Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Mrežne igre Multi-player igre

Pregled rezultata glasanja: Korisni linkovi za World of Tanks
Link ka temi sa kodovima: http://www.sk.rs/forum/showthread.php?t=77073 0 0%
Oficijelni sajt EU servera: www.worldoftanks.eu 0 0%
Glasova: 0. U ovom glasanju ne možete da učestvujete

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 26.10.2013, 17:11   #16321
darkowozzd
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2013.
Poruke: 2.580
Zahvalnice: 178
Zahvaljeno 236 puta na 193 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

pitam jer kako mi ide ... docicu do njega uskoro... a hellca cu da zadrzim... dobar za srebro... mozda dodjem vec do sledeceg petka
darkowozzd je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.10.2013, 21:06   #16322
Shumsko_drvece
Starosedelac
 
Član od: 25.10.2007.
Lokacija: Bor
Poruke: 1.529
Zahvalnice: 189
Zahvaljeno 505 puta na 323 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

7k bitaka, konačno jedan tier 10 . Odigrah par partija (kolko da me mine želja ) i vreme mi je, rekao bih, oprostiti se od igre, jer bez premijuma dalje ne može. Vama drugari ostavljam par fotki - tigrići, malo mahovine, i obavezna crvena papričica :





Shumsko_drvece je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 4 korisnika se zahvaljuje korisniku Shumsko_drvece na korisnoj poruci:
euronymous (26.10.2013), JocaNoob (27.10.2013), Snipe (26.10.2013), VITKO (26.10.2013)
Stara 26.10.2013, 21:44   #16323
euronymous
Novi član
 
Član od: 24.10.2013.
Poruke: 7
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Neee nije valjda da napustas igru,tek posle 7-8-10k krece da bude zanimljivo

Koja 10ka je u pitanju?

A sto se tice premiuma,da, ja sam preneo platu u drugu banku da bih dobio vizu i master da lakse kupujem online gld i koliko prem znaci,prvu 10ku sam imao sa 2-2.5k partija (is7) mislim da sam oko kv1s poceo sa premium nalogom.
Odmah zatim sam uzeo SP (preko 1k borbi u njemu),pa drugi prem tenk..treci..pa u nedogled.
euronymous je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.10.2013, 22:19   #16324
darkowozzd
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2013.
Poruke: 2.580
Zahvalnice: 178
Zahvaljeno 236 puta na 193 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
euronymous kaže: Pregled poruke
Neee nije valjda da napustas igru,tek posle 7-8-10k krece da bude zanimljivo

Koja 10ka je u pitanju?

A sto se tice premiuma,da, ja sam preneo platu u drugu banku da bih dobio vizu i master da lakse kupujem online gld i koliko prem znaci,prvu 10ku sam imao sa 2-2.5k partija (is7) mislim da sam oko kv1s poceo sa premium nalogom.
Odmah zatim sam uzeo SP (preko 1k borbi u njemu),pa drugi prem tenk..treci..pa u nedogled.
evo ja tek sad preso 2,5k bitaka... bez premiuma... a tek kupio is3...
darkowozzd je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.10.2013, 22:26   #16325
King SRB
Član
 
Član od: 2.2.2013.
Lokacija: In Space
Poruke: 422
Zahvalnice: 310
Zahvaljeno 94 puta na 58 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Kazu kriza ma nema krize ljudi vidi ovo rasipanje
Sjajno :thumbup:
Ja sam iskreno na ovu igru potrosio celih 200dindzi i to preko sms poruke da vidim jel funkcionise . A za tih 200dindzi sam kupio zastavu Srbije na Cromwelly i to je to!
Blizu sam teir9 a i teir10 da kupim i,, nepada mi napamet da kupujem premium!
A igram tek nesto vise od 5-6 meseci
Za pare koje krvavo zaradim na poslu kupujem samo pivo&grickalice(nazalost plaćam racune jel) i uzivam u besplatnoj igri
Nekontam ljude koji utuku brdo para u igru koja je besplatna ajd kontam uplatiš jedared dvared al da uplacujes premium(Krvavo zaradjenu platu u ovo vreme da prebcujes s racuna na racun da bi lakse placao WG-u mislim....) da bi boze moj pravio vise iskustva i srebrenjaka that I dont uderstend
where's the fun in that?!?!
I nakraju kao brze napredujes , jedno veliko hmmmmm.......!

