Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre

Mrežne igre Multi-player igre

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 13.8.2014, 22:52   #5061
Ekiman
Starosedelac
 
Član od: 17.11.2006.
Lokacija: Sombor/Novi Sad
Poruke: 1.991
Zahvalnice: 676
Zahvaljeno 273 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: Dota 2

Citat:
jaomile kaže: Pregled poruke
Pa i rekli su da traje do kraja TI4. Svima je nestao.
Wtf nigde nisam procitao da su to rekli I ne razumem zasto to ne bi moglo da traje vecno...RIP OFF
Ekiman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.8.2014, 23:34   #5062
Smrtonosna Šorka
Veteran
 
Član od: 11.5.2014.
Poruke: 574
Zahvalnice: 104
Zahvaljeno 43 puta na 32 poruka
Određen forumom Re: Dota 2

Ma beži i ja sam besan na matchmaking, ok ako sam ja noob, neka sam i jesam, ali ne može brate da u poslednja 4 dana imam 15 poraza i 3 pobede.
Ako ja ne znam, kako bre ne dobijem nekog ko super zna, ili kako ja danas dobijem abadona i trax koji pitaju šta se pravi i koje magije da uzimaju.
Ali nije problem jedan meč, kažem lepo možda ja ne znam ali ubaci i njima nekog da ne zna...
Smrtonosna Šorka je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.8.2014, 8:27   #5063
Aleksandar_021
Član
 
Član od: 14.7.2010.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 255
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 17 puta na 11 poruka
Određen forumom Re: Dota 2

Citat:
Smrtonosna Šorka kaže: Pregled poruke
Ma beži i ja sam besan na matchmaking, ok ako sam ja noob, neka sam i jesam, ali ne može brate da u poslednja 4 dana imam 15 poraza i 3 pobede.
Ako ja ne znam, kako bre ne dobijem nekog ko super zna, ili kako ja danas dobijem abadona i trax koji pitaju šta se pravi i koje magije da uzimaju.
Ali nije problem jedan meč, kažem lepo možda ja ne znam ali ubaci i njima nekog da ne zna...
Iz ovog razloga sam i prestao da igram...Niko iz drustva ne igra dvojku, svi su jos uvek na Warcraftu. Nemam s kime da igram, dobijam 4 kretena u timu...imam 200 miliona usera, i na svakom 20 izgubljenih i 5 pobeda. Jako gubim zivce zbog igre
Aleksandar_021 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.8.2014, 11:22   #5064
Aelos03
Veteran
 
Član od: 10.6.2012.
Poruke: 540
Zahvalnice: 96
Zahvaljeno 69 puta na 55 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Aelos03
Određen forumom Re: Dota 2

Citat:
Aleksandar_021 kaže: Pregled poruke
Iz ovog razloga sam i prestao da igram...Niko iz drustva ne igra dvojku, svi su jos uvek na Warcraftu. Nemam s kime da igram, dobijam 4 kretena u timu...imam 200 miliona usera, i na svakom 20 izgubljenih i 5 pobeda. Jako gubim zivce zbog igre
Ja ne znam sta vi ocekujete od mm-a nema teorije da ob proceni pravi skill uglavnom gleda broj partija i mmr. Ako zelite malo bolje partije onda ranked je resenje. Ima puno ljudi koji igraju pa upoznaj neke i igraj sa njima i onako je lepse kad imas drustvo.
Aelos03 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.8.2014, 15:04   #5065
Smrtonosna Šorka
Veteran
 
Član od: 11.5.2014.
Poruke: 574
Zahvalnice: 104
Zahvaljeno 43 puta na 32 poruka
Određen forumom Re: Dota 2

Pa u suštini i ne očekujem od mm-a ništa, pogotovo kada sam na dota 2 wiki video da cilj sistema je da se ima 50-50 i da se u tom rasponu nalazi najveći broj igrača, tako da meni poslednjih dana sa 60% win, lagano pada na 50%.
A neće biti da sam baš toliko očajniji nego pre, mada je jedno objašnjenje to da sada imam 150 mečeva, pa kao sada dobijam likove od 500+ mečeva, što opet naravno ne znači da je vešt, ali 500+ mečeva je 500+ mečeva, naučio je dovoljno.
Igram i sa drugom, to mi je malo bolji mmr, kao party, ali i sa njim sam dosta izgubio poslednjih dana.

