Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Cvet kompjutera
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Cvet kompjutera Vicevi, slike, sajtovi i ostale „zezalice”...
(POSTOVI SE NE BROJE!)

Tema zaključana
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 27.4.2011, 1:49   #361
Geomaster
V.I.P. Programiranje
 
Član od: 28.6.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.342
Zahvalnice: 2.836
Zahvaljeno 1.047 puta na 507 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Geomaster Slanje poruke preko Skypea korisniku Geomaster
Određen forumom Re: Kakav blam!

@Rocker: (OFFTOPIC) Od kad si ti "Neozbiljni kolega" u tituli?
Geomaster je offline  
Stara 27.4.2011, 1:56   #362
Rocker
Neozbiljni kolega
 
Avatar korisnika Rocker
 
Član od: 4.11.2005.
Lokacija: Final Frontier
Poruke: 7.695
Zahvalnice: 245
Zahvaljeno 2.933 puta na 1.238 poruka
Cool Re: Kakav blam!

^To je samo moj mali doprinos ovoj epic temi. Institucija "Neozbiljnog kolege" je upravo nastala, a ja samo želim da je promovišem, jer bolji izgovor u životu nisam čuo!
Rocker je offline  
Stara 27.4.2011, 2:18   #363
SKMEM
Novi član
 
Član od: 13.4.2011.
Poruke: 0
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Kakav blam!

Pa neverovatno, sad sam popizdeo.

Postovani, pre svega hocu da vam kazem da je ozbiljnost vas I vasih kolega veoma krajnje zalosna. Trebalo bi da se stidite I da pokrijete glave zato sto ovo je smesno.

Sabotaza?

1. Websajt se nalazio na Beotel.netu
To mogu drugi klinci I webmasteri da rade a vi, trebate malo da porazmislite o tome gde treba websajt, vase vrste da se nalazi/hostuje.
2. Propust software-a
Hmm a kako li se to desilo? Ne znam za vas, ali evo, mene u jednoj najobicnijoj strucnoj srednjoj skoli uce da software moramo redovno da azuriramo kako se tako nesto nebi desilo. (vi niste kasnili jednu ili dve verzije, vec mnogo vise)
3. admin/admin
Postovani, ja na svom prvom websajtu koji sam napravio odavno I kada sam koristio Joomlu imao "secure generated" password od 12 chara, kako vam je uopste palo na pamet da login bude admin/admin? Da nije administrator koji je dozvolio sve ove propuste ucio skolu pre 100 godina ili nije ucio uopste?
4. Neozbiljni kolega
Puno vi neozbiljnih kolega imate tamo, a da se malo uradi neka vrsta provera znanja I onako cisto da se vidi ko je zasluzio da radi na takvom mestu, cisto da se ne blamirate sve vise Iz dana u dan.
5. John the Rippera sa ovog foruma
Svako je mogao da se registruje I da se sali koristeci njegov username itd. Ali opet, vi ste naravno dobili logove zar ne? Proxy I VPN.. nebi trebalo da su prepreka da se dodje do prave IP adrese? Ili jesu pa jurite "hakere (define hacker: onaj koji zna da se uloguje sa korisnickim imenom i lozinkom)" po forumima?

Ja sam na vasem cenjenom websajtu "usao" zato sto sam hteo da odradim VAS deo posla I spasim VAS sramote koliko toliko. No, nazalost jedino sto sam mogao je da uklonim vec postojece komentara, a posle 10 min pojavilo se duplo vise.

Vas posao je da gonite odgovornog, koji je osramotio jos jedno 10tak websajta dok vi ovde gubite vreme, no vi I dalje jurite nas koji smo "prosetali" websajtom posle 6,10 sati. Mnogi su imali dobre namere, ali posto u ovoj zemlji je sve tako NAOPACKE, nista nije kako treba, kaznite me zbog pokusaja da pomognem, tako stvari funkcionisu u ovoj drzavi, zar ne?

A kada se ova stvar zavrsi, farewell Serbia! Da ostanem ovde, posle zavrsetka skole da radim u ovoj drzavi? Ni u ludilu, svako pametan I ko je mogao, otisao je, AKO JE!

