Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Mrežne igre Multi-player igre

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 2.4.2018, 20:51   #461
Flamel
Veteran
 
Član od: 22.11.2008.
Poruke: 677
Zahvalnice: 50
Zahvaljeno 310 puta na 115 poruka
Određen forumom Re: War Thunder

U odnosu na WoT, WarThunder je dosta haotican. Ima se osecaj da svako tera gde hoce, nema neke timske igre. Sto se tice realisticnih bitaka, dobra je fora sto tenkovi nemaju outline, osecaj tromosti i neupravljivosti je tu i igra je 5 puta sporija od WoTa zbog toga, sto je i dobro sa jedne strane. Najvaznija stvar je sto nema RNG-a, stvar koja jede zivce svim igracima WoTa.

Poslednja ispravka: Flamel (2.4.2018 u 20:58)
Flamel je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.4.2018, 10:50   #462
kuureee
Starosedelac
 
Član od: 23.12.2008.
Lokacija: Sabac
Poruke: 1.598
Zahvalnice: 557
Zahvaljeno 156 puta na 125 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku kuureee
Određen forumom Re: War Thunder

Ja igram samo realistiku.Za sada sam shvatio da se igra na dva nacina.Mozes da ides sa vecinom direkno na baze i odmah udjes u borbe pa sta uradis.Zna da bude jako zanimljivo, rokanje na malom prostoru, sve oko tebe u dimu, puca i rusi se sve, avioni rokaju od gore i slicno.
Drugi nacin je malo ozbiljni, hunter stil.Ides sa starna, sunjas se, posmatras i cekas drugog huntera ili nekog zalutalog.Stim sto znaj da i tebe tako neko ceka.Isto j jako zanimljivo, pogotovo kad uocis nekog kako se xzagubio i negde je krenuo pa ga opalis i znas da on nema pojma gde si i ko si Isto kad se tebi desi to jako frustirrajuce
Sda opet to sve zavisi od mapa i koje tenkove odabers.
kuureee je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.4.2018, 21:18   #463
Flamel
Veteran
 
Član od: 22.11.2008.
Poruke: 677
Zahvalnice: 50
Zahvaljeno 310 puta na 115 poruka
Određen forumom Re: War Thunder

Realisticni mod borbi je pun pogodak. Vrhunski dozivljaj, imate osecaj kao da vozite pravi tenk. Ko god je imao prilike da stoji pored pravog tenka koji radi ili moze pogledati na youtub-u, zvuk i atmosfera u igri je takva da lepo docarava pravi dozivljaj. Svidja mi se takodje sto postoje savremeni tenkovi a i avioni.
Flamel je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.4.2018, 22:44   #464
kuureee
Starosedelac
 
Član od: 23.12.2008.
Lokacija: Sabac
Poruke: 1.598
Zahvalnice: 557
Zahvaljeno 156 puta na 125 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku kuureee
Određen forumom Re: War Thunder

Citat:
Flamel kaže: Pregled poruke
Realisticni mod borbi je pun pogodak. Vrhunski dozivljaj, imate osecaj kao da vozite pravi tenk. Ko god je imao prilike da stoji pored pravog tenka koji radi ili moze pogledati na youtub-u, zvuk i atmosfera u igri je takva da lepo docarava pravi dozivljaj. Svidja mi se takodje sto postoje savremeni tenkovi a i avioni.
Ma igra je 100godina ispred budjave ,,konkurencije,,
kuureee je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.4.2018, 22:58   #465
Flamel
Veteran
 
Član od: 22.11.2008.
Poruke: 677
Zahvalnice: 50
Zahvaljeno 310 puta na 115 poruka
Određen forumom Re: War Thunder

Sto se tice taktike lone wolfa, to je recept za neuspeh osim ako bas nadjete poziciju gde vas niko ne provaljuje. Kada se ide u grupi, vise je sanse da ce neko spaziti nepriijateljski tenk nakon cega svi krecu da ga rokaju.
Flamel je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.4.2018, 9:59   #466
=FI=Ghost
Veteran
 
Član od: 27.5.2008.
Lokacija: Negde u Nemačkoj
Poruke: 1.077
Zahvalnice: 639
Zahvaljeno 326 puta na 216 poruka
Određen forumom Re: War Thunder

Zdravo svima!

Igram World of Tanks, sa prekidima, gotovo od kako je igra izašla. No, u zadnje vreme su tamo neke stvari krenule na dole, što i mene kao "casual" igrača počinje da nervira. Zbog toga sam odlučio da zaigram War Thunder.

Zapravo, WT sam počeo malo da igram pre nekoliko godina, ponajviše zbog onog realističnog moda igranja. No, jako dugo sam morao da čekam na partije, pa sam batalio.

Sada ponovo skidam igru i želim da vidim kako izgleda sada.

