Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Role-Play
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Role-Play FRP, RPG...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 22.7.2008, 17:36   #381
Guardian
Član
 
Član od: 18.1.2006.
Lokacija: Srbija - Slovačka
Poruke: 379
Zahvalnice: 103
Zahvaljeno 73 puta na 48 poruka
Određen forumom Re: SW: KotOR Shrine

Citat:
Wolverine kaže: Pregled poruke
Instalirah jedva nadjeni prvi deo (nadjen na mrezi), i znate li onaj osecaj kada stari kockar posle 20g pauze ode u Vegas May the force be with me this time!
Tell me about it!

The Force will be with you, forever!

Guardian je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.7.2008, 13:31   #382
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Unhappy Re: SW: KotOR Shrine

Definitivno potvrđeno ovde.

Ostaje mi još da se radujem Mafiji 2...ukoliko i to ne prebace na "Console only" naslov.
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.7.2008, 13:55   #383
dodgeme
Starosedelac
 
Član od: 3.5.2006.
Poruke: 1.455
Zahvalnice: 18
Zahvaljeno 194 puta na 64 poruka
Određen forumom Re: SW: KotOR Shrine

a sta fali kotor mmo-u ?
dodgeme je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.7.2008, 14:32   #384
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.769
Zahvalnice: 5.415
Zahvaljeno 4.097 puta na 2.672 poruka
Određen forumom Re: SW: KotOR Shrine

Citat:
dodgeme kaže: Pregled poruke
a sta fali kotor mmo-u ?
Sto nije Kotor3.
Sto je prilepak na dobro ime.
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.7.2008, 23:16   #385
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: SW: KotOR Shrine

Citat:
dodgeme kaže: Pregled poruke
a sta fali kotor mmo-u ?
Hm, nisam igrač MMORPG-ova kao što je WOW, ali mogu da zamislim situaciju da, recimo, kao džedaj, sa još gomilom drugih, braniš bazu na Hot-u (iz "Imperija uzvraća udarac") a kao "zloća" napadaš sa još gomilom drugih i u onim "hodalicama". I onda krene opšta makljaža. Ili da kreneš u raid-ove...
Ne sumnjam da bi to bilo veoma zanimljivo (zar ne postoji već neki Star Wars MMO?), ali to nije KotOR. JEDINI NAČIN na koji mogu da zamislim KotOR multiplejer je da se preko neta sastanu tri igrača i onda krenu da igraju igru kakva je bila, ali ko od te trojice će da "priča", ko će da određuje da li će na svetlu ili tamnu stranu, ko koju opremu da uzme...znači, neizvodljivo.
Ovako će biti samo jedan WoWotOR, a ne ono što smatram jednom od najboljih igara svih vremena. Meni, lično, se to ne sviđa...
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku NastyB na korisnoj poruci:
miticfam (24.7.2008)
Stara 24.7.2008, 23:55   #386
miticfam
Veteran
 
Član od: 10.12.2006.
Poruke: 689
Zahvalnice: 209
Zahvaljeno 110 puta na 74 poruka
Određen forumom Re: SW: KotOR Shrine

i bice onakvih smornih kvestova kao u wow-u tipa donesi XY mesa, cizama, rukavica, kljova, gaca, etc etc ili ubij tolko i tolko neprijatelja, mislim stvarno. to nece biti kotor kakav znamo, ne kazem da nece biti dobra igra samo nece biti kotor
miticfam je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku miticfam na korisnoj poruci:
player1 (25.7.2008), Wolverine (25.7.2008)
Stara 25.7.2008, 0:44   #387
Cernobil
Banned
 
Član od: 29.3.2008.
Poruke: 858
Zahvalnice: 162
Zahvaljeno 107 puta na 81 poruka
Određen forumom Re: SW: KotOR Shrine

Ma bitno je da dobijamo odlican (bar se nadamo jel te) Star Wars MMORPG (igrao SW:Galaxies i BLJAK). A uvek ima mesta i vremena za dobri stari single player Star Wars RPG KotOR 3. Jedno ne iskljucuje drugo
Cernobil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.7.2008, 12:02   #388
Pelagijska Argosija
Veteran
 
