Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Grafika > Vesti
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Vesti Vesti koje se tiču grafičkih kartica

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 29.1.2015, 22:07   #201
Renner
Starosedelac
 
Član od: 18.3.2013.
Lokacija: Republika Srpska
Poruke: 1.542
Zahvalnice: 56
Zahvaljeno 357 puta na 230 poruka
Određen forumom Re: nVidia GTX 900 series

Leleeee, pa tebi čovjek treba sve da nacrta... Uh, totalno nisam vidjeo stav ovih dana kako ljudi pljuju karticu jer je nemaju... Ne mogu da ti opišem svoju sreću jer je tako. Jel treba da je kupim pa da se patim sa njenim tehničkim poteškoćama da bih imao pravo da pričam o njoj, a onda da gubim vrijeme pokušavajući da je vratim distributeru, a ti mi kažu da se obratim proizvođaču, a proizvođač me uputi nVidiji, a nV me uputi distributeru,...

Niko ne pljuje po Maxwell arhitekturi okvirno, nego samo po GTX970-ci, i to s pravom, imao je ili ne imao. Ta kartica košta skoro kao dvije moje patetične plate, i umalo je nisam kupio. I šta trebam? Nakon što sam pljusnuo toliku lovu da pravim kompromise da ne bih potjerao njen cripple VRAM dio, i to maltene tek što je izašla ispod prese? Pa kad nv izaci drajver koji ne upošljava taj dio a ti platio punu cijenu za 4GB i dobiješ 3.5 na 208-bita i 56 ROP-ova...

Kupio HD6850 prije 4 godine, i ne sjećam se da sam imao takve tehničke poteškoće u prvim mjesecima sa tom kartciom, štaviše, i dan danas je koristim jer grije stolicu za sledeću karticu. GTX970 već sad ispoljava masu tehničkih propusta, i ja trebam sa tim da se nosim u narednim godinama, a tek kad se pojave još zahtjevnije igre... Kako da ne.
Renner je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.1.2015, 22:08   #202
Atwa013
Starosedelac
 
Član od: 14.11.2010.
Lokacija: Pančevo
Poruke: 2.539
Zahvalnice: 1.226
Zahvaljeno 1.366 puta na 723 poruka
Određen forumom Re: nVidia GTX 900 series

Citat:
Lex987 kaže: Pregled poruke
Bas tako
Pa samo sam citirao "argument" zacinjen sa sve cool smajlijem...
Nista ruzno nisam rekao, a nisam te ni napao...
Atwa013 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.1.2015, 22:09   #203
Lex987
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.8.2012.
Poruke: 3.827
Zahvalnice: 1.275
Zahvaljeno 1.331 puta na 1.186 poruka
Određen forumom Re: nVidia GTX 900 series

Citat:
Atwa013 kaže: Pregled poruke
Pa samo sam citirao "argument" zacinjen sa sve cool smajlijem...
Nista ruzno nisam rekao, a nisam te ni napao...
Samo si razbio
Lex987 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.1.2015, 22:22   #204
Lex987
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.8.2012.
Poruke: 3.827
Zahvalnice: 1.275
Zahvaljeno 1.331 puta na 1.186 poruka
Određen forumom Re: nVidia GTX 900 series

Citat:
Renner kaže: Pregled poruke
Leleeee, pa tebi čovjek treba sve da nacrta... Uh, totalno nisam vidjeo stav ovih dana kako ljudi pljuju karticu jer je nemaju... Ne mogu da ti opišem svoju sreću jer je tako. Jel treba da je kupim pa da se patim sa njenim tehničkim poteškoćama da bih imao pravo da pričam o njoj, a onda da gubim vrijeme pokušavajući da je vratim distributeru, a ti mi kažu da se obratim proizvođaču, a proizvođač me uputi nVidiji, a nV me uputi distributeru,...

Niko ne pljuje po Maxwell arhitekturi okvirno, nego samo po GTX970-ci, i to s pravom, imao je ili ne imao. Ta kartica košta skoro kao dvije moje patetične plate, i umalo je nisam kupio. I šta trebam? Nakon što sam pljusnuo toliku lovu da pravim kompromise da ne bih potjerao njen cripple VRAM dio, i to maltene tek što je izašla ispod prese? Pa kad nv izaci drajver koji ne upošljava taj dio a ti platio punu cijenu za 4GB i dobiješ 3.5 na 208-bita i 56 ROP-ova...

