Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre > MMORPG igre

MMORPG igre Massively multiplayer online role-playing games - WoW, Guild Wars, Eve Online, Age of Conan, Lineage, kao i mnoge druge...

Pregled rezultata glasanja: Koja je vasa main GW2 profesija?
Mesmer 12 6,09%
Engineer 19 9,64%
Thief 21 10,66%
Guardian 29 14,72%
Necromancer 25 12,69%
Ranger 27 13,71%
Warrior 41 20,81%
Elementalist 23 11,68%
Glasova: 197. U ovom glasanju ne možete da učestvujete

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 17.4.2012, 20:12   #2721
night
Veteran
 
Član od: 7.6.2007.
Lokacija: Niksic
Poruke: 842
Zahvalnice: 177
Zahvaljeno 99 puta na 70 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Citat:
Vecanski kaže: Pregled poruke
Danas je utorak. Znam da radni dan u Americi tek krece ali mislim da je previse "tesno" da danas najave BWE za petak. Realno mi je da bude 27.
Nadam se da gresim jer jedva cekam da ponovo igram, a narocito sa drugim klijentom za koji se nadam da je bolje optimizovan.
a sta da kazemo mi koji nismo nikada igrali, kako je nama.
night je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.4.2012, 20:21   #2722
twin
Član
 
Član od: 17.11.2009.
Poruke: 96
Zahvalnice: 38
Zahvaljeno 11 puta na 7 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Citat:
Golem Battlesuit:
"Creates a battle suit that can be enter and operated by anyone in your party, even non-Asura players."
Hohohoho
twin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.4.2012, 22:41   #2723
ddak
Veteran
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: Rapture
Poruke: 509
Zahvalnice: 70
Zahvaljeno 86 puta na 55 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku ddak
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Na nekim sajtovima vec stoji

"April 20 is fast becoming an impossibility, given the size of the beta client. ArenaNet can’t expect to spring a multi-gig download a day before the BWE and expect a large turnout. Our bet now is on an April 27 BWE, with the download e-mails probably to be sent out over the weekend. Which you can expect to see posted here the moment it burns up our inbox."

Tako da , vjerovatno ovaj vikend nista od bete...Koliko je to lose sto se mora jos cekati na to, toliko je po licno mene dobro, jer ovu subotu radim, a sledecu sam slobodan-pa cu moci da divljam 3 puna dana
ddak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.4.2012, 23:49   #2724
zuloom
Veteran
 
Član od: 22.2.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 742
Zahvalnice: 87
Zahvaljeno 259 puta na 141 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Jesu li negde uopste objavili info koliko je do sada prodato kljuceva?
zuloom je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.4.2012, 0:04   #2725
Aywo
Član
 
Član od: 9.10.2011.
Lokacija: Beograd
Poruke: 43
Zahvalnice: 17
Zahvaljeno 5 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Nisu, a ne verujem ni da ce da objavljuju do izlaska igre. Bice kao sa kataklizmom sto je navodno 5 miliona ljudi kupilo igru prvi dan, a ustvari su mesecima pre-purchase, medijski trik.
Aywo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.4.2012, 0:11   #2726
Illuvios Nais
Član
 
Član od: 26.9.2007.
Poruke: 411
Zahvalnice: 263
Zahvaljeno 107 puta na 58 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Ma da, hype je na toliko niskom nivou da će morati da pribegavaju tim trikovima, realno.
Illuvios Nais je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku Illuvios Nais na korisnoj poruci:
Bascelik (18.4.2012), pentraksil (18.4.2012), r0nIn (18.4.2012)
Stara 18.4.2012, 8:14   #2727
zuloom
Veteran
 
Član od: 22.2.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 742
Zahvalnice: 87
Zahvaljeno 259 puta na 141 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Citat:
Aywo kaže: Pregled poruke
Nisu, a ne verujem ni da ce da objavljuju do izlaska igre. Bice kao sa kataklizmom sto je navodno 5 miliona ljudi kupilo igru prvi dan, a ustvari su mesecima pre-purchase, medijski trik.
Zapravo, mislim da su negde na twitteru već potvrdili da će objaviti ali tek kad se završi prepurchase.
zuloom je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.4.2012, 8:18   #2728
Vecanski
Član
 
Član od: 22.11.2009.
Poruke: 266
Zahvalnice: 22
Zahvaljeno 165 puta na 70 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Kontam, sto se prepurchase-a tice, da su oni pripremili odredjeni broj primeraka (da ne bi preopteretili servere za BWE) tako da ce cifra biti u stvari onolika koliku oni hoce samo cekaju da prodaju skoro sve primerke.
Vecanski je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.4.2012, 9:32   #2729
night
Veteran
 
Član od: 7.6.2007.
Lokacija: Niksic
Poruke: 842
Zahvalnice: 177
Zahvaljeno 99 puta na 70 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

sta mislite za ovaj engineer build?

http://gw2.luna-atra.fr/skills_tool/...9va6abalb6b7bj
night je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.4.2012, 9:56   #2730
night
Veteran
 
Član od: 7.6.2007.
Lokacija: Niksic
Poruke: 842
Zahvalnice: 177
Zahvaljeno 99 puta na 70 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Hey guys,

Some of us here at TalkTyria managed to snag some extra PAX East beta keys for Guild Wars 2's upcoming Beta Weekend Event this month. We mulled over what's a creative and fun - but not time consuming - way of obtaining the keys and here's what we came up with:

You want beta keys? / Well, this is your chance for it. / And this is your clue.

