Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 23.3.2017, 0:57   #1141
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.363
Zahvalnice: 4.520
Zahvaljeno 3.832 puta na 2.387 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Battlefield 1

Citat:
Rockstar kaže: Pregled poruke
Зашто би то радили? Софтверашима је циљ да продају што више свог софтвера, дакле што мања хардверска захтевност - веће тржиште.


Pa ako hoce da proda vise softvera onda im ne odgovara manja zahtevnost. Zato sto ljudi ne bi kupovali I7 ili I5 vec X4 i ostalu jeftiniju boraniju. Kompanijama ide u prilog da kupuju skuplje i novije procesore u sto vecim kolicinama a ne da prodaju boraniju od pre 10 godina.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.3.2017, 0:59   #1142
Rockstar
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.5.2008.
Lokacija: Панчево
Poruke: 4.422
Zahvalnice: 746
Zahvaljeno 1.425 puta na 1.082 poruka
Određen forumom Re: Battlefield 1

Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke


Pa ako hoce da proda vise softvera onda im ne odgovara manja zahtevnost. Zato sto ljudi ne bi kupovali I7 ili I5 vec X4 i ostalu jeftiniju boraniju. Kompanijama ide u prilog da kupuju skuplje i novije procesore u sto vecim kolicinama a ne da prodaju boraniju od pre 10 godina.
Па ко прави игре, EA или Intel/nVidia/AMD? Не разумем шта ти није јасно.
Rockstar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.3.2017, 1:03   #1143
SAJEVAC
Deo inventara foruma
 
Član od: 6.12.2008.
Lokacija: Sremska Mitrovica
Poruke: 6.505
Zahvalnice: 597
Zahvaljeno 561 puta na 516 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku SAJEVAC
Određen forumom Re: Battlefield 1

Citat:
Rockstar kaže: Pregled poruke
Па ко прави игре, EA или Intel/nVidia/AMD? Не разумем шта ти није јасно.
Saradjuju koelga.Ko pravi automobile,naftna industrija ili opel,mercedes ?Sto nisu Napravili automobil koji puno trosi,a cena goriva ostala ista...Slicno je i sa ovom politikom.Nije se igra po pitanju fizike,grafike i svega pomakla ni 5 procenata od bf4,a zahtevnija je duplo.I ko je tu sad lud ili ja i ovde prisutni ljudi koji se zale smo slepi pa je ovo zaista nesto novo sto nismo do sada vidjali kad u jednom zalogaju porucka 12gb rama i zakuca i5 procesor.Ispasce jos mafija 3 igra godine jer je sve ono sto smo videli u njoj,do sada nevidjeno .
SAJEVAC je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku SAJEVAC na korisnoj poruci:
pentraksil (23.3.2017)
Stara 23.3.2017, 1:04   #1144
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.363
Zahvalnice: 4.520
Zahvaljeno 3.832 puta na 2.387 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Battlefield 1

Citat:
Rockstar kaže: Pregled poruke
Па ко прави игре, EA или Intel/nVidia/AMD? Не разумем шта ти није јасно.
Pa ocigledno tebi nije jasno.....zasto su Intel, Nvidia i ostali nalepljeni na intro svake moderne igre? Zato sto posluju medjusobno i jedno drugog sponzorisu, sve sa ciljem podizanja profita. I povecanjem prodaje i igara i harvera. To sto BF1 nece prodati primeraka pokrice Nvidia ili Intel svojim sponzorisanjem, i obrnuto. Sve je to posao i medjusobno se potpunjuju. To su ogromne pare.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku pentraksil na korisnoj poruci:
SAJEVAC (23.3.2017)
Stara 23.3.2017, 1:09   #1145
Rockstar
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.5.2008.
Lokacija: Панчево
Poruke: 4.422
Zahvalnice: 746
Zahvaljeno 1.425 puta na 1.082 poruka
Određen forumom Re: Battlefield 1

Citat:
SAJEVAC kaže: Pregled poruke
Saradjuju koelga.Ko pravi automobile,naftna industrija ili opel,mercedes ?
Naravno da saradjuju, ali "vestacka hardverska zahtevnost" u naslovima koji se prodaju po 10-20 miliona bi kostala hardversku stranu previse, i to se ne bi isplatilo nijednoj strani na kraju. I to samo jedna igra. Igracko trziste nije toliko veliko, prosto i jednostavno.
Rockstar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.3.2017, 1:13   #1146
Rockstar
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.5.2008.
Lokacija: Панчево
Poruke: 4.422
Zahvalnice: 746
Zahvaljeno 1.425 puta na 1.082 poruka
Određen forumom Re: Battlefield 1

Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
Pa ocigledno tebi nije jasno.....zasto su Intel, Nvidia i ostali nalepljeni na intro svake moderne igre? Zato sto posluju medjusobno i jedno drugog sponzorisu, sve sa ciljem podizanja profita. I povecanjem prodaje i igara i harvera. To sto BF1 nece prodati primeraka pokrice Nvidia ili Intel svojim sponzorisanjem, i obrnuto. Sve je to posao i medjusobno se potpunjuju. To su ogromne pare.
U pitanju su "optimizacije", pa onda pojedini naslovi bolje rade sa jednim od proizvodjaca i to nije ni tajna. A ovo "globalno podizanje hardverskog praga" je prilicno suplja teorija zavere.. Ako pogledate brojeve i zarade, jasno je da nVidia ne moze da plati toliko bez da ugrozi sopstveno poslovanje. 10m pa puta 50-60 dolara.. Nema sanse.
Rockstar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.3.2017, 1:14   #1147
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.363
Zahvalnice: 4.520
Zahvaljeno 3.832 puta na 2.387 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Battlefield 1

Citat:
Rockstar kaže: Pregled poruke
Naravno da saradjuju, ali "vestacka hardverska zahtevnost" u naslovima koji se prodaju po 10-20 miliona bi kostala hardversku stranu previse, i to se ne bi isplatilo nijednoj strani na kraju. I to samo jedna igra. Igracko trziste nije toliko veliko, prosto i jednostavno.
Po cemu ih kosta previse? Pa napaljeni klinci jedva cekaju da odigraju sve na HIGH, lepo pritisnu roditelje i eto im novi i7 kao od sale. I sam sam bio u slicnoj situaciji u ovakvoj bedi (doduse ne i7) a da ne pricamo o bogatijim zemljama. I to sve zbog jedne igre.
I mogu ti reci da si u velikoj zabludi. Igracko trziste je ogromno i tu se obrcu milioni.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.3.2017, 1:14   #1148
Rockstar
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.5.2008.
Lokacija: Панчево
Poruke: 4.422
Zahvalnice: 746
Zahvaljeno 1.425 puta na 1.082 poruka
Određen forumom Re: Battlefield 1

A sto se tice paralele gorivo - automobili.. Pa je l' novi automobili trose vise goriva? Naravno da ne.
Rockstar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.3.2017, 1:18   #1149
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.363
Zahvalnice: 4.520
Zahvaljeno 3.832 puta na 2.387 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Battlefield 1

Da li ti znas koliki je budzet prosecne AAA igre?
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.3.2017, 1:26   #1150
SAJEVAC
Deo inventara foruma
 
Član od: 6.12.2008.
Lokacija: Sremska Mitrovica
Poruke: 6.505
Zahvalnice: 597
Zahvaljeno 561 puta na 516 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku SAJEVAC
Određen forumom Re: Battlefield 1

A cekaj brate,kazi mi kako ovo zoves,opravdana hardverska zahtevnost.Hej priamo o 8gb rama i i5 procesoru.Hajde zaboravimo na moj,nek je deda,a sta je sa hasellom,sta je sa klokovanim i5 2500k .Ako nije namerno,onda je poluproizvod i nije za prodaju .Nema opravdanja.Hoces da je uporedjujem sa bf 3 ?Nije mnog daleko pa bf 3 radi na 3gb rama i athlon ii x2 x240 procesoru kao iz topa.O bf 4 da ne pricam,ona joj je tek blizu...Cak meni u nekim segmentima i lepsa.Smesno za pricati ...Dakle namerno forsiranje da se prodaje novi hardver.Ako radi ocajno na 2500k klokovanom na skoro 5ghz,nece ni 4670k bolje se provesti....Dzabe sto je dobra i sto mi se ovako igra kao igra svidja,kad je tehnicki krs i zbog toga nemam volju ni da je komentarisem u necemu drugom.Fora je sto jos dodjes na forum pa se pojave klinci sto su ima mame i tate kupili hardver od 2000e sa po 36gb rama i i7 procesorom pa prosipaju sarenu lazu kako je to sve super i sasvim normalno zahtevno.Pustite me te pricice,ja bar nisam dete .Crysis je bio u svoje vreme zver,ali je zverski i izgledao u poredjenju sa bilo cim sto je tada moglo da bude konkurencija,ovo izgleda na nivou igara iz 2013,a trazi troduplo vise.Sa crysis 3 ga ne bi ni uporedjivao,a o witcher 3 da i ne pricam...To su klasicni cod fazoni,al polako....Losa im je politika,udaljavaju ljude od kompa,ne cine dobro vernim hardverasima...

