Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Stare igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Stare igre Spectrum, Commodore 64, Amiga, PC DOS, M.A.M.E...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 24.11.2012, 12:24   #221
GagiPappa
Član
 
Član od: 17.12.2007.
Poruke: 316
Zahvalnice: 82
Zahvaljeno 37 puta na 28 poruka
Određen forumom Re: C-64 igre

Zahvaljujuci Pedjosav-u dosao sam do spiska igara koje sam imao na disku... i naravno samar nostalgije citajuci spisak je bio neizbezan.

Jel ste igrali Star Trek: The rebel universe?
http://www.lemon64.com/?game_id=2456

Secam se kada sam je pustio i pokusavao da se snadjem sto je bilo bas tesko jer nisam imao nikakvog iskustva sa tom vrstom igre, a ni Engleski nisam poznavao kako treba... Pa onda odusevljenje kad otkrijem nesto novo, a pored mene blokce pa zapisujem sve sto mi je bitno... show
GagiPappa je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku GagiPappa na korisnoj poruci:
pedjosav (24.11.2012)
Stara 24.11.2012, 14:13   #222
pedjosav
Starosedelac
 
Član od: 17.5.2008.
Poruke: 1.474
Zahvalnice: 1.102
Zahvaljeno 608 puta na 453 poruka
Određen forumom Re: C-64 igre

Secam se te igre i probao je ali mi tada bila previse komplikovana da bih uzivao.voleo sam star trek arkadnu igru gde na staticnom ekranu pucas na romulance i klingonce,fejzerima i torpedima.kad pobedis iduci na sledeci nivo ispisana je sve veca vrednost warp brzine. toliko se secam
pedjosav je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.11.2012, 16:51   #223
Oggy
C64 Legend
 
Avatar korisnika Oggy
 
Član od: 27.10.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.619
Zahvalnice: 2.208
Zahvaljeno 663 puta na 459 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Oggy Slanje poruke preko Skypea korisniku Oggy
Određen forumom Re: C-64 igre

Citat:
GagiPappa kaže: Pregled poruke
Zahvaljujuci Pedjosav-u dosao sam do spiska igara koje sam imao na disku... i naravno samar nostalgije citajuci spisak je bio neizbezan.

Jel ste igrali Star Trek: The rebel universe?
http://www.lemon64.com/?game_id=2456

Secam se kada sam je pustio i pokusavao da se snadjem sto je bilo bas tesko jer nisam imao nikakvog iskustva sa tom vrstom igre, a ni Engleski nisam poznavao kako treba... Pa onda odusevljenje kad otkrijem nesto novo, a pored mene blokce pa zapisujem sve sto mi je bitno... show
Ne, ni ja nisam mogao da se snadjem u toj igri. Suvise slabo sam znao engleski i verovatno nisam imao dovoljno strrpljenja za nju pored ostalih akcionih igara. Ipak se secam onog radara sa planetama i pitao se sta je na njima i sl. I super su mi bile slicice posade
Oggy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.11.2012, 0:53   #224
Shumsko_drvece
Starosedelac
 
Član od: 25.10.2007.
Lokacija: Bor
Poruke: 1.529
Zahvalnice: 189
Zahvaljeno 505 puta na 323 poruka
Određen forumom Re: C-64 igre

Citat:
GagiPappa kaže: Pregled poruke
Star Trek: The rebel universe?
Ja se sećam robota-čistača koji je branio prolaz za nešto-negde, za koga sam mislio da se zove Janitor.
Shumsko_drvece je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.12.2012, 10:27   #225
Elvir
Starosedelac
 
Član od: 6.5.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.056
Zahvalnice: 1.039
Zahvaljeno 991 puta na 624 poruka
Određen forumom Re: C-64 igre

Ove nedelje mi je u kolekciju mi je stigla jos jedna poptpuno nova igra za C64.