Kupio HD6850 prije 4 godine, i ne sjećam se da sam imao takve tehničke poteškoće u prvim mjesecima sa tom kartciom, štaviše, i dan danas je koristim jer grije stolicu za sledeću karticu. GTX970 već sad ispoljava masu tehničkih propusta, i ja trebam sa tim da se nosim u narednim godinama, a tek kad se pojave još zahtjevnije igre... Kako da ne.
Ok, GTX 970 je najgora karta od kada je krme rep iskrivilo, a tvoja HD 6850 neka sluzi i tvoje unucice. Te "tehnicke poteskoce" ne bi ni primetio da nema radoznalih hardverasa koji su provalili propust na kartici, jer na osnovu sjajnih performansi, sigurno niste ti i tebi slicni (ili ja) otkrili da postoji propust. Sada smo svi genijalci jer znamo da 970 ima gresku. Slazem se sa svima vama da su kupci obmanuti zbog ovoga, jer su platili 4GB a ne 3,5 ali komentari vezani za performanse ove karte nemaju veze sa tim, razlog pljuvanja lezi ko zna gde, i necu vise da ulazim u to, nisam psiholog. Sramota za poznatu firmu kakva je Nvidia, ali desava se jbg, vazno je da karta izuva, da li je mogla biti par procenata bolja, mozda, da li bi to promenilo nesto kod AMD fanova ili obrnuto, ne. Pozz
Lex987 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.1.2015, 22:34   #205
Renner
Starosedelac
 
Član od: 18.3.2013.
Lokacija: Republika Srpska
Poruke: 1.542
Zahvalnice: 56
Zahvaljeno 357 puta na 230 poruka
Određen forumom Re: nVidia GTX 900 series

Citat:
Lex987 kaže: Pregled poruke
Te "tehnicke poteskoce" ne bi ni primetio da nema radoznalih hardverasa koji su provalili propust na kartici, jer na osnovu sjajnih performansi, sigurno niste ti i tebi slicni (ili ja) otkrili da postoji propust.
Jesi li ti svjestan šta pričaš? Pa ljudi primjećuju te "tehničke propuste" odavno već, nije nikakav "radoznali hardveraš" trebao da im kaže. Stvar je u tome što se sad stvorila tolika kritična masa da je nV morala da izađe i objasni u čemu je stvar, što su dodatno zabiberili prvo tvrdnjama da je sve ok i radi kako treba, pa onda ups to je bio samo mali nesporazum između marketinškog i razvojnog odjela...

Sudeći po tvom profilu, ni ti nemaš GTX970, a ovde nama pričaš kako možemo da je kritikujemo kad je nemamo, a ti se ubi braneći je. Vidjeo bih te da si je uzeo šta bi bilo nakon svega ovoga.
Renner je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.1.2015, 22:55   #206
Lex987
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.8.2012.
Poruke: 3.827
Zahvalnice: 1.275
Zahvaljeno 1.331 puta na 1.186 poruka
Određen forumom Re: nVidia GTX 900 series

Citat:
Renner kaže: Pregled poruke
Jesi li ti svjestan šta pričaš? Pa ljudi primjećuju te "tehničke propuste" odavno već, nije nikakav "radoznali hardveraš" trebao da im kaže. Stvar je u tome što se sad stvorila tolika kritična masa da je nV morala da izađe i objasni u čemu je stvar, što su dodatno zabiberili prvo tvrdnjama da je sve ok i radi kako treba, pa onda ups to je bio samo mali nesporazum između marketinškog i razvojnog odjela...

