Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Kompjuteri i film

Kompjuteri i film Uticaj kompjutera na film i primena kompjutera na filmu

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 13.11.2012, 23:42   #5101
Iris
détente
 
Avatar korisnika Iris
 
Član od: 3.11.2005.
Lokacija: Here be dragons...
Poruke: 5.576
Zahvalnice: 1.530
Zahvaljeno 2.470 puta na 1.488 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Na Prvoj je maločas počeo fantastičan film, Dangerous Liaisons. Glumačka postava savršena, kao i scenario, muzika... Tema filma - Master of Puppets.

Ko ima vremena, eto preporuke za večeras.
Iris je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.11.2012, 11:52   #5102
BiTrAtE
Član
 
Član od: 25.2.2009.
Poruke: 399
Zahvalnice: 59
Zahvaljeno 54 puta na 46 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
SaT|WarLord kaže: Pregled poruke
Свака препорука за "TED". Фантастичан филм. Чиста десетка од мене.
Slazem se...cista desetka...suze su mi isle u bioskopu

Preporuka za francuski film po istinitoj prici, "Gang Story", "Bande Liona"

http://www.imdb.com/title/tt1741542/
BiTrAtE je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.11.2012, 13:24   #5103
Acanen
Starosedelac
 
Član od: 5.12.2007.
Poruke: 2.260
Zahvalnice: 242
Zahvaljeno 1.135 puta na 846 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Pogledajte Brave novi film od Pixar-a i The Secret World of Arrietty ako ste ljubitelji dobrih animiranih filmova.
Acanen je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.11.2012, 13:45   #5104
ZoNi
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2005.
Lokacija: ************
Poruke: 8.660
Zahvalnice: 2.261
Zahvaljeno 1.921 puta na 1.404 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Acanen kaže: Pregled poruke
The Secret World of Arrietty ako ste ljubitelji dobrih animiranih filmova.
Hm... Bio je ranije neki film (verovatno početak 1990-ih?), sa radnjom sličnom ovom crtaću. Ne mogu da se setim imena...
ZoNi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.11.2012, 12:37   #5105
Пиксел
Novi član
 
Član od: 14.10.2012.
Poruke: 5
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
ZoNi kaže: Pregled poruke
Hm... Bio je ranije neki film (verovatno početak 1990-ih?), sa radnjom sličnom ovom crtaću. Ne mogu da se setim imena...
Pre ce biti da je The Borrowers
Пиксел je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.11.2012, 18:32   #5106
dijego_
Starosedelac
 
Član od: 2.3.2008.
Lokacija: belgrade
Poruke: 1.419
Zahvalnice: 189
Zahvaljeno 753 puta na 411 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku dijego_
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

The Doors, sinoc na tv-u, neki 3.-4. put... I dalje mislim da je medju najboljim muzickim biografijama uz La Bambu, Great Balls of Fire i odlicnog Kurta Rasela u ulozi Elvisa, iako mi se sve vise cini da su preterali u Morisonovoj ekscentricnosti. Bez obzira na sve, Val Kilmer je neverovatan.


The Proposition

Hmm... cas mi je bio dosadan i spor da sam skoro odustao od gledanja, cas smislen i dubok. Morao bih jos jednom da ga pogledam da bih dao konacan sud, ali ako vam se gleda modernija i mracnija verzija Unforgivena onda bi trebalo da ga pogledate. Neobicno je sto je u pitanju spoj vesterna i australijske skole sa odlicnom scenografijom divljih i "zuckastih" predela.
dijego_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.11.2012, 22:56   #5107
Flamel
Veteran
 
