Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Sportske simulacije
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Sportske simulacije Svi sportovi, fliperi i druge takmičarske igre...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 29.9.2014, 13:24   #521
maremas
Starosedelac
 
Član od: 26.11.2006.
Lokacija: Borča
Poruke: 1.324
Zahvalnice: 165
Zahvaljeno 1.210 puta na 500 poruka
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2015 (PES 2015)

Citat:
legionar012 kaže: Pregled poruke
Izvini Mare nista licno ali ja tvoje misljenje u vezi Pes-a ne mogu da uzmem za realno nikako, zbog tebe sam prosle godine uzeo PES i pokajao sam se, isto si pricao, kako je najbolji pes ikada, da ima smek PES 6. Tebi Konami posalje pes free i normalno je da trebas da pricas pozitivno o igri, ali budi realan, nece videti sta pises ovde. Pa ljudi su poceli da "tripuju" kako su u fifi losi golmani a i ti i ja smo svesni da je fifa oduvek imala superiornije golmane u odnosu na pes. Ovde u klipu od 1.44 sam video da primaju glupe golove. Voleo bi i ja da PES povrati staru slavu jer bi i Fifa morala da podigne dosta vise kvalitet ali od toga nema nista. Ili Konami izdvaja veoma male pare za PES ili i dalje rade ne toliko talentovani ljudi na njemu. I da li je ovo klip sa ps4 ili pc posto ce razlike biti, kao sto su i rekli u grafici i gameplay?
Druže pamćenje te slabo služi, da se ne bi vraćao kako sam "uzdizao" PES2014 ovde imaš ukratko moje prve utiske o igri LINK, Link, ako napišem da je igri potreban novembarski peč da ne bi bila sahranjena pre nego što je i izašla jel to znači da sam rekao da je PES 2014 čudo neviđeno, a i da sam rekao, to bi se odnosilo da je meni najbolji PES ikad... to da si uzeo zbog mene igru je smešno, a i glupo da neko na osnovu nečijeg mišljenja kupi nešto, a da predhodno ne proba sam.
Isto kakve veze ima ko meni šalje igru, mene na twitteru recimo prate sa @officialpes i ja nemam problem da pljujem u igri ono što ne valja.

Drugo komentarišete igru, a da je pritom niste ni probali i apsolutno nemate predstavu kakva je, a onda pišete neke nabuloze sa kojima niko ko je igrao igru se neće složiti.

Golmani bez mozga

Treće, istina je da su golmani u PES bolji nego fifini, ne mislim tu na animacije nego na to je EA stvarno radio na njihovim novim intervencijma, ali ne i na mozgu, prave glupe greške, baguju skoro svaku tekmu, prodaju te samo tako... Lepše animacije i intervencije ne znače i da su bolji, golmani su gori nego prošle godine. Što se PESovih golmana tiče, glupe intervencije tj. bagovi su sad veoma retki (ja se iskreno i ne sećam nekih, a odigrao sam tonu tekmi) i to će ti svako reći ko je igrao igru, njima samo nedostaje raznovrsnost animacija, a mogu slobodno da kažem da su do sad najbolji od PES 2008, sa golmanima iz PS2 ere ih neću porediti.

Inače fifu bi najbolje opisao ovim citatom iz PCGAMER recenzije i to je meni ključna razlika između ove dve igre.

Poslednja ispravka: maremas (29.9.2014 u 14:59)
maremas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.9.2014, 13:48   #522
Lampard
Veteran
 
Član od: 26.2.2013.
Lokacija: Лондон
Poruke: 747
Zahvalnice: 257
Zahvaljeno 174 puta na 128 poruka
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2015 (PES 2015)

Hvalio sam i ja pes2014 demo koji je bio sjajan, ko je u prilici nek skine i nek proba!
Po meni najbolji fudbal do sada taj demo, uz neke sitne izmene ali jbg, dogurali su dovde da je pes2015(meni, nemoj neko da ne kupi ili kupi igru zbog mene) klasicna arkada gde pasovi iz prve prolaze nenormalno, a i dalje je glup(pes) sistem pasova, gde ne osećaš da ti kontrolišeš u potpunosti gde će lopta.
A manual upropašten i dalje... Takođe, zarad brzine odziva komandi su sasekli animacije(ne znam kako to da objasnim) ali vidi se da igrač ne uradi celu animaciju da bi dao na vreme loptu, kada si kliknuo.
I grafika, koliko god neki govorili da je nebitna, danas je 2014a godina i ova igra košta kao i ostale igre u 2014oj 60$ a igra ima ps2/ps3 taj prelaz grafiku.
Još je 720p rezolucija na xo, a bahati se na twitter-u pravda da ako je gameplay dobar da bi igrao igru i u 400p.
Za one koji ne znaju, xo i ps3 verzija rade u 720/30 znači isto... sramota.
Lampard je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.9.2014, 15:21   #523
brajko85
Veteran
 
