Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > „Ja, igrač!”

„Ja, igrač!” Da li se slažete sa Kuzmom?

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 10.11.2006, 18:50   #141
xander
Novi član
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: SRBIJA
Poruke: 5
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: 11/2006 „/spit”

Kuzma legendo! Toliko od mene.
xander je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.11.2006, 21:16   #142
Jungić Jovan
Novi član
 
Član od: 9.11.2006.
Poruke: 3
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: 11/2006 „/spit”

Dopada mi se ideja o Esidu u vodi,možda bi ih trebalo i neki dan ostaviti bez grejanja ,ili im reći da je neko od njih manijakalni ubica,pa da vidimo šta je paranoja.Trebalo bi im posle LSD-a dati i neki dobar afrodizijak,bilo bi interesantnije.Sramota za B92 potpuno su se izgubili
Jungić Jovan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.11.2006, 22:54   #143
su27killer
Član
 
Član od: 4.1.2006.
Poruke: 262
Zahvalnice: 49
Zahvaljeno 39 puta na 30 poruka
Određen forumom Re: 11/2006 „/spit”

Citat:
Bansek kaže:
Bas tako.Podilazenje radi povecanja gledanosti/citanosti. Ciljna grupa - paljevine koje vise cene dranje, psovanje i pljuvanje od inteligentne i civilizovane kritike (pobogu pa ovde je 3 miliona ljudi glasalo za SRS i SPS). Predpostavljam da najveci tiraz kod nas imaju Svet plus i Scandal.Svaki medij ima svoj "fire maker" cinioc, bio to VB ili MK ili Rambo A. Koliko je samo naslovnih strana bilo sa Mikijem iz Kupinova. Jos da ga Politika angazuje da pise kolumnu, a u P. zabavniku da crta strip, i scena bi bila kompletna...
Mada se Politika i P.zabavnik nedaju, drze stari kvaltet...ovi iz SK kao da su se odcepili od te kuce...Mislim stvarno, od 140 strana, polovina su oglasi, od preostalih 70-ak ima mozda 20-ak kvalitetnih,....,za 140 din...
Sto bi rek'o Kartman....ma znate vec....
P.S.u prilogu kritika iz NIN-a
Bah sto se ovoga iz NINa tice previse je isprazno i boring

Ovo mi je masu bolje a dio se tice i VB

http://rapidshare.com/files/2700348/...ratu_.mp3.html

57 MB ali vrijedi
su27killer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.11.2006, 0:03   #144
blueboyns
Član
 
Član od: 3.11.2005.
Lokacija: Northern Province of the Empire
Poruke: 71
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 24 puta na 9 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku blueboyns
Određen forumom Re: 11/2006 „/spit”

Citat:
InLimbo kaže:
... A "fagove " iz Will and Grace sam smatrao uzasno quote "drazesnim i rebelasto-budalastim" (mnogo mi se dopada ovaj line)...Ti momenti Vendi (" odbijam da budem pasivni recipijent verbalne perforacije karaktera ") su odlicni.Pozz
To je upravo problem sa tom tv.

Očigledno nikome nije poznato da je ta serija prvo išla na tv NS. Tamo je bila samo polu-gledljiv sitkom, koji ako dovoljno dugo gledaš počneš da se smeješ na trule fore, kao i kod većine ostalih uostalom.

Međutim na b92 to je postalo ultra urbana kulturna diverzija "balkanoidnoj Srbiji", neki ****ni manifest alternativnog life-style-a, a "fagovi iz Will and Grace užasno dražesni i rebelasto-budalasti", umesto jednostavno glupi i dosadni sa idiotskim fazonima.

Mnogo mi je bolja ona slika o utisku šetanja Zagrebom i kafici u Esplanadi posle gledanja dotične tv
Podsetila me na skeč iz kabarea Laneta Gutovića kada stoje on i onaj debeljko pomagač jedan pored dugog.
Pa Lane ponizno pita: "Jel radite možda za policiju?"...
Debeljko: "Ne"
... itd
Na kraju Lane najljubaznije pita "Da niste možda Hrvat?"
Debeljko:"Srbin sam bre!"
A Lane se prodere :"Pa što me gaziš ***** ti materina!" ))
blueboyns je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.11.2006, 14:28   #145
oluja
Superb Moderator
 
