Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Kompjuteri i film

Kompjuteri i film Uticaj kompjutera na film i primena kompjutera na filmu

Pregled rezultata glasanja: Koji vas omiljeni (po vama najbolji) Star Wars film?
Star Wars: Episode I - The Phantom Menace 32 11,85%
Star Wars: Episode II - Attack Of The Clones 39 14,44%
Star Wars: Episode III - Revenge Of The Sith 92 34,07%
Star Wars: Episode IV - A New Hope 61 22,59%
Star Wars: Episode V - Empire Strikes Back 124 45,93%
Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi 59 21,85%
Glasanje sa više mogućnosti izbora. Glasova: 270. U ovom glasanju ne možete da učestvujete

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 20.4.2006, 14:28   #41
Wolverine
Intelov plaćenik
 
Avatar korisnika Wolverine
 
Član od: 29.10.2005.
Lokacija: Danger Zone
Poruke: 1.378
Zahvalnice: 5.228
Zahvaljeno 642 puta na 306 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Wolverine
Određen forumom Re: Star Wars

Neuro nisi 100% posto u pravu!Episode I je jadna ali II vec malo bolja a dok III moze da se meri sa IV ili V!Anakin(Hayden) nije bas dobar u II ali je u III XXXXXXTRA!!!(O SW E I): Darth Maul i Jake Lloyd kao Anakin su FUJ! Mislim "malo" su glupi!Maul nema licnost!Jake nema pojma!
Lucas ima problema sa ocima i umom(govorim o Episode I )!Ratovi Zvezda*(to je stara trilogija) je bila zacetnik zanra dok su Zvezdani Ratovi*(Ovi novi) samo jos jedan SSF(Space Sience-Fiction ) u nizu (izuzev III-jke)!
Wolverine je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.4.2006, 17:21   #42
JBlitzkrieg
Član
 
Član od: 6.3.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 141
Zahvalnice: 31
Zahvaljeno 9 puta na 7 poruka
Određen forumom Re: Star Wars

Poslednja hronoloska trilogija je najbolja! (mislim na 4,5,6 epizodu), a narocito Empire Strike Back. Tenzija tokom celog filma, a i zanimljih je svima. Prve tri su pa ispale najgore, dobro malo je druga dobra. Treca je NAJGORA!! Dobro efekti su za cistu desetku, ali te je tu radnja i detaljnija karakterizacija likova?
JBlitzkrieg je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.4.2006, 17:54   #43
Mrmot
Veteran
 
Član od: 14.1.2006.
Lokacija: Amestelredamme
Poruke: 883
Zahvalnice: 20
Zahvaljeno 64 puta na 26 poruka
Određen forumom Re: Star Wars

najbolji star wars? hmm, da vidimo...

na prvom mestu Star Wars Clone Wars crtaci

na drugom mestu Knights of the Old Republic saga

a na trecem... hm, pa recimo epizoda 5 (koja nema hepiend, yay!)

jel jos neko primetio da je gomila crtanih filmova i igara kvalitetnija od filmova po kojima je nastala? just thinking...
Mrmot je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.4.2006, 20:11   #44
todos
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.12.2005.
Lokacija: Parmenac Čačak
Poruke: 7.713
Zahvalnice: 4.560
Zahvaljeno 2.634 puta na 1.577 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku todos
Određen forumom Re: Star Wars

Iako sam glasao za cetvrti nastavak,Povratak Djedaja mi je ostao urezan jer je polaodeljenja pobeglo sa poslednjeg casa da gleda predstavu od 18.00.Inace cas je bio Biologija + najstrozi nastavnik+batine na sledecem casu.To je bilo pre tacno 21 god.
todos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.4.2006, 1:24   #45
Grimm_SBL
Veteran
 
Član od: 24.3.2006.
Lokacija: Bristol
Poruke: 537
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 58 puta na 29 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Grimm_SBL
Određen forumom Re: Star Wars

Prva dva i po' filma su najbolja (ovaj, zadnja dva i po', (od toga prvo mesto ESB)). Druga polovina RoJ je nagovestaj propadanja serijala...

