Forum Sveta kompjutera  

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre

Mrežne igre Multi-player igre

Pregled rezultata glasanja: Korisni linkovi za World of Tanks
Link ka temi sa kodovima: http://www.sk.rs/forum/showthread.php?t=77073 0 0%
Oficijelni sajt EU servera: www.worldoftanks.eu 0 0%
Glasova: 0. U ovom glasanju ne možete da učestvujete

Odgovor

Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 5.5.2014, 18:17   #19941
0gold
Starosedelac

Član od: 16.4.2010.
Zahvalnice: 110
Zahvaljeno 162 puta na 127 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Računa se exp od premium naloga.

Slažem se sa Cage-om.
Dovoljno je iz svake nacije imati po 2 tenka, pa makar oni bili i tier 4 i 5.

Premium nalog + solidno/prosečno duplanje i to 3000 expa, ajde desi se i loše duplanje onda odradite još + 1-2 partije i to je to. Sve što treba je 14 duplanja (da kažemo da je ovo 20 partija, ~2-3h?) + po koja još partija ako zafali. Posle 20-25 dana imate Super Peršinga. Pogotovo što se pored tenka dobija i još 14 dana premiuma i 5 garaža. Sasvim korektno.
0gold je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku 0gold na korisnoj poruci:
cages (5.5.2014)
Stara 5.5.2014, 18:29   #19942
Elin
Član

Član od: 29.1.2012.
Zahvalnice: 29
Zahvaljeno 41 puta na 29 poruka

Citat:
cages kaže: Pregled poruke
Sta pricas prijatelju? Treba ti 3k xp dnevno za svaku naciju sto je,racunajuci dupli xp po dve solidne borbe.... Koje traume,ne razumem? Ovo je preterano lako ako mene pitas a osim tier 8 premijuma na kraju dobijes 700k srebra,5 slotova u garazi i 14 dana premijuma... I ljudi su opet nezadovoljni,ja stvarno ne kapiram neke stvari al ajd,nebitno. I da se razumemo,imam type59 i jos par tier 5-6 premijum tenkova i sa zadovoljstvom cu da uradim ovu misiju bez da se pomucim.
cages pa ja i rekoh ko misli da mu je lako, +ima vremena da igra igricu po ceo dan, samo napred, ja podrzavam!
Ja ti kazem da sam imao treaume koje sam sebi napravih = nisam ni hteo da igram ni za is6, zezao se pomazuci kolegama iz klana, igrao sa hellcatom kada sam imao vremena po koju partiju i negde na pola meseca mi rekose, pa hajde kada se vec zezas, imas tenkova, bice ti i x5... mozes i ti zavrsiti misiju lagano. I tako sam nesvesno upao u ''zonu sumraka'' da sam igrao po ceo dan igricu, nervirao se, racunao koliko mi gde treba, da li je dobro da zavrsim prvo ovo ili ono, ... Dozvolio sam sebi da igrica upravlja sa mnom! Nisam uzivao sa veciniom tenkova da igram, narocito kinezima, sporim britancima,.. i kazem, meni najgore sto sam tada poceo po ceo dan da igram igru, fudbal na tv-u, naah odigracu koju partiju, hoces u setnju, naaah, odigracu koju partiju, cak sam i devojku par puta ispalio da se vidimo, treba odigrati koju partiju... a ja eto licno necu sebi da dozvoljavam da provodim po ceo dan igrajuci da bi dobio tenk koji mi realno ni treba. I is6 nisam odigrao 3 partije sa njim, imam vec 22 miliona, ne kupujem nista vise od tenkova, vise retko igram tenkove koji trose novac, cw ne igram vec odavno, a i da mi treba novca sada su stalno neke misije da mozes lagano zaradjivati.
Sve u svemu da ne gnjavim, srecno momci u grindanju persinga, ako me ko vidi online moze rado da me pozove da mu pomognem u tome, sa Hellcatom, t49 ili amx50 100 mogu uvek da igram, da mi nije muka.
Elin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.5.2014, 18:49   #19943
darkowozzd
Starosedelac

Član od: 30.3.2013.
Zahvalnice: 135
Zahvaljeno 181 puta na 153 poruka

3 najbolje stvari koje su vezane za ovu misiju( a da neka od te tri stvari nije sam super pershing) je cinjenica da kada odigras nemce, amere, ruse, francuze,i britance, dobijes taman tolko xpa da predjes sa tier 4 kineza(ili japanca ) na tier 5( jer realno oba tier 4 su zivo ''anje) i da, cinjenica da kad zavrisis sve to dobijas jos 2 dana premiuma, da zaradis neke parice sa Sp-om( za one kao ja koji nemaju ni jedan tier 8 premium) i trece, to sto ce ti premium acc, daleeeeeko olaksati grindanje japanca i kineza,( planiram da sa 5 boljih nacija stignem do 74k xp, da bi onda aktivirao 10 dana premiuma da mi cak i prevagne vise na Sp.. .. a da ne pominjem cinjenicu da cu posle toga stici na tier 6 kineze(daleko laksi za igru nego tier 5...)
darkowozzd je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.5.2014, 19:32   #19944
jozvan_Kg
V.I.P. Test Drive