Član od: 23.11.2007.
Poruke: 958
Zahvalnice: 122
Zahvaljeno 259 puta na 162 poruka
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2015 (PES 2015)

Ja hocu da glupi Konami poradi na toj grafici sledece godine. Ajde gameplay, skrpili nesto i nek ostave tako ako se vecini svidja, ali grafika je ocaj. Meni isto mnogo znaci da to dobro izgleda jer taj vizuelni utisak takodje privuce da se uzivis u igru. Ipak je 2015 godina, igre mnogo dobro izgledaju a oni se brukaju sa ovom grafikom. Samo ti modeli igraci sto su kao bolje uradjeni ali sve ostalo uzas.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
brajko85 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.9.2014, 18:59   #524
Magistar
Član
 
Član od: 11.6.2014.
Poruke: 155
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 47 puta na 35 poruka
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2015 (PES 2015)

Ne znam za gameplay,ali jedino sto meni zapada za oko je teren tj. boja trave.Deluje mi bas gadno,nekako svetlo,nije lepa jarko zelena boja.Kao da je matirala trava od sunca.Meni tako izgleda na snimcima.
Magistar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.9.2014, 23:09   #525
jovaš
Veteran
 
Član od: 23.9.2013.
Lokacija: Podgorica - Montenegro
Poruke: 963
Zahvalnice: 127
Zahvaljeno 96 puta na 80 poruka
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2015 (PES 2015)

Citat:
Magistar kaže: Pregled poruke
Ne znam za gameplay,ali jedino sto meni zapada za oko je teren tj. boja trave.Deluje mi bas gadno,nekako svetlo,nije lepa jarko zelena boja.Kao da je matirala trava od sunca.Meni tako izgleda na snimcima.
Ma neprirodno totalno, loše su joj boje.
Ne znam što su samo meni očistili poruke kad je sve što sam rekao istina.
Čudnovato
jovaš je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.9.2014, 3:44   #526
legionar012
Član
 
Član od: 19.2.2011.
Poruke: 231
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 45 puta na 25 poruka
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2015 (PES 2015)

Citat:
maremas kaže: Pregled poruke
Druže pamćenje te slabo služi, da se ne bi vraćao kako sam "uzdizao" PES2014 ovde imaš ukratko moje prve utiske o igri LINK, Link, ako napišem da je igri potreban novembarski peč da ne bi bila sahranjena pre nego što je i izašla jel to znači da sam rekao da je PES 2014 čudo neviđeno, a i da sam rekao, to bi se odnosilo da je meni najbolji PES ikad... to da si uzeo zbog mene igru je smešno, a i glupo da neko na osnovu nečijeg mišljenja kupi nešto, a da predhodno ne proba sam.
Isto kakve veze ima ko meni šalje igru, mene na twitteru recimo prate sa @officialpes i ja nemam problem da pljujem u igri ono što ne valja.

Drugo komentarišete igru, a da je pritom niste ni probali i apsolutno nemate predstavu kakva je, a onda pišete neke nabuloze sa kojima niko ko je igrao igru se neće složiti.

Golmani bez mozga

Treće, istina je da su golmani u PES bolji nego fifini, ne mislim tu na animacije nego na to je EA stvarno radio na njihovim novim intervencijma, ali ne i na mozgu, prave glupe greške, baguju skoro svaku tekmu, prodaju te samo tako... Lepše animacije i intervencije ne znače i da su bolji, golmani su gori nego prošle godine. Što se PESovih golmana tiče, glupe intervencije tj. bagovi su sad veoma retki (ja se iskreno i ne sećam nekih, a odigrao sam tonu tekmi) i to će ti svako reći ko je igrao igru, njima samo nedostaje raznovrsnost animacija, a mogu slobodno da kažem da su do sad najbolji od PES 2008, sa golmanima iz PS2 ere ih neću porediti.

