Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Sportske simulacije
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Sportske simulacije Svi sportovi, fliperi i druge takmičarske igre...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 12.2.2009, 13:03   #21
Goldfinger
Veteran
 
Član od: 27.6.2008.
Lokacija: Podgorica
Poruke: 1.098
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 273 puta na 155 poruka
Određen forumom Re: Virtua tennis 2009

Samo da ne bude kao prosli dio nerealna do bola derem Nadala i Federera na najtezem nivou kao pocetnike ne mogu mi gem uzeti.A najvecu muku mi je zadao neki indijanac od igraca Dent svaku lopticu krati i onda ti se ukopa na mrezu i ne mozes mu nista.Ipak je Top spin zakon.
Goldfinger je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.2.2009, 13:04   #22
cope05
Član
 
Član od: 22.7.2008.
Poruke: 355
Zahvalnice: 273
Zahvaljeno 127 puta na 58 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku cope05
Određen forumom Re: Virtua tennis 2009

Citat:
miticfam kaže: Pregled poruke
Traze mnogo para??????? Zar im nije dosta po 10miliona minimum godisnje???? E sad da li developeri govore istinu ili je nesto drugo to me ne zanima. Nadam se da ce u buducnosti svi igraci biti pod jednom licencom, jos ima nekih nelogicnosti u tenisu, ipak je to mlad sport, Open era cini mi se da je pocela 60-tih
Ma kakva crna jedna licenca...tamo svako gleda svoju bulju zato je i takav sport mrtvi...svi bi oni mamu i tatu prodali za saku dinara,a pola njih nema ni osnovnu skolu zavrsenu...timski sportovi su najbolji,oduvek su bili,a tu prednjace,fudbal i kosarka,a prate odbojka,rukomet itd. itd. itd. ...
cope05 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku cope05 na korisnoj poruci:
Nikola Milosavljevic (12.2.2009), Pjanovic (21.4.2009), Uros12 (21.2.2009)
Stara 12.2.2009, 13:25   #23
crazy_LG
Banned
 
Član od: 26.8.2008.
Lokacija: Arkham Asylum, najveći ludak od svih;)
Poruke: 1.503
Zahvalnice: 402
Zahvaljeno 838 puta na 361 poruka
Određen forumom Re: Virtua tennis 2009

Citat:
Goldfinger kaže: Pregled poruke
Samo da ne bude kao prosli dio nerealna do bola derem Nadala i Federera na najtezem nivou kao pocetnike ne mogu mi gem uzeti.A najvecu muku mi je zadao neki indijanac od igraca Dent svaku lopticu krati i onda ti se ukopa na mrezu i ne mozes mu nista.Ipak je Top spin zakon.
Taylor Dent, I know....I sa mnom je u potpunosti bio isti slucaj kad sam igrao

Poslednja ispravka: crazy_LG (12.2.2009 u 14:12) Razlog: Ne pitaj.........
crazy_LG je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.2.2009, 15:17   #24
Packy
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.1.2008.
Lokacija: NBG
Poruke: 3.410
Zahvalnice: 1.787
Zahvaljeno 1.270 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Packy
Određen forumom Re: Virtua tennis 2009

ja sam mogao sve da pobedjujem sa Tomijem Hasom,ali ovaj Rodik i Hjuit su mi predstavljali probleme.
Packy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.2.2009, 15:18   #25
dzonihsv
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.9.2006.
Poruke: 11.768
Zahvalnice: 1.682
Zahvaljeno 5.818 puta na 3.141 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku dzonihsv
Određen forumom Re: Virtua tennis 2009

U proslom delu je svaki protivnik bio lak osim onog lika na kraju... Onaj super lik koji otkida ki lood (onaj deda).
Njega nisam uspeo da pobedim iako sam u par navrata bio vrlo blizu pobede.
dzonihsv je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.2.2009, 15:49   #26
crazy_LG
Banned
 
Član od: 26.8.2008.
Lokacija: Arkham Asylum, najveći ludak od svih;)
Poruke: 1.503
Zahvalnice: 402
Zahvaljeno 838 puta na 361 poruka
Određen forumom Re: Virtua tennis 2009

Ja sam jednom igrao sa Rodikom i osurio Nadala, Federera,Denta, i jos neke i kad sam dosao do Hewitta i pauzirao mech da odem do WC-a, poplasio sam svoju familiju
crazy_LG je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.2.2009, 16:09   #27
Silver_Stoleone
Član
 
