Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Cvet kompjutera

Cvet kompjutera Vicevi, slike, sajtovi i ostale „zezalice”...
(POSTOVI SE NE BROJE!)

Tema zaključana
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 9.1.2012, 11:51   #21
miša topola
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.4.2009.
Lokacija: MMO Bay
Poruke: 8.310
Zahvalnice: 1.028
Zahvaljeno 1.400 puta na 1.155 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku miša topola Slanje poruke preko AIM-a korisniku miša topola Slanje poruke preko MSN-a korisniku miša topola Slanje poruke preko Yahooa korisniku miša topola Slanje poruke preko Skypea korisniku miša topola
Određen forumom Re: Taj Ps

Neka ide na igralište da igra fudbal
miša topola je offline  
Stara 9.1.2012, 13:25   #22
acaf
Veteran
 
Član od: 2.9.2007.
Poruke: 739
Zahvalnice: 176
Zahvaljeno 241 puta na 134 poruka
Određen forumom Re: Taj Ps

To treba država duradi nešto.
acaf je offline  
Stara 9.1.2012, 15:10   #23
Nutsbre@ker
Starosedelac
 
Član od: 17.6.2008.
Lokacija: Tamo gde internet pocinje
Poruke: 1.809
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 439 puta na 329 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Nutsbre@ker
Određen forumom Re: Taj Ps

Kako mislis agersivan na roditelje, i sve koji mu pridju ?? Ako mu jednostavnim razgovorom ne objasnite da mora malo da se promeni onda neki agresivniji vid kazne ( nisam rekao batine).
Nutsbre@ker je offline  
Stara 9.1.2012, 20:33   #24
Makro.
Član
 
Član od: 25.12.2011.
Poruke: 33
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Taj Ps

U hvala svima sad pokusavam predlog po predlg
Mozda neki upali
Makro. je offline  
Stara 10.1.2012, 1:17   #25
A M G
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika A M G
 
Član od: 9.7.2006.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.100
Zahvalnice: 3.542
Zahvaljeno 1.792 puta na 756 poruka
Određen forumom Re: Taj Ps

Tesko je preko interneta postavljati dijagnozu i traziti lek za nepoznatu osobu, ali ti je moj savet da prvo roditelji pokusaju sa njim da razgovaraju, a ako to ne uspe, da ga vode psihologu.
Kada kazem pokusaju, mislim da nadju neki nacin da mu pristupe da im se otvori. Mozda ga drustvo ne interesuje jer ga neko u skoli maltretira, pa je agresivnost odgovor na strah koji ima u sebi, ko zna.
Zbog toga je mozda najbolje obratiti se strucnoj osobi koja zna kako da natera osobu da se otvori i prica o svojim problemima i razmisljanjima.
A M G je offline  
Stara 11.1.2012, 5:40   #26
Marko
Član
 
Član od: 4.11.2005.
Lokacija: Ecka
Poruke: 337
Zahvalnice: 447
Zahvaljeno 61 puta na 43 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku Marko
Određen forumom Re: Taj Ps

Jesi vido ti kako "crna reka" leci narkomane?
Marko je offline  
Stara 11.1.2012, 13:10   #27
nexexcalibur
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.725
Zahvalnice: 1.639
Zahvaljeno 3.775 puta na 1.843 poruka
Određen forumom Re: Taj Ps

nexexcalibur je offline  
Stara 25.1.2012, 3:37   #28
Master_Touch
Banned
 
Član od: 19.9.2010.
Poruke: 250
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 27 puta na 16 poruka
Određen forumom Re: Taj Ps

E ovakvu neku kreativnu temu sam cekao .

Da ti kazem nesto -- pokretacu teme, kako se vec zoves... Imas petlju da postavljas takvo narcisticko pitanje i hvalis se svojim bratom kako pobedjuje u tehnickom a ovamo kao trazis savet od geekova koji povode vise vremena na racunaru od tvog brata. Men get a life. I kakvo je to takmicenje iz tehnickog, sta busi sper plocu i ide na izlozbu, mislim... haha. Koliko treba da imas godina da bi postavio neko takvo pitanje i to "quasi" moderatori tolerisu a ja postavio normalnu temu o radio i tv talk showima i oni zakljucali. Toliko o inteligenciji na ovom forumu, sa izuzecima naravno .