Inače fifu bi najbolje opisao ovim citatom iz PCGAMER recenzije i to je meni ključna razlika između ove dve igre.
Nisam mislio da sam uzeo bukvalno zbog tebe, ali sam pao na taj hype koji pravis i ove godine. I pricao si za demo prosle godine da je najbolji, da li ovde ili na pes serbia nisam siguran, ali se secam da ti je bio najbolji pes. Inace meni je dovoljno sto su rekli da je verzija za PC osakacena u odnosu na ps4/xbone i meni je to dovoljno da preskocim igru skroz. Ocene PC gamer-a, izgleda da je konami posle ko zna koliko godina shvatio da postoji i marketing. Sto ne pohvalis naprimer da je konami rekao da nece da prodaju "glupave" pakove sa igracima nego ces moci odmah da kupis igraca kog hoces za pravi kesh naravno, pricam o ML Online. Pa naprimer da li su popravili net code ili ce imati isti problem kao i svih godina, ugasis modem ako gubis i izvuces nereseno automatski, ili stiskas alt+tab pa mozes i da pobedis automatski jer pukne konekcija. Naravno dodali su blok listu da ne igras sa likom koji cituje o5 ali da ga blokiras ne mozes jer pukne konekcija. U 2011 su imali problema sa citerima, u 2014 takodje, isti sitem citovanja i jednostavno nisu popravili.Sta su oni ustvari radili na igri? Eto ta fifa je ubacila sitnice, igranje po kisi je odlicno, prezentacija meca fenomenalna. Sta je PES uradio sem sto nam o5 iznova i iznova svake godine pokazuju kako face igraca izgledaju fenomenalno, a u fifi moras da citas kod koga ti je lopta, pa valjda znas koju formaciju igras i ko ti igra gde, pa da imam 12 celavca iste visine znao bi kod koga mi je lopta. Na kraju krajeva, mozda ce konzolasi dobiti fantasticni fudbal, ali mi na PC bolji od fife ove godine garantujem da necemo.
legionar012 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.9.2014, 9:05   #527
maremas
Starosedelac
 
Član od: 26.11.2006.
Lokacija: Borča
Poruke: 1.324
Zahvalnice: 165
Zahvaljeno 1.210 puta na 500 poruka
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2015 (PES 2015)

Kontradiktoran si, kažeš kako ti nije bitno kako igrači izgledaju u fifi, znači da ti grafika nije toliko bitna, a pre toga napišeš da ćeš PC verziju PESa da preskočiš pošto neće biti kao za PS4 i XBOne. Da li znaš da su verzije na svim platformama iste i da je jedina razlika u grafici, detaljima, osvetljenju i td, a da je gameplay apsolutno isti?

Poslednja ispravka: maremas (30.9.2014 u 9:43)
maremas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.9.2014, 9:36   #528
Lampard
Veteran
 
Član od: 26.2.2013.
Lokacija: Лондон
Poruke: 747
Zahvalnice: 257
Zahvaljeno 174 puta na 128 poruka
Određen forumom Pro Evolution Soccer 2015 (PES 2015)

Problem je sto pes15(xo) bi mogao da pokrene x360 glat bez da se umori. A igraci na fifi izgledaju odlicno, dok nije replay i dok nisu zumirani..


Sent from my iPhone using Tapatalk
Lampard je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.9.2014, 9:59   #529
dulezmaj
Veteran
 
Član od: 17.7.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 973
Zahvalnice: 797
Zahvaljeno 503 puta na 255 poruka
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2015 (PES 2015)

Citat:
maremas kaže: Pregled poruke
Kontradiktoran si, kažeš kako ti nije bitno kako igrači izgledaju u fifi, znači da ti grafika nije toliko bitna, a pre toga napišeš da ćeš PC verziju PESa da preskočiš pošto neće biti kao za PS4 i XBOne. Da li znaš da su verzije na svim platformama iste i da je jedina razlika u grafici, detaljima, osvetljenju i td, a da je gameplay apsolutno isti?
to apsolutno nije tacno ko sto je PR Adam Bahati rekao da ce videti ali da je to kao tu negde sto po njegovim lupetanjima od ranije bih rekao dobijate za pc 14.1(pes 14 sa poslednjim pecom za ljude sa originalom)....Ali kako obicno biva da oni lazu ko stoka pogotovo bahati(ne kazem da EA I ostale kompanije ne lazu samo da istaknem ovog indijanca) vrlo vetovatno nista pametno ne mozemo da ocekujemo....e sad meni treba neko da mi kaze da li je isto igrati na ps3 I ps4 recimo ili nekog ko moze da uporedi novu I staru generaciju da znamo otprilike za sta da se spremimo kad dodje 13. novembar??
dulezmaj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.9.2014, 10:03   #530
maremas
Starosedelac
 