Imam nekoliko pitanja:

1. Koliko, otprilike, treba igranja da bi se došlo do SU-152 i ISU-152? Da li se i tamo stiče iskustvo, pa njime otključavaju novi tenkovi?

2. Da li i sada mora dugo da se čeka u tom simulator modu igre na početak bitke?

3. Da li zaista postoji mogućnost da se igra na jednoj mapi zajedno sa avionima i kako to onda funkcioniše? Ovo mi zvuči vraški dobro, pogotovo ako je u simulator modu.
=FI=Ghost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.4.2018, 16:03   #467
kuureee
Starosedelac
 
Član od: 23.12.2008.
Lokacija: Sabac
Poruke: 1.598
Zahvalnice: 557
Zahvaljeno 156 puta na 125 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku kuureee
Određen forumom Re: War Thunder

Ja cu pokusati da odgovorim na tvoja pitanja, ali svakako sacekaj da ti neko jos iskusni postavi odgovore.

1.Batli wot, igraju amateri.
2.batali wot.

Otkljucavanje tenkova funkcionise kao u sugavoj konkurenciji, manje vise isti princip.Znaci grindas, osvajas exp i tako napredujes u otkljucavanju tenkova.Dobijanje ehp ujedno otkljucavas i sledeci tenk koj vec hoces ,a i i trenutni tenk koji grindas, gusenice, motror, municija itd.Sto svakako jeste sporije, ali na kraju ispada bolje jel imas veci izbor tenkova da vozis.Igranje malih tirova u opste nje ne zanimljivo i deluje kao da vozis tir 8 u amaterskoj konkurenciji.
Prosto igra je jako realna...

Sto se tice cekanje da upadnes u partiju, apsolutno funkcionise odmah, bilo koji mod, arkada ili realistika.

Svakako u svakoj partiji bilo koji rezim, avioni ili tenkovi i mod arkada ili realistika ucestviju i tenkovi i avioni.Stim sto u realistici mozes da biras ,ali pre toga sa prehodnim odabirom moras da imas odredjeni ucinak da bih mofga da menjas.To otprilike ovako izgleda, igras realistiku, imas set da izaberes pet tipova ,recimo stavis tri tenka kaoja grindas i dva aviona(moze da bude samo ista nacija) i upadas u borbu.Kreces sa tenkom i moras da ispunis neku normu sa ucinkom da bih u slucaju pogibije uzeo sledeci sta vec hoces avion ili tenk.

Kao to izglede, ovako,EBENO-BRUTALNO DOBRO....cepas sa tenkom ,a od gore ga cujes kako leti ti cutis da te ne opazi dole i ne saspe bombe.Da ga spazis ne mozes tek tako, kao i tenk jel nije uokvireno u crveno kao u amaterskoj konkurenciji.

Igra je odlicna, nema bagova, sve klizi, nema chitova, sve super.Realistika pogotovo.
Imaj strpljenja par partije, jel igra ima drugaciji fazon od amaterske konkurencije, sve je drugacije.

To su moji pokusaji da ti odgovorim, ali kao sto rekos sacekaj i druge malo ozbiljnije da ti daju odgovor.
kuureee je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku kuureee na korisnoj poruci:
=FI=Ghost (5.4.2018)
Stara 5.4.2018, 18:40   #468
=FI=Ghost
Veteran
 
Član od: 27.5.2008.
Lokacija: Negde u Nemačkoj
Poruke: 1.077
Zahvalnice: 639
Zahvaljeno 326 puta na 216 poruka
Određen forumom Re: War Thunder

Zvuči odlično! Hvala ti.
=FI=Ghost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.4.2018, 23:10   #469
kuureee
Starosedelac
 
Član od: 23.12.2008.
Lokacija: Sabac
Poruke: 1.598
Zahvalnice: 557
Zahvaljeno 156 puta na 125 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku kuureee
Određen forumom Re: War Thunder

Imao bih da ti napisem jos dosta toga, ali najbolje igraj malo pa ces sam videti.

U svakom slucaju igra je mmnogo teza nego amaterska-budjava konkurencija.skroz drugiu fazon.Najbitnije nema toliko debila kao u onoj igri, chitera, botova keksova plazimi i slisnih degen sto unistavaju igre.

Bez veze mi sto se uopste ovo poredi sa onim, ali eto...igra je mno ispred one igre...
kuureee je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.4.2018, 23:17   #470
Flamel
Veteran
 
Član od: 22.11.2008.
Poruke: 677
Zahvalnice: 50
Zahvaljeno 310 puta na 115 poruka
Određen forumom Re: War Thunder

Prilagodjavanje sa WoT-a ume da bude veoma bolno jer igra nije za nestrpljive.
Flamel je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.4.2018, 18:22   #471
=FI=Ghost
Veteran
 
Član od: 27.5.2008.
Lokacija: Negde u Nemačkoj
Poruke: 1.077
Zahvalnice: 639
Zahvaljeno 326 puta na 216 poruka
Određen forumom Re: War Thunder

Odigrao sam nekoliko partija danas.