Avatar korisnika oluja
 
Član od: 17.8.2005.
Lokacija: Vojvodina
Poruke: 4.863
Zahvalnice: 2.926
Zahvaljeno 3.849 puta na 1.161 poruka
Određen forumom Re: 11/2006 „/spit”

Citat:
blueboyns kaže:
Podsetila me na skeč iz kabarea Laneta Gutovića kada stoje on i onaj debeljko pomagač jedan pored dugog.
Pa Lane ponizno pita: "Jel radite možda za policiju?"...
Debeljko: "Ne"
... itd
Na kraju Lane najljubaznije pita "Da niste možda Hrvat?"
Debeljko:"Srbin sam bre!"
A Lane se prodere :"Pa što me gaziš ***** ti materina!" ))
oluja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.11.2006, 22:52   #146
[Imzadi]
Starosedelac
 
Član od: 15.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.278
Zahvalnice: 334
Zahvaljeno 334 puta na 149 poruka
Određen forumom Re: 11/2006 „/spit”

Spit is the best, when boredom is all the rest… - (što, btw, objašnjava Kuzmino psihičko stanje i inspiraciju ovih dana )…
U svemu ovome, ja pronalazim samo jedno adekvatno pitanje:
A kako to da smo svi tako dobro upućeni u užase ljudske gluposti i komercijalizovanih tv emisija ako i sami nismo posvetili dovoljno pažnje (pardon – previše pažnje s obzirom na upućenost u samu tematiku) , koja je tako vešto sakrivena iza pregršta fantastičnih odgovora tipa: «Nisam ja gled'o majke mi, zeka je… komšinka gleda BB pa ja slučajno naletim…» … ' Ajte molim vas…
I to svako gleda BB po pet, eventualno petnaestak minuta… I to sve zajedno sa Kuzmom, koji je, opet slučajno, ipak negde postavio pitanje: «Da li Marko taktizira sa Enom ili Daliborkom» ? Kao, odzvanja mu sa tv-a… a tv se u Kuzminom slučaju, probably sam navija na b92 i to baš u vreme Big Brothera… I na kraju, svi zajedno sa vođom na čelu, toliko smo adekvatni i upućeni, da prosto pucamo od silnih informacija (naravno – da ne zaboravim važnu činjenicu - ne gledajući BB)
[Imzadi] je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.11.2006, 22:52   #147
[Imzadi]
Starosedelac
 
Član od: 15.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.278
Zahvalnice: 334
Zahvaljeno 334 puta na 149 poruka
Određen forumom Re: 11/2006 „/spit”

Najinteresantnija stvar u čitavoj ovoj priči je da se ovde odvija neka vrsta odbojnosti prema samoj ljudskoj prirodi. Što je meni, lično, po malo smešno, a pomalo tužno… Voajerstvo, posmatranje drugih je u ljudskoj prirodi. Zato reality show i postoji. Neko je ovde pomenuo da to dobro prolazi kod nas zato što smo jadan neobrazovan narod… How yes no… A šta sa ostalim obrazovanim, nenapaćenim i nezatucanim narodom širom Evrope? Koliko sam obaveštena, čitav svet je poludeo za Big Brotherom, sve zajedno sa prostacima i intelektualcima, onih sa ukusom i onih bez ukusa… naime, BB je jedna od najgledanijih emisija i u Nemačkoj, Švedskoj, Mađarskoj, Češkoj, Italiji... sve te zemlje su u svakom pogledu razvijenije od naše. Najveći problem je što većina BB posmatra kao jednu pojavu, sa samo jedne tačke gledišta… Naprotiv. Ja ga posmatram kao jedan proces. Pratiti čoveka u skoro svim životnim situacijama, videti koliko je ustvari ljudska priroda kompleksna, uvideti slabosti i mane, pokušati malo zaviriti i u sebe i zapitati se dokle ustvari, u jednim određenim uslovima, čovek može da ide… Sve u svemu, jedna interesantna zamisao. Baš onako kako je to Orvel zamislio, samo zapravo još sočnije - dokle će čovek ići za novcem i slavom pri potpunoj degradaciji svoje ličnosti. Zapravo, to je ustvari jedan eksperiment. A ja, pošto volim naučne emisije, za eksperimentalne procese sam jako zainteresovana. Ne zaobilazim Myth Busters-e na Diskaveriju, obožavam da se obrazujem uz National Geographic i Animal Planet, ne ljutim se na RTS, b92, Pink i ostale što nema «Opstanka» i sličnih naučno obrazovanih emisija, već zahvaljujem što je Svemoćni izmislio kablovsku, pa hvala Bogu, nisam primorana da se trujem različitim vrstama šunda, već uzmem daljinski i sama upravljam svojom sudbinom… Kad mi se gleda BB, odvojim sat vremena i odgledam. Za mene to nije šund, i nije ispod mog nivoa, jer sve što se tamo odvija vezuje se za neke realne životne situacije, sa realnim likovima i spontanim reakcijama. Ali nije me blam da kažem da svakodnevno kao gledalac učestvujem u tom eksperimentu na televiziji b92, jer da nije tako – ne bih ništa rekla u okviru ove teme, jer bih smatrala da nisam adekvatna za takvu vrstu priče. Čak štaviše, veći mi je blam da se foliram – kao ne gledam ja to, eto čisto da bih se utopila u kvazi intelektualne teorije anti BB klana... A najviše bih volela da sam jedna jedina na ovom forumu koja tako misli i žao mi je što nije tako. I ne bih se složila sa većinom koja kaže da je BB primitivizam. Nije to primitivizam. Primitivan je sam čovek, koji kao takav, često uživa posmatrajući, što se donekle vezuje za perverzno. Sve u svemu, ovde je reč o jednoj prirodnoj potrebi čoveka. Ako nije tako, onda na svetu uopšte nema zabadanja svog nosa tamo gde ne treba, ogovaranja itd. A toga ima, među svima nama.
[Imzadi] je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.11.2006, 22:52   #148
[Imzadi]
Starosedelac
 
