Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Osnovne komponente

Osnovne komponente Procesori, ploče, memorije...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 22.5.2006, 21:51   #21
PAIN
Deo inventara foruma
 
Član od: 3.1.2006.
Lokacija: Krusevac
Poruke: 5.067
Zahvalnice: 557
Zahvaljeno 556 puta na 413 poruka
Određen forumom Re: Kriticna Temperatura Procesora

Citat:
Shlaymara kaže:
Da ne otvaram novu temu...

Koliko je opasno kad ti crkne ventilator na ploci?
Danas sam cistio komp(idu topli dani), i slucajno primetim da se vent na ploci ne vrti(kad sam ga malo cuknuo polako se vrteo).Skinem ga,podmazem(propisno je zaribao),kad sam duvao u njega vrteo se, vratim i ne vrti se
Inace verovatno ne radi bar godinu dana(u biosu pise CHAFAN Speed 0,ali nikad nisam obracao paznju na to) ali nisam imao problema sa pregrevanjem.
Ploca je Abit nf7 a proc je barton 2500.nista nije OC.
Mnogo su zanimljivi ovi kuleri.Oni su jedni od onih koji najbrze umiru.Nije bas zanemarljivo tako da ti preporucujem da odneses komp u servis io zamenis ga novim.
PAIN je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.5.2006, 21:54   #22
Alexandar
Član
 
Član od: 5.1.2006.
Lokacija: Sabac
Poruke: 134
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Kriticna Temperatura Procesora

meni asus pc probe pokazuje 52 odmah ppo startovanju racunara a nakon pola sata igranja temperatura je dostizala i 68 stepeni celzijusa. sto mi je interesantno temperatura nakon svega toga, naravno dok nista ne radim, ume da padne na 48-49 stepeni. a razlika u merenju izmedju biosa i pc probe-a je u 2-3 stepena u korist probe-a, verovatno dok izadjem u bios ona se za toliko i spusti. procesor je inace celleron 2533 sa intelovim hladjenjem.
Alexandar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.5.2006, 13:50   #23
Suicide samurai
Član
 
Član od: 25.10.2005.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 217
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Suicide samurai Slanje poruke preko Yahooa korisniku Suicide samurai
Određen forumom Re: Kriticna Temperatura Procesora

ljudi sredjujte malo te temperature. znam da ne mogu da vam kazem kupite bolje kulere, jer mozda neko nema para/nema gde da nadje (sto je i verovatnije), ali 65C uopste nije malo.

naravno nije sve do kulera, vazno je imati i provetreno kuciste (ne mora biti kvalitetno), dobro napajanje (koje takodje moze da provetrava kuciste), kao i kvalitet paste na procesoru/nacin postavljanja paste.

