Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Run > Operativni sistemi
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Operativni sistemi Windows, Mac OS, DOS...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 12.12.2006, 23:22   #141
Bryan Fury
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Bryan Fury
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 5.619
Zahvalnice: 49
Zahvaljeno 1.521 puta na 1.054 poruka
Određen forumom Re: Microsoft Windows Vista RTM

Citat:
paterfamilias kaže:
Sama činjenica da ogromna većina programa iz windows 2k0/xp/2k3 radi na Visti,jasno govori da je u pitanju samo unapređen win xp/win 2003,i da je reč u suštini o istoj filosofiji i konceptu kao i u ostalim windowsima.
Priče da je u pitanju neki skoro savršen i neviđeno dobar sistem su obična propaganda,jer "ultimate" os je bio i windows 98 pa onda win me,win 2000 a na kraju i xp,a svi su bili daleko od stabilnosti i sigurnosti.Isto će biti i sa Vistom,posle par meseci ima već da se objavljuju zakrpe od 50-60 mb možda i neki servisni paket od 2-3 gb.
Ma od 50GB, na dual layer blu ray-u.
Bryan Fury je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.12.2006, 0:26   #142
illidan
Starosedelac
 
Član od: 28.10.2005.
Poruke: 1.706
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 352 puta na 254 poruka
Određen forumom Re: Microsoft Windows Vista RTM

Citat:
fresko kaže:
6.0.6000
to nije beta to je Release To Manufacture verzija
illidan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.12.2006, 4:41   #143
Freško
CSC
 
Avatar korisnika Freško
 
Član od: 23.11.2005.
Lokacija: Niš
Poruke: 6.968
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 2.587 puta na 1.855 poruka
Post Re: Microsoft Windows Vista RTM

Citat:
illidan kaže:
to nije beta to je Release To Manufacture verzija
Da pa .....uredu je slazem se da je 6.6000 RTM . imam je.... ja sam samo rekao da je to trenutno aktuelna verzija....
Freško je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.12.2006, 11:53   #144
svetlanalane
Član
 
Član od: 23.3.2006.
Poruke: 67
Zahvalnice: 7
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Microsoft Windows Vista RTM

Citat:
optimus_prime kaže:
Prepoznao sam se ovde zato sto jesam ljubitelj windowsa, i bas zato sam izbacio xp iz upotrebe i presao samo na Vistu, do sada nisam imao nikakvih problema, pa ljudi budite svesni da sistem izlazi tek januara, svi programi se najavljuju za kraj januara pocetak februara, a vi zapeli o nekakvoj kompatibilnosti, do sada sve radi sto mi treba, Carbon jedino trazi compatibilitz mod, ali posle njega radi savrseno, a sto se tice dual boota, i ne treba da bude, ko zeli da ima 2 sistema neka uzme Boot Loader i neka radi, a uostalom, do sada nisam imao problema da pored xp a instaliram Vistu i da nestane boot loader, sve je radilo, a sad ako preko Viste ocete da instalirate xp, system koji je stariji, ocete moj moj pa preko mojega.

p.s Ne vredjam to je samo izreka na Jugu srbije, kad nesto mnogo ocete.
Svaka čast za ovaj post. Ja lično nisam imala problema sa instalaijom Viste na drugoj particiji. Jedino što mi je bilo interesantno je to što sam za Vistu dodelila I:/ a ona je sebe sama stavila na C:/ a Xp koji je bio na C:/ ona prepoznaje kao D:/ . Imam i dual boot a Xp naziva Erlier version of Windows.

Imam RC2 ultimate ali nemam mogućnost da izaberem AERO. Sistem mi je AMD ATHLON 64 3000+ a Vista 32-bitna.

Što se tiče periferije, jedino što mi za sada smeta je što ne mogu da podesim da mi na jednom od točkića na mišu izlazi Lucky jump meni (pritiskom na srednji točkić imam desetak prečica za programe).

Štampač sam sredila mislim OK a skener još nisam probala.