Yay, haikus! Don't you just love a good surprise? Contest ends on Friday (20th April), so you have 48 hours to leave a post with your best haiku about Guild Wars 2 and we'll pick 7 lucky winners.

Some housekeeping rules:

1) If you've already pre-purchased, you're in *all* the BWEs so give the rest a shot at playing the game. We're a nice community so let's be nice people.

3) Strictly one entry per person.

3) Haikus follow a 5-7-5 syllable format (look it up if you don't understand) so any posts not adhering to it is automatically disqualified.

4) We want creativity, we want to be surprised. We want to read your posts and go, "Holy crap! Why didn't I think of that?" An example by our own TriggerSad: Noble sylvari. / Gift from a beautiful tree. / Clashing dreams awake. So no asking of keys in the haiku; we already know you want it and we want to give it to you!

5) Most importantly, go cray-cray with it. Go wild. Bring in the charrzookas for this; nope, not the big guns, CHARRZOOKAS! Have a blast with your work. Enjoy it; have fun with it.


Unfortunately, I won't be picking the winning entries but another TT staff, DamagedSelf will. You've probably seen him lurking around with a profile picture of Darren Criss and he has explicitly mentioned that though he sincerely thanks all those who intend to drop a Patrick Dempsey/Darren Criss/Grey's Anatomy reference, his judgment remains firm and impartial.

We'll update this post with the list of winners as well as DM them for instructions on how to get their codes so watch this thread and your inbox after Friday! Good luck and have fun!

And may the odds be ever in your favor...

P.S. We apologise for organising this rather late but we think the BWE will be held next week because we haven't received any information on the game client download yet.
night je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku night na korisnoj poruci:
Illuvios Nais (19.4.2012)
Stara 18.4.2012, 11:25   #2731
zuloom
Veteran
 
Član od: 22.2.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 742
Zahvalnice: 87
Zahvaljeno 259 puta na 141 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Citat:
Vecanski kaže: Pregled poruke
Kontam, sto se prepurchase-a tice, da su oni pripremili odredjeni broj primeraka (da ne bi preopteretili servere za BWE) tako da ce cifra biti u stvari onolika koliku oni hoce samo cekaju da prodaju skoro sve primerke.
Upravo zbog toga me i zanima broj prodatih kopija.
zuloom je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.4.2012, 11:42   #2732
Aywo
Član
 
Član od: 9.10.2011.
Lokacija: Beograd
Poruke: 43
Zahvalnice: 17
Zahvaljeno 5 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Citat:
Vecanski kaže: Pregled poruke
Kontam, sto se prepurchase-a tice, da su oni pripremili odredjeni broj primeraka (da ne bi preopteretili servere za BWE) tako da ce cifra biti u stvari onolika koliku oni hoce samo cekaju da prodaju skoro sve primerke.
Deo posta http://bit.ly/I1vhdX

With that in mind, if we max out our beta server capacity, we may temporarily make pre-purchase unavailable until we can bring more capacity online.

Nece oni hteti da propuste ni jedan prepurchase, to im je zasigurna para pre nego sto igra i izadje.
Aywo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.4.2012, 13:05   #2733
Vecanski
Član
 
Član od: 22.11.2009.
Poruke: 266
Zahvalnice: 22
Zahvaljeno 165 puta na 70 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Mislio sam na prvo objavljivanje kolicine prodatih kljuceva/primeraka.
Moje misljenje je da ce prodati ceo kapacitet servera, onda ce objaviti broj prodatih pre-purchase kopija sa naravno objavom da je ceo kapacitet servera popunjen.
Posle toga ce dodati (ili mozda vec spremaju dodatne servere u zavisnosti od prodaje) pa ce onda i to objavljivati kad/ako popune i te servere...
Naravno ovo je samo moje razmisljanje, moze da bude i potpuno drugacije, zavisi gde njihov marketing vidi najbolju reklamu.
Vecanski je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.4.2012, 14:17   #2734
ddak
Veteran
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: Rapture
Poruke: 509
Zahvalnice: 70
Zahvaljeno 86 puta na 55 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku ddak
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Cim do sada nema informacija oko beta weekenda,onda je sledeci sigurno...A meni kolokvijum u ponedeljak...Grr..
ddak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.4.2012, 14:46   #2735
night
Veteran
 