nekoliko saveta ako se odlucite da komp dovedete u red su:
- kupite bolji kuler , najbolje neki izradjen od bakra (makar ona dodirna povrsina sa procesorom) - vazi pravilo: sto vise bakra - bolji kuler . naravno vazno je da se taj bakar dobro provetrava, posto on lakse preuzima temperaturu sa procesora, ali je se i teze oslobadja od aluminijuma, pa je potrebno vise vazduha da se kuler ohladi. sada su popularni i modeli sa tehnologijom heat-pipe, koji bi takodje mogli predstavlati dobar izbor...
- obradite kuler finom smirglom (tip 1200/1500/2000 redom) i ispolirajte ga na kraju (moj je skoro kao ogledalo - sve se vidi u njemu )/ocistite CPU i kuler alkoholom/benzinom
- kupite kvalitetno napajanje - sem sto cete dobiti stabilnije napone, takodje mozete i da potrazite neki model kome se ventilator nalazi sa donje strane - popravice se provetravanje vazduha (ako npr uzmete neki modem sa ventilatorom od 9/12/14cm, koji se usput u vrlo sporo vrti) oko procesora i naravno smanjiti radna temperatura. nemojte traziti napajanja sa sto vise ventilatora - bolje je uzeti napajanje sa 1 kulerom sa donje strane od 12/14cm, nego neki koj na sebi ima 2/3 fana od 8cm - buka se povecava, a efekat je cesto isti/losiji...
- kupite dodatne ventilatore za kuciste - sto vise to bolje. ovde vazi pravilo - sto vece to bolje. razlog je jednostavan - veci ventilatori (od 92mm i 120mm) se sporije vrte od klasicnih 8-ica, pa se manje cuju, a teraju vecu kolicinu vazduha. raspored bi trebao da bude sledeci - ventilatori sa prednje strane kucista (iza maske) ubacuju vazduh u kuciste, a oni sa zadnje strane izbacuju topao vazduh napolje - u kuciste sa prednje strane ulazi hladniji vazduh, zagreva se i podize u gornji deo kucista, odakle ga izbacuju zadnji ventilatori. ne treba preterivati sa brojem ventilatora - dovoljno je staviti 2 do 4 komada - sve preko toga nesrazmero podize buku, a minimalno skida temperaturu. postoji mogucnost ubacivanja fan-duct-a. - u osnovi to je cev koja sa bocne strane kucista vodi pravo do kulera procesora i na taj nacin dovodi spoljasnji vazduh pravo do kulera. kuleri posle nekog vremena mogu postati bucni, podmazite ih sa WD-40 i problem bi trebao biti resen. postupak ciscenja i podmazivanja imate objasnjen u nekom (cini mi se ovogodisnjem) broju SK, mada je meni preporuceno da ne skidam prsten sa ventilatora i WD-40 naspricam samo u otvor ispod nalepnice - efekat je impresivan!

...nastavak u sledecem postu (glupih 3000 karaktera )
Suicide samurai je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.5.2006, 13:58   #24
Suicide samurai
Član
 
Član od: 25.10.2005.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 217
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Suicide samurai Slanje poruke preko Yahooa korisniku Suicide samurai
Određen forumom Re: Kriticna Temperatura Procesora

- nabavite kvalitetnu pastu - ne morate za pastu dati 10e za 1 tubicu, ali vecina boljih pasti je bolja od standardne zvake koja se moze naci na svim box kulerima - najbolji izbor bi kod nas predstavljao Arctic Silver 5 - proizvodjac tvrdi da obara temperature do 5C u odnosu na obicnu pastu.
- mozete i softverski da oborite temperaturu - prilozio sam 2 programa koji obavlaju taj posao:
prvi radi iskljucivo na nf2 plocama (ne garantujem da ce svima pomoci, meni je pomogao sa celih 5C) - instalira se kao drajver i obara temperature samo dok je CPU u idle stanju - znaci temperature pod opterecenjem (dok igrate igrice/nesto kompresujete) se nece smanjiti;
drugi je nesto veci i trebao bi da radi na razlicitim platformama, ne samo na nf2 platformi. i drugi pomaze samo sa idle temperaturama...


i na kraju - kakva je situacija kod mene:
pratio sam sve sto sam napisao i komp mi ima sledece:
athlon 1700+ na 2.2ghz, koga hladi thermaltake volcano 12, podmazan arctic silver 5 pastom. volcano se vrti na 2900rpm (moze do 6000rpm), skoro da se ne cuje i koristim prvi program iz attachmenta. u kucistu imam jos 2 dodatna ventilatora, na bocnoj strani kucista, koja uduvavaju vazduh na graficku/procesor, a vazduh izbacuje kuler iz napajanja (14cm fan u napajanju LC Power 6550G v2.0). trenutna temperatura je 42C, kad igram igrice sa ovim podesavanjima dogura do 50C, sto nije mnogo.

pre par dana isprobavao sam mogucnosti procesora i maximalni limit do koga ide - odvrnuo sam kuler skoro do kraja (ustvari n oko 4800rpm) i max temperatura koju sam video na 2.55Ghz bila je samo 52C - dodatni obrtaji skinuli su oko 3C. znam da je spoljasnja temperaura tada bila par stepeni manja, ali je ovo sasim dobar rezultat.