U pitanju je Greenrunnner.Vrlo verno odradjena pucacina u nekom very simple arcade fazonu,prepune lude akcije u kojoj moras imati oko precizno kao u Terminatora i da si brz kao Bruce Lee.Vrhunac zabave je kad uleti i drugi igrac sa kojom pocnes da delis sve te muke. Ono sto se moze odmah primetiti su fenomalni zvucni efekti u digitalizovanom fazonu.

Runner
Elvir je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku Elvir na korisnoj poruci:
Aulbat (2.12.2012), CTOJAH (2.12.2012), Oggy (2.12.2012)
Stara 2.12.2012, 12:09   #226
Shumsko_drvece
Starosedelac
 
Član od: 25.10.2007.
Lokacija: Bor
Poruke: 1.529
Zahvalnice: 189
Zahvaljeno 505 puta na 323 poruka
Određen forumom Re: C-64 igre

Citat:
Nergal kaže: Pregled poruke
18 kaseta su kompleti (uglavnom Beosoft, manje Alo Alo, 15 su igre, 3 korisnički programi), jedna originalna kompilacija i dve kasete sa punim kopijama originala ("kopije originala"?) od Transcoma.
Jedna molba: ako neko (poput Nergala) još uvek ima omote ovih starih kompleta (alo alo, beosoft i sličnih), može li da pošalje fotografije ili spiskove naslova? Pokušavam da se setim šta sam sve imao , a najbliže što sam našao na netu su stari oglasi iz SK i SI gde po kompletu ima samo nekoliko naslova:
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	SvetIgara49.jpg
Viđeno:	146 puta
Veličina:	59,4 KB
ID:	44887
Najviše bi mi značio spisak igara sa Beosoftovog kompleta Avanture. Ako neko ima častim klaker
Shumsko_drvece je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.12.2012, 12:21   #227
Elvir
Starosedelac
 
Član od: 6.5.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.056
Zahvalnice: 1.039
Zahvaljeno 991 puta na 624 poruka
Određen forumom Re: C-64 igre

Ja mislim da imam u kolekciji Pocetnicki komplet i Svemirski komplet,Beosoft,Simulacije letenja Allo Allo. Cim uslikam ,kacim
Elvir je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Elvir na korisnoj poruci:
Shumsko_drvece (2.12.2012)
Stara 2.12.2012, 14:03   #228
CTOJAH
Starosedelac
 
Član od: 14.5.2008.
Lokacija: Titov Veles
Poruke: 1.614
Zahvalnice: 885
Zahvaljeno 555 puta na 417 poruka
Određen forumom Re: C-64 igre

@Elvir
Igra nije bas nova, ima jedno 6-7 godina otkako je izasla - nov je kertridz na kome su obe, a ima i ovo cudo :

Retroskoi+

Retroskoi Plus is a 2-oscillator monophonic synth for Commodore 64. This enhanced Plus version exclusive to the RGCD Redrunner & Greenrunner cartridge comes with additional preset sounds and a wider keyboard range. In short, using Retroskoi+ and an audio connector you can rock up to a gig, plug in the C64 and cartridge and use your Commodore as a synthesizer or noise box - no monitor or other peripherals required!

Inace sama igra je inkarnacija Centipede/Milipede sa automata i to jos kakva !
A sto se tice govora, jedino I Ball (ovde mislim na klasicnih/starih igara; mozda ima neka nova isto sa govorom ?!) moze da se nosi sa RedRunner/GreenRunner.
CTOJAH je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.12.2012, 14:23   #229
Elvir
Starosedelac
 
Član od: 6.5.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.056
Zahvalnice: 1.039
Zahvaljeno 991 puta na 624 poruka
Određen forumom Re: C-64 igre

Citat:
CTOJAH kaže: Pregled poruke
Igra nije bas nova, ima jedno 6-7 godina otkako je izasla - nov je kertridz na kome su obe, a ima i ovo cudo :
Igra jeste postojala 2007 kao crack verzija za emulatore.Kolekcionarska verzija je izasla 2012. Kaseta,disk i ketridz.
Elvir je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.12.2012, 20:32   #230
Nergal
V.I.P.
 
