Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Run > Zaštita
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Zaštita Virusi, anti-virus programi, firewall...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 28.8.2012, 19:24   #41
Aleksandar1987
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.1.2007.
Poruke: 4.086
Zahvalnice: 388
Zahvaljeno 462 puta na 304 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Aleksandar1987 Slanje poruke preko Skypea korisniku Aleksandar1987
Određen forumom Re: AVG Internet Security 2012, AVG Anti Virus 2012

Citat:
bravodenisu kaže: Pregled poruke
Hteo sam i ja da pitam ima li leka protiv one male reklame dole sto se stalno pojave???Ili nisu te reklame od AVG-a?
Inace koristim besplatnu verziju 2012 i nasao mi je nekoliko opasnih stetocina sto AVIRA,Avast,Nod,Panda i jos neke nisu. Sa AVG ruku na srce ja sam zadovoljan jos ako bi mogao da se iskljuci reklame bilo bi odlicno.
Ne usporava mi sistem ide mi sasvim solidno. Ovih dana sam probao vise antivirusa.
Svaki dan se bakcem sa nekim Antivirusom i ostao sam pri free AVG-u zajedno sa "AVG PC Tuneup". I naravno u kombinaciji sa "Super Anti Syware Pro", "Malwarebytes-AntiMalware Pro" i CCleaner.A posto racunar koristi i stotine gimnazijalaca koji ubode svi nihove (fleske) sa namernim ili ne-namernim virusima stavio kao USB zastitu i programe "USB Disk Security","MCShield" i "Ninja Pendisk" zbog startup i naravno ukljucio i skeniranje u AVG pri ubacivanje USB-a.Cak sam razmisljao ubaciti i "PandaUSB-Vaccine" ali nisam.
Testiramo vec dva dana ubacivanjem virusa svuda po njemu i kroz Lan-Mrezu i preko Emajla i sa CDa i u USB Flash i ni jedan virus nije prosao a da ne bude pronadjen i unisten.
Videcemo kad pocinje skola i kad donesu deca mnogo novije i snaznije i bolje viruse i stetocine kako ce onda proci.
Mogao si jos neki program da ubacis, mislim da je to jako slaba zastita.
Aleksandar1987 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Aleksandar1987 na korisnoj poruci:
bravodenisu (16.1.2015)
Stara 28.8.2012, 21:25   #42
bravodenisu
Član
 
Član od: 26.4.2012.
Lokacija: Banat
Poruke: 52
Zahvalnice: 77
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Post Re: AVG Internet Security 2012, AVG Anti Virus 2012

Jeste ocistio sve repove obavezno svaki put. Ide sve lepo i brzo osim eto tu reklamica koji mi skacu nekoliko puta ali OK pravim se da ih ne vidim. Inace kao optimizaciju sistema koristim samo "WinASO Register Optimizer"
Nadam se da je dobro sto ja koristim ali vidim da dosta dobro odbranjuje za sad i ne trosi rese to mi znaci.
Pa moram zastitu kazem zbog dece jer donesu razne crvice viruse stetocine koje nikad cuo za takve a neki i namerno hoce da inficira najopasnim virusima da bi pokvario sistem pa eto za sad ovo mi se pokaze kao dobro. Inace probacu kasnije i "Microsoft Security Essentials" jer su sve legalni Windowsi pa cu probati i to mozda sa drugim kombinacija ali prco cu sacekati ovu da vidim koliko izdrzi jer do sada svaki put su bili pobednici srednjoskolci i uspeli da uniste za kratko vreme svaki sistem toliko jako da jedva uspevaju racunari da se gase ili idu ko babe. Sad je dosao na red i ovaj AVG free koji nadam se bice malo bolji.
Avira mi se pokazala dobra do pre tri meseca kad sam primetio da popusta viruse samo tako. Norton preterano opterecuje NOD vise nije uopste dobar i tako redom.
Verovatno vi znate vise sa ovim programima pa naucite me da li je dobro tako ili ima jos neke cake ili bilo sta.
Inace Autorun i auto play i jos neke opcije sve iskljucio.

Poslednja ispravka: bravodenisu (28.8.2012 u 21:37)
bravodenisu je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.8.2012, 23:09   #43
Aleksandar1987
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.1.2007.
Poruke: 4.086
Zahvalnice: 388
Zahvaljeno 462 puta na 304 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Aleksandar1987 Slanje poruke preko Skypea korisniku Aleksandar1987
Određen forumom Re: AVG Internet Security 2012, AVG Anti Virus 2012

Preterao si sa programima. Probaj Kaspersky Internet Security 2013, MCshield za fleske i to je to. A povremeno skeniras sa AntiSuperSpyware. Nista vise ti i ne treba. Probaj to pa javi. A ovo za repove nije upuceno tebi.
Aleksandar1987 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Aleksandar1987 na korisnoj poruci:
bravodenisu (16.1.2015)
Stara 29.8.2012, 13:46   #44
bravodenisu
Član
 
Član od: 26.4.2012.
Lokacija: Banat
Poruke: 52
Zahvalnice: 77
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: AVG Internet Security 2012, AVG Anti Virus 2012

Da za delice repove koje su ostali misleci od drugih antivirusa posle sam video da nije bilo upuceno meni. Prvo da vidim kratko vreme koliko ovo moje stiti jer je to sve besplatno pa ako nadjem negde i besplatni KIS (Kasperski) Rado cu probati i njega samo vec sam ga tri godine izbegavao jer malo zbog potrosene memorije a malo i zbog placenja licence. Ako negde nadjem besplatno bar oko 6 meseci odmah bice instaliran i testiran. Pa makar i stalno menjanje kljuceva ako toliko vredi nije mi problem...
bravodenisu je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Universal Virus Sniffer (free, anti 0-day malware) ZoNi Zaštita 1 9.5.2011 8:51
Trueport anti virus 2010 detection 100% wog326 Zaštita 5 14.11.2010 14:54
online anti virus scan wog326 Zaštita 11 4.9.2010 18:33
Koji anti virus za vistu? LoMi Zaštita 18 15.4.2008 11:06
Problemi posle reinstalacije Kaspersky Internet Security 7 Hellraiser Kvarovi 0 1.9.2007 17:48


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 22:34.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com