Poslednja ispravka: King SRB (26.10.2013 u 22:54)
King SRB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.10.2013, 22:44   #16326
xandar
Starosedelac
 
Član od: 20.11.2011.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 1.210
Zahvalnice: 403
Zahvaljeno 124 puta na 99 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
Shumsko_drvece kaže: Pregled poruke
7k bitaka, konačno jedan tier 10 . Odigrah par partija (kolko da me mine želja ) i vreme mi je, rekao bih, oprostiti se od igre, jer bez premijuma dalje ne može. Vama drugari ostavljam par fotki - tigrići, malo mahovine, i obavezna crvena papričica :
Govoris ko da ova igra ima svoj singleplayer kraj.
Moze se i bez premiuma, evo ja ga nikad nisam uplatio, mozda sam sveukupno imao 3 dana preko bonus kodova, gold ni ne znam sta je. A jos malo pa 3 tier desetke, mana je sto jos uvek igram nesmanjenom zestinom od 20-tak partija dnevno sto nije dobra stvar kako developeri rokaju sve vise sadrzaja
To su plodovi protracene mladosti...
xandar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku xandar na korisnoj poruci:
King SRB (26.10.2013)
Stara 26.10.2013, 22:52   #16327
Dragan.P
Član
 
Član od: 29.6.2012.
Poruke: 356
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno 55 puta na 43 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
Shumsko_drvece kaže: Pregled poruke
7k bitaka, konačno jedan tier 10 . Odigrah par partija (kolko da me mine želja ) i vreme mi je, rekao bih, oprostiti se od igre, jer bez premijuma dalje ne može.
Sto kazu ostali tek sada pocinje da bude zanimljivo kada si istrazio tier x, jer nema vise one velike razlike u bitkama sada si tu gde jesi pa svako neka pokaze sta zna. Jedino sto mozda moze da bude problem je to sto igranje u tier x bitkama zahteva da imas kredita jer ako se raspucas po mapi lako mozes da odes u minus, ali za kredit imaj u garazi kv1 i sa njime pravis pare a sa tier x tenkom uzivas.
Dragan.P je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.10.2013, 23:10   #16328
Snipe
Starosedelac
 
Član od: 2.6.2006.
Lokacija: Vojvodina
Poruke: 1.677
Zahvalnice: 663
Zahvaljeno 485 puta na 289 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
Shumsko_drvece kaže: Pregled poruke
Vama drugari ostavljam par fotki - tigrići, malo mahovine, i obavezna crvena papričica
Lepo ti crta to staklo 55-250?
Snipe je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Snipe na korisnoj poruci:
Shumsko_drvece (26.10.2013)
Stara 26.10.2013, 23:16   #16329
Shumsko_drvece
Starosedelac
 
Član od: 25.10.2007.
Lokacija: Bor
Poruke: 1.529
Zahvalnice: 189
Zahvaljeno 505 puta na 323 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
euronymous kaže: Pregled poruke
Koja 10ka je u pitanju?
Is-7. Za razliku od prethodnih isova ovaj mi se baš i ne sviđa, mnogo je tromiji i treba mu večnost da ubrza (verovatno je sve to stvar navike).

Citat:
xandar kaže: Pregled poruke
Govoris ko da ova igra ima svoj singleplayer kraj.
Ma ok je to, nekome sa više skilla (ko je u stanju da održava desetku isplativom) igra ne mora da dosadi, ja samo kažem da meni lično više nije zabavno da igram... Za svaku partiju sa desetkom treba da odigram 3 sa peticama, a mrzi me . Možda nekad, sa premijumom.
Citat:
Snipe kaže: Pregled poruke
Lepo ti crta to staklo 55-250?
jeste, canonov stock.
Shumsko_drvece je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.10.2013, 23:28   #16330
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.380
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 11.007 puta na 7.049 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Ceo Bor igra WoT
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.10.2013, 4:55   #16331
noisy
Starosedelac
 
Član od: 6.9.2007.
Poruke: 1.421
Zahvalnice: 285
Zahvaljeno 155 puta na 120 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Jedan moj poznanik počeo mnogo posle mene da igra.
Trenutno ima duplo više partija odigranih od mene, bolji wn, par desetki, ženu, djecu, posao i sve to bez dana premiuma.
Ne kontam.
noisy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku noisy na korisnoj poruci:
euronymous (27.10.2013)
Stara 27.10.2013, 10:08   #16332
euronymous
Novi član
 