Izvinjavam se pentraksilu jer sam njega greskom citirao u ovom postu ...Hteo sam rocstara...
SAJEVAC je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.3.2017, 1:29   #1151
SAJEVAC
Deo inventara foruma
 
Član od: 6.12.2008.
Lokacija: Sremska Mitrovica
Poruke: 6.505
Zahvalnice: 597
Zahvaljeno 561 puta na 516 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku SAJEVAC
Određen forumom Re: Battlefield 1

Citat:
Rockstar kaže: Pregled poruke
A sto se tice paralele gorivo - automobili.. Pa je l' novi automobili trose vise goriva? Naravno da ne.
Da samo sto nove igre traze vise hardverske snage,a pruzaju isto kao i stare,dok novi automobili idu brze,a trose manje.E to ti je vidis razlika u politici jer opel kad bi napravio auto dizelas od 100 konja,a da vuce 15l evro dizela,ne bi ga niko kupio i popio bi strasne kritike,a vrlo lako ne bi ni kontrolu prosao,a ovde naprave boraniju,a traze da im ja sad kupim nov hardver...Neka druze,hvala,imam pametnijih stvari u zivotu na koje cu novce da trosim...Znas sa je najbednije.Na medium i na ultra,isto rama vuce...Proverneo...
SAJEVAC je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.3.2017, 1:32   #1152
Rockstar
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.5.2008.
Lokacija: Панчево
Poruke: 4.422
Zahvalnice: 746
Zahvaljeno 1.425 puta na 1.082 poruka
Određen forumom Re: Battlefield 1

Intel i nVidia zaradjuju od gaminga manje nego sto mislite (pogotovo Intel) tako da ovo sto vi pricate ima logike samo ako je softver besplatan (a nije). Pogotovo to nije slucaj sa Battlefield Deluxe verzijama od po 100e ili koliko vec.

A vi kako hocete, ja probao da vam objasnim..
Rockstar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.3.2017, 1:38   #1153
water wizard
Deo inventara foruma
 
Član od: 29.1.2008.
Poruke: 20.482
Zahvalnice: 433
Zahvaljeno 4.007 puta na 3.729 poruka
Određen forumom Re: Battlefield 1

Nisam igrao bf1 ali obično na introima vidim reklamu za grafičku a grafička je recomended 1060/480 srednja klasa mogli su onda da stave i 1080ti za recomended da im je cilj da uvaljuju skupe grafičke, to je više reklama za grafičku nego neka priča da primaju pare da bi povećali zahtevnost.
Minimum za igru je i5 i 8g ram a recomended i7 i 16gb obojica imate 2 stavke ispod recomended i smanjite neki detalj samo grafička vam je za ultra a očekujete da sve leti na ultra a da ne secne
evo i7 16gb 1060 https://www.youtube.com/watch?v=YAsYbKkkQaI

Poslednja ispravka: water wizard (23.3.2017 u 1:46)
water wizard je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.3.2017, 1:44   #1154
Rockstar
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.5.2008.
Lokacija: Панчево
Poruke: 4.422
Zahvalnice: 746
Zahvaljeno 1.425 puta na 1.082 poruka
Određen forumom Re: Battlefield 1

Citat:
SAJEVAC kaže: Pregled poruke
dok novi automobili idu brze,a trose manje.

Bogami automobili idu istim brzinama i trose malo manje, tu se malo sta menja vec godinama. Losa analogija u startu svakako.
Rockstar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.3.2017, 1:47   #1155
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.363
Zahvalnice: 4.520
Zahvaljeno 3.832 puta na 2.387 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Battlefield 1

Citat:
water wizard kaže: Pregled poruke
Nisam igrao bf1 ali obično na introima vidim reklamu za grafičku a grafička je recomended 1060/480 srednja klasa mogli su onda da stave i 1080ti za recomended da im je cilj da uvaljuju skupe grafičke, to je više reklama za grafičku nego neka priča da primaju pare da bi povećali zahtevnost.
Minimum za igru je i5 i 8g ram a recomended i7 i 16gb obojica imate 2 stavke ispod recomended i smanjite neki detalj samo grafička vam je za ultra a očekujete da sve leti na ultra a da ne secne

