Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Role-Play

Role-Play FRP, RPG...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 19.1.2018, 14:27   #7101
Neutrino
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.6.2011.
Poruke: 7.336
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 3.334 puta na 2.010 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
NastyB kaže: Pregled poruke
Kec je i meni izazvao "brain explosion" zbog mnogo toga, ali moram da priznam da je tu jedino priča bila dosta bolja, a i prvi put si sretao živopisne likove kao, na primer, Dandeliona ili Zoltana. Po SVEMU ostalom trojka daleko šije keca sa svojim rešenjima.
Kec šije trojku i po atmosferi, progresiji likova i priče, smislenoj i zaokruženoj glavnoj priči, fokusu na kvalitet potojećeg sadržaja a ne veštačko produžavanje nekakvim besmislenim open world elementima itd.

Witcher 3 je dobra igra (upravo je ponovo prelazim) ali i meni je prvi Witcher prosto bolje RPG iskustvo.
Neutrino je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 4 korisnika se zahvaljuje korisniku Neutrino na korisnoj poruci:
Aibo (21.1.2018), Geralt (19.1.2018), nesudjeni clocker (19.1.2018), Skenderevo (21.1.2018)
Stara 20.1.2018, 16:06   #7102
filpan
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.2.2012.
Lokacija: Kumova slama, planeta Zemlja
Poruke: 3.456
Zahvalnice: 3.920
Zahvaljeno 2.108 puta na 1.167 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
Dovahkiin kaže: Pregled poruke

To sto sad pricas je subjektivno misljenje.
Ajde!?
filpan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku filpan na korisnoj poruci:
Leonida (20.1.2018)
Stara 24.1.2018, 19:27   #7103
BLACKICON
Član
 
Član od: 4.2.2010.
Lokacija: Valenwood
Poruke: 131
Zahvalnice: 42
Zahvaljeno 40 puta na 24 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

http://adria.ign.com/the-witcher-3/1...witcher-serije
BLACKICON je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku BLACKICON na korisnoj poruci:
zokocx (24.1.2018)
Stara 29.1.2018, 0:40   #7104
Neutrino
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.6.2011.
Poruke: 7.336
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 3.334 puta na 2.010 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Par odličnih numera koje se nisu našle na zvaničnom soundtracku a naterale su me da ih potražim nakon igranja.



Neutrino je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.1.2018, 4:24   #7105
buraz
Starosedelac
 
Član od: 28.9.2011.
Poruke: 2.413
Zahvalnice: 427
Zahvaljeno 645 puta na 435 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
Neutrino kaže: Pregled poruke
Kec šije trojku i po atmosferi, progresiji likova i priče, smislenoj i zaokruženoj glavnoj priči, fokusu na kvalitet potojećeg sadržaja a ne veštačko produžavanje nekakvim besmislenim open world elementima itd.

Witcher 3 je dobra igra (upravo je ponovo prelazim) ali i meni je prvi Witcher prosto bolje RPG iskustvo.
Koliko god mi W1 bio dobar (ali tek iz drugog puta nakon sto sam prihvatio mehaniku combata), igrati W1 point and click avanturu (pa cak i W2 u nekoj meri) nakon TW3 mi je nezamislivo...
buraz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.1.2018, 13:55   #7106
Neutrino
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.6.2011.
Poruke: 7.336
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 3.334 puta na 2.010 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
buraz kaže: Pregled poruke
Koliko god mi W1 bio dobar (ali tek iz drugog puta nakon sto sam prihvatio mehaniku combata), igrati W1 point and click avanturu (pa cak i W2 u nekoj meri) nakon TW3 mi je nezamislivo...
Ja iskreno osim tehničke unapređenosti trojke ne vidim nikakvu razliku u borbi između te dve igre. "Point and click" avantura iz keca zamenjena je još jednostavnijom sistemom besomučnog kliktanja light napada (strong napad je praktično beskoristan zbog telegrafisanja i sporosti) u kombinaciji sa dodge/roll eskivažom dok se ne podigne adrenalin i počne sa automatskim specijalnim potezima. Iskombinovano sa prejakim znacima, kao što su Quen i Axii koji nikada nisu smeli da se pojave u igri, meni je borba u trojci neverovatno monotona, posebno zato što se neuporedivo više forsira nego recimo u kecu (dvojku ne komentarišem jer ta igra za mene lično praktično ne postoji). Neću posebno da se osvrćem na to koliko kljakave kontrole dodatno doprinose lošem utisku o brobi.