Uostalom što neko reče, upoznajte se sa Vistom, približite joj se ali ne tražite sve i odmah jer JOŠ NIJE IZAŠLA ZA PRODAJU!!!
svetlanalane je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.12.2006, 12:02   #145
svetlanalane
Član
 
Član od: 23.3.2006.
Poruke: 67
Zahvalnice: 7
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Microsoft Windows Vista RTM

Citat:
paterfamilias kaže:
Baš mi je trebao neko kao ti da mi otvori oči,da me poduči da drajvere treba instalirati(???) i to još kroz device manager(???) .
Veruj mi,drajveri sa originalnog HP-ovog CD-a koji sam dobio sa uređajem uopšte ne mogu da se instaliraju,jer ne prepoznaju os,i instalacija se prekida.
Vista ima neke generičke drajvere koji bi trebali da imaju neku minimalnu funkcionalnost ali i sa njima štampač ne može normalno da radi.Pored toga ne može se instalirati i HP-ov softver za skeniranje i štampanje jer se i on instalira u paketu sa Hp drajverima.
Ja sam za štampač imala isti problem ali mislim da je na kraju ispalo logično to ŠTO NEĆE DA INSTALIRA DRAJVERE KOJI SU STARIJI od njegovih.

Problem sam rešila tako što sam čekirala da MOJ štampač bude default i onda je moguće vršiti fina podešavanja.

Probaj ovo, meni je bar rešilo problem.
svetlanalane je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.12.2006, 21:01   #146
djolex
Novi član
 
Član od: 21.11.2006.
Poruke: 28
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Microsoft Windows Vista RTM

Moze li neko da mi kaze zasto me je setup za****o, pa sad moram da u Biosu menjam koji mi se disk bootuje da bih ukljucio Vistu??

Dakle imam jedan HDD sa XPom (WD SATA), i drugi HDD (ne particiju, MAXTOR ATA) na kog sam nagurao Vistu, ali ne mogu da se bootujem u sistem preko onog ekrana na kom se pojavljuje izbor operativnih sistem, vec samo zamenom boot diska u BIOSU.
djolex je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.12.2006, 23:11   #147
Freško
CSC
 
Avatar korisnika Freško
 
Član od: 23.11.2005.
Lokacija: Niš
Poruke: 6.968
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 2.587 puta na 1.855 poruka
Post Re: Microsoft Windows Vista RTM

Citat:
djolex kaže:
Moze li neko da mi kaze zasto me je setup za****o, pa sad moram da u Biosu menjam koji mi se disk bootuje da bih ukljucio Vistu??

Dakle imam jedan HDD sa XPom (WD SATA), i drugi HDD (ne particiju, MAXTOR ATA) na kog sam nagurao Vistu, ali ne mogu da se bootujem u sistem preko onog ekrana na kom se pojavljuje izbor operativnih sistem, vec samo zamenom boot diska u BIOSU.
Skini sa neta Vista Boot PRO 3.1 Beta instaliraj ga ili u Vistu ili u XP ....Sve jedno.... neka ti softwer iskenira boot.... i neka kreira novi......snimi ga.....resetuj računar.....to je to....obavezno napravi backup kopiju trenutnog boot-a......
Freško je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.12.2006, 3:55   #148
ssSss
Član
 
Član od: 26.12.2006.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 199
Zahvalnice: 44
Zahvaljeno 71 puta na 22 poruka
Određen forumom Re: Microsoft Windows Vista RTM

Ljudi, kako hocete, meni Vista radi savrseno na mojoj konfiguraciji (sa sve Aerom).
Ali, (uvek postoji neko "ali") sestra hoce da me ubije.
Postoji li neki nacin da na Visti pokrenem The Sims 2, ili se vracam na XP.
ssSss je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.12.2006, 22:34   #149
optimus_prime
Starosedelac
 
Član od: 2.5.2006.
Lokacija: Austrija
Poruke: 1.444
Zahvalnice: 136
Zahvaljeno 75 puta na 59 poruka
Određen forumom Re: Microsoft Windows Vista RTM

