Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Kompjuteri i film
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Kompjuteri i film Uticaj kompjutera na film i primena kompjutera na filmu

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 4.6.2013, 14:38   #1421
Nestor
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.11.2006.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.334
Zahvalnice: 792
Zahvaljeno 887 puta na 554 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

Spoiler za Game of Backstabbing:
Nesto mi sve ovo poznato deluje, a da isto to su uradili i u prvoj sezoni. Kad je dog reko Arji da vidi da se plasi da se nece naci sa porodicom jer sto je blize to vise sumnja e tad sam pomislio ovde ce biti nesto ali sam mislio da e samo Roba da koknu jer sam citao da on umire ali kad je keva pocela da se osvrce vido sam da su komplet naje*ali i ko sad da osveti Son Bina, a? Nece valjda onaj snesko belic, samo keva kad se zavuce pod onaj astal pa dal joj toliko tesko bese da dohvati onog starca nego nasla njegovu zenu
Nestor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.6.2013, 15:11   #1422
Iris
détente
 
Avatar korisnika Iris
 
Član od: 3.11.2005.
Lokacija: Here be dragons...
Poruke: 5.576
Zahvalnice: 1.530
Zahvaljeno 2.470 puta na 1.488 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

Citat:
perablenta kaže: Pregled poruke
"Deda", je po meni najhrabriji pisac veka. Smislio totalno nov lore, smislio vise likova nego bilo ko do sada, i napisao knjige koje totalno razbijaju ustaljene sablone. Za njega bas stoji: thinking outside of the box.
To pre može da se kaže za čika-Tolkina... i za čika-Herberta, kao i za čika-Pračeta. O čika-Lukasu i čika-Gibsonu i da ne pričamo. Itd, itd...

A i čika-Markes bi mogao da kaže po koju na ovu temu...
Iris je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Iris na korisnoj poruci:
Asmodeus (5.6.2013), Zemunelo (6.6.2013)
Stara 4.6.2013, 15:18   #1423
Eni
Banana
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: _Cloud
Poruke: 6.106
Zahvalnice: 697
Zahvaljeno 2.628 puta na 1.354 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

Citat:
DeCoy kaže: Pregled poruke
Bilo šta da izmisliš, izmaštaš, stvoriš... vuče korene iz nečega što si video, pročitao, iskusio, doživeo...
Sve je to OK, ali Martin je zaista uzeo ne samo ideju i likove (York, Lancaster) iz rata dve ruže, već i naturalistički stil (taj rat je promenio pogled britanskih hroničara, koji su iz romantičarskog opisivanja dvoboja i damskih uzdaha prešli na verne i hladne opise popaljenih sela, silovanih žena i obezglavljene dece kraj puteva); Denerisino putešestvije je u suštini Ksenofanova Anabaza (objavljena pod pseudonimom Temistogen Sirakužanin, jer je o sebi pohvalno govorio u trećem licu kako je 10.000 grčkih ratnika poveo natrag u otadžbinu). Napad na King's Landing? Opsada Konstantinopolja, sve sa grčkom vatrom (da, kad su Osmanlije napale, tajna vatre je bila zaboravljena, ali to nije prva opsada tog grada koji je, gle čuda, u obliku trougla na poluostrvu, opasan sa nekoliko bedema). Scene seksa i tračeve su i vizantijski hroničari koristili da začine dosadne beleške. Hadrijanov zid, dunavski limes, divljaci sa druge strane zida... o yeah, sve to prepisano je iz istorije.

Ne znači to da je knjiga/serija samo zbog toga loša, daleko od toga, ali ne treba se smejati kad neko kaže da je reč o prepisivaču, samo ako ne znate odakle je pokrao stvari - isto kao što ameri ne znaju ni svoju istoriju, kamo li evropsku. Bukvalno pokrao!

Citat:
Za njega bas stoji: thinking outside of the box.
Plan da se zaradi silna ideja prodajom postojećeg onima koji za njega nisu čuli nije ništa novo. To je deo američkog sna, tj. sasvim "in the box".