Član od: 15.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.278
Zahvalnice: 334
Zahvaljeno 334 puta na 149 poruka
Određen forumom Re: 11/2006 „/spit”

I, na kraju – suma sumarum. Šta dobijamo gledanjem BB-a? Pa eto, ovakvi kao ja – jednu novu neofucanu vrstu zabave, jedna televizijska kuća veću gledanost, neko od onih 11 sretnika i nesretnika dobru lovu, proizvođači i prodavci uvećanje svog profita prodajom raznih proizvoda koje reklamiraju za vreme BB-a, Kuzma još veću popularnost, a Veliki Brat verovatno mnooogo dobru platu Sve u svemu, privreda je usponu! Zato u tome nema ništa loše, jer svi se zabavljaju na svoj način. Bitno je zabavljati se. Neće jedan BB upropastiti ni omladinu, ni decu, a isto tako neće ih ni kulturno uzdići ili opametiti.
Što se tiče svega izrečenog u ovoj temi, dajem svoje finalno mišljenje o ljudima u popularnom show-u: meni su interesantni. Baš se lepo zabavljam posmatrajući ih, i pronalazeći u njima neke slične meni bliske ljude, pa čak i sebe u pojedinim situacijama. Zabavlja me njihova inteligencija, glupost, dobrota, zloba, dosada, nacionalizam, feminizam,... dakle bukvalno sve što se može kod jednog čoveka naći. Spontanost se ne može isfolirati i zato je to dobra stvar.
Malo offtopic:
Ne moraš biti neiksren ili mračan da bi bio poseban. Ne moraš bežati od proseka da bi dokazao sebi da si nadprosečan. Ne moraš biti malodušan da bi bio cool.

Odoh ja da provalim da li je Marko ipak taktizirao sa Enom i Daliborkom. Baš me zanima

Ostanite uz SK forum. Veliki Brat zna zašto
[Imzadi] je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.11.2006, 23:37   #149
su27killer
Član
 
Član od: 4.1.2006.
Poruke: 262
Zahvalnice: 49
Zahvaljeno 39 puta na 30 poruka
Određen forumom Re: 11/2006 „/spit”