Član od: 22.11.2008.
Poruke: 677
Zahvalnice: 50
Zahvaljeno 310 puta na 115 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Ne bih mnogo da drvim o Betmenu posto je vec sve receno a i jedva sam se resio da trosim reci na onako los film u odnosu na drugi deo. Prvo da pocnem od Bane-ovog glasa. Iz trejlera sam ocekivao da ce da odise mocnoscu a u filmu zapravo kao da prica neki penzioner od 100 godina. Kada sam prvi put cuo glas u sceni sa avionom, reko WTF, mozda samo glumi i pravi se, al ne... Uzas, onaj dijalekt je totalno odvratan i uopste ne pristoji onakvom negativcu. Podseca me na onog cicu Dekard Cane-a iz Diabla 3.
Jokera sam gledao 3x, plus milion puta scene na YT i svaki put uzivao kao da ih prvi put gledam kakvo su remek delo, a ovaj film cu sutra zaboraviti. Da ne pominjem pricu koja vrvi kliseima i imate osecaj kao da gledate neki film koji je ukljucen na brzo premotavanje ili trailer od 3 sata. Bez obzira na lepotu Anne Hatway, lik Catwoman je smesan. Bolje da su ubacili Harley Quinn.
Onda kad je batman izasao iz one rupcage koja je u Indiji, odjednom se pojavljuje na drugom kraju sveta u Gothamu. How yes no. A da ne pominjem brutalnost onog zatvora gde Bane odrasta koja uopste nije prikazana tako, meni je delovao skroz opusteno. Imam jos milion primedbi al me mrzi sad da hejtujem. Razocaran totalno
Flamel je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.11.2012, 13:21   #5108
evanghelion
Veteran
 
Član od: 25.3.2006.
Lokacija: Bor
Poruke: 972
Zahvalnice: 130
Zahvaljeno 272 puta na 155 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku evanghelion
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Odgledah sinoć End of Watch, kakva filmčina, držao me prikucanog uz monitor od početka do kraja. Priča nije baš nešto originalna, prati dva policajca LAPD koji rade u getu i svakodnevno se sreću sa najgorim šljamom...

Film nije sniman klasičnom kamerom, već kombinacijom ručne, akcione i kamere iz policijskog kruzera, što ovom filmu daje posebno intenzivnu atmosferu i imersivnu akciju i dramu.

Ocena: 9/10
evanghelion je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.11.2012, 16:33   #5109
Nestor
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.11.2006.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.329
Zahvalnice: 792
Zahvaljeno 887 puta na 554 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Looper (2012) - Ako ste raspoloženi za film koji nema nikakvog smisla niti logoke ovo je pravi izbor u suprotnom odgledajte Triangle (2009) sa do nekele sličnom tematikom sa mnogo manjim budžetom i bez Holivudskih zvezda.
Spoiler za TRT:
TRT


Hoću da pohvalim i Sleep Tight (2011) koj sam odgledao na preporuku pentraksila i moram da kažem da je jedan vrlo dobar triler koji mi je svo vreme držao pažnju i imao sam samo jednu zamerku na ceo film ali hteo bih da napomenem i da je malo mračniji i nije baš za svačiji ukus jer trejler nisam gledao već samo pročitao radnju filma i mislio da je film nešto potpuno drugačije
Spoiler za ali:
ali već posle nekih 10/15 minuta film pokazuje da će ovo biti nešto sasvim drugačije i ne tipično i ako vam to bude ok film će vam se dopasti u suprotnom možda ga i ugasite posle pola sata

Poslednja ispravka: Nestor (16.11.2012 u 17:06)
Nestor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Nestor na korisnoj poruci:
xandar (17.11.2012)
Stara 17.11.2012, 0:12   #5110
hate
Član
 
Član od: 28.5.2011.
Lokacija: Over the Rainbow
Poruke: 170
Zahvalnice: 40
Zahvaljeno 244 puta na 158 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Moya lyubov

35000 ručno oslikanih slika, uljanim bojama na staklu, za 20 minuta vrhunske animacije. Čarobno i nostalgično, uživao sam u svakom frejmu.
Proces animacije
I
hate je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 7 korisnika se zahvaljuje korisniku hate na korisnoj poruci:
ColdBoot (17.11.2012), Doomche (17.11.2012), Iris (17.11.2012), Luka Filipovic (18.11.2012), Oggy (17.11.2012), pentraksil (17.11.2012), Peruzzi (17.11.2012)
Stara 17.11.2012, 2:20   #5111
Rainman
Starosedelac
 
Član od: 5.1.2006.
Poruke: 2.394
Zahvalnice: 1.365
Zahvaljeno 2.322 puta na 924 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Odlgledah i ja Dark Knight Rises. Znam da vam utisci nece znaciti, jer svako ko je zeleo da pogleda film - to je vec uradio. Za jednog strip junaka film je stvarno OK.

I dalje ostajem pri stavu da je Bale u toj celoj postavi mozda i najtanja karika - al dobro - ljudi ga gotive kao Betmena. Nekako mi je lik Gary Oldmana ostao skoro pa jednolican i ocekivao sam od takvog glumca mozda malo snazniju ulogu. Mladja postava je sasvim OK, JGL je na nivou, En je O_O bruka u onom odelcetu i ovo je njena (kolko znam njen opus) mozda i najseksipilnija uloga. Hardy nosi Bane-a vrlo dobro, ali negde sam ocekivao grublji i dublji glas ispod one maske. Ledger mi ostaje kao lik koji je obelezio triologiju (iako ga ima samo u jednom filmu).

