Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Phone Zone > Aparati i oprema

Aparati i oprema Mobilni telefoni i dodaci

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 18.9.2018, 18:14   #1
Daressi
Novi član
 
Član od: 7.11.2011.
Poruke: 11
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 2 puta na jednoj poruci
Određen forumom Iphone 6s vs Xiaomi A2 Lite vs ostali + par pitanja

Prestao sam da pratim tržište telefona, sad mi treba savet, šta uzeti?
6s i A2 Lite su mi privukli pažnju, ali svaka alternativa u tom cenovnom rangu (~270-300€ i niže) je i više nego dobrodošla.
Za svakog ko se pita zašto me zanima telefon star 3 godine, odgovor je zbog prilike da isprobam iOS. Svako ko je koristio oba sistema, voleo bih da čujem utiske, koliko je značajna razlika?

Sad par pitanja:
Prvo, kako vam se čini ono zakrivljenje na vrhu ekrana na A2 Lite (notch screen??) Kakva je prednost toga, nisam imao prilike da koristim takav telefon, ali mi lično ne deluje lepo?
Drugo, autonomija na 6s. Ovo je možda i najbitnija stvar, s obzirom da uvek obraćam pažnju na bateriju, a 6s po pitanju baterije je downgrade u odnosu na Iphone 6. Kakvu autonomiju ima Iphone 6s i (mnogo tražim znam, ali valjda ima neko ko može da proceni) sa kojim telefonom bi ga uporedili, u segmentu trajanja baterije u Android svetu?

Hvala unapred.
Daressi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.9.2018, 19:35   #2
tref
Veteran
 
Član od: 5.8.2013.
Lokacija: Nis
Poruke: 1.159
Zahvalnice: 312
Zahvaljeno 368 puta na 275 poruka
Određen forumom Re: Iphone 6s vs Xiaomi A2 Lite vs ostali + par pitanja

Pozdrav druze, malo si sa cenama preterao sto si tice Xiaomi Mi A2 lite, on je nov preko oglasa sa 12 mesecnom garancijom oko 180e, a Iphone je nov 6s 16gb oko 300e, skoro je duplo skuplji, govorim o novim telefonima na Kupujem Prodajem sajtu gde su cene u odnosnu na radnje po gradovima i do 40% nize. Nije los A2 lite, jeste ima to sto ti kazes zakrivljenje koje se u svetu mobilnih telefona zove notch ili u slobodnom prevodu zub, velika vecina najnovijh telefona ima taj notch ili zub, nekom smeta, nekome ne, sve je stvar ukusa. Sto se tice poredenja ovih uredjaja, mnogo noviji model je A2 lite, koji je dosta veci telefon, ima(verovatno) bolji ekran, jacu bateriju, ako volis stock(cist)android je dobar izbor za te pare i dual sim je. 6s verovatno ima bolju kameru, bolje gaming perfomanse i opste perfomanse, manji je i laksi uredjaj, ali kazem star je i gotovo je duplo skuplji. Za 300e(310e) ja bih uzeo nov LG G6 koji mnogo bolji od oba telefona ili novi Xiaomi Pocofone F1 koji je best buy 320e nov sa snapdragon 845+6gb ram+64gb rom. Nesto jeftijije imas Xiaomi Mi A2(ne lite)220e malo jaci od A2 lite i nema taj notch. Odlican je i Xiaomi Redmi Note 5 koji je oko 200e nov sa garancijom.

Poslednja ispravka: tref (18.9.2018 u 19:46)
tref je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.9.2018, 19:59   #3
C64freak
Banned
 
Član od: 3.5.2009.
Lokacija: Tunguzija x)
Poruke: 2.905
Zahvalnice: 1.239
Zahvaljeno 438 puta na 374 poruka
Određen forumom Iphone 6s vs Xiaomi A2 Lite vs ostali + par pitanja

@Daressi moje iskustvo sa IOS je uzasno zato sto je sistem maksimalno ogranicen tipa ako se secas starih java telefona tipa ima popularne aplikacije ali to je to ,zatim nemogucnost da se napravi regularan nalog za nas iz Srbije i baterija je uvek bila losija (imao sam iphone 3 i 5) od bilo kog Android telefona koji sam imao. Takodje sam imao i neprijatno iskustvo kad mi je iphone koristen svega mesec dana upao u bootloop posle vracanja na fabricka podesavanja sto mi se nikada nije desilo ni na jednom Androidu cak ni onim od 100€ novim ,ovo je verovatno bilo defektan uredjaj ali sve jedno da pomenem posto taj telefon kosta koliko kosta

Sa Androidom je sve totalno suprotno iz mog iskustva pogotovu ako ides na srednju ili visu klasu ,sve fluidno radi baterije dobre i mozes da radis sta hoces pc u rukama.