Inače, ovo uopšte nije nepoznata stvar u američkom izdavaštvu. Poznat je primer "The Sword of Shannara" autora po imenu Terry Brooks. Lik je gotovo potpuno prepisao/prepričao prvu polovinu Gospodara prstenova i objavio to 1967. godine u USA, te decenijama bio hvaljen kao otac epske fantastike... dok devedesetih nije provaljeno da van USA, u tamo nekoj Evropi, postoji gotovo ista knjiga objavljena 15ak godina ranije, te da se svi van USA smeju njihovom neshvatanju da je reč o podvali.

Poslednja ispravka: Eni (4.6.2013 u 15:30) Razlog: Terry Brooks kao primer
Eni je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 5 korisnika se zahvaljuje korisniku Eni na korisnoj poruci:
Auror (4.6.2013), Blaine (4.6.2013), James Vega (4.6.2013), Laskaris (4.6.2013), Zemunelo (6.6.2013)
Stara 4.6.2013, 15:34   #1424
Laskaris
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.5.2010.
Poruke: 4.229
Zahvalnice: 672
Zahvaljeno 1.204 puta na 934 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

Citat:
Eni kaže: Pregled poruke
Inače, ovo uopšte nije nepoznata stvar u američkom izdavaštvu. Poznat je primer "The Sword of Shannara" autora po imenu Terry Brooks. Lik je gotovo potpuno prepisao/prepričao prvu polovinu Gospodara prstenova i objavio to 1967. godine u USA, te decenijama bio hvaljen kao otac epske fantastike... dok devedesetih nije provaljeno da van USA, u tamo nekoj Evropi, postoji gotovo ista knjiga objavljena 15ak godina ranije, te da se svi van USA smeju njihovom neshvatanju da je reč o podvali.
Tacno. Jedino sto je dobro (originalno) uradjeno u toj knjizi je opsada Tirsisa (mada je i u LOTR opsedan Minas Tirit, cak su i imena slicna)i borba legije sa Stenovitim Trolovima (Stenoviti Troli prikazani kao ponosna, ratnicka rasa sa izrazito razvijenim kodeksom casti) i motiv istine kao oruzja protiv zla. Sve ostalo je besramni copy-paste. American way.

Poslednja ispravka: Laskaris (4.6.2013 u 15:48)
Laskaris je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.6.2013, 16:37   #1425
Game fever
Starosedelac
 
Član od: 3.4.2007.
Lokacija: London
Poruke: 1.330
Zahvalnice: 2.477
Zahvaljeno 283 puta na 198 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Game fever
Određen forumom Re: Game of Thrones

Voleo bih da vidim da neko od vas prepise napise knjigu i da je proda u toliko primeraka. Izvinjavam se sto sam cinican, ali moram, nisam citao knjige ali gledam seriju. Covek je napravio kombinaciju koju ljude zele, serija je gledana, knjiga je citana. Eto mozda je ustvari prica losa, samo mi ne vidimo.

Mnogi prijatelji koji su citali knjigu nisu mogli da ostave prve tri knjige, puno sam citao i znam samo za saku romanu koji toliko drze paznju.
Game fever je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku Game fever na korisnoj poruci:
Gamer Z (4.6.2013), nixma (25.5.2014), simke85 (7.6.2013)
Stara 4.6.2013, 16:55   #1426
Nestor
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.11.2006.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.334
Zahvalnice: 792
Zahvaljeno 887 puta na 554 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

U sustini ovo je bio najbolji potez produkcije i sad su i onako navucene fanove navukli jos vise i nadam se da ce im to povecati budzet za 4 sezonu kako bi mogli napokon da vidimo jednu kasvetnu bitku. Producenti gledaju ove Reactions klipove i tapsu se po ramenu i zadovoljno trljaju ruke

Poslednja ispravka: Nestor (4.6.2013 u 17:08)
Nestor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.6.2013, 17:56   #1427
Budimir_Trajkovic
Starosedelac
 
