Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Role-Play
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Role-Play FRP, RPG...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 21.3.2017, 13:13   #6541
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.380
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 11.007 puta na 7.049 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Jbg, shvatili su da ne može da se živi od izdavanja jedne igre u pet godina, a zna se koja krava ima najveće vime.
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku DeCoy na korisnoj poruci:
shrafko (2.4.2017)
Stara 21.3.2017, 14:46   #6542
buraz
Starosedelac
 
Član od: 28.9.2011.
Poruke: 2.413
Zahvalnice: 427
Zahvaljeno 645 puta na 435 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Poceo sam ovo cudo opet sa NG+ i Mastercrafted Wolf opremom, i na Blood and Broken Bones je igra prelaka. Nisam hteo da pokusavam Death March misleci da sam ispao iz ritma, ali moracu jer ovako skoro da nema izazova.

Nego, sta da radim sa viskom skill poena u NG+? Koliko vidim, skill limit je i dalje 12, sto znaci da nemam nikakve koristi od daljeg levelovanja i pronalazaka Places of Power. Steta.

Sent from my ASUS_Z00UD using Tapatalk
buraz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.3.2017, 15:00   #6543
Iceman_37
Starosedelac
 
Član od: 2.8.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.775
Zahvalnice: 511
Zahvaljeno 931 puta na 530 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Najbolje poceti new game opet. ... bez plus
Iceman_37 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.3.2017, 15:34   #6544
buraz
Starosedelac
 
Član od: 28.9.2011.
Poruke: 2.413
Zahvalnice: 427
Zahvaljeno 645 puta na 435 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
Iceman_37 kaže: Pregled poruke
Najbolje poceti new game opet. ... bez plus
S obzirom na to koliko sam vremena utrosio u prethodnom playthroughu da imam fensi kompletiranu Wolf opremu... nema sanse. Stavise, cim nadjem nekog blacksmitha, moram da ispopravljam ovo sto imam. Sve se crveni.

Za ovaj prelaz cu verovatno odraditi main story i neke sporedne questove u glavnoj igri (bez contracta) i HoS, dok cu Blood and Wine ovaj put morati da degustiram detaljno. Prosli put sam samo proleteo kroz glavnu pricu i igrom slucaja dobio najbolji moguci kraj. Sta da se radi kad je ME:A razocarao.
buraz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.3.2017, 15:37   #6545
Goldfinger
Veteran
 
Član od: 27.6.2008.
Lokacija: Podgorica
Poruke: 1.098
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 273 puta na 155 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
Dovahkiin kaže: Pregled poruke
CDPR: Ne bi bilo fer prema fanovima da se ne napravi Witcher 4. Navodno je mala grupica vec pocela rad:
https://www.gamereactor.eu/news/5221...dea8b677cb3c3e
Ja ne bih da mi kvare ugođaj koji sam imao sa trilologijom jedino ako neće da počnu novi arc sa Ciri ili ako neće da krenu sa prequelom koji prati knjige što čisto sumnjam.A nije da ne bih volio da se ovjekovječi kroz igru legendarna Geraltova borba protiv archmaga Vilgeforca
Goldfinger je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.3.2017, 17:31   #6546
Mocko
Starosedelac
 
Član od: 18.11.2005.
Lokacija: Beograd, povremeno Trebinje
Poruke: 1.339
Zahvalnice: 1.009
Zahvaljeno 283 puta na 197 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
Dovahkiin kaže: Pregled poruke
Za mene bi najbolji pravac bio da igra ostane u ovom univerzumu i da posetimo neka kraljevstva koja su mozda pominjana u ovoj trilogiji ali ne i prikazana kroz igru. Ali da se radnja desava nakon par vekova na primer, sa novim glavnim likom i drugim novim likovima, pricom, dogadjajima... Tek da se tu i tamo kroz igru pomene jedan slavni belokosi borac i da postoji quest da se pronadje njegov drevni silver mac
Nesto kao Mass Effect Andromeda
Mocko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.3.2017, 18:06   #6547
buraz
Starosedelac
 
