Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Phone Zone > Aparati i oprema
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Aparati i oprema Mobilni telefoni i dodaci

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 22.6.2011, 17:55   #301
miša topola
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.4.2009.
Lokacija: MMO Bay
Poruke: 8.310
Zahvalnice: 1.028
Zahvaljeno 1.400 puta na 1.155 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku miša topola Slanje poruke preko AIM-a korisniku miša topola Slanje poruke preko MSN-a korisniku miša topola Slanje poruke preko Yahooa korisniku miša topola Slanje poruke preko Skypea korisniku miša topola
Određen forumom Re: HTC Wildfire

Citat:
Eniac7 kaže: Pregled poruke
Ovaj telefon je katastrofa.Kupio sam ga novog i vrlo brzo sam ga odmah i prodao.Ekran je katastrofa, kamera takodje.Ima dobre opcije ali sta vredi kada ne mozes da gledas u ekran i njegovu ocajnu rezoluciju.Kupio sam ga dok je bio vise od 300eu.Dao bih 100eu za njega.Toliko vredi.
A ti hoćeš da za male pare dobiješ velike mogućnosti?
miša topola je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.6.2011, 19:06   #302
nigrutin87
Član
 
Član od: 11.5.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 180
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 88 puta na 27 poruka
Određen forumom Re: HTC Wildfire

Jel imao neko iskustva sa wildfire S-om?
Koliko sam gledao neke review-ove, uglavnom su pozitivni i ticu se ispravki mana na proslom, podizanje rezolucije na 320 x 480, RAM-a na 512 i procesora na 600Mhz i 2.3 android. Sad deluje sasvim solidno za tu cenu. Voleo bih da mi neko kaze iskustva iz prve ruke, ako postoje takvi, zasad se mobilni moze uzeti samo preko operatera.
nigrutin87 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.6.2011, 19:20   #303
toxic
Deo inventara foruma
 
Član od: 16.6.2008.
Lokacija: Bananaland
Poruke: 4.295
Zahvalnice: 618
Zahvaljeno 875 puta na 758 poruka
Određen forumom Re: HTC Wildfire

Pa i mogli su da stave malo bolji ekran, ne mislim na neki AMOLED, vec nesto najeftinije sa malo vecom rezolucijom. Ona najgora touch screen Nokia 5228, koja je krs u poredjenju sa Wildfire-om, ima 360x640 rezoluciju naspram 240x320 kod Wildfire-a.
toxic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.6.2011, 13:14   #304
Eniac7
Novi član
 
Član od: 20.6.2011.
Poruke: 7
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: HTC Wildfire

Citat:
miša topola kaže: Pregled poruke
A ti hoćeš da za male pare dobiješ velike mogućnosti?
Super, ako je tebi malo 300eu
Eniac7 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.6.2011, 13:16   #305
Eniac7
Novi član
 
Član od: 20.6.2011.
Poruke: 7
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: HTC Wildfire

Citat:
toxic kaže: Pregled poruke
Pa i mogli su da stave malo bolji ekran, ne mislim na neki AMOLED, vec nesto najeftinije sa malo vecom rezolucijom. Ona najgora touch screen Nokia 5228, koja je krs u poredjenju sa Wildfire-om, ima 360x640 rezoluciju naspram 240x320 kod Wildfire-a.
Slazem se sa tobom
Eniac7 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.6.2011, 14:32   #306
OverCHAOS
Član
 
Član od: 23.8.2009.
Poruke: 455
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 49 puta na 40 poruka
Određen forumom Re: HTC Wildfire

Jao ljudi moji, vi bas ne mozete da shvaatite da negde mora da se ustedi.... I nece se uvek pogoditi da neki telefon iz srednjeg ranga ima i povoljnu cenu i dobre specifikacije. Jer te velike kapitalisticke kompanije zongliraju trzistem, pa ce ponekad izbaciti takav telefon da bi prestigli rivala i izbacili njegov model iz trke za zauzimanje istog. Kod Wildfire-a to nije bio slucaj, vec verujem da su ga izbacili da bi proverili reakciju kupaca. Da je ona bila toliko pozitivna, ne bi izbacili Wildfire S. Ovakva politika jeste bezveze al mi tu nista ne mozemo, pogotovo komentarima tipa "ovo je djubre, ovo nicemu ne valja". Ako se nekome ne svidja, ne mora to da iznosi na forumu u temi koju koriste vlasnici doticnog modela (osim ako ne zeli da kaze da im je telefon krs). Za onoga kome se ne svidja telefon uvek ima onih kineza koji nude sve funkcije po izuzetno maloj ceni, pa ako voli nek izvoli.
OverCHAOS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.6.2011, 14:50   #307
toxic
Deo inventara foruma
 