Član od: 16.7.2007.
Lokacija: Sanctuary
Poruke: 1.732
Zahvalnice: 303
Zahvaljeno 676 puta na 365 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

Citat:
Nestor kaže: Pregled poruke
U sustini ovo je bio najbolji potez produkcije i sad su i onako navucene fanove navukli jos vise i nadam se da ce im to povecati budzet za 4 sezonu kako bi mogli napokon da vidimo jednu kasvetnu bitku. Producenti gledaju ove Reactions klipove i tapsu se po ramenu i zadovoljno trljaju ruke
Aman bre više! Vi koji se bunite za bitke (kao da je to najbitnije): sezona NIJE gotova. Ima još jedna epizoda
Budimir_Trajkovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.6.2013, 18:11   #1428
Gamer Z
Banned
 
Član od: 10.2.2013.
Poruke: 493
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 142 puta na 89 poruka
Wink Re: Game of Thrones

Citat:
Eni kaže: Pregled poruke
wall of text
Izvini ali mozes li mi molim te nabrojati kvalitetnu fantastiku koja je smestena u svetove koji nisu bazirani na istoriji naseg sveta? Nesto sto se moze meriti sa Martinom ali sa nekim eto totalno originalnim vanzemaljskim svetom i civilizacijom.
Naravno da ne mozes.
Gamer Z je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.6.2013, 18:29   #1429
Iris
détente
 
Avatar korisnika Iris
 
Član od: 3.11.2005.
Lokacija: Here be dragons...
Poruke: 5.576
Zahvalnice: 1.530
Zahvaljeno 2.470 puta na 1.488 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

Citat:
Gamer Z kaže: Pregled poruke
Izvini ali mozes li mi molim te nabrojati kvalitetnu fantastiku koja je smestena u svetove koji nisu bazirani na istoriji naseg sveta? Nesto sto se moze meriti sa Martinom ali sa nekim eto totalno originalnim vanzemaljskim svetom i civilizacijom.
Naravno da ne mozes.
Citat:
Iris kaže: Pregled poruke
To pre može da se kaže za čika-Tolkina... i za čika-Herberta, kao i za čika-Pračeta. O čika-Lukasu i čika-Gibsonu i da ne pričamo. Itd, itd...

A i čika-Markes bi mogao da kaže po koju na ovu temu...
Iris je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.6.2013, 18:37   #1430
Vulee
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.8.2009.
Lokacija: Csilla
Poruke: 3.672
Zahvalnice: 1.551
Zahvaljeno 1.820 puta na 888 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Vulee
Određen forumom Re: Game of Thrones

Realno, Dina u šake i opleti.
Vulee je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.6.2013, 18:45   #1431
Nestor
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.11.2006.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.334
Zahvalnice: 792
Zahvaljeno 887 puta na 554 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

Citat:
Budimir_Trajkovic kaže: Pregled poruke
Aman bre više! Vi koji se bunite za bitke (kao da je to najbitnije): sezona NIJE gotova. Ima još jedna epizoda
Pa prijatelju nije kao da su bile bitke tu i tamo pa mi trazimo vise ali ovakva serija i produkcija zasluzuje da se upotpuni sa par finih scena bitke epskih razmera, nista me vise nije nervoralo nego kad Rob ide sa vojskom u pohod i mi sve to lepo vidimo i vidimo kako se sprema bitka i kako se planira i na kraju samo cujes rezultat, to ti je kao da slusas o finalu lige sampiona, gledas sastave spremas se za prenos i onda ti jave da prenosa nece biti ali u trecem dnevniku javice ko je rezultat bio
Posto ovde bitke tj velike bitke nisu toliko cest pa bilo bi lepo da se makar jedna velika vidi od pocetka do kraja, zar je to previse traziti?
Nestor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Nestor na korisnoj poruci:
ColdBoot (4.6.2013)
Stara 4.6.2013, 19:08   #1432
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.362
Zahvalnice: 4.520
Zahvaljeno 3.828 puta na 2.386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Game of Thrones