Član od: 3.8.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 656
Zahvalnice: 274
Zahvaljeno 291 puta na 150 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Pelagijska Argosija
Određen forumom Re: SW: KotOR Shrine

Citat:
NastyB kaže: Pregled poruke
...mogu da zamislim situaciju da, recimo, kao džedaj, sa još gomilom drugih, braniš bazu na Hot-u (iz "Imperija uzvraća udarac") a kao "zloća" napadaš sa još gomilom drugih i u onim "hodalicama". I onda krene opšta makljaža.
Uzimajući u obzir da je u KotOR-u u pitanju Stara Republika i da su u bitci za Hot učestvovala samo dva džedaja (od koji je jedan tek učenik, a drugi Sith Lord) teško da bi bilo tako.
U vreme kad se odigrava KotOR (4000 godina pre filmova) aktuelan je bio jedan drugi rat koji je mnogo pogodniji za MMORPG zato što je u tom ratu učestvovalo na hiljade džedaja i sitova kao što smo mogli da vidimo u igrama.
Citat:
dodgeme kaže: Pregled poruke
a sta fali kotor mmo-u ?
Fali mu, a ovo je moje lično mišljenje, to što:
1. neće imati isti sistem borbe (neizvodljivo u online verziji)
2. neće imati smislenu priču (skoro svaki MMORPG se svodi na besomučno divljanje i levelovanje, a priča se razvlači u nedogled gore nego latinoamerička sapunica)
3. ishod građanskog rata među džedajima se već unapred zna (džedaji su svedeni na nekolicinu, sitovi su skoro istrebljeni i povukli se - dakle izgubili su, a Republika je opstala barem dok senator Palpatin ne dođe za par hiljada godina)
4. ne znam kako bi ukomponovali Mandalorijane pošto su oni znatno slabiji od bilo kog džedaja

i tako dalje...
Pelagijska Argosija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.7.2008, 12:57   #389
Andross
Kekule Mekule
 
Avatar korisnika Andross
 
Član od: 8.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.132
Zahvalnice: 649
Zahvaljeno 1.350 puta na 692 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Andross
Određen forumom Re: SW: KotOR Shrine

Citat:
Pelagijska Argosija kaže: Pregled poruke
va džedaja (od koji je jedan tek učenik, a drugi Sith Lord) teško da bi bilo tako.
U vreme pravila dvojice (a.k.a. posle Bane-a) i ucenik i ucitelj su imali titule Dark Lord Of The Sith.

Inace kao sto vec rekoste, ne zelimo WoWotOR vec KotOR 3...
Kvestovi bi bila ultra glupi, sistem borbe bi bio ko zna kakav, svasta tu ima...
Andross je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.7.2008, 13:01   #390
BlackNeo
Član
 
Član od: 9.5.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 134
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 19 puta na 16 poruka
Određen forumom Re: SW: KotOR Shrine

Citat:
ANDROSS kaže: Pregled poruke
U vreme pravila dvojice (a.k.a. posle Bane-a) i ucenik i ucitelj su imali titule Dark Lord Of The Sith.
@ANDROSS: pod učenikom se mislilo na Skywalker-a.
BlackNeo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.7.2008, 13:21   #391
KiB0rG3000xII
Banned
 
Član od: 26.5.2007.
Lokacija: Ebon Hawk
Poruke: 509
Zahvalnice: 70
Zahvaljeno 95 puta na 54 poruka
Određen forumom Re: SW: KotOR Shrine

