Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 28.12.2015, 21:08   #181
JAZO
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2010.
Lokacija: Podgorica
Poruke: 6.581
Zahvalnice: 783
Zahvaljeno 1.223 puta na 731 poruka
Određen forumom Re: Tom Clancy's Rainbow Six: Siege

Slazem se,ali tako su najavili raspored izbacanja contenta cak i mjesecima prije izlaska igre.Kao i to dace svaki mjesec pride da izbacaju veliki patch
JAZO je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.12.2015, 15:09   #182
Isko
Deo inventara foruma
 
Član od: 25.8.2006.
Lokacija: Fortress in Transylvania
Poruke: 3.118
Zahvalnice: 1.236
Zahvaljeno 668 puta na 346 poruka
Određen forumom Re: Tom Clancy's Rainbow Six: Siege

Kupovinom laptopa sa grafickom karticom 980m dobio sam izbor "besplatne" igre Raibwo Six:S ili Assassin's Creed: Syndicate. Zbog MP bih izabrao Rainbow Six: Siege. E sad, kako vidim dobio sam kod i imam tamo da izaberem drzavu. Jel problem ako stavim Srbija a zivim u CG posto nema na listi CG. Ili mogu da stavim bilo koju drzavu?
Isko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.12.2015, 15:20   #183
JAZO
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2010.
Lokacija: Podgorica
Poruke: 6.581
Zahvalnice: 783
Zahvaljeno 1.223 puta na 731 poruka
Određen forumom Re: Tom Clancy's Rainbow Six: Siege

Citat:
Isko kaže: Pregled poruke
Kupovinom laptopa sa grafickom karticom 980m dobio sam izbor "besplatne" igre Raibwo Six:S ili Assassin's Creed: Syndicate. Zbog MP bih izabrao Rainbow Six: Siege. E sad, kako vidim dobio sam kod i imam tamo da izaberem drzavu. Jel problem ako stavim Srbija a zivim u CG posto nema na listi CG. Ili mogu da stavim bilo koju drzavu?
Svejedno je
JAZO je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku JAZO na korisnoj poruci:
Isko (31.12.2015)
Stara 31.12.2015, 16:21   #184
Isko
Deo inventara foruma
 
Član od: 25.8.2006.
Lokacija: Fortress in Transylvania
Poruke: 3.118
Zahvalnice: 1.236
Zahvaljeno 668 puta na 346 poruka
Određen forumom Re: Tom Clancy's Rainbow Six: Siege

Citat:
JAZO kaže: Pregled poruke
Svejedno je
Jos jedno pitanje, da li u slucaju deinstalacije igre, mogu ponovo da koristim preko nvidie taj kod za downlod igre ili to je samo za jednu upotrebu? Stvar je u tome jer sam kupio laptop preko okeana pa dok on stigne mislio sam samo daaktiviram kod da mi mozda ne i propao... :/
Isko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.12.2015, 16:30   #185
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.546
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.486 puta na 3.997 poruka
Određen forumom Re: Tom Clancy's Rainbow Six: Siege

Citat:
Isko kaže: Pregled poruke
Jos jedno pitanje, da li u slucaju deinstalacije igre, mogu ponovo da koristim preko nvidie taj kod za downlod igre ili to je samo za jednu upotrebu? Stvar je u tome jer sam kupio laptop preko okeana pa dok on stigne mislio sam samo daaktiviram kod da mi mozda ne i propao... :/
Neces dobiti kod. Igra ce biti vezana za tvoj UPlay nalog i igru mozes da preuzmes kada hoces. Kada budes aktivirao Nvidia kod trazice od tebe da se ulogujes na UPlay ili da napravis UPlay nalog.
dex3108 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku dex3108 na korisnoj poruci:
Isko (31.12.2015)
Stara 2.1.2016, 23:16   #186
2SaiNt4U
Starosedelac
 
Član od: 1.2.2009.
Poruke: 2.629
Zahvalnice: 525
Zahvaljeno 1.136 puta na 594 poruka
Određen forumom Re: Tom Clancy's Rainbow Six: Siege

Evo malo gameplaya, ima dosta uncut sekvenci, nije "standardni frag video" pa je ~10min trajanje..