I kakav je to naziv teme ps??? Jel se radi o sony konzoli ili PC-ju?

Nema prijatelje... napravi mu profil na facebooku pa neka se slika u wcu i okaci slike da vidis kako ce klinke da ga spopadnu koje imaju roze paticice. Koliko mora covek da bude ocajan da bi pitao tako nesto na sk forumu...

Bez uvrede

Napravi mu plan i disciplinuj ga i nadji mu mentora ako ne mozete vi da se dogovorite sa njim, posto ocigledno da je mali ambiciozan i bistar.

Poslednja ispravka: Master_Touch (25.1.2012 u 3:45)
Master_Touch je offline  
Stara 25.1.2012, 4:21   #29
icemama
Veteran
 
Član od: 28.10.2007.
Lokacija: Beograd.
Poruke: 723
Zahvalnice: 274
Zahvaljeno 129 puta na 95 poruka
Određen forumom Re: Taj Ps

Citat:
Master_Touch kaže: Pregled poruke
I kakvo je to takmicenje iz tehnickog, sta busi sper plocu i ide na izlozbu, mislim... haha.

I kakav je to naziv teme ps??? Jel se radi o sony konzoli ili PC-ju?

Nema prijatelje... napravi mu profil na facebooku pa neka se slika u wcu i okaci slike da vidis kako ce klinke da ga spopadnu koje imaju roze paticice. Koliko mora covek da bude ocajan da bi pitao tako nesto na sk forumu...
Hahahahahahahahahaha koji si ti kralj ne mogu da dodjem do vazduha
icemama je offline  
Stara 25.1.2012, 11:24   #30
JohnnyNT
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.4.2006.
Lokacija: Srbija
Poruke: 4.037
Zahvalnice: 1.298
Zahvaljeno 1.396 puta na 948 poruka
Određen forumom Re: Taj Ps

Citat:
Makro. kaže: Pregled poruke
Imam ''problem''
moj mladji brat od 12 godina razbija u ps-u.
E ali stvarno, na šta je mislio kada je rekao ps? Play Station, Photo Shop, Personal Somputer
JohnnyNT je offline  
Stara 25.1.2012, 16:16   #31
lijenština
Starosedelac
 
Član od: 7.12.2005.
Lokacija: Sablasni Kosačanovac
Poruke: 1.266
Zahvalnice: 142
Zahvaljeno 703 puta na 359 poruka
Određen forumom Re: Taj Ps

Čudno... Ova tema je očigledno trolovanje ali je i dalje stoji nezaključana.

Da nije u pitanju neki moderatorski alter - ego ili interna šala. Možda je u pitanju metafora o stanju ekonomskog sistema u svetu sa insistiranjem na produktivnosti i prekovremenim radom koji razara porodicu i društvo stvarajući horde otuđenih ljudi... Ili je u pitanju tajni kod za grupu hakera koji poruku provlače kroz unapred dogovoreni algoritam da izvuku sledeću žrtvu napada.
lijenština je offline  
Stara 25.1.2012, 17:02   #32
SirDuck
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.4.2006.
Lokacija: Iznad KST-a
Poruke: 5.384
Zahvalnice: 821
Zahvaljeno 2.075 puta na 1.080 poruka
Određen forumom Re: Taj Ps

Citat:
lijenština kaže: Pregled poruke
Da nije u pitanju neki moderatorski alter - ego ili interna šala. Možda je u pitanju metafora o stanju ekonomskog sistema u svetu sa insistiranjem na produktivnosti i prekovremenim radom koji razara porodicu i društvo stvarajući horde otuđenih ljudi... Ili je u pitanju tajni kod za grupu hakera koji poruku provlače kroz unapred dogovoreni algoritam da izvuku sledeću žrtvu napada.
SirDuck je offline  
Stara 25.1.2012, 23:06   #33
Marko
Član
 
Član od: 4.11.2005.
Lokacija: Ecka
Poruke: 337
Zahvalnice: 447
Zahvaljeno 61 puta na 43 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku Marko
Određen forumom Re: Taj Ps