Citat:
ssSss kaže:
Ljudi, kako hocete, meni Vista radi savrseno na mojoj konfiguraciji (sa sve Aerom).
Ali, (uvek postoji neko "ali") sestra hoce da me ubije.
Postoji li neki nacin da na Visti pokrenem The Sims 2, ili se vracam na XP.
Compatibiliti mod 98 ce
optimus_prime je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.12.2006, 1:12   #150
Ocelot
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Ocelot
 
Član od: 3.4.2006.
Poruke: 3.151
Zahvalnice: 373
Zahvaljeno 991 puta na 533 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Ocelot Slanje poruke preko Skypea korisniku Ocelot
Određen forumom Re: Microsoft Windows Vista RTM

Evo kako se Mikrosoft "zahvaljuje" blogerima koji su ocenjivali (a neki i nisu) Windows Vistu. Baš su velikodušni.

http://www.istartedsomething.com.nyu...-free-ferrari/
Ocelot je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.2.2007, 0:18   #151
U Jogurtu Nema Kostiju
Član
 
Član od: 7.7.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 175
Zahvalnice: 10
Zahvaljeno 6 puta na 6 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku U Jogurtu Nema Kostiju Slanje poruke preko MSN-a korisniku U Jogurtu Nema Kostiju Slanje poruke preko Yahooa korisniku U Jogurtu Nema Kostiju Slanje poruke preko Skypea korisniku U Jogurtu Nema Kostiju
Lightbulb Re: Microsoft Windows Vista RTM

Mogu slobodno da ti se pohvalim da sam je instalirao i mogu ti reci da je dalekooooo stabilnija od XP-a, jednostavno ti sistem dozvoljava da radis onoliko koliko ti masina podrzava, mada iskreno iako se moze instalirati sa 512mb RAM-a, nikome ne preporucujem da je instalira ako nema bar 1BG RAM-a, pa ni tada AERO interfejs ne dolazi do izrazaja u potpunosti, mada sa 2gb, vec bi se moglo nesto ocekivati.

U svakome slucaju, konacno je zavrsena, a cena je relativno pristupacna. Ne znam za ostale, ali definitivno treba uzeti legalu kopiju, ona ce postati vec hit nego kada se sa win 3.11 prelazilo na Win95
U Jogurtu Nema Kostiju je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.2.2007, 0:21   #152
Master Neo
Deo inventara foruma
 
Član od: 30.11.2005.
Lokacija: Stan
Poruke: 3.102
Zahvalnice: 374
Zahvaljeno 456 puta na 282 poruka
Određen forumom Re: Microsoft Windows Vista RTM

Citat:
U_Jogurtu_Nema_Kostiju kaže:
Mogu slobodno da ti se pohvalim da sam je instalirao i mogu ti reci da je dalekooooo stabilnija od XP-a, jednostavno ti sistem dozvoljava da radis onoliko koliko ti masina podrzava, mada iskreno iako se moze instalirati sa 512mb RAM-a, nikome ne preporucujem da je instalira ako nema bar 1BG RAM-a, pa ni tada AERO interfejs ne dolazi do izrazaja u potpunosti, mada sa 2gb, vec bi se moglo nesto ocekivati.

U svakome slucaju, konacno je zavrsena, a cena je relativno pristupacna. Ne znam za ostale, ali definitivno treba uzeti legalu kopiju, ona ce postati vec hit nego kada se sa win 3.11 prelazilo na Win95
Pa kostace oko 150-200... necu da kazem cega
Master Neo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.2.2007, 0:46   #153
ssSss
Član
 
Član od: 26.12.2006.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 199
Zahvalnice: 44
Zahvaljeno 71 puta na 22 poruka
Određen forumom Re: Microsoft Windows Vista RTM

Citat:
U_Jogurtu_Nema_Kostiju kaže:
Mogu slobodno da ti se pohvalim da sam je instalirao i mogu ti reci da je dalekooooo stabilnija od XP-a, jednostavno ti sistem dozvoljava da radis onoliko koliko ti masina podrzava, mada iskreno iako se moze instalirati sa 512mb RAM-a, nikome ne preporucujem da je instalira ako nema bar 1BG RAM-a, pa ni tada AERO interfejs ne dolazi do izrazaja u potpunosti, mada sa 2gb, vec bi se moglo nesto ocekivati.