Btw bacih malo pogled na yt kako singsing igra, (dobro poređenje je smešno) ali čoveče šta god da uzme pa on do 6lvl već se naubija ko ja za ceo meč, a igra ranked verovatno sa high mmr, doduše igra i on party vidi se, ali kako je to milina gledati njemu sve nekako laganica ide, sve procenjuje...ma zna znanje
A sve to ej samo 4 fun, zezanje, smeje se, psuje, i greši ali i gazi usput.
Smrtonosna Šorka je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.8.2014, 15:30   #5066
Aelos03
Veteran
 
Član od: 10.6.2012.
Poruke: 540
Zahvalnice: 96
Zahvaljeno 69 puta na 55 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Aelos03
Određen forumom Re: Dota 2

Citat:
Smrtonosna Šorka kaže: Pregled poruke
Pa u suštini i ne očekujem od mm-a ništa, pogotovo kada sam na dota 2 wiki video da cilj sistema je da se ima 50-50 i da se u tom rasponu nalazi najveći broj igrača, tako da meni poslednjih dana sa 60% win, lagano pada na 50%.
A neće biti da sam baš toliko očajniji nego pre, mada je jedno objašnjenje to da sada imam 150 mečeva, pa kao sada dobijam likove od 500+ mečeva, što opet naravno ne znači da je vešt, ali 500+ mečeva je 500+ mečeva, naučio je dovoljno.
Igram i sa drugom, to mi je malo bolji mmr, kao party, ali i sa njim sam dosta izgubio poslednjih dana.

Btw bacih malo pogled na yt kako singsing igra, (dobro poređenje je smešno) ali čoveče šta god da uzme pa on do 6lvl već se naubija ko ja za ceo meč, a igra ranked verovatno sa high mmr, doduše igra i on party vidi se, ali kako je to milina gledati njemu sve nekako laganica ide, sve procenjuje...ma zna znanje
A sve to ej samo 4 fun, zezanje, smeje se, psuje, i greši ali i gazi usput.
Cela poenta oko 50% je da ti ako si dobar zadrzaces win rate. Jer mozes da zamislis da neko recimo ko ima 1000+ napravi novi acc bez tog sistema moze opisteno da nabaci ogroman win rate(moze i sad ali mnogo teze).tako da u sustini system trazi koj ti pravi mmr i sad ako odrzavas 50% tu si gde treba. I naravno kad postanes bolji povrca ti se mmr pa se ponovo stabilizuje.
Aelos03 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.8.2014, 23:46   #5067
nexexcalibur
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.725
Zahvalnice: 1.639
Zahvaljeno 3.775 puta na 1.843 poruka
Određen forumom Re: Dota 2

Citat:
Smrtonosna Šorka kaže: Pregled poruke
Pa u suštini i ne očekujem od mm-a ništa, pogotovo kada sam na dota 2 wiki video da cilj sistema je da se ima 50-50 i da se u tom rasponu nalazi najveći broj igrača, tako da meni poslednjih dana sa 60% win, lagano pada na 50%.
A neće biti da sam baš toliko očajniji nego pre, mada je jedno objašnjenje to da sada imam 150 mečeva, pa kao sada dobijam likove od 500+ mečeva, što opet naravno ne znači da je vešt, ali 500+ mečeva je 500+ mečeva, naučio je dovoljno.
Igram i sa drugom, to mi je malo bolji mmr, kao party, ali i sa njim sam dosta izgubio poslednjih dana.

Btw bacih malo pogled na yt kako singsing igra, (dobro poređenje je smešno) ali čoveče šta god da uzme pa on do 6lvl već se naubija ko ja za ceo meč, a igra ranked verovatno sa high mmr, doduše igra i on party vidi se, ali kako je to milina gledati njemu sve nekako laganica ide, sve procenjuje...ma zna znanje
A sve to ej samo 4 fun, zezanje, smeje se, psuje, i greši ali i gazi usput.
Naravno kad se lik ispraksovao na starcraftu, dota mu sad dodje limunadica...a sto psuje kao kocijas xd
nexexcalibur je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.8.2014, 12:42   #5068
Smrtonosna Šorka
Veteran
 
