Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Kompjuteri i film
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Kompjuteri i film Uticaj kompjutera na film i primena kompjutera na filmu

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 9.1.2013, 11:36   #5461
ZoNi
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2005.
Lokacija: ************
Poruke: 8.662
Zahvalnice: 2.262
Zahvaljeno 1.922 puta na 1.405 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

The Warrior's Way (2010), http://www.imdb.com/title/tt1032751/



In the 19th century, a warrior named Yang (Jang Dong Gun) is ordered to kill the last member of an enemy clan—a baby. He refuses the mission and flees with the child to a dilapidated town in the American West. Despite his attempts, his master closes in on him and he must fight to protect the child and his newfound comrades: Ron (Geoffrey Rush), the town drunk, and Lynne (Kate Bosworth), both of whom have a tragic past.

Heh, nindže + wild west Dobar film, neobičan, čudno snimljen, gomila čudnih likova, gotovo nadrealno. Odlične akcione scene sa puno slow motion-a. Interesantna mešavina Istoka i Zapada. Vredi pogledati.

Ocena: 7,5/10

PS. HD trejler: http://youtu.be/0Z8xYMomsDc
ZoNi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku ZoNi na korisnoj poruci:
pedjosav (10.1.2013), uros@3D (9.1.2013)
Stara 9.1.2013, 16:30   #5462
NISAM NESTO SMART
Član
 
Član od: 14.7.2009.
Lokacija: Srbija
Poruke: 315
Zahvalnice: 53
Zahvaljeno 73 puta na 54 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku NISAM NESTO SMART
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Django Unchained


Odgledao sam film i mogu reci da je zaista super, traje 2.5 sati ali nije mi bilo dosadno tokom celog filma, interesanti dijalozi a jos bolja akcija i pucnjava.

Ocena 9.5/10

Seven Psychopaths


Pocinje kao neka standardna komedija sa zanimljivom pricom i dobrim glumcima i posle postaje cudna U svakom slucaju film vredi pogledati ima neke poprilicno smesne scene i pomalo neocekivanu radnju, bar prema onome sto sam video na trejleru.

Ocena: 8.5/10
NISAM NESTO SMART je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.1.2013, 18:25   #5463
Covenant
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Covenant
 
Član od: 4.11.2005.
Lokacija: Neverland
Poruke: 3.463
Zahvalnice: 387
Zahvaljeno 736 puta na 487 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Pogledajte bre stari Django, sjajan spaghetti vestern

Django



http://www.imdb.com/title/tt0060315/

Šta reći kada se u filmu pojavljuju i preteče KK klana

Legendarna scena

Spoiler alert!

http://www.youtube.com/watch?v=vDhSG9tvV9Q
Covenant je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Covenant na korisnoj poruci:
Boondock Saint (20.1.2013)
Stara 10.1.2013, 20:00   #5464
zvjer
Banned
 
Član od: 12.9.2007.
Poruke: 1.579
Zahvalnice: 744
Zahvaljeno 471 puta na 264 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Nomonovani za Oskara!

Najvise bi mi bilo drago za Joakina (pravilno Vakina) Finiksa, ali atmosfera je takva kao da je DDL vec osvojio treceg Oskara. I De Niro nominovan za treceg u kolekciji!
zvjer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.1.2013, 23:15   #5465
Master_Touch
Banned
 
Član od: 19.9.2010.
Poruke: 250
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 27 puta na 16 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Acanen kaže: Pregled poruke

E dobro je. Film ima 9/10 ocenu od mene.

Gledao sam ga odavno. Inace je odlicno odradjen. Prica o pijanisti na brodu. Vreme kada se pojavljuju prvi uredjaju za snimanje zvuka... ima zanimljivih scena pogotovo kada se takmici sa kvazi poznatim pijanistom.. itd.. inace legenda 1900 je ime tog pijaniste... tako bese.
Master_Touch je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.1.2013, 3:39   #5466
Nestor
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.11.2006.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.334
Zahvalnice: 792
Zahvaljeno 887 puta na 554 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Master_Touch kaže: Pregled poruke
E dobro je. Film ima 9/10 ocenu od mene.