Član od: 2.2.2009.
Lokacija: Beograd
Poruke: 112
Zahvalnice: 15
Zahvaljeno 25 puta na 11 poruka
Određen forumom Re: Virtua tennis 2009

Citat:
dzonihsv kaže: Pregled poruke
U proslom delu je svaki protivnik bio lak osim onog lika na kraju... Onaj super lik koji otkida ki lood (onaj deda).
Njega nisam uspeo da pobedim iako sam u par navrata bio vrlo blizu pobede.
Duke?
taj lik je nenormalno težak...jedva uspem gem da mu uzmem
Silver_Stoleone je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.2.2009, 16:12   #28
dzonihsv
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.9.2006.
Poruke: 11.768
Zahvalnice: 1.682
Zahvaljeno 5.818 puta na 3.141 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku dzonihsv
Određen forumom Re: Virtua tennis 2009

Da, taj... Mnogo za*eban lik.

Jednom za malo da ga pobedim ali sam se unervozio i zeznuo stvari. :P
dzonihsv je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.2.2009, 19:45   #29
Packy
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.1.2008.
Lokacija: NBG
Poruke: 3.410
Zahvalnice: 1.787
Zahvaljeno 1.270 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Packy
Određen forumom Re: Virtua tennis 2009

Shto pijesh kad ti shkodi?
Zato,ako ga ima i u ovom delu spremi se za osvetu i nadam se da si nauchio lekciju.
Packy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.2.2009, 20:40   #30
miticfam
Veteran
 
Član od: 10.12.2006.
Poruke: 689
Zahvalnice: 209
Zahvaljeno 110 puta na 74 poruka
Određen forumom Re: Virtua tennis 2009

Citat:
cope05 kaže: Pregled poruke
Ma kakva crna jedna licenca...tamo svako gleda svoju bulju zato je i takav sport mrtvi...svi bi oni mamu i tatu prodali za saku dinara,a pola njih nema ni osnovnu skolu zavrsenu...timski sportovi su najbolji,oduvek su bili,a tu prednjace,fudbal i kosarka,a prate odbojka,rukomet itd. itd. itd. ...
A otkud ti znas da li oni nemaju osnovnu skolu zavrsenu? Ako pricamo o skoli onda pljuj fudbalere, kosarkase, odbojkase i rukometase, seljac*ne koje samo uzimaju pare i prave lomove po klubovima koje nemaju skolu i ne umeju dve recenice da sastave, SVAKA CAST IZUZECIMA! Sto se tice tenisera, svi top teniseri imaju zavrsene koledze i znaju po nekoliko jezika, a to da umeju da pricaju i da su obrazovani vidi se po njihovim intervjuima, za razliku od jelte fudbalera... Svi bi prodali mamu i tatu za saku dinara? Da li stvarno pricas o teniserima? A sad to da li su timski sportovi najbolji to je potpuno SUBJEKTIVNA STVAR! Ja volim tenis jer je classy sport, bez tuce i kontakta, aktivira svaki misic u telu, naravno to je moje subjektivno misljenje. sorry za offtopic
Sto se tice Virtua Tennisa, zeleo bih da unaprede world tour mod i da malo porade na realnosti, ipak su preterali sa arkadom, i da se tezina ne zasniva na tome da protivnik pogadja linije, nego da igra "pametno", tj. da planira poen
miticfam je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku miticfam na korisnoj poruci:
polarnimeda (13.2.2009)
Stara 13.2.2009, 12:34   #31
cope05
Član
 
Član od: 22.7.2008.
Poruke: 355
Zahvalnice: 273
Zahvaljeno 127 puta na 58 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku cope05
Određen forumom Re: Virtua tennis 2009