Član od: 28.9.2011.
Poruke: 2.413
Zahvalnice: 427
Zahvaljeno 645 puta na 435 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
Dovahkiin kaže: Pregled poruke
Za mene bi najbolji pravac bio da igra ostane u ovom univerzumu i da posetimo neka kraljevstva koja su mozda pominjana u ovoj trilogiji ali ne i prikazana kroz igru. Ali da se radnja desava nakon par vekova na primer, sa novim glavnim likom i drugim novim likovima, pricom, dogadjajima... Tek da se tu i tamo kroz igru pomene jedan slavni belokosi borac i da postoji quest da se pronadje njegov drevni silver mac
Ako Ciri ne bude protagonista, bolje da ni ne prave igru. Bas cu posle Geralta, Ciri i Wild Hunta da se bakcem sa nekim no name witcherom i malim ulogom glavne price.

Dajte nam Ciri i Geralta kao NPC-a. Ja zadovoljan... s tim da ovo nece pre 2020. jer prvo izlazi Cyberpunk. Osim ako CDPR sada nije dovoljno velik da radi na 2 igre istovremeno?

Sent from my ASUS_Z00UD using Tapatalk
buraz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.3.2017, 18:41   #6548
NikolaDzoni
Član
 
Član od: 23.1.2012.
Lokacija: Beograd
Poruke: 327
Zahvalnice: 59
Zahvaljeno 58 puta na 43 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Da treba da izadje Witcher 4 to je sigurno i verujem da dobar deo nas to prizeljkuje. Sto se tice datuma izlaska najbolje bi bilo da ne zure (sto se mene tice mogu i 2025 da izbace ja cu to sacekati) imajuci u vidu da imaju Cyberpunk da popuni tu prazninu.
S obzormo da je Geraltova prica zavrsena meni kao jedini logican izbor za sledeceg protagonistu je Ciri. Bilo bi takodje zanimljivo da protagonista bude neki Geraltov potomak, ali posto je on witcher i sto mu je seme pod katancem to je tesko izvodljivo (mozda nesto smisle, ili je ono sto se desilo u drugom delu bilo delotvorno)
NikolaDzoni je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.3.2017, 20:39   #6549
Vladimirus86
Starosedelac
 
Član od: 1.9.2012.
Lokacija: Zajecar
Poruke: 1.888
Zahvalnice: 780
Zahvaljeno 681 puta na 431 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
buraz kaže: Pregled poruke
Poceo sam ovo cudo opet sa NG+ i Mastercrafted Wolf opremom, i na Blood and Broken Bones je igra prelaka. Nisam hteo da pokusavam Death March misleci da sam ispao iz ritma, ali moracu jer ovako skoro da nema izazova.

Nego, sta da radim sa viskom skill poena u NG+? Koliko vidim, skill limit je i dalje 12, sto znaci da nemam nikakve koristi od daljeg levelovanja i pronalazaka Places of Power. Steta.

Sent from my ASUS_Z00UD using Tapatalk
Igraj na Death March-u. I dalje će biti lako ali ćeš imati neprijatelja koji mogu da te ubiju iz jednog udarca. I kreni da tražiš legendary witcher setove jer će ti to wolf odelo uskoro postati slabo. S obzirom da ja već neko vreme igram NG+ i da mi je fokus priča i sporedni kvestovi, olakšana tuča mi savršeno odgovara.

Skill poeni će ti i dalje trebati da otključaš sve mutacije, koje ti pak daju još 4 slota za skilove. Dakle ukupno 16 slota a ne 12. Ima dosta skilova za otključavanje, pa možeš ovog puta da eksperimentišeš sa njima. Meni je u prvom prelasku fokus bio na mačeve, sad isprobavam malo alternativne znakove i potions-e. Inače, meni je mutacija Second life neprevaziđena koliko puta mi je bila korisna.

Ono što je po meni preterano je da sada imaš mnogo para jer se obični mačevi (višeg lvl-a) prodaju po nenormalnim cenama kod kovača. Od tamanjenja jedne obične bande u šumi može se zaraditi 10x više nego od jednog contract-a. Trenutno imam oko 120k (fl)orena.