Član od: 24.10.2013.
Poruke: 7
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
King SRB kaže: Pregled poruke
Kazu kriza ma nema krize ljudi vidi ovo rasipanje
Sjajno :thumbup:
Ja sam iskreno na ovu igru potrosio celih 200dindzi i to preko sms poruke da vidim jel funkcionise . A za tih 200dindzi sam kupio zastavu Srbije na Cromwelly i to je to!
Blizu sam teir9 a i teir10 da kupim i,, nepada mi napamet da kupujem premium!
A igram tek nesto vise od 5-6 meseci
Za pare koje krvavo zaradim na poslu kupujem samo pivo&grickalice(nazalost plaćam racune jel) i uzivam u besplatnoj igri
Nekontam ljude koji utuku brdo para u igru koja je besplatna ajd kontam uplatiš jedared dvared al da uplacujes premium(Krvavo zaradjenu platu u ovo vreme da prebcujes s racuna na racun da bi lakse placao WG-u mislim....) da bi boze moj pravio vise iskustva i srebrenjaka that I dont uderstend
where's the fun in that?!?!
I nakraju kao brze napredujes , jedno veliko hmmmmm.......!

hahaha ali zastava na kromvela

Slazem se u potpunosti.Kod mene je krenulo logikom.."hmm sad ako ne izadjem u grad,ustedeo sam bar 20jura,10 puknem na gld,10 mi ostane..fair enough"..i tako malo po malo.
Posto radim,placam racune..itd stvar je samo sto cu radije (kad vec sedim ispred monitora i pikam WoT satima) dati lupam 10e mesecno na prem,nego,ne znam, izaci jedan vikend,ili kupiti neku glupost.

Imam recimo drugara,igra super 7k borbi,dobar WR,EFF,ali ne moze vise da izdrzi bez premiuma,kuka nema para da uplati,a znam da na izlaske tuce bar 100e mesecno. a pri tom ne radi nigde. W T F
A igra WoT i zlopati se strasno.

Znaci,stvar prioriteta samo
euronymous je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.10.2013, 11:26   #16333
darkowozzd
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2013.
Poruke: 2.580
Zahvalnice: 178
Zahvaljeno 236 puta na 193 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

imam premium danas zbog wowp i pokusacu da izgrindam t25/2 nadam se da je dobar
darkowozzd je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.10.2013, 11:30   #16334
King SRB
Član
 
Član od: 2.2.2013.
Lokacija: In Space
Poruke: 422
Zahvalnice: 310
Zahvaljeno 94 puta na 58 poruka
Određen forumom Re: Re: World of Tanks

Citat:
euronymous kaže: Pregled poruke
hahaha ali zastava na kromvela

Slazem se u potpunosti.Kod mene je krenulo logikom.."hmm sad ako ne izadjem u grad,ustedeo sam bar 20jura,10 puknem na gld,10 mi ostane..fair enough"..i tako malo po malo.
Posto radim,placam racune..itd stvar je samo sto cu radije (kad vec sedim ispred monitora i pikam WoT satima) dati lupam 10e mesecno na prem,nego,ne znam, izaci jedan vikend,ili kupiti neku glupost.
Znaci,stvar prioriteta samo
Da da Cromvel je cudo s njim udaram kao blesav a neulazi u teirove vece od njega il ako udje poneki T29 il VK to je sve ostali su svi u mjegovom rangu pa mi milina igrati !
Ali brate 10 po 10 jura i hopa a ja kupim gajbu Lava i pržim dok se boje nerastope na monitoru i polako teram WZ liniju i uporedo T57 heavy pa kad dodje u garage doso je nezurim uzivam i neplacam naravno ! Mnogo si ti to pojednostavio derane davati pare na virtualni svet mnogoli je na ovu krizu ajd da je neki singlplayer u pitanju pa kupis naslov ali ovo ovo moze da te bankrotira ako neznas s parama te kupi ovu dzidzu te onu pa daj der malo tozla radi bog te pitaj cega vamo daj der namo i tako nikad kraja nema tu prioriteta samo navucenosti !
Ja licno mislim da su skupi ovi u WG i da se sve vise bahate prohalavili se do besvesti bar moje licno misljenj stoga poceo sam besplatno tako da cu je tako i igrati nedam im ama bas ni banke ako nekad podele nesto za dz sto xandar kaze dobro je ali to je sve !
Da nebudem iskljuciv ako se ikad ono sažale pa spuste cene tipa mesecni premium da kosta 2-3 jura(200-300dindzi) nema problema ali vako preskupo bar za mene ! Nakraju imam pametnija posla i racune i zadovoljstva koja treba da plaćam nego WG-u da punim dzepove!
King SRB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.10.2013, 11:33   #16335
Dragan.P
Član
 