Thank you for your time and have a nice day

Poslednja ispravka: SKMEM (27.4.2011 u 6:53)
SKMEM je offline  
Stara 27.4.2011, 7:33   #364
Rasa
Član
 
Član od: 23.4.2007.
Lokacija: Zubovac - Ribarska banja - Kruševac
Poruke: 410
Zahvalnice: 110
Zahvaljeno 89 puta na 73 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Rasa Slanje poruke preko Skypea korisniku Rasa
Određen forumom Re: Kakav blam!

@Odeljenje VTK
Blago nama kada imamo vas

Ovo me podseca na temu o Zarku na ES, slatko se ismeja
Rasa je offline  
Stara 27.4.2011, 9:23   #366
SKMEM
Novi član
 
Član od: 13.4.2011.
Poruke: 0
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Kakav blam!

Citat:
el_corona kaže: Pregled poruke
Bitno je ovo poigravanje, mislis da bi oni vratili sajtove da je izbrisao fajlove sa FTP-a? Ja mogu da se kladim da niko nema recent backup(s) a neki verovatno I nemaju backup.

Uhapsise onih 5 coveka, ovaj Im se I dalje smeje u facu a oni I dalje jure pogresnog (tacnije pogresne ljude tkz. hakere).

Toga ima samo kod nas, jako zalosno I smesno u isto vreme.
SKMEM je offline  
Stara 27.4.2011, 10:45   #367
SirDuck
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.4.2006.
Lokacija: Iznad KST-a
Poruke: 5.384
Zahvalnice: 821
Zahvaljeno 2.075 puta na 1.080 poruka
Određen forumom Re: Kakav blam!

Što kaže GLaDOS: "This would be funny if it weren't so sad"
SirDuck je offline  
Stara 27.4.2011, 11:01   #368
virtuoz pavle
Starosedelac
 
Član od: 5.6.2008.
Poruke: 2.163
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 122 puta na 98 poruka
Određen forumom Re: Kakav blam!

zahebite ovu temu malo, hajmo svi na 2. ugao ili na smesne video klipove
virtuoz pavle je offline  
Stara 27.4.2011, 12:44   #369
Teva
Starosedelac
 
Član od: 23.2.2006.
Lokacija: Tamo gde su kuće od čokolade i prozori od marmelade....
Poruke: 1.579
Zahvalnice: 195
Zahvaljeno 301 puta na 171 poruka
Određen forumom Re: Kakav blam!

Citat:
SKMEM kaže: Pregled poruke
Bitno je ovo poigravanje, mislis da bi oni vratili sajtove da je izbrisao fajlove sa FTP-a? Ja mogu da se kladim da niko nema recent backup(s) a neki verovatno I nemaju backup.

Uhapsise onih 5 coveka, ovaj Im se I dalje smeje u facu a oni I dalje jure pogresnog (tacnije pogresne ljude tkz. hakere).

Toga ima samo kod nas, jako zalosno I smesno u isto vreme.
Eto vidiš šta ti je politika burazeru. U zemlji koja je puna genija i talenata, ljudi koji su u svojim oblastima možda čak i najbolji na svetu. Oni oforme takav VTK. I šta čovek može pametno da zaključi odatle?
Sem da su to ljudi koji su "sasvim slučajno" rođaci nekih glavonja na vlasti, i koji znaju nešto, ili ništa o računarima. (Miladinka, deder zovi malog Dragutina... Onog što zbudžio onaj kompIjuter da možemo na fjesbuk)... I onda na osnovu nekog tamo tutorijala na netu nađu neke IP adrese i u'apse par ljudi koji sasvim slučajno ne znaju ni to


A za ono pljuvanje o hak(l)erima, ja da znam toliko, i da mogu, razbio bi im svaki sajt do jednog. Čisto iz principa! Al ne znam... JOŠ!
Teva je offline  
Stara 27.4.2011, 13:35   #370
SKMEM
Novi član
 
Član od: 13.4.2011.
Poruke: 0
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Kakav blam!

