Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre > MMORPG igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

MMORPG igre Massively multiplayer online role-playing games - WoW, Guild Wars, Eve Online, Age of Conan, Lineage, kao i mnoge druge...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 11.6.2016, 14:02   #13141
Kidja
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.3.2011.
Lokacija: District 9
Poruke: 3.668
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 647 puta na 452 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

A jel si probao da skines igru preko sajta?

https://eu.battle.net/account/management/download/
Kidja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.6.2016, 14:19   #13142
zorx
Veteran
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: 010011100110100101110011
Poruke: 585
Zahvalnice: 200
Zahvaljeno 160 puta na 124 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Ono što mi pada na pamet je:
  • Isključiti sve procese koji rade u pozadini (antivirus i sl.)
  • Instalirati aplikaciju na drugom računaru i onda copy (ovo važi i za bilo koji game client)
  • Pokrenuti instalaciju kao administrator + isključiti sve druge aplikacije koje su aktivne za vreme instalacije, možda dolazi do nekog konflikta
  • Promentiti lokaciju instalacije (drugi folder ili hard disk) uz sve ovo prethodno
Citat:
Kidja kaže: Pregled poruke
A jel si probao da skines igru preko sajta?
Nisam siguran da može jer mislim da su instalaciju svih igara sredili tako da moraju da idu preko aplikacije, ali mislim da nije neophodna samo za pokretanje igara. Naravno, ako je ostao onaj stari WoW instaler onda sve ok.
zorx je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.6.2016, 14:43   #13143
Mitkoni
Novi član
 
Član od: 29.3.2013.
Poruke: 20
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
Kidja kaže: Pregled poruke
A jel si probao da skines igru preko sajta?


https://eu.battle.net/account/management/download/

Problem je u tome sto ja ne mogu da instaliram client. Pokusavam taj problem resiti pa cu videti da li ce ih biti jos.




Citat:
zorx kaže: Pregled poruke
Ono što mi pada na pamet je:
  • Isključiti sve procese koji rade u pozadini (antivirus i sl.)
  • Instalirati aplikaciju na drugom računaru i onda copy (ovo važi i za bilo koji game client)
  • Pokrenuti instalaciju kao administrator + isključiti sve druge aplikacije koje su aktivne za vreme instalacije, možda dolazi do nekog konflikta
  • Promentiti lokaciju instalacije (drugi folder ili hard disk) uz sve ovo prethodno


Nisam siguran da može jer mislim da su instalaciju svih igara sredili tako da moraju da idu preko aplikacije, ali mislim da nije neophodna samo za pokretanje igara. Naravno, ako je ostao onaj stari WoW instaler onda sve ok.
Procesi za koje sumnjam da bi pravili problem su iskljuceni.
Jos mi to preostaje da probam instalirati na drugom racunaru pa prekopirati.
Prebacivao sam setup iz jednog foldera u drugi, iz jedne particije u drugu - HDD je bez bad sektora svakako._.
Takodje sam pokusavao "run as Admin._." ali uzalud.
Iz safe mode nisam uspeo jer nemam konekcije._.
Mitkoni je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.6.2016, 16:14   #13144
zorx
Veteran
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: 010011100110100101110011
Poruke: 585
Zahvalnice: 200
Zahvaljeno 160 puta na 124 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Hmmm... Ako već nisi, probaj da skineš instalaciju bilo koje druge igre/ili svake (D3, HotS..., fajlovi su vrlo mali) - pokretanjem tih instalacija trebao bi da se automatki pokrene i BattleNet client. Ako uspe onda samo prekineš instalaciju te igre i startuješ WoW. Ovo je navodno nekad mnogima pomoglo. Pre toga počisti bilo koje fajlove koji su ostali od prethodnih instalacija - link. Još možeš da probaš i compatibility mode (XPSP3+).
zorx je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.6.2016, 18:23   #13145
MoNsTeR
Veteran
 
