani? Pokusao sam ali mi kaze da prvo treba da ih otkljucam, a nema nigde te opcije???
Cvrcak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.8.2006, 0:13   #3
aleksandar2309
Novi član
 
Član od: 14.8.2006.
Poruke: 1
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Java Alarm

cvrcak ja koliko znam mp4 fajlovi su muzicki fajlovi a ja kompresujem mp3 muziku u mp4 preko programa za narezivanje diskova NERO,ima opciju koja se nalazi sekciji za pravljenje audio diskova,zove se encode audio fajl,kada ukljucis to izaberes mp4, pa udjes u settings,pa uzmes constant by rate i to stavis najbolje na 40 za mp4,i dole izaberes koliko hoces da ti bude velicina pesme,ali ako stavis nogo malo zvuk moze da bude malo losiji,zato budi optimalam
aleksandar2309 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.8.2006, 0:21   #4
ATI`
Banned
 
Član od: 7.4.2006.
Poruke: 282
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku ATI` Slanje poruke preko MSN-a korisniku ATI` Slanje poruke preko Skypea korisniku ATI`
Određen forumom Re: Java Alarm

Citat:
Cvrcak kaže:
Pošto je u SK odavno ubačena tema o aplikacijama za mobilne telefone, ja moram da priupitam nešto.
Da li neko zna dobru java aplikaciju alarma za mobilni??? Nedavno sam kupio samsung z500 (3g i sve ostale perverzije), a ladno mu ne radi alarm. Navijam ga redovno, a on se uključi kad mu dođe Umalo da propustim ispit zbog toga!
Ili ako neko ima sličan problem i zna kako se rešava. A može i ovo: ako ovde ima programera vičnih Java programiranju... Ja sam probao sam ali mi nešto ne radi. Mislim da je stvar prilično jednostavna, stavi se da uzima sistemsko vreme, pa onda jedna IF petlja... Ako neko zna i ume, bilo bi super

I da li neko zna sa kog sajta mogu da se skinu FREE stvari (skinovi, teme...) za samsung
Reklamiraj telefon!
ATI` je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.8.2006, 0:44   #5
Cvrcak
Član
 
Član od: 3.11.2005.
Poruke: 316
Zahvalnice: 30
Zahvaljeno 26 puta na 10 poruka
Određen forumom Re: Java Alarm

Citat:
ATI` kaže:
Reklamiraj telefon!
Ne vredi jer sam cuo jos par njih koji imaju isti problem, izgleda da je to fabricki tako.
Cvrcak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Java igre vs. Symbian igre PhaetoN Igre za mobilne telefone 66 26.5.2007 16:06
NOD32 & java problem pavlaka Internet tehnologije 4 1.6.2006 20:22
Java PeTkO Pravljenje igara 4 17.3.2006 11:35
G-thing program za LG(imam U8180) za java igre trazim gde ima? besplatno?trial? Ilic Marko Programi za mobilne telefone 1 9.2.2006 14:09


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 10:06.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com