Član od: 11.5.2014.
Poruke: 574
Zahvalnice: 104
Zahvaljeno 43 puta na 32 poruka
Određen forumom Re: Dota 2

ma psuje ali više iz sprdnje, nije to ništa posebno, Notail se više gubi, ono čak da me glava zaboli od lupanja gluposti pa odmah gasim
Kako igra Tinkera majko mila, on jeste šablonski heroj, ali opet, pomisli čovek da je to lagano i onda uzmeš Tinkera i nafidaš ahahha
Smrtonosna Šorka je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.8.2014, 22:05   #5069
Aurum23
Član
 
Član od: 19.2.2012.
Lokacija: Sombor
Poruke: 130
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 6 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: Dota 2

Da li je neko od vas imao iskustva da mu hakuju nalog i onda da mu ga steam support vrati? Ja sam ovih dana baš bio aktivan an jednom dota-trade sajtu i pribavio odličnih i vrednih itema i naseo na to da se prijavim na pogrešan link i tu mi dobije šifru i sve. Ali ja i dalje imam pristup mejlu, doduše on je stavio neki svoj. Otvorio sam ticket na steam supportu, imam i product code i znam sve u vezi mog naloga i da li postoji mogućnost da mi ga vrate?
Aurum23 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.8.2014, 22:10   #5070
jaomile
Veteran
 
Član od: 20.11.2011.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 626
Zahvalnice: 190
Zahvaljeno 174 puta na 111 poruka
Određen forumom Re: Dota 2

Ja koliko znam da Steam Support vrati iteme samo jednom ako na to mislis (tj ako ti je uzeo sve item-e, oni ce sve vratiti ali ako ti se to ponovo desi nece). Nalog ces dobiti nazad sigurno. I pazi gdje se logujes, najcesce link bude slican steamcommunity.com kao npr steamcornmunity.com pa ne vidis razliku na prvu.
jaomile je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.8.2014, 22:21   #5071
Keki
Veteran
 
Član od: 16.10.2008.
Lokacija: Odžaci ಠ_ಠ
Poruke: 640
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 280 puta na 127 poruka
Određen forumom Re: Dota 2

A Steam guard? Džabe mu da zna tvoj login info ako ti nije hakovao e-mail, jer je potrebno da unese onaj kod od 5 slova da bi ušao sa druge mašine. A ako si ga isključio, pa uključi ga ludače. Ne gasite taj guard ljudi, nikad ali nikad. Vratiće ti verovatno nalog, al pazite pobogu, ako nije gore secure link, i nije uključen guard, nema šta da kucate podatke tek tako. Pecaju vas na glupost.
Keki je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.8.2014, 22:27   #5072
NIKOLA94s
Član
 
Član od: 30.5.2010.
Poruke: 409
Zahvalnice: 83
Zahvaljeno 41 puta na 39 poruka
Određen forumom Re: Dota 2

Ma pustite to... al sam odigrao game malocas preko 1h.... Carry sa supportom
http://prntscr.com/4ds5us
NIKOLA94s je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.8.2014, 21:39   #5073
Nigguh
Novi član
 
Član od: 25.2.2011.
Poruke: 28
Zahvalnice: 25
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Dota 2

Moj drugar je kupio nov komp i monitor 23,5 incha. I, posto je celog zivota igrao na 1024 rezoluciji (i dotu keca i dotu2) na onom crt monitoru, sad mu je nezgodno da se navikne na widescr. Uglavnom, video je npr. da dosta pro CS:GO igraca igra na toj rezoluciji sa black bars sa strane.
On se pita da li je to moguce u doti 2 da se namesti ako me razumete?
Dakle, 4:3 onaj ratio, a ne 16:9 ili kako vec...
Nigguh je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.8.2014, 22:04   #5074
nexexcalibur
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.725
Zahvalnice: 1.639
Zahvaljeno 3.775 puta na 1.843 poruka
Određen forumom Re: Dota 2

