Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Mrežne igre Multi-player igre

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 28.12.2011, 10:47   #2481
zvicko
Veteran
 
Član od: 3.9.2008.
Poruke: 657
Zahvalnice: 28
Zahvaljeno 46 puta na 43 poruka
Određen forumom Re: League of Legends

Dobro, imao sam slican skor kao kada sam igrao GP-a sa crit bildom mada me je mnogo teze ubiti, ipak smo izgubili zato sto je nas Kassadin prvo umro 6 puta a onda izasao. Ali u svakom slucaju hvala .
zvicko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.12.2011, 12:57   #2482
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: League of Legends

Malo doradis build kako se tebi svidja i to je to.U svakom slucaju warmog+atmas ti je must have,posto te je jako tesko ubiti a prilicno ce dati i hpa i dmga,a i crit daje.
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.12.2011, 16:16   #2483
Kum22
Veteran
 
Član od: 24.10.2007.
Lokacija: Las Vegas
Poruke: 593
Zahvalnice: 18
Zahvaljeno 50 puta na 30 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Kum22
Određen forumom Re: League of Legends

Da ostavim utisak od heroja kojeg igram zadnjih 40-50 partija. Riječ je o Urgotu Heroj razvaljuje skoro pa sve noob i semi-pro igrače i heroje. Moj build bez obzira na protivnike jest isključivo Armor pen i CD itemi i rune. Probao sam malo da kombinujem ostale tipove itema i runa, ali ovaj mi se čini najboljim. U lejnu 2 v 2 ako imam dobrog suigrača, pogotovo nekog CC tenka, CCharge i AHunter prolaze kao kroz med. Svi heroji instantmo padaju, osim nekih tenkova sa shitload HP-a i armora tipa Rammus, Malphite i sl. Odličan je i za first blood u žbunju radi malog CD-a na AHunteru. Malo ljudi zna da kaunteruje Urgota, pa mu to daje veliku prednost. Ako igram 1 v 1 protiv nekog tko zna da to uradi, onda stvarno nemam šanse i onda me samo ulta može da izvuče, ali nasreću malo puta naletim na takve igrače
Kum22 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.12.2011, 16:47   #2484
tomas
Starosedelac
 
Član od: 28.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.965
Zahvalnice: 195
Zahvaljeno 273 puta na 224 poruka
Određen forumom Re: League of Legends

urgot counter je sivir barem iz mojeg iskustva, ja sam uvek uspevao da counterujem.
tomas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.12.2011, 17:40   #2485
Pivalica
Starosedelac
 
Član od: 4.6.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.460
Zahvalnice: 26
Zahvaljeno 407 puta na 228 poruka
Određen forumom Re: League of Legends

da, al neshto se Sivir i ne srece tolko chesto... pre je maltene uopshte nije bilo, sada posle buffa se pojavi tu i tamo, i jeste jaka ako je igra neko ko zna, ali je opet malo ima...
nego jel sreo neko danas viktora? odigrah 4 partije i nigde Viktora...zar se tolko ljudima ne svidja?
Meni deluje totalno kul, samo ce biti potrebno dosta da se dobro ovlada njime. Deluje da lako moze da se failuje.
Pivalica je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.12.2011, 17:48   #2486
Soho
Veteran
 
Član od: 15.6.2009.
Poruke: 531
Zahvalnice: 40
Zahvaljeno 51 puta na 31 poruka
Određen forumom Re: League of Legends

Ja sam igrao sa Viktorom danas. Tj bio je kod mene u timu. Ovako mi izgleda dosta mocno iako bas ne razumem kako sve funkcionise. Vidim da ima dobre spellove.
Soho je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.12.2011, 17:49   #2487
Soho
Veteran
 
Član od: 15.6.2009.
Poruke: 531
Zahvalnice: 40
Zahvaljeno 51 puta na 31 poruka
Određen forumom Re: League of Legends

Da, i Volibear se brzo izgubio koliko vidim. Bas steta zato sto je to mozda i jedini od ovih novih heroja koji mi se svidja. Sad ga vise nema nigde.
Soho je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.12.2011, 19:00   #2488
0gold
Starosedelac
 
Član od: 16.4.2010.
Poruke: 1.295
Zahvalnice: 112
Zahvaljeno 163 puta na 128 poruka
Određen forumom Re: League of Legends

I Ahri se vrlo brzo izgubila.