U svakome slucaju, konacno je zavrsena, a cena je relativno pristupacna. Ne znam za ostale, ali definitivno treba uzeti legalu kopiju, ona ce postati vec hit nego kada se sa win 3.11 prelazilo na Win95

Ja imam 512 MB i Vista mi radi savrseno vec mesec i po (i to sa sve Aerom).
A sto se tice cene, 400 eura za Ultimate i nije pristupacno, ako se uzme u obzir da moj hardwer kosta toliko.

Poslednja ispravka: ssSss (2.2.2007 u 1:07)
ssSss je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.2.2007, 10:30   #154
NjegovaWisost
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2006.
Poruke: 7.334
Zahvalnice: 860
Zahvaljeno 1.729 puta na 992 poruka
Određen forumom Re: Microsoft Windows Vista RTM

Ekstra bi bilo da vista košta 1024... Dinara
NjegovaWisost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.2.2007, 14:06   #155
U Jogurtu Nema Kostiju
Član
 
Član od: 7.7.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 175
Zahvalnice: 10
Zahvaljeno 6 puta na 6 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku U Jogurtu Nema Kostiju Slanje poruke preko MSN-a korisniku U Jogurtu Nema Kostiju Slanje poruke preko Yahooa korisniku U Jogurtu Nema Kostiju Slanje poruke preko Skypea korisniku U Jogurtu Nema Kostiju
Određen forumom Re: Microsoft Windows Vista RTM

Mozda koristis Aero Temu, ali Aero interfejs malo teze.
U Jogurtu Nema Kostiju je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.2.2007, 3:43   #156
ssSss
Član
 
Član od: 26.12.2006.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 199
Zahvalnice: 44
Zahvaljeno 71 puta na 22 poruka
Određen forumom Re: Microsoft Windows Vista RTM

Citat:
U Jogurtu Nema Kostiju kaže:
Mozda koristis Aero Temu, ali Aero interfejs malo teze.
Ako pod Aero interfejsom posrazumevas da ti se svaki prozor providi, da ti se pojavi slika u realnom vremenu kada pomeris mis na minimizovan program u taskbaru, da slika predje u 3D kada koristis tastere Win+Tab (naravno svi prozori se prikazuju u realnom vremenu), onda koristim Aero interfejs a ne samo Aero temu.
ssSss je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.2.2007, 23:10   #157
paterfamilias
Banned
 
Član od: 5.9.2006.
Lokacija: Srbija
Poruke: 549
Zahvalnice: 6
Zahvaljeno 109 puta na 51 poruka
Određen forumom Re: Microsoft Windows Vista RTM

Citat:
U Jogurtu Nema Kostiju kaže:
Mogu slobodno da ti se pohvalim da sam je instalirao i mogu ti reci da je dalekooooo stabilnija od XP-a, jednostavno ti sistem dozvoljava da radis onoliko koliko ti masina podrzava, mada iskreno iako se moze instalirati sa 512mb RAM-a, nikome ne preporucujem da je instalira ako nema bar 1BG RAM-a, pa ni tada AERO interfejs ne dolazi do izrazaja u potpunosti, mada sa 2gb, vec bi se moglo nesto ocekivati.
512 mb je minimum i tada se Vista vuče ko puž.Ja sam Vistu držao nekoliko dana na 1.25 gb ram-a i trošila je oko 500 mb ram-a i još 500 mb virtuelne memorije.Kome uopšte treba sistem kojem treba pola gigabajta hard diska da bi ga koristio za memoriju?
Citat:
U Jogurtu Nema Kostiju kaže:
U svakome slucaju, konacno je zavrsena, a cena je relativno pristupacna.
Cena od 450 dolara je možda pristupačna za 1% stanovništva Srbije.
Citat:
U Jogurtu Nema Kostiju kaže:
Ne znam za ostale, ali definitivno treba uzeti legalu kopiju, ona ce postati vec hit nego kada se sa win 3.11 prelazilo na Win95
Win 95 je ipak bio nešto drugačije od win 3.11,a Vista je toliko slična xp-u da se takve situacije ne mogu porediti
paterfamilias je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.2.2007, 23:44   #158
Covenant
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Covenant
 
