Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Konzole

Konzole Konzole i softver za njih...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 13.1.2017, 19:39   #321
dragomix
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.9.2006.
Lokacija: MIRA
Poruke: 5.037
Zahvalnice: 437
Zahvaljeno 1.113 puta na 716 poruka
Određen forumom Re: Nintendo Switch

Zdravkelja, generalno se slazem sa tobom 100%. Mislim stvar je vrlo prosta, ne samo kao sa trzistem mobilnih telefona, vec i sa trzistem uopste i cena je jedini problem koji ima Switch i mislim da ce cena brzo pasti jer Nintendo nema vise stub oslonac a Switch po ovoj ceni tesko da ce da ide.

Trenutno je situacija takva da je Nintendo izasao na scenu i predstavio, recimo u poredjenju sa automobilima, novi fiat punto, a ceni ga kao novog mercedesa e klase. To opravdavaju sa cinjenicom da novi punto moze da predje preko bare dubine 1.5m, dok novi mercedes eto to ne moze. Ima losija sedista, ima losiji motor, nije toliko komforan pri voznji... ali eto moze nekome da posluzi ako prelazi bare dubine 1.5m. Nacice svoje trziste, ali je ono vrlo limitirano.

Evo ja generalno ima na sledecu zimu da se nadjem pred izborom, PS4, nova maticna + procesor ili Switch, i kako stoje stvari Switch je daleko na poslednjem mestu. Obozavam Nintendove igre, ali meni je generalno 300e (kod nas ce dostizati i cenu od 400e) preveliki zalogaj za nesto sto ima limitiranu upotrebu. Nije rec samo o igrama, sta se dogadja sa multimedijom? Prica se da Switch nema internet browser!? Gde je netflix? Gde su aplikacije?

Mislim mozda nisam u pravu, ali ne vidim da ce switch da se prodaje po ovoj ceni, naduvali su bez ikakvog razloga cenu joy con-ova zbog nekih gluposti koje nikome ne trebaju, a koncept kao koncept i konzola kao konzola bi bez tih gluposti mogla da se prodaje za 200$ i jos Nintendo da zaradi, a letela bi sa polica.

Kad bude bila 200$ uskacem, a videcete to ce biti brze nego sto mnogi misle.
dragomix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku dragomix na korisnoj poruci:
zdravkelja (13.1.2017)
Stara 13.1.2017, 19:52   #322
vetar.
Starosedelac
 
Član od: 23.5.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.644
Zahvalnice: 246
Zahvaljeno 225 puta na 185 poruka
Određen forumom Re: Nintendo Switch

Citat:
dragomix kaže: Pregled poruke
Trenutno je situacija takva da je Nintendo izasao na scenu i predstavio, recimo u poredjenju sa automobilima, novi fiat punto, a ceni ga kao novog mercedesa e klase. To opravdavaju sa cinjenicom da novi punto moze da predje preko bare dubine 1.5m, dok novi mercedes eto to ne moze. Ima losija sedista, ima losiji motor, nije toliko komforan pri voznji... ali eto moze nekome da posluzi ako prelazi bare dubine 1.5m. Nacice svoje trziste, ali je ono vrlo limitirano.

Evo ja generalno ima na sledecu zimu da se nadjem pred izborom, PS4, nova maticna + procesor ili Switch, i kako stoje stvari Switch je daleko na poslednjem mestu. Obozavam Nintendove igre, ali meni je generalno 300e (kod nas ce dostizati i cenu od 400e) preveliki zalogaj za nesto sto ima limitiranu upotrebu. Nije rec samo o igrama, sta se dogadja sa multimedijom? Prica se da Switch nema internet browser!? Gde je netflix? Gde su aplikacije?

Mislim mozda nisam u pravu, ali ne vidim da ce switch da se prodaje po ovoj ceni, naduvali su bez ikakvog razloga cenu joy con-ova zbog nekih gluposti koje nikome ne trebaju, a koncept kao koncept i konzola kao konzola bi bez tih gluposti mogla da se prodaje za 200$ i jos Nintendo da zaradi, a letela bi sa polica.

Kad bude bila 200$ uskacem, a videcete to ce biti brze nego sto mnogi misle.
Tačniije poređenje bi bilo da Switch može i po vodi skroz da plovi a ne samo do 1.5 dubine, dok XB1/PS4 ne može.
Switch kao hibrid cilja dva i handheld i home console tržište istovremeno, znači kupovaće ga i handheld i home console korisnici, to nije bio slučaj ni sa jednom konzolom ranije,

Kako to misliš da kupiš i PS4 i matičnu i procesor, za cenu koju može Switch da se uzme!?
Cene kod nas preko KP su već duže vreme iste ili jeftinije nego zvanične cene preko.
Sigurno ćemo narednih dana ili periodu dobiti info i o multimediji, sigurno ima browser i neke aplikacije.