Član od: 8.11.2005.
Zahvalnice: 1.572
Zahvaljeno 822 puta na 457 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku jozvan_Kg

Ide ovo bas lako...ja dok izduplah US, USSR i Ger linije, skupio po 10k expa u svakoj misiji za njih. A tek je prvi dan.
Doduse, nemam japanca tier 5, a od francuza i kineza samo neka sitnurija...
jozvan_Kg je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.5.2014, 19:45   #19945
darkowozzd
Starosedelac

Citat:
jozvan_Kg kaže: Pregled poruke
Ide ovo bas lako...ja dok izduplah US, USSR i Ger linije, skupio po 10k expa u svakoj misiji za njih. A tek je prvi dan.
Doduse, nemam japanca tier 5, a od francuza i kineza samo neka sitnurija...
e vidis, ja imam od svake od tih nacija tek po jedan tenk.. ne racunajuci desetke i premiume,,.( ili bolje desetku i premium xD ). e zato mi treba premium,,, sa mojih ~6500 bitaka, i ovo mi je mnogo...
Stara 5.5.2014, 20:16   #19946
jozvan_Kg
V.I.P. Test Drive

Član od: 8.11.2005.
Zahvalnice: 1.572
Zahvaljeno 822 puta na 457 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku jozvan_Kg

Ja imam nesto sitnih...najveci tier trenutno u garazi mi je 7. Doduse, Nemac, Rus i Amer su u pitanju. Ostalo je sve sitno, tier 6 i nize. S' obzirom da tek imam 1846 borbi, sasvim zadovoljavajuce za mene.
Ovog persinga vala imam da uzmem, pa neznam sta da je. Nemam para da kupujem premijum tenkove, tako da ce ovaj dobro doci.
jozvan_Kg je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.5.2014, 20:24   #19947
cages
Starosedelac

Član od: 6.12.2005.
Zahvalnice: 390
Zahvaljeno 175 puta na 128 poruka

Citat:
Elin kaže: Pregled poruke
cages pa ja i rekoh ko misli da mu je lako, +ima vremena da igra igricu po ceo dan, samo napred, ja podrzavam!
Ja ti kazem da sam imao treaume koje sam sebi napravih = nisam ni hteo da igram ni za is6, zezao se pomazuci kolegama iz klana, igrao sa hellcatom kada sam imao vremena po koju partiju i negde na pola meseca mi rekose, pa hajde kada se vec zezas, imas tenkova, bice ti i x5... mozes i ti zavrsiti misiju lagano. I tako sam nesvesno upao u ''zonu sumraka'' da sam igrao po ceo dan igricu, nervirao se, racunao koliko mi gde treba, da li je dobro da zavrsim prvo ovo ili ono, ... Dozvolio sam sebi da igrica upravlja sa mnom! Nisam uzivao sa veciniom tenkova da igram, narocito kinezima, sporim britancima,.. i kazem, meni najgore sto sam tada poceo po ceo dan da igram igru, fudbal na tv-u, naah odigracu koju partiju, hoces u setnju, naaah, odigracu koju partiju, cak sam i devojku par puta ispalio da se vidimo, treba odigrati koju partiju... a ja eto licno necu sebi da dozvoljavam da provodim po ceo dan igrajuci da bi dobio tenk koji mi realno ni treba. I is6 nisam odigrao 3 partije sa njim, imam vec 22 miliona, ne kupujem nista vise od tenkova, vise retko igram tenkove koji trose novac, cw ne igram vec odavno, a i da mi treba novca sada su stalno neke misije da mozes lagano zaradjivati.
Sve u svemu da ne gnjavim, srecno momci u grindanju persinga, ako me ko vidi online moze rado da me pozove da mu pomognem u tome, sa Hellcatom, t49 ili amx50 100 mogu uvek da igram, da mi nije muka.
E,tako objasnjeno je vec sasvim druga prica Sad se razumemo mada i dalje stojim iza toga da ko ima tenkova ovo stvarno nije teska misija. Mene muce jedino Japanci,zato cu sebi zainat prvo njih da otkacim pa sa ostalima da uzivam
cages je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.5.2014, 20:44   #19948
0gold
Starosedelac