E baš zbog toga sada u drugom prelazu igram na Death march težini jer hoću da vidim da li se nešto menja na većim težinama. Upotreba znakova smanjena na minimum, samo power i alchemy linije, kako dolikuje pravom loreu jer Geralt nije čarobnjak nego veštac. Negde na početku sam popustio i investirao 3/3 u Quen i 3/3 u Axii zbog težine i kvalitet igre se automatski srozao na nulu. Kakve crne dekokcije i ulja... Ni u jednom jedinom trenutku nisam osetio potrebu da bilo šta od toga koristim jer je roll (dodge manje zbog gubitka stamine) u kombinaciji sa power granom bio dovoljan da se pobije sve usput. Naravno postoji opcija da se uključi dinamičko prilagođavanje nivoa neprijatelja u igri ali po meni je to još gore rešenje jer od neprijatelja samo pravi HP sunđere.

Za mene sve tri Witcher igre debelo podbacuju što se borbe tiče ali se u kecu to nije toliko osećalo jer akcenat uopšte nije bio na borbi. Trojka već na svakom znaku pitanja, sakrivenom blagu i šta već ne tera Geralta da počne da izigrava majmuna i mlati komarce mačevima.
Neutrino je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Neutrino na korisnoj poruci:
helen (29.1.2018), voodoo_ (29.1.2018)
Stara 29.1.2018, 15:03   #7107
filpan
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.2.2012.
Lokacija: Kumova slama, planeta Zemlja
Poruke: 3.456
Zahvalnice: 3.920
Zahvaljeno 2.108 puta na 1.167 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Igra je i uz Death march i uz level scaling neprijatelja prelaka. To je mana koja ne moze nikako da se ispravi.
filpan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku filpan na korisnoj poruci:
Leonida (29.1.2018)
Stara 29.1.2018, 21:49   #7108
buraz
Starosedelac
 
Član od: 28.9.2011.
Poruke: 2.413
Zahvalnice: 427
Zahvaljeno 645 puta na 435 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Ako hocete izazovnu igru, nemojte da koristite Quen i resen problem. Bas da vidim da li je lagana na DM-u kada vas cak i uz najbolji armor one ili two-shotuje i obican vojnik. To sto je Quen moguce zloupotrebljavati za skoro pa infinite damage sponge je druga prica. Ako se dobro secam, jedino Imlerith i Detlaff mogu da oneshotuju kroz Quen (prvi zbog stuna kod prvog napada, drugi sa onim raspalim sismisima). Sa druge strane, bez Quena bih polupao ili misa ili tastaturu u dosta slucajeva, tako da nisam se upustao u borbu bez njega ni u jednom od 4 prelaza. Quen + Swallow + Tawny Oil + Thunderbolt, uz povremeni Igni. OP as F, ali i dalje je seckanje neprijatelja i adrenalin finisheri pravo zadovoljstvo, cak i nakon sto odredjenog levela stvarno postaje prelako.

EDIT: Zasto dvojka za tebe prakticno ne postoji? Care to explain?
buraz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.1.2018, 22:44   #7109
Neutrino
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.6.2011.
Poruke: 7.336
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 3.334 puta na 2.010 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
buraz kaže: Pregled poruke
Ako hocete izazovnu igru, nemojte da koristite Quen i resen problem. Bas da vidim da li je lagana na DM-u kada vas cak i uz najbolji armor one ili two-shotuje i obican vojnik. To sto je Quen moguce zloupotrebljavati za skoro pa infinite damage sponge je druga prica. Ako se dobro secam, jedino Imlerith i Detlaff mogu da oneshotuju kroz Quen (prvi zbog stuna kod prvog napada, drugi sa onim raspalim sismisima). Sa druge strane, bez Quena bih polupao ili misa ili tastaturu u dosta slucajeva, tako da nisam se upustao u borbu bez njega ni u jednom od 4 prelaza. Quen + Swallow + Tawny Oil + Thunderbolt, uz povremeni Igni. OP as F, ali i dalje je seckanje neprijatelja i adrenalin finisheri pravo zadovoljstvo, cak i nakon sto odredjenog levela stvarno postaje prelako.
Ma mogu ja i go da se skinem pa da tučem Leshene golim rukama da bi mi igra bila zanimljivija ali to ne menja činjenicu da za jedan tako visoko hvaljeni RPG Witcher 3 prosto ima neverovatan broj propusta u osnovnoj gameplay mehanici.