$200 je sasvim nerealna cena, zaboravljaš da New 3DS XL košta i dalje $200 i dalje se solidno prodaje po toj ceni, dok Switch nudi neuporedivo više kao uređaj nego New 3DS XL.
IMO $250 je idealna cena za Switch, ali nije sad da je samo $50 viša cena smak sveta.

Switch može imati price cut na $250 ali ne pre kraja godine, mada ni to nije sigurno, videćemo prvo kako će se prodavati nakon launcha.
vetar. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.1.2017, 19:53   #323
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.544
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.485 puta na 3.996 poruka
Određen forumom Re: Nintendo Switch

Nije samo to nego Nintendo uskace u sred novog ciklusa konzola gdje obe vece konzole (PS4 i X1) vec imaju dobru bazu igara, povoljnu cijenu i mnogo jacu stariju bracu (PS4 PRo i Scorpio) i opet tvrdoglavo gura svoju politiku. Minecraft nije launch naslov, 3rd party podrska smjesna na dan zilaska a nije nista bolja tokom godine (slika u ispod). Imaju samo Zeldu da prodaju konzolu i to je to.

Spoiler za Slika:
dex3108 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.1.2017, 20:00   #324
dragomix
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.9.2006.
Lokacija: MIRA
Poruke: 5.037
Zahvalnice: 437
Zahvaljeno 1.113 puta na 716 poruka
Određen forumom Re: Nintendo Switch

Citat:
vetar. kaže: Pregled poruke
Tačniije poređenje bi bilo da Switch može i po vodi skroz da plovi a ne samo do 1.5 dubine, dok XB1/PS4 ne može.
Switch kao hibrid cilja dva i handheld i home console tržište istovremeno, znači kupovaće ga i handheld i home console korisnici, to nije bio slučaj ni sa jednom konzolom ranije,

Kako to misliš da kupiš i PS4 i matičnu i procesor, za cenu koju može Switch da se uzme!?
Cene kod nas preko KP su već duže vreme iste ili jeftinije nego zvanične cene preko.
Sigurno ćemo narednih dana ili periodu dobiti info i o multimediji, sigurno ima browser i neke aplikacije.

$200 je sasvim nerealna cena, zaboravljaš da New 3DS XL košta i dalje $200 i dalje se solidno prodaje po toj ceni, dok Switch nudi neuporedivo više kao uređaj nego New 3DS XL.
IMO $250 je idealna cena za Switch, ali nije sad da je samo $50 viša cena smak sveta.

Switch može imati price cut na $250 ali ne pre kraja godine, mada ni to nije sigurno, videćemo prvo kako će se prodavati nakon launcha.
Nisam rekao PS4 + maticna i procesor, nego ili jedno ili drugo.

Nije vetre 200 nerealna cena, to je ustvari realna cena za ono sto nude, a to je nista specijalno do praznicne sezone, a i to je diskutbilno. Ljudi koji hoce da igraju Zeldu pre ce kupiti Wii U i odigrati zaldu u paketu za 150-200$ nego davati tolike pare za Switch. Da ne pricam da najveci Nintendo fanovi vec imaju Wii U i nemaju nikakve potrebe za Switchom do novog marija. Mislim ja sam se iskreno nadao da je 2 godine suse na Wii U-u znacilo dosta igara za Switch, ali ovo ne da je malo i beznacajno nego je ocajno. 3rd party podrsku ne treba ni komentarisati, da nije jadno bilo bi smesno. Gore od Wii U-a govori dovoljno...

Ispade da je Switch nesto najbolje sto se dogodilo Wii U-u! Ocekujem skok prodaje Wii U-a u narednom periodu!
dragomix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.1.2017, 20:11   #325
vetar.
Starosedelac
 
Član od: 23.5.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.644
Zahvalnice: 246
Zahvaljeno 225 puta na 185 poruka
Određen forumom Re: Nintendo Switch

Citat:
dex3108 kaže: Pregled poruke
Nije samo to nego Nintendo uskace u sred novog ciklusa konzola gdje obe vece konzole (PS4 i X1) vec imaju dobru bazu igara, povoljnu cijenu i mnogo jacu stariju bracu (PS4 PRo i Scorpio) i opet tvrdoglavo gura svoju politiku. Minecraft nije launch naslov, 3rd party podrska smjesna na dan zilaska a nije nista bolja tokom godine (slika u ispod). Imaju samo Zeldu da prodaju konzolu i to je to.