Član od: 4.11.2005.
Lokacija: Neverland
Poruke: 3.463
Zahvalnice: 387
Zahvaljeno 736 puta na 487 poruka
Određen forumom Re: Microsoft Windows Vista RTM

Citat:
djuricdjordje kaže:
Не могу да се начудим толиком пљувању по Visti јер је то одличан систем,који је свакако бољи од сада актуелног Windows XP-a,а много је бољи од било којег Линукса који се уопште не може поредити са Vistom.
A ja sa druge strane ne vidim po cemu je to uopste Vista revolucionarna
Najobicniji Windows serije NT(tacnije 2003 Server ciji kernel koristi)malo nasminkan,a hardwerski zahtevi totalno neralani u skladu sa onim sto pruza

Citat:
Што се тиче новог boot managera он је један револуционаран помак,и бољи је и од фамозног GRUB-a.Већ за њега постоје програми који његова подешавања олакшавају корисницима кроз графичко окружење,а у скоријој будућности ће бити још бољих и напреднијих програма.
Ono sto na *nix sistemima postoji vec godinama Vista dobija tek sada-graficki installer,napredni boot manger,3D okruzenje(Lookin Glass postoji na Linux-u i Solarisu jos poodavno),virtuelni desktop-ovi(koji su uzgred budi receno maznuti iz linux-a) i sl
Spisak je podugacak-doduse to za Win korisnike i jesu mozda revolucionarne stvari

Citat:
Што се тиче хардверске захтевности,не може се очекивати да један потпуно нов систем из 2007 године може да ради на конфигурацијама из 1998 године,јер за озбиљан систем треба и озбиљна машина.
A poptuno je suludo menjati hardver i stavljati DX 9 grafiku i 1GB RAM-a da bi se na kraju recimo kuckalo u Wordu,slusala muzika ili gledali filmovi
Dakle,stvari koje vaze za ogromnu vecinu korisnika Windows-a
Toga je savrseno svestan i MS koji ce kako rece davati podrsku za XP do 2010 godine

Citat:
Без обзира на вечито пљување Линуксаша по Visti,чињеница је да је то тренутно најбољи оперативни систем на свету,а да му Linux,BSD ili MAC OS не могу ни присмрдети.


Citat:
Увек ће имати вечитих критичара,али мање више сви они су загрижени за Линукс,и критикују све и свашта,јер њима и није битно каква је Vista већ им је једино важно да је то Windows,којег су навикли да пљују,некада са разлогом али углавном без икаквог основа.
A sa druge strane dezurni pljuvac bilo cega sto nije Windows si ti,i to ne samo na ovom forumu

Citat:
Сада после изласка Viste сви њихови приговори отпадају а остаће им само једна једина предност Линукса-чињеница да је бесплатан и ништа више
Samo toliko?Sa parama koliko kosta Vista Premium moze da se kupi ceo kompjuter
Jeste linux je besplatan i radi na 2x slabijem hardveru sa 3D AIGLX ili xgl desktop-om koji je bolji 5x nego Aero...
Dok onaj ko hoce da koristi Vistu mora da menja hardver(bar kad je u pitanju Srbija i aktuelna prosecna konfiguracija),ako hoce optimalne performanse i to samo zbog toga sto moguli iz Redmonda imaju deal sa hardware vendorima
A sta dobija time?Novi Media Player i fancy desktop,gomilu XP aplikacija i drajvera koji ne rade ili Vista drajvera koji su nedoradjeni/nedovrseni
Znam da je offtopic,ali vukao si me za jezik...
Covenant je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.2.2007, 2:10   #159
optimus_prime
Starosedelac
 
Član od: 2.5.2006.
Lokacija: Austrija
Poruke: 1.444
Zahvalnice: 136
Zahvaljeno 75 puta na 59 poruka
Određen forumom Re: Microsoft Windows Vista RTM

Jeste Covenant da drajveri jos uvek nisu svi na broju, a da li su na Linuxu na broju, pa pola exotice nece da radi na Linux-u, nemozes da instaliras graficki drajver dok ne kucas referat u konzoli.