Video sam Viktora u samo jednoj partiji danas. Igrao je mid protiv naše LeBlanc. LeBlans ga je bukvalno silovala.
0gold je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.12.2011, 19:09   #2489
FalkirioN
Član
 
Član od: 8.7.2011.
Poruke: 201
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 18 puta na 16 poruka
Određen forumom Re: League of Legends

Viktor kida ako uhvati nekog nesrecnika u njegov W stun. Onaj E imam ogroman range i dobar damage. A Volibear je dobar champion da ugasis pojedine solo top champione early game, ali opada strasno posle toga, nema gap closer pravi, mogu ga kite-ovati range heroji kao Nasusa, samo sto je Nasus milion puta jaci.
Ja ne razumem zasto su mu nerfovali njegov W skill i Warmogs. Em sto mora 3 puta AA da bi koristio, i mora biti melee range. Ultimate mu je mnogo dobar za teamfight tako da i kad ide full tenk nema sanse da ga samo ignorises. Ali opet, zasto na taj solo top ne postaviti nekog heroja koji moze zapravo nositi tim do pobede kao Nasus ili Irelia.
FalkirioN je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.12.2011, 21:10   #2490
Soho
Veteran
 
Član od: 15.6.2009.
Poruke: 531
Zahvalnice: 40
Zahvaljeno 51 puta na 31 poruka
Određen forumom Re: League of Legends

Dobar je Volibear i za duo bot. Samo zavisi sa kim igras. Ali ima dobrih kombinacija.
BTW, sta kazete za dps/crit volibear build? Jedan like je igrao protiv nas na tu foru. IE, PD i slicno. Zavrsio kao najbolji u oba tima. Ali bio je feedovan na pocetku. Ipak dps Volibear ne izgleda lose. Iako ga svi prave kao tank.
Soho je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.12.2011, 23:43   #2491
Mr.Eco
Starosedelac
 
Član od: 19.4.2006.
Lokacija: 4 8 15 16 23 42 Sistem: Arch
Poruke: 1.983
Zahvalnice: 229
Zahvaljeno 377 puta na 260 poruka
Određen forumom Re: League of Legends

Može neko da mi preporuči dobre defense heroje, malo mi je dosadilo da pobeđujem sa Kayle
Mr.Eco je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.12.2011, 0:19   #2492
Marezz
Veteran
 
Član od: 20.10.2008.
Lokacija: Banana drzava | OS: Funtoo GNU+Linux
Poruke: 869
Zahvalnice: 208
Zahvaljeno 97 puta na 79 poruka
Određen forumom Re: League of Legends

Citat:
Mr.Eco kaže: Pregled poruke
Može neko da mi preporuči dobre defense heroje, malo mi je dosadilo da pobeđujem sa Kayle
Поздрав Еко (Кошава), од support хероја је занимљива Lux (може да прави јако пуно dmg-a и уз то баца штит савезницима, успорава и зауставља непријатеља). Од тенкова су јако добри Shen и Rammus. Нећеш погрешити којег год да узмеш од та 3, сва 3 су корисна и јако иритантни за непријатеља
Marezz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Marezz na korisnoj poruci:
Mr.Eco (30.12.2011)
Stara 30.12.2011, 1:09   #2493
0gold
Starosedelac
 
Član od: 16.4.2010.
Poruke: 1.295
Zahvalnice: 112
Zahvaljeno 163 puta na 128 poruka
Određen forumom Re: League of Legends

Ako hoćeš štit da stavljaš na druge najbolja je Janna. Njen štit daje najviše HP (2x više od Luxinog) + 50 attack dmg, mislim da i duže traje od Luxinog štita. Sa tornadom može bez problema da čuva liniju. W pasivni za veći speed movment.