Citat:
Nigguh kaže: Pregled poruke
Moj drugar je kupio nov komp i monitor 23,5 incha. I, posto je celog zivota igrao na 1024 rezoluciji (i dotu keca i dotu2) na onom crt monitoru, sad mu je nezgodno da se navikne na widescr. Uglavnom, video je npr. da dosta pro CS:GO igraca igra na toj rezoluciji sa black bars sa strane.
On se pita da li je to moguce u doti 2 da se namesti ako me razumete?
Dakle, 4:3 onaj ratio, a ne 16:9 ili kako vec...
Pa ako vec ne moze (a bolje mu je da igra widescreen, naviknuce se brzo) samo u opcijama stavi aspect ratio 4:3 i neka izabere najvecu ponudjenu rezoluciju. Meni na 22 inca je 1280x1024. Sasvim je moguce da ce imati black bars i gore i dole, jer je monitor verovatno full hd
nexexcalibur je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku nexexcalibur na korisnoj poruci:
Nigguh (19.8.2014)
Stara 20.8.2014, 9:07   #5075
Aelos03
Veteran
 
Član od: 10.6.2012.
Poruke: 540
Zahvalnice: 96
Zahvaljeno 69 puta na 55 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Aelos03
Određen forumom Re: Dota 2

Citat:
Nigguh kaže: Pregled poruke
Moj drugar je kupio nov komp i monitor 23,5 incha. I, posto je celog zivota igrao na 1024 rezoluciji (i dotu keca i dotu2) na onom crt monitoru, sad mu je nezgodno da se navikne na widescr. Uglavnom, video je npr. da dosta pro CS:GO igraca igra na toj rezoluciji sa black bars sa strane.
On se pita da li je to moguce u doti 2 da se namesti ako me razumete?
Dakle, 4:3 onaj ratio, a ne 16:9 ili kako vec...
Ja sam ima isti problem kad sam se prebacio na 23 i bilo je tesko da se naviknem posto nisam mogao da igram kao pre ali sam se navikao brzo. Mislim da nema razloga da se zadrzava na niskim rezolucijama. Ja sad ne bih mogao da se vratim na nisku rezoluciju jer je ogroman downgrade. A ako bas mora tu rezolucuju ima sve u opcijama.
Aelos03 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.8.2014, 14:23   #5076
jonathan
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.11.2006.
Poruke: 5.187
Zahvalnice: 948
Zahvaljeno 1.398 puta na 678 poruka
Određen forumom Re: Dota 2

Citat:
Nigguh kaže: Pregled poruke
Moj drugar je kupio nov komp i monitor 23,5 incha. I, posto je celog zivota igrao na 1024 rezoluciji (i dotu keca i dotu2) na onom crt monitoru, sad mu je nezgodno da se navikne na widescr. Uglavnom, video je npr. da dosta pro CS:GO igraca igra na toj rezoluciji sa black bars sa strane.
On se pita da li je to moguce u doti 2 da se namesti ako me razumete?
Dakle, 4:3 onaj ratio, a ne 16:9 ili kako vec...
To sto on hoce je isto da fizički na monitoru zalijepis levu i desnu stranu da napravis 4:3 format. Ne vidim zasto je benifit imati manji ugao gledanja. A CS igraci su full of shit. Cim podju pricati o 200 FPS na 60Hz monitorima znas koliko je sati.

Ali da ne idem u off, moze dobiti 4:3 format u window modu ali opet kazem, ne vidim koji je benifit manje slike.
jonathan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.8.2014, 14:42   #5077
wolf88
Veteran
 
Član od: 8.5.2009.
Lokacija: Ub/Beograd
Poruke: 1.017
Zahvalnice: 392
Zahvaljeno 528 puta na 225 poruka
Određen forumom Re: Dota 2

Citat:
jonathan kaže: Pregled poruke
To sto on hoce je isto da fizički na monitoru zalijepis levu i desnu stranu da napravis 4:3 format. Ne vidim zasto je benifit imati manji ugao gledanja. A CS igraci su full of shit. Cim podju pricati o 200 FPS na 60Hz monitorima znas koliko je sati.

Ali da ne idem u off, moze dobiti 4:3 format u window modu ali opet kazem, ne vidim koji je benifit manje slike.
Ne vidim sta ti je tu cudno?
Ili nisi probao ili stvarno ne vidis razliku izmedju 60, 120, ili 200+ u CS-u ili vecini MP FPS igara koje sam ja u zivotu igrao a lista je podugacka.
Sta, ljudsko oko ne moze da vidi preko 10 fpsa, monitor ne moze da prikaze preko 60 i te fore? Nema to veze sa ljudskim okom i sirom iz Paname vec sa ponasanjem igre u zavisnosti od broja fps-a tj. veca je fluidnost i manji input lag.
Naravno, 120Hz monitori imanju prednost jer je fluidnost veca, ali daleko od toga da na 60Hz monitoru ne moze da se primeti razlika preko 60 fps-a.....