Citat:
Nestor kaže: Pregled poruke
Pa prijatelju nije kao da su bile bitke tu i tamo pa mi trazimo vise ali ovakva serija i produkcija zasluzuje da se upotpuni sa par finih scena bitke epskih razmera, nista me vise nije nervoralo nego kad Rob ide sa vojskom u pohod i mi sve to lepo vidimo i vidimo kako se sprema bitka i kako se planira i na kraju samo cujes rezultat, to ti je kao da slusas o finalu lige sampiona, gledas sastave spremas se za prenos i onda ti jave da prenosa nece biti ali u trecem dnevniku javice ko je rezultat bio
Posto ovde bitke tj velike bitke nisu toliko cest pa bilo bi lepo da se makar jedna velika vidi od pocetka do kraja, zar je to previse traziti?
Koliko ja znam te bitke nisu opisane ni u knjizi tako da nisu ni u seriji. A inace sta je toliko presudno da vidite bitku? Centar price uopste nisu bitke vec likovi, spletke i odnosi, tako da zaista nema potrebe gurati i bitke u prvi plan zarad nekog VAU efekta. Ja vlim da odgledam jedan dobar skirmish, ali stvarno nije neka potreba za tim.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku pentraksil na korisnoj poruci:
nixma (25.5.2014), perablenta (4.6.2013), simke85 (7.6.2013)
Stara 4.6.2013, 20:27   #1433
perablenta
Deo inventara foruma
 
Član od: 30.1.2009.
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.267
Zahvalnice: 1.054
Zahvaljeno 1.668 puta na 1.060 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku perablenta
Određen forumom Re: Game of Thrones

Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
Koliko ja znam te bitke nisu opisane ni u knjizi tako da nisu ni u seriji. A inace sta je toliko presudno da vidite bitku? Centar price uopste nisu bitke vec likovi, spletke i odnosi, tako da zaista nema potrebe gurati i bitke u prvi plan zarad nekog VAU efekta. Ja vlim da odgledam jedan dobar skirmish, ali stvarno nije neka potreba za tim.
Tacno, cela poenta knjige-serije ide paraleno sa ratovanjem. Rat je samo pozadina za ovu pricu.

Interesanto mi je da niko nije pomenu
Spoiler za za svaki slucaj:
kako im je Frey dao hleba i soli i obecao zastitu pod svojim krovom, po svim domacinskim zakonima koji postoje u ovom svetu, a onda bez obzira na to uradis sto je uradio na kraju.
perablenta je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.6.2013, 20:52   #1434
darko31
Starosedelac
 
Član od: 27.11.2012.
Lokacija: Novi Bečej/Sad
Poruke: 1.569
Zahvalnice: 134
Zahvaljeno 406 puta na 371 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

Citat:
perablenta kaže: Pregled poruke
Tacno, cela poenta knjige-serije ide paraleno sa ratovanjem. Rat je samo pozadina za ovu pricu.

Interesanto mi je da niko nije pomenu
Spoiler za za svaki slucaj:
kako im je Frey dao hleba i soli i obecao zastitu pod svojim krovom, po svim domacinskim zakonima koji postoje u ovom svetu, a onda bez obzira na to uradis sto je uradio na kraju.

Spoiler za odgovor:
Kolika je stoka od čoveka, barem mu nije bilo teško to da prekrši.
darko31 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.6.2013, 21:12   #1435
Marti Misterija
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.910
Zahvalnice: 579
Zahvaljeno 1.747 puta na 1.039 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

Sto se tice nekih ljudi i dogadjaja na kraju serije
Spoiler za vezano za kraj epizode:
mene uopste nije iznenadilo to sto je stari Frej uradio, ali me je u prvom momentu, dok sam citao knjigu potez Ruza Boltona poprilicno iznenadio jer nikako nisam ocekivao da ce onako da izda Roba, iako sama izdaja nije bila nista novo u datadasnjem delu Martinovog dela, pa ipak...