Član od: 26.11.2006.
Lokacija: Borča
Poruke: 1.324
Zahvalnice: 165
Zahvaljeno 1.210 puta na 500 poruka
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2015 (PES 2015)

Pa ja sam već napisao ovde da su iste, igram PS3 verziju, a kod Lamparda sam igrao Xbox One. Ako meni ne verujete pročitajte da su i drugi isto to rekli, ili najbolje da odete u neku igraonici i uverite se sami.

Inače nije Bhatti napisao precizno po čemu će igra da se razlikuje grafički, on mislim da nije tačno ni znao (sem to što je mogao da vidi gledajući PS3 i PS4 verziju), ovi sa officialpes su napisali preciznu listu, Adam je taj koji je rekao da će PC verzija biti grafički hibrid u odnosu na PS3.
maremas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.9.2014, 10:19   #531
dulezmaj
Veteran
 
Član od: 17.7.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 973
Zahvalnice: 797
Zahvaljeno 503 puta na 255 poruka
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2015 (PES 2015)

Citat:
maremas kaže: Pregled poruke
Pa ja sam već napisao ovde da su iste, igram PS3 verziju, a kod Lamparda sam igrao Xbox One. Ako meni ne verujete pročitajte da su i drugi isto to rekli, ili najbolje da odete u neku igraonici i uverite se sami.

Inače nije Bhatti napisao precizno po čemu će igra da se razlikuje grafički, on mislim da nije tačno ni znao (sem to što je mogao da vidi gledajući PS3 i PS4 verziju), ovi sa officialpes su napisali preciznu listu, Adam je taj koji je rekao da će PC verzija biti grafički hibrid u odnosu na PS3.
ali je kasnije naveo I da ce biti nesto bliza ps3 verziji...bilo kako bilo ljudi koliko god da je dobar demo(sto kaze maremas da vam verujem na rec) meni se svidja fifa demo ali kao I svake godine igrace se obe do nekog vremena kad jednoj uocim neku veliku manu u igri sa ortacima I onda se igra samo druga-poenta price ako je demo dobar pre svega maremas I ostali tipa nikolapfc89 koji ucestvuju na wenb forumu ili bilo kom drugom koji gleda konami pritiskajte da poprave bitne stvari a da ostatak ne diraju.....
kao sto rekoh nisam probao demo ali sa gameplay snimaka vidim(mozda me utisak I vara) da u odnosu na gamescom code su smanjeni sutevi odnosno snaga suta(lopta se krece malo sporije) sto ne kazem da je mana dok ne probam....tako neke stvari poput golmana koji ce uvek malo da strce I sta god nadjete I lepo bahatom indijancu pod nos I da se to lepo popravi da dobijemo makar jedne godine igricu bez vecih bagova(posto ih realno ima svaka igrica)
dulezmaj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.9.2014, 10:23   #532
maremas
Starosedelac
 
Član od: 26.11.2006.
Lokacija: Borča
Poruke: 1.324
Zahvalnice: 165
Zahvaljeno 1.210 puta na 500 poruka
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2015 (PES 2015)

Pa da će biti grafički hibrid, tako nešto je rekao, da će grafika biti neuporedivo bolja nego na PS3, ali ne kao na PS4.