Ali ona je pravi support nećeš se naubijati sa njom. Lux je AP carry sa jednim support skillom.
0gold je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku 0gold na korisnoj poruci:
Mr.Eco (30.12.2011)
Stara 30.12.2011, 2:06   #2494
Pivalica
Starosedelac
 
Član od: 4.6.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.460
Zahvalnice: 26
Zahvaljeno 407 puta na 228 poruka
Određen forumom Re: League of Legends

Lux, Morgana i Zilean su ti support mages! Sposobni za bolestan dmg, uz po koji support spell. Od klasichnih supportera Janna, Sona, Soraka, relativno su laki, a odlichni sup. Taric nije losh, ali da bi bio odlichan sup, mora mnogo dobro sa njim da se igra, a malo ljudi to zna.
I za tank, uglavnom ljudi uzimaju fightere sa tank buildom, ali za klasichnog tanka svakako bih preporuchio jungle Amumua, Rammusa, eventualno alistara, s kojim mozesh da pravish i support i ap build.

A ja se neshto kanim da krenem da igram solotop Singed, ali me mrzi... za sada igram sa nobrainerima, Ryze i Karthus, i uzivam... chekam da se pojavi neki nov champ koji ce dobro da mi legne, al za sada bash nishta... :|
Pivalica je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Pivalica na korisnoj poruci:
Mr.Eco (30.12.2011)
Stara 30.12.2011, 2:32   #2495
Mr.Eco
Starosedelac
 
Član od: 19.4.2006.
Lokacija: 4 8 15 16 23 42 Sistem: Arch
Poruke: 1.983
Zahvalnice: 229
Zahvaljeno 377 puta na 260 poruka
Određen forumom Re: League of Legends

Skroz mi odgovaraju support heroji nemam mnogo kilova, ali mnogo asistencija igram i pratim ostale igrače kada vidim da neko bolje igra zalepim se za njega pa support Kayle mi je skroz dosadila, mada odlična je
Mr.Eco je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.12.2011, 4:28   #2496
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: League of Legends

Kako boostovati rating
Spoiler za Bla:
"Ranked Games -- Mindset Here's a section that really has nothing to do with Lee Sin, but will help you gain elo without wanting to pull your hair out.

Whenever someone screws up, chances are they know it, you don't have to drill them with it.

If you are blamed, even if it's not your fault, don't say anything. A lot of people attack just to get a rise out of you or to justify their poor play. You fighting back won't get anything done, and it makes you look stupid.

If you criticize someone at all make sure it is constructive! Most the time even constructive criticism gets a negative response so be careful when you use it. If they attack you for that, ignore it, don't get flustered, and don't offer that person advice ever again.

If you lose a game, it's not a big deal, no need to spout off "Well my team this, my team that, bla bla bla bla" you lost, get over it, requeue and play better.

Make sure you realize your mistakes! Too many players are way too concerned about how poor their team did and don't even notice that they made mistakes, this is unacceptable to people trying to improve. You cannot improve if you don't know what to improve on.

If you want to troll, don't queue for ranked, better yet, don't queue at all and possibly go rethink your attitude.

Following all these guidelines will surely boost your Elo, and I know, your only low elo because your team sucked (everyone's been there), your internet is bad (everyone's been there), but you're the perfect player."

Prilicno korisno za procitati.
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku RUSuper na korisnoj poruci:
Marvi (30.12.2011), Pantheon (30.12.2011)
Stara 30.12.2011, 10:50   #2497
FalkirioN
Član
 
Član od: 8.7.2011.
Poruke: 201
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 18 puta na 16 poruka
Određen forumom Re: League of Legends

Ako hoces tenk championa uzmi singeda, uzmi RoA i sve ostale tenk iteme sa ultom si jedan on najtezih heroja za ubiti. Ja sam sa njim znao otici sam u 1v5 i 30 sekundi ziveti i skinuti im pola helta sa otrovom kako su me jurili dok moj tim ne dodje i ne pocisti ih. Samo uzmes teleport ghost. Samo farmuj lane i pushuj, kad se sprema neki fight teleportujes se.
FalkirioN je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.12.2011, 11:34   #2498
Dushan
Veteran
 
Član od: 1.12.2005.
Lokacija: N/A
Poruke: 520
Zahvalnice: 34
Zahvaljeno 32 puta na 20 poruka
Određen forumom Re: League of Legends

Već dva dana imam problem, ne mogu da updateujem igru. Sve lepo skine i krene applying patches, međutim dođe do 99 % i tako stoji, da bi posle nekog vremena izašla poruka update failed i kao ili mi internet ne radi ili nemam mesta na hardu, a siguran sam da imam oba Dešavalo mi se to i pre par puta, međutim to sam rešavao tako što promenim server, pa onda update, ali sada ni to ne funkcioniše. Jel ima neko rešenje za ovo ?
Dushan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.12.2011, 16:12   #2499
0gold
Starosedelac
 