Citat:
NastyB kaže: Pregled poruke
Hm, nisam igrač MMORPG-ova kao što je WOW, ali mogu da zamislim situaciju da, recimo, kao džedaj, sa još gomilom drugih, braniš bazu na Hot-u (iz "Imperija uzvraća udarac") a kao "zloća" napadaš sa još gomilom drugih i u onim "hodalicama". I onda krene opšta makljaža. Ili da kreneš u raid-ove...
Ne sumnjam da bi to bilo veoma zanimljivo (zar ne postoji već neki Star Wars MMO?), ali to nije KotOR. JEDINI NAČIN na koji mogu da zamislim KotOR multiplejer je da se preko neta sastanu tri igrača i onda krenu da igraju igru kakva je bila, ali ko od te trojice će da "priča", ko će da određuje da li će na svetlu ili tamnu stranu, ko koju opremu da uzme...znači, neizvodljivo.
Ovako će biti samo jedan WoWotOR, a ne ono što smatram jednom od najboljih igara svih vremena. Meni, lično, se to ne sviđa...
Postoji ogromna razlika zato sto imperija vise ne postoji nego zla frakcija su sada sithovi i republika a i desavnje se radi 4000 godina nakon 6 dela filma
KiB0rG3000xII je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.7.2008, 15:08   #392
zorx
Veteran
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: 010011100110100101110011
Poruke: 585
Zahvalnice: 200
Zahvaljeno 160 puta na 124 poruka
Određen forumom Re: SW: KotOR Shrine

Citat:
KiB0rG3000xII kaže: Pregled poruke
Postoji ogromna razlika zato sto imperija vise ne postoji nego zla frakcija su sada sithovi i republika a i desavnje se radi 4000 godina nakon 6 dela filma
Ne nakon 6 delova filma, nego The Old Republic nastaje tacno 4000 BBY - 4000 godina pre SW Episode 4: A new hope tj. Battle of Yavin koja sa racuna kao godina 0 po SW hronologiji.
zorx je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.7.2008, 15:26   #393
Cernobil
Banned
 
Član od: 29.3.2008.
Poruke: 858
Zahvalnice: 162
Zahvaljeno 107 puta na 81 poruka
Određen forumom Re: SW: KotOR Shrine

Citat:
Pelagijska Argosija kaže: Pregled poruke
Uzimajući u obzir da je u KotOR-u u pitanju Stara Republika i da su u bitci za Hot učestvovala samo dva džedaja (od koji je jedan tek učenik, a drugi Sith Lord) teško da bi bilo tako.
Pa i u Star Wars: Galaxies je vreme radnje izmedju Epizode 4 i Epizode 5 pa opet svako moze da kreira Dzedaja
Cernobil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.7.2008, 16:50   #394
Pelagijska Argosija
Veteran
 
Član od: 3.8.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 656
Zahvalnice: 274
Zahvaljeno 291 puta na 150 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Pelagijska Argosija
Određen forumom Re: SW: KotOR Shrine

Upravo zato mi se i ne dopada ideja o KotOR MMORPG-u - ništa više nije svetinja.
Iako je u filmovima jasno rečeno da su skoro svi Džedaji sa izuzetkom nekoliko njih poginuli za vreme rata klonova, odnosno pred kraj rata - u knjigama, stripovima i igrama sa Star Wars tematikom se uvek pojavi još neki novi koji je uspeo da pobegne te ima sad neku veliku ulogu i neke specijalne moći... bla bla bla.
Pelagijska Argosija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.7.2008, 15:54   #395
Guardian
Član
 
Član od: 18.1.2006.
Lokacija: Srbija - Slovačka
Poruke: 379
Zahvalnice: 103
Zahvaljeno 73 puta na 48 poruka
Određen forumom Re: SW: KotOR Shrine

Star Wars je prestao da bude svetinja onog dana kad je George Lucas zaradio 3.5 billiona $ na njemu!
Svi mi vrlo dobro znamo da je jedini razlog za premeštanje KotORa u MMO još više zelembaća! Nemam ja lično ništa protiv MMO igaram, ali mi smeta kad time unište jednu od savremenih RPG franžisa koja je stvarno obećavala. Da se razumeno, ne kažem je da će KotOR MMO biti shit igra, ali znam da je ja neću igrati a ni većena fanova jer oni u MMo okruženje ne mogu da stave priču koja i jeste kičma cele RPG igre, da ne spominjem fenomenalne dialoge naročito one u drugom delu!