Spoiler za Slika:
Defintivno malo igara za launch, ali naravno ovo nije konačan spisak igara za celu godinu..



Citat:
dragomix kaže: Pregled poruke
Nisam rekao PS4 + maticna i procesor, nego ili

Nije vetre 200 nerealna cena, to je ustvari realna cena za ono sto nude, a to je nista specijalno do praznicne sezone, a i to je diskutbilno. Ljudi koji hoce da igraju Zeldu pre ce kupiti Wii U i odigrati zaldu u paketu za 150-200$ nego davati tolike pare za Switch. Da ne pricam da najveci Nintendo fanovi vec imaju Wii U i nemaju nikakve potrebe za Switchom do novog marija. Mislim ja sam se iskreno nadao da je 2 godine suse na Wii U-u znacilo dosta igara za Switch, ali ovo ne da je malo i beznacajno nego je ocajno. 3rd party podrsku ne treba ni komentarisati, da nije jadno bilo bi smesno. Gore od Wii U-a govori dovoljno...

Ispade da je Switch nesto najbolje sto se dogodilo Wii U-u! Ocekujem skok prodaje Wii U-a u narednom periodu!
Jeste vrlo nerealno, Switch je hibrid, kućna konzola i handheld u jednom, znači 2u1 uređaj, znači ne moraš na primer da kupuješ posebno Wii U i 3DS već imaš samo jedan uređaj.
Kao što sam napisao zaboravljaš da New 3DS XL košta i dalje $200 i dalje se solidno prodaje po toj ceni, dok Switch nudi neuporedivo više kao uređaj nego New 3DS XL.

Wii U je totalno mrtav i retko gde se može kupiti, a i ako i može da se nađe i dalje je oko $250, onda je u tom slučaju bolje dati $300 za novu konzolu koja će imati nove igre nego za mrtvu konzolu.
Najveći Nintendo fanovi će kupiti Switch u svakom slučaju, ali zaboravljaš da će dosta i 3DS fanova kupiti Switch.

Za sada stvarno deluje da Switch ima manje igara nego Wii U, ali jačina igara se ne može porediti, Switch ima novu 3D Zeldu kao launch igru, imaće i port najpopularnije Wii U igre (MK8), Splatoon 2, novog 3D Maria, još sigurno nešto, sve u prvih 9 meseci.
vetar. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.1.2017, 20:17   #326
zdravkelja
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.12.2006.
Lokacija: secretlevel.org
Poruke: 4.264
Zahvalnice: 1.929
Zahvaljeno 1.916 puta na 819 poruka
Određen forumom Re: Nintendo Switch

Dosta tih 3DS fanova nije kupilo 3DS dok mu nisu skresali cenu posle par meseci, zasto bi sada dali jos vise?
zdravkelja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.1.2017, 20:20   #327
vetar.
Starosedelac
 
Član od: 23.5.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.644
Zahvalnice: 246
Zahvaljeno 225 puta na 185 poruka
Određen forumom Re: Nintendo Switch

Citat:
zdravkelja kaže: Pregled poruke
Dosta tih 3DS fanova nije kupilo 3DS dok mu nisu skresali cenu posle par meseci, zasto bi sada dali jos vise?
Cifre pokazuju da je XL verzija (znači skuplja verzija koja nikad nije bila ispod $200), u stvari najprodavanija verzija.
Zato što je Switch naslednik i 3DS-a i nudi mnogo više, imaće novu 3D Zeldu, a možeš samo da zamisliš koliko će na primer japanskih 3DS vlasnika da pređe na Switch samo zbog Splatoon-a 2.
vetar. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.1.2017, 20:48   #328
dragomix
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.9.2006.
Lokacija: MIRA
Poruke: 5.037
Zahvalnice: 437
Zahvaljeno 1.113 puta na 716 poruka
Određen forumom Re: Nintendo Switch

Konzola ce biti popularna u Japanu, u to nema sumnje, kad izadje novi Monster Hunter recimo... Do tad, mislim da nema nesto igara koje voli japanska publika. Zelda i Mario su mrtve fransize tamo.
dragomix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.1.2017, 21:04   #329
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.150
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.053 puta na 1.268 poruka
Određen forumom Re: Nintendo Switch

Zaboravljate da ce Zelda izaci i za Wii u koji ima 10-12 miliona korisnika, doduse Nintendo je i projektovao da ce prodati 2 miliona kopija switch-a u Martu mesecu tj do kraja fiskalne godine.
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.1.2017, 21:52   #330
vetar.
Starosedelac
 