Citat:
lijenština kaže: Pregled poruke
Da nije u pitanju neki moderatorski alter - ego ili interna šala. Možda je u pitanju metafora o stanju ekonomskog sistema u svetu sa insistiranjem na produktivnosti i prekovremenim radom koji razara porodicu i društvo stvarajući horde otuđenih ljudi... Ili je u pitanju tajni kod za grupu hakera koji poruku provlače kroz unapred dogovoreni algoritam da izvuku sledeću žrtvu napada.
Like a boss
Marko je offline  
Stara 26.1.2012, 0:54   #34
doctor
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.3.2008.
Lokacija: EHCPCGG
Poruke: 12.110
Zahvalnice: 4.319
Zahvaljeno 3.295 puta na 2.274 poruka
Određen forumom Re: Taj Ps

Still feeding the troll?
doctor je offline  
Stara 26.1.2012, 4:23   #35
Master_Touch
Banned
 
Član od: 19.9.2010.
Poruke: 250
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 27 puta na 16 poruka
Određen forumom Re: Taj Ps

Kad vec moze da se troluje... Jel cuo neko za prvi zenski forum da mu sad ne pominjem ime... Stavicu ime u recenici, na primer: Ana je zaboravila da ode na forum, da napise sta je jela danas. Haha! My God,,, nije da imam predrasude ali mislim stvarno.. pogledajte teme... --- sta mislite o clanu iznad, opisite clana iznad, sta ste danas jele, sta ste pile, nastavi recenicu itd... jbt. pa to je inteligencija manja cak i od ovog pokretaca ove teme... Neverovatno... na jednoj temi daju savete devojci koja je zamalo zatrudnela opisivajuci svoje rizicne odnose a na dugoj daje savete i kritikuje kao Devica Marija. Gde je tu logika... Ko im dade forum i internet... Znam sta mislite da mrzim zene... NIJE TACNO volim da ih mirisem ali mislim da su ovim forumom dostigli vrhunac svoje neinteligencije!
Mada ima i tema kao sto su ljubavni jadi muskaraca ili kako su vas sve devojke ostavljale koje ciljaju direktno one muskarce toliko jadne koji se registruju na takav forum i pisu na te teme kako bi im se zene smejale i daju savete DEVICE MARIJE haah. Neverovatno... nesvesnost, neinteligentnosti, i kako da kazem uz odsustvo neke inteligentnije reci jednsotavno tupave clanice tog foruma. Pa to je prosto fascinantno! Ja sam skoro slucajno naleteo na taj forum i bio sam sokiran. Sumnjao sam na predrasude o devojkama ali ovaj forum to potvrdjuje...zakljucak: devojke imaju glupu prirodu, to je jace od njih, zasto - jer je to njihova priroda!

na engleskom jeziku postoji 4CHAN koji se bavi virtuelnim napadima na tako neke glupave forume... Ima li toga kod nas da se pridruzim?

A ako mogu da primetim ima ljudi ovde sa odlicnim smisliom za humor .

NADAM SE DA ONAJ KO ODRZAVA OVAJ DEO FORUMA IMA SMISLA ZA HUMOR .

Poslednja ispravka: Master_Touch (26.1.2012 u 4:37)
Master_Touch je offline  
Stara 26.1.2012, 6:04   #36
altas
Veteran
 
Član od: 18.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 1.026
Zahvalnice: 222
Zahvaljeno 293 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: Taj Ps

@ Master_Touch: Imas pivo od mene! Jednom sam naleteo na taj forum, guglajuci neke Tagoreove stihove, ali sad sam ga malo procesljao - upisao sam se u gace (zamalo, izvadih ga u trku do wc-a), prosuo sok i oborio pepeljaru i vristao na glas. Nije mi samo jasno, sta muskarci traze na zenskom forumu... Ispod avatara im stoji natpis "clanica".

Volimo mi zene, ali ja bar onakve ne bih pozeleo ni u snu... Mozda za mog Stoleta na jedno vece i toliko o tome.