Još jednom evo liste.
maremas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.9.2014, 11:31   #533
Lampard
Veteran
 
Član od: 26.2.2013.
Lokacija: Лондон
Poruke: 747
Zahvalnice: 257
Zahvaljeno 174 puta na 128 poruka
Određen forumom Pro Evolution Soccer 2015 (PES 2015)

@maremas ajd iskreno, kakva je to grafika na ps2? Konkretno trava koju ne znaju jednostavno da naprave 15 godina... I kakva je to grafika na XO da ne moze u 1080p


Sent from my iPhone using Tapatalk
Lampard je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.9.2014, 11:35   #534
maremas
Starosedelac
 
Član od: 26.11.2006.
Lokacija: Borča
Poruke: 1.324
Zahvalnice: 165
Zahvaljeno 1.210 puta na 500 poruka
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2015 (PES 2015)

Vidi pitaš pogrešnog čoveka, meni grafika ne predstavlja neki problem, pa ja sad igram Resident Evil 3 preko PS1 emulatora, a pre toga sam igrao ponovo Metal Gear Solid, pa Metal Gear Solid 2 (PC verziju) pa mi zastarela grafika nije smetala, uživao sam u igrama i gejmpleju, priči...
Meni grafika na PES nije toliko loša, tačnije to me ne opterećuje toliko ali razumem one kojima to bode oči, ipak je 2014 godina, pogotovo kad vidiš sa kakvog grafikom imaš neke igre.
Nova fifa ima skoro fotorealističnu grafiku u nekim momentima, kao da gledaš prenos premijer lige i sa te strane PES 2015 nije ni N od Next Gena, ali ipak kod PES 2015 su meni bitne neke druge stvari vezane za gameplay.

Poslednja ispravka: maremas (30.9.2014 u 11:45)
maremas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.9.2014, 12:20   #535
Lampard
Veteran
 
Član od: 26.2.2013.
Lokacija: Лондон
Poruke: 747
Zahvalnice: 257
Zahvaljeno 174 puta na 128 poruka
Određen forumom Pro Evolution Soccer 2015 (PES 2015)

Sve to stoji ali oni ps2/3 igru serviraju zapakovanu kao next-gen igru. Jos bahati kaze da je gameplay dobar ja bih kupio igru da je u 400p. Jel to znaci da cemo sledecih 20 godina igrati pes u 720p jer je gameplay po njima dobar(a i o je diskutabilan, zavisi ko sta voli). Ne smeta ni meni da igram igru sa grafikom od pre 7-8 godina, ali mi smeta da je platim toliko.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Lampard je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.9.2014, 12:23   #536
maremas
Starosedelac
 
Član od: 26.11.2006.
Lokacija: Borča
Poruke: 1.324
Zahvalnice: 165
Zahvaljeno 1.210 puta na 500 poruka
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2015 (PES 2015)

Ne, ti ćeš samo igrati igru u 720p na kutiji u narednih par godina
Ja kad sam bio kod tebe video sam da nije 1080p, ali nisam mislio da je baš 720p, posle kad smo upalili fifu slika je bila kristalna

Poslednja ispravka: maremas (30.9.2014 u 12:30)
maremas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.9.2014, 12:23   #537
brajko85
Veteran
 
Član od: 23.11.2007.
Poruke: 958
Zahvalnice: 122
Zahvaljeno 259 puta na 162 poruka
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2015 (PES 2015)

Taj pes treba da kosta 40 evra i to im dosta. Kad kupe licence i sve srede kako dolikuje onda mogu da nam traze 60. Ali dobro, vecinu boli uvo za kupovinu, igraju se pirati najvise.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
brajko85 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.9.2014, 12:44   #538
Lampard
Veteran
 
Član od: 26.2.2013.
Lokacija: Лондон
Poruke: 747
Zahvalnice: 257
Zahvaljeno 174 puta na 128 poruka
Određen forumom Pro Evolution Soccer 2015 (PES 2015)

Jedna mala ispravka, ja je necu igrati! Jedino ako je za dz dobijem
Plus necu da im dam pare jer su bezobrazni


Sent from my iPhone using Tapatalk
Lampard je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.9.2014, 13:13   #539
legionar012
Član
 
Član od: 19.2.2011.
Poruke: 231
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 45 puta na 25 poruka
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2015 (PES 2015)