Citat:
Teva kaže: Pregled poruke
Eto vidiš šta ti je politika burazeru. U zemlji koja je puna genija i talenata, ljudi koji su u svojim oblastima možda čak i najbolji na svetu. Oni oforme takav VTK. I šta čovek može pametno da zaključi odatle?
Sem da su to ljudi koji su "sasvim slučajno" rođaci nekih glavonja na vlasti, i koji znaju nešto, ili ništa o računarima. (Miladinka, deder zovi malog Dragutina... Onog što zbudžio onaj kompIjuter da možemo na fjesbuk)... I onda na osnovu nekog tamo tutorijala na netu nađu neke IP adrese i u'apse par ljudi koji sasvim slučajno ne znaju ni to


A za ono pljuvanje o hak(l)erima, ja da znam toliko, i da mogu, razbio bi im svaki sajt do jednog. Čisto iz principa! Al ne znam... JOŠ!
Nazalost. No smesno je to da kad si klinac ne razumes se u te stvari I realno te ne zanimaju, ali evo sad vec 17 god I NEMOGU da verujem u kakvoj drzavi zivim, place mi se, pitam se sta sam ja bogu zgresio da se rodim u jednoj ovakvoj zemlji.
Na tradiciji I svemu ostalo, svaka cast, ali da je vlast TOLIKO nesposobna, nije u mogucnosti da izvadi drzavu iz ovih go*na vec 20,30 god, to je krajnje zalosno I ne razumem kako ljude jednostavno bre nije zao.
Ako nisi sposoban da vodis drzavu, prepusti to nekom drugom ko moze I hoce, no vise niko I nece da trosi vreme na ovaj propalitet, ako je pametan lepo ode gore ili u USA I zasto da trosi vreme da se raspravlja sa ovim nasim cobanima?

Sto se tice pametnih ljudi, Srbija je 2 u svetu po odlivu mozgova, svi beze Iz nje.

I lepo kazu ljudi, mi zaostajemo za svetom 10god, mozda I vise. Dzaba toliko pametnih ljudi kad imas tonu budala, idiota oko sebe, zgadi ti se zivot u ovoj rupcagi.
SKMEM je offline  
Stara 27.4.2011, 13:43   #371
DavidovicN.S
Član
 
Član od: 30.9.2007.
Poruke: 203
Zahvalnice: 106
Zahvaljeno 80 puta na 40 poruka
Određen forumom Re: Kakav blam!

Citat:
SKMEM kaže: Pregled poruke
Nazalost. No smesno je to da kad si klinac ne razumes se u te stvari I realno te ne zanimaju, ali evo sad vec 17 god I NEMOGU da verujem u kakvoj drzavi zivim, place mi se, pitam se sta sam ja bogu zgresio da se rodim u jednoj ovakvoj zemlji.
Na tradiciji I svemu ostalo, svaka cast, ali da je vlast TOLIKO nesposobna, nije u mogucnosti da izvadi drzavu iz ovih go*na vec 20,30 god, to je krajnje zalosno I ne razumem kako ljude jednostavno bre nije zao.
Ako nisi sposoban da vodis drzavu, prepusti to nekom drugom ko moze I hoce, no vise niko I nece da trosi vreme na ovaj propalitet, ako je pametan lepo ode gore ili u USA I zasto da trosi vreme da se raspravlja sa ovim nasim cobanima?

Sto se tice pametnih ljudi, Srbija je 2 u svetu po odlivu mozgova, svi beze Iz nje.

I lepo kazu ljudi, mi zaostajemo za svetom 10god, mozda I vise. Dzaba toliko pametnih ljudi kad imas tonu budala, idiota oko sebe, zgadi ti se zivot u ovoj rupcagi.
Realno Srbija i nije toliko losa koliko nasi ljudi vole da kukaju. Voleo bih da te vidim kako bi ti se svidjalo u Somaliji ili nekoj drugoj africkoj zemlji.
Naravno da moze mnogo bolje, ali eto ti klinci koji sad kukaju ce za 20 god da budu na vlasti pa cu da ih vidim tad sta ce da urade i da li ce i oni da izvade glavu iz toga sto si pomenuo.
DavidovicN.S je offline  
Stara 27.4.2011, 14:02   #372
SKMEM
Novi član
 
Član od: 13.4.2011.
Poruke: 0
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Kakav blam!