A da, da ne zaboravim Sir Michael Caine-a - stvarno je uzivanje gledati kako se transformise u lik (bio batler ili placeni ubica).

Sa jedne strane, nije mi krivo sto ga nisam gledao u bioskopu, a sa druge mi nije krivo sto sam potrosio 2 i po sata na film... Od mene jedna jaka 7-ica.
Rainman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.11.2012, 4:06   #5112
caine
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.2.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 3.038
Zahvalnice: 723
Zahvaljeno 946 puta na 594 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Cloud Atlas

Film je super. Mozda mogu da mu zamerim preveliku teatralnost u pojedinim momentima, ali stvarno nista ozbiljno. Prati sest prica, svaka razlicitog zanra, ali sa istom poentom. Likovi iz prve price na ovaj ili onaj nacin uticu na likove iz druge, ovi iz druge na one iz trece itd. I to je poenta filma, koju naglasava sve vreme. Dobra dela odjekuju i cine vas besmrtnim. "Ono sto radis u zivotu, odjekuje u vecnosti", kako kaze Maksimus iz mog omiljenog filma Gladijator.

Zanimljivo je to sto isti glumci glume u svakoj od sest prica, samo sto glume druge likove.

Elem, Cloud Atlas traje tri sata i veoma je epic. Nabija vam svoju poruku na nos tokom celog trajanja i na kraju vas nagradjuje inspirativnim zavrsetkom, pravi emotional payoff

Svaka storija je prica za sebe. Jedna je drama koja podseca na neki klasik iz 19. veka, a da je tad i napisana lik Toma Henksa bi sigurno postao deo opste kulture, nesto kao Juraja Hip Druga je "zivotna drama". Treca je jedina koja je pomalo dosadnjikava, a smestena je u sedamdesete, tako da je to "politicki" triler, pun paranoje i zavera Cetvrta je smehotresna cinicna komedija. Peta je klasicna distopijska prica, a sesta prica je postapokalipticna, a la Vremenska masina. Sve su veoma dobre, u skladu sa svojim zanrom, sem one politicke, koja ipak nije toliko dobra u ovako svedenom stanju. Sve price su takodje i namerno "dezaviicne", odaju pocast odredjenim zanrovima... Kazem namerno jer je na taj nacin publici stavljeno do znanja da je poruka univerzalna, da je, da se tako izrazim, primenjiva na sve aspekte ljudskog stvaralastva/zivota.

Inace, na filmu su radili i brat i sestra Vahovski, autori Matriksa i filma V for Vendetta, tako da me nije zacudilo sta je tema filma revolucija, tacnije sloboda. "Granice su iluzija", kaze Cloud Atlas
caine je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 7 korisnika se zahvaljuje korisniku caine na korisnoj poruci:
Ice-Man (17.11.2012), Iris (17.11.2012), jozvan_Kg (18.11.2012), Miki1987 (18.11.2012), pentraksil (17.11.2012), thebluephoenix (17.11.2012), xandar (20.11.2012)
Stara 17.11.2012, 4:26   #5113
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.360
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.827 puta na 2.385 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

^^ Znaci nesto kao The Fountain?

Meni se The Fountain jako dopao, malo je spor ali mi se svideo.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku pentraksil na korisnoj poruci:
Miki1987 (18.11.2012)
Stara 17.11.2012, 4:36   #5114
caine
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.2.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 3.038
Zahvalnice: 723
Zahvaljeno 946 puta na 594 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Pa, i nisu toliko slicni. Cloud Atlas je "komercijalniji" i manje depresivan. Takodje, Cloud Atlas je bukvalno sest filma u jednom. Prvo gledas komediju, onda distopijski SF, onda triler i tako do kraja.

