Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre > MMORPG igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

MMORPG igre Massively multiplayer online role-playing games - WoW, Guild Wars, Eve Online, Age of Conan, Lineage, kao i mnoge druge...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 11.12.2008, 1:29   #5221
sasha vukelic
Banned
 
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: banjaluka
Poruke: 3.220
Zahvalnice: 278
Zahvaljeno 363 puta na 216 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
Nemanja_NS kaže: Pregled poruke
pa dobro...ti placaj ako oces, ja vala necu
preporucujem (ali najozbiljnije) da ni ne igras igru, jer na privatnom serveru neces dozivjeti ni 10% zadovoljstva koje igra pruza na originalu.

puno ces se vise zabaviti sa nekim besplatim mmo igrama, ili nekim gdje placas samo pravljenje accounta, a nema pretplate (npr. guild wars).

a to da li se isplati placati wow, ni u kom slucaju nemoj testirati na privatnim serverima, vec napravi trial account, koji je besplatan - sve sto treba da uradis je da odes na ovu stranicu i dalje ti je lako http://www.trywarcraft.com/
sasha vukelic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.12.2008, 2:11   #5222
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: WOW kutak

A sa trialom ne dobijas ni 10% od onoga sto ti cak i privatni pruza.Znaci najbolje idi odmah na original ili odmah na pirat.A za tebe Pavle mozda ipak bolje da ides na GW ipak wow nekako nije za tebe.Samo da mi objasnis ovo obradio si nexux i sve te ins a stavljas mace iz kare i to za spell power a ti si enc shaman?
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.12.2008, 2:26   #5223
TOTTFIROOB
Član
 
Član od: 6.6.2008.
Poruke: 185
Zahvalnice: 226
Zahvaljeno 46 puta na 26 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Malopre sam izlevelovao maina na 69, a posto jos nemam wotlk(najverovatnije cu da ispazarim za vikend) odlucio sam malo da koljem po bg-ovima... inace, ovo sto pisem nema veze s vezom, nego sam cisto hteo da stavim link za chara, da bi vi prokomentarisali da li valja ili ne
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Dragonblight&n=Thebeerlord
a za ime ne pitajte... nisam imao inspiraciju u tom trenutku :P
TOTTFIROOB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.12.2008, 2:31   #5224
Al3k5an9ar
Veteran
 
Član od: 9.6.2008.
Poruke: 707
Zahvalnice: 225
Zahvaljeno 160 puta na 99 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

ne razumem se u roguea ali nekako mi mali AP.. ne slusaj me nisam sa njima upoznat... e ljudi kako je lvlovati shadow priesta? hocu da mi on bude alt pa pitam da li je zanimljivo...

Poslednja ispravka: Al3k5an9ar (11.12.2008 u 12:32)
Al3k5an9ar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.12.2008, 6:06   #5225
Dr Zoidberg
Starosedelac
 
Član od: 6.1.2007.
Lokacija: Futurama
Poruke: 1.317
Zahvalnice: 406
Zahvaljeno 358 puta na 199 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
Cernobil kaže: Pregled poruke
Govoriti nekom da ide na orignal server i da privatne treba pogasiti je najgore licemerje. Pa svi ovde koriste piratski softver pocevsi od Windowsa pa nadalje... tako da....
Ne nego kad dodje neko i pocne da pricam kako ima brdo lvl 70 karaktera full t6 na tamo nekom privatom server, ubio dva moba dobio lvl 70, ubio dva boss-a [koja inace nisu skriptovana, tj najobicniji tank&spank] [a tek kako je aggro skriptovan to i ne zelim da pomisljam] i sad se on tu nesto sepuri...

GTFO !

P.S. ovo nema veze sa pricom dali je piratsko software dobar i dali ga svi trebaju koristiti itd...
Dr Zoidberg je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.12.2008, 7:45   #5226
Supreme.50
Veteran
 
Član od: 31.8.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 598
Zahvalnice: 122
Zahvaljeno 168 puta na 93 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Supreme.50
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
virtuoz pavle kaže: Pregled poruke
AAAAAAAA!
samo sto sam ukljuchio WoW ukucao password....i pise kako se mora jos uplatiti.Ujko je zakasnio....sta sad...
...a bas sam prichao o privatnim serverima (tj. kako su OK).Sam sam sebi izbaksuzirao...
Da li je neko zavrshio Nexus na heroic modu?Ja sam danas zavrsio ali na normal modu i bilo je kao da sam prelazio rfc sa 20lvl paladinom lol...
Jesi li razmisljao da ovo nije znak sa neba da treba da prestanes da igras???