Član od: 7.6.2007.
Lokacija: Niksic
Poruke: 842
Zahvalnice: 177
Zahvaljeno 99 puta na 70 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Bozobrazni su nema sta...ako vec nece biti BWE ovog vikenda onda to treba da kazu, nego se ljudi loze i cekaju pored kompova spamuju email,twitter,fb....stvarno su bzvz...
night je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.4.2012, 14:48   #2736
BigBadVuk
Veteran
 
Član od: 4.1.2006.
Lokacija: Malinovka
Poruke: 1.036
Zahvalnice: 22
Zahvaljeno 113 puta na 92 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Citat:
Illuvios Nais kaže: Pregled poruke
Ma da, hype je na toliko niskom nivou da će morati da pribegavaju tim trikovima, realno.
Pa, moj Hype je bio high..ali u novembru - od tada su odlagali pa odlagali pa odlagali, onda se pojavila informacija o mikro transakcijama koja me je odbila od preordera.. i sad cekam da se pojavi kutija pa cu da je kupim - neam nameru a se vise sa njima jurim, preterali su.
BigBadVuk je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.4.2012, 14:50   #2737
Krilce
Starosedelac
 
Član od: 4.11.2007.
Poruke: 1.726
Zahvalnice: 1.753
Zahvaljeno 629 puta na 363 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

O mikrotransakcijama se znalo cim su rekli da nece biti mesecne pretplate.
Krilce je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.4.2012, 14:51   #2738
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.358
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.827 puta na 2.385 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Citat:
BigBadVuk kaže: Pregled poruke
Pa, moj Hype je bio high..ali u novembru - od tada su odlagali pa odlagali pa odlagali, onda se pojavila informacija o mikro transakcijama koja me je odbila od preordera.. i sad cekam da se pojavi kutija pa cu da je kupim - neam nameru a se vise sa njima jurim, preterali su.
Nego treba da izdaju polu zavrsenu igru? Ne znam sta te je to iznenadilo oko mikrotransakcija, to se oduvek znalo.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.4.2012, 15:07   #2739
N.K.P.D.
Veteran
 
Član od: 11.2.2008.
Lokacija: Raccoon City
Poruke: 596
Zahvalnice: 71
Zahvaljeno 69 puta na 53 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Oho i chetvrti necro...vodimo za sad u odnosu na mesmere.. Welcome Vuche..
N.K.P.D. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.4.2012, 16:59   #2740
Krilce
Starosedelac
 
Član od: 4.11.2007.
Poruke: 1.726
Zahvalnice: 1.753
Zahvaljeno 629 puta na 363 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

I ja cu izabrati necromancera, mada sam glasao za warriora. Promenio sam odluku nakon stress testa (mada sam oduvek voleo necromancere). Postavljajte buildove sa kojima bi zeleli da igrati. Evo moj necro build:

http://gw2.luna-atra.fr/skills_tool/...5i5l5ph4h7hdhm

Ima dosta skrivenih mogucnosti, ali se zasniva na balansu izmedju spike i condition damage. Naravno, glavni izvor damage ce mi biti staff, ali dva wella koja sam odabrao imaju odlican spike damage, posebno kada se na njih baci combo finisher. Najbolje bi radio npr. sa warriorom ili rangerom, a mozda i sa engineerom, jer te tri profesije imaju dobre finishere. Tu je i DS koji ce mi pojacati damage, i ponuditi jos vecu kontrolu nad protivnikom. Wellovi ce mi uglavnom uvek biti aktivni, a s obzirom da ih sada mogu postavljati gde hocu, a imace i manji cooldown, mogu odlicno da ih ukombinujem sa Necrotic Grasp, koji je takodje i combo finisher, pa ce moci da rasipa conditions (ako mi je aktivan Wll of Blood, koji sluzi za heal, i jedini je koji ima White Field, mogu tih 10 sekundi, koliko traje, da razbacujem Blindness, sto ce mi odlicno doci kao protekcija. Kao sto sam vec spomenuo, bice tesko igrati sa ovim buildom, bar dok se ne naviknem, jer ce biti potrebno puno pametnog kretanja i razmisljanja unapred, ali mislim da bi mogao da bude izuzetno efektivan, posebno ukoliko imam nekog pored sebe. Takodje imam i build za Conditionmastera, ali to je vec klasican build, a zna se i cemu sluzi i kako se igra.

Poslednja ispravka: Krilce (18.4.2012 u 17:07)
Krilce je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
guild wars 2, mmorpg

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Guild Wars Sale013 MMORPG igre 4095 7.6.2023 18:02
Guild Wars pitanja primeyuri Mrežne igre 288 27.11.2009 17:47
Guild Wars ! !Hand-of-blood! ! Tekstovi u SK 2 19.11.2007 14:09
Guild Wars - Internet konekcija?! eXtreme Role-Play 12 25.9.2006 8:24
neka pitanja o Guild Wars... barjaktar Mrežne igre 6 11.4.2006 18:06


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 11:58.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com