Član od: 4.11.2010.
Lokacija: Mars
Poruke: 927
Zahvalnice: 42
Zahvaljeno 40 puta na 34 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Da li je moguce kao totalni pocetnik WoWa za mesec dana skupiti za taj token i kasnije igrati za dzabe(igrao sam wow pre ihihaj,sasvim kratko i sve sam zaboravio)?Gledao sam film i sad mi se igra,da li je moguce proci pricu iz pocetka ili je samo max lvl rush pa se tamo desava?
MoNsTeR je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.6.2016, 19:19   #13146
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.363
Zahvalnice: 4.520
Zahvaljeno 3.832 puta na 2.387 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
MoNsTeR kaže: Pregled poruke
Da li je moguce kao totalni pocetnik WoWa za mesec dana skupiti za taj token i kasnije igrati za dzabe(igrao sam wow pre ihihaj,sasvim kratko i sve sam zaboravio)?Gledao sam film i sad mi se igra,da li je moguce proci pricu iz pocetka ili je samo max lvl rush pa se tamo desava?
Prica is Warcraft filma je u strategijama, ne u WoW-u ako si na to mislio. Ima dosta osvrtanja, ipak je to isti lore, ali je dosta drugacije sada. Prica ne pocinje ni od trojke jer su neki stariji kvestovi izmenjeni pa se mozda neces snaci ako trazis nastavak price. Ali nije toliko strasno ako popunis rupe nekih istrazivanjem po netu. Sto se tice tokena, on je sada jako skup (skoro 90k golda) Pasce naglo kada dodje Legion, ali mislim da nije nemoguce skupiti tu svotu ako pocnes da igras aktivno i po vise sati dnevno. Mada, bice gusto, prave pare se zaradjuju tek kada dostignes maksimalni nivo garnizona, a to nema veze sa brojem sati aktivne igre, er sama izgradnja traje odredjeni period (pre svega skupljanje resursa) Sve u svemu, pravi grind gold-a tek kada dodjes do stotke.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.6.2016, 21:31   #13147
Mitkoni
Novi član
 
Član od: 29.3.2013.
Poruke: 20
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
zorx kaže: Pregled poruke
Hmmm... Ako već nisi, probaj da skineš instalaciju bilo koje druge igre/ili svake (D3, HotS..., fajlovi su vrlo mali) - pokretanjem tih instalacija trebao bi da se automatki pokrene i BattleNet client. Ako uspe onda samo prekineš instalaciju te igre i startuješ WoW. Ovo je navodno nekad mnogima pomoglo. Pre toga počisti bilo koje fajlove koji su ostali od prethodnih instalacija - link. Još možeš da probaš i compatibility mode (XPSP3+).
Uspeo sam da pokrenem kopiranjem sa drugog racunara ali error i dalje pokazuje isti, uradicu SS u nekom drugom postu.

edit;
Nakon sto sam uspeo da pokrenem client battle, na nacin instaliravanja na drugom racunaru i kopiranja na svom izbacuje mi isti error kao sto sam vec i spomenuo.




Da bih resio ovaj error salje me na ovaj sajt gde mi kaze da izbrisem isti Battle net pa da instaliram ponovo. \

edit 2;

Nakon sto sam i taj problem resio ubacivanjem batlle net agenta ili cega vec manuelnim putem uspeo sam da odstranim problem, ali odma za jednim eto drugog problema.



Da li WoW mora da se skine preko battle net client-a ili je moguce nekako skinuti manualno pa pokrenuti preko clienta?



Taman se jednog problema resim odma nailazi drugi !
https://us.battle.net/support/en/art...edium=internal

Ne razumem zasto ga ovoliko komplikuju oko ovoga.


Poslednja ispravka: Mitkoni (11.6.2016 u 23:59)
Mitkoni je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.6.2016, 0:55   #13148
zorx
Veteran
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: 010011100110100101110011
Poruke: 585
Zahvalnice: 200
Zahvaljeno 160 puta na 124 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Ne znam, kako mi se čini nešto blokira BattleNet client odnosno ne dozvoljava bilo kakav apdejt ili instalciju. Što se tiče game clienata možeš ih naravno skinuti na drugom računaru i to bi onda trebalo da radi okej, ali samo do sledećeg apdejta...

Edit: Probaj da promeniš jezik u BNet klijentu (samo da nije engleski), restart klijenta, pa probaj onda instalaciju (u toku instalacije izabereš engleski, ofc). Ovo je kao radilo pre nekih ~godinu dana. Video sam da isto ima neki problem vezan za LAN settings, ali ne znam detalje.

Poslednja ispravka: zorx (12.6.2016 u 1:09)
zorx je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.6.2016, 12:24   #13149
Mitkoni
Novi član
 
Član od: 29.3.2013.
Poruke: 20
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
zorx kaže: Pregled poruke
Ne znam, kako mi se čini nešto blokira BattleNet client odnosno ne dozvoljava bilo kakav apdejt ili instalciju. Što se tiče game clienata možeš ih naravno skinuti na drugom računaru i to bi onda trebalo da radi okej, ali samo do sledećeg apdejta...