Gledao sam ga odavno. Inace je odlicno odradjen. Prica o pijanisti na brodu. Vreme kada se pojavljuju prvi uredjaju za snimanje zvuka... ima zanimljivih scena pogotovo kada se takmici sa kvazi poznatim pijanistom.. itd.. inace legenda 1900 je ime tog pijaniste... tako bese.
1900 je ime glavnog junaka filma i ne takmiči se sa kvazi pijanistom već sa jednom od najvećih jazz legendi svog vremena Jelly Roll Mortonom a ako si čuo za Red Hot Chili Peppers možda ti nešto njihovo ime znači "Jelly Roll Morton, a popular early jazz pianist, was the leader of a group called the Red Hot Peppers. They picked this name, added 'Chili' after the restaurant "Chilie Willie", because the name describes their music."
Spoiler za smisao:
a i kakav bi smisao bio da se takmiči sa kvazi majstorom klavira i da ga pobedi ali ako dobiješ najboljeg i to na takav način to već ima smilsa, ja makar tako vidim tu scenu
Nestor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.1.2013, 11:37   #5467
orange47
Starosedelac
 
Član od: 19.10.2011.
Lokacija: daleko od idealnog..
Poruke: 1.689
Zahvalnice: 107
Zahvaljeno 244 puta na 226 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

odgledah posle duzeg vremena opet 'Nocni portir' 'Il portiere di notte (1974)'. http://www.imdb.com/title/tt0071910/
mislim da nije pominjan ovde. film se verovatno mnogima nije svideo zbog shokantnih scena i jer spada u 'umetnicke'. malo je 'razvucena' radnja. glumci su odlicni, mislim da je bolji od vecine drugih koji se bave slicnom tematikom.

gledo sam i 'Cloud Atlas', uopste mi se nije svideo, dosadan film. dobri su glumci ali ne vredi trositi vreme na njega.

Poslednja ispravka: orange47 (11.1.2013 u 11:44)
orange47 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.1.2013, 14:32   #5468
ZoNi
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2005.
Lokacija: ************
Poruke: 8.662
Zahvalnice: 2.262
Zahvaljeno 1.922 puta na 1.405 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Reshatnayak kaže: Pregled poruke
Moy paren - Angel (2012) (Moj Momak Je Andjeo) komedija, romansa, fantazija

Radnja je u Moskvi, vreme danasnje. Sta sve moze da se desi jednoj studentkinji 31. decembra...
Odgledano

Moy paren - Angel (2012), http://www.imdb.com/title/tt2158649/



Simpatičan film. Kao i većina ruskih (i naših!) filmova, deluje nekako neubedljivo, više kao pozorišna predstava, nego kao film.

Ali, sve u svemu, ko voli romantične komedije (a.k.a. "ljige" ) ovaj film bi trebao da mu se svidi.

Ocena: 6.2/10
ZoNi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku ZoNi na korisnoj poruci:
Reshatnayak (11.1.2013)
Stara 11.1.2013, 14:33   #5469
Master_Touch
Banned
 
Član od: 19.9.2010.
Poruke: 250
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 27 puta na 16 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Nestor kaže: Pregled poruke
1900 je ime glavnog junaka filma i ne takmiči se sa kvazi pijanistom već sa jednom od najvećih jazz legendi svog vremena Jelly Roll Mortonom a ako si čuo za Red Hot Chili Peppers možda ti nešto njihovo ime znači "Jelly Roll Morton, a popular early jazz pianist, was the leader of a group called the Red Hot Peppers. They picked this name, added 'Chili' after the restaurant "Chilie Willie", because the name describes their music."
Spoiler za smisao:
a i kakav bi smisao bio da se takmiči sa kvazi majstorom klavira i da ga pobedi ali ako dobiješ najboljeg i to na takav način to već ima smilsa, ja makar tako vidim tu scenu
E vidis nisam znao to za ljute papricice...

A inace, takmicenje pogotovo u umetnosti je diskutabila stvar, ne postoji najbolji vec samo razlicit. To je velika greska danasnjice. Obicnom coveku stavi pijanistu koji svira nesto brzo nasuprot nekog ko ne svira toliko brzo i normalno da ce mu se svideti vise onaj ko svira brzo iako taj sto svira sporije mozda ima 1000000 pijanistickih boja sto je zapravo umetnost... A taj legendarni pijanista je znacajan po tome samo sto je bio na pocetku razvoja dzeza, kako je svirao to je pitanje...
Master_Touch je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.1.2013, 17:53   #5470
orange47
Starosedelac
 
Član od: 19.10.2011.
Lokacija: daleko od idealnog..
Poruke: 1.689
Zahvalnice: 107
Zahvaljeno 244 puta na 226 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

izgleda niko nije pomenuo 'Smrt coveka na Balkanu'?
sjajan film, vredi ga gledati u bioskopu.
odlicna gluma, veoma originalna radnja.
orange47 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.1.2013, 1:06   #5471
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Na preporuku iz ove teme izvukoh 2 filma da odgledam.