A što se nove witcher igre tiče, nadam se da će biti smeštena nekoliko vekova u prošlost, kada je sama kasta bila na vrhuncu i kada je bilo dosta škola. A tvoj lik bi bio neko ko je tek preživeo Trial of Grass. Na taj način bi mogao da praviš i izgled svog lika. Nadam se da neće imati nikakve veze sa Ciri ili Geraltom. Ta priča je završena po meni.
Vladimirus86 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.3.2017, 22:34   #6550
makiem
Starosedelac
 
Član od: 6.1.2007.
Lokacija: SR 375, NV
Poruke: 1.567
Zahvalnice: 308
Zahvaljeno 365 puta na 267 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
buraz kaže: Pregled poruke
Ako Ciri ne bude protagonista, bolje da ni ne prave igru. Bas cu posle Geralta, Ciri i Wild Hunta da se bakcem sa nekim no name witcherom i malim ulogom glavne price.

Dajte nam Ciri i Geralta kao NPC-a. Ja zadovoljan... s tim da ovo nece pre 2020. jer prvo izlazi Cyberpunk. Osim ako CDPR sada nije dovoljno velik da radi na 2 igre istovremeno?

Sent from my ASUS_Z00UD using Tapatalk
Ne brini, nece je praviti. Neki sajtovi su tek sad pokupili CDP izjavu pre nego što je najavljena Blood&Wine ekspanzija, pa su umesto na tu ekspanziju pomislili da se izjava odnosi na novu Witcher igru.

Potvrdili su i u CDP da se ne radi na novom Witcheru.
makiem je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.3.2017, 4:45   #6551
buraz
Starosedelac
 
Član od: 28.9.2011.
Poruke: 2.413
Zahvalnice: 427
Zahvaljeno 645 puta na 435 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Daj bre, kakva je ovo za*****cija... Tek sam sad skontao da mi je Mastercrafted oprema iz prethodnog prelaza losija nego neki random pocetni macevi, i da treba ponovo da jurim sve diagrame i opremu ako zelim da imam top Wolf gear. A nista ne mrzim vise nego skupljanje armora i dijagrama.

Hoce li biti problema u ostalim delovima igre, u smislu tezine, ako ostanem na default Mastercrafted opremi?
buraz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.3.2017, 11:48   #6552
Laserstorm
Veteran
 
Član od: 2.11.2011.
Poruke: 598
Zahvalnice: 114
Zahvaljeno 187 puta na 113 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
buraz kaže: Pregled poruke
Daj bre, kakva je ovo za*****cija... Tek sam sad skontao da mi je Mastercrafted oprema iz prethodnog prelaza losija nego neki random pocetni macevi, i da treba ponovo da jurim sve diagrame i opremu ako zelim da imam top Wolf gear. A nista ne mrzim vise nego skupljanje armora i dijagrama.

Hoce li biti problema u ostalim delovima igre, u smislu tezine, ako ostanem na default Mastercrafted opremi?
Igras NG+? Nazalost moraces da juris opremu. U stvari za pocetak mislim da je najbolje da se strpis dok ne budes odgovarajuci level pa da kupis Nilfgardian armor kod Crow's Perch quartermastera, u stvari mozes odmah da ga kupis, pa ga nosi kasnije ili odmah ako mozes. Ja sam nosio standardnu mastercrafted opremu dosta dugo na NG+ zato sto obezbedjuje vise nego dovoljan resistance na damage. Pogotovo za monstere, za ljude i neljude se mnogo vise oslanjam na parry i dodge nego na apsorpciju damage-a.
Laserstorm je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.3.2017, 13:13   #6553
Paladin
Starosedelac
 
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 2.030
Zahvalnice: 147
Zahvaljeno 207 puta na 133 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
Laserstorm kaže: Pregled poruke
kupis Nilfgardian armor kod Crow's Perch quartermastera
Ne igram NG+ ali ovaj armor mi se najviše sviđa do sada i još uvijek ga nosim iako sada imam neke malo jače od njega. Ne znam da li on na NG+ isto izgleda ali samo sa drugim statistikama. Ako sam dobro shvatio cijeli NG+ je isti ali su sve cifre uvećane, leveli monstera, damage mačeva, armor stats i ostalo.
Paladin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.3.2017, 16:17   #6554
Smrtonosna Šorka
Veteran
 