Slican je sa Fontanom po tome sto prati vise prica, ali samo jedna prica Cloud Atlasa vizuelno i po tonu podseca na Fontanu.
caine je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku caine na korisnoj poruci:
pentraksil (17.11.2012)
Stara 18.11.2012, 3:31   #5115
Горски_Штаб
Član
 
Član od: 21.12.2008.
Lokacija: Velika Srbija
Poruke: 126
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 35 puta na 21 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

The Dark Knight Rises
Већина нас су се као клинци ложили на Бетмена, у овим новијим не свиђа ми се што Бејл промени глас кад обуче костим звучи баш смешно, ма скроз непотребно. Бетмобил сам очекивао да буде нормалнији. Нисам имао претерана очекивања тако да оцена 7
Горски_Штаб je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.11.2012, 12:10   #5116
pedjosav
Starosedelac
 
Član od: 17.5.2008.
Poruke: 1.470
Zahvalnice: 1.098
Zahvaljeno 607 puta na 452 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Горски_Штаб kaže: Pregled poruke
The Dark Knight Rises
Већина нас су се као клинци ложили на Бетмена, у овим новијим не свиђа ми се што Бејл промени глас кад обуче костим звучи баш смешно, ма скроз непотребно. Бетмобил сам очекивао да буде нормалнији. Нисам имао претерана очекивања тако да оцена 7
Nikada nisam bio preterani ljubitelj Betmena, kao klinac sam više voleo spajdermena. Tako da nepristrasno mogu da napišem da mi se ovaj film dopao i preporučujem ga za gledanje zbog odlične priče a zatim (ne manje važno) to što se radnja odvija po dnevnom svetlu a ne po mračnim senkama kao raniji filmovi.Uz to nema previše ni suvišnih efekata...
Likovi su odlično uradjeni i razradjeni tako da ovo nije film samo o Betmenu.

Ne dopada mi se: glas Betmena i naročito glas Bejna (stvarno zvuči kao Dekart Kejn iz Diabla) .
i na kraju -dopada mi se kako junakinja vozi Betmotor
pedjosav je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.11.2012, 14:22   #5117
Ekiman
Starosedelac
 
Član od: 17.11.2006.
Lokacija: Sombor/Novi Sad
Poruke: 1.991
Zahvalnice: 676
Zahvaljeno 273 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Pogledo sam i ja Dark knight Rises konacno.
Spoiler free

Posto nisam imao prilike da gledam u bisoskopu,strpljivo sam cekao 6meseci da film izadje na DVD da pogledam kao covek.
Osecanja su pomesana,film kao film nije los i vredi ga pogledati ali kao fan batmana film je veliko razocarenje naspram Dark knighta a i igranje najbolje Batman igre:Arkham A. je jos vise uticalo da tokom gledanja ovog filma prevrcem ocima vise nego sto bi trebalo
Prvi deo filma je zaista dobar i obecava,radnja ide sporo ali to je onaj Nolan smek zatislje pred buru(the strom is coming wayne),vrhunac filma i najbolja scena po meni kada se Batman i Bane prvi put srecu oci u oci,borba i zatim Bajnovo obracanje Batmanu u zatvoru,ostatak filma krece zatim nizbrdo za 1001nelogicnosti i preteranim bespotrebnim scenama,kraj je po meni solidan ocekivo sam mnogo gori ali razumem ljude kojima se ne svidja,jel je dosta nelogican i ostavlja gorak ukus u ustima znajuci da je ovo zadnji batman film.
Glumci su ovoga puta podbacili,osim Caina koji je standarno dobar,Bale je ovde dosta ofucan i bez pravih emocija,Catwoman je najgori lik po meni bespotreban,isfuran svaka scena sa njome je mucna za gledanje ne racunajuci fizicki izgled,Mladanji policajac Blejk je solidan ali beskoristan isto kao i Catwoman bez ikakvog smisla u filmu,u filmu nije nista uspeo da uradi vise je bio kao ukras.Bane je po meni najjbolji deo filma,Svidja mi se njegova pojava,glas pretnja koja pretstavlja ali i to je sve unisteno u zadnjoj sceni gde Bejn
Spoiler za za:
place?


Sve u svemu osrednje iskustvo,teskog scrca moram priznati da Avengersi su ipak bolji od TDKR zato sto u njima znas sta da mozes da ocekujes a ovde dobijas macku u dzaku ali zato ne mogu da primirisu TDK
6.5/10
Ekiman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.11.2012, 21:28   #5118
Zapdog
Član
 
Član od: 6.4.2011.
Lokacija: Roscoe Street Station
Poruke: 94
Zahvalnice: 20
Zahvaljeno 20 puta na 14 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Evo i ja pogledao The Dark Knight Rises

...po meni je dosta losiji od prva dva, prvenstveno zbog pomalo nezanimljivog zapleta a i zbog Catwoman i Tomija koji su nepotrebni, nemaju nikakavu svrhu u filmu. Njih dvoje su uzeli bukvalno pola filma.