pogledajte iz chrome, u 60fps


Rainbow Six: Siege
2SaiNt4U je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku 2SaiNt4U na korisnoj poruci:
pentraksil (3.1.2016)
Stara 5.1.2016, 0:59   #187
JAZO
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2010.
Lokacija: Podgorica
Poruke: 6.581
Zahvalnice: 783
Zahvaljeno 1.223 puta na 731 poruka
Određen forumom Re: Tom Clancy's Rainbow Six: Siege

DLC pomjeren za februar http://www.ign.com/articles/2016/01/...ed-to-february
JAZO je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.1.2016, 18:10   #188
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.546
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.486 puta na 3.997 poruka
Određen forumom Re: Tom Clancy's Rainbow Six: Siege

Patch Notes - Update 1.2
In-Depth Patch Notes - Update 1.2 - January 7th (PC)

Hello everyone!

Today we are sharing our second title update. Keep in mind that we will be improving with every update. The changes described below will take effect on January 7th 2016 for PC and on January 14th 2016 for Consoles. This patch will be released on PC first because of the faster deployment process, in order to test the impact the fixes have and adjust if needed.

Please refer to our post about our January 2016 Priority – Fixing Top Issues[forums.ubi.com] to see our current plans and steps we are taking to improve the game. Note that this patch, Update 1.2, will not fix all of our current top issues and that we are actively working on fixing them as soon as possible.


General Tweaks and Improvements

Hit Registration Improvements

Updated the server tick rate for all PC users, coming soon to consoles
With the goal of improving positioning and shooting replication, we had deployed a first update on PC in which the player position update rate is set to 60 times per second (vs. the previous 30). This change however has been done in an intermittent fashion and in certain regions only, as we were testing various configurations. We are now satisfied with its state so we are now deploying this update to all PC users. As soon as this feature has been validated with this more massive test on PC, we will be deploying this update on consoles as soon as possible.

Data center selection is now possible (PC users only, for now)

PC users can change their default data centers in the Rainbow Six game settings file (gamesettings.ini), which is usually located in the ‘My Documents\My Games\your Uplay ID’ folder. Change the DataCenterHint value from ‘default’ to the region’s short name that you wish to have as your default data center. The available region short names can be found just above the DataCenterHint line.

Note that we are planning to eventually expose this in the in-game UI for all platforms and this PC-exclusive feature is only a first step.


Matchmaking Improvements
  • Refining the quality of PVP matches with more evenly matched opponents
  • Added a criteria that increases the odds of pre-made parties being matched against a squad with an equal number of pre-made parties within them.
  • Skill criterion originating from the player’s region is now more precise.
  • Improved connectivity to PVP and PVE matches
  • Increased match quality by ensuring players using the same data center get matched together, leading to better ping.
  • Improved accuracy of the estimated waiting time while in lobby.


Top Community-Raised Bug Fixes

Please be aware that this is not an exhaustive list and that we are only highlighting fixes that were done about the most commonly raised community bugs.

Gameplay Fixes
  • Ranked matches HUD synch with Casual update has been applied (read: playlist changes from this post[forums.ubi.com]).
  • Did some fixes on an issue in which players would get stuck when walking, running or at the end of a rappel. The player could do other actions and rotate but couldn’t move.
  • Some situations still cause this bug. It is a work in progress.

Level Design Fixes
  • Kanal: fixed a bug in which the red blocker wall was not present on a window in the holding room for Defenders and allowed them to exit their zone during the preparation phase.
  • Some lighting issues on maps have been fixed.
  • Some minor collision issues have been fixed on House, Clubhouse, Kanal and Russian Café.
  • Online Flow Fixes
  • Fixed Error [3-0x0001000B].
  • Partial fix of Error [2-0x00000041]. Refer to Top Issues in the Known Issues[forums.ubi.com] post for full information.
  • Partial fix of the loading screen freeze (smoke background). Refer to Top Issues in the Known Issues look at this post for full information.


UI Fixes
  • Player skill rank display has been re-activated.
  • Authentication pop-up title had inconsistent spacing.

Audio Fixes
  • XB1: Fixed a bug in which if a player constrained the game, snapped an app, then unconstrained the game, he or she would lose the voice chat.
  • XB1: Fixed a bug in which the game did not exhibit any audio whilst the player had any app snapped.

