Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Kvarovi
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Kvarovi Pomoć i informacije u vezi sa neobjašnjivim kvarovima
i nestabilnostima sistema

 
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 10.10.2014, 4:33   #1
vladimirjeger
Član
 
Član od: 20.12.2011.
Poruke: 56
Zahvalnice: 32
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Moram da reinstaliram sistem ali sam skeptican. Potrebna pomoc

Pozdrav svima. Imam instaliranu 32bitnu sedmicu i oborio bih sistem i instalirao 64bitnu. Evo u cemu je problem. Kada sam kupio racunar dobio sam ga sa instaliranim sistemom, ali je mislim graficka kartica bagovala. Kada bih igrao neku igricu ili gledao video sadrzaj sa You Tube-a monitor bi se naizmenicno gasio i posle pola minuta do minut ukljucivao sto je ponekad dovodilo do restartovanja racunara. Posle toga sam ja sam oborio sistem i instalirao drajvere sa diskova koje sam dobio uz racunar ali su se isti problemi desavali. Odneo sam racunar u prodavnicu u kojoj sam ga kupio, tamo su reinstalirali Windows i rekli da su bili u pitanju losi drajveri i los sistem, sto je meni odmah delovalo cudno jer sam isti taj sistem sam instalirao na lap topu i radio je sasvim normalno. Naravno isti problemi su se nastavili dok ga na kraju oni nisu poslali za Beograd (racunar sam kuio u Matrix Computers u Nisu). Vratili su mi racunar iz Beograda hvala Bogu ispravan i bez problema, ali sa 32bitnom sedmicom, a kada sam ih pitao u cemu je bio problem i sta su uradili da ga otklone nisu znali da mi kazu. Od tada nisam smeo da obaram sistem da se taj problem ne bi vratio. Sada mi je neophodna 64bitna verzija i moram da je instaliram. Treba mi savet sta da radim? Da li je po vasem misljenju problem bio hardverski ili softverski?

Konfiguracija :
Maticna MSI MS-7680
CPU Intel i3 2100 3.10 GHz
Graficka ATI Radeon HD 6670
RAM 4 GB
vladimirjeger je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
 

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Core 2 OC Dusan_BG Overklok 3329 24.10.2017 11:44
PASTE teksta, pomoc hitno potrebna Kobilic Kvarovi 4 31.10.2011 15:48
E-posta,domen,serveri potrebna pomoc korgis Komunikacioni uređaji i umrežavanje 4 28.8.2011 15:19
Ako dodam RAM, da li moram ponovo dizat sistem? Daneman Osnovne komponente 3 1.2.2009 23:36
Potrebna pomoc - Izrada razglasa u objektu Jony_UE Foto i audio/video 3 7.11.2007 12:39


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 18:32.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com