Prvi deo (Phantom Menace) je GLUP (najgore je kad Anakin pobedi na trkama i ono kad ucestvuje u bitci, uhhh. Kakvi su to ljudi (Jedai, Twileci, Rodiani, Kowakian Monkey-Lizardi???) koji pustaju detetu od 10. godina da ratuje? i vrhunac gluposti: PROKLETI JAR-JAR BINKS! Taj usati izgovor za "meat bag" (HK - 47). ARGHH trebalo bi njime nahraniti Mynocke...

Drugi deo (Attack of the Clones) je BLJUTAV zbog onog glupog mamlaza od Anakina (tacnije onog glumca), koji glumi kao da ga neko tera sa Lightsaberom uperenim u njegovu pozadinu... Ahhh Sith Spit! Kad sam ga video kako glumi pozeleo sam da se udavim u Corellianskom pivu, udavio sam se u nekom drugom, a mamlaz mi i dalje nije dobro glumio... Njime bi trebalo nahraniti Piranxsa Sharks

Treci (Revenge of the Sith) je UPROPASTEN, iako od neslavne trojke je najbolji. Film koji je trebao biti antologijski, sa scenom kad mladi retard postaje Darth Vader! Umesto toga ta scena je glupa, kad sam gledao podsetilo me na Frankenstajna...
Sto, podizanje stola (Rise), pa Vaderovi pocetni pokusaji da misicima pokida okove... Zar tako radi drugi najmocniji covek u galaksiji (umesto silom)? Kao Frankestajn, a cak je i zvuk slican Argghhh. Onima koji se rezirali, glumili ili na bilo koji nacin povezani sa ovom scenom trebalo bi nahraniti Kath Houndove...

Cetvrti (A New Hope) je PUN POGODAK, jedino smetaju (meni) scene borbi, nekako su izvestacene (nemogu se porediti sa NEW AGE SW, jel' borbe Jode sa Dookuom a i kasnije su JEDINI deo zbog cega vredi gledati drugi i treci deo (prvi ne vredi gledati uopste), pet minuta + pet minuta = 10 minuta naspram SEST sati trajanja oba filma), ostalo je legenda, uh i posle toliko gledanja i danas volim da odgledam taj film

Peti (Empire Strikes Back) je NAJBOLJI STAR WARS FILM IKAD SNIMLJEN - poboljsana gluma (sto je rezulatat veceg budzeta - koji je nastao zaradom cetvrtog filma) - sad macevanje izgleda malo bolje i koliko-toliko je podnosljivo (u ANH su izgledali kao da prvi put drze lightsabreove u ruci). Razvaljivanje pobunjenicke baze (Licno, nikad nisam voleo dobre/borimo se za mir/mi ne zelimo rat nego smo naterani mamlaze iz Republike), saznavanje velike tajne ... vrh. Ali i kad se danas setim prvog jurisa AT-ATa.. eeee

Sesti (Return of the Jedi) je POLOVICAN, od kad su oni mali gadovi provirili svoje smrdljive male glave na Endoru nesto u meni je znalo da je sa Star Wars filmovima sve gotovo (Prokleti Jar-Jar je samo logican nastavak). Sta mu je to trebalo da znaci? Sta li je Lukas mislio pa je ubacio ove LETECE MEDVEDICE? EVO, MRZIM EWOKSE! Mada onog skota od Jar-jara mrzim vise! Ewokse bi trebalo iseckati na komade i njima nahraniti Mynocke, Piranxsa Sharks i Kath Houndove! Pa tako da nisu oni ubaceni sestica bi bila u rangu cetvorke, ovako je dalekooo iza, ali i daleko ispred ovih, novih nastavaka...

Poslednja ispravka: Grimm_SBL (21.4.2006 u 2:25)
Grimm_SBL je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Grimm_SBL na korisnoj poruci:
Guardian (4.6.2007), Iron Maiden (19.5.2007)
Stara 21.4.2006, 2:13   #46
ATI`
Banned
 
Član od: 7.4.2006.
Poruke: 282
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku ATI` Slanje poruke preko MSN-a korisniku ATI` Slanje poruke preko Skypea korisniku ATI`
Određen forumom Re: Star Wars

ni jedan deo sam ne znaci nista.