Član od: 11.5.2014.
Poruke: 574
Zahvalnice: 104
Zahvaljeno 43 puta na 32 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Neok je na prošloj strani komentarisao kako u W3 neam git gud nego level up some more. I baš sam se sad uverio za ono što je andross rekao kako ovi sa lobanjom su gubljenje vremena jer eto tako igra ne da da ih biješ. Sad kako sam stigao do levela 12, obilazim te lobanje koje naravno to više nisu i padaju lagano. I sad još zanimljivije npr. naiđeš na grave hag ima lobanju i ništa joj ne skidaš iako lete cifre 300dmg do 500dmg, nađeš random Hag na mapi bez lobanje sa tim istim mačevima i dmg iz 5 udaraca mrtva.
Baš čudna fora...a i beskorisna kad ubiješ takvo čudovište dobiješ manje više standard iteme, kao što nađeš bilo gde po svetu.
Smrtonosna Šorka je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.3.2017, 16:20   #6555
Stenmark
Banned
 
Član od: 13.4.2014.
Lokacija: Gora Crna
Poruke: 2.033
Zahvalnice: 389
Zahvaljeno 1.009 puta na 514 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Level scaling u opcijama na on i samo napred.
Stenmark je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.3.2017, 16:35   #6556
Smrtonosna Šorka
Veteran
 
Član od: 11.5.2014.
Poruke: 574
Zahvalnice: 104
Zahvaljeno 43 puta na 32 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

aham sad videh da ima to, ali neću da mi dovede one dosadne drownere nekkere, gulove, pse, vukove i ostale na moj level jer i onako me smaraju. Ne mo'š nigde krenuti da nema te bagre. Sva sreća pa jednostavo odgalopiram.
Smrtonosna Šorka je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.3.2017, 16:46   #6557
Leonida
Deo inventara foruma
 
Član od: 31.7.2007.
Lokacija: filpan=oldSKULhardcoreALFA
Poruke: 3.977
Zahvalnice: 2.952
Zahvaljeno 2.018 puta na 1.040 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Taj level scaling i nije bas najsrecnije odradjen.

Quest kada sa
Spoiler za ...:
Triss treba da izvedete magove iz Novigrada... u kanalizaciji cete naleteti na grupu obicnih pacova koji ce vas ubiti iz jednog udarca.
... naleteo sam jos na par takvih slucajeva...
Leonida je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.3.2017, 17:14   #6558
buraz
Starosedelac
 
Član od: 28.9.2011.
Poruke: 2.413
Zahvalnice: 427
Zahvaljeno 645 puta na 435 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
Laserstorm kaže: Pregled poruke
Igras NG+? Nazalost moraces da juris opremu. U stvari za pocetak mislim da je najbolje da se strpis dok ne budes odgovarajuci level pa da kupis Nilfgardian armor kod Crow's Perch quartermastera, u stvari mozes odmah da ga kupis, pa ga nosi kasnije ili odmah ako mozes. Ja sam nosio standardnu mastercrafted opremu dosta dugo na NG+ zato sto obezbedjuje vise nego dovoljan resistance na damage. Pogotovo za monstere, za ljude i neljude se mnogo vise oslanjam na parry i dodge nego na apsorpciju damage-a.
Ma da, NG+. Nema mi druge, malo cu grindovati. Nije mi toliki problem jos uvek jer imam alternativni Quen znak, tako da masu borbi prodjem i bez potiona. I dalje sam na Blood and Broken Bones, doduse.
buraz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.3.2017, 23:38   #6559
vlado85
Član
 
Član od: 19.1.2008.
Lokacija: Pale RS
Poruke: 180
Zahvalnice: 22
Zahvaljeno 17 puta na 14 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Imam nedoumice:


Chance to dismember ili bonus experience?


Koji steel sword?


Silver?
vlado85 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.3.2017, 23:46   #6560
maxiMD
Član
 
Član od: 16.1.2012.
Poruke: 198
Zahvalnice: 109
Zahvaljeno 82 puta na 45 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Moj savet - zadrži te mačeve koji su ti već opremljeni. Što se tiče trofeja, uvek sam za bonus experience.
maxiMD je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
fantasy, rpg, witcher


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
The Witcher 2 - Assassins of Kings Psycho13 Role-Play 4767 21.7.2020 14:23
The Witcher The mighty Boo Role-Play 3333 6.5.2018 23:01


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 20:04.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com