Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Run > Operativni sistemi
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Operativni sistemi Windows, Mac OS, DOS...

 
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 2.5.2008, 14:44   #1
sasha vukelic
Banned
 
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: banjaluka
Poruke: 3.220
Zahvalnice: 278
Zahvaljeno 363 puta na 216 poruka
Određen forumom Problem sa različitim tretiranjem konekcije u Windows XP-u i Visti

moja wadsl veza (pppoe) vam je otprilike ovakva: sve je super sve je za pet, ali svakih sat-dva me diskonektuje. to sto diskonektuje nije problem (tj. jeste problemcic, ali nije do mene, vec do provajdera), vec problem je u sljedecem:

-kada sam na XP-u, jednostavno mi iskoci prozorcic da je pukla veza i, posto sam stavio da automatski odradi redial sekund nakon sto pukne, odmah me rekonektuje i to je to. dakle, ako igram kakvu igru, skidam torrent i sl. taj prekid necu ni osjetiti.

-vista je druga prica, i tu je problem. kada pukne veza vista nista ne prijavljuje! ja ostajem "konektovan" svo vrijeme, iako interneta nema - ostavio sam ga jednom skoro sat vremena i nista - veza se nije "uspostavila" iako je josh uvijek pisalo da sam "konektovan". jedina opcija je da odem do konekcije, kliknem diskonnect i connect da bi mi internet proradio. nakon toga, naravno, odmah proradi.
sasha vukelic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
 

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Problem sa reprodukcijom DVD materijala Dimo Kvarovi 7 27.4.2008 16:05
Problem sa deljenjem Internet konekcije Boris Zegarac Komunikacioni uređaji i umrežavanje 13 22.4.2008 12:10
Veliki problem sa Blueberry iCe-om zukov Kvarovi 1 8.3.2008 19:41
Problem Sa Dizanjem Windows XP-a usled nestanka struje boi1300 Kvarovi 4 18.10.2007 18:44
Problem sa ATI 1950 Pro Grafičkom JaMi Kvarovi 5 13.10.2007 13:46


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 23:27.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com