Sudeći po tvom profilu, ni ti nemaš GTX970, a ovde nama pričaš kako možemo da je kritikujemo kad je nemamo, a ti se ubi braneći je. Vidjeo bih te da si je uzeo šta bi bilo nakon svega ovoga.
Nemam je jer sam u slicnoj finansijskoj situaciji kao ti , ali ne bi se zalio da mi neko pokloni jednu , ili da nadjem negde polovnu po ekstra ceni zbog toga sto vlasnik ne zeli da ima u kucistu "falican" proizvod . Kakva kriticna masa, kada karta na testovina jede konkurenciju, sta onda masa kaze za R9 karte. Ljudi na zapadu se zale jer je tamo kupac/potrosac iznad svega, ako ga obmanes odgovaras za to, a ne zale se ljudi na performanse ove karte u 1080p, i na njen polozaj u odnosu na AMD, to je sve sto ti govorim. Potpuno si u pravu sto se tice obmane i propusta Nvidia-e, (kao i ostali koji komentarisu) ali performanse ne moze da ospori nikako, ni ja, ni bilo ko. Da li da uzmes kartu koja je trebalo da bude bolje odradjena ili neku kartu koja nema takav propust ali ne moze da pruzi iste performanse. To je sustina, odgovori na ovo i sve ce ti biti jasno. Dakle, svi ste u pravu osim za performanse, i ne vidim razlog za svadju, jer snagu te karte ne mozes da osporis, bez obzira na propust.
Lex987 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.1.2015, 23:01   #207
Renner
Starosedelac
 
Član od: 18.3.2013.
Lokacija: Republika Srpska
Poruke: 1.542
Zahvalnice: 56
Zahvaljeno 357 puta na 230 poruka
Određen forumom Re: nVidia GTX 900 series

Citat:
Lex987 kaže: Pregled poruke
Nemam je jer sam u slicnoj finansijskoj situaciji kao ti , ali ne bi se zalio da mi neko pokloni jednu , ili da nadjem negde polovnu po ekstra ceni zbog toga sto vlasnik ne zeli da ima u kucistu "falican" proizvod . Kakva kriticna masa, kada karta na testovina jede konkurenciju, sta onda masa kaze za R9 karte. Ljudi na zapadu se zale jer je tamo kupac/potrosac iznad svega, ako ga obmanes odgovaras za to, a ne zale se ljudi na performanse ove karte u 1080p, i na njen polozaj u odnosu na AMD, to je sve sto ti govorim. Potpuno si u pravu sto se tice obmane i propusta Nvidia-e, (kao i ostali koji komentarisu) ali performanse ne moze da ospori nikako, ni ja, ni bilo ko. Da li da uzmes kartu koja je trebalo da bude bolje odradjena ili neku kartu koja nema takav propust ali ne moze da pruzi iste performanse. To je sustina, odgovori na ovo i sve ce ti biti jasno. Dakle, svi ste u pravu osim za performanse, i ne vidim razlog za svadju, jer snagu te karte ne mozes da osporis, bez obzira na propust.
Što se mene tiče ja sad imam novac da je kupim, jer sam skupljao od ranije, ali neću. Opet ti ponavljam, šta joj vrijede sve njene performanse kad takav bag ima, niko u tim famoznim testovima koji život znače ne uzima u obzir lag koji se javlja kad se ta memorija uposli, a i u 1080p pravi probleme kod nekih igara. Sad treba da spustim na 1024X768 ili šta? Iiiih, što bi bilo fino da mi neko pokloni jedan, nema šta... Znam vrlo dobro na šta će pare otići, samo još par mjeseci strpljenja.
Renner je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.1.2015, 23:37   #208
Boomer
Član
 
Član od: 6.4.2011.
Lokacija: Pancevo
Poruke: 139
Zahvalnice: 119
Zahvaljeno 35 puta na 24 poruka
Određen forumom Re: nVidia GTX 900 series

Au koji fail... a ja sam hteo da menjam moju 290x-trix za ovo zbog efikasnosti... za malo
Boomer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.1.2015, 0:59   #209
Lex987
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.8.2012.
Poruke: 3.827
Zahvalnice: 1.275
Zahvaljeno 1.331 puta na 1.186 poruka
Određen forumom Re: nVidia GTX 900 series