i na kraju - korisni programcici
C2NGO -za nf2 kombinaciju
www.cpuidle.de - prevelik je za attachment - na ovoj adresi mozete naci drugi programcic, koji nije namenjen samo nf2 plocama
Priloženi fajlovi
Tip fajla: zip C2NGO - reduces temperature.zip (3,8 KB, 72 puta viđeno)
Suicide samurai je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.5.2006, 16:54   #25
Flavio
Starosedelac
 
Član od: 16.12.2005.
Lokacija: 012
Poruke: 2.195
Zahvalnice: 323
Zahvaljeno 357 puta na 334 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Flavio Slanje poruke preko Skypea korisniku Flavio
Određen forumom Re: Kriticna Temperatura Procesora

PC Alert je shit!Probao sam ga 1.000.000 puta i uvek laze.Pride sam i citao isto u nekim testovima ploca (ako nije nesto cak i u nekom SK-u).
@PAIN koju plocu imas?Ako je nForce,preporuka za "nVIDIA nTune" u okviru koga je i "nV Monitor"!Koristim ga od kad je izasao i uvek se slaze sa ocitavanjem u BIOSu!Na slici se poklapa temp. ploce u "nV" i CPU u "CBid",ali BIOS se slaze sa "nV'-om.
Priložene slike
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	Temp..JPG
Viđeno:	326 puta
Veličina:	77,7 KB
ID:	1462  

Poslednja ispravka: Flavio (26.5.2006 u 17:02)
Flavio je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.5.2006, 15:41   #26
PAIN
Deo inventara foruma
 
Član od: 3.1.2006.
Lokacija: Krusevac
Poruke: 5.067
Zahvalnice: 557
Zahvaljeno 556 puta na 413 poruka
Određen forumom Re: Kriticna Temperatura Procesora

Citat:
FlavioPO kaže:
@PAIN koju plocu imas?Ako je nForce,preporuka za "nVIDIA nTune" u okviru koga je i "nV Monitor"!Koristim ga od kad je izasao i uvek se slaze sa ocitavanjem u BIOSu!Na slici se poklapa temp. ploce u "nV" i CPU u "CBid",ali BIOS se slaze sa "nV'-om.
Imam VIA kt400 MSI KT4V.
PAIN je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.5.2006, 13:42   #27
Predrag Stankovic
Deo inventara foruma
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: NRW, Nemačka
Poruke: 4.522
Zahvalnice: 999
Zahvaljeno 666 puta na 458 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Predrag Stankovic Slanje poruke preko Skypea korisniku Predrag Stankovic
Određen forumom Re: Kriticna Temperatura Procesora

Skinuo sam program PC Alert 4 da bi stalno mogao da pratim temperaturu procesora, (posto mi je ploca MSI) i kod njega sam primetio opciju "CoolerXP"
ukljucim ga ja i on za 5 minuta spusti temperaturu procesora od 62C na 47C, a sto je najinteresantnije dok on radi u Task Manageru vidim da je opterecenje procesora celo vreme 100%, i jos se hladi, pa me interesuje kako je to moguce na koji fazon ga on to hladi i moze li to mozda da bude opasno po CPU.
Predrag Stankovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.1.2007, 20:04   #28
Sale013
Kind Of A Big Deal
 
Avatar korisnika Sale013
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: Levo od Pakla
Poruke: 2.214
Zahvalnice: 344
Zahvaljeno 450 puta na 265 poruka
Određen forumom Re: Kriticna Temperatura Procesora