Citat:
RUSuper kaže: Pregled poruke
Pa supreme je koliko ja znam presao sve ins u WotLK verovatno je i nex.
Sto mu govoris sad kad krene sa glupim pitanjima gg cekam pm inace bio sam oko 15 puta rukavice nisam dobio

Citat:
Cernobil kaže: Pregled poruke
Govoriti nekom da ide na orignal server i da privatne treba pogasiti je najgore licemerje. Pa svi ovde koriste piratski softver pocevsi od Windowsa pa nadalje... tako da....
Ja nemam nista piratsko na kompjuteru, sta sad? znaci ja smem??? a igram original ne zato da mi je epeen veci od ostalih nego zato sto je original igrica a pirat samo deo dela koji se ne update-uje, a i na originalu sam nacin placanja je retard & kid filter koji propusta samo igrace koji su spremni da plate za zadovoljstvo. I na kraju ja uopste ne placam wow, ne zelim da ga placam, lik iz danske mi placa vec 2 godine za dzabe, i kad on prestane prestacu i ja da igram, necu ici na privatni server uopste...
Odem kod druga, on u privatnom proba nesto (eksperimentise sa talentima i gemovima i gearom, sto se ne moze za dzabe na originalu), izadje na duel, dueluje maga, u sred duela mag mu poleti i iznukuje ga iz vazduha....wtf sta da necu to da igram? i ako je pricanje protiv pirata, tj protiv kradje tudje imovine i preprodavanja licemerje onda si ti . Jeste da su oni PUNI ali moras da razumes da je to njihovo... i ja bi se borio za svoju imovinu nije bitno ukrali mi 500 dinara ili 5 miliona evra...

I nemojte da nagadjate ako ne znate, ti nisi prvi koji prica u ime svih nas, ne secam se ko je navodio zasto ja igram igricu...pa sta ti znas??? nemamo mi svi iste razloge ako ti se ne svidja igrica nemoj da je igras, ako ti se ne svidja original idi procitaj pravila foruma i kad shvatis da je piraterija zabranjena, a ti lepo dodji ovde ponovo da nam se izvines sto nas nazvao licemerima i bezi sa foruma...
Supreme.50 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.12.2008, 9:36   #5227
sasha vukelic
Banned
 
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: banjaluka
Poruke: 3.220
Zahvalnice: 278
Zahvaljeno 363 puta na 216 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
RUSuper kaže: Pregled poruke
A sa trialom ne dobijas ni 10% od onoga sto ti cak i privatni pruza.Znaci najbolje idi odmah na original ili odmah na pirat.
naravno, ali je u pitanju drugacijih 10% - sa trialom imas pravo da levelujes do 20 (a profesije do 100) bez vecih ogranicenja koja su bitna za taj level - npr. da ne mozes koristiti AH, mailbox i trade channel - medjutim to sve sluzi ugl. za zgrtanje para, tako da iskustvo u level-ovanju prvih 20 levela ce biti prakticno isto na trialu i originalu.

prednost je sto trial naloga mozete napraviti beskonacno i samim tim probati svaku klasu i rasu, vidjeti koja vam najvise odgovara. oko lvl15-20 vec imate dobre instance (wailing caverns, deadmines, shadowfang keep) da vidite neke osnove klase u vase uloge, itd...
sasha vukelic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.12.2008, 10:46   #5228
Beast Master
Član
 