Član od: 16.6.2008.
Lokacija: Bananaland
Poruke: 4.295
Zahvalnice: 618
Zahvaljeno 875 puta na 758 poruka
Određen forumom Re: HTC Wildfire

Tema i sluzi da se iznesu dobre i lose strane ovog telefona, a ne da se velica kako je savrsen. Najveca, a po meni i jedina, mana ovog telefona je ekran koji i jeste krs. Wildefire S je izbacen kao zamena za ovaj telefon, a osnovna razlika i jeste bolji ekran upravo zbog zalbi na isti.
toxic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.6.2011, 14:58   #308
OverCHAOS
Član
 
Član od: 23.8.2009.
Poruke: 455
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 49 puta na 40 poruka
Određen forumom Re: HTC Wildfire

Citat:
toxic kaže: Pregled poruke
Tema i sluzi da se iznesu dobre i lose strane ovog telefona, a ne da se velica kako je savrsen. Najveca, a po meni i jedina, mana ovog telefona je ekran koji i jeste krs. Wildefire S je izbacen kao zamena za ovaj telefon, a osnovna razlika i jeste bolji ekran upravo zbog zalbi na isti.
Da, al jos na pocetku teme je raspravljeno o ekranu, tako da ne vidim svrhu njegove poruke o tome kako je krs.
OverCHAOS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.6.2011, 16:57   #309
duka89
Član
 
Član od: 26.4.2011.
Poruke: 137
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: HTC Wildfire

Hvala puno Asmodeus, sad mi je mnogo jasnije.
hvala jos jednom
duka89 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.6.2011, 19:36   #310
talenat
Starosedelac
 
Član od: 16.2.2010.
Lokacija: Sremeska Kamenica
Poruke: 2.128
Zahvalnice: 103
Zahvaljeno 354 puta na 278 poruka
Određen forumom Re: HTC Wildfire

Citat:
Eniac7 kaže: Pregled poruke
Super, ako je tebi malo 300eu
ko ti je kriv sto si dao 300e?
ja ne bih uzimao wildfire s takodje,sa koliko para raspolazes da ti damo preporuku?
talenat je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.6.2011, 21:48   #311
miša topola
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.4.2009.
Lokacija: MMO Bay
Poruke: 8.310
Zahvalnice: 1.028
Zahvaljeno 1.400 puta na 1.155 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku miša topola Slanje poruke preko AIM-a korisniku miša topola Slanje poruke preko MSN-a korisniku miša topola Slanje poruke preko Yahooa korisniku miša topola Slanje poruke preko Skypea korisniku miša topola
Određen forumom Re: HTC Wildfire

Citat:
Eniac7 kaže: Pregled poruke
Super, ako je tebi malo 300eu
Ko ti je kriv
Citat:
talenat kaže: Pregled poruke
ko ti je kriv sto si dao 300e?
ja ne bih uzimao wildfire s takodje,sa koliko para raspolazes da ti damo preporuku?
miša topola je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.7.2011, 2:13   #312
duka89
Član
 
Član od: 26.4.2011.
Poruke: 137
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: HTC Wildfire

ljudi molim vas za malu pomoc? Kakvo je vase misljenje za nokiu n97 mini i posto sam u dilemi, da li bi ste menjali wildfire za nokiu n97 mini?
duka89 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.7.2011, 9:53   #313
miša topola
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.4.2009.
Lokacija: MMO Bay
Poruke: 8.310
Zahvalnice: 1.028
Zahvaljeno 1.400 puta na 1.155 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku miša topola Slanje poruke preko AIM-a korisniku miša topola Slanje poruke preko MSN-a korisniku miša topola Slanje poruke preko Yahooa korisniku miša topola Slanje poruke preko Skypea korisniku miša topola
Određen forumom Re: HTC Wildfire

Naravno da, ne
miša topola je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.7.2011, 11:56   #314
talenat
Starosedelac
 
Član od: 16.2.2010.
Lokacija: Sremeska Kamenica
Poruke: 2.128
Zahvalnice: 103
Zahvaljeno 354 puta na 278 poruka
Određen forumom Re: HTC Wildfire

zavisi sta ti treba od telefona?
nekako realno gledano n97 je vrlo moguce bolji telefon od wildfirea
talenat je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.7.2011, 12:53   #315
duka89
Član
 
Član od: 26.4.2011.
Poruke: 137
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: HTC Wildfire

miso,zasto naravno ne?
talenat,zasto je verovatno bolji od wildfire-a?
nekako sve vise pocinjem da se nerviram kad uzmem telefon u ruke, i to sve zbog displeja, zbog njegove rezolucije kao sto vam je vec i poznato, a ostalo je ok,osim onoga sa karticom i povezivanjem na komp. preporucite mi nesto poput wildfire-a sa boljim displejom, ali da cena nije abnormalna,da cenovno bude odprilike kao i on, a da nije wildfire s, cini mi se da je uradjen dosta neukusno
duka89 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.7.2011, 13:22   #316
talenat
Starosedelac
 