A onda kada se nakon toga malo premota film reci Dzejmija Lanistera upucene Ruzu Boltonu gde kaze "Don't forget to send my regards to Rob Stark", postaju sasvim jasne...


U svemu sto se dogodilo se jasno vidi da je glavni igrac u stvari Tivin Lanister i da on vuce konce dok su svi ostali samo marionete u citavoj toj igri. Jedino sto mi je krivo a sto ima veze sa samim desavanjima sa kraja epizode jeste sto nismo imali prilike da cujemo Tivina kako kaze
Spoiler za izgubio sve je bitke al'...:
da se neki ratovi dobijaju macevima, a neki perom, nakon cega zapecati pismo jer to samo dodatno pokazuje njegovu briljantnost u ostvarivanju svojih ciljeva koriscenjem drugih, bez da i malo sam zaprlja ruke.


Na zalost, o njegovoj briljantnosti o dugorocnom planiranju govori i cinjenica koja je po meni veoma bitna a koju zbog izmena rezije nismo imali prilike da vidimo a to je da
Spoiler za jos jedna igra starog Tivina:
je prava Dzejn Vesterling, odnosno Robova mlada u stvari samo kukavicije jaje postavljeno tamo bez njenog znanja, uz veliku ulogu njene majke. A upravo je Dzejn odigrala veliku ulogu u smaknucu Roba & porodice, a da nije ni malo kriva jer izgleda da ona jedina nije znala za Tivinove namere, vec se devojka jednostavno iskreno zaljubila...
Marti Misterija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.6.2013, 21:18   #1436
ColdBoot
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2012.
Poruke: 2.666
Zahvalnice: 514
Zahvaljeno 495 puta na 418 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
Koliko ja znam te bitke nisu opisane ni u knjizi tako da nisu ni u seriji. A inace sta je toliko presudno da vidite bitku?
Znači sve vreme se samo prati 200 nekih životnih sudbina likova koji su bitni ili nebitni na kranje random i ne povezan način? A ono što sve njih povezuje je izostavnjeno tj. (kako reče Nestor) kašće nam to prvi dnevnik.

Koji bućkuriš ničega i fail...
ColdBoot je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.6.2013, 21:30   #1437
darko31
Starosedelac
 
Član od: 27.11.2012.
Lokacija: Novi Bečej/Sad
Poruke: 1.569
Zahvalnice: 134
Zahvaljeno 406 puta na 371 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

Citat:
Marti Misterija kaže: Pregled poruke
Sto se tice nekih ljudi i dogadjaja na kraju serije
Spoiler za vezano za kraj epizode:
mene uopste nije iznenadilo to sto je stari Frej uradio, ali me je u prvom momentu, dok sam citao knjigu potez Ruza Boltona poprilicno iznenadio jer nikako nisam ocekivao da ce onako da izda Roba, iako sama izdaja nije bila nista novo u datadasnjem delu Martinovog dela, pa ipak...

A onda kada se nakon toga malo premota film reci Dzejmija Lanistera upucene Ruzu Boltonu gde kaze "Don't forget to send my regards to Rob Stark", postaju sasvim jasne...
Spoiler za pitanje:
Kako je Džejmi mogao da zna za Boltona, Freja i zamku koju su postavili Robu?



Citat:
Marti Misterija kaže: Pregled poruke

Na zalost, o njegovoj briljantnosti o dugorocnom planiranju govori i cinjenica koja je po meni veoma bitna a koju zbog izmena rezije nismo imali prilike da vidimo a to je da
Spoiler za jos jedna igra starog Tivina:
je prava Dzejn Vesterling, odnosno Robova mlada u stvari samo kukavicije jaje postavljeno tamo bez njenog znanja, uz veliku ulogu njene majke. A upravo je Dzejn odigrala veliku ulogu u smaknucu Roba & porodice, a da nije ni malo kriva jer izgleda da ona jedina nije znala za Tivinove namere, vec se devojka jednostavno iskreno zaljubila...
Spoiler za još jedno pitanje:
Nije mi prvo bilo jasno ko je Džejna, pa sam posle video na wikiju. Zašto je ona zamenjena Talisom?