A manji ugao gledanja nema neki benefit, sve je stvar navike i preferencije. Ja samo CS igram na 4:3 i manjoj rezoluciji zbog veceg fps-a a i nekako sam se navikao.
wolf88 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.8.2014, 15:13   #5078
jonathan
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.11.2006.
Poruke: 5.187
Zahvalnice: 948
Zahvaljeno 1.398 puta na 678 poruka
Određen forumom Re: Dota 2

Citat:
wolf88 kaže: Pregled poruke
... Ja samo CS igram na 4:3 i manjoj rezoluciji zbog veceg fps-a a i nekako sam se navikao.
Kao sto rekoh, CS igraci su full of shit. Pogledaj gsync, vsync i slicne tehnologije kako uopste rade pa ce ti mozda biti jasno zasto 60Hz monitori ne mogu da izbace vise od 60 slika a inputlag se iskljucivo veze za ono sto vidis, tako da 240 FPS i 60 FPS lokanih kroz config nece biti razlike. Ako lokas 120 FPS biti ce isto kao sa 60 jer vidis svaki drugi frejm.

Ono sto stvara input lag kod nekih enginea jeste slaba konfiguracija pa i ako baca oko 60 i sitno preko, moze biti inputlaga u igi kao sto sam ja primjetio. Npr u svakoj igri na svakom racunaru primjetim inputlag kada je ukljucen AA bez obzira imao 40 ili 80 FPS. Tada smanjis detalje i inputlag nestaje ali ne zato sto imas milion FPS vec zato sto je rendanje manje. U igrama kojima mozes baciti preko 100 i nemati input lag je bolje isti zakljucati na 60 i dobit ce se isto odziv sali fluidniju sliku (ne preko vsync vec kroz config, ako ne smeta tering). Inputlag detektujemo od pomjeranja misa do onoga sto vidim ona ekranu, a to je FPS.

60Hz monitor moze prikazati najviše 60 slika. Zakon fizike ne dozvoljava da moze vise, ne znam drugacije kako da objasnim. Ovo ti moze potvrditi svaki dip el. tehničar koji zna struku. Placebo je gadna stvar, zar ne ?

BAci malo pogled na stivo, reflreš rejt i sihronizaciju FPS-a sa hercima za najveci prikaz slika. Nece ti skoditi.

Suma sumarum. Da li neke igre imaju mani lag na 200 FPS od nadjidjane grafike i na 70 FPS ? DA. Ali ne zbog FPS-a vec zbog uklonjene grafike. I t uje cijela bajka CS igraca koji misle da inputlag nestaje zbog veceg FPS-a pa prebace na 120x240 rezolucije (i onda se jos ufuraju da vide svih 50000 FPS). NE. Input lag nestaje zbog manje rendane grafike a da malo mucnu glavom, stavili bi lock na 60 FPS i imali najbolje iskustvo. I da ne bude ljudsko oko ovo ono.. ljudsko oko primjeti frejm na klipu od 220 FPS, testirano.. jedan jedini frem tako da je to i dalje nepoznanica, koliki je max cap za covjka ali monitori su ti koji su limitirani. Ako radi na 1Hz ti ces vidjeti jednu sliku p osekundi ma koliko FPS imao.

Izvinjavam se na oftopicu.

Poslednja ispravka: jonathan (20.8.2014 u 15:21)
jonathan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku jonathan na korisnoj poruci:
Game fever (20.8.2014)
Stara 20.8.2014, 15:20   #5079
wolf88
Veteran
 
Član od: 8.5.2009.
Lokacija: Ub/Beograd
Poruke: 1.017
Zahvalnice: 392
Zahvaljeno 528 puta na 225 poruka
Određen forumom Re: Dota 2

Citat:
jonathan kaže: Pregled poruke
Kao sto rekoh, CS igraci su full of shit. Pogledaj gsync, vsync i slicne tehnologije kako uopste rade pa ce ti mozda biti jasno zasto 60Hz monitori ne mogu da izbace vise od 60 slika a inputlag se iskljucivo veze za ono sto vidis, tako da 240 FPS i 60 FPS lokanih kroz config nece biti razlike. Ako lokas 120 FPS biti ce isto kao sa 60 jer vidis svaki drugi frejm.