Član od: 29.6.2012.
Poruke: 356
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno 55 puta na 43 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
darkowozzd kaže: Pregled poruke
imam premium danas zbog wowp i pokusacu da izgrindam t25/2 nadam se da je dobar
Dobar jeste ali kako vreme bude odmicalo tako ces se smoriti u njemu kada vidis koliko je onaj sledeci mocan i koliko ga dinguju. Ono sto je dobro kod T25/2 je to sto je brz, relativno dosta brzo puni, i brzo se krece po mapi kada je istrazen u full-u ali dok ga ne dovedes u full ima da se smoris. Dok T28 Prot ti je cista suprotnost T25/2 jer je spor kao tri kornjace ali zato puni ko lud i ima jako dobar armor gde te nekada i mnogo jaci tenkovi dinguju ali dok dodjes do borbe osedis jer je kao sto rekoh neverovatno spor sa najjacim motorom i gusenicama.
Dragan.P je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.10.2013, 12:40   #16336
0gold
Starosedelac
 
Član od: 16.4.2010.
Poruke: 1.295
Zahvalnice: 112
Zahvaljeno 163 puta na 128 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Da se ne lažemo bez premiuma ne može ni tier 8 da se igra, barem teški tenkovi. Popravka uništenog tenka (IS3) 11k + 1k po granati + 3k za malu popravku (ponekad i oživim člana posade ili ugasim požar, ponekad čak i sva 3 što dođe +9k). Poraz u kome ti je tenk uništen a gde si odigrao prosečno i imao 1000 dmg + pola granata ti je dingovalo (jbg 1/3 partija igraš protiv tier 9 i 10) ideš u debeli minus, pobeda u kojoj si uništen a imao si tako neki prosečan dmg, jedva da si zaradio 1-2k srebra.

Prosečna partija, pobeda, prosečan dmg + malo otkrivanja, jedva preživeo, zarada 0 kontam da nisam imao 500 dmg iz otrkivanja da bih popio minus.


Iznad prosečna partija, izgubljena, velik dmg, uništen tenk + mala popravka. Da sam imao učinak kao u partiji iznad, laganica minus od 10-15k srebra.


A na tirovima ispod čak i u porazu si zarađivao (naravno morao si barem neki mizeran dmg da napraviš), nikada u minus do sada nisam išao. Realno IS3 više para troši nego što zaradi bez premiuma ili je na nekoj pozitivnoj nuli. Ne smem ni da zamislim kako je igrati tier 9 i 10 bez premiuma

Što se tiče premiuma nije nikakav problem uplatiti, jer smatram da u današnje vreme 1000 din nije puno za mesec dana igranja. Kakva crna kriza, ljudi što kukaju na krizu mesečno dunu na cigarete po 100-150e + izlaske vikendom još 50-100e a svi do jedng su nezaposleni i onda odjenom ovakvi likovi nemaju 10e za mesečno plaćanje...
Problem je što WOT skoro ni ne igram, uglavnom samo vikendima kada se daje ovaj bonus crew exp. Inače popizdim pole 4-5 partija i radim alt+f4 i onda par dana ne palim igru. A neću da se silim pa da igru igram samo na fazon uplatio sam da mi ne propadnu pare, moram dnevno po min 20-30 partija da odigram. Da imam čelične živce kao neki i da ovoliko igram ili još više nije nikakav problem uzeti premium, ali jbg. Videću ako jednog dana odem na tier 9 i 10 onda bih morao da plaćam premium ali planiram da prvo barem pokupim po tier 8 iz svake klase što bi značilo da mi fale još 3 vozila koje treba od 0 grindati a to je po mom tempu igranja još min pola godine
0gold je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.10.2013, 12:41   #16337
darkowozzd
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2013.
Poruke: 2.580
Zahvalnice: 178
Zahvaljeno 236 puta na 193 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

jedan put sam upao u bitku sa t28 prot... a ja hellcat... i poguro ga... koliko toliko ... sve jedno sam bio zadnji na listi ali kad ja sa is3 nemogu da mu probijem kupolu onda stvarno evo sad upravo grindam hellcat... imam 15k xp... jos 25k... bice danas valjda... a usput sam krenuo da gridam rusku td liniju .. da vidim sta je toliko dobro sa isu-om
darkowozzd je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.10.2013, 12:55   #16338
toxic
Deo inventara foruma
 
Član od: 16.6.2008.
Lokacija: Bananaland
Poruke: 4.295
Zahvalnice: 618
Zahvaljeno 875 puta na 758 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Moze da se igra komotno bez premiuma, ja sam par desetki izgrindao u potpunosti bez premium naloga. Jedino je frka kad se od T8 pa nadalje izgrinda sledeci tenk skupiti pare za njega. Sa T8 tenkovima sam uvek u plusu na kraju, a sa T9 mozes da budes oko nule (sa T-54, M103, T95, T30 sam recimo bio u solidnom plusu, kao i sa Obj.212 i GWT).