A još se nisam dotakao ni užasnog sistema levelovanja koji kažnjava bilo kakvu slobodu u načinu progresije kroz kvestove zato što će igra za svaki kvest čiji je level bar pet levela ispod Geralta oduzeti kompletan XP. A gomilu takvih kvestova nije moguće odraditi bez preletanja igre kao recimo potragu za prvim setom Wolf škole u Kaer Morhenu koji je level 14 a ja sa normalnim tempom igranja i levelom 17 nisam ni blizu tog dela igre...

Citat:
buraz kaže: Pregled poruke
EDIT: Zasto dvojka za tebe prakticno ne postoji? Care to explain?
Ne. U vreme kad je Witcher 2 bio aktuelan ostavio sam gomilu postova u odgovarajućoj temi pa ako te interesuju detalji potraži ih tamo.
Neutrino je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.1.2018, 2:13   #7110
Skenderevo
Starosedelac
 
Član od: 20.11.2010.
Lokacija: Khorinis
Poruke: 2.069
Zahvalnice: 3.728
Zahvaljeno 979 puta na 534 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
buraz kaže: Pregled poruke
EDIT: Zasto dvojka za tebe prakticno ne postoji? Care to explain?
Evo probacu ja umesto njega, posto delimo isto misljenje.

Za mene prvu i glavnu stvar kod jednog RPG-a cine questovi. U kecu su mi mnogo bolji jer su duzi i ima dosta overlapinga izmedju njih, i uopsteno su mnogo raznolikiji nego oni u nastavku. Ono sto je kul u dvojci je sto chapter 2 jer ima dve razlicite verzije, ali i prvi deo ima dosta scena u kojima odluke imaju velik uticaj na daljini tok price.

Dalje, istrazivanje i stapacirung po mapi. Prvi deo ima vise otvorenih zona gde se Geralt moze kretati u svim pravcima, bez toliko preset putica kao u TW2, koji me podsecaju na Fable igre i tamosnje nevidljive zidove. Bolje mi je sto su u prvom delu sve zone u i oko Vizime, a ne razbacane po citavom kontinentu.

Za combat u prvom delu zaista nemam tolike zamerke kao ostali, mozda to kliktanje na vatreni mac moze da dosadi ali opet mora da pazi na stance (grupni, brzi, jaki) ili u protivnom skoro da i ne pravite damage protivnicima, barem na vecim tezinama. Dvojka ima bolji combat, sad da ne preterujem, ali nije ni on bog zna sta s tolikim rollovanjem i spamovanjem quena.

Prica mi je bez diskusije bolja u originalu - potraga za ukradenim mutagenima i borba protiv Salmandre. Ima tu dosta zanimljivih stvari, kao na primer detektivski rad u Vizimi, potraga za Berengarom, ili onaj poznati twist, i sve to mi je bilo daleko zanimljivije od politickog mumbo-jumboa iz nastavka.

Ako su i ove gore-navedene stvari bile personal preference, u sledecima kec naprosto sije dvojku. Prva od njih je UI. Kec ima prelepo dizajniran interfejs namenjen PC-u, dok je onaj u nastavku blagi uzas sa gomilom lista za skrolovanje. Dobro poredjenje bi bilo Dragon Age Origins vs. DA 2 - kec ima do detalja rucno dizajniran interfejs, a dvojka iPhone-style glupost sa sve transparentim staklom, zbrzano za konzole bez mnogo truda.

Mracna atmosfera iz keca (koja je prisutna vec u glavnom meniju) se u potpunosti izgubila TW2. Prvi deo je bio prvi pravi RPG insprisan slovenskom mitologijom, pa samo pogledajte Chapter IV i onaj quest sa snahom u zitnim poljima. Kisovite, blatnjave ulice iz keca su zamenjene bljestavim sarenilom, koje je mozda nekome kul ali ja u tome vidim samo jos jedno povladjivanje zapadnoj publici i okretanje klasicnoj Tolkin-eskque mitologiji.

Za soundtrack sa vecina slaze da je bio mnogo kvalitetniji u prvom delu. Ja se iz dvojke ne secam bukvalno nicega, dok mi numere iz keca i dan-danas ponekad "zasviraju" u glavi. Primer.