Član od: 16.4.2010.
Poruke: 1.295
Zahvalnice: 112
Zahvaljeno 163 puta na 128 poruka
Određen forumom Re: League of Legends

Citat:
RUSuper kaže: Pregled poruke
Kako boostovati rating
Spoiler za Bla:
"Ranked Games -- Mindset Here's a section that really has nothing to do with Lee Sin, but will help you gain elo without wanting to pull your hair out.

Whenever someone screws up, chances are they know it, you don't have to drill them with it.

If you are blamed, even if it's not your fault, don't say anything. A lot of people attack just to get a rise out of you or to justify their poor play. You fighting back won't get anything done, and it makes you look stupid.

If you criticize someone at all make sure it is constructive! Most the time even constructive criticism gets a negative response so be careful when you use it. If they attack you for that, ignore it, don't get flustered, and don't offer that person advice ever again.

If you lose a game, it's not a big deal, no need to spout off "Well my team this, my team that, bla bla bla bla" you lost, get over it, requeue and play better.

Make sure you realize your mistakes! Too many players are way too concerned about how poor their team did and don't even notice that they made mistakes, this is unacceptable to people trying to improve. You cannot improve if you don't know what to improve on.

If you want to troll, don't queue for ranked, better yet, don't queue at all and possibly go rethink your attitude.

Following all these guidelines will surely boost your Elo, and I know, your only low elo because your team sucked (everyone's been there), your internet is bad (everyone's been there), but you're the perfect player."

Prilicno korisno za procitati.
Gluposti.

Da igra ima in game voice chat (kao svi LOL konkurenti) onda bi i moglo nešto da se uradi. Dok ti nekom preko četa ne objasniš šta da radi...

Takođe ranked se izgubi jer u timu imaš min 2-3 feedera koji veze sa životom nemaju. Juče sam na ranked dobio Tristanu ne zna šta je last hit, ne zna engleski, pola vremena je provela i džungli i s*****a nam junglera + pravi hp/ad bild. Smešno sa takvima ni ne može da se igra a kamoli pobedi.

Ako ljudi već znaju da su njihove greške i da loše igraju izvolite igrajte normal nemate vi na rankedu šta da tražite i ostalima kvarite igru.

Ma elo hell je u ovoj igri sve ispod 1600 elo. Sa 1440 sam pao na ~1350 par puta se digao (vratio) na ~1420 i opet padao na ~1350 i sada sam ~1320 jer ljudi veze sa životom nemaju. Sada po partiji dobijam i gubim ~+/-10-13 elo. Nema šanse da izađem iz ovog nuberskog elo hella. Jedino da svaki dan pobedim 2-3 a izgubim 1 i to posle a to je sa ovakvim saigračima koji se dobijaju nemoguće.

Manite me priča igraj duo ranked. Igram duo ranked sa drugom sto je imao ~1550 a ja 1450 i oboje smo popušili po ~150 ela jer svaki put u timu samo nas dvoje zna da igra, svaki put smo dobijali neka 3 imbecila što veze sa životom nemaju a kamoli sa LOL-om.
0gold je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.12.2011, 16:17   #2500
FalkirioN
Član
 
Član od: 8.7.2011.
Poruke: 201
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 18 puta na 16 poruka
Određen forumom Re: League of Legends

Kad igras Duo-Queue, uvek dobijes losije igrace u tim, ali uvek.
FalkirioN je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku FalkirioN na korisnoj poruci:
0gold (30.12.2011)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
igrice, league of legends, online, proxy


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Stronghold Legends Belfegor Strateške igre 28 16.9.2016 14:16
DotA SuperG Mrežne igre 3586 27.8.2014 0:32
GT Legends SV 84 Simulacije vožnje 20 13.9.2012 9:09
League Champions 2006-07 ONLINE SUSRET L@KY Online susreti 0 7.1.2008 22:46
Rise of Nations VS. Rise of Legends huligan Strateške igre 12 6.1.2007 23:17


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 0:11.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com