Moja preporuka ti je android

Sent from my Samsung Galaxy J7 (2017) using Tapatalk
C64freak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku C64freak na korisnoj poruci:
DArthShone (19.9.2018)
Stara 18.9.2018, 20:36   #4
NIx Car
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.12.2006.
Lokacija: New Now
Poruke: 3.641
Zahvalnice: 1.743
Zahvaljeno 921 puta na 518 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku NIx Car Slanje poruke preko Skypea korisniku NIx Car
Određen forumom Re: Iphone 6s vs Xiaomi A2 Lite vs ostali + par pitanja

Ja sam kupio iPhone SE (6S ekvivalent na 4") i iskreno se malo kajem sto sam ga uzeo jer su mu bateriju sa iOS 11 i 12 unakazili. 2x dnevno se mora puniti ( a ni godinu dana fon nije star) , ne znam kakva je situacija sa 6S po tom pitanju. Kamera je svkakako odlicna, iOS ima neka svoja ogranicenja za razliku od Androida, ali se na sve njih nekako naviknes.
Moj savet je da probas da nahvatas Pocophone , koji malo izlazi iz tvog budzeta, ali je telefon zver
NIx Car je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.9.2018, 20:40   #5
Daressi
Novi član
 
Član od: 7.11.2011.
Poruke: 11
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 2 puta na jednoj poruci
Određen forumom Re: Iphone 6s vs Xiaomi A2 Lite vs ostali + par pitanja

@tref
U pravu si, postoji velika razlika u ceni, ali 6s 64gb je oko 280€. Sad sam video P20 lite 64/4 za tu cenu. Tu je i MI 5S Plus 128/6, isto za ~280€, ali 5,7" mi se čini puno. Neki drugi pik??
Kako se A9 drži danas, posebno uzimajuci u obzir upgrade na iOS 12?

@C64freak
Koliko bih problema imao sa kreiranjem naloga iz Srbije i dostupnošću aplikacija generalno?

Pitanje za bateriju ostaje i dalje najbitnija stvar, ako neko ima iskustva sa 6s neka podeli, bio bih zahvalan.
Daressi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.9.2018, 20:43   #6
tref
Veteran
 
Član od: 5.8.2013.
Lokacija: Nis
Poruke: 1.159
Zahvalnice: 312
Zahvaljeno 368 puta na 275 poruka
Određen forumom Re: Iphone 6s vs Xiaomi A2 Lite vs ostali + par pitanja

Xiaomi je vrh ponude kada je u pitanju trajanje baterije, imam Redmi 5 2 dana lagano...Iphone tu ne moze da se meri sa Xiaomi telefonima.
tref je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.9.2018, 20:51   #7
C64freak
Banned
 
Član od: 3.5.2009.
Lokacija: Tunguzija x)
Poruke: 2.905
Zahvalnice: 1.239
Zahvaljeno 438 puta na 374 poruka
Određen forumom Iphone 6s vs Xiaomi A2 Lite vs ostali + par pitanja

@Daressi nije moglo uopste ne znam kakvo je stanje sad

Sent from my Samsung Galaxy J7 (2017) using Tapatalk
C64freak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.9.2018, 21:07   #8
Relja
Član
 
Član od: 9.7.2008.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 430
Zahvalnice: 325
Zahvaljeno 163 puta na 100 poruka
Određen forumom Iphone 6s vs Xiaomi A2 Lite vs ostali + par pitanja

Devojka baš njaka telefon i traje joj ceo dan baterija na 6s. Ali bez igranja zahtevnih igara.

Ja sam sa SE zadovoljan.

Oba telefona:
Radi sve bez zakucavanja i štucanja.
Fotke i snimke prave odlične.
Mana? To što je i prednost: ne možeš ništa da budžiš (ali samim tim ni da “prebudžiš” ).