BF1 je dobro optimizovan mi ne pricamo samo za BF1. I ne pricamo samo na performanse u samoj igri, vec i na te recommended liste koje pominjes. Kazi mi zasto u recommended pise i7 i 16 gb rama kada na Ultra radi odlicno i na manjim konfiguracijama? Ja igram 60 na 1080p (a za recommended uvek kazu da je a 1080p i 60 fps) sa 8gb rama, i5 i 970......Zasto pumpaju zahtevnost na recommended kada neke igre ne zahtevaju toliko? Zasto i7 stoji u svakoj toj listi a u odnosu na i5 novije generacije uopste nema toliko bolji performans?
Vidis li sablon? Vi kao da ste sa marsa pali Kakve teorije zavere, to je opste poznata stvar, firme to cak i ne kriju.

I nije samo to problem, kao sto rece Sajevac, grafika se nije preterano menjala od BF4 i slicnih, a zahtevnost skoro 6 puta veca. Svakako je lepsa ali od 560Ti mi smo za par godina skocili na 6 gb rama. Zasto?
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.3.2017, 1:51   #1156
Rockstar
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.5.2008.
Lokacija: Панчево
Poruke: 4.422
Zahvalnice: 746
Zahvaljeno 1.425 puta na 1.082 poruka
Određen forumom Re: Battlefield 1

Pa vidis da Sajevac kaze da je namerno lose optimizovana, ja za to pricam da nema nikakvog smisla i da se to ne radi. A za liste potrebnog hardvera, to je oduvek tako, preporucuje se hi-end hardver, povecala su se i ocekivanja. Danas recommended znaci da FPS ne pada ispod 60 ili je kraj sveta, sto znaci da je min. 60 a ne avg. 60...
Rockstar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.3.2017, 1:51   #1157
water wizard
Deo inventara foruma
 
Član od: 29.1.2008.
Poruke: 20.482
Zahvalnice: 433
Zahvaljeno 4.007 puta na 3.729 poruka
Određen forumom Re: Battlefield 1

Citat:
Kazi mi zasto u recommended pise i7 i 16 gb rama kada na Ultra radi odlicno i na manjim konfiguracijama? Ja igram 60 na 1080p (a za recommended uvek kazu da je a 1080p i 60 fps) sa 8gb rama, i5 i 970......Zasto pumpaju zahtevnost na recommended kada neke igre ne zahtevaju toliko? Zasto i7 stoji u svakoj toj listi a u odnosu na i5 novije generacije uopste nema toliko bolji performans?
valjda zato što može da padne i ispod 60 ja na ovaj video što sam dodao sa i7 retko pada ispod 80fps a fps igre narod voli da ima više od 60fps..
vidim ima puno dima u igri to je uvek klalo igrice, pre u kanter baciš jednu bombu pa padne fps a ovde dim na sve strane
water wizard je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.3.2017, 2:01   #1158
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.363
Zahvalnice: 4.520
Zahvaljeno 3.832 puta na 2.387 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Battlefield 1

Citat:
water wizard kaže: Pregled poruke
valjda zato što može da padne i ispod 60 ja na ovaj video što sam dodao sa i7 retko pada ispod 80fps a fps igre narod voli da ima više od 60fps..
vidim ima puno dima u igri to je uvek klalo igrice, pre u kanter baciš jednu bombu pa padne fps a ovde dim na sve strane
Recommended je uvek bio za 60 fps-a. Zato dosta njih sve vise ubacuju i ono Optimal i slicno. Retko koja igra danas ima stabilan FPS kada su neko efekti u pitanju, to cak ni 1080 ne moze da izgura kako treba.