Član od: 23.5.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.644
Zahvalnice: 246
Zahvaljeno 225 puta na 185 poruka
Određen forumom Re: Nintendo Switch

Citat:
dragomix kaže: Pregled poruke
Konzola ce biti popularna u Japanu, u to nema sumnje, kad izadje novi Monster Hunter recimo... Do tad, mislim da nema nesto igara koje voli japanska publika. Zelda i Mario su mrtve fransize tamo.
Splatoon je najpopularniji upravo tamo i prodaće gomilu Switch konzola, skoro 50% Wii U vlasnika u Japanu je kupilo Splatoon, pratkično najpopularnija Wii U igra u Japanu, i bio je prilično jak system seller u Japanu.
Nemoj zaboraviti main Pokemon slučajno, imali smo već Eurogamer artikal gde kažu da je Pokemon u izradi za Switch i najverovatnije ciljaju kraj godine kao launch.
Zelda je vrlo slaba u Japanu, ali Mario je i dalje popularan, Mario Maker i Mario Kart su se odlično prodali.



Citat:
Exia kaže: Pregled poruke
Zaboravljate da ce Zelda izaci i za Wii u koji ima 10-12 miliona korisnika, doduse Nintendo je i projektovao da ce prodati 2 miliona kopija switch-a u Martu mesecu tj do kraja fiskalne godine.
Wii U je nebitan pošto je već duže vreme mrtav, većina Wii U korisnika hard core Nintendo fanova će u svakom slučaju kupiti Switch i Zeldu za Switch.

Poslednja ispravka: vetar. (13.1.2017 u 22:05)
vetar. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.1.2017, 21:58   #331
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.150
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.053 puta na 1.268 poruka
Određen forumom Re: Nintendo Switch

Wii U nebitan u slucaju Zelde?

Ima dosta wii u korisnika koji su zadrzali konzolu da bi igrali zeldu i mnogi nisu glupi da daju 300+ za switch i zeldu kad mogu samo da pazare igru...pogotovu jer je ocigledno da ce switch imati spor start i nece imati dovoljno igara na pocetku.
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.1.2017, 22:00   #332
vetar.
Starosedelac
 
Član od: 23.5.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.644
Zahvalnice: 246
Zahvaljeno 225 puta na 185 poruka
Određen forumom Re: Nintendo Switch








Citat:
Exia kaže: Pregled poruke
Ima dosta wii u korisnika koji su zadrzali konzolu da bi igrali zeldu jer mnogi nisu glupi da daju 300+ za switch i zeldu kad mogu samo da pazare igru...pogotovu jer je ocigledno da ce switch imati spor start.
U svakom slučaju će većina Wii U korisnika kupiti Switch pošto su većina Wii U korisnika hard core Nintendo fanovi.
vetar. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.1.2017, 22:03   #333
zdravkelja
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.12.2006.
Lokacija: secretlevel.org
Poruke: 4.264
Zahvalnice: 1.929
Zahvaljeno 1.916 puta na 819 poruka
Određen forumom Re: Nintendo Switch

Nova Pokemon igra ce verovatno da bude Stars i sumnjam da ce zaobici 3DS.
zdravkelja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.1.2017, 22:06   #334
vetar.
Starosedelac
 
Član od: 23.5.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.644
Zahvalnice: 246
Zahvaljeno 225 puta na 185 poruka
Određen forumom Re: Nintendo Switch

Citat:
zdravkelja kaže: Pregled poruke
Nova Pokemon igra ce verovatno da bude Stars i sumnjam da ce zaobici 3DS.
Treća verzija Pokemona uglavnom izlazi samo za novi hardver ne i za prethodni. Sumnjam da će izaći za 3DS.
vetar. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.1.2017, 22:06   #335
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.150
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.053 puta na 1.268 poruka
Određen forumom Re: Nintendo Switch

Citat:
zdravkelja kaže: Pregled poruke
Dosta tih 3DS fanova nije kupilo 3DS dok mu nisu skresali cenu posle par meseci, zasto bi sada dali jos vise?
Tako ce biti i sa Switch-om to je neminovno, mada Nintendo puca na svoje bas bas hard fanove kojima nece smetati cena i manjak igara i koji ce kupiti Switch day one ili preorder-ovati.
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.1.2017, 22:12   #336
zdravkelja
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.12.2006.
Lokacija: secretlevel.org
Poruke: 4.264
Zahvalnice: 1.929
Zahvaljeno 1.916 puta na 819 poruka
Određen forumom Re: Nintendo Switch