Prijatelj koji je po ceo dan na telefonu zbog prirode svog posla kaže, bez ikakvog snobizma, čak sa žaljenjem što je tako (zbog visoke cene):
“iphone radi, ostalo su polu-proizvodi”.


Poslato s mobilnog, pomoću prstiju...
Relja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.9.2018, 21:33   #9
Daressi
Novi član
 
Član od: 7.11.2011.
Poruke: 11
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 2 puta na jednoj poruci
Određen forumom Re: Iphone 6s vs Xiaomi A2 Lite vs ostali + par pitanja

@Nix Car
Čudno, ja sam čuo da su update-ovi na 11 i posebno 12 poboljšali autonomiju i performanse. Doduše, čitao sam o 6s, ne o SE, verovatno si ti u pravu.
Što se Pocophone-a tiče, slažem se, F1 je monstrum, ali ga ne mogu naći ispod 330, a i ekran je +6", jel ga i dalje računamo kao telefon?

@tref
Slažem se, Xiaomi (i Huawei) su definisali mid-range tržište u poslednjih par godina. Zato sam (bar za sad) suzio pretragu na Xiaomi i Huawei telefone + 6s.

@C64freak
Puno ljudi koristi Iphone i kod nas, nisam siguran da bi postojalo mnogo problema iz tog ugla.
Daressi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.9.2018, 21:44   #10
C64freak
Banned
 
Član od: 3.5.2009.
Lokacija: Tunguzija x)
Poruke: 2.905
Zahvalnice: 1.239
Zahvaljeno 438 puta na 374 poruka
Određen forumom Iphone 6s vs Xiaomi A2 Lite vs ostali + par pitanja

Pitaj ako znas nekog ko ima pa vidi , kazem tako je bilo dok sam ja imao

Sent from my Samsung Galaxy J7 (2017) using Tapatalk
C64freak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.9.2018, 22:02   #11
tref
Veteran
 
Član od: 5.8.2013.
Lokacija: Nis
Poruke: 1.159
Zahvalnice: 312
Zahvaljeno 368 puta na 275 poruka
Određen forumom Re: Iphone 6s vs Xiaomi A2 Lite vs ostali + par pitanja

Evo ovde uporedjujes velicine telefona. Pocofone F1 vs 6s
https://www.phonearena.com/phones/Xi...6s/phones/9501
tref je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.9.2018, 22:06   #12
dario_cile
Član
 
Član od: 10.11.2010.
Lokacija: Šabac
Poruke: 317
Zahvalnice: 24
Zahvaljeno 34 puta na 34 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku dario_cile Slanje poruke preko Skypea korisniku dario_cile
Određen forumom Re: Iphone 6s vs Xiaomi A2 Lite vs ostali + par pitanja

iskreno, dugo sam koristio jer mi odgovarao njihov jednostavan sistem sve do 7/7plusa sam ih pratio a onda se pojavio OP i odsevio sam se njihovom oxygen koji je tako slican stock androdiu a opet nije,naravno da uzems sad OP 6 prelazi budzet ali vidi OP 5 mislim da se moze uklopiti u cijenu ima ih vec po 250 €,jedino sto koristi malo stariji dizajn,pa ga vecina kategorise kao ruzan naspram sad svih ovih modela sto imaju ekran preko citave prednje strane. Huawei nr mogu nikako tako im je ruzan interfejs tako da hocu da polduim,mada nekom to ne smeta i mislim da prave vrlo dobre uredjaje kojima u prvih 10 mjeseci padne cijena pa se da napraviti odlican deal
i da xiaomi oppo i oneplus dolaze iz iste porodice,maada prva dva spadaju u low i mid range gdje jedino OP pokusava da upadne u premium trziste,stvar je ukusa.
svakako moj glas ide za android,ako vec hoces poseban model OP 5 ili OP 5t
dario_cile je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.9.2018, 23:16   #13
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.294
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.964 puta na 2.386 poruka
Određen forumom Re: Iphone 6s vs Xiaomi A2 Lite vs ostali + par pitanja

Citat:
tref;2191791... kaže:
A2 lite, koji je dosta veci telefon, ima(verovatno) bolji ekran...
Samo sam izdvojio ovaj deo jer teško da A2 lite, sem više rezolucije, po ostalim karakteristikama ima čak i jednako dobar ekran... 6s zapravo ima ubica dobar ekran kakav se i danas sreće samo na visokoj klasi telefona od 300+ €. To je ekstra koloritno, slika je baš na samoj površini ekrana i odlično se vidi danju. Uglovi takođe bolesno dobri. Ja kad sam ga prvi put video uživo sam se zaljubio.