Kad smo vec kod zena u ovoj temi, umesto "Batina je iz raja izasla", mozda bi malom iz price pomoglo da malo zagreje machora... Ionako... http://www.youtube.com/watch?v=hHTxUcwnMq4
altas je offline  
Stara 26.1.2012, 6:44   #37
Master_Touch
Banned
 
Član od: 19.9.2010.
Poruke: 250
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 27 puta na 16 poruka
Određen forumom Re: Taj Ps

@altas slusaj da ti kazem nesto, apsolutno se slazem sa tobom. Stvari su se otrgle kontroli... Treba da se podsetimo i njih da podsetimo starih pravila, onda kada se znalo mesto zene u drustvu. Sad se gleda Grand, sex i grad, pisu se na forumu razne teme tima znaci trudnoce i onda ona pita..."brzo pomoc, decko mi SLUCAJNO ..mnm.nm U MENE, da li cu ostati trudna - koje si god - '93". No comment. kao da citas erotske price. Nemoj da me pogresno razumes, nemam nista protiv sexa ali cela stvar je izvestacena i okrenuta naopacke. Taj forum je cak gori on onih devojka koje se javljaju na TDI Antidepresiv (ima ga na youtubu koga interesuje). Sex i grad...grand napravise kurvica na svakom koraku, stavljaju mindzuse na jezik i vise covek ne zna sa kim ima posla sutra ako upozna neku devojku. O cemu se radi, kako da se ponasa... poznajem coveka koji je ozenio bivsu striptizetu ala prostitutku a nije ni znao. Ohrabrene su serijama i filmom sex i grad i tehnikama sa kojima se sluze one glumice iako smo mi od njih, njihovih standarda toliko daleko u svakom smislu. Ma nemam reci vise...

i wata fuck is this, forum je roze boje, ceo forum je roze boje! My God men! ma to je sve sad fensi.
Stvarno sam sokiran... Danas je kakva situacija... STIL BEZ SUPSTANCE... samopouzdanje bez razloga. trazenje inspiracije i uzora na pogresnim mestima. ..

Pazi tema: Prepoznajte emotivno nezrele muskarce. Hahahhaa. A tek sta pise u temi. Pa sve zene na tom forumu su ne nezrele nego zatucane do koske. Duso da ti kazem sta je nezrelo, tema kao sto su, kako zamisljate clana iznad, ispod vas... Who gives a fuck, ionako ce taj nezrelu muskarac da te lepo protrese i sutne jer si glupa kao noc a mi muskarci smejemo se i cestitamo tom liku.

Poslednja ispravka: Master_Touch (26.1.2012 u 7:10)
Master_Touch je offline  
Stara 26.1.2012, 12:22   #38
JohnnyNT
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.4.2006.
Lokacija: Srbija
Poruke: 4.037
Zahvalnice: 1.298
Zahvaljeno 1.396 puta na 948 poruka
Određen forumom Re: Taj Ps

To onaj roze forum? Uh, posetio ja pre par nedelja na predlog druga da bih video koga i kako oglašavaju (btw, to su detrdženti za sudove i kozmetika). Naslov jedne teme: "Kojeg poznatog muskarca ne biste odbile (makar i na jednu noć)" a par tema ispod "Prostitutke i muškarci koji ih posećuju" i tu kažu to su manijaci ovo-ono. Gimme a break...
JohnnyNT je offline  
Stara 26.1.2012, 12:28   #39
SirDuck
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.4.2006.
Lokacija: Iznad KST-a
Poruke: 5.384
Zahvalnice: 821
Zahvaljeno 2.075 puta na 1.080 poruka
Određen forumom Re: Taj Ps

Kažu da muškarac nikad neće razumeti ženski mozak.

Kad bi neko uspeo da razume kako žena razmišlja, verujem da bi se zgrozio i postao gej
SirDuck je offline  
Stara 26.1.2012, 13:43   #40
Master_Touch
Banned
 
Član od: 19.9.2010.
Poruke: 250
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 27 puta na 16 poruka
Određen forumom Re: Taj Ps

Citat:
SirDuck kaže: Pregled poruke
Kažu da muškarac nikad neće razumeti ženski mozak.

Kad bi neko uspeo da razume kako žena razmišlja, verujem da bi se zgrozio i postao gej
Hahha, ja mislim da sam vec polu gej samo od nekoliko posecivanja tog roze foruma... mogu da zamislim onog koji se registrovao tamo ...
Master_Touch je offline  
Tema zaključana

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 19:48.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com