Dodao bih jos i da je kec mnogo duzi i da cak daje mogucnost igranja iz razlicitih perspektiva, mada sam ja u svakom prelazu koristio over-the-shoulder kameru. Sve u svemu, dvojka je za mene bila ogromno razocarenje, i drago mi je sto su dosta toga ispravili s trojkom.
Skenderevo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku Skenderevo na korisnoj poruci:
Geralt (30.1.2018), Mocko (30.1.2018), voodoo_ (30.1.2018)
Stara 30.1.2018, 13:40   #7111
Neutrino
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.6.2011.
Poruke: 7.336
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 3.334 puta na 2.010 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Evo ja da dodam par stavki čisto kompletnosti radi.

1) Psihodelični kolorit igre sa prenaglašenim bojama i kontrastom od kojeg bole oči.

2) Neverovatan raskorak u težini pojedinih deonica. Ko nije zaplakao bar jednom kada se prvi put tukao sa Letho-om ne zna o čemu pričam.

3) Dosta mlaka i generička glavna priča sa prevelikim akcentom na politiku.

4) Alhemija apsolutno ničemu ne služi u igri.

5) Quen, dodge, udri, dodge... Quen, dodge, udri, dodge...

6) Užasne kontrole prilagođene isključivo igranju na kontroleru (inercija svakog pokreta i rotacija oko Z ose).

7) Užasan inventar koji koristi kilometarske liste umesto grid sistema.

8) Gomila bagova, bar u mojim prelazima.
Neutrino je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 4 korisnika se zahvaljuje korisniku Neutrino na korisnoj poruci:
DeCoy (30.1.2018), helen (30.1.2018), Sass Drake (30.1.2018), voodoo_ (30.1.2018)
Stara 30.1.2018, 19:58   #7112
Sass Drake
V.I.P. Zaštita
 
Član od: 30.9.2007.
Lokacija: Hypnos Control Room, Tokyo Metropolitan Government Building
Poruke: 5.914
Zahvalnice: 1.181
Zahvaljeno 1.320 puta na 1.094 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

^ Ovo pod 6 mene je izludilo u borbi sa Kayranom.

2) Ja npr. nisam zaplakao, al' se jesam pošteno namučio.

Spoiler za spojler:
Srećom po mene, Letho se nije htio boriti sa mnom na kraju, a ni ja sa njim što zbog moje odluke kao lika u igri što zbog prethodne borbe sa zmajčekom.
Sass Drake je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.1.2018, 21:11   #7113
Laserstorm
Veteran
 
Član od: 2.11.2011.
Poruke: 598
Zahvalnice: 114
Zahvaljeno 187 puta na 113 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
Sass Drake kaže: Pregled poruke
2) Ja npr. nisam zaplakao, al' se jesam pošteno namučio.

Spoiler za spojler:
Srećom po mene, Letho se nije htio boriti sa mnom na kraju, a ni ja sa njim što zbog moje odluke kao lika u igri što zbog prethodne borbe sa zmajčekom.
Mislio da je Neutrino mislio vise na prvi fajt sa Lethom u vilenjackom kupatilu u prvom chinu, taj je bio dosta tezak. Finalni fajt sa Lethom je, barem meni, bio manje naporan.
Laserstorm je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.1.2018, 21:53   #7114
Sass Drake
V.I.P. Zaštita
 
Član od: 30.9.2007.
Lokacija: Hypnos Control Room, Tokyo Metropolitan Government Building
Poruke: 5.914
Zahvalnice: 1.181
Zahvaljeno 1.320 puta na 1.094 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

^ Znam na koji je mislio i taj me jeste namučio, al' nisam zaplakao.
Sass Drake je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.1.2018, 22:46   #7115
Neutrino
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.6.2011.
Poruke: 7.336
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 3.334 puta na 2.010 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Nije stigao da zaplače
Neutrino je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.1.2018, 23:46   #7116
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.769
Zahvalnice: 5.414
Zahvaljeno 4.097 puta na 2.672 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Licno obozavam Witcher 2. Moj omiljeni deo, a ne 3. I to bas zato sto je 3 open world.

Nista bolje od zonirane igre, gde sa uzivanjem pocistis mapu totalno u savkom kutku. Open world nikad nece dati taj nivo zadovoljstva.

A dvojku sa druge strane je milina preci dvaput. Ko dve zasebne igre da si odigrao, koje se dopunjuju.

Takodje mi se ne svidja sto su u dvojci napravili toliko razlicitih end game stanja, i onda manje vise sve to zaobisli sa trecim delom. Bilo sjasjno u dvojci, a "letdown" kada pocnes da igras 3. deo.