Za ostalo se sve slažem...

Uvek se ovakve teme svode na istu priču, iP jeste vrlo ispeglan proizvod ali je uvek i skuplji u odnosu na Android ekvivalentne brzine/kamere/izrade... Mada meni idu na živce i sa raznim bubicama - npr. ne možeš bluetooth-om da se spojiš sa drugim telefonima koji nisu iPhone (često kada putujem van zemlje i devojka vidi da slušam neku muziku koja joj se sviđa, ja kao daj bluetooth... i onda skontam da ne može na iPhone).

Lično se ne bih sada uvlačio u njihov ekosistem jer cene svake generacije iPhone-ova rastu. Ovo kao što sada može da se kupi 6s za 280€, takvu cenu otprilike nikada nećemo videti za trenutno aktuelne modele. Pa ako recimo za par godina želiš da pređeš na neki noviji iPhone, npr. X, Xs, Xr... teško da će moći da se prođe ispod 400€ uzevši u obzir da im je polazna cena ~50% veća nego što je 6s bio.
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.9.2018, 0:05   #14
doctor
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.3.2008.
Lokacija: EHCPCGG
Poruke: 12.110
Zahvalnice: 4.319
Zahvaljeno 3.295 puta na 2.274 poruka
Određen forumom Re: Iphone 6s vs Xiaomi A2 Lite vs ostali + par pitanja

Uzmi A2 (ne A2 Lite) i bićeš prezadovoljan: čist Android, solidna baterija (jedan dan normalne upotrebe lagano), odlična kamera, vrlo dobre performanse.
Kao skuplji izbor Pocophone kao jeftinija varijanta Redmi Note 5.
doctor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.9.2018, 10:52   #15
tref
Veteran
 
Član od: 5.8.2013.
Lokacija: Nis
Poruke: 1.159
Zahvalnice: 312
Zahvaljeno 368 puta na 275 poruka
Određen forumom Re: Iphone 6s vs Xiaomi A2 Lite vs ostali + par pitanja

Mislim iskreno da Iphone ono sto nudi i daje se po meni ne isplati, jednostavno je preskupo, evo sad i novi modeli "ujedaju" koliko su skupi. U vreme Iphone 5 kada je izasao kostao je oko 600e, S3 oko 400e, Lumia 920 400e. Sledeca generacija 5s 650e, S4 500e, Lg G2 450e, Sony Xperia Z 450e, HTC ONE 500e... A sada cene flaghsipova, Iphone X 1000e, S9+ 800e, HTC U 12+ 800e... Nova generacija Note 9 i ostali idu preko 1000e, to je suludo, razlika izmedju telefona od 1000e i telefona od 300e je danas minimalna, sto u perfomansama, sto u kvalitetu izrade, displeja, baterije, kamere po danu merljive, jedino sto pravi razliku su nocne fotografije tu telefoni do 300e nema sta da traze sa ovim od 700e+ ostalo je merljivo. Iphone prednjaci po skupoci, drskoscu i bezobrazluku, Samsung ih sledi, Huawei nekada "slj" brend u rangu ZTE, danas flaghsipovi kostaju po 800e, dok Xiaomi Mi 8 450e, Oneplus 6 550e, ali je tesko dostupan, i Xiaomi dize cene, ali su ipak najvise i dalje nude cena-kvalitet. Sony, HTC, LG brendovi koji su odredili smart telefoniju i podigli je na danasnji nivo uz Nokiu, nema ih nigde, kod operatera kad odes, samo Huawei, Honor, Samsung, Apple... A bili su pioniri mobilne telefonije i Android revolucije, po meni i dalje kvalitetniji i od Samsunga, Apple, Huawei, Xiaomi... Ali marketing, i Azijsko trziste koje je ludo za Apple proizvode i proizvode slicne njemu, sto Sony, Lg, HTC sigurno nisu vec furaju svoju pricu vise ne prolaze.
tref je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.9.2018, 13:19   #16
Relja
Član
 