Ono sto stvara input lag kod nekih enginea jeste slaba konfiguracija pa i ako baca oko 60 i sitno preko, moze biti inputlaga u igi kao sto sam ja primjetio. Npr u svakoj igri na svakom racunaru primjetim inputlag kada je ukljucen AA bez obzira imao 40 ili 80 FPS. Tada smanjis detalje i inputlag nestaje ali ne zato sto imas milion FPS vec zato sto je rendanje manje. U igrama kojima mozes baciti preko 100 i nemati input lag je bolje isti zakljucati na 60 i dobit ce se isto odziv sali fluidniju sliku (ne preko vsync vec kroz config, ako ne smeta tering). Inputlag detektujemo od pomjeranja misa do onoga sto vidim ona ekranu, a to je FPS.

60Hz monitor moze prikazati najviše 60 slika. Zakon fizike ne dozvoljava da moze vise, ne znam drugacije kako da objasnim. Ovo ti moze potvrditi svaki dip el. tehničar koji zna struku. Placebo je gadna stvar, zar ne ?

BAci malo pogled na stivo, reflreš rejt i sihronizaciju FPS-a sa hercima za najveci prikaz slika. Nece ti skoditi.

Izvinjavam se na oftopicu.
Nema tu nikakvog placeba, daj mi igru sa 60 fps i daj mi igru sa 120 na 60Hz monitoru bez da pise koliko ima fps bez greske mogu da prepoznam ogromnu razliku 100 od 100 puta.
Jos ces da me ubedis da je bolje da ukljucim vsync u MP FPS-u nego da imam oko 150 fpsa koliko imam sad
4:3 ratio ponavljam nema nikakve veze, stvar preferencije, sta si se uhvatio za to!
Jesi majstor, ne smanjuje se input lag zbog veceg fpsa vec zbog slabije grafike. Nije sija nego vrat. Meni broj fps-a ispisan na ekranu nista ne znaci, ja hocu fluidnu igru, i zato smanjujem detalje i rezoluciju, kao i svaki iole iskusan igrac.

Uostalom ovo je toliko preglabana tema da se na kraju svede na to da li ti vidis tu razliku ili ne vidis, ima cak i jedan test pa probaj i vidi koliko si osetljiv na input lag - https://docs.google.com/file/d/0B5jy...IwWkZtNHc/edit Rekao bih da je tebi potpuno svejedno posto bi ti igrao sa VSyncom...
wolf88 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.8.2014, 15:23   #5080
jonathan
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.11.2006.
Poruke: 5.187
Zahvalnice: 948
Zahvaljeno 1.398 puta na 678 poruka
Određen forumom Re: Dota 2

Procitaj ponovo nece ti skoditi. 60 FPS i 120 FPS na 60 Hz monitoru daju 60 slika po sekundi. Na 120 vidis svaku drugu. Zakon fizike ne dozvoljava drugacije. Procitaj nesto i procitaj dvaput post a ne meni uvaljivati u usta ono sto sam negirao, vsync koji stvara input lag je smeće ali eto. Argumentovano izokrenes pa ispade da preporucujem vsync.

Ali procitaj zasto i kako vsync radi pa ce ti ta magija iz glave mozda nestati. Kako sam i rekao, kada zbog manjih grafičkih postavki nestaje inputlag, dize se FPS, logicno i onda misle da zbog veceg FPS-a nestaje lag. Andersonove bajke. Nista vise.
jonathan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
dota2 steam pomoc upitnik

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
DotA 2 za linux maxx10 Slobodni softver 29 28.9.2014 1:49
NVIDIA GeForce kup - DOTA 2 takmičenje Kole Dešavanja i događaji 5 25.12.2013 22:46
Dota 2 - Dajem free key-eve Totti otpaTci 1 19.1.2013 0:24
DotA - Ranked gaming platform [4h]Zemunac Mrežne igre 7 18.11.2009 23:29
Izrada mapa: DotA Marvel comics edition Adonai037 Mrežne igre 5 1.8.2007 2:03


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 3:12.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com