6/10

Spoiler za spoiler:
Pokvarila mi je film ona Miranda jer sam znao da je Talia cim je progovorila zbog jakog akcenta tako da sam se razocarao kad sam otkrio da je to zapravo zaplet. Mogao je malo odstupiti od svoje ekipe i naci neku americku ili englesku glumicu. i Bane-a je zasrao na kraju "]

Poslednja ispravka: Zapdog (19.11.2012 u 13:28)
Zapdog je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.11.2012, 0:06   #5119
uros@3D
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.6.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.632
Zahvalnice: 1.193
Zahvaljeno 1.918 puta na 966 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku uros@3D
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Ja sam veceras po drugi put odgledao TDKR slazem se da na momente ume da bude prazan i nezanimljiv ali prva borba Bane-a i Batman-a mi je ubedljivo naj momenat u celoj trilogiji. Bane je po meni 'ukrao' ovo finale kao i mnogim drugim ljudima. Kad se setim koliko sam se smorio kada sam cuo da ce Nolan da uzme Hardy-a za tu ulogu, a covek je briljirao. Odlican glumac bez pogovora.

Zanimljivo je da i u TDK i u TDKR glavni zlikovci su ti koji vade film
uros@3D je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku uros@3D na korisnoj poruci:
zvjer (19.11.2012)
Stara 19.11.2012, 2:27   #5120
Dushan
Veteran
 
Član od: 1.12.2005.
Lokacija: N/A
Poruke: 520
Zahvalnice: 34
Zahvaljeno 32 puta na 20 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Konačno i ja odgledah TDKR, posle par meseci preporučivanja od strane svih koji su film gledali što u bioskopu, a što telesinkove Išlo se čak dotle da su neki išli 3 puta u bioskop da ga gledaju, pa do tvrdnji da je to najbolji film ikad snimljen. Ubedljivo najlošiji film u celoj trilogiji.

Moj utisak: malo je reći da sam razočaran. Posle toliko hvalospeva, očekivao sam nešto posebno, a dobio sam prehajpovanu akciju prepunu klišea. Da obrazložim (staviću u spoiler za slučaj da neko još nije gledao), ovako iz glave, bez nekog redosleda.



Spoiler za spoiler:
Vejn šepa osam godina, ali nekakvom magijom odjednom prestaje.
Catwoman koja se odjednom pojavljuje bez neke pozadinske priče i koja je potpuno bespotrebna u celom filmu.
SVI policajci Gotama odlaze u onu kanalizaciju i tamo su zarobljeni 3 ili 4 meseca, koliko već.
Gordon koji umesto da bude jedan od glavnih likova je potpuno nezapažen, dok je Blejk upravo ono što bi Gordon trebao da bude.
Izlazak golorukih policajaca na ulicu gde jurišaju na pobunjenike sa kalašima koji pri tom uopšte ne pucaju.
Vejnovo stvarnje u zatvoru, takođe nekom magijom.
Ispao mu pršljen, pa mu onaj lik rukom vrati.
Bezuspešni pokušaji penjanja, sve dok mu onaj lik nije rekao da mu konopac nije potreban.
Takođe magijsko stvaranje Vejna nazad u Gotamu, gde je jedini ulaz u grad most koji čuva vojska, i to baš u trenutku da naleti na Catwoman.
Vlada USA koja apsolutno NIŠTA ne čini, a lepo kažu da ne pregovaraju sa teroristima. Doduše, šalju zalihe.
Atomska bomba koja kruži gradom u kamionima, i naravno u poslednjoj sekundi se detoniranje odlaže.
Dushan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
filmovi, preporuka, review

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Da li neko zna koji je ovo film? DJ_MY_SOUL Kompjuteri i film 2589 9.4.2024 13:29
Najbolji horror film ikad napravljen? FRIghTMaN Kompjuteri i film 734 6.11.2013 1:57
Problem tokom gledanja filmova, tacnije steka mi slika a zvuk ide normalno Dijenek Kvarovi 27 15.5.2010 13:19
Slabiji zvuk govora od ostatka zvukova (prilikom gledanja filmova)... polarnimeda Operativni sistemi 2 14.10.2008 13:12
Taj film... aerochivija Brbljaonica 15 20.7.2008 21:46


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 1:01.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com