Citat:
Boomer kaže: Pregled poruke
Au koji fail... a ja sam hteo da menjam moju 290x-trix za ovo zbog efikasnosti... za malo
Samo se ti tesi , platio si vise za kartu koja ima iste performanse kao GTX 970 u 1080p rezoluciji (uz prilicno vecu potrosnju i temperaturu), tu memoriju moze da okaci macku o rep ako se igras na 1080p/1440p, plus sto ce to napajanje da ispusti dusu ako je malo starije (Seasonic je tata, ali to ne znaci da na 500W mozes da prikacis TA pec, veoma hrabro sa tvoje strane). Ti koji vam pricaju bajke da za 1080p treba graficka sa vise od 3GB memorije vas lazu kao malu decu. Kada bude doslo vreme za karte koje mogu da iskoriste 8GB memorije, ta tvoja ce biti pregazena, bas kao i GTX 970. Razlika u performansama izmedju R9 290X sa 4GB i onih sa 8GB je zanemarljiva na 1080p, moze se reci da ne postoji. Ali bas kao sto neki kupuju GT 630 zbog 4GB memorije, neko kupuje odredjene modele R9 zbog 8GB . Ljudima koji su uzeli R9 290X pre izlaska 970/980, ne moze se nista zameriti, nisu ocekivali nizu cenu za 970, ali nema potrebe da pricamo price, kada svi testovi pokazuju drugacije. Dok se ne pojavi nova AMD serija, a verujem da ce zadati jak udarac Maxwell-u, 970/980 ostaju najbrze karte, i najbolji izbor do 1440p (mada kod nas 980 ima bezobraznu cenu i nije dobra kupovina kao na zapadu).
http://www.anandtech.com/show/8568/t...ew-feat-evga/3
Lex987 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Lex987 na korisnoj poruci:
nikola s (30.1.2015)
Stara 30.1.2015, 1:09   #210
nameless1
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.8.2009.
Poruke: 6.769
Zahvalnice: 3.089
Zahvaljeno 4.935 puta na 2.298 poruka
Određen forumom Re: nVidia GTX 900 series

Citat:
Renner kaže: Pregled poruke
ZGTX970 se guši ne što je slab, nego što je napravljen tako kako je napravljen.
A kako se to GTX970 gusi? Objasni mi posto nisam to nesto zapazio igrajuci tecno sve igre na najvecim mogucim podesavanjima (AC nisam probao, niti cu). Igrao sam i Shadow of Mordor sa njegovim 'zahtevnim' teksturama visoke rezolucije, a fps zacementiran na 60 (sa vsync-om). Iskreno, sa grafickom sam prezadovoljan- necujna, ne prelazi 60 stepeni u full loadu, taj coil whine je neprimetan sa adaptive vsync-om, overkilluje sve igre. Citajuci ove komentare ispada da sam kupio neko sr**** sto je nebuloza. Jos od onih koji ne poseduju kartu, a ovde nesto galame.
nameless1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.1.2015, 1:25   #211
Nikola16789
Deo inventara foruma
 
Član od: 6.7.2009.
Lokacija: Bgd
Poruke: 3.643
Zahvalnice: 730
Zahvaljeno 595 puta na 466 poruka
Određen forumom Re: nVidia GTX 900 series

Shadow of Mordor preporucuje 6GB vrama ako zelis Ultra texture quality u 1080p. Zakucavace cak i 980 na tim podesavanjima.
Nikola16789 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.1.2015, 1:27   #212
nameless1
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.8.2009.
Poruke: 6.769
Zahvalnice: 3.089
Zahvaljeno 4.935 puta na 2.298 poruka
Određen forumom Re: nVidia GTX 900 series

Bile su podesene na najvise, a sad mozda nisu ultra (moram da proverim rip koji sam skinuo). U svakom slucaju, ovo jeste bezveze. Ali je karta i dalje odlicna, tu nema reci..
nameless1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.1.2015, 1:37   #213
Renner
Starosedelac
 
Član od: 18.3.2013.
Lokacija: Republika Srpska
Poruke: 1.542
Zahvalnice: 56
Zahvaljeno 357 puta na 230 poruka
Određen forumom Re: nVidia GTX 900 series

Citat:
nameless1 kaže: Pregled poruke
A kako se to GTX970 gusi? Objasni mi posto nisam to nesto zapazio igrajuci tecno sve igre na najvecim mogucim podesavanjima (AC nisam probao, niti cu). Igrao sam i Shadow of Mordor sa njegovim 'zahtevnim' teksturama visoke rezolucije, a fps zacementiran na 60 (sa vsync-om). Iskreno, sa grafickom sam prezadovoljan- necujna, ne prelazi 60 stepeni u full loadu, taj coil whine je neprimetan sa adaptive vsync-om, overkilluje sve igre. Citajuci ove komentare ispada da sam kupio neko sr**** sto je nebuloza. Jos od onih koji ne poseduju kartu, a ovde nesto galame.
Da si čitao malo dalje od komentara koji si citirao možda bi ti bilo jasno šta sam mislio. Drago mi je da čujem da nemaš nikakvih problema, ali ja nisam spreman da se kockam sa novcem i potrefim jedan od "onih" modela (nije ni prvi put da vidim neko brani karticu govoreći kod mene je sve u redu, pa se posle predomisli). U svakom slučaju, šta da ti pričam dalje, eno ti tred na GeForce forumu sa hiljadama postova i preko pola miliona pregleda, ako ti to ne objasni ne znam šta će drugo. I masa drugih tema i naslova koji diskutuju o ovome.