Zajedno su LEGENDA !!!
ATI` je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.4.2006, 2:18   #47
Grimm_SBL
Veteran
 
Član od: 24.3.2006.
Lokacija: Bristol
Poruke: 537
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 58 puta na 29 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Grimm_SBL
Određen forumom Re: Star Wars

Klub mrzitelja JAR-JAR BINKSA!
Priložene slike
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	jjhead[1].gif
Viđeno:	58 puta
Veličina:	42,9 KB
ID:	1089   Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	decapitatedjarjar.jpg
Viđeno:	65 puta
Veličina:	16,8 KB
ID:	1090   Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	matjj[1].jpg
Viđeno:	61 puta
Veličina:	34,5 KB
ID:	1091  
Grimm_SBL je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.4.2006, 8:08   #48
[Imzadi]
Starosedelac
 
Član od: 15.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.278
Zahvalnice: 334
Zahvaljeno 334 puta na 149 poruka
Wink Re: Star Wars

Citat:
Grimm_SBL kaže:
Prvi deo (Phantom Menace) je GLUP (najgore je kad Anakin pobedi na trkama i ono kad ucestvuje u bitci, uhhh. Kakvi su to ljudi (Jedai, Twileci, Rodiani, Kowakian Monkey-Lizardi???) koji pustaju detetu od 10. godina da ratuje?
Pa nisu ljudi Izgleda da u njihovom zakonu ne postoji klasifikacija u takmičenjima vezana za godine... Ko će znati kakav je zakon "In a galaxy, far, far away..."
Citat:
Grimm_SBL kaže:
... i vrhunac gluposti: PROKLETI JAR-JAR BINKS! Taj usati izgovor za "meat bag" (HK - 47). ARGHH trebalo bi njime nahraniti Mynocke...
Jar Jar je jedan od najsimpatičnijih likova baš zbog svoje spontanosti i neiskvarenosti... To što je lik takav da je slučajno na manjem intelektualnom nivou od ostalih likova ne čini ga manje dobrim i pouzdanim prijateljem... A šta je "pisac time hteo da kaže"... Ko shvati, shvatiće...
Citat:
Grimm_SBL kaže:
Drugi deo (Attack of the Clones) je BLJUTAV zbog onog glupog mamlaza od Anakina (tacnije onog glumca), koji glumi kao da ga neko tera sa Lightsaberom uperenim u njegovu pozadinu... Ahhh Sith Spit! Kad sam ga video kako glumi pozeleo sam da se udavim u Corellianskom pivu, udavio sam se u nekom drugom, a mamlaz mi i dalje nije dobro glumio... Njime bi trebalo nahraniti Piranxsa Sharks
Uh... gde baš nađe Anakina ovako da nagrdiš... Nema veze... ukusi se razlikuju, ali ovo je prvi put da čujem to od nekoga. Zapravo, u kom to delu Hayden Christiansen nije opravdao ulogu Anakina u pravom smislu te reči? Iskreno, ne bih mogla da zamislim sada nikoga drugog u toj ulozi. Kad si već počeo, kaži bar koji deo te je najviše iziritirao, možda mi je negde promakla njegova "loša" gluma
Citat:
Grimm_SBL kaže:
Treci (Revenge of the Sith) je UPROPASTEN, iako od neslavne trojke je najbolji. Film koji je trebao biti antologijski, sa scenom kad mladi retard postaje Darth Vader! Umesto toga ta scena je glupa, kad sam gledao podsetilo me na Frankenstajna...
Ne može taj deo nikada da bude antologijski, antologija su IV, V i VI epizoda. Možda ti se scena učinila glupom zbog one jeftine plastične maske - ne daj da te zavara Lucas-ova odanost prvim epizodama
[Imzadi] je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.4.2006, 8:09   #49
[Imzadi]
Starosedelac
 
Član od: 15.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.278
Zahvalnice: 334
Zahvaljeno 334 puta na 149 poruka
Wink Re: Star Wars