Član od: 16.2.2010.
Lokacija: Sremeska Kamenica
Poruke: 2.128
Zahvalnice: 103
Zahvaljeno 354 puta na 278 poruka
Određen forumom Re: HTC Wildfire

pa dovoljno je da pogledas specifikacije i da vidis zasto je bolji
bolja kamera,fizicka tastatura,ekran vece rezolucije,generalno telefon vise klase u odnosu na wfire,n97 je kada je izasao trebao biti vrh nokia ponude
e sada,problem je da je nokia visa klasa vs android niza klasa tesko poredjenje.
mnogi ce reci da je prelazak sa androida na symbian ocajan potez.moje misljenje je da ako uopste pitas da li da uzimas n97 neces ni primetiti razliku os-a.
pogledaj sam telefone,ako ti nesto detaljno nije jasno pitaj,ovako o razlikama telefona mogu pisati do juce
edit: video sam da trazis i preporuku,lepo kupi samsung wave koji je oko 200e nov
talenat je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.7.2011, 13:43   #317
duka89
Član
 
Član od: 26.4.2011.
Poruke: 137
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: HTC Wildfire

gledao sam specifikacije i jednog idrugog telefona i uporedjivao ih, i to radim vec nekoliko dana unazad. pomenuo si prelazak sa androida na simbian. meni licno se uopste ne svidja simbian,ne volim cak ni da ga vidim,ali i pored toga se i dalje razmisljam duboko, i to sve samo zbog displeja. a jel mislis na obican vave, ne vaveII itd...? i ne znam bas, samsung, kakvo je tvoje misljenje o samsungu, vredi li to?
duka89 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.7.2011, 13:56   #318
duka89
Član
 
Član od: 26.4.2011.
Poruke: 137
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: HTC Wildfire

upravo sam vido samsung vave, po specifikaciji on izgleda mnogo bolje nego wildfire, i ima procesor od 1 gigaherc i bolju rezoluciju ekrana , ali na sajtu mobilni svet cena je oko 360 eurica,pa ne znam koliko je to tacno.
ali kazi mi ovo, sta mislis o samsungu kao telefonu i o bada operativnom sistemu koji koristi vave? O prelasku sa wildfire-a na njega?

Poslednja ispravka: duka89 (1.7.2011 u 14:31)
duka89 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.7.2011, 15:55   #319
miša topola
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.4.2009.
Lokacija: MMO Bay
Poruke: 8.310
Zahvalnice: 1.028
Zahvaljeno 1.400 puta na 1.155 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku miša topola Slanje poruke preko AIM-a korisniku miša topola Slanje poruke preko MSN-a korisniku miša topola Slanje poruke preko Yahooa korisniku miša topola Slanje poruke preko Skypea korisniku miša topola
Određen forumom Re: HTC Wildfire

Citat:
duka89 kaže: Pregled poruke
miso,zasto naravno ne?
talenat,zasto je verovatno bolji od wildfire-a?
nekako sve vise pocinjem da se nerviram kad uzmem telefon u ruke, i to sve zbog displeja, zbog njegove rezolucije kao sto vam je vec i poznato, a ostalo je ok,osim onoga sa karticom i povezivanjem na komp. preporucite mi nesto poput wildfire-a sa boljim displejom, ali da cena nije abnormalna,da cenovno bude odprilike kao i on, a da nije wildfire s, cini mi se da je uradjen dosta neukusno
Nokia je prsla sa modelima u odnosu na HTC tako da je po meni Wildfire bolji od N97. Ali, mene zanima isključivo software pa po tome i biram telefone.
miša topola je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.7.2011, 16:22   #320
duka89
Član
 
Član od: 26.4.2011.
Poruke: 137
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: HTC Wildfire

Citat:
miša topola kaže: Pregled poruke
Nokia je prsla sa modelima u odnosu na HTC tako da je po meni Wildfire bolji od N97. Ali, mene zanima isključivo software pa po tome i biram telefone.
pa da. malopre sam sam pricao sa talentom, preporucuje mi samsung vave, gledao sam specifikaciju i svidja mi se. kazi mi sta ti mislis o njemu, o samsungu uopste i o ovom BADA operativnom sistemu koji koristi? vredi li uzeti ga?
a ja licno mislim da je samsung sa novim modelima sve bolji i bolji i da to vise nije samsung koji je nekad bio, ne znam da li se slazes sa mnom?
duka89 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 4:44.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com