Ovo je bila prva nV kartica koju sam poželio da kupim nakon duže vremena, definitivno mi je drago da sam odlučio da pričekam i uložio u jaču ploču i više RAM-a. Nema šta, kartica definitivno duva ovo što sad koristim, al zar je to zaista toliko vrijedno ako uzmem u obzir rizik koji njena kupovina povlači. Prvo su govorili sve je u redu, pa izbaciće drajver, pa sad njihov moderator modifikuje svoj post u kome je to rekao i opet se pravi lud govoreći sve je u redu. A botovi lijevo i desno kreiraju profile hvaleći karticu do nebesa, a nV predstavnici u isti glas copy-pastuju istu stvar kako je to sve super i najbolja stvar koju su ikad kreirali, bla, bla. To u slučaju da završe na sudu pa da se vidi kako stoje čvrsto u svojim stavovima, nema šta, advokati su preuzeli.

Al opet, novi Radeoni su iza ugla, tako da me boli uvo, ova serija je za mene mrtva.
Renner je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.1.2015, 1:45   #214
nameless1
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.8.2009.
Poruke: 6.769
Zahvalnice: 3.089
Zahvaljeno 4.935 puta na 2.298 poruka
Određen forumom Re: nVidia GTX 900 series

Citat:
Renner kaže: Pregled poruke
U svakom slučaju, šta da ti pričam dalje, eno ti tred na GeForce forumu sa hiljadama postova i preko pola miliona pregleda, ako ti to ne objasni ne znam šta će drugo. I masa drugih tema i naslova koji diskutuju o ovome.
Sta ce da mi objasne? Sta ti hoces da tvrdis, da ova kartica volsebno preko noci odjednom ne valja? To sto ce sada mnogi ljudi histerisati, ne znaci ama bas nista. Grafa je i dalje odlicna!

Citat:
Renner kaže: Pregled poruke
Al opet, novi Radeoni su iza ugla, tako da me boli uvo, ova serija je za mene mrtva.
Jbt, pricas o kartici kao o nekoj 'bivsoj', koja te je prevarila sa pola grada.
nameless1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.1.2015, 1:51   #215
Renner
Starosedelac
 
Član od: 18.3.2013.
Lokacija: Republika Srpska
Poruke: 1.542
Zahvalnice: 56
Zahvaljeno 357 puta na 230 poruka
Određen forumom Re: nVidia GTX 900 series

Citat:
nameless1 kaže: Pregled poruke
Sta ce da mi objasne? Sta ti hoces da tvrdis, da ova kartica volsebno preko noci odjednom ne valja?



Jbt, pricas o kartici kao o nekoj 'bivsoj', koja te je prevarila sa pola grada.
Evo da ponovim opet... Nije to preko noći odjednom, ljudi prijavljuju probleme u vezi nje odavno (zbog čega sam dodatno odlagao kupovinu), ali niko nije znao sa sigurnošću šta je dok iz nVidije nisu pojasnili ili potvrdili ranije teorije, naravno, praveći se kako je i dalje sve u redu, to je tako u skladu sa dizajnom, itd.

Opet, super za tebe što sve fercera, ali za tebe. Ljudi ne vraćaju ove kartice tek tako, neko zbog tehničkih problema, neko jer kartica nije u skladu sa hajpovanim specifikacijama.
Renner je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Renner na korisnoj poruci:
nameless1 (30.1.2015)
Stara 30.1.2015, 2:37   #216
nameless1
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.8.2009.
Poruke: 6.769
Zahvalnice: 3.089
Zahvaljeno 4.935 puta na 2.298 poruka
Određen forumom Re: nVidia GTX 900 series