Citat:
DavidovicN.S kaže: Pregled poruke
Realno Srbija i nije toliko losa koliko nasi ljudi vole da kukaju. Voleo bih da te vidim kako bi ti se svidjalo u Somaliji ili nekoj drugoj africkoj zemlji.
Naravno da moze mnogo bolje, ali eto ti klinci koji sad kukaju ce za 20 god da budu na vlasti pa cu da ih vidim tad sta ce da urade i da li ce i oni da izvade glavu iz toga sto si pomenuo.
Srbija je u losem stanju. Nisam siguran kako ti zivis, ali opet, to se gleda u globalu. Sta nama vredi lep I doteran Beograd kad ostatak u bedi do guse? Sela izumiru dosta brzo. Ja znam da nikad necu da budem na vlasti. Zato sto danas svako dolazi na vlast, drugo, ja sa takvim ljudima necu da radim.

Drugo, nemozes da uporedjujes Somaliju I nas. U tu temu necu da zalazim ali moze I o njoj bogato da se prodiskutuje. Sta ti mislis dal detetu mogu da nedostaju stvari koje nije videlo niti zna da postoje? Siguran sam da Somalijski klinci imaju satelitsku, youtube itd pa vide kako ceo ostatak sveta zivi. Nemoj da mesas babe i zabe. Da znaju kako drugi ljudi zive itd, veruj mi, kukali bi samo tako I oni.

I ja ti nisam jedan od tipicnih "klinaca" koji samo kukaju. For example fejsbuk sam ukinuo dok 95% mojih vrsnjaka sede po ceo dan na fejsubu.
SKMEM je offline  
Stara 27.4.2011, 14:11   #373
DavidovicN.S
Član
 
Član od: 30.9.2007.
Poruke: 203
Zahvalnice: 106
Zahvaljeno 80 puta na 40 poruka
Određen forumom Re: Kakav blam!

Citat:
SKMEM kaže: Pregled poruke
Srbija je u losem stanju. Nisam siguran kako ti zivis, ali opet, to se gleda u globalu. Sta nama vredi lep I doteran Beograd kad ostatak u bedi do guse? Sela izumiru dosta brzo. Ja znam da nikad necu da budem na vlasti. Zato sto danas svako dolazi na vlast, drugo, ja sa takvim ljudima necu da radim.

Drugo, nemozes da uporedjujes Somaliju I nas.

I ja ti nisam jedan od tipicnih "klinaca" koji samo kukaju. For example fejsbuk sam ukinuo dok 95% mojih vrsnjaka sede po ceo dan na fejsubu.
Ako mozete vi da poredite Srbiju sa zapadom mogu i ja da je poredim sa Somalijom, ali istina je da je Srbija daleko i od jednih i od drugih. Zasto mislis da za dobar zivot moras da budes bogat. Iskoristi to sto imas, ako mislis da nisi dovoljno obrazovan, obrazuj se, imas mogucnost. U nekim zemljama ljudi hoce da nauce, a ne mogu, kod nas je to moguce. Ako ti je situacija losa ovde, kupi prnje i idi preko. Negde ljudi to ne mogu da urade. A ako ti je bas stalo da zivis ovde onda moras ili da prihvatis situaciju takvu kakva je ili da se politicki angazujes pa da probas da promenis.
A to sto si ukinuo fejs nije ti automatski podiglo iq za 50 poena, to nije nikakvo merilo.
DavidovicN.S je offline  
Stara 27.4.2011, 14:22   #374
SKMEM
Novi član
 
Član od: 13.4.2011.
Poruke: 0
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Kakav blam!

Citat:
DavidovicN.S kaže: Pregled poruke
Ako mozete vi da poredite Srbiju sa zapadom mogu i ja da je poredim sa Somalijom, ali istina je da je Srbija daleko i od jednih i od drugih. Zasto mislis da za dobar zivot moras da budes bogat. Iskoristi to sto imas, ako mislis da nisi dovoljno obrazovan, obrazuj se, imas mogucnost. U nekim zemljama ljudi hoce da nauce, a ne mogu, kod nas je to moguce. Ako ti je situacija losa ovde, kupi prnje i idi preko. Negde ljudi to ne mogu da urade. A ako ti je bas stalo da zivis ovde onda moras ili da prihvatis situaciju takvu kakva je ili da se politicki angazujes pa da probas da promenis.
A to sto si ukinuo fejs nije ti automatski podiglo iq za 50 poena, to nije nikakvo merilo.
Nisam pametniji, ali hteo sam da kazem da malo drugacije gledam od svojih vrsnjaka, mene recimo zabole sto je tamo neko u vezi sa tamo nekom.