Other Fixes
  • The Season Passes temporary activation for everyone for issue identification purposes has now ended, see this post for more details.
  • Fixed a bug in which the Tier 5 faded skin for the FBI’s 5.7 USG pistol didn’t unlock even after purchasing it.
dex3108 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku dex3108 na korisnoj poruci:
Ivan1981 (8.1.2016), JAZO (7.1.2016)
Stara 8.1.2016, 9:09   #189
2SaiNt4U
Starosedelac
 
Član od: 1.2.2009.
Poruke: 2.629
Zahvalnice: 525
Zahvaljeno 1.136 puta na 594 poruka
Određen forumom Re: Tom Clancy's Rainbow Six: Siege

Evo jedna uncut runda iz ranked partije, nakon loseg starta smo uspeli da preokrenemo.


Rainbow Six: Siege - Airplane
2SaiNt4U je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.1.2016, 9:55   #190
Ivan1981
Veteran
 
Član od: 25.10.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.186
Zahvalnice: 57
Zahvaljeno 283 puta na 191 poruka
Određen forumom Re: Tom Clancy's Rainbow Six: Siege

Ono sto sam primetio posle patcha:

- imam veci FPS
- brze se nadje server

Ostalo je manje-vise ostalo nepromenjeno, mada sam igrao 2-3 partije samo.
Ivan1981 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.1.2016, 17:40   #191
Isko
Deo inventara foruma
 
Član od: 25.8.2006.
Lokacija: Fortress in Transylvania
Poruke: 3.118
Zahvalnice: 1.236
Zahvaljeno 668 puta na 346 poruka
Određen forumom Re: Tom Clancy's Rainbow Six: Siege

Ovo je prava igra da izvede sve igrace sa tame CS na svjetlo boljih igrica. Jer ne mogu da vjerujem da je CS:GO i dalje onaj stari CS sa nekim malim promjenama i novim teksturama ostalo sve isto. Realno CS je zaostao. Kada sam pokazao mojim drugovima BF4 i RB6 koji nista drugo ne znaju osim CS1.6. i CS:GO, njihov odgovor je bio - brateee, ovo su komplikovane igre z nas... i to mrtvi ozbiljni. Nije nikakva revolucija u RB6, ali sve sam ovo ocekivao u CS:GO kada sam ranije cuo da je rade. Mada kada sam pre neki dan preporucio drugu da proba Daying light i kada sam dobio odgovor shvatio sam zapravo zasto on voli da igra samo CS.

Posto cekam novi laptop da mi stigne odlucio sam da probam igru hoce li raditi na mom starom laptopu. I gle cuda radi na LOW sa 30fps

Sent from my MX5 using Tapatalk
Isko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.1.2016, 4:43   #192
Al3k5an9ar
Veteran
 
Član od: 9.6.2008.
Poruke: 707
Zahvalnice: 225
Zahvaljeno 160 puta na 99 poruka
Određen forumom Re: Tom Clancy's Rainbow Six: Siege

Citat:
Isko kaže: Pregled poruke
Ovo je prava igra da izvede sve igrace sa tame CS na svjetlo boljih igrica. Jer ne mogu da vjerujem da je CS:GO i dalje onaj stari CS sa nekim malim promjenama i novim teksturama ostalo sve isto. Realno CS je zaostao. Kada sam pokazao mojim drugovima BF4 i RB6 koji nista drugo ne znaju osim CS1.6. i CS:GO, njihov odgovor je bio - brateee, ovo su komplikovane igre z nas... i to mrtvi ozbiljni. Nije nikakva revolucija u RB6, ali sve sam ovo ocekivao u CS:GO kada sam ranije cuo da je rade. Mada kada sam pre neki dan preporucio drugu da proba Daying light i kada sam dobio odgovor shvatio sam zapravo zasto on voli da igra samo CS.