Ne mogu da ti kontriram zato sto sam svestan da postoji problem. Ali mislim da ce sada mnogo stvari u vezi kartice biti debelo preuvelicano, kao sto to obicno biva u ovakvim situacijama- isplivace negativa koja nece prikazati objektivnu sliku, pa ce mnogi ljudi podleci tome (stampedo efekat). Tako da ne treba bas svemu verovati. I ti 'botovi' koje pominjes su verovatno korisnici koji nemaju nikakvih problema (ili nisu dosli u tu situaciju), a takvih je tvrdim 1000 na 1 (samo sto ce ovaj jedan biti 1000 puta glasniji)..
nameless1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku nameless1 na korisnoj poruci:
Lex987 (30.1.2015)
Stara 30.1.2015, 2:47   #217
Lex987
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.8.2012.
Poruke: 3.827
Zahvalnice: 1.275
Zahvaljeno 1.331 puta na 1.186 poruka
Određen forumom Re: nVidia GTX 900 series

Citat:
Nikola16789 kaže: Pregled poruke
Shadow of Mordor preporucuje 6GB vrama ako zelis Ultra texture quality u 1080p. Zakucavace cak i 980 na tim podesavanjima.
To mozda na 4K ili opet neki "pametni" sajtovi preporucuju (inace vecina sajtova preporucuje HD 7950-7970 ili GTX 670 za ultra). Svi koji su probali kazu da je GTX 770 dovoljna za ultra na 1080p, a svi znamo gde je ona u odnosu na GTX 970. Sto rece Sajevac pre neki dan, mnoge nove igre su bagovito s***e, jer osim napucane grafike ne donose nista specijalno. Mozes da stavis i 3xGTX 980 opet ce da seckaju u nekim situacijama ali to ne znaci da je neka graficka losa, vec da nama prodaju lose optimizovane igre. Pre nego sto preneses glasine proveri. http://www.kitguru.net/gaming/matthe...080p-1440p-4k/
Ovde je lepo objasnjeno zauzece memorije na 1080p.
Lex987 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Lex987 na korisnoj poruci:
filpan (2.2.2015)
Stara 30.1.2015, 2:48   #218
Iceman_37
Starosedelac
 
Član od: 2.8.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.775
Zahvalnice: 511
Zahvaljeno 931 puta na 530 poruka
Određen forumom Re: nVidia GTX 900 series

Nvidia: We will not boost GeForce GTX 970 performance with drivers

Ups! Nvidia mora da bolje vrsi kontrolu svojih zaposlenih

U svakom slucaju bih zamenio svoju GTX 770 2GB za GTX 970 u sred noci da me probudis. Kida kartica a ovako nesto sto se desilo sada, ovaj skandal je steta po meni za Nvidiju, bas ih gotivim. Zao mi sto nisam uzeo GTX 770 sa 4GB memorije, kad bih to sada nekako mogao da zamenim jos dok je kartica nova skoro...

AMD-ovci su jedva cekali ovako neki "skandal".
Iceman_37 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.1.2015, 3:33   #219
vojin
Član
 
Član od: 11.11.2013.
Lokacija: nis
Poruke: 144
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: nVidia GTX 900 series

Citat:
Lex987 kaže: Pregled poruke
Vi kupujte za istu cenu karte sa 4GB koje imaju primetno slabije performanse, a ostavite budale da kupuju GTX 970 .
svidja mi se zadnja recenica

Poslednja ispravka: Partybreaker (30.1.2015 u 3:54)
vojin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.1.2015, 3:43   #220
vojin
Član
 
Član od: 11.11.2013.
Lokacija: nis
Poruke: 144
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: nVidia GTX 900 series

Citat:
Nikola16789 kaže: Pregled poruke
Shadow of Mordor preporucuje 6GB vrama ako zelis Ultra texture quality u 1080p. Zakucavace cak i 980 na tim podesavanjima.
kakve nebuloze se pisu za 970. ja sam taj ,ordor igrao na ultra nije ni secnuo kao ACU a taj daying light je smece koje uopste nije optimizovan
vojin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
NVIDIA GTX600 Series (Kepler) Dusan Despotovic Vesti 463 14.6.2021 22:31
Crysis 2 nex999 Akcione igre 2785 18.3.2015 21:48
inverter 76-033068-1B nikolaswc Prenosni računari 2 4.7.2011 16:55
Kako da skinem najnovije izdanje drivera za nForce 2 cipset sa nVidia sajta? Bond_007 Osnovne komponente 9 29.7.2010 15:04
Slackware pomoć Mr.Eco Slobodni softver 169 13.1.2009 15:09


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 15:04.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com