EDIT: Sad sam potražio, Debeli je tako predložio.

Poslednja ispravka: darko31 (4.6.2013 u 21:41)
darko31 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.6.2013, 21:41   #1438
Marti Misterija
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.910
Zahvalnice: 579
Zahvaljeno 1.747 puta na 1.039 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

Citat:
darko31 kaže: Pregled poruke
Spoiler za pitanje:
Kako je Džejmi mogao da zna za Boltona, Freja i zamku koju su postavili Robu?
Ne bih znao da ti konkretno odgovorim na pitanje, nigde nije eksplicitno objasnjeno kako ali ja pretpostavljam
Spoiler za moja pretpostavka:
da mu je Ruz Bolton nesto napomenuo o citavoj prici tokom Dzejmijevog boravka u Harendvoru i njihovog razgovora a sto nismo uspeli da vidimo u seriji.



Citat:
darko31 kaže: Pregled poruke
Spoiler za još jedno pitanje:
Nije mi prvo bilo jasno ko je Džejna, pa sam posle video na wikiju. Zašto je ona zamenjena sa Talisom?
Ni na ovo pitanje ne znam kako da ti odgovorim jer ni meni samom nisu jasne te takve izmene
Spoiler za Zasto:
posto nista bitno ne donose, ali zato zbog njih ne moze da se vide neke bitnije stvari kao sto je planiranje i umesanost Tivina u citavu pricu jos mnogo pre nego sto bi se to moglo i naslutiti. Mozda je to zbog neke jeftine ljubic price, na koju ce da padne onaj delic gledalaca koji ne voli bitke i spletke, jer ima i onih koji kad vide i cuju pricu o vesteroskoj Kosovki devojki, koja na ratistu slucajno upoznaje kralja sa severa, zaljubljuju se jedno u drugo i ona mu podaruje "malog Edarda" koji strada zajedno sa njom u masakru (prava Dzejn nije ni dolazila kod Freja kako ga Rob ne bi jos vise uvredio sto je po meni i logican potez jer je ovim Rob prikazan jos kao veci idiot koji ne misli ni o cemu), na koje ce sve to ostaviti jedan ogroma WOW efekat.

A mozda samo iz istog razloga iz kog je ubacena i Ros...
Marti Misterija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.6.2013, 21:46   #1439
nexexcalibur
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.726
Zahvalnice: 1.639
Zahvaljeno 3.775 puta na 1.843 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

Jbt, nemam net ovih dana, blejarim tako po mobilnom fejsu, vec skoro 2 dana izbegavam spojlere, toliko komentara i stasusa na ivici (napeta epizoda, neko bitan umire...), ali veceras fb stranica tarzanija jako bezobrazno nam uvalila (dosta ljudi nije odgledalo sudeci po komentarima)...

Smorio sam se vise nego kad su mi spojlovali da
Spoiler za the shield spojler:
Shane ubija Lema
nexexcalibur je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.6.2013, 21:49   #1440
Marti Misterija
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.910
Zahvalnice: 579
Zahvaljeno 1.747 puta na 1.039 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

Nex, jel tu mislis na
Spoiler za koga:
Lema iz Bratstva bez barjaka?
Marti Misterija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
fantasy, game of thrones, igra prestola, incest, serije


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Gothic 4 - Arcania Robby Role-Play 389 20.7.2016 13:20
A Game of Thrones Jon Snow Role-Play 165 2.11.2013 21:45
A Game of Thrones: Genesis Vulee Strateške igre 41 12.10.2011 10:37
White Knight Story-56k warning donator99 Konzole 11 24.12.2008 22:31
Road Rush kodovi? Darth Ivan Stare igre 5 1.11.2006 22:41


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 5:56.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com