Član od: 9.7.2008.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 430
Zahvalnice: 325
Zahvaljeno 163 puta na 100 poruka
Određen forumom Re: Iphone 6s vs Xiaomi A2 Lite vs ostali + par pitanja

Citat:
tref kaže: Pregled poruke
Mislim iskreno da Iphone ono sto nudi i daje se po meni ne isplati, jednostavno je preskupo, evo sad i novi modeli "ujedaju" koliko su skupi.U vreme Iphone 5 kada je izasao kostao je oko 600e, S3 oko 400e, Lumia 920 400e. Sledeca generacija 5s 650e, S4 500e, Lg G2 450e, Sony Xperia Z 450e, HTC ONE 500e... A sada cene flaghsipova, Iphone X 1000e, S9+ 800e, HTC U 12+ 800e... Nova generacija Note 9 i ostali idu preko 1000e, to je suludo, razlika izmedju telefona od 1000e i telefona od 300e je danas minimalna, sto u perfomansama, sto u kvalitetu izrade, displeja, baterije, kamere po danu merljive, jedino sto pravi razliku su nocne fotografije tu telefoni do 300e nema sta da traze sa ovim od 700e+ ostalo je merljivo. Iphone prednjaci po skupoci, drskoscu i bezobrazluku, Samsung ih sledi, Huawei nekada "slj" brend u rangu ZTE, danas flaghsipovi kostaju po 800e, dok Xiaomi Mi 8 450e, Oneplus 6 550e, ali je tesko dostupan, i Xiaomi dize cene, ali su ipak najvise i dalje nude cena-kvalitet. Sony, HTC, LG brendovi koji su odredili smart telefoniju i podigli je na danasnji nivo uz Nokiu, nema ih nigde, kod operatera kad odes, samo Huawei, Honor, Samsung, Apple... A bili su pioniri mobilne telefonije i Android revolucije, po meni i dalje kvalitetniji i od Samsunga, Apple, Huawei, Xiaomi... Ali marketing, i Azijsko trziste koje je ludo za Apple proizvode i proizvode slicne njemu, sto Sony, Lg, HTC sigurno nisu vec furaju svoju pricu vise ne prolaze.

Po meni je za naše plate sve preskupo. Industrija je takva - svi gledaju da zarade što više. Zbog toga, niko nije blesav da prodaje robu jeftinije nego što mora. Čim se napravi brend, stekne neka dobra reputacija i poverenje, ide se na podizanje cena (inače stvaranje brenda ne bi imalo nikakvog smisla, pa se ne bi ni cimali oko toga).


Napravili su tako da te telefon košta barem 100 e godišnje, bilo da češće menjaš jeftiniji, ili da nešto ređe menjaš skuplji. Ako se zezneš kupovinom lošeg, onda ispadne i skuplje.



Kad sam kupovao pametni telefon tražio sam najjeftiniji, a da pravi dobre fotke & snimke (bez puno podešavanja jer nisam stručan) i da ne zakucava ako stavim aplikacije za društvene mreže na njega. Bilo je veoma poželjno da ne bude velikog formata, kako bi lako stajao u prednji džep farki.


To je po meni i suština - da ne kupiš (ne platiš) ono što ne koristiš - tako se može donekle "uštedet". Jer dobro, a jeftino svi traže, pa takvim proizvodima brzo skače cena.



Kad budem kupovao naredni, gledaću verovatno nešto slično tome i uzeti ono što mi pametniji/stručniji preporuče. Tj. ako bude sreće, neće mi ni trebati pametni telefon, niti mobilni.




Ono što sam primetio: hardverske specifikacije (RAM, procesor i sl.) su jedna stvar, ali kad kreneš koristiti telefon - koliko brzo otvara aplikacije, prebacuje se između otvorenih, šta kad se otvori puno aplikacija, koliko stabilno to sve radi - kod SE i 6s meni deluje da je sve trenutno, bez štucanja.



Da li bih danas preporučio kupovinu 3 godine starog modela? Nisam baš siguran. Da li ima neki noviji, a da je dobar, u cenovnom rangu do 300 evra? Još manje sam siguran.
Relja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.9.2018, 16:00   #17
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.294
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.964 puta na 2.386 poruka
Određen forumom Iphone 6s vs Xiaomi A2 Lite vs ostali + par pitanja

Treba uzeti u obzir da neki korisnici iPhone-a nisu imali kontakt sa Androidima jako dugo pa i dalje imaju strah od Androida kakvi su bili prvih par god. (Isto važi i za neke korisnike Lumia).