Član od: 16.4.2010.
Zahvalnice: 110
Zahvaljeno 162 puta na 127 poruka

Mene jedino **** kinezi, je*eni M5A1 Stuart preslikani T-50. Tenkovi kojima ne vidim nikakvu namenu. Samo za pasivan spoting da se ugura u neki žbun i to je to. Ni jednom nisam bio u top 10 sa njim po exp-u. I ako kojim slučajem dođeš to tier 8 arty ne možeš mu ništa. Nemam free exp-a a treba mi oko 18k da ga preskočim. Valjda ću za 2 nedelje igranja skupiti 18k exp-a da preskočim ovo go*no od tenka.
0gold je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.5.2014, 20:57   #19949
darkowozzd
Starosedelac

Citat:
cages kaže: Pregled poruke
E,tako objasnjeno je vec sasvim druga prica Sad se razumemo mada i dalje stojim iza toga da ko ima tenkova ovo stvarno nije teska misija. Mene muce jedino Japanci,zato cu sebi zainat prvo njih da otkacim pa sa ostalima da uzivam
a treba obrnuto, prvo neku naciju koju volis, pa onda ,preko premiuma, kineze i japance..
Stara 5.5.2014, 21:13   #19950
VITKO
Starosedelac

Član od: 16.11.2008.
Zahvalnice: 113
Zahvaljeno 301 puta na 247 poruka

Ala su upropastili IS3 !!!
Evo danas ga vozim prvi put na 9.0 zbog misija ali tenk je urnisan do bola !!!
Svaki drugi udarac ode "ammo rack" popravis ti to pa sledeci udarac opet ode amorek. Tu popravke vise nema.... E onda kad te osine jos jednom leti kupola !!!
I to mi se danas dogodilo 4 x, ceo scenario.
Nebrojano puta su mi skinuli 2x amorek al me na srecu nisu udarili jos jednom inace bi verovatno opet letela kupola.

Dakle tenk je upropascen skroz. Nije im bilo dosta sto su ga redizajnom oslabili sa prednje strane nego je sad i zrtvovan radi efekata letenja kupole !!!

A ko nema safe stowage.... zna se xD

Sto se tice moje taktike za misiju stvari stoje ovako:

Danas sam ukljucio 30 dana premiuma - imao sam 3000 golda od onih kodova + 2x menjao sifru + dodao br tela + zlato od CW-a
Krenuo sa rusima kv-1s ( uzeo ga pre 7 dana zbog kampanje koja pocinje 13 maja) + IS3 i evo me na 35k exp. Danas idem do 40k exp ruse i tu stajem !!!
Ima da provozam jos svaki tenk za misiju da uzmem X2 i dosta za danas.
Sutra ne vozim ruse i ne zavrsavam ih !!! Samo skidam x2 sa oba tenka narednih 15-ak dana (2k exp po vozilu =4k po danu) i rusi zavrseni.
Sutra vozim amere po istom principu i tako redom.....

Poslednja ispravka: VITKO (5.5.2014 u 21:23)
VITKO je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.5.2014, 21:51   #19951
xandar
Veteran

Član od: 20.11.2011.
Zahvalnice: 377
Zahvaljeno 117 puta na 94 poruka

***** vam se u gold i sisanje ovaca i drkanje za peshing jer sve to nema poentu kad je optimizacija k. ****te imam manji fps u sniper modu nego u standardonom.
Koji iditort baca pare na ovo!?

Poslednja ispravka: DeCoy (5.5.2014 u 22:02)
xandar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.5.2014, 22:37   #19952
PlazmaKeksWoT
Starosedelac

Član od: 13.5.2012.
Zahvalnice: 192
Zahvaljeno 647 puta na 424 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku PlazmaKeksWoT

Da se nemucite za Super Pershing-a, dobri ljudi iz FTR-a su napravili tablicu sta i kako: http://ftr.wot-news.com/2014/05/05/w...ng/#more-11496
PlazmaKeksWoT je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.5.2014, 22:43   #19953
cages
Starosedelac

Citat:
darkowozzd kaže: Pregled poruke
a treba obrnuto, prvo neku naciju koju volis, pa onda ,preko premiuma, kineze i japance..
Ma ne igram ja bez premijuma nikad,nemam zivaca Evo danas 12k na Japanu,otkacicu ih za nedelju dana...
Stara 5.5.2014, 22:59   #19954
DeCoy
Intel Inside

Član od: 1.11.2005.
Zahvalnice: 1.367
Zahvaljeno 8.787 puta na 5.561 poruka

Citat:
PlazmaKeksWoT kaže: Pregled poruke
Da se nemucite za Super Pershing-a, dobri ljudi iz FTR-a su napravili tablicu sta i kako: http://ftr.wot-news.com/2014/05/05/w...ng/#more-11496
Realno tablica nema veze sa životom. Što je neki tenk popularniji, više retarda ga igra, samim tim je i manji prosečan XP.
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.5.2014, 0:20   #19955
cages
Starosedelac

http://wotreplays.com/site/834990#sa...-type_3_chi-nu

Totalno izgubljena partija na kraju pobeda
Stara 6.5.2014, 4:28   #19956
MaxMadneSS
Član