Ne slazem se sa 3 i 4 i 6, a 5 vazi i u trojci (gde je cak lakse abuseovati Quen).
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.1.2018, 23:54   #7117
filpan
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.2.2012.
Lokacija: Kumova slama, planeta Zemlja
Poruke: 3.456
Zahvalnice: 3.920
Zahvaljeno 2.108 puta na 1.167 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Bogami, meni su TW1 i TW2 podjednako dobri, pa tek onda trojka.
filpan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.1.2018, 0:52   #7118
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.150
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.053 puta na 1.268 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Takodje prvo 2 pa 1 pa onda Wild Hunt
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.1.2018, 0:58   #7119
Neutrino
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.6.2011.
Poruke: 7.336
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 3.334 puta na 2.010 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
player1 kaže: Pregled poruke
Takodje mi se ne svidja sto su u dvojci napravili toliko razlicitih end game stanja, i onda manje vise sve to zaobisli sa trecim delom. Bilo sjasjno u dvojci, a "letdown" kada pocnes da igras 3. deo.
Isto kao u dvojci gde u najboljem slučaju o svojim odlukama iz keca možeš da pročitaš u nekoj potpuno nebitnoj i zavučenoj knjizi ili poruci. "Resetovanje" vrhunske opreme iz keca (khm Aerondight khm) na nivo koji je lošiji od početne opreme u osnovnom izdanju igre neću ni da komentarišem.
Citat:
player1 kaže: Pregled poruke
Ne slazem se sa 3 i 4 i 6, a 5 vazi i u trojci (gde je cak lakse abuseovati Quen).
Glavna priča dvojke je ništa drugo nego...
Spoiler za :
...razvodnjena adaptacija puča na Thaneddu, preuzeta iz knjiga i nekim čudom razvučena na tri akta.

Bukvalno od samog početka, ako izuzmem lov na veća čudovišta tipa Kayran itd. kojih i onako nema puno u igri, sve se vrti oko političkog spletkarenja i planiranja onoga što će se desiti u epilogu (verzija događaja pomenutog u spoileru). A epilog je posebna priča jer taman kada se radnja zaleti igra lepi jedno veliko "The End". Nema više.

Što se alhemije tiče bukvalno jedina korist od nje je slaganje bonusa mutagena ali kako sa povećanjem težine svako odugovlačenje borbe povećava šansu da se izgine ulaganje u druge dve grane koje daju direktne rezultate je daleko bolji izbor.

Kontrole su posebna priča. O njima mogu da napišem ceo tekst. Prvo, projektovane su sa očiglednim fokusom na korišćenje kontrolera i to niko ne može da ospori, čak i ako se privikne na njih. Karakteristična rotacija Geralta koji ne može da se okrene u mestu već mora da pravi parabolične voleje pri svakoj rotaciji (Geralt iskoračuje u pravcu rotacije čak i ako se samo rotira) je neoborivi dokaz da su kontrole projektovane za analogne "pečurke". Ne znam ni sam koliko puta mi se desilo da pokušam Geralta da udaljim od ivice tako što prvo krenem da ga rotiram a on iskorači napred i padne sa litice... Pa onda famozno zaključavanje pokreta u borbenim animacijama koje ne mogu da se prekinu zbog kojih je bukvalno svaki napad mačem bio ravan ruskom ruletu.

Na kraju samo još u vezi Quena. Da, istina je da u trojci Quen isto može da se zloupotrebljava ali dok trojka nudi više načina zloupotrebe u igri u W2 praktično ne postoji kombinacija koja ne podrazumeva levelovanje i upotrebu Quena.
Neutrino je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.1.2018, 2:03   #7120
nameless1
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.8.2009.
Poruke: 6.769
Zahvalnice: 3.089
Zahvaljeno 4.935 puta na 2.298 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
filpan kaže: Pregled poruke
Bogami, meni su TW1 i TW2 podjednako dobri, pa tek onda trojka.
Ček bre.. zar nisi skoro napisao da ti TW3 ulazi u top 10, da je remek delo, itd?
nameless1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku nameless1 na korisnoj poruci:
Leonida (31.1.2018)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
fantasy, rpg, witcher

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
The Witcher 2 - Assassins of Kings Psycho13 Role-Play 4767 21.7.2020 14:23
The Witcher The mighty Boo Role-Play 3333 6.5.2018 23:01


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 0:29.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com