^ pa to, ovi najzagrizeniji ce da kupe po toj ceni, a onda kad padne prodaja spustice cenu i prvima uvaliti ambasador program, tipa 10 VC SNES igara
zdravkelja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.1.2017, 22:21   #337
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.544
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.485 puta na 3.996 poruka
Određen forumom Re: Nintendo Switch

Netflix nece biti dostupan na Switch-u. Vjerovatno nece biti uopste takvih aplikacija na konzoli. Samo igre.
dex3108 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.1.2017, 22:24   #338
NjegovaWisost
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2006.
Poruke: 7.334
Zahvalnice: 860
Zahvaljeno 1.729 puta na 992 poruka
Određen forumom Re: Nintendo Switch

SNES a narocito NES ne bih vise igrao pistolj u glavu sa mi prinesu... Ja sam se nekim cudom nadao da ce ovo biti 200$ (720p kineski tableti imaju za 60€), ali 350€ u Evropi je previse...

Po meni samo 5 igara na launchu nije katastrofa, samo ako nisu sve reciklaza.

Za netflix nema veze, ko ga koristi sada koristi ga ili preko smart TVa ili preko PC dongla...
NjegovaWisost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.1.2017, 23:08   #339
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.769
Zahvalnice: 5.414
Zahvaljeno 4.097 puta na 2.672 poruka
Određen forumom Re: Nintendo Switch

Switch je kao sto sam reako de fatko konzolni laptop.

Ako zelis samo da se igras "u zidu", naravno da neces da kupujes Switch. Imas XBOX One i PS4 za to.

Isto, ako zelis samo da se igras u pokrenu, neces da kupujes Switch. Imas jeftinije handheld konzole, kao i telefone.

Ali pak ako zelis oba u istom uredjaju i iste igre i u pokretu i u kuci? E to je sasvim druga stvar.

Tako da na taj nacin treba gledati na cenu. Za $300 nudi nesto sto ni jedna druga konzola ne nudi, tako da ne moze da se samo poredi sa drugim konzolama i kaze to je to...

Samo treba videti kolika je potraznja za takvim uredjajem.
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.1.2017, 23:15   #340
dragomix
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.9.2006.
Lokacija: MIRA
Poruke: 5.037
Zahvalnice: 437
Zahvaljeno 1.113 puta na 716 poruka
Određen forumom Re: Nintendo Switch

Citat:
player1 kaže: Pregled poruke
Switch je kao sto sam reako de fatko konzolni laptop.

Ako zelis samo da se igras "u zidu", naravno da neces da kupujes Switch. Imas XBOX One i PS4 za to.

Isto, ako zelis samo da se igras u pokrenu, neces da kupujes Switch. Imas jeftinije handheld konzole, kao i telefone.

Ali pak ako zelis oba u istom uredjaju i iste igre i u pokretu i u kuci? E to je sasvim druga stvar.

Tako da na taj nacin treba gledati na cenu. Za $300 nudi nesto sto ni jedna druga konzola ne nudi, tako da ne moze da se samo poredi sa drugim konzolama i kaze to je to...

Samo treba videti kolika je potraznja za takvim uredjajem.
Jeste, ali problem je sto to sto nudi zeli jako mali broj ljudi. 300 je previse kako god da gledas, joy con kontroleri su preveliki price hog za ovu konzolu, po meni potpuno bespotrebno. Switch mora da ima 3 baterije recimo samo zbog kontrolera koji se otkacuju, a da budemo realni mogli su da ubace pro kontroler za docked mod. Da ne pricam sve gluposti oko motion kontrola, Nintendo kao da ne shhvata da je taj brod davno napustio luku.

Sto se tice netflixa, mislim sta reci? Imati uredjaj i jos portabilni i koji je moguce prikaciti na TV i nemati ntflix je kriminalno. Kako uopste gledati na Switch kao na glavnu konzolu bez ovakve jedne osnovne funkcije? Sad nek kazu da nema ni internet browsera i da potpuno precrtam Switch kao neki moderan funkcionalan uredjaj.
dragomix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Nintendo Classic Mini - NES Coming on November 11th (30 NES games) vetar. Konzole 118 26.6.2017 18:38
Kvm switch digitus dc-oc-12 mica1709 Ostale komponente 3 22.8.2011 0:42
Nintendo 3DS dzoni.czv Konzole 4 3.7.2010 23:50
Konzolaške igre: da ili ne Beagle Tekstovi u SK 374 3.5.2010 0:49
Nove igre za Wii sa Nintendo konferencije renegade_of_funk Konzole 7 9.10.2008 21:09


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 19:06.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com