Citat:
miticfam kaže: Pregled poruke
A otkud ti znas da li oni nemaju osnovnu skolu zavrsenu? Ako pricamo o skoli onda pljuj fudbalere, kosarkase, odbojkase i rukometase, seljac*ne koje samo uzimaju pare i prave lomove po klubovima koje nemaju skolu i ne umeju dve recenice da sastave, SVAKA CAST IZUZECIMA! Sto se tice tenisera, svi top teniseri imaju zavrsene koledze i znaju po nekoliko jezika, a to da umeju da pricaju i da su obrazovani vidi se po njihovim intervjuima, za razliku od jelte fudbalera... Svi bi prodali mamu i tatu za saku dinara? Da li stvarno pricas o teniserima? A sad to da li su timski sportovi najbolji to je potpuno SUBJEKTIVNA STVAR! Ja volim tenis jer je classy sport, bez tuce i kontakta, aktivira svaki misic u telu, naravno to je moje subjektivno misljenje. sorry za offtopic
Sto se tice Virtua Tennisa, zeleo bih da unaprede world tour mod i da malo porade na realnosti, ipak su preterali sa arkadom, i da se tezina ne zasniva na tome da protivnik pogadja linije, nego da igra "pametno", tj. da planira poen
hteo sam da ti odgovorim,ali sam zaboravio sta sam hteo da napisem...go with the flow...
cope05 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.2.2009, 13:14   #32
King James
Starosedelac
 
Član od: 20.12.2007.
Lokacija: My talents reside in South Beach
Poruke: 1.391
Zahvalnice: 93
Zahvaljeno 709 puta na 309 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku King James
Određen forumom Re: Virtua tennis 2009

Za glup sport,ocekujem i glupu igru Onaj prosli deo je bio jadan,nabijas skill tako sto gadjas ogromne cunjeve,neke tamo kante,mislim stvarno debilno...

Neko jednom rece,na benchu cini mi se,da bi pre igrao Top Spin sa Sabanom Saulicem nego VT sa nekim licenciranim teniserom I u pravu je co'ek
King James je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.2.2009, 13:36   #33
Packy
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.1.2008.
Lokacija: NBG
Poruke: 3.410
Zahvalnice: 1.787
Zahvaljeno 1.270 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Packy
Određen forumom Re: Virtua tennis 2009

Trojka je vishe bila uradjena za decu do 12 godina s obzirom kako je izgledalo,a bogami igraj e privukla i 5 puta starije u odnosu na decu kojoj je namenjena igra.Drzim im fge da ovo bude bolji deo i da bude mnogo realniji.
Packy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.2.2009, 18:30   #34
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Virtua tennis 2009

Citat:
Packy kaže: Pregled poruke
Trojka je vishe bila uradjena za decu do 12 godina s obzirom kako je izgledalo,a bogami igraj e privukla i 5 puta starije u odnosu na decu kojoj je namenjena igra.Drzim im fge da ovo bude bolji deo i da bude mnogo realniji.
Od realnosti neće biti ni R, u to ne treba da se sumnja. Svrha pravljenja igara danas je da se uvali prosečnom konzolašu, a prosečnom konzolašu treba simulacija tenisa koliko i meni da motornom testerom odseku ruku. Dakle, lagana arkada za razbibrigu i, uz to, da lepo ide sa Wiimote-om.
Uostalom, na primer, poprilično realistični Richard Burns Rally nije se prodao ni deseti deo kao "ne-simulacija-ali-ne-ni-NFS" Colin Mac Rae Dirt. Današnji klinci su zatupeli TV zombiji i svaka igra u kojoj treba da upotrebiš mozak umesto "udri Mile do bele zore po svemu što mrda po ekranu" unapred je osuđena na lošu prodaju. Zato i odlične avanture prolaze gotovo nezapaženo, ali svako treš đubre tipa GTA-gazi-pucaj-psuj-repuj (ne mislim tu na GTA igre, već klonove tipa Saints Row ili Crime:Streets of New York (ili tako nešto)) se progdaje lopatama na zapadu.
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku NastyB na korisnoj poruci:
cope05 (13.2.2009)
Stara 13.2.2009, 19:05   #35
Hich
Član
 
Član od: 9.1.2008.
Poruke: 168
Zahvalnice: 27
Zahvaljeno 33 puta na 21 poruka
Određen forumom Re: Virtua tennis 2009

