Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Run > Operativni sistemi
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Operativni sistemi Windows, Mac OS, DOS...

 
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 18.9.2006, 23:41   #9
Simke
Senio®
 
Član od: 3.11.2005.
Poruke: 2.159
Zahvalnice: 239
Zahvaljeno 836 puta na 310 poruka
Određen forumom Re: The Worst Hardware and Software EVER!

Citat:
Covenant kaže:
@Marko_L
Pripisati ljudski faktor kao izvor svih nestabilnosti Win-a je deplasirano...
Mnogo puta sam video i kod sebe i kod drugova da Win sam od sebe ode u aut,iako je Win koriscen "po uputstvu" a ti drugovi i ja samo prilicno potkovani sto se tice kompjutera...
...
Osećam da ćeš ovo da shvatiš kao napad na tebe i tvoje drugove ali kako god...

Čitajući ovo što ti ovde javno tvrdiš ako prihvatim da je tačno onda se pitam:
Kako izgleda rad na računarima korisnika koji nisu upućeni poput tebe i tvojih drugova kod kojih Windows tako mnogo puta pada iz čista mira...
po toj logici niko ne bi koristio taj OS, izbor svakako postoji, pa bi onda prešli na njega... razmisli malo.

Dalje, ako misliš da te smatramo za ozbiljnog sagovornika onda ne možeš u jednoj rečenici da iznosiš suprotne tvrdnje. Zapamti kod pravih poznavalaca OS-a nema šanse da pada mnogo puta, čak bih pre rekao ne pada uopšte a da nije izazvan nekom akcijom korisnika.
Tako da se sa pravom mogu pitati koliko ste potkovani?
Bojim se da ako bih poverovao u prvi deo tvoje rečenice
Citat:
Mnogo puta sam video i kod sebe i kod drugova da Win sam od sebe ode u aut
u tom slučaju ne bih pustio ni tebe ni tvoje drugove u sobu gde mi stoje računari.

Ni jednog momenta ne tvrdim da sam apsolutno zadovoljan Windowsom i da je on idealan OS ali me nervira kada se preteruje. Ne smem ni da napišem koliko godina se maltretiram sa raznim računarima a nisam video da Win pada mnogo puta iz čista mira.

Na tvrdnju o mnogo puta bih rekao kao što bi lale rekle: Ma, ajte, molim Vas, manite se gluposti...

Pišimo normalno, normalno argumentovano kritikujmo i sve će biti podnošljivije... ovako deluje dečje neozbiljno i navijački.

ps
pošto posle nekih godina hteo ne hteo stekneš neko iskustvo, na osnovu iskustva bih smeo da tvrdim da kod tebe i tvojih drugova na računarima ima igrica za jednu prosečnu igraonicu...
najlakše mi je to proveriti ako vidim koliko si aktivan u delu foruma o igrama...

■ piratske igre, razni piratski softver i stabilnost OS se ne slažu baš najbolje tako da ako bi malo dublje analizirali lako bi došli do sasvim tačnih zaključaka u kom grmu leži zec što se tiče stabilnosti...
Simke je offline  
 

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Dual Boot između Windows XP i Vista RC1 sistema Kostarum Rex Persia Operativni sistemi 5 26.12.2008 22:05
windows Vista! Master Neo Operativni sistemi 316 5.11.2006 17:35
Windows Vista Sale2322 Operativni sistemi 117 20.5.2006 1:42
linux i windows kole racunic Slobodni softver 27 6.3.2006 16:44
windows Vista theme pack Master Neo Modovi 1 6.12.2005 20:09


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 17:28.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com