Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Mrežne igre Multi-player igre

 
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 24.8.2013, 17:21   #11
Red Wing
Veteran
 
Avatar korisnika Red Wing
 
Član od: 5.1.2008.
Lokacija: Hockeytown
Poruke: 953
Zahvalnice: 261
Zahvaljeno 363 puta na 219 poruka
Određen forumom Re: War Thunder

Losa istreniranost svakako da ne ide u prilog, ali i daleko od toga da sprecava dobre rezultate i ucinke.

Do skora, kada sam zadnji put igrao, za 15ak bitaka u postavci- Yak7b, yak1b, Il-2, Lagg3-35, Lagg3-66 sam oborio oko 200 protivnika... I posle nek' neko kaze da Rusi nisu OP A na svakom avionu ponaosob skill jedva da je bio do 10ak.. Mada ajd' mozda i nije poredjenje na mestu, igram vec vise od godinu dana, a to su nizi lvl i manje iskusni igraci... Sa visim tierima takav niz je dosta tezi, gotovo neizvodljiv, jer vala tamo se obara sa par preciznih hitaca a i sitne greske skupo kostaju i ne prastaju...

Inace, na korak sam do lvl17 sa Nemcima, samim tim i prilike da nabavim, kakav takav prvi jet (HE-162), pa jos da pride dodatno pritisnem do Komete- imam jos pride u rezervi oko 500GE i nikako da se nakanem da opet zapocnem sa WT, sa kojim sam i dalje na pauzi...

Mada dvoumim se izmedju toga ili da eventualno stucem dosta para na kupovinu sto vise upgradeova za Ta152, Bf 109K4, Bf 109G10, FW190D12, (bf 109G6 mi je bar nabudzen ) koji dok se zamajavam sa ruskim low tierima vataju prasinu u hangaru u prevashodno reference varijantama...

To je zaista veoma mocna i impresivna ''eskadrila'' i mislim da bi steta bilo ne iskoristiti sav njen potencijal, zbog nestrpljenja i gladi ka nezivesnoj jet/raketnoj klasi, kao sto su traljavi HE162 i Me163, koji verujem da su omiljeni i najcesci drugari Mig-15 squadronima... Ali napredak nikada nije na odmet pa makar i na ustrb rezultata!
Red Wing je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
 

Bookmarks sajtovi

Tagovi
avioni, simulacija aviona, simulacija letenja, wwii


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Pesma/e koja vas najviše dirne? Wolverine Opšta kultura 1131 5.9.2019 15:13
Jet Thunder Ghost Simulacije vožnje 4 4.12.2008 11:39
Wizard case modding boban56 Modovi 18 12.9.2008 12:29
AMD's Thunder to Take Nvidia By Storm !!! ... i bidi fin Vesti 8 15.3.2008 20:43
Frontline - Fields of Thunder Grimm_SBL Strateške igre 3 17.3.2007 22:02


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 17:31.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com