Citat:
Predrag Stankovic kaže:
Imam Kompjuter vec 3 godine, CPU AMD Athlon XP 2000+,VIA KT400,256MB DDR, tek od skora sam primetio da mi temperatura procesora prelazi preko 60 stepeni C sto me veoma zabrinjava jer mislim da je to ipak previse za ovaj procesor, Dosad se kretala oko 50 - 53 C ali ovo sad je previse i mislim da se jednom restartovao zbog toga. Verovatno je u pitanju to sto kuler nije nikada ciscen i verovatno sporije radi, ne znam za dosad ali sad pise da ima 2800 obrtaja, ne znam da li je to malo, da li je ranije bilo vise. Interesuje me koja je kriticna temperatura za ove tipove procesora, da li treba da sto pre nosim komp u servis na ciscenje kulera ili to mozda i nije toliko opasna temperatura.
Hteo bi takodje da imam neki program koji stano na desktopu pokazuje temperaturu procesora i obrtaje kulera. Pozdrav
Posto vec postoji ista tema da ne otvaram novu ..
Meni isti procesor radi na 70-75 stepeni.. Radi po ceo dan i jos nije crkao, al imam u planu kupovinu novog kulera. Pa se pitam koliko da zurim sa kupovinom?
PS najveca temperatura za ovaj procesor koju sam ja imao prilike da vidim je bila 90 stepeni i komp je radio!
Sale013 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.1.2007, 22:35   #29
JovanK
V.I.P. Phone Zone
 
Član od: 10.9.2006.
Lokacija: Trebinje @REPUBLIKA_SRPSKA@ Moja mašina:Fujitsu AH530
Poruke: 4.002
Zahvalnice: 245
Zahvaljeno 1.090 puta na 707 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku JovanK Slanje poruke preko Skypea korisniku JovanK
Određen forumom Re: Kriticna Temperatura Procesora

Citat:
Sale013 kaže:
Posto vec postoji ista tema da ne otvaram novu ..
Meni isti procesor radi na 70-75 stepeni.. Radi po ceo dan i jos nije crkao, al imam u planu kupovinu novog kulera. Pa se pitam koliko da zurim sa kupovinom?
PS najveca temperatura za ovaj procesor koju sam ja imao prilike da vidim je bila 90 stepeni i komp je radio!

Taj primjerak procesora, t.j. pomenuti AMD 2000+ ne bi trebao prelaziti 86 stepeni. Bar je kod mene tako, jer se na toj temp pali alarm.
JovanK je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.1.2007, 23:36   #30
jonathan
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.11.2006.
Poruke: 5.187
Zahvalnice: 948
Zahvaljeno 1.398 puta na 678 poruka
Određen forumom Re: Kriticna Temperatura Procesora

Citat:
Sale013 kaže:
Posto vec postoji ista tema da ne otvaram novu ..
Meni isti procesor radi na 70-75 stepeni.. Radi po ceo dan i jos nije crkao, al imam u planu kupovinu novog kulera. Pa se pitam koliko da zurim sa kupovinom?
PS najveca temperatura za ovaj procesor koju sam ja imao prilike da vidim je bila 90 stepeni i komp je radio!
kod mene prijatelj ima AMD 2.6 semprom i radi na 17 C kad ga tek upali na 5 C bez ikakvog "super" kulera i hladnjaka ...znam, neverovatno mala temp vec sam taj slucaj spominjao ali jos mi nije jasno

sto se tice tvog kulera, i tvog CPU-a ja mislim da ti je to previse toplo... nebi trebalo biti tako.. pa jesli probao ocstit hladnjak ? ..to je sigurno razlog za zagrejavanje... sto se tice tih 90 C ne mora znacit da ce se komp ugasit, kod mene se nije gasio ni na 109 C tako da je to stvar procesora
jonathan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.1.2007, 17:29   #31
Sale013
Kind Of A Big Deal
 
Avatar korisnika Sale013
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: Levo od Pakla
Poruke: 2.214
Zahvalnice: 344
Zahvaljeno 450 puta na 265 poruka
Određen forumom Re: Kriticna Temperatura Procesora

17 stepeni??? Ne mogu da verujem.. Ne verujem nicemu sto se ne greje dok radi .. Jednom prilikom sam se opekao na pojacalo iz auta
Sale013 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.1.2007, 18:22   #32
GOKSIMASTER
Veteran
 