Meni je problem ogroman broj botova sa visokim tier-ovima, skroz izgubim zelju za igrom. Sa BC 155 55 sam pre neki dan imao jedno 15 izgubljenih u nizu, sa preko 2k dmg-a u proseku...
toxic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.10.2013, 13:22   #16339
VITKO
Starosedelac
 
Član od: 16.11.2008.
Lokacija: LOZNICA
Poruke: 1.806
Zahvalnice: 113
Zahvaljeno 301 puta na 247 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Ovo da se ne moze igrati bez premiuma je delimicno tacno. Apsolutno je netacno da 8 i 9 ne mozes igrati bez premiuma, a 10 ke bez premiuma unistavaju kredit !!! Osmica koja je u fulu opremljena zaradjuje jako lepo. Carvervon, IS3, T69 su osmice koje sam ja igrao i kada su tenkovi istrazeni zaradjuju. Sta je potrebno za zaradu ??? Odgovor je jednostavan DMG !!! Evo uzmimo taj pominjani IS3. JA ne mogu da se setim koliko je partija bilo gde sam napravio svega 1k dmg...... mislim da se to moze izbrojati na prste jedne ruke i to su situacije kada me je urnisala arty
2k dmg je lako napraviti sa IS3 a u tom slucaju poraz bi doneo nulu ili jako mali minus 1-2k a pobeda u kojoj je tenk ocuvan oko pola 10-15k zarade. Stvar je u tome sto IS3 ali i Cavervon oprljemen u fulu prave vise od 2k dmg lagano - makar ja . Tako da sa osmicama jako lako zaradjivati.
Devetke, igrao sam sa engleskim teskasem, T54E1 i IS8. Situacija je slicna. Zahteva se istrazenost tenka u fullu sa zadnjom cevkom. Ta zadnja cev busi svaki tenk iz X - T54E1 zahteva malo taktike oko napadanja desetki. IS8 mi pravi 2-5k dmg, desi se da se omane neka partija ali to je bilo u pocetku sad uglavnom cevka busu redom. Pravilo je jasno busiti druge a paziti da tebe ne ostete. Koliko ispunis ovo drugo toliko ces imati zaradu. Uglavnom je devetka tu oko nule ili malo iznad kad se sve oduzme i sabere. Ako imas lep tim i krenu te pobede i pravis gore navedeni DMG a prezivis partiju zarada je jako lepa.
Sto se desetke tice tu je glavni cilj sacuvati tenk... Popravka kosta mnogo a zarada nikakva i kad se naprvi 3k dmg i ostvari pobeda. Onaj T57heavy me je zestoko razocarao jer njega busi osmica gde god da gadja...... Sa njim vise necu igrati, cekam IS7 kojeg sam probao na testu i mogu reci da mi mnogooo vise odgovara.

PS bez onih popravki, apoteke i pp aparata je ne mogu da zamislim partiju. Koristim ih obilato jer ako ode punilac ili nisandzija..... u vreme kad se rezultat lomi vidno umanjuje sposobnost nanosenja stete neprijaetlja. Takodje od popravki najvise koristim servisiranje stavke 3 i 2 u meniju

Dakle, moze se igrati bez premiuma ali sa njim je znatno lakse i najteze je kad ti istekne premium a ti se vratis "normalnom acc-u"
VITKO je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.10.2013, 13:32   #16340
darkowozzd
Starosedelac
 
Član od: 30.3.2013.
Poruke: 2.580
Zahvalnice: 178
Zahvaljeno 236 puta na 193 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

meni je mnogo pomogla ova akcija za 50k dmg... igrao sam is3 ne istrazen... i pomoglo mi je samo to sto sam dobio 250k na kraju... a sledeci dan sam uzo premium na jedan dan
darkowozzd je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Forsaken World online! N.K.P.D. MMORPG igre 715 9.2.2012 21:43
World of Goo polarnimeda Male igre 77 23.3.2010 6:33
Svet kompjutera 12/2008 oluja Sadržaj novog broja SK 147 23.12.2008 14:33
Konkurs World Press Photo 2009 VojaM Fotografija 0 23.10.2008 17:33
WTS World CCN 4.17 Freelancer Mod loki Mrežne igre 0 17.6.2008 14:36


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 20:52.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com