Misiim Linux je OK system, i ja ga koristim od nedavno, ali...


A da, rece da treba da damo neznam koliko para za hardware da bi kucali u wordu ili slusali muziku, kad rece muzika, ajde poteraj jedan iole ozbiljan program za rad sam muzikom i aranzmanima koji radi na linuxu.

Dokaz (koji nazalost nemogu da demonstriam rela time) je taj da Cubase sa ucitanih 8 trackova sa vst instrumentima radi bez pocetnog seckanja i zabadanja na Visti, dok na XP-u oce da brlja.

System je tek izasao i bice sve bolji.
optimus_prime je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.2.2007, 2:17   #160
djuricdjordje
Član
 
Član od: 17.4.2006.
Poruke: 96
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 9 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: Microsoft Windows Vista RTM

Citat:
Covenant kaže:
A ja sa druge strane ne vidim po cemu je to uopste Vista revolucionarna
Vista и не треба да буде револуционарна,јер после изузетно квалитетног и поузданог XP-а ниједан систем не може бити толико бољи да то буде револуционарно.
Citat:
Covenant kaže:
Najobicniji Windows serije NT(tacnije 2003 Server ciji kernel koristi)malo nasminkan,a hardwerski zahtevi totalno neralani u skladu sa onim sto pruza
Заснованост на Windows NT и 2003 Server-у није мана већ предност и гаранција квалитета.
Само површни посматрачи могу сматрати Висту нашминканoм верзијом неког претходног Windowsa.Виста је потпуно нови систем,који личи у неким аспектима на раније верзије Windowsа,али само због континуитета са изузетно добрим XP-ом,који је већ 5 година убедљиво најбољи систем.

Citat:
Covenant kaže:
Ono sto na *nix sistemima postoji vec godinama Vista dobija tek sada-graficki installer,napredni boot manger,3D okruzenje(Lookin Glass postoji na Linux-u i Solarisu jos poodavno),virtuelni desktop-ovi(koji su uzgred budi receno maznuti iz linux-a) i sl
90 % приговора Линуксаша на Windows после изласка Висте отпада и остаје без икаквог основа.И до сада,без напредног Boot manager-a,3D-окружења,графичког installera Windows је био без премца,и све дистрибуције Линукса заједно нису могле ни 2005/2006 године,да достигну ниво XP-a из давне 2001 године нити 10 % његове популарности.Сада после изласка Висте са свим тим стварчицама "украденим" од Линукса,Линуксу остаје да једно 5-6 година тавори и покушава да достигне Висту али ће тада већ изаћи нови Windows,

Citat:
Covenant kaže:
A poptuno je suludo menjati hardver i stavljati DX 9 grafiku i 1GB RAM-a da bi se na kraju recimo kuckalo u Wordu,slusala muzika ili gledali filmovi
Dakle,stvari koje vaze za ogromnu vecinu korisnika Windows-a
Хардвер се и иначе мења,већина корисника купује брже процесоре,боље графичке,више меморије.Већина корисника хоће да инсталира и неку игру а не само да куцка текст и слуша музику


Citat:
Covenant kaže:
A sa druge strane dezurni pljuvac bilo cega sto nije Windows si ti,i to ne samo na ovom forumu
Видим да ти је позната моја репутација са неких других форума,мало старијих од овог,где сам у оваквим и сличним расправама(Linux vs Windows)потпуно растурио разне Линукс-гуруе,иначе много упућеније од разних Covenanta,pattera i сличних Линукс-почетника.Према вама ћу бити много блажи,док не порастете
djuricdjordje je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
vista final, windows vista


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Dual Boot između Windows XP i Vista RC1 sistema Kostarum Rex Persia Operativni sistemi 5 26.12.2008 22:05
Service Pack 2 nedođija! holodoc Operativni sistemi 50 19.11.2006 17:14
windows Vista! Master Neo Operativni sistemi 316 5.11.2006 17:35
windows Vista theme pack Master Neo Modovi 1 6.12.2005 20:09


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 18:02.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com