Držao sam skoro istovremeno u ruci 6s i Mi 5s, oba su puna aplikacija, koriste se skoro 2 god i oba rade kao metak. Mi 5s je zapravo brži... Ni jedan ni drugi nisu imali nikakvih bagova, kočenja i sl. od kad su kupljeni. Čak ni po izradi ne možeš da se žališ, oba su unibody aluminum, lepi, tanki... Vlasnik tog 6s je sam priznao da je krajnje iskreno iznenađen a u priču je ušao kako nije to proizvod kad ti moraš da rutuješ, stavljaš custom romove... Da bi radilo kako treba... A njegov poslednji Android je bio Galaxy S3 koji je kaže kočio i štucao čim prođe par meseci, imao neki problematičan update...

Znači nije upitno da je iPhone 6s i dalje dobar i brz telefon ali treba rešiti na osnovu nekih realnih želja da li vam odgovara a ne a osnovu legendi o tome kako je samo iPhone neko nedostižno blago.

EDIT:

Moje lično iskustvo od ovog meseca sa polovnjacima. Devojka hoće malo manji telefon, da radi normalno i da ima odličan zvuk, a ne daje joj se neka kinta... Svedem na iPhone 6 i Sony Xperia Z3 compact. Obiđemo par nekih prodavaca koji imaju malo novije/očuvanije, probamo ih... Korišćen iPhone 6 u većini slučajeva imaju neke tragove, manje li veće, na preko pola ne radi otisak prsta (njoj to ne smeta pa smo i to gledali). A ako nema nikakve tragove i sve radi onda košta 170€. Z3 compact fizički skoro svi kao novi, sijaju se - 80€. Brzina odlična na oba, ovako iz ruke ne osećam razliku. Znači oba su sa kraja 2014. oba flagship svog vremena, i dalje rade vrlo brzo, svaki ima svoje sitne prednosti i mane (ekrani, kamera, dan, noć) a Sony se pokazao fizički trajniji. I uzmemo joj Z3 compact jer ta razlika u ceni (pogotovo ako hoćeš i iP6 bez tragova korišćenja) baš nikako ne pije vodu.

Poslednja ispravka: Aibo (19.9.2018 u 16:29)
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Aibo na korisnoj poruci:
Relja (19.9.2018)
Stara 19.9.2018, 17:09   #18
tref
Veteran
 
Član od: 5.8.2013.
Lokacija: Nis
Poruke: 1.159
Zahvalnice: 312
Zahvaljeno 368 puta na 275 poruka
Određen forumom Re: Iphone 6s vs Xiaomi A2 Lite vs ostali + par pitanja

Za Z3 compact sam cuo da se usled pregrevanja displej odlepljuje, ja bi to zaobisao.
tref je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.9.2018, 17:35   #19
nexexcalibur
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.725
Zahvalnice: 1.639
Zahvaljeno 3.775 puta na 1.843 poruka
Određen forumom Re: Iphone 6s vs Xiaomi A2 Lite vs ostali + par pitanja

Uzmi a2 lite i nemas greske. Iz licnog iskustva ti govorim...
nexexcalibur je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.9.2018, 20:11   #20
C64freak
Banned
 
Član od: 3.5.2009.
Lokacija: Tunguzija x)
Poruke: 2.905
Zahvalnice: 1.239
Zahvaljeno 438 puta na 374 poruka
Određen forumom Re: Iphone 6s vs Xiaomi A2 Lite vs ostali + par pitanja

Kakav strah od Androida? Onaj ko predje sa telefona od 5-6 il vise glava na neki slepacki od 100 evra a pritom ocukuje da mu radi isto da ima popaljenih milion aplikacija je mentalno zaostao. Dokle cemo citati poredjenja 100 i 800 evra???
C64freak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Da li kupiti polovan Iphone 6 ili nov Huawei P9 Lite? HMrules Aparati i oprema 19 17.5.2017 10:40
Xiaomi 3s/x/note 3 pro / Huawei Honor 4x Pitanja sale94 Aparati i oprema 14 2.4.2017 16:03
[Tablet] Tesla L7 Quad Lite Dekip Opisi, recenzije i testovi 0 26.3.2016 18:49


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 15:24.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com