1) The bucket list

Trajanje:1:37:00

Reziser:Rob Reiner
Glavne Uloge: Jack Nicholson i Morgan Freeman

O ovim glumcima je suvisno trositi reci.Kako su odglumeli u ovom filmu je za svaku pohvalu,pogotovu mi se svidela uloga Freemana,miran,mudar starac koji jako voli svoju zenu,ima zelju da pomogne ljudima oko sebe....sve to shvatite kad ga pogledate,on cak ne mora ni da progovara da bi se to videlo.Slicno je i sa Nicholsonom,toliko je ubedljivo covek glumeo bolesnog coveka,da sam pomislio da je stvarno bolestan.
Radnja filma je.....pa mozda ne nesto narocito inovativna,ali je definitivno zanimljiva za gledati,pogotovu uzevsi u obzir da ovog puta imamo 2 starca koji rade razlicite stvari,a ne kao u vecini filmova par mladih momaka koji za cilj imaju da obale sto vise devojaka u toku trajanja filma.Radnju moguce je opisati pitanjem "Sta bi ste radili u svojim poslednjim danima zivota da imate mnogo novca?".U svakom slucaju preporuka

Ocena 9/10

2) Cloud Atlas

Trajanje: 2:50:00

Reziser/i:Andy Wachowski(Matriks,V for Vendeta...),Lana Wachowski,Tom Tykwer
Glavne uloge:Tom Hanks,Jim Broadbent,Hugo Weaving....(Ima poprilicno tako da mozete i sami videti na imdbu ko glumi)

Ja prvo zelim da se zahvalim svima koji su ovaj film preporucili. nesto slicno ovome filmu jos nisam video,pretpostavljam da ima filmova sa slicnom tematikom,ali ja jos nisam video film gde se radnja desava u 5 vremena sa nekoliko decenija/vekova razmaka.Mogu reci samo da posle ovog filma Tom Hanksa kao glumca volim 30 puta vise.Covek je neverovatno odglumeo svaku od 5 uloga u filmu(Da se razumemo,svi su odglumeli na visokom nivou,jednostavno je Tom bio nadrealan,ja ovo poredim sa glumom iz Forest Gumpa).
Radnja filma...opet cu pokusati da sabijem sve u jednu recenicu,jer reci ista o ovom filmu pre nego sto ga pogledate je greh po meni.Kako ljudi iz jednog vremena uticu na nase(zivote drugih ljudi) u drugim vremenima.Pocetak filma nije obecavao,ali kako se radnja filma razvijala postajalo mi je sve jasnije koliko je film zapravo dobar,iako na pocetku nisam mislio da je film nesto narocito dobar,cak i tada sam zeleo da znam sta ce se dogoditi dalje u trenutcima kada su scene prebacivali u drugo vreme.Radnja se dogadja u godinama:1849,1936,1973,2012,2144,2321.Scene su iz vremena su kao sto ste zakljucili iz mog posta izmesane,sto film cini jos zanimljivijim za gledanje jer vas svaka radnja uvuce potpuno.
Jedno znam sigurno,knjigu cu procitati ovih dana,samo da je se dokopam a ovaj film mi je verovatno u top 3 najboljih filmova koje sam gledao.
U jednom trenutku u filmu,mladi muzicar je trebao odsvirati muziku koja se cula u snu poznatog kompozitora i ta muzika je kako je on rekao "Savrsena" jednostavno nije sa ovoga sveta.Pocinje muzika:
Cloud Atlas

Zaista zvuci savrseno i kao da nije kreacija coveka.

