Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre > Platformske igre

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 3.9.2021, 11:25   #1
filpan
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.2.2012.
Lokacija: Kumova slama, planeta Zemlja
Poruke: 3.456
Zahvalnice: 3.920
Zahvaljeno 2.108 puta na 1.167 poruka
Određen forumom Grime

Čudi me da niko nije napravio temu o ovoj ala Dark Souls metroidvaniji, koju je Acanen najavio.


Dizajn karakondžula i nivoa je veoma interesantan, muzička podloga i zvuk takođe. Rekao bih da je za nijansu teža od Salt & Sanctuary i Blasphemous (nisam igrao Hollow knight, ne sviđa mi se dizajn) s obzirom da nemate healing napitke, vec se pravovremenim parry-em puni energija koju možete da iskoristite da se zalečite. Interesantan koncept. Oružja se razlikuju po brzini i snazi udarca, ima za svaki stil ponešto, a oklopi nemaju funkciju već su samo različitih boja/dizajna.


Trenutno je igram i veoma je zarazna, mada sam ja veliki ljubitelj ovakvog tipa igara.
Spoiler za malo slika:










filpan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.9.2021, 20:36   #2
m1aden
Starosedelac
 
Član od: 2.12.2012.
Poruke: 1.543
Zahvalnice: 175
Zahvaljeno 417 puta na 270 poruka
Određen forumom Re: Grime

Ja sam, na zalost, tek pre par dana uzeo da igram igru.Za sada je odlicna.Upravo sam presao saptajuce keve i stigao do Shidre i dizajn svega je predobar.Jos uvek koristim maul axe i nisam bas u potpunosti provalio levelovanje u smislu da uglavnom dajem poene za health i force a nista za oruzija.Ne znam koliko cu imati problema u tom smislu kasnije. Svakako biser koji sam mogao i da propustim.
m1aden je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.9.2021, 21:35   #3
filpan
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.2.2012.
Lokacija: Kumova slama, planeta Zemlja
Poruke: 3.456
Zahvalnice: 3.920
Zahvaljeno 2.108 puta na 1.167 poruka
Određen forumom Re: Grime

Oruzja se leveluju i jacaju ulaganjem u Strength ili Dexterity. Odnosno, za odredjeno oruzje ti treba dovoljno visok STR ili DEX. Neka traze i Faith da bude na nekom nivou. Meni vise odgovaraju STR based oruzja, jesu sporija ali jace udaraju. DEX su brza oruzja ali ne prave toliku stetu
filpan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.9.2021, 22:19   #4
m1aden
Starosedelac
 
Član od: 2.12.2012.
Poruke: 1.543
Zahvalnice: 175
Zahvaljeno 417 puta na 270 poruka
Određen forumom Re: Grime

Skapirao sam to, nego nisam u startu shvatio kako funkcionise jer sam imao sekiru i nozeve koji su imali sve nule i ulagao sam sve u health i u force, tj. staminu, kao i u DS-u a onda video oruzije za koje treba preko 10 str a ja imao samo 2 str... i tako... mislim jasno postaje sve, prilicno brzo.Mislim da ce meni vise odgovarati apgrejdovana brza oruzija jer mi je i kod Amalgama i kod Whispering Mothers vise znacio udarac vise u pauzama izbegavanja i blokiranja.Atmosfera je svakako odlicna ali bih voleo da nam junosa ima koju animaciju vise...
m1aden je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.9.2021, 12:17   #5
M.C.
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.2.2006.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 5.613
Zahvalnice: 298
Zahvaljeno 1.469 puta na 1.017 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku M.C.
Određen forumom Re: Grime

Igra trenutno ima 90% popust na WinGameStore, verovatno price error.
M.C. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.9.2021, 12:22   #6
filpan
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.2.2012.
Lokacija: Kumova slama, planeta Zemlja
Poruke: 3.456
Zahvalnice: 3.920
Zahvaljeno 2.108 puta na 1.167 poruka
Određen forumom Re: Grime

Ova Shapely Fidus mi je volela mater, nisam ocekivao onu trecu fazu. ***** ti kraljicu.


Inace oruzje koje mi najvise odgovara je ovaj mac sa prvog screenshota sto sam postavio kod otvaranja teme. Vec satima samo s njim idem.
filpan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.9.2021, 12:09   #7
m1aden
Starosedelac
 
Član od: 2.12.2012.
Poruke: 1.543
Zahvalnice: 175
Zahvaljeno 417 puta na 270 poruka
Određen forumom Re: Grime

Kod ortaka sam u subotu presao krabu i lesinara, a onda sam morao da ih prelazim i kod sebe.Inace sam u Carven Palace trenutno i na stranu sto sam se bas namucio sa obicnim Servantom (cini mi se da se tako zove, baja sa dva maca, cuva beacon u Servants path-u i ima jedan kada se platformom u Carven Palace podignem gore pa desno) i ovde me dosta muci pre svega logicki deo igre, tj. totalno sam izgubljen sto se tice progresije u odnosu na prethodne lokacije.

Poslednja ispravka: DeCoy (14.9.2021 u 20:05)
m1aden je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 23:04.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com