Član od: 16.10.2008.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 330
Zahvalnice: 34
Zahvaljeno 25 puta na 19 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Evo opet da napisem nesto na temu WoW-a
Sta sad svi govorite kako je piratski server glup itd...
Ja sam WoW poceo da igram pre 2-3 god na Dentargu pre TBC-a,ali tada sam bio noob kupili ja i buraz original acc i posle 1 meseca moj buraz ga dao nekom liku bla bla nije ni bitno.Tako da poenta ovoga je da 80% ljudi iz Srbije krene da igra na piratu pa predje na original...(jeste da sam ja krenuo na originalu ali sam prestao da igram posle mesec dana pa posle toga nisam igrao oko 2 god pa opet krenuo na piratu u Januaru 2008)
BTW juce sam kupio WoTLK 3.699,00 din u Games-u
Sad jos od keve da izgrbavim za Game card-ove i krecem na originalu
Ako neko zna neki dobar server koji je uravnotezen da nema previse Horde niti Alliance da je otprilike 50:50...?(a da je Normal da nije PvP ili PvE)
Dace bog puno Game Cardova za Srbiju puuuuuuuu daleko bilo da ih vise ne uvoze ipak to je najlaksi nacin placanja....

Poslednja ispravka: Beast Master (11.12.2008 u 11:06)
Beast Master je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.12.2008, 11:13   #5229
strajo
Starosedelac
 
Član od: 17.1.2008.
Poruke: 1.373
Zahvalnice: 152
Zahvaljeno 250 puta na 160 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku strajo
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
Ako neko zna neki dobar server koji je uravnotezen da nema previse Horde niti Alliance da je otprilike 50:50...?(a da je Normal da nije PvP ili PvE)
normal=Pve, ali to je IMO veoma glupo.... na pvp servere idi.

Citat:
Malopre sam izlevelovao maina na 69, a posto jos nemam wotlk(najverovatnije cu da ispazarim za vikend) odlucio sam malo da koljem po bg-ovima... inace, ovo sto pisem nema veze s vezom, nego sam cisto hteo da stavim link za chara, da bi vi prokomentarisali da li valja ili ne
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Dragonblight&n=Thebeerlord
a za ime ne pitajte... nisam imao inspiraciju u tom trenutku :
respecc na Muti...

Citat:
kako je lvlovati shadow priesta?
probao sam kod druga, neznam, dosadno nekako i monotono... barem meni

Citat:
A za tebe Pavle mozda ipak bolje da ides na GW ipak wow nekako nije za tebe.Samo da mi objasnis ovo obradio si nexux i sve te ins a stavljas mace iz kare i to za spell power a ti si enc shaman?
e.... nije ni Guild Wars lak a ni jednostavan..

a, pogledajte mu achievmente... samo je bio u : RageFire Chasm (XD), SH, Ramps, Blood Furnace, Underbog i MGT shto se tiche pre-wotlk... tu ja nigde ne vidim Archimondea ni Kaela u TKu ni Ilidana nishta shto je prichao lol
strajo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku strajo na korisnoj poruci:
Al3k5an9ar (11.12.2008), RUSuper (11.12.2008)
Stara 11.12.2008, 12:07   #5230
Insecticide
Veteran
 
Član od: 11.6.2007.
Lokacija: Beč
Poruke: 625
Zahvalnice: 239
Zahvaljeno 319 puta na 127 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Insecticide
Određen forumom Re: WOW kutak

Koju mi profesiju preporucujete za (Fire)Mage-a?
Mislio sam herbalizam+alchemy,ali nekako..Bih nesto drugo.
Cuo sam za kombinaciju Enchanting+jewelcrafting,ali ne znam nista ni o jednom ni o drugom..Da li bi ste mi mogli objansniti u kratkim crtama o nesto o tome?
Insecticide je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.12.2008, 12:14   #5231
sasha vukelic
Banned
 
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: banjaluka
Poruke: 3.220
Zahvalnice: 278
Zahvaljeno 363 puta na 216 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

enchanting bi ti vjerovatno bio tezak za pocetak... preporucujem tailoring i neku gathering profesiju po izboru, npr skinning.
sasha vukelic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.12.2008, 13:56   #5232
Dr Zoidberg
Starosedelac
 
Član od: 6.1.2007.
Lokacija: Futurama
Poruke: 1.317
Zahvalnice: 406
Zahvaljeno 358 puta na 199 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
Insecticide kaže: Pregled poruke
Koju mi profesiju preporucujete za (Fire)Mage-a?
Mislio sam herbalizam+alchemy,ali nekako..Bih nesto drugo.
Cuo sam za kombinaciju Enchanting+jewelcrafting,ali ne znam nista ni o jednom ni o drugom..Da li bi ste mi mogli objansniti u kratkim crtama o nesto o tome?
Here ya go, bop benifikacije za castere, a ti vidi sta ti se svidja

Citat:
These provide the most benefit for your class, (with craftable gear that you can wear).