Ocenu je besmisleno davati,ovo je po meni savrsenstvo
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.1.2013, 1:36   #5472
Nestor
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.11.2006.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.334
Zahvalnice: 792
Zahvaljeno 887 puta na 554 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Seven Psychopaths (2012) - Ja sam dugo čekao drugi film Martin McDonagha jer mi je In Bruges jedan od omiljenih filmova i bio sam siguran da imamo veliki talenat u Martin McDonaghu ali kad sam video trejler za Seven Psychopaths pomislio sam da će biti neviđeno s**nje i da ću se ozbiljno razočarati ali... film nije In Bruges nije toliko genijalan ali je dobar i re svega Sam Rockwell for my money steals the show i od njega sam se upiŠ** koliko je fenomenalan i smešan u ovom filmu. Takođe sam mislio da su Christopher Walken & Woody Harrelson pogrešan izbor za ovaj film ali su me oni demantovali, Colin Farrell ovde ima sporednu ulogu za razliku od In Bruges ali je sasvim solidan u svojim scenama. Šta mi se nije dopalo? Pa ima malo previše krvi za moj ukus i možda 2, 3 baš degutantne scene a još bitnije to što sam posle In Bruges očekivao još bolji film a dobio sam lošiji, e sad film nije loš za moj ukus ali bojim se da Martin McDonagh ne krene stopama Orson Wellsa, Bryan Singer, Florian Henckel von Donnersmarcka... da ne nabrajam dalje, koji su se na početku karijere popeli na vrh nekima ja prvi film i najbolji ali kad si na vrhu dalje nema gde osim dole. Tako da se bojim da je In Bruges njegovo remek delo i da takav film od njega nećemo opet videti već solidne filmove ali ne i remekdela. Hteo bih da dodam da se vidi i pomalo taj autobiografski deo gde glavni lik se muči sa pisanjem scenarija, što bi značilo ima naslov filma i glavne likove ali šta dalje, to je taj čuveni writer's block i mislim da je Martin znajući koliko mu je prvi film bio dobar i prihvaćen i od kritike i od publike na neki način imao obavezu da drugi film ne bude promašaj već to live up to the reputation of the first movie, mislim da je i dao neki interviju gde je pričao o writer's block i dosta mu je trebalo da snimi drugi film a ja jedino mogu da vam preporučim ovaj kao i da dodam da se nadam da do trećeg nećemo čekati ovoliko dugo.

@Acanen hvala za Into the White (2012) kad sam pročitao o čemu se radi podsetio me na Silent Night (2002) & A Midnight Clear (1992) ali mislim da je mogo bolji da bude i to pre svega izbor glumaca ali ok, vredi pogledati.
Priložene slike
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	seven_psychopaths_ver15.jpg
Viđeno:	23 puta
Veličina:	74,1 KB
ID:	45208  

Poslednja ispravka: Nestor (12.1.2013 u 3:34)
Nestor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.1.2013, 1:45   #5473
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.362
Zahvalnice: 4.520
Zahvaljeno 3.828 puta na 2.386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Moja preporuka za ove gore filmove (Cloud Atlas, The Bucket List i Seven Psychopaths). Cloud Atlas mi se dopao, drzao mi je paznju ta tri sata zanimljiv film. Kofa je super film, a Psihopate su mi bile zanimljive u pocetku a onda negde od sredine nesto zastade. Sve u svemu je OK film mada je po meni uzeo odlican zalet a onda poceo da vrda negde od sredine. Ali ipak preporuka.

Da dodam jos jednu preporuku Station Agent. Jako simpatican film, ogromna preporuka.

Poslednja ispravka: pentraksil (12.1.2013 u 4:22)
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.1.2013, 0:17   #5474
Rainman
Starosedelac
 
Član od: 5.1.2006.
Poruke: 2.394
Zahvalnice: 1.365
Zahvaljeno 2.322 puta na 924 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Django Unchained (2012)

Zeleo sam da mi se svidi film.

Doduse, zeleo sam da mi se svidi i "Inglourious Basterds". I "Kill Bill". I "Death Proof".

Ali nije (tj. nisu). Da budem preciznjii - NIJE DOVOLJNO.

Dovoljno je dobar da se izdvoji od proseka i da bude drugaciji. E sad koliko je drugacije i bolje... Ono sto sam siguran, dijalozi su uvek bili ono sto izdvaja Tarantina od ostatka. Cristoph Waltz i Leonardo di Caprio su definitivno ostavili najbolji utisak od cele glumacke postave.

Nije za vise od 7. Kao i nijedan njegov film u ovom veku. Ali - treba ga odgledati.
Rainman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.1.2013, 1:16   #5475
zidan grobar
Veteran
 
Član od: 27.5.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.181
Zahvalnice: 774
Zahvaljeno 504 puta na 244 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

^
Da li si gledao Pulp Fiction ?
zidan grobar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.1.2013, 3:19   #5476
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.362
Zahvalnice: 4.520
Zahvaljeno 3.828 puta na 2.386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
zidan grobar kaže: Pregled poruke
^
Da li si gledao Pulp Fiction ?
Tarantina ili volis ili mrzis, nema izmedju. Ukoliko se nekome ne svidjaju ovi zadnji filmovi Tarantina, misljenja sam da Django tek nece da im se svidi. Sto ne znaci naravno ce svi mrzeti film. Meni su ovi noviji bili sasvim OK, neki su me prijatno iznenadili . Ja cu odgledati pa cu doneti konacan sud.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.1.2013, 6:04   #5477
Rockstar
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.5.2008.
Lokacija: Панчево
Poruke: 4.422
Zahvalnice: 746
Zahvaljeno 1.425 puta na 1.082 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
zidan grobar kaže: Pregled poruke
^
Da li si gledao Pulp Fiction ?