Član od: 25.9.2006.
Lokacija: Obrenovac (u stvari: Odai Plateau, Vvardenfell)
Poruke: 4.537
Zahvalnice: 1.185
Zahvaljeno 1.475 puta na 940 poruka
Određen forumom Re: C-64 igre

Citat:
Shumsko_drvece kaže: Pregled poruke
Jedna molba: ako neko (poput Nergala) još uvek ima omote ovih starih kompleta (alo alo, beosoft i sličnih), može li da pošalje fotografije ili spiskove naslova? Pokušavam da se setim šta sam sve imao
Slučajno imam gotov spisak:

BEOSOFT:
========
AKCIONI KOMPLET - A: Spy Hunter 2, Navy Moves, Butcher Hill, Action Fighter, Technocop, Vigilante, Last Ninja II. B: Danger Freak, Hopper Copper, Venom Strikes Back, Verkers Raly, Beach Buggy, Brave Star, Tiger Road, Combat School, Hostages.
FILMSKI HITOVI 2 - A: Ghostbusters II, The Untouchables, Beverly Hils Cop, Moon Walker, Batman the Movie, Karate Kid 2. B: Indiana Jones and the Last Crusade, Die Hard I, Back to the Future II, Die Hard 2.
BORILACKE VESTINE - A: Technick Knockout, Fair of Four, Gladiators, Shanghay Warriors, Human Killing Mashine, Dragon Ninja, Ring Side, Renegade III, Sheet Creed Box. B: McGuigan Box, The Way of Exploding Fist, Barbarian II, Hercules, Spartacus, Sword Slayer, Barbarian, Storm Warrior, Shinobi.
HIT 61 (!) - A: Thunder Jaws, Rugby TWC, Terminator II, Tarzan Ape, Sword and Rose, Twin-Down. B: Dino Wars, Sky High, Snake Mania, Turbo Charge, Slightly Magic, Mean Machine, R.C. International Cricket, Final Fight, Pertharion.
NAJBOLJE IGRE 1989. - A: Crazy Cars 2, Passing Shoot Tennis, Buffalo Bill Rodeo Show, Time Scanner Pinball, Rick Dangerous, Shinobi, Power Boat, Indiana Jones and the Last Crusade. B: New Zeland Story, Licence to Kill, Terry's Big Adventure, Garfield II, Pro Tennis Simulator, Batman the Movie, Grand Slam Monster, Power Drift, Countinental Circus, Ballistix, Shark, Zagon, Cabal.
CRTANI FILM - A: Tom & Jerry, Batman the Caped Crusader, Asterix, Roger Rabbit, Mickey Mouse, Flinstone, Donald Duck's Playground, Popaye, Mouse Trap, Garfield, Equalizer, Kamenko, Bubble Bobble, Popaye 2, 3D Frogy, Road Runner, Mask. B: Scooby Doo, Mikie, Yogie Bear, Basil the Mouse Detective, Rockford, Stanlio & Olio, Rampage, Garfield II, Yogie's Great Escape, Ruff'n'Ready, Atom Ant.
AUTO-MOTO TRKE 2 - A: Chase HQ, Turbo Out Run, Grand Prix Simulator, F-40 Pursuit, Grand Prix Master, Power Drift, Continental Circus, Ferrari I, California Drive, Stunt Car Racer. B: Super Rally, Test Drive II, Hard Drivin.
SEPTEMBAR 2 1990. - A: D. Petrovic Basketball, Prince Clumsy, T-Bird, Little Puff, Star Ace, Dragons of Flame, M. Camels, Radax, Flimbo Quest, Deadly Evil, Operation Hanoi, Steel Eagle. B: Para Academy, Outlaw, Logo, Shadow Warrior, M.L. Baseball, Satan, Double Dribble, Wobbler, Mr Pack, Lords of Chaos.
DECEMBAR 2 1990. - A: Turrican, UN Squadron, Ed the Duck, Blazing Thunder, E-Swat, TILT, Euro Championship, Puzznic, Summer Camp. B: Puzzenoid, Persian Gulf Inferno, Dragon Breed, Into the Eagle's Nest, Gazza II, Magic Land Dizzy, Connect 4, Strider II.
JANUAR 1 1991. - A: Days of Thunder, Puzznic, Saint Dragon, Shadow of the Beast, Total Recall, Wrath of Demon, Scumm, Arc Trivia. B: Letrix, N.A.R.C., Super Ted, GO Kart Race II, Fire and Forget II, Manager, Sarakon, The Beast P., Puzzlen.
FEBRUAR 1 1991. - A: Tom Cat, Basket Manager, Line & Fire, Tit & Bit, Robocop II, Total Recall 2, 3D Soccer, Creatures, Dick Tracy. B: Digital Excess, Connect Four, Kick Box, Welltris, Santa's Christmas Caper, Neverending Story II, Turbo Racer, Dragon Strike, Chase HQ II, Western Connection.