Edit: Probaj da promeniš jezik u BNet klijentu (samo da nije engleski), restart klijenta, pa probaj onda instalaciju (u toku instalacije izabereš engleski, ofc). Ovo je kao radilo pre nekih ~godinu dana. Video sam da isto ima neki problem vezan za LAN settings, ali ne znam detalje.
Tako je i funkcionisalo, prvi error sam uklonio tako sto sam uradio exit na client i pricekao da se agent.exe za par sekundi sam ugasi iz procesa onda sam dobio sliku kao sto se vidi na ovajdrugi SS.
Onda kada sam oznacio direktorijum za igru izbacilo mi je taj error za flash, tu ne vidim nikakvu logicnost._.


Dobio sam odgovo na njihovom forumu - da idem dalje kada sam presao sve one prepreke od tacke 2 do 6, ali me ne sluzi engleski bas najbolje da bi im objasnio sve najbolje.


"za dzabu gluhom saputat, slijepom namigivat"
Mitkoni je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.6.2016, 16:45   #13150
Kidja
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.3.2011.
Lokacija: District 9
Poruke: 3.668
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 647 puta na 452 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
MoNsTeR kaže: Pregled poruke
Da li je moguce kao totalni pocetnik WoWa za mesec dana skupiti za taj token i kasnije igrati za dzabe(igrao sam wow pre ihihaj,sasvim kratko i sve sam zaboravio)?Gledao sam film i sad mi se igra,da li je moguce proci pricu iz pocetka ili je samo max lvl rush pa se tamo desava?
Ako stignes do 100 mozes lagano. Ma lako je gold nafarmati sad pa i na low lvlu ali naravno zavisi koliko slobodnog vremena imas.
Ja mesecno bez ikakvog cimanja nafarmam za 2 tokena, trenutno ih pakujem da imam za legion pa da ne brinem jedno godinu dana.
Kidja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.6.2016, 10:37   #13151
MoNsTeR
Veteran
 
Član od: 4.11.2010.
Lokacija: Mars
Poruke: 927
Zahvalnice: 42
Zahvaljeno 40 puta na 34 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Da li mogu da igram do lvla 20 kao free pa tek onda da ubacim kod sa filma i nastavim? Koju klasu preporucujete za pocetnika a da nije close combat?
MoNsTeR je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.6.2016, 15:47   #13152
Kidja
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.3.2011.
Lokacija: District 9
Poruke: 3.668
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 647 puta na 452 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Mozes. A najbolje sam da izaberes sta ti se svidja,meni npr od range klasa se najvise mage svidja sad ne znam. Najbolje da probas, procitas spelove i sam procenis.
Kidja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.6.2016, 16:32   #13153
Mitkoni
Novi član
 
Član od: 29.3.2013.
Poruke: 20
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Ljudi resio sam problem.

Ako je neko pratio problem ako slucajno nekada zatreba moze se prisetiti dokle sam stigao i procitati poslednji tiket od GM sa Battle net-a !

Mozda nekom bude i zatrebalo zlu nebilo Eto i posle par dana se problem resi. Najlakse je uraditi sistem ali to nije resenje.

Citat:
Larsycandos
Heya Mithat,

thank you very much for your ticket regarding battle.net problem, that i just got in from our system.

I´m Gamemaster Larsycandos and happy to help you out today, i really hope you had a great day so far ?

It appears that there are several issues on your pc, preventing the Application from working properly and transfering data aswell, so lets try the following steps please:

1. create a new adminstator account: https://eu.battle.net/support/en/article/6130
2. run system file checker to correct windows errors: https://eu.battle.net/support/en/article/8900089
3. do a selective restart and login with the new created user: https://eu.battle.net/support/en/article/200483
4. Reset your Network Devices: https://battle.net/support/en/article/7300082
5. Flush your DNS: https://eu.battle.net/support/en/article/7300086
6. Make sure your Firewall allows the Datatransfer: https://eu.battle.net/support/en/article/300479

Please create for us the following System and Connection test files and upload them with your Ticket reply if the Steps above are not solving the Issue:

1. Msinfo/Dxdiag: https://eu.battle.net/support/en/art...g-system-files
2. Pathping: https://eu.battle.net/support/en/article/718
3. Traceroute: https://eu.battle.net/support/en/article/7648
4. Looking-glass: https://eu.battle.net/support/en/article/7263
Mitkoni je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.6.2016, 17:48   #13154
Kusta
Veteran
 