Član od: 5.7.2006.
Poruke: 718
Zahvalnice: 15
Zahvaljeno 20 puta na 18 poruka
Određen forumom Re: Kriticna Temperatura Procesora

E nesto gledam u biosu kod ortaka koji ima prescota na 2.8 ghz i sad odem da vidim temperaturu i planiram da ga za****vam rekavsi uuu 70 stepeni. A ustvari videvsi 45. Medjutim on ne reaguje. Nezna . No onda ja primetim tih 45 ustvari pripada maticnoj ploci zatim pogledam gore i videh nesto od cega sam imao kosmare te iste noci. Cpu: 75c Tek sam tada shvatio sta znaci prescot. I sada kaze ortak meni a pa da lik je stavio unutra 5 kulera ali on meni radi super vec 3 godine.
GOKSIMASTER je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.1.2007, 18:30   #33
Atila
Starosedelac
 
Član od: 5.11.2005.
Lokacija: Београд
Poruke: 2.351
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Atila Slanje poruke preko Skypea korisniku Atila
Smile Re: Kriticna Temperatura Procesora

Citat:
jonathan kaže:
kod mene prijatelj ima AMD 2.6 semprom i radi na 17 C kad ga tek upali na 5 C bez ikakvog "super" kulera i hladnjaka ...znam, neverovatno mala temp vec sam taj slucaj spominjao ali jos mi nije jasno
Pre bi' rek'o da je u pitanju netačno očitavanje temperature
Atila je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.1.2007, 20:37   #34
jonathan
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.11.2006.
Poruke: 5.187
Zahvalnice: 948
Zahvaljeno 1.398 puta na 678 poruka
Određen forumom Re: Kriticna Temperatura Procesora

Citat:
Atila kaže:
Pre bi' rek'o da je u pitanju netačno očitavanje temperature

veruj cita kako jest.. .. . . evo kae da se CPU sinoc digo prilikom igranja na 19 C
jonathan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.1.2007, 7:40   #35
polarnimeda
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.009
Zahvalnice: 1.797
Zahvaljeno 955 puta na 581 poruka
Određen forumom Re: Kriticna Temperatura Procesora

- Ljudi, sta je to ACPI temperature?!? Koristio sam do sada everest da pratim temperaturu, i reko ajd da skinem Speedfan. Kad u njemu izmedjuostalog pise Temp1: 54C?! Ja pogledam sta je to Temp1 i tamo pise ACPI temp?! I ta se temperatura ne menja nikako, sta god radio! A ona u everestu ne postoji?!!

- I zanima me, da li ce se i koliko otprilike smanjiti temperatura procesora ako ugradim u kuciste jos jedan kuler ("osnovni")?! Ako ne, sta je ta pasta za CPU?! Kako se ona koristi?! Postoji li neki prog koji uspesno smanjuje temperaturu?

- I da li je temperatura jedino na sta trebam da obratim paznju kada overclockujem, ako pretpostavim da je stabilnost proverena sa Prime95 i memtest-om?!

Nadam se da cete svi zajedno nekako skrpiti odgovore na ova 3 pitanja...

E i da dodam... Temperatura CPU-a mi je na full load-u 60C! Imam Athlon 64 3200+. Koliko je to opasno? Pretpostavljam da postaje opasno ako dolazi do 70, ali 60 nije nkada presao.....
polarnimeda je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.1.2007, 7:51   #36
polarnimeda
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.009
Zahvalnice: 1.797
Zahvaljeno 955 puta na 581 poruka
Određen forumom Re: Kriticna Temperatura Procesora

E da dodam jos jedno pitanje?!Sta su AUX i CORE temperature? I kolike one smeju da budu? Pretpostavljam da ako mi je CPU temperatura niza od 65C, i ovo ostalo ce biti? A to je pretpostavljam granica podnosljivosti?!
polarnimeda je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.1.2007, 14:04   #37
nikolafox
Član
 