Dobio sam titulu "Old guard" jer sam otvorio nalog pre 2013. godine služi li to nečemu ili je samo fora?

Vidim da se često tenkovi zabiju u zid i tako stoje. Da li to znači da igrači tada upravljaju avionima ili je nešto drugo u pitanju?

Sviđa mi se što je realnije od WoTa.

Primetio sam dva ponavljajuća baga:

- prilikom rušenja zidova dešava se da zid u sekundi ponovo bude postavljen na mestu i tenk mi se odbije kao lopta.

- ponekad se desi da se snajperski nišan izgubi, pa moram ponovo da ga gasim i palim kako bi proradio.

Svakako ću nastaviti da igram.
=FI=Ghost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.4.2018, 18:33   #472
Flamel
Veteran
 
Član od: 22.11.2008.
Poruke: 677
Zahvalnice: 50
Zahvaljeno 310 puta na 115 poruka
Određen forumom Re: War Thunder

Zabiju se pored zida jer se stekaju.
Flamel je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.4.2018, 19:28   #473
supressor
Veteran
 
Član od: 30.8.2006.
Poruke: 1.014
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 87 puta na 75 poruka
Određen forumom Re: War Thunder

Citat:
kuureee kaže: Pregled poruke
Ja cu pokusati da odgovorim na tvoja pitanja, ali svakako sacekaj da ti neko jos iskusni postavi odgovore.

1.Batli wot, igraju amateri.
2.batali wot.

Otkljucavanje tenkova funkcionise kao u sugavoj konkurenciji, manje vise isti princip.Znaci grindas, osvajas exp i tako napredujes u otkljucavanju tenkova.Dobijanje ehp ujedno otkljucavas i sledeci tenk koj vec hoces ,a i i trenutni tenk koji grindas, gusenice, motror, municija itd.Sto svakako jeste sporije, ali na kraju ispada bolje jel imas veci izbor tenkova da vozis.Igranje malih tirova u opste nje ne zanimljivo i deluje kao da vozis tir 8 u amaterskoj konkurenciji.
Prosto igra je jako realna...

Sto se tice cekanje da upadnes u partiju, apsolutno funkcionise odmah, bilo koji mod, arkada ili realistika.

Svakako u svakoj partiji bilo koji rezim, avioni ili tenkovi i mod arkada ili realistika ucestviju i tenkovi i avioni.Stim sto u realistici mozes da biras ,ali pre toga sa prehodnim odabirom moras da imas odredjeni ucinak da bih mofga da menjas.To otprilike ovako izgleda, igras realistiku, imas set da izaberes pet tipova ,recimo stavis tri tenka kaoja grindas i dva aviona(moze da bude samo ista nacija) i upadas u borbu.Kreces sa tenkom i moras da ispunis neku normu sa ucinkom da bih u slucaju pogibije uzeo sledeci sta vec hoces avion ili tenk.

Kao to izglede, ovako,EBENO-BRUTALNO DOBRO....cepas sa tenkom ,a od gore ga cujes kako leti ti cutis da te ne opazi dole i ne saspe bombe.Da ga spazis ne mozes tek tako, kao i tenk jel nije uokvireno u crveno kao u amaterskoj konkurenciji.

Igra je odlicna, nema bagova, sve klizi, nema chitova, sve super.Realistika pogotovo.
Imaj strpljenja par partije, jel igra ima drugaciji fazon od amaterske konkurencije, sve je drugacije.

To su moji pokusaji da ti odgovorim, ali kao sto rekos sacekaj i druge malo ozbiljnije da ti daju odgovor.
Znači ti si profesionalni tenkdžija onda, ako igraš WT, a ne WOT?

Sve se svodi na ukuse, koji su različiti. WT mora biti bolji po pitanju realosti. WOT je čista arkada.

Što se tiče čitera i varanja, tu mislim da debelo grešiš i da toga ima.

Možda u manjoj meri nego u WoT, možda u istoj meri. Ne mogu da sudim, ne igram WT.

Ja igram WOT, imam sada već poprilično bitaka. Sve ste u pravu, ali kako ja postajem bolji-problemi mi manje smetaju.
supressor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.4.2018, 21:40   #474
director
Starosedelac
 
Član od: 13.3.2007.
Poruke: 1.487
Zahvalnice: 174
Zahvaljeno 178 puta na 157 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku director
Određen forumom Re: War Thunder

Citat:
=FI=Ghost kaže: Pregled poruke

Vidim da se često tenkovi zabiju u zid i tako stoje. Da li to znači da igrači tada upravljaju avionima ili je nešto drugo u pitanju?
Tako je. Kada čekaš da ti upravljaš avionom uvek ostavi tenk u nekom šteku jer kad se vratiš u njega možeš biti neprijatno iznenađen
director je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.4.2018, 0:08   #475
kuureee
Starosedelac
 
Član od: 23.12.2008.
Lokacija: Sabac
Poruke: 1.598
Zahvalnice: 557
Zahvaljeno 156 puta na 125 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku kuureee
Određen forumom Re: War Thunder

Citat:
supressor kaže: Pregled poruke
Znači ti si profesionalni tenkdžija onda, ako igraš WT, a ne WOT?