Citat:
Grimm_SBL kaže:
Sto, podizanje stola (Rise), pa Vaderovi pocetni pokusaji da misicima pokida okove... Zar tako radi drugi najmocniji covek u galaksiji (umesto silom)? Kao Frankestajn, a cak je i zvuk slican Argghhh. Onima koji se rezirali, glumili ili na bilo koji nacin povezani sa ovom scenom trebalo bi nahraniti Kath Houndove...
Da, samo što Anakin (već tada Darth Vader) iskazuje svoj bes zbog smrti voljene osobe... Zamisli kako bi izgledala scena u kojoj od svog njegovog besa i muke počinje da lebdi sto... Prilično smešno. Ovako je čupanjem okova i onim "Arrrrgh" zvukom samo dočarana njegova mržnja i gubitak.Btw, okovi, kaiši i ostalo tu predstavljaju nešto mnogo više, ali nebitno...
Citat:
Grimm_SBL kaže:
Cetvrti (A New Hope) je PUN POGODAK, jedino smetaju (meni) scene borbi, nekako su izvestacene ...
Da... a film je sniman 70 i neke...
Citat:
Grimm_SBL kaže:
...Sta mu je to trebalo da znaci? Sta li je Lukas mislio pa je ubacio ove LETECE MEDVEDICE? EVO, MRZIM EWOKSE! Mada onog skota od Jar-jara mrzim vise! Ewokse bi trebalo iseckati na komade i njima nahraniti Mynocke, Piranxsa Sharks i Kath Houndove!
I bre, ti bi samo nekoga da hraniš...
"...Much to learn, you still have..."

Poslednja ispravka: [Imzadi] (21.4.2006 u 8:17)
[Imzadi] je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.4.2006, 8:42   #50
Wolverine
Intelov plaćenik
 
Avatar korisnika Wolverine
 
Član od: 29.10.2005.
Lokacija: Danger Zone
Poruke: 1.378
Zahvalnice: 5.228
Zahvaljeno 642 puta na 306 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Wolverine
Određen forumom Re: Star Wars

Mrmote (al si stvarno zavio cokoladu u foliju) ovde se govori o SW folmovima, ali ako ti neko kaze da si otiso off topic kazi da sam ti ja reko da su i crtaci OK
Wolverine je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.4.2006, 8:58   #51
Grimm_SBL
Veteran
 
Član od: 24.3.2006.
Lokacija: Bristol
Poruke: 537
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 58 puta na 29 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Grimm_SBL
Određen forumom Re: Star Wars

@Imzadi necu te ciitirati, jel' mrzim kad mi post staje na dve strane.

Ali da krenemo redom:

1. A za ratovanje? KO bi dozvolio detetu da ucestvuje u bitci? I kako nemaju zakone, kad su ima usta puna demokratije, ljudskih prava i sveopsteg dobra?

2. Kakva smotanost i neiskvarenost? U Galaksiji koja je stalno na granici izmedju sveopsteg/planeto-unistavalackog rata sa konstantnom tamnom pozadinom (Empire Strikes Back npr.), uveden je lik JAR - JARa da bi mame i tate povele i decicu u bioskop, te da od konstantne borbe izmedju svetla i tame napravi porodicni film u rangu sa Draga smanjio/povecao sam decu. I najgore od svega je sto je to uradjeno samo da bi se izvukao jos koji dolar iz dzepa Joe Consumera. Verovatno je Lukas razmisljao "ako odrasli dolaze, sto ne bi i doveli babu, dedu, decu i psa, izvucemo im koji dolar i ja mogu da imam vise para nego sto imam sad"

3. Sam izgled njegov (Christianov) me nervira (ti verovatno mislis suprotno), a lik glumi isforsirano. Nikad ne potrefi potrebnu jacinu glasa, uvek mlatara rukama, uvek zanoveta (doduse za ovo je kriv Lukas, jer je on pisao tekst), patetican je i po meni nikad nije izgledao kako sam ga zamisljao. I jos jedna stvar, NE LICI na DARTA VADERA koji je skinuo Masku na kraju RoJ (oblik nosa i trepavica koje se sasvim lepo vide bez obzira na sto je nosio masku toliko dugo). Verovatno znas kako izgledaju Luke i Leia? Da li ti iko od njh (a pogotovo Luke) lici kao potomak Anakina i Padme?