Član od: 2.6.2009.
Zahvalnice: 39
Zahvaljeno 42 puta na 34 poruka

Garantujem da je od svih tier 8 premium tenkova u igri, Super Pershing, najgori.
MaxMadneSS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.5.2014, 5:53   #19957
PlazmaKeksWoT
Starosedelac

Član od: 13.5.2012.
Zahvalnice: 192
Zahvaljeno 647 puta na 424 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku PlazmaKeksWoT

Citat:
DeCoy kaže: Pregled poruke
Realno tablica nema veze sa životom. Što je neki tenk popularniji, više retarda ga igra, samim tim je i manji prosečan XP.
Pa dajte neki predlog da se ljudi ne muce....

Citat:
MaxMadneSS kaže: Pregled poruke
Garantujem da je od svih tier 8 premium tenkova u igri, Super Pershing, najgori.
"WG nece nerfovati premium tehniku" - obecanje ludom radovanje...
PlazmaKeksWoT je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.5.2014, 6:52   #19958
darkowozzd
Starosedelac

Citat:
PlazmaKeksWoT kaže: Pregled poruke
Pa dajte neki predlog da se ljudi ne muce....
ja sam razvio neku taktiku(rofl), prvo sam krenuo amere(voljeni t49 sa 63% pobeda ), cim dobijem 74k xp(ili toliko da mi jedna bitka fali do 75k stajem) i onda nastavljam sa nemcima (pz.IV. H sa trenutno 54% pobeda, bilo je i vise, malo sam se zezno juce derp me to tha heavenz ) i onda stajem opet na 74k xp.. i tako isto sa francuzima(13 90), i britancima(b.prince) i rusima( e za ruse neznam sta cu, mislio da uzmem kv1s? ).. a zasto?... zato sto mi je daleko lakse da grindam ove tenkove nego kineze i japance.. i njih mogu da grindam sve vreme, a za kineze i japance imam vremena preko vikenda, gde ocu da iskoristim pun kapacitet premium acc-a od 2 dana.. naravno, cim udjem u bitku sa recimo chi nu-om, i ako zaginem, odo ja na neku od ovih nacija koje volim..i tako do Sp-a nadam se... treba mi premium, kakav takav, nezanima me sto nije dobar, vazno da pravi pare
Stara 6.5.2014, 9:05   #19959
MaxMadneSS
Član

Član od: 2.6.2009.
Zahvalnice: 39
Zahvaljeno 42 puta na 34 poruka

Ne znam zasto su ljudi toliko oplakali cuveni nerf na Super Pershingu kad se nista vitalno nije promenilo. To je uvek bio *****e tenk samo sto ljudi u pocetku nisu znali weak spotove. Mozda ih je mrzelo da nisane pa su pucali gde god sto je ostavljalo utisak da ga "nista" ne probija ...
I sad je on isti kao i pre. Kupolu mu nisu dirali uopste ostala je apsolutno ista, samo je jedna od 2 ploce skracena i promenjen je ugao cuvenog spaced armora za jedva 5 beskorisnih stepeni.
Naravno posle ovih izmena svi su poceli da placu kako je njihov cenjeni premium tenk popio NERF i WG se odluci da vrati gold onim koji ga prodaju.
Baah ... zasto Serb nije jednostavno rekao "How terrible" .
MaxMadneSS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.5.2014, 10:30   #19960
DeCoy
Intel Inside

Član od: 1.11.2005.
Zahvalnice: 1.367
Zahvaljeno 8.787 puta na 5.561 poruka

Upravo tako, nikakav drastičan nerf SP-a se nije desio, oni koji su bili nezadovoljni mogli su da ga prodaju za istu količinu zlata za koju su ga i kupili. Čak je dobio i buff jer se brže kreće van puta nego ranije, jedino je kretanje po uzbrdici ostalo bolno sporo. Tenk je dobar za napucavanje iz daljine (mada opet mu je penetracija slabija u poređenju sa drugim t8 mediumima), u bliskoj borbi nema šta da traži.

A što se grinda XP-a tiče, kao što je neko već rekao t6-t8 pa šta imate ili šta vam najbolje leži. Po onoj tablici recimo S-51 pravi više XP-a nego KV-1S, svi znamo zašto je to tako
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno

Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Forsaken World online! N.K.P.D. MMORPG igre 715 9.2.2012 21:43
World of Goo polarnimeda Male igre 77 23.3.2010 6:33
Svet kompjutera 12/2008 oluja Sadržaj novog broja SK 147 23.12.2008 14:33
Konkurs World Press Photo 2009 VojaM Fotografija 0 23.10.2008 17:33
WTS World CCN 4.17 Freelancer Mod loki Mrežne igre 0 17.6.2008 14:36

Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 15:59.