ALO ALO:
========
IGROMETAR - A: After the War, Blue Angel, Myth, Father Christmas, Altered Beast, The Muncher, Night Breed. B: Sim City, Wings of Fury, Red Heat, Hostages, Ghostbusters II, Rock'n'Roll, Die Hard I, 3D Tennis International, Aussian Games, Operation Thunderbolt.
NINJA - A: Ninja Master, Saboteur 1-2, Enter the Ninja, Ninja II, Avenger, Bionic Ninja, Ninja Hamster, Last Ninja I, Ninja Spirit, Last Ninja III. B: Last Ninja II, Ninja Warriors, Ninja Commandos, Ninja Masacre.
ULTRA HIT 140 (ej, 140!) - A: Smash, Five a Row, Lucky Egg, Popay III, Nick Fault Golf, 3D World Box, Crazy Sue, McDonald's Land, X-Piose, First Division Manager, Wild West Seymour, Freed's Back. B: Holliday Games, Hogar, Nobby the Aardvark.
GAME TOP 25 - A: Elite, Creatures I-II, Tetris, Golden Axe, Bubble Bobblr, P.P. Hammer, Rick Dangerous I, Kick Off II, Hudson Hawk, Diplomacy, Supremacy. B: WWF Wrestlemania, Another World, Formula 1 Grand Prix, Grand Prix 1-2, Laser Squad II, F-16.

Ostalo što imam su originali, korisnički kompleti, programski jezici itd.

Citat:
Shumsko_drvece kaže: Pregled poruke
Najviše bi mi značio spisak igara sa Beosoftovog kompleta Avanture. Ako neko ima častim klaker
Imao sam i taj ali nije kod mene odavno (a i Strategije, Igre sa automata i mnoge druge ). Prisećam se nekih igara: The Hobbit (najbolja od svih!), Vera Cruz, Spiderman, Dracula, 221B Baker Street, Wolfman, Eric Viking, Hacker, Valhalla, The Witch's Cauldron, Winter Wonderland...

EDIT: Na dnu kutije sa kasetama je i jedan Transcom-ov katalog. Pogledaću kasnije ako su oni imali sličan komplet...

Poslednja ispravka: Nergal (2.12.2012 u 20:45) Razlog: Dodaj Transcom tj. katalog.
Nergal je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Nergal na korisnoj poruci:
pedjosav (2.12.2012), Shumsko_drvece (2.12.2012)
Stara 2.12.2012, 20:42   #231
Elvir
Starosedelac
 
Član od: 6.5.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.056
Zahvalnice: 1.039
Zahvaljeno 991 puta na 624 poruka
Određen forumom Re: C-64 igre

Svaka cast za trud!