Sve se svodi na ukuse, koji su različiti. WT mora biti bolji po pitanju realosti. WOT je čista arkada.

Što se tiče čitera i varanja, tu mislim da debelo grešiš i da toga ima.

Možda u manjoj meri nego u WoT, možda u istoj meri. Ne mogu da sudim, ne igram WT.

Ja igram WOT, imam sada već poprilično bitaka. Sve ste u pravu, ali kako ja postajem bolji-problemi mi manje smetaju.
Zamolio bih te da ne pises nepotrebne postove pogotovo na temi sa kojom nemas veze, odnosno ne igras igru.I ne znamo kako znas da gresim o chiterima i botinama kad kao i sto sam kazes ne igras WT. A ja za razilku od tebe igram WT, a nekada sam igrao i drugo smece, mozda kad ti nisi ni znao da ta igra postoji i imam mnogo partija tog smeca.
Ovde nema gold municije, nema chitera, nema botina, nema debila i tako dalje.I molim WOT zajednicu da ne doalzi ovde, neka ostanu u svetu fantazije, gold municije, lasera, obojenih delova tenkova i slicnog.Naravno cast izuzecima, znaju oni koji su.
I da to obavezno, uzivajte u novoj perfektnoj grafici koja fenomenalno klizi


=FI=Ghost
Igrao si realistiku?
kuureee je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.4.2018, 0:55   #476
RAJIC
Veteran
 
Član od: 26.7.2007.
Poruke: 989
Zahvalnice: 75
Zahvaljeno 81 puta na 35 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku RAJIC
Određen forumom Re: War Thunder

wot vise ne igras?
RAJIC je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.4.2018, 17:15   #477
kuureee
Starosedelac
 
Član od: 23.12.2008.
Lokacija: Sabac
Poruke: 1.598
Zahvalnice: 557
Zahvaljeno 156 puta na 125 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku kuureee
Određen forumom Re: War Thunder

Citat:
RAJIC kaže: Pregled poruke
wot vise ne igras?
Ako pitas mene, ne igram.Skoro 5g kako sam batalio.Odigao mozda par puta i pokajao se kad sam video kako se igra i kakav je sad uopste stil igranja.
kuureee je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.4.2018, 17:28   #478
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.372
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.999 puta na 7.043 poruka
Određen forumom Re: War Thunder

A nalog si pretpostavljam prodao, pošto ko god da sad igra ima mnogo dobru statistiku
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.4.2018, 17:37   #479
kuureee
Starosedelac
 
Član od: 23.12.2008.
Lokacija: Sabac
Poruke: 1.598
Zahvalnice: 557
Zahvaljeno 156 puta na 125 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku kuureee
Određen forumom Re: War Thunder

Citat:
DeCoy kaže: Pregled poruke
A nalog si pretpostavljam prodao, pošto ko god da sad igra ima mnogo dobru statistiku
Nisam prodao, dao-poklonio kako hoces vec....
kuureee je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.4.2018, 18:02   #480
=FI=Ghost
Veteran
 
Član od: 27.5.2008.
Lokacija: Negde u Nemačkoj
Poruke: 1.077
Zahvalnice: 639
Zahvaljeno 326 puta na 216 poruka
Određen forumom Re: War Thunder

Citat:
kuureee kaže: Pregled poruke
=FI=Ghost
Igrao si realistiku?
Nisam još stigao. Nažalost, zbog posla, stignem samo nekoliko partija da odigram u večernjim satima. Devojka i ja igramo zajedno. Sada se navikavamo na WT.

Sad smo istražili i kupili prvi sovjetski TD. Dug je put do mog omiljenog ISU-152
=FI=Ghost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
avioni, simulacija aviona, simulacija letenja, wwii


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Pesma/e koja vas najviše dirne? Wolverine Opšta kultura 1131 5.9.2019 15:13
Jet Thunder Ghost Simulacije vožnje 4 4.12.2008 11:39
Wizard case modding boban56 Modovi 18 12.9.2008 12:29
AMD's Thunder to Take Nvidia By Storm !!! ... i bidi fin Vesti 8 15.3.2008 20:43
Frontline - Fields of Thunder Grimm_SBL Strateške igre 3 17.3.2007 22:02


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 10:12.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com