Član od: 17.10.2012.
Lokacija: Na brdu!
Poruke: 823
Zahvalnice: 11
Zahvaljeno 79 puta na 56 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
MoNsTeR kaže: Pregled poruke
Da li mogu da igram do lvla 20 kao free pa tek onda da ubacim kod sa filma i nastavim? Koju klasu preporucujete za pocetnika a da nije close combat?
Hunter
Ne moze biti lakse.
Kusta je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.6.2016, 20:07   #13155
MoNsTeR
Veteran
 
Član od: 4.11.2010.
Lokacija: Mars
Poruke: 927
Zahvalnice: 42
Zahvaljeno 40 puta na 34 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Kreirao sam mage-a, na Stormscale-u igra li neko tamo?

Poslednja ispravka: MoNsTeR (14.6.2016 u 20:26)
MoNsTeR je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.6.2016, 23:03   #13156
Kidja
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.3.2011.
Lokacija: District 9
Poruke: 3.668
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 647 puta na 452 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Ne igram na Stormscale ali mozes me dodati na kidja#2325
Pa ako budem mogao nesto da ti pomognem tu sam, mada u poslednje vreme i nisam mnogo online.
Kidja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.6.2016, 15:13   #13157
Kusta
Veteran
 
Član od: 17.10.2012.
Lokacija: Na brdu!
Poruke: 823
Zahvalnice: 11
Zahvaljeno 79 puta na 56 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Ja sam na Stormrage.
Kustadin#2252
Skoro svaki dan sam tu makar na sat vremena. Ako mogu ikako da pomognem, dodaj me.
Kusta je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.6.2016, 15:46   #13158
MoNsTeR
Veteran
 
Član od: 4.11.2010.
Lokacija: Mars
Poruke: 927
Zahvalnice: 42
Zahvaljeno 40 puta na 34 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Hvala ljudi, dodacu vas tag na battle netu mi je Chrones.Sad sam lvl 30, do 15og sam se vukao kvestovima a od tad sam pitao i rekli su samo dungeone.Da li propustam nesto? Dok cekam que za dung radim mining i jewel za profesije(tako mi drug rekao, da je najisplativije).Igram troll arcane mage-a pa sta bude( mozda se prebacim na DK-a posto mi oni i warr-ovi najbolje izgledaju u igri(pogotovo tauren).Uzeo sam mount od Heartstone-a trebalo bi da mi je dovoljan, e sad ako nesto propustam sto je bitno voleo bi da mi naglasite da odradim
MoNsTeR je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.6.2016, 19:03   #13159
Mitkoni
Novi član
 
Član od: 29.3.2013.
Poruke: 20
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
MoNsTeR kaže: Pregled poruke
Hvala ljudi, dodacu vas tag na battle netu mi je Chrones.Sad sam lvl 30, do 15og sam se vukao kvestovima a od tad sam pitao i rekli su samo dungeone.Da li propustam nesto? Dok cekam que za dung radim mining i jewel za profesije(tako mi drug rekao, da je najisplativije).Igram troll arcane mage-a pa sta bude( mozda se prebacim na DK-a posto mi oni i warr-ovi najbolje izgledaju u igri(pogotovo tauren).Uzeo sam mount od Heartstone-a trebalo bi da mi je dovoljan, e sad ako nesto propustam sto je bitno voleo bi da mi naglasite da odradim
Pa zavisi od tebe samog. Garant ti je prijatelj izlevelovao X heroja pa ga kvestovanje smorilo, ja mislim kao pocetnik da ces igru najbolje upoznati kroz kvestovanj, iz razloga sto ti nece nista biti strano kada dodjes na lvl100.


Btw ako nekom nije frka da mi posalje nesto golda jer sam dvadeseti level tek, heroj mi je pod imenom "Mitkoni".


Hvala.
Mitkoni je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.7.2016, 22:24   #13160
Kidja
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.3.2011.
Lokacija: District 9
Poruke: 3.668
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 647 puta na 452 poruka
Određen forumom Re: WOW kutak

U noci izmedju utorka i sreda ce ubaciti Legion pre patch na live serverima.
Pretpostavlja se da ce serveri proraditi oko 9.

Ako ikog jos zanima ova igra...
Kidja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
blizzard, mmo, mmorpg, world of warcraft, wow


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
PD kutak G.G. Tekstovi u SK 17 1.11.2005 23:01


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 15:10.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com