Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Kvarovi
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Kvarovi Pomoć i informacije u vezi sa neobjašnjivim kvarovima
i nestabilnostima sistema

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 17.11.2012, 12:02   #1
HSVstoned
Deo inventara foruma
 
Član od: 29.9.2009.
Poruke: 4.484
Zahvalnice: 1.590
Zahvaljeno 1.080 puta na 773 poruka
Određen forumom bsod posle uklanjanja amd drajvera (rt64win7.sys error)

Imao sam 12.4 drajvere i negde procitam kako su novi 12.xx beta x (najnoviji) do 00 i uklonim stare sa DS alatom, instaliram te najnovije ali su imali problem sa msi after burnerom (kao i sve bete u poslednje vreme), neke horizonlatne linije kada odradim refresh npr ili se i same pojavljuju. Nije do graficke, radi odlicno u igrama i probao sam razne test programe, furmark przenje itd, sve je ok.
Onda sam resio da uklonim to djubre od beta drajvera (mozda i nisu djubre nego samo ne rade lepo sa mojom verzijom msi AB) i kada sam restartovao komp popio sam bsod sa rt64win7.sys errorom. I evo, skoro 12h kasnije ista situacija.

Preko telefona guglao i nasao da je sheban neki win fajl, da je to verovatno virus a ostavio sam pre 2 noci komp da skida djubre od black ops 2 i iskljucio Norton da ne bi drljao po wd black iznad glave. Mozda je tada nesto uletelo ili ujutru kada sam bocnuo neki usb flash a norton bio ugasen.

Uspeo sam da udjem u advanced safe mode (na f8 se u 99% slucajeva dobija obican safe mode sa 3 opcije za boot a to je beskorisno jer win ne moze da se bootuje)

Skinuo sam (citao na win7 forumu) registry nuke ili kako vec koji je trebao da shebe taj virus ili povrati fajl, odradio je skeniranje ali nije sve uklonio jer mi treba full verzija koju nisam nasao, tj key).

To sam u pola 4 nocas budzio i puko mi film jer me drmala i temperatura i restartovao sam komp ali opet ne moze da ucita win.

Sada sam opet uspeo da udjem u advanced safe mode i odatle kucam i stvarno ne znam ko je odradio da se ovako tesko i retardirano ulazi u advanced safe, moram u stotonku da pogodim f8 posle bios ucitavanja a pre win7.

Sad moram da idem i tek sutra cu imati vremena za ovo a ceka me kopiranje vaznih podataka sa desktopa, kad to odradim pokusacu da povratim win nekako a ako to ne pomogne ne vredi, morace reinstalacija sistema. A probacu da zalecim i taj registry nuke pa da on odradi sta treba.

Ipak, sta vi predlazete? Moze li ovo brze i efikasnije da se resi?
Da li mogu da napravim butabilni usb fles sa win7 kroz safe mod?

U sustini mi je bitno samo ovo sa desktopa da prebacim, ako bude morao novi win7 nema veze, jeste smaranje instalirati posle sve sto mi treba al ******.

I da, posto se tesko ''ubada'' advanced safe mod, jel moze da ostane ovako 24h? Necu biti kuci do sutra u ovo vreme pa da se ne smaram opet..

Nadjoh i ovo, mozda kopiranje fajla pomogne? ne smem sad da probam jer rizikujem da opet dugo ne mogu da udjem u advanced safe a moram bekap da odradim

http://www.sysfiles-download.com/sys...4win7.sys.html

Poslednja ispravka: HSVstoned (17.11.2012 u 12:17)
HSVstoned je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
posle instalacije drajvera monitor mi preklapa sliku dejanx Operativni sistemi 1 6.2.2011 16:30
Posle instalacije drajvera dobijam plavi ekran Burek92 Operativni sistemi 10 23.4.2010 22:47
Zvuk postao slabiji posle menjanja drajvera Tesha_Master Zvuk na računaru 0 8.9.2009 13:50
Problem sa MP3 playerom - MEDIA ERROR posle formatiranja Iwan88 Foto i audio/video 3 8.1.2009 1:13
Windows ne startuje posle instalacije drajvera za Asus GeForce 7600GS DarthVader Grafika 4 7.11.2007 21:16


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 3:31.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com