[B3] Caster DPS / Healing:
Herbalism = 33.3SP (average, requires consumables)
Skinning = 25 Crit rating
Alchemy = 37 SP (Flask of the Frost Wyrm) OR 13 MP5 (Flask of Pure Mojo)
Enchanting = 38 SP
Jewelcrafting = 27 SP or 21 Crit Rating or 21 Haste Rating or 21 Hit Rating or 9 MP5
Blacksmithing = 46 SP or 20 Crit Rating or 20 Haste Rating or 20 Hit Rating or 16 MP5
Leatherworking = 37 SP
Inscription = 36 SP
Tailoring = ~24dps from Lightweave Embroidery, ~16mp5 from Darkglow Embroidery
Engineering = variable based on value of crafted helm and hand enchants, gadgets are priceless (like a mother's love, not the good kind)
Sauce : http://www.wowhead.com/?forums&topic=45363

P.S. 375-450 lvling guide za sve profesije [provereno radi, barem za tailoring/enchant ]
http://www.wowbootybay.com/2008/12/0...uides-375-450/
Dr Zoidberg je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.12.2008, 14:31   #5233
Supreme.50
Veteran
 
Član od: 31.8.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 598
Zahvalnice: 122
Zahvaljeno 168 puta na 93 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Supreme.50
Određen forumom Re: WOW kutak

A ne racunaju sto flask traje duplo duze (sa 2 na 4) ako si alch i sto imas mana pot u areni?
"Alchemy = 37 SP (Flask of the Frost Wyrm) OR 13 MP5 (Flask of Pure Mojo)" wtf pa moze svako da koristi, a ako si alch ne povecava se spellpower nego duzina flaska/elixira ako mozes da ga pravis. I nisu spomenuli alchemist's stone koji je 2.-3. trinket najbolji u igrici trenutno.

I koliko se secam ako uzmes 3 dragon's eye-a sa spellpowerom, to je 32x3=96 a ako uzmes obicne runed scarlet ruby to je 19x3=57, therefore 96-57=39, a ne "Jewelcrafting = 27 SP" kako pise...jos ako si shadowpriest pa imas 1 socket (neka bude plavi) na itemu, a neka je socket bonus 5 spellpower, pametan priest nece da stavi stam+spellpower gem zato sto gubi na spellpoweru, a ako stavis 32 JC only gem, on je prismatic (moze u koji oces slot dobija se bonus), dobice i tih 5 stamine 'za dzabe'...

Profesije nisu samo bop benificije nego i pare, recimo ja sa jewelcraftingom 10000g nedeljno, i to kupujem sve sa AH i preradjujem, oko sat-dva dnevno, a inscriptioner/ist (whatever) ne moze ni 1000 da uzme da se ubije od herbovanja, vise mu se isplati da proda biljke...jedino sto ce ga shoulder self-ench spasiti ne-grindanja sons of hodir reputacije koja je stvarno q.q.

Ne zavisi od klase nego jel ti to main/alt, jel radis pve/pvp, koliko dnevno igras, koliko imas smisla za logiku i ekonomiju i jos puno stvari...samo nemoj insc. i skinning, ako vec hoces gathering profesiju onda mining i uz to jc, ako igras pvp onda su najbolje sto ces dobiti alch i engineering, ako bi obe gathering onda uzmi skinning+mining/herb (jedno od ta 2+skinning zato sto ne mozes track oba istovremeno), ako si ceo dan online i hoces brdo para onda JC i ench ali treba da budes pametan
Supreme.50 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.12.2008, 14:39   #5234
strajo
Starosedelac
 