BF 1 jeste dobro optimizovan za neki "danasnji" harver, sto opet ne menja cinjenicu da se kolicina detalja, poligona i ostalog nije toliko drasticno menjao da zahteva 6 puta jaci harver (pa i vise)
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.3.2017, 2:09   #1159
water wizard
Deo inventara foruma
 
Član od: 29.1.2008.
Poruke: 20.482
Zahvalnice: 433
Zahvaljeno 4.007 puta na 3.729 poruka
Određen forumom Re: Battlefield 1

pa dobro oni stave malo više nego što treba ali ono evo vidimo i da i7 zakucava povremeno na 99% izgleda da nisi video video što sam editovao poruku https://youtu.be/YAsYbKkkQaI u svakom slučaju verovatno misle bolje da ima malo više nego da bude knap 60fps pa ko voli nek izvoli
water wizard je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.3.2017, 2:56   #1160
SAJEVAC
Deo inventara foruma
 
Član od: 6.12.2008.
Lokacija: Sremska Mitrovica
Poruke: 6.505
Zahvalnice: 597
Zahvaljeno 561 puta na 516 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku SAJEVAC
Određen forumom Re: Battlefield 1

Citat:
water wizard kaže: Pregled poruke
Nisam igrao bf1 ali obično na introima vidim reklamu za grafičku a grafička je recomended 1060/480 srednja klasa mogli su onda da stave i 1080ti za recomended da im je cilj da uvaljuju skupe grafičke, to je više reklama za grafičku nego neka priča da primaju pare da bi povećali zahtevnost.
Minimum za igru je i5 i 8g ram a recomended i7 i 16gb obojica imate 2 stavke ispod recomended i smanjite neki detalj samo grafička vam je za ultra a očekujete da sve leti na ultra a da ne secne
evo i7 16gb 1060 https://www.youtube.com/watch?v=YAsYbKkkQaI
Tvrdoglav kao i uvek i obavezno se ljuti.Prvo ne pricamo mi ovde o uvaljivanju hardvera na osnovu onoga sto pise,nego na osnovu onoga sto sami vidimo..Dakle ne komentarisem sta pise na sajtu,nego ono sto sam probao licno,a i mnogi drugi,a drugo poenta price je da su zahtevi preveliki,a ono sto dobijas premalo za te zahteve sto ti nikako da shvatis.Primera radi gtx 1060 je ekvivalent sa gtx 980 jel tako ?Probaj bf 4 koji je graficki gotovo isti sa gtx 1060 i i5 4460 i videces kako ce raditi,a probaj ovaj krs.Ne bi bilo problema da smo mi videli nesto sto do sada nismo,ali standardna prica.Zahtevi rastu,a dobijamo da ne kazem sta...Prema tome tvoje tvrdnje su opet smesne.Narucito sto i sam kazes da igru ne posedujes,pa tako kao po obicaju stavljas nos tamo gde mu nije mesto i opet komentarises na osnovu onoga sto si video na nekom sajtu,pa se posle ljutis kad ti ja kulturno na to skrenem paznju.Jos jedan primer,bf 4 radio mi je savrseno na starom i3 2100 na ultra detaljima i 7870,a bf1 ne moze ni sa gtx 1060 koja u ovom slucaju nije usko grlo i i5 2500k klokovanim na skoro 5ghz.Sta ti to govori ?Ko je ovde lud kolega i sta pokusavas da dokazes .Nemoj me vise ubedjivati u to kako je sve ovo normalno i da tkao treba da bude jer stvarno ne zelim da ti se smejem,ali ispadas zestoko smesan.Sto je najgore nije problem to sto ti pises,nego sto uopste ne kapiras sta mi ovde pricamo.Nek je i tacan podatak da su ti zahtevi kako pise na sajtu opravdani,opet nije to poenta price,nego da je preterano i jako lose,a postavlja se kljucno pitanje zasto.Odgovora su dva.Ili je igra krs i polu proizvod pa su je zeljni novca sto pre izbacili na trziste ne bi li je kasnije peglali,ili nisu sposobni da naprave otpimizovanu i ispeglanu igru,ili postoji i treci odgovor koji sam vec pomenuo...Hardverskosoftverska propaganda.Namerno se prave igre sto zahtevnijim...ja mogu da je igram na ultra,meni ne smeta,igram je preko 60 fps,ali blago tu i tamo cimanje poenkad zna da smori i iz principa necu da komentarisem igru kao igru,kad vidim kako se ponasaju bahato prema mojim novcima koej sam dao da bi igru igrao kao covek...

Poslednja ispravka: SAJEVAC (23.3.2017 u 3:09)
SAJEVAC je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Battlefield 2 zona spalejela Mrežne igre 310 11.11.2013 1:27
Battlefield 2 worm4 Akcione igre 82 23.3.2012 15:36
Battlefield 1943! Cernobil Akcione igre 91 5.2.2011 22:56
Najbolja igra iz Battlefield serijala zidan grobar Akcione igre 24 29.6.2010 17:10


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 19:34.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com