4. Antologijski samo zbog cinjenice da vidimo kako nastaje DARTH VADER kakvog volimo.

5. Zar ne bi bolje izgledalo njegov bes, kad bi istrgao sto, bacio ga i usmrtio kojeg Stormtroopera? Kad bi napravio haos u sobi, a ne k'o Frankenstajn - samo da izpuzi ruke i krene "step by step"! Ne govori se u tom delu filma o gomili mesa koje su neprirodno spojene, vec o drugom najmocnijem coveku u galaksiji.

6. Procitaj sve sto sam napisao o tome - znam da je u pitanju 1977 i da je to pionirski pokusaj, ali borbe su ocajne poredjenje, ako se uopste moze porediti, Obi Van Kenobi - Vejder i Joda - Grof Doku. Cetvrti je sa tehnicke strane (za borbe govorim) kataklizma, drugi je fenomenalan, ali cetvrti vredi gledati zbog svega ostalog, a drugi samo zbog borbi koje traju 5 min. od filma koji traje 3h.

7. Pa trebalo bi ih nahraniti da bi postali Sithi...

- I guess you're right! And by right i mean wrong! -
Grimm_SBL je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.4.2006, 9:29   #52
Marko_L
Mythbuster
 
Član od: 2.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.205
Zahvalnice: 38
Zahvaljeno 370 puta na 147 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Marko_L Slanje poruke preko MSN-a korisniku Marko_L Slanje poruke preko Yahooa korisniku Marko_L Slanje poruke preko Skypea korisniku Marko_L
Određen forumom Re: Star Wars

@Grimm_SBL
Očigledno je da si filmove gledao površno, ili barem površno gledaš na njih. Filmovi ne mogu da se gledaju na taj način, a pogotovo ne Star Wars filmovi. Nemam nameru da citiram posebno sve što si rekao, ali uglavnom po tvom izlaganju vidim da ti je gotovo svuda promakla suština, koju bi verovatno primetio da si se malo udubio u celu priču. Previše tražiš realnost, a Star Wars upravo to nije, Star Wars je fantazija. Imzadi ti je lepo rekla
Citat:
Ko će znati kakav je zakon "In a galaxy, far, far away..."
i time svaka priča o ovozemaljskim zakonima prestaje da važi. Recimo, zašto ti izgleda glupo to što Anakin pobeđuje na trkama kada je taj isti Anakin napravio robota koji ume da misli ? Čudi me da to nisi pomenuo... Stvar je u tome što Anakin, iako je humanoidnog izgleda, nije čovek... bar ne onakav kakve svakodnevno viđaš na planeti Zemlji... Lukas je mudro propustio da kaže bilo šta o anatomiji većine bića koja možemo videti u Star Wars univerzumu, tako da možemo samo da predpostavljamo za šta je ko sposoban... E to je ako pričamo realno, a kao što već Rekoh Star Wars nije realnost, već fantazija, a u fantazijama je sve moguće. Mislim, tražiti realno objašnjenje kako je Anakin pobedio u trci je isto kao i tražiti realno objašnjenje kako Gandalf uspeva da koristi magiju u LOTR triologiji. Dakle, nije objašnjivo, jednostavno je tako. Dalje, pomenuću još Jar Jar Binks-a, gde ti je baš promakla suština. Dakle, to je biće koje je odbačeno od strane svog naroda, ali koje nije izgubilo volju i koje nije posustalo da bi na kraju ipak ponovo bio sa svojima i čak od istog tog naroda bilo odlikovano jednom titulom koja je u tom narodu jako značajna... zahvaljujući dobroti i gotovo dečačkoj duševnoj čistoti koju poseduje... To je jedna jako lepa poruka, samo je treba shvatiti. I samo još deo o Evoksima, gde ti je još više promakla suština. Stvar je u tome što je Lukas hteo da kaže da nije potrebno imati 2m visine, Švarcenegerove mišiće i ultra-mega-giga-blaster pušku da bi se dobila bitka. Kako bolje to prikazati nego koristeći mala i simpatična šumska bića koja koriste primitivno oružije i samu prirodu, a pre svega mozak. Možda bi tebi lepše izgledalo da su koristili humanoidne patuljke, ali meni ne bi. Poruka je da surova sila (mislim na fizičku silu, a ne na Yedi force) ponekad nije dovoljna. I uopšte dosta ti promiče poenta, jer kao što rekoh, na sve gledaš površno. Preporučio bih da ponovo pogledaš te filmove, ali da se malo udubiš u njih. Ako ti to ne pomogne, onda možda Star Wars i nije za tebe, jer ipak se ukusi razlikuju i nije sve za svakoga.
Marko_L je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.4.2006, 10:10   #53
Grimm_SBL
Veteran
 
Član od: 24.3.2006.
Lokacija: Bristol
Poruke: 537
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 58 puta na 29 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Grimm_SBL
Određen forumom Re: Star Wars

OK. Ovo me pocinje nervirati...