Citat:
NastyB kaže: Pregled poruke
Od realnosti neće biti ni R, u to ne treba da se sumnja. Svrha pravljenja igara danas je da se uvali prosečnom konzolašu, a prosečnom konzolašu treba simulacija tenisa koliko i meni da motornom testerom odseku ruku. Dakle, lagana arkada za razbibrigu i, uz to, da lepo ide sa Wiimote-om.
Uostalom, na primer, poprilično realistični Richard Burns Rally nije se prodao ni deseti deo kao "ne-simulacija-ali-ne-ni-NFS" Colin Mac Rae Dirt. Današnji klinci su zatupeli TV zombiji i svaka igra u kojoj treba da upotrebiš mozak umesto "udri Mile do bele zore po svemu što mrda po ekranu" unapred je osuđena na lošu prodaju. Zato i odlične avanture prolaze gotovo nezapaženo, ali svako treš đubre tipa GTA-gazi-pucaj-psuj-repuj (ne mislim tu na GTA igre, već klonove tipa Saints Row ili Crime:Streets of New York (ili tako nešto)) se progdaje lopatama na zapadu.
Nemoj zaboraviti da konzolasi imaju Top Spin 3, a PC-evci samo Virtua Tennis.
Inace ova tema se lagano moze preseliti u arkade, jer nema sta da trazi u sportskim simulacijama.
Hich je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.2.2009, 19:45   #36
Silver_Stoleone
Član
 
Član od: 2.2.2009.
Lokacija: Beograd
Poruke: 112
Zahvalnice: 15
Zahvaljeno 25 puta na 11 poruka
Određen forumom Re: Virtua tennis 2009

što se mene tiče, bez hawkeye sistema, povreda za vreme meča i nekih menadžerskih elemenata (npr. potpisivanje ugovora sa velikim kompanijama) ovo će biti još jedan naslov koji ništa novo nije doneo...
Silver_Stoleone je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.2.2009, 20:13   #37
Hich
Član
 
Član od: 9.1.2008.
Poruke: 168
Zahvalnice: 27
Zahvaljeno 33 puta na 21 poruka
Određen forumom Re: Virtua tennis 2009

Citat:
Silver_Stoleone kaže: Pregled poruke
što se mene tiče, bez hawkeye sistema, povreda za vreme meča i nekih menadžerskih elemenata (npr. potpisivanje ugovora sa velikim kompanijama) ovo će biti još jedan naslov koji ništa novo nije doneo...
Povrede i nisu tako neophodne. Nije mi jasno kako do sada niko nije stavio hawkeye sistem, mislio sam da ce Top Spin 3 imati, pa sam se razocarao.
Hich je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.2.2009, 20:15   #38
Aleksandar-93
Član
 
Član od: 14.12.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 208
Zahvalnice: 63
Zahvaljeno 30 puta na 28 poruka
Određen forumom Re: Virtua tennis 2009

Citat:
NastyB kaže: Pregled poruke
Od realnosti neće biti ni R, u to ne treba da se sumnja. Svrha pravljenja igara danas je da se uvali prosečnom konzolašu, a prosečnom konzolašu treba simulacija tenisa koliko i meni da motornom testerom odseku ruku. Dakle, lagana arkada za razbibrigu i, uz to, da lepo ide sa Wiimote-om.
Uostalom, na primer, poprilično realistični Richard Burns Rally nije se prodao ni deseti deo kao "ne-simulacija-ali-ne-ni-NFS" Colin Mac Rae Dirt. Današnji klinci su zatupeli TV zombiji i svaka igra u kojoj treba da upotrebiš mozak umesto "udri Mile do bele zore po svemu što mrda po ekranu" unapred je osuđena na lošu prodaju. Zato i odlične avanture prolaze gotovo nezapaženo, ali svako treš đubre tipa GTA-gazi-pucaj-psuj-repuj (ne mislim tu na GTA igre, već klonove tipa Saints Row ili Crime:Streets of New York (ili tako nešto)) se progdaje lopatama na zapadu.
Malo u off, al' ja sam odmah počeo sa izuzetnim hard-core igrama. Npr. Ghost Recon-1 (+Rainbow six). Trebalo mi je jedno 2 godine da skontam da ga igram , ali od tada, na prste mogu izbrojati arkade koje sam odigrao i koje su mi se svidjele. Trenutno se mogu sjetiti samo Assassin's creed-a. Ta igra mi se jako svidjela, iako nije baš 100% realna, ali jbg. Znači, tetak mi je odmah gurnuo jako teške igre i od tada se od njih ne odvajam.
A što se tiče Virtual Tennisa, ja se nadam da će ubaciti i jedan teži i realniji mod, pa za svakoga da bude po nešto.
E da, pogledajte Armed assault (koji se meni iz neki skroz drugih razloga nije svidio). Igra ima 10000 modova, mnoštvo klanova, a i prodala se u velikom broju primjeraka+izašla je samo za PC. Znači, nije sve baš tako skroz crno što se tiče (ajmo reć') hard-core gaminga.
Zaista, uz malo truda mogao bi se napraviti jedan stepen težine i time bi se pridobili i mnogi drugi ljubitelji tenisa, a da pri tome "n00b0vi" ne bi bili uskraćeni za zabavu.
Aleksandar-93 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.2.2009, 20:29   #39
WU TANG CLAN
Član
 