Naravno da planiram da studiram I unapredim svoje znanje, ali problem je sto se to znanje ovde mnogo, mnogo manje placa ili se ne placa uopste. Koliko je samo ljudi bez posla a zavrsili fakultet? Neki su zaposleni a za koje pare rade?

Jedan mali primercic, nasi profesori imaju kolike plate? 350E (srednja skola). Pre par nedelja sam imao gosta iz Holandije, profesor I njegova plata je 3000 E (cene su skuplje kod njih, ali kad se opet to uporedi, oni su na mnogo vecoj poziciji od nasih profesora). E sad, da ja tebe pitam? Jel bi ti pre ostao ovde da radis za 350E ili ako imas mogucnosti I znas jezik otisao u Holandiju da radis za 3K E? On zaradi za mesec dana to sto ovi nasi zarade za devet meseci. To je ogromna razlika. A vreme da se vrati nemoze, pa sad ti preracunaj.

Ne kazem ja da je Srbija najgora, ne, ali stvari se ne pomeraju. Svet napreduje mi se jos vrtimo u krug. Gledam ove politicare kako se raspravljaju kao neka mala deca. Tuzno.
SKMEM je offline  
Stara 27.4.2011, 14:26   #375
jakonicki93
Starosedelac
 
Član od: 18.9.2009.
Poruke: 1.598
Zahvalnice: 177
Zahvaljeno 301 puta na 230 poruka
Određen forumom Re: Kakav blam!

Citat:
Odeljenje VTK kaže: Pregled poruke
[...]
l2p - learn to paragraph, neozbiljni kolego.

Moja prva reakcija na sve ovo je bila u vidu reci: "Ae ne rise" Samo sto sam zakasnio da postavim odmah nakon te poruke.

@Rocker: Svaka cast za neozbiljnog kolegu
jakonicki93 je offline  
Stara 27.4.2011, 14:27   #376
DavidovicN.S
Član
 
Član od: 30.9.2007.
Poruke: 203
Zahvalnice: 106
Zahvaljeno 80 puta na 40 poruka
Određen forumom Re: Kakav blam!

Citat:
DavidovicN.S kaže: Pregled poruke
Ako mozete vi da poredite Srbiju sa zapadom mogu i ja da je poredim sa Somalijom, ali istina je da je Srbija daleko i od jednih i od drugih. Zasto mislis da za dobar zivot moras da budes bogat. Iskoristi to sto imas, ako mislis da nisi dovoljno obrazovan, obrazuj se, imas mogucnost. U nekim zemljama ljudi hoce da nauce, a ne mogu, kod nas je to moguce. Ako ti je situacija losa ovde, kupi prnje i idi preko. Negde ljudi to ne mogu da urade. A ako ti je bas stalo da zivis ovde onda moras ili da prihvatis situaciju takvu kakva je ili da se politicki angazujes pa da probas da promenis.
A to sto si ukinuo fejs nije ti automatski podiglo iq za 50 poena, to nije nikakvo merilo.
citat iz prethodne da se ne ponavljam
DavidovicN.S je offline  
Stara 27.4.2011, 15:01   #377
Game fever
Starosedelac
 
Član od: 3.4.2007.
Lokacija: London
Poruke: 1.330
Zahvalnice: 2.477
Zahvaljeno 283 puta na 198 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Game fever
Određen forumom Re: Kakav blam!

Problem sa nasom zemljom je mentalitet. Ekspert za racunare se ovde postaje cim znas da prikljucis ADSL i da reinstaliras windows. Znaci ako neko zna da zameni RAM memoriju na racunaru, taj zna i odrzava mreze, a odmah zna i da programira. Nema razlike izmedju programera, servisera, administratora itd.