Dobro, pa mislio je na Tarantina u ovom veku, ne u proslom, gde Pulp Fiction pripada...
Rockstar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.1.2013, 6:14   #5478
Rockstar
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.5.2008.
Lokacija: Панчево
Poruke: 4.422
Zahvalnice: 746
Zahvaljeno 1.425 puta na 1.082 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
orange47 kaže: Pregled poruke
izgleda niko nije pomenuo 'Smrt coveka na Balkanu'?
sjajan film, vredi ga gledati u bioskopu.
odlicna gluma, veoma originalna radnja.
Na klasicnu podmuklu prevaru, odvucen sam u bioskop bas na projekciju ovog nesrecnog filma.. Sta reci, originalna ideja (za pocetak, nema rata, nema tranzicije, nema "mestana ruralnih naselja" i njihovih dogodovstina u metropoli...) i sve je to moglo da bude super (i jeftino) da nije, naravno, glavnog sastojka svakog modernog srpskog filma - cuvenog srpskog "humora" koji je izgleda slavni Zdravko Sotra instalirao u glavu svakog filmskog pregalnika kao imperativ i vezivni sastojak...

Da se razumemo, mi Srbi jesmo duhovit narod (kada hocemo) ali meni je ovaj film bio toliko tuzan.. Samo sam cekao da se pojavi cuveni "Djosa" i da ustanem, prosipajuci kokice po audijenciji.

"Humor" je ukratko izmedju "Kursadzija" i, recimo, "Stizu Dolari". Slazem se da je pocetna ideja odlicna, da je gluma takodje izvanredna (i nimalo jednostavna) ali sta to vredi kada je film snimljen sa idejom da se svidi nasem najmanjem zajednickom sadrzaocu a i da se jednom pusti na RTS-u tokom novog i originalnog Novogodisnjeg programa..

Ovaj film i njegov autor ce vas samo smrtno uvrediti. Mozda je i to bila poenta, ko zna...
Rockstar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 4 korisnika se zahvaljuje korisniku Rockstar na korisnoj poruci:
mp3lopov (13.1.2013), Osbourne (13.1.2013), pentraksil (13.1.2013), zvjer (13.1.2013)
Stara 13.1.2013, 10:37   #5479
pedjosav
Starosedelac
 
Član od: 17.5.2008.
Poruke: 1.474
Zahvalnice: 1.102
Zahvaljeno 608 puta na 453 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

"Dein fernseher leugt" , u prevodu "Tvoj televizor laže"
MOžete ga naći po engleskom nazivu " Free Rainer" (priložen je i engleski titl).
http://www.imdb.com/title/tt0810868/?ref_=fn_al_tt_1

Odličan film austrijskog režisera Weingartnera, aktuelna tema, odlična gluma i realizacija.
Ukoliko bih išta napisao mislim da bi vas odbilo od gledanja ali ako vam išta znači da mi verujete i pogledate film, nećete se pokajati.
Na IMDB-u nije u potpunosti tačno radnja opisana ali suština je važna.
pedjosav je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku pedjosav na korisnoj poruci:
ZoNi (13.1.2013)
Stara 13.1.2013, 13:29   #5480
zidan grobar
Veteran
 
Član od: 27.5.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.181
Zahvalnice: 774
Zahvaljeno 504 puta na 244 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Rockstar kaže: Pregled poruke
Dobro, pa mislio je na Tarantina u ovom veku, ne u proslom, gde Pulp Fiction pripada...
Znam da pripada proslom veku, pitao sam ga cisto onako.

EDIT: Sad sam pretrazio temu i vidim da je dao filmu 10/10
zidan grobar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
filmovi, preporuka, review


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Da li neko zna koji je ovo film? DJ_MY_SOUL Kompjuteri i film 2589 9.4.2024 13:29
Najbolji horror film ikad napravljen? FRIghTMaN Kompjuteri i film 734 6.11.2013 1:57
Problem tokom gledanja filmova, tacnije steka mi slika a zvuk ide normalno Dijenek Kvarovi 27 15.5.2010 13:19
Slabiji zvuk govora od ostatka zvukova (prilikom gledanja filmova)... polarnimeda Operativni sistemi 2 14.10.2008 13:12
Taj film... aerochivija Brbljaonica 15 20.7.2008 21:46


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 23:11.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com