Prvo Anakin je covek (ljudsko bice). Pa posto neznas da ti objasnim sledece: midi-klorianski broj u krv pokazuje skolonost nekoga prema sili. Svi mogu imati midi-klorianski broj, od Rodhiana do Jawa. To ih nestavlja van svoje rase, nego oni su samo pripadnici svoje rase koji imaju asklonost prema sili. SVI imaju taj broj. Sve i jedno bice u Galaxy far, far away...

Ti insistiras na nekoj neozbiljnosti? Pa batali se Star Warsa i gledaj Lost in Space. Ustalom kako bi ti se svidjalo da u petom nastavku umesto coveka Luk je Wookie, a u Sestici Devaronian? Pa eto neozbiljnosti. Nisam ja ludak koji misli da je Jedi i da sila postoji, nego samo zelim da ako je krenuto jednim putem - tim putem i nastavi. LIK ANAKINA (tj. onog retarda sto ga glumi) mi nikako ne lici, zvuci ili bilo koji drugi nacin podseca na Vadera iz aNH, ESB i RoJ.

Uostalom ko je neozbiljan? Tema je misljenje o Star Wars filmovima, cim ga ja kazem, a da je suprotno od necijeg, odmah me proglase glupim! Tebi se svidja Star Wars (ili samo podrzavas Imzadi) na tvoj nacin, a meni na moj. Ja sam rekao svoje misljenje, a odmah napad! Sto, zar nemislite da je dosadno kad se svi slazu? U tome i jeste TOLERANCIJA, vama se nesvidja moj post i odmah sam Enemy no 1. Neozbiljno. Ti volis to? OK, ali ja volim ovo i sto sad mene napadati! ovo me podseca na onu reklamu iz GTA "I am knight on a holy Quest - i will kill you if you don't believe like i do"

Da nezaboravim JAR JARa! Kao sto sam rekao pre ( pre nego sto poces napadati nekog procitaj post do kraja) On je neozbiljan i NIJE mu mesto u STAR WARSu. JA NEINSISTIRAM NA REALNOSTI - jer u tom slucaju kako moze da radi Lightsaber, da gori vatra u svemiru (na brodovima) isl. Ewokse mrzim takodje, i kakva prica o inteligenciji? Ako malo bolje pogledas film primetices da oni zive primitivno, nose koplja, a zeleli su zrtvuju novom BOGU C3P0u Luka i Hana? Toliko o inteligenciji....

Da, i ono za Anakina i C3P0! I to je glupo, samo se nisam setio kad sam to pisao. Hvala sto si me podsetio

Da i kad si poceo pisati o LotRu: Zar bi voleo da za vreme bitke kod Helm's Deep ili Pelenorskh Polja ili pada Ozg(k)iliata, prolazi jedan smotani lik, sa ogromnim usima i stomakom, koji smeta i jednima i drugima i jedina mu je svrha (kao lika) da nasmeje decicu?

I jos jedna stvar: Da li bi ti pustio dete od 10 godina da ratuje, bez obzira na silu u njemu? I zakoni u Galaxy far, far away su slicni REALNIM. Uostalom sto ti objasnjavam, procitaj koji strip, knjigu, odgledaj film ili crtani, odigraj neku igru - mozda ce ti biti jasnije.

Za misice i mozak i slicno: pa Ewoksi nisu onesposobili generator na Endoru telepatijom, nego zato sto ih je bilo nekoliko puta vise u odnosu na Stormtroopere.