Član od: 17.1.2008.
Poruke: 1.373
Zahvalnice: 152
Zahvaljeno 250 puta na 160 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku strajo
Određen forumom Re: WOW kutak

ja mislim da je stvarno sad JC razvaljivanje, gemovi su prosto bolesni, a tbh i nije TOLIKO teshko lvlovanje kao engi npr, i dobijash lepe enchantove !
Evo na mom serveru svaki chas se trazhe JCovi, ja ga evo tek sad lvlujem i shvatam zashto, ovi pre-tbc gemovi su ~70g svaki :S, a i ore je dosta skup :|
strajo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.12.2008, 15:02   #5235
virtuoz pavle
Starosedelac
 
Član od: 5.6.2008.
Poruke: 2.163
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 122 puta na 98 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
strajo kaže: Pregled poruke
normal=Pve, ali to je IMO veoma glupo.... na pvp servere idi.



respecc na Muti...



probao sam kod druga, neznam, dosadno nekako i monotono... barem meni



e.... nije ni Guild Wars lak a ni jednostavan..

a, pogledajte mu achievmente... samo je bio u : RageFire Chasm (XD), SH, Ramps, Blood Furnace, Underbog i MGT shto se tiche pre-wotlk... tu ja nigde ne vidim Archimondea ni Kaela u TKu ni Ilidana nishta shto je prichao lol
Illidiana nikad nisam ubio iako sam vec tri puta bio.Kael'Thas je mrtav ali u magister terrace....oslobodio sam duh kod Hyjal Summita pa nemam achivment
MNOOOGO si naduven strajo.oladi malo
virtuoz pavle je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.12.2008, 15:13   #5236
v_wizard
Član
 
Član od: 9.3.2007.
Poruke: 185
Zahvalnice: 7
Zahvaljeno 15 puta na 13 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

poredjenje original i pirate wow, sa original i crackovanim windowsom ili bilo kojim drugim programom je krajnje glupo. win, acdsee, photoshop, acad ili bilo sta drugo radi potpuno isto bez obzira dal' je original ili ne. Sa druge strane wow je nebo i zemlja u zavisnosti dal' je private ili ne. Mozete da se lozite koliko hocete "ovo radi super, ono radi super", ali private nema blage veze sa pravim igranjem.
v_wizard je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku v_wizard na korisnoj poruci:
sasha vukelic (11.12.2008), Supreme.50 (11.12.2008)
Stara 11.12.2008, 15:18   #5237
Supreme.50
Veteran
 
Član od: 31.8.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 598
Zahvalnice: 122
Zahvaljeno 168 puta na 93 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Supreme.50
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
virtuoz pavle kaže: Pregled poruke
Kael'Thas je mrtav ali u magister terrace....oslobodio sam duh kod Hyjal Summita pa nemam achivment
MNOOOGO si naduven strajo.oladi malo
Kako samo ti uspes da umres u instanci na Isle of Quel'danas, kliknes ressurect spirit, i "oslobodis duha" blizu totalno desete instance u Tanarisu?

I ako si umro i "oslobodio duha", a oni ga ubili i nisi dobio achievement, kako to da si dobio malog feniksa? cisto sumnjam da su te oni cekali sa se dovuces da lootuju, pogotovu ako je pug oni odma rushuju da lootuju...
Supreme.50 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.12.2008, 15:22   #5238
sasha vukelic
Banned
 
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: banjaluka
Poruke: 3.220
Zahvalnice: 278
Zahvaljeno 363 puta na 216 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

cek, jesam li ja njega stavio na ignore? nisam ni primjetio taj post...
sasha vukelic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku sasha vukelic na korisnoj poruci:
RUSuper (11.12.2008)
Stara 11.12.2008, 15:45   #5239
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
Al3k5an9ar kaže: Pregled poruke
ne razumem se u roguea ali nekako mi mali AP.. ne slusaj me nisam sa njima upoznat... e ljudi kako je lvlovati shadow priesta? hocu da mi on bude alt pa pitam da li je zanimljivo...
Jeste a priesta je i dobro lvl up na shadow pogotovu sto mane nikad ne nestaje.Spirit tap+Vampiric touch+Shadowfiend
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.12.2008, 15:51   #5240
Cernobil
Banned
 