BLJAK!

Guardian je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.7.2008, 0:58   #396
KiB0rG3000xII
Banned
 
Član od: 26.5.2007.
Lokacija: Ebon Hawk
Poruke: 509
Zahvalnice: 70
Zahvaljeno 95 puta na 54 poruka
Određen forumom Re: SW: KotOR Shrine

Citat:
Guardian kaže: Pregled poruke
Star Wars je prestao da bude svetinja onog dana kad je George Lucas zaradio 3.5 billiona $ na njemu!
Svi mi vrlo dobro znamo da je jedini razlog za premeštanje KotORa u MMO još više zelembaća! Nemam ja lično ništa protiv MMO igaram, ali mi smeta kad time unište jednu od savremenih RPG franžisa koja je stvarno obećavala. Da se razumeno, ne kažem je da će KotOR MMO biti shit igra, ali znam da je ja neću igrati a ni većena fanova jer oni u MMo okruženje ne mogu da stave priču koja i jeste kičma cele RPG igre, da ne spominjem fenomenalne dialoge naročito one u drugom delu!

BLJAK!

ne mozes nista da znas dok ne vidis trejler ili screenshot,a mnogoputa su menjali sa mmo-a na sp tako da ne ispustaj svoju nadu tako lako
KiB0rG3000xII je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.7.2008, 11:10   #397
Guardian
Član
 
Član od: 18.1.2006.
Lokacija: Srbija - Slovačka
Poruke: 379
Zahvalnice: 103
Zahvaljeno 73 puta na 48 poruka
Određen forumom Re: SW: KotOR Shrine

Citat:
KiB0rG3000xII kaže: Pregled poruke
ne mozes nista da znas dok ne vidis trejler ili screenshot,a mnogoputa su menjali sa mmo-a na sp tako da ne ispustaj svoju nadu tako lako
Naravno, još je rano za bilo kakve predpostavke jer još nemamo nikakve informacije o samoj igri! Ali čim se tu pominje Lucasa Arts i EA Games sve mi se čini da će to da bude neki huge money grabber tipa MMO! NO sačekajmo da vidimo!

Kako to misliš da su mnogo puta menjali MMO na SP, nerazumem, to su dve sasvim različite mehanike igre!

Guardian je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.8.2008, 12:33   #398
Ayatollah
Član
 
Član od: 29.6.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 167
Zahvalnice: 30
Zahvaljeno 96 puta na 38 poruka
Određen forumom Re: SW: KotOR Shrine

Citat:
Pelagijska Argosija kaže: Pregled poruke
Kažu da će gotova verzija biti 1.0c1. Što znači da je blizu. Takođe, još kažu da su im od 990 bugova i problema ostala još samo 8. Cenim da će biti gotovo pre KotOR-a trojke (ako dotični ikad izađe).
Prema najnovijim podacima sa sajta ostala su im samo još tri buga, od kojih 1 major, 1 tweak i 1 trivial. Koliko kapiram čini mi se da smo veoma, veoma blizu verzije 1.0c1.
Ayatollah je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.8.2008, 13:25   #399
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.769
Zahvalnice: 5.415
Zahvaljeno 4.097 puta na 2.672 poruka
Određen forumom Re: SW: KotOR Shrine

Jos jednom:
Bug count is not coutdown to release!
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.8.2008, 19:42   #400
Sarmatian
Starosedelac
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 2.885
Zahvalnice: 269
Zahvaljeno 812 puta na 454 poruka
Određen forumom Re: SW: KotOR Shrine

Ma to je u sustini gotovo, nego su oni perfekcionisti. Svi beta-testeri su zavrsili igru, ali gospoda iz tima gizka zele da cela igra protekne bez i jednog problemcica.

Kad bi se bar neke kompanije ugledale na njih...
Sarmatian je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
kotor, kotor 2, star wars


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 12:49.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com