Poslednja ispravka: Grimm_SBL (8.8.2006 u 17:26)
Grimm_SBL je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.4.2006, 11:53   #54
GakunGak
Član
 
Član od: 28.11.2005.
Lokacija: phazeddl.com i wtalk.org
Poruke: 435
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Slanje poruke preko Yahooa korisniku GakunGak
Određen forumom Re: Star Wars

EP3: ROTS.
1. Borba izmedju Obija i Anija na Mustafaru. Very Nice...
2. Borba izmedju Yode i Palpija. Isto Very Nice.
3. Nema detalja kad Ani ide na Jedi Temple na padawane kada pocinju kljokati Jedije po galaxiji.
4. Mace windu... Ona 3 "Jedija" su instant pokosena, a windo odletio sa vihorom... Jadno.
GakunGak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.4.2006, 14:43   #55
holodoc
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.12.2005.
Poruke: 6.785
Zahvalnice: 348
Zahvaljeno 1.893 puta na 1.078 poruka
Određen forumom Re: Star Wars

@Grimm_SBL

Probaj da se koncentrišeš u svojim "psovkama" na vanzemaljce koji se ne pojavljuju samo u Star Wars: Knights Of The Old Republic jer te ionako niko ne razume koja bića pominješ.
holodoc je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.4.2006, 17:14   #56
[Imzadi]
Starosedelac
 
Član od: 15.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.278
Zahvalnice: 334
Zahvaljeno 334 puta na 149 poruka
Post Re: Star Wars

Citat:
Grimm_SBL kaže:
OK. Ovo me pocinje nervirati...
Samo opušteno, što se nerviraš?
Citat:
Grimm_SBL kaže:
Uostalom ko je neozbiljan? Tema je misljenje o Star Wars filmovima, cim ga ja kazem, a da je suprotno od necijeg, odmah me proglase glupim! Tebi se svidja Star Wars (ili samo podrzavas Imzadi) na tvoj nacin, a meni na moj. Ja sam rekao svoje misljenje, a odmah napad! Sto, zar nemislite da je dosadno kad se svi slazu? U tome i jeste TOLERANCIJA, vama se nesvidja moj post i odmah sam Enemy no 1. Neozbiljno. Ti volis to? OK, ali ja volim ovo i sto sad mene napadati! ovo me podseca na onu reklamu iz GTA "I am knight on a holy Quest - i will kill you if you don't beleave like i do"
Niko tebe nije proglasio glupim, ne vidim stvarno kako si došao do te ideje? Samo razgovaramo, ništa više...
Ostatak neću citirati i odgovarati zato što ti je već sve rečeno, pa nema svrhe da se ponavljamo.

"The dark side clouds everything. Impossible to see the future is..."

Poslednja ispravka: [Imzadi] (21.4.2006 u 17:25)
[Imzadi] je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.4.2006, 18:03   #57
Marko_L
Mythbuster
 
Član od: 2.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.205
Zahvalnice: 38
Zahvaljeno 370 puta na 147 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Marko_L Slanje poruke preko MSN-a korisniku Marko_L Slanje poruke preko Yahooa korisniku Marko_L Slanje poruke preko Skypea korisniku Marko_L
Određen forumom Re: Star Wars

Citat:
Prvo Anakin je covek (ljudsko bice). Pa posto neznas da ti objasnim sledece: midi-klorianski broj u krv pokazuje skolonost nekoga prema sili. Svi mogu imati midi-klorianski broj, od Rodhiana do Jawa. To ih nestavlja van svoje rase, nego oni su samo pripadnici svoje rase koji imaju asklonost prema sili. SVI imaju taj broj. Sve i jedno bice u Galaxy far, far away...
Ok, da probamo ovako. Koliko ljudi poznaješ koji nisu rođeni na planeti Zemlji ? Nijednog. Znači ne možeš znati za šta su sposobni ljudi u drugim galaksijama. Jel Anakin sa Zemlje ? Nije, već iz potpuno druge galaksije. Prema tome, I rest my case.
Citat:
Uostalom ko je neozbiljan? Tema je misljenje o Star Wars filmovima, cim ga ja kazem, a da je suprotno od necijeg, odmah me proglase glupim!
Ko te je proglasio glupim ? Molim citat.
Citat:
Tebi se svidja Star Wars (ili samo podrzavas Imzadi) na tvoj nacin, a meni na moj.
Ne, ne, ne... pomešao si... sviđa mi se Imzadi, a podržavam Star Wars LOL
Šalu na stranu, ne samo što filmove gledaš površno, nego na taj način čitaš i postove. Neko ti pruži argumente i pokaže ti gde možda grešiš, a ti onda kao malo dete "Dobro, ja sam glup, neka, neka... glup sam...". Čoveče niko ti nije rekao da si glup, već ti ukazujemo gde si omašio poentu, na jedan fin i kulturan način, a ti se nama obraćaš kao da si u obdaništu. Ok, ako ćeš tako, ja se povlačim, samo promeni broj godina u profilu da ne pomisli neko da razgovara sa odraslom osobom.
Marko_L je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.4.2006, 18:57   #58
GakunGak
Član
 