Takodje se ovde intelektualni rad vrlo malo ceni, kad kazem: "Reinstalacija windowsa 1000 din" odmah podizanje obrva, "Pa ja ceo dan nosim ugalj za 1000 din a ti tamo sedis i klikces". A da ne pricamo kada trazis 1000e za ozbiljan sajt, odmah ide "a po to ce moj mali komsija, maher je on za takve stvari, instalirao mi gomilu igrica, i ocistio komp od virusa, zna on da pravi i web sajt, a uradice mi za 5000 din".

Na zapadu (a sve cesce i na istoku) se ozbiljan rad na racunaru veoma ceni, a posebno se cene usko profilni profesionalci. Znaci nema "majstora" koji sve znaju.
Game fever je offline  
Stara 27.4.2011, 15:51   #378
water wizard
Deo inventara foruma
 
Član od: 29.1.2008.
Poruke: 20.482
Zahvalnice: 433
Zahvaljeno 4.007 puta na 3.729 poruka
Određen forumom Re: Kakav blam!

prijatelju, kod nas ako ćeš da radiš sa kompjuterima moraš da znaš sve.. prvo da ga sklopiš pa središ pa održavaš pa programiraš, postavljaš baze, scriptuješ, beckupuješ i umrežavaš i remote administriraš... ko će ako ti ne znaš

I da treba šišati ovce koje vas zovu da bi vi kliknuli umesto njih kad ne znaju gde da kliknu
water wizard je offline  
Stara 27.4.2011, 16:31   #379
Dukes
Veteran
 
Član od: 19.8.2005.
Poruke: 581
Zahvalnice: 33
Zahvaljeno 335 puta na 129 poruka
Određen forumom Re: Kakav blam!

Nisam hteo da se mešam da ne ispadnem neozbiljni kolega...
Ali, veoma mi je žao kada čujem ovakva razmišljanja mladih, a istovremeno sam svestan da je sve to neizbežni proizvod svakodnevnog cirkusa u državi.

Sajt javnog tužilaštva za VTK je samo jedan u moru primera. Nije tu u pitanju kako je razbijen taj sajt, već takve stvari produbljuju nepoštovanje i nepoverenje prema institucijama, pogotovu kod mladih. S jedne strane, ovo se može protumačiti i kao šamar paničnom neplivaču koji se davi - čisto da se prizove svesti.
S druge strane, da nije nemara i neozbiljnih kolega u tim institucijama, ne bi ni bilo upada na takve sajtove. Podsetiću vas još samo na pompezno najavljenu fejsbuk stranicu MUP-a i eldorado po njihovom wallu nepunih godinu dana potom...

Stručnost i obrazovanje se ovde vrlo malo cene, jer su moralne norme izopačene i poremećene - iz mnogo razloga, a mentalitet je tome samo doprineo.
Ukoliko ne uredimo svako svoje dvorište, ništa neće krenuti napred. Inače, možemo svi lepo preko grane da se uklopimo u njihova uređena dvorišta. To je samo lični izbor.
Dukes je offline  
Stara 27.4.2011, 18:08   #380
Game fever
Starosedelac
 
Član od: 3.4.2007.
Lokacija: London
Poruke: 1.330
Zahvalnice: 2.477
Zahvaljeno 283 puta na 198 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Game fever
Određen forumom Re: Kakav blam!

Citat:
Dukes kaže: Pregled poruke
Ukoliko ne uredimo svako svoje dvorište, ništa neće krenuti napred. Inače, možemo svi lepo preko grane da se uklopimo u njihova uređena dvorišta. To je samo lični izbor.
Nazalost imam osecaj da je to jedini izbor. Ovde se nista ne menja vec godinama. Svet je otisao predaleko, a i Srbija je otisla predaleko samo u suprotnom smeru
Game fever je offline  
Tema zaključana

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Kakav je zaista brend HTC? strajo Aparati i oprema 243 30.1.2011 15:19
Laptop ACER eMACHINE eME627-202G25Mi --- Kakav je? markonny Prenosni računari 4 6.2.2010 17:07
Pen Tablet - bilo kakav savet veggen ŠDK - Ostale komponente 4 24.3.2008 0:59
Kakav lap top da kupim za 600-700 eura... NoViCaAa ŠDK - Prenosni računari 3 11.1.2007 14:35
Kakav je INNO imx-150 mp3 player ?? apostol7 ŠDK - Foto i audio/video 1 14.3.2006 21:45


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 22:22.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com