Citat:
maremas kaže: Pregled poruke
Kontradiktoran si, kažeš kako ti nije bitno kako igrači izgledaju u fifi, znači da ti grafika nije toliko bitna, a pre toga napišeš da ćeš PC verziju PESa da preskočiš pošto neće biti kao za PS4 i XBOne. Da li znaš da su verzije na svim platformama iste i da je jedina razlika u grafici, detaljima, osvetljenju i td, a da je gameplay apsolutno isti?
Ne nece biti iste, lepo je napisao da dobijamo unakazenu verziju PES-a a kada su svi krenuli da ga napadaju on je napisao da ce da se razlikuje samo malo graficki. Mrzi me da ti citiram sve ali ti si u fazonu u cemu je fifa bolja to tebi nije bitno toliko, a vec u cemu je pes bolji to ti je veoma bitno. Ja sam te lepo pitao sta PES konkretno nudi bolje nego fifa da bi zasluzilii 4-5000 dinara? Face? Da mozes uzeti Mesija i da pretrcis sve, a ako on pretrcava onako na snimku sta ce biti sa Ibrahimovicem koji je jos i jak. Da li je to taj stari smek sestice, kada si trebao samo da iskosis Adriana ili Ibru da sutnes sa 30 metra i da das gol? Ja ne poznajem coveka kome je bolji Pes ali stvarno od komsije do drugara, svako od njih je igrao samo pes, igraju i sada neki kojima fifa ne radi lepo, ali najrealnije kazu da je fifa mnogo mnogo bolja. O5 kazem ja bi voleo da PES napravi najludju simulaciju ali oni ocigledno ne znaju da urade to i krenuli su da se takmice sa fifom koja je arkada, veoma zabavna arkada.
legionar012 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.9.2014, 13:36   #540
maremas
Starosedelac
 
Član od: 26.11.2006.
Lokacija: Borča
Poruke: 1.324
Zahvalnice: 165
Zahvaljeno 1.210 puta na 500 poruka
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2015 (PES 2015)

Napisao sam u čemu mi je PES 2015 bolji of fife 15 ali taj post i još nekoliko postova posle su juče obrisani, moji postovi kao i jovašovi. Ja ostavim onu sliku sa pcgamer, a vi se uhvatite za ocenu i počnete da se pravdate, a ocena je tu bila potpuno ne bitna, već drugi deo zaključne rečenice, zbog koje sam i postavio sliku.

To što nisi video rekao sam da mi je PES bolji kod Team Style i Player ID (a tu mi je fifa anemična i svetlosnu godinu iza), gde se timovi ponašalju drugačije, svaki tim barem ovi u demu postavljeni su da igraju kao u stvarnom životu (a ne da mi je sve jedno da li igram sa Barselonom ili Atalantom), plus je svaka utakmica priča za sebe i gde su igrači prepoznatljivi na terenu, skinuti su pokretni dosta igrača, biće oko 1000 igrača sa player ID karticom u full verziji. Kad upravljaš Arda Turanom ili recimo Džejmsom Rodrigezom imaš osećaj da je stvarno to on, to je ono što je meni bitno i kad se to složi sa dobrim i zabavnim gejmplejom meni dovoljno.

Inače ne možeš da pretrčiš tako lako igrače, ne možeš da radiš šta hoćeš sa Ronaldom i Mesijem kao to što ti misliš, lopta se lako gubi. Preključe sam igrao sa drugarom ceo dan, pređeš jednog ili eventualno dva igrača driblingom ali to je to, ako muljaš gubiš lako loptu isti slučaj je i protiv CPU-a.

I još jednom PC verzija će imati isti gameplay kao i sve verzije igre, to je najbitnije. TI i dalje živi u ubeđenju da je PS3 i PS4 verzija totalno različita i u gejmpleju.

Prošetaj do neke igraonice ili idi kod nekog druga ko ima demo i probaj, pa onda možemo da komentarišemo igru. šta valja, a šta ne, a ne kao jovaš, čovek koji je jedini čuo komentatore u demu, pa kaže da su očajni

Poslednja ispravka: maremas (30.9.2014 u 14:16)
maremas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Game-o-Kwiz Patton Opšta kultura 15955 9.6.2017 14:42
Pro Evolution Soccer 2011 Devilish Soldier Sportske simulacije 2913 1.10.2011 16:49
[Symbian] Pro Evolution Soccer 2010 - problem milosh-96 Igre za mobilne telefone 5 28.2.2011 20:37
Pro Evolution Soccer 2008 PC resenje za sve relja1234 Sportske simulacije 7 3.6.2008 10:01
Laptop za Pro Evolution Soccer? Sledge_Hammer ŠDK - Prenosni računari 20 20.10.2007 22:14


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 10:58.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com