Član od: 28.11.2005.
Lokacija: phazeddl.com i wtalk.org
Poruke: 435
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Slanje poruke preko Yahooa korisniku GakunGak
Određen forumom Re: Star Wars

Mislim da znam sta mu treba...
http://www.georgettesworld.com/main/...ttesworld.html
Mislim da ce mu se svidjeti.
BTW, sretan svima Veliki Petak.
GakunGak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.4.2006, 18:16   #59
Grimm_SBL
Veteran
 
Član od: 24.3.2006.
Lokacija: Bristol
Poruke: 537
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 58 puta na 29 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Grimm_SBL
Određen forumom Re: Star Wars

Citat:
na jedan fin i kulturan način, a ti se nama obraćaš kao da si u obdaništu. Ok, ako ćeš tako, ja se povlačim, samo promeni broj godina u profilu da ne pomisli neko da razgovara sa odraslom osobom.
Sad se ispravio, nisam glup nego sam mentalno zaostao...

Stvar nije u tome, nego u cinjenici da meni (kao nekom ko je igrao, citao i gledao) VELIKU vecinu stvari povezanih sa Star Warom se to i to nesvidja kod SWa. I sta je sad problem? Ti volis Jar-Jar, ja ga (sto je ocigledno) mrzim. Ne zelim da "raspredamo" o mom mentalnom (ni icijem) stanju.

Citat:
Ok, da probamo ovako. Koliko ljudi poznaješ koji nisu rođeni na planeti Zemlji ? Nijednog. Znači ne možeš znati za šta su sposobni ljudi u drugim galaksijama. Jel Anakin sa Zemlje ? Nije, već iz potpuno druge galaksije. Prema tome, I rest my case.
Pa da su drugaciji ne bi se zvali ljudi. Uostalom kako mozes da potezes takvo pitanje? Da si odgledao barem jedan SW film shvatio bi.

Citat:
Očigledno je da si filmove gledao površno, ili barem površno gledaš na njih. Filmovi ne mogu da se gledaju na taj način, a pogotovo ne Star Wars filmovi... ...Previše tražiš realnost, a Star Wars upravo to nije, Star Wars je fantazija.
Samog sebe demantujes...


@holodoc Koje KotOR alliens? Vecina se pojavljuje u filmovima.

-You look nothing more than Bantha herder!
-You look like an overgrown Kowakian monkey-lizard, so i guess look doesn't count for much!

Poslednja ispravka: Grimm_SBL (24.4.2006 u 18:31)
Grimm_SBL je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.4.2006, 18:24   #60
Grimm_SBL
Veteran
 
Član od: 24.3.2006.
Lokacija: Bristol
Poruke: 537
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 58 puta na 29 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Grimm_SBL
Određen forumom Re: Star Wars

Citat:
GakunGak kaže:
Mislim da znam sta mu treba...
http://www.georgettesworld.com/main/...ttesworld.html
Mislim da ce mu se svidjeti.
BTW, sretan svima Veliki Petak.
Pozdravila te Georgette...
Grimm_SBL je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Star Wars fan filmovi Ivan1981 Kompjuteri i film 16 2.5.2011 18:09
Star Wars Battlefront 2 M@rsh@LL Mrežne igre 26 28.2.2007 21:04
star wars 4um zleetherius Zanimljive Web lokacije 0 3.12.2005 22:39


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 13:03.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com