Član od: 22.8.2006.
Lokacija: Krusevac
Poruke: 61
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Kriticna Temperatura Procesora

Imam isti procesor i plocu kao ti Predraze , i meni se to desavalo da procesor prelazi i 70 C ali reinstalacijom novog windowsa sve se vratilo na staro (50C). Znaci da su problem bili virusi!
nikolafox je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.1.2007, 14:09   #38
Predrag Stankovic
Deo inventara foruma
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: NRW, Nemačka
Poruke: 4.522
Zahvalnice: 999
Zahvaljeno 666 puta na 458 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Predrag Stankovic Slanje poruke preko Skypea korisniku Predrag Stankovic
Određen forumom Re: Kriticna Temperatura Procesora

Citat:
nikolafox kaže:
Imam isti procesor i plocu kao ti Predraze , i meni se to desavalo da procesor prelazi i 70 C ali reinstalacijom novog windowsa sve se vratilo na staro (50C). Znaci da su problem bili virusi!
Virusi???. Posteno za takve viruse koji povecavaju temperaturu procesora nisam cuo i da li je moguce da postoje isti, pod uslovom i da postoje da bi zagrejali procesor trebalo bi da ga opterecuju konstantno 100% shto kod mene nikad nije bio sluchaj. Ako je neko upucen oko ovoga neka objasni da li je to moguce.
Predrag Stankovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.1.2007, 14:14   #39
JovanK
V.I.P. Phone Zone
 
Član od: 10.9.2006.
Lokacija: Trebinje @REPUBLIKA_SRPSKA@ Moja mašina:Fujitsu AH530
Poruke: 4.002
Zahvalnice: 245
Zahvaljeno 1.090 puta na 707 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku JovanK Slanje poruke preko Skypea korisniku JovanK
Određen forumom Re: Kriticna Temperatura Procesora

Citat:
Predrag Stankovic kaže:
Virusi???. Posteno za takve viruse koji povecavaju temperaturu procesora nisam cuo i da li je moguce da postoje isti, pod uslovom i da postoje da bi zagrejali procesor trebalo bi da ga opterecuju konstantno 100% shto kod mene nikad nije bio sluchaj. Ako je neko upucen oko ovoga neka objasni da li je to moguce.

Upravo tako trebali bi onda da opterete cpu. Jedino ako nisu izmislili neke viruse koji ti ulaze u bio i povećavaju ti napon cpu-a.
JovanK je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.1.2007, 14:24   #40
Predrag Stankovic
Deo inventara foruma
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: NRW, Nemačka
Poruke: 4.522
Zahvalnice: 999
Zahvaljeno 666 puta na 458 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Predrag Stankovic Slanje poruke preko Skypea korisniku Predrag Stankovic
Određen forumom Re: Kriticna Temperatura Procesora

E da moguce je to sa naponom, posto chuo sam da postoje virusi koji su tako pisani da mogu da vrshljaju po BIOS-u cak i da unishte BIOS, pa moze se desiti da je neki loodi Haker napravio takav virus koji povecava napon i na taj nacin podize temperaturu. Mada ako covek kaze da je sa reinstalacijom sistema vratio temperaturu na 50C, onda verovatno je neshto drugo u pitanju, ko bi ga znao???
Predrag Stankovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Visoka temperatura procesora!? - TERMINATOR - Osnovne komponente 34 7.9.2009 19:47
Temperatura procesora 70 i više... Marko069 Prenosni računari 5 27.7.2009 20:24
Temperatura procesora AMD X2 4800+ AM2 Andrija Hot Osnovne komponente 1 14.7.2008 5:00
Temperatura procesora E8200 i ploce Asus P5K Pro bojanbl Osnovne komponente 27 26.5.2008 0:27
Temperatura vaseg procesora!!! Rene Osnovne komponente 5 16.7.2006 2:11


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 23:03.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com