Član od: 21.6.2006.
Poruke: 390
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 165 puta na 84 poruka
Određen forumom Re: Virtua tennis 2009

Citat:
NastyB kaže: Pregled poruke
Od realnosti neće biti ni R, u to ne treba da se sumnja. Svrha pravljenja igara danas je da se uvali prosečnom konzolašu, a prosečnom konzolašu treba simulacija tenisa koliko i meni da motornom testerom odseku ruku. Dakle, lagana arkada za razbibrigu i, uz to, da lepo ide sa Wiimote-om.
Uostalom, na primer, poprilično realistični Richard Burns Rally nije se prodao ni deseti deo kao "ne-simulacija-ali-ne-ni-NFS" Colin Mac Rae Dirt. Današnji klinci su zatupeli TV zombiji i svaka igra u kojoj treba da upotrebiš mozak umesto "udri Mile do bele zore po svemu što mrda po ekranu" unapred je osuđena na lošu prodaju. Zato i odlične avanture prolaze gotovo nezapaženo, ali svako treš đubre tipa GTA-gazi-pucaj-psuj-repuj (ne mislim tu na GTA igre, već klonove tipa Saints Row ili Crime:Streets of New York (ili tako nešto)) se progdaje lopatama na zapadu.
Ma da sve arkade na konzolama NBA 2K,MLB 2K,Top Spin...vidim PC igraci samo pljuju po NBA 2K9






on topic

VT 2009 ce se igrati sve dok ne stigne Top Spin 4.Igra je u planu,a kako su za PC izasli NBA 2K9 i MLB 2K9(izlazi 3. marta)velike su sanse da ce i TS4
WU TANG CLAN je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.2.2009, 23:54   #40
miticfam
Veteran
 
Član od: 10.12.2006.
Poruke: 689
Zahvalnice: 209
Zahvaljeno 110 puta na 74 poruka
Određen forumom Re: Virtua tennis 2009

Citat:
King James kaže: Pregled poruke
Za glup sport,ocekujem i glupu igru Onaj prosli deo je bio jadan,nabijas skill tako sto gadjas ogromne cunjeve,neke tamo kante,mislim stvarno debilno...

Neko jednom rece,na benchu cini mi se,da bi pre igrao Top Spin sa Sabanom Saulicem nego VT sa nekim licenciranim teniserom I u pravu je co'ek
Dajte ljudi, ako vam je sport glup ne zalazite u ovu temu i ne pisite gluposti
Citat:
WU TANG CLAN kaže: Pregled poruke
Ma da sve arkade na konzolama NBA 2K,MLB 2K,Top Spin...vidim PC igraci samo pljuju po NBA 2K9
on topic
VT 2009 ce se igrati sve dok ne stigne Top Spin 4.Igra je u planu,a kako su za PC izasli NBA 2K9 i MLB 2K9(izlazi 3. marta)velike su sanse da ce i TS4
Daj boze da TS4 izadje za PC, TS3 su malo us**li sa igracima ali je gameplay vrhunski, naravno nije savrsen ali je 10x bolji od svih ostalih, BTW probao sam ga na PS3
miticfam je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
sport, virtua tennis


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Šta ima novo Shlaymara Avanturističke igre 1431 5.4.2024 19:07
Virtua Tennis 3 BaJa VuJa Sportske simulacije 342 13.9.2017 14:48
Ne mogu da namestim Virtua Tennis u dvoje malesija Kvarovi 3 5.1.2008 15:23
Virtua Tennis 3 vs. Top Spin 2 Mil00rad Sportske simulacije 54 14.12.2007 17:53
Treneri i alatke za Virtua Tennis 3 stefanACM Sportske simulacije 3 27.8.2007 22:03


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 8:04.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com