Posto cekam novi laptop da mi stigne odlucio sam da probam igru hoce li raditi na mom starom laptopu. I gle cuda radi na LOW sa 30fps

Sent from my MX5 using Tapatalk
Ne možeš da porediš CS:GO i ove igre, drugačije se igraju, ako si CS:GO igrao(kao i 1.6) na public serverima onda nemamo o čemu da pričamo a ako si igrao competetive(clan war nekadašnji) onda si ili premali rank ili nisi igrao više od par puta.
BF4 je sad solidan, može se reći da je na nivou BF3, mada malo je kasno al' opet odigram koju s vremena na vreme, R6 je isto fina igra ima tu kao nekih taktičkih elemenata i slično al nemoj ga porediti sa CS:GO, jednostavno reći da je zastareo i da ne valja kada je igra prešla 10miliona igrača je apsurdno. Ništa protiv r6 nemam, dobro je odradjen, samo su tvoji argumenti loši.
Al3k5an9ar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.1.2016, 22:15   #193
doctor
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.3.2008.
Lokacija: EHCPCGG
Poruke: 12.110
Zahvalnice: 4.319
Zahvaljeno 3.295 puta na 2.274 poruka
Određen forumom Re: Tom Clancy's Rainbow Six: Siege

CS je običan headshot simulator u kome se forsira nerealno kretanje, nerealna oružja, nerealan recoil, sniping, damage model itd. Čak je i CoD po mom mišljenju ispred CS po svemu. Kapiram zašto je popularan ali ne kapiram zašto se do sada competitive scena za to smeće nije raspala kad imamo hiljadu puta bolje igre od te. Average Joe jednostavno voli da se više osloni na reflekse nego na moždane (ne)sposobnosti.
doctor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.1.2016, 22:28   #194
Wittmann
Član
 
Član od: 29.3.2013.
Lokacija: Beograd
Poruke: 383
Zahvalnice: 237
Zahvaljeno 56 puta na 41 poruka
Određen forumom Re: Tom Clancy's Rainbow Six: Siege

BF 4 ili Siege nikada ne mogu da budu competative
Wittmann je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.1.2016, 22:39   #195
Ivan1981
Veteran
 
Član od: 25.10.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.186
Zahvalnice: 57
Zahvaljeno 283 puta na 191 poruka
Određen forumom Re: Tom Clancy's Rainbow Six: Siege

Citat:
Wittmann kaže: Pregled poruke
BF 4 ili Siege nikada ne mogu da budu competative
Otkuda ti to?
Iako ne podnosim BF4, itekako se kao i BC2/BF3 igra competitive na ESL-u, kao i drugim servisima.

EDIT: Cak postoje i ESL turniri za Siege.
Ivan1981 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.1.2016, 22:56   #196
Isko
Deo inventara foruma
 
Član od: 25.8.2006.
Lokacija: Fortress in Transylvania
Poruke: 3.118
Zahvalnice: 1.236
Zahvaljeno 668 puta na 346 poruka
Određen forumom Re: Tom Clancy's Rainbow Six: Siege

Citat:
doctor kaže: Pregled poruke
CS je običan headshot simulator u kome se forsira nerealno kretanje, nerealna oružja, nerealan recoil, sniping, damage model itd. Čak je i CoD po mom mišljenju ispred CS po svemu. Kapiram zašto je popularan ali ne kapiram zašto se do sada competitive scena za to smeće nije raspala kad imamo hiljadu puta bolje igre od te. Average Joe jednostavno voli da se više osloni na reflekse nego na moždane (ne)sposobnosti.

Kada sam pisao svoj post nisam razmsljao o tipu igre vec o samoj igri, okruzenju itd... Tako sam i ocjenio na svoj nacin sve tri igre. Slazem se sa svima a upravo sam mislio ovo sto je doctor rekao. Jer Valve se bas ulijenio, a dal je mogao napraviti ovakav CS:Go ko novi RB6, mogao je i trebao je. Ali kao sto rece doctor to je samo za one koje ne zele da se zamaraju.