Secam se tih filmskih hitova! LAdno je tu skoro svaka igra bila "razbijena" disketna verzija igre ,na vise delova/nivoa.Kao klinac nisam to znao a ni moji ortaci.Mislili smo da su to neke "special" igre koje moraju da se blokiraju kada zavrsis nivo !
Elvir je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.12.2012, 20:45   #232
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.380
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 11.007 puta na 7.049 poruka
Određen forumom Re: C-64 igre

Jel` se seća neko čuvenog kompleta Filmski Hitovi + Životinjsko carstvo? Mislim da je Beosoft-ov.
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku DeCoy na korisnoj poruci:
Oggy (2.12.2012)
Stara 2.12.2012, 20:59   #233
Elvir
Starosedelac
 
Član od: 6.5.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.056
Zahvalnice: 1.039
Zahvaljeno 991 puta na 624 poruka
Određen forumom Re: C-64 igre

Uh secam se i tog Borilackog kompleta/Beosoft kasetu sam bio pozajmio od ortaka u skoli jer sam tek bio pazario c64 ,negde oko 1990 godine.Taj Way of exploding fist je ustvari bio Fist +. Ah uspomene!

Fist
Elvir je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.12.2012, 10:07   #234
Elvir
Starosedelac
 
Član od: 6.5.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.056
Zahvalnice: 1.039
Zahvaljeno 991 puta na 624 poruka
Određen forumom Re: C-64 igre

Malo sam se bavio onim sitnim detaljem introu za Crysis 2 ,gde se u jednom momentu ,u delicu sekunde vidi C64 oznaka za reset :Sys64738.

Istrazujuci biografije devolpera u Crytek-u,otkrio sam da su braca Faruk bili strastveni igraci C64 igara,tako da su mi stvari potpuno jasnije


Elem,u zadnje vreme igram Rick Dangerous 1.Da li je neko uspeo da obrne igru bez trainera? Mislim ako jeste,svaka mu cast!
Elvir je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Elvir na korisnoj poruci:
Aulbat (9.12.2012), DragonSlayer (9.12.2012)
Stara 9.12.2012, 12:14   #235
DragonSlayer
Starosedelac
 
Član od: 30.4.2006.
Poruke: 1.241
Zahvalnice: 613
Zahvaljeno 264 puta na 174 poruka
Određen forumom Re: C-64 igre

GagiPappa, nije to ništa neobično, svi smo imali svoj svet.

Ja sam za Pirates! iz geografskog atlasa precrtao karibe, i obeležavao svaki grad, i pisao pored šta gde kako, i služila mikao orijentir ...

I posle kažu štetne igre, a ja pre pored njih naučio da gledam u kartu, nego što je to bilo u programu za školu. I korišćenje radara u ELITE, sve to jepomoglo ta orijentaciju u prostoru ...
DragonSlayer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.12.2012, 23:30   #236
Elvir
Starosedelac
 
Član od: 6.5.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.056
Zahvalnice: 1.039
Zahvaljeno 991 puta na 624 poruka
Određen forumom Re: C-64 igre

U Nemackoj je pre neki dan odrzan skup Commodore fanova.

Cool video

Video
Elvir je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Elvir na korisnoj poruci:
Nergal (16.12.2012), pedjosav (15.12.2012)
Stara 22.12.2012, 15:27   #237
Elvir
Starosedelac
 
Član od: 6.5.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.056
Zahvalnice: 1.039
Zahvaljeno 991 puta na 624 poruka
Određen forumom Re: C-64 igre

Sa "malim" zakasnjenjem,pazarih danas decembarski SK.

Oggy,svaka cast za Terrys Big Adventure !
Elvir je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Elvir na korisnoj poruci:
Oggy (22.12.2012)
Stara 23.12.2012, 22:10   #238
Elvir
Starosedelac
 
Član od: 6.5.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.056
Zahvalnice: 1.039
Zahvaljeno 991 puta na 624 poruka
Određen forumom Re: C-64 igre

Danas sam malo odlucio da se podsetim Boulder Dash-a 2. S obzirom da sam ga kao klinac slabije igrao jer sam bio malo glup za njega.Ustvari igrao sam ga ali i bez nekog narocitog progresa. Sada kao mator ,stvari su malo drugacije

Kakva je to doza zaraze narocito kada pokusavas da izucavas nivoe,odredjene zeznute tacke a vreme ti leti te moras misliti "100 na sat".Ako se desi neki problem koji ne znam resim,malo odmorim ,pa se opet vratim igri..i tako ceo vikend! Trudim se da sto manje gledam YT zarad resenja pa i ako sam prinudjen na to opet pokusavam da neku deonicu odradim na neki drugaciji,"svoj" nacin.