Član od: 29.3.2008.
Poruke: 858
Zahvalnice: 162
Zahvaljeno 107 puta na 81 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

@Wizard
Glupo je postovati samo da bi se nesto napisalo. To sto si ti napisao nema veze ni sa cim sto sam ja rekao. Rekao sam da je licemerno govoriti da piratske servere treba pogasiti kad skoro svi koriste piratski Windows i ostale programe (da ne pominjem skidanje sa neta svega i svacega muzike,filmova, itd. ) ,a ti pricas o tome kako se piratski server i original razlikuju
Nigde veze s vezom.

@Supreme
Citiras mene i pricas kako nemas nista piratsko i kako tebi neki lik iz Danske placa da igras. Isto veze s vezom nema. Koga to zanima i ko te to pitao Ja sigurno nisam.
"i ako je pricanje protiv pirata, tj protiv kradje tudje imovine i preprodavanja licemerje onda si ti " - Sa tvoje strane i jeste licemerje, ti si se nasao da stitis Bllizardovu imovinu,stvarno sta bi oni bez tebe ja se pitam. Tako da si ti I to pogotovo u Srbiji gde svi koriste piratske programe ,a skidanje svega i svacega sa neta da ne pominjem. Opet koga briga dal ces ti da igras na piratskom il ne? Pricas bezveze,a niko te to nije pitao? Niti ti je iko savetovao da ides na piratski server,niti sam ja rekao da je pirat isti ko orignal niti bilo sta slicno. I ja ne pricam u ime svih vas ,kako si se izvolio izraziti Sta vise onaj moj post se nije odnosio na nikog odredjenog sa ovog foruma (ali izgleda da su se neki sami prepoznali iako ja na njih nisam mislio).

"ne secam se ko je navodio zasto ja igram igricu...pa sta ti znas??? "- bez komentara. O cemu ti decko pricas??? Ja reko zasto ti igras WoW? Nesto si pobrkao!

"ako ti se ne svidja igrica nemoj da je igras, ako ti se ne svidja original idi procitaj pravila foruma i kad shvatis da je piraterija zabranjena, a ti lepo dodji ovde ponovo da nam se izvines sto nas nazvao licemerima i bezi sa foruma..."- a ovo je vrhunac gluposti koje si napisao! A buduci da ti je ceo post to mnogo govori. Nikad nisam rekao,a pogotovo ne u zadnjem postu da mi se WoW ne svidja. Igram na originalu BTW ne na piratu. Pravila foruma znam odlicno i nigde ih nisam prekrsio,ali ocigledno ti nemas pojma. Zabranjeno je reklamirati pirateriju ,a ja to nisam cinio.samo sam rekao da je licemerno govoriti da se piratski serveri pogase,tj. da ljudi koji hoce na njima da igraju neka to i cine (kao sto i cine,a SK forum sa tim nema nikakve veze). I opet ponavljam nisam mislio na tebe ili bilo kog drugog sa ovog foruma da je licemeran,niti sam to rekao (sad na tebe jesam u ovom postu!). I jos trazis da se izvinim i da "bezim sa foruma".... decko idi leci komplekse na drugom mestu ....WoW freak....

@Dr. zoidberg
Pa? Znaci tebi smeta sto neko recimo kaze da je na piratskom serveru ubio ne znam koga... ("sepuri"). Hm.... ovo je samo igra.... kakvo "sepurenje"? Kakve veze ima ako to neko kaze? Isto ko da kazes ja sam sa siframa presao tu i tu igru? I sta sad sa tim? Zbog cega ga treba napadati? To je cisto lecenje nekakvih kompleksa (Supreme).


PS
Strasno je sta neki ljudi naprave sami od sebe (Supreme). WoW im je krsna slava!!! Toliko se uzbudjivati zbog video igre.....uzas...

Poslednja ispravka: Cernobil (11.12.2008 u 16:05)
Cernobil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
blizzard, mmo, mmorpg, world of warcraft, wow


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
PD kutak G.G. Tekstovi u SK 17 1.11.2005 23:01


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 11:17.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com