Citat:
Mada kada sam pre neki dan preporucio drugu da proba Daying light i kada sam dobio odgovor shvatio sam zapravo zasto on voli da igra samo CS.
Odgovor mog druga:
Citat:
(Daying light) Brate kakve ti ovo igre igras? Sta je ovo? Bezveze... Samo trcis i jure te one zivotinje...ups mislim onaj zombi i nikako da ga ubijes sto puta ga mlataras vodovodnom sipkom i nista mu nije.
(BF$ i RB6) Ovo su prekomplikovane igre, previse nekih detalja. I stvarno odakle to da mozes na sacmarici, pistolju i svim puskama da radis "zoom" bez objektiva i kakav ti je ono pistolj s objektivom?!?!?"
Pa i ne bih mogli porediti BF4 i RB6 zbog same tematike. Ipak je razlika izmedu ratne zone i policiskih akcija. Ali obe igre su dobre . RB6 ima bas nekih finih i zanimljivih sitnica koje te vucu da igras joj jednu pa jos jedu i tako ostanes satima
Isko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.1.2016, 22:58   #197
2SaiNt4U
Starosedelac
 
Član od: 1.2.2009.
Poruke: 2.629
Zahvalnice: 525
Zahvaljeno 1.136 puta na 594 poruka
Određen forumom Re: Tom Clancy's Rainbow Six: Siege

Citat:
Wittmann kaže: Pregled poruke
BF 4 ili Siege nikada ne mogu da budu competative
Ovo za Siege si zakljucio nakon koliko sati igranja iste?
2SaiNt4U je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.1.2016, 22:59   #198
Wittmann
Član
 
Član od: 29.3.2013.
Lokacija: Beograd
Poruke: 383
Zahvalnice: 237
Zahvaljeno 56 puta na 41 poruka
Određen forumom Re: Tom Clancy's Rainbow Six: Siege

Citat:
Ivan1981 kaže: Pregled poruke
Otkuda ti to?
Iako ne podnosim BF4, itekako se kao i BC2/BF3 igra competitive na ESL-u, kao i drugim servisima.

EDIT: Cak postoje i ESL turniri za Siege.
Pogledaj nagrade za te nazovi turnire ako ih uopste i ima za te igre,a onda vidi za cs
Wittmann je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.1.2016, 23:04   #199
Ivan1981
Veteran
 
Član od: 25.10.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.186
Zahvalnice: 57
Zahvaljeno 283 puta na 191 poruka
Određen forumom Re: Tom Clancy's Rainbow Six: Siege

Citat:
Wittmann kaže: Pregled poruke
Pogledaj nagrade za te nazovi turnire ako ih uopste i ima za te igre,a onda vidi za cs
Pa naravno da ce nagrade biti mnogo manje, jer CS igraju mnogo vise ljudi i igra je gotovo 16 godina na trzistu od prve bete. Jos od kada su u CS:GO ubacili kutije i iteme, privukli su gomilu igraca koja igra igru samo zbog mogucnosti zarade.

Svakako visina nagrade ne govori da li igra moze biti takmicarska/competitivna.
Ivan1981 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.1.2016, 1:38   #200
Al3k5an9ar
Veteran
 
Član od: 9.6.2008.
Poruke: 707
Zahvalnice: 225
Zahvaljeno 160 puta na 99 poruka
Određen forumom Re: Tom Clancy's Rainbow Six: Siege

Citat:
2SaiNt4U kaže: Pregled poruke
Ovo za Siege si zakljucio nakon koliko sati igranja iste?
Jedini problem sa Siege i njegovom competetive scenom je to što je to Ubisoft koji će da podržava igru do nastavka(msm na aktivno podržavanje, isto kao i za battlefield igre, ja ne mogu da prežalim što su bf3 onako rano otpisali, mogli su sve one ekspanzije za četvorku da prodaju kao premium season 2 i niko se ne bi bunio, ovako izbacili novu pa dok su je skrpili prošao hype) dok Valve svoje igre godinama unapređuje i menja meta game, nikako R6 nije loša igra samo što nažalost ima životni vek do sequela.

EDIT: @doctor, izvini druže ali ako hoćeš realizam onda je ARMA prava igra za tebe, nemoj mi te priče nema realno ovo i ono za cs kad ni r6 ne ide na realizam. Ovo ti govorim i kao fan ARMA serijala.
Al3k5an9ar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
rainbow six siedge


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Rainbow Six Vegas 2 ... i bidi fin Akcione igre 51 12.8.2019 11:38
Dungeon Siege III DylaN Role-Play 134 5.8.2016 2:43
Rainbow Six: Patriots dex3108 Akcione igre 76 14.12.2013 16:51
Space Siege DeCoy Role-Play 9 1.9.2008 22:19
Dungeon Siege 2: Broken World voodoo_ Role-Play 1 7.8.2006 20:10


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 6:25.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com