Boulder dash : Masterpiece i igra za sva vremena ,defintivno!
Elvir je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Elvir na korisnoj poruci:
Aulbat (24.12.2012), Oggy (24.12.2012)
Stara 27.12.2012, 23:13   #239
Elvir
Starosedelac
 
Član od: 6.5.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.056
Zahvalnice: 1.039
Zahvaljeno 991 puta na 624 poruka
Određen forumom Re: C-64 igre

Oni se vracaju...jachi nego ikad!

(Samo da napomenem da ovako bombastican naslov ovog mog posta nema nikakve veze sa Miletom Kiticem i Juznim vetrom )

Naime,C64 scena u svetu je u poslednjih dana poprlicno "uzdrmana" jer je pocela da kruzi vest da su nekadasnji programeri iz doba komercijalne Commodore/Amiga scene ,odgovornih za mnoge fenomenalne naslove poput Last ninja 3,Turbo Charge,Ruffn Tumble..odlucili da se vrate "svom starom zanatu iz mladjih dana" i da podare nastavak pucacke sage zvana Armalyte na C64.

U pitanju su Dan Phillips i Rob Levy,coderi iz zlatnog doba gaminga u Evropi,kada je "debeljko"palio i zario,kada su se igre pravile i igrale sa mnogo vise strasti i ljubavi.Sada posle 20 i kusur godina kako sami kazu " Sa mnogo vise iskustva i znanja" imaju jarku zelju urade nastavak pucacine iz 1988 godine.

Armalyte 2 bi trebalo da spoji sve ono sto je imao Mayhem in monsterland ,kao mozda poslednja "High water quality game" na debelom,1993 godine.Sada,tacno posle 20 godina,nadamo se jednom vrhunskom naslovu,potpisan od strane dva coveka koji su sa svojih 17-18 godina napravili remek delo zvano Armalyte i podigli C64 nivo gaminga na jos veci nivo.

Oko tehnickih detalja se ne zna puno.Velike su sanse da ce se igra distributirati na ketridzu kao Prince of Persia,sto ce im verovatno dosta pomoci oko samog pakovanja i ubacivanju nekih "svezih" rutina.No ,ostaje da se vidi razvoj dogadjaja a mi real C64 fanovi ,da drzimo palceve i verujemo u pravi ishod

Evo kako je to izgledalo 1988 godine.Moze li C64 jos vise od ovoga?

Armalyte

Poslednja ispravka: Elvir (27.12.2012 u 23:29)
Elvir je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku Elvir na korisnoj poruci:
Aulbat (29.12.2012), Nergal (1.1.2013), pedjosav (29.12.2012)
Stara 29.12.2012, 1:17   #240
pedjosav
Starosedelac
 
Član od: 17.5.2008.
Poruke: 1.474
Zahvalnice: 1.102
Zahvaljeno 608 puta na 453 poruka
Određen forumom Re: C-64 igre

Kažu da je Zdravko Čolić u nekoj reklami rekao :"Ja tu ništa ne bih dirao".
Ne gledam TV pa se pitam- možda je to bila reklama za ovu igru ?
pedjosav je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku pedjosav na korisnoj poruci:
Aulbat (29.12.2012)
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
"Qzmizam" - Da li su igre umetnost? iurisvulgaris „Ja, igrač!” 590 7.12.2012 23:33
Nezvanično SR glasanje za igre godine Carnex O igrama uopšte 34 29.12.2010 15:47
Ultimate Fight igara - prva sezona Patton O igrama uopšte 102 9.5.2009 0:08
Video igre - uticaj na mlade i još ponešto Nenad Stevanović O igrama uopšte 116 10.3.2009 0:04
Najbolje igre 2006. godine Nenad Vasovic Tekstovi u SK 73 1.7.2007 16:22


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 20:54.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com