Citat:
[Imzadi] kaže:
Spit is the best, when boredom is all the rest… - (što, btw, objašnjava Kuzmino psihičko stanje i inspiraciju ovih dana )…
U svemu ovome, ja pronalazim samo jedno adekvatno pitanje:
A kako to da smo svi tako dobro upućeni u užase ljudske gluposti i komercijalizovanih tv emisija ako i sami nismo posvetili dovoljno pažnje (pardon – previše pažnje s obzirom na upućenost u samu tematiku) , koja je tako vešto sakrivena iza pregršta fantastičnih odgovora tipa: «Nisam ja gled'o majke mi, zeka je… komšinka gleda BB pa ja slučajno naletim…» … ' Ajte molim vas…
I to svako gleda BB po pet, eventualno petnaestak minuta… I to sve zajedno sa Kuzmom, koji je, opet slučajno, ipak negde postavio pitanje: «Da li Marko taktizira sa Enom ili Daliborkom» ? Kao, odzvanja mu sa tv-a… a tv se u Kuzminom slučaju, probably sam navija na b92 i to baš u vreme Big Brothera… I na kraju, svi zajedno sa vođom na čelu, toliko smo adekvatni i upućeni, da prosto pucamo od silnih informacija (naravno – da ne zaboravim važnu činjenicu - ne gledajući BB)
Prije je receno, dovoljno je baciti pogled ili da neko u okolini prica i da ti je jasno o cemu se radi.
su27killer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.11.2006, 0:35   #150
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.766
Zahvalnice: 5.407
Zahvaljeno 4.097 puta na 2.672 poruka
Određen forumom Re: 11/2006 „/spit”

Citat:
[Imzadi] kaže:
Spit is the best, when boredom is all the rest… - (što, btw, objašnjava Kuzmino psihičko stanje i inspiraciju ovih dana )…
U svemu ovome, ja pronalazim samo jedno adekvatno pitanje:
A kako to da smo svi tako dobro upućeni u užase ljudske gluposti i komercijalizovanih tv emisija ako i sami nismo posvetili dovoljno pažnje (pardon – previše pažnje s obzirom na upućenost u samu tematiku) , koja je tako vešto sakrivena iza pregršta fantastičnih odgovora tipa: «Nisam ja gled'o majke mi, zeka je… komšinka gleda BB pa ja slučajno naletim…» … ' Ajte molim vas…
I to svako gleda BB po pet, eventualno petnaestak minuta… I to sve zajedno sa Kuzmom, koji je, opet slučajno, ipak negde postavio pitanje: «Da li Marko taktizira sa Enom ili Daliborkom» ? Kao, odzvanja mu sa tv-a… a tv se u Kuzminom slučaju, probably sam navija na b92 i to baš u vreme Big Brothera… I na kraju, svi zajedno sa vođom na čelu, toliko smo adekvatni i upućeni, da prosto pucamo od silnih informacija (naravno – da ne zaboravim važnu činjenicu - ne gledajući BB)
Vec sam objasnio ovo.
Na primer, kao u mom slucaju, imas ljude u porodici koji gledaju VB, pa te terorisu tim glupostima.

To ti je isto kao biti pasivan pusac.
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.11.2006, 1:19   #151
Marko_L
Mythbuster
 
Član od: 2.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.205
Zahvalnice: 38
Zahvaljeno 370 puta na 147 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Marko_L Slanje poruke preko MSN-a korisniku Marko_L Slanje poruke preko Yahooa korisniku Marko_L Slanje poruke preko Skypea korisniku Marko_L
Određen forumom Re: 11/2006 „/spit”

Hmmm... kada meni neko saopšti nešto što me uopšte ne interesuje, obično vrlo brzo zaboravim tu informaciju, pa makar me i bombardovao time... a kamoli da pamtim detalje kao što su lična imena i slično... Mislim, malo je smešno da neko popamti imena svih ukućana i priča kako nikada to nije gledao... ili kako je samo ovlaš bacio pogled. Iz ličnog iskustva tvrdim da je potrebno barem 15 dana aktivnog gledanja da bi se pohvatali konci, ko se kako zove, ko sa kim šta radi, ko je kakav...
Uostalom, onaj ko ne prati taj show, nije ni kompetentan da ga komentariše, niti daje bilo kakve kritike, pozitivne ili negativne. Bilo koji filmski kritičar ne može na osnovu naslova i priča ljudi koji su bili u bioskopu da sastavi recenziju o filmu, nego mora lepo da sedne i da ga odgleda... pa je tako i ovde.
Sam šou svakako ne spada u vrh televizijske ponude (Mythbustersi su i dalje number one , ali nije ni na dnu, i ne vidim čemu tolika hajka. Po meni su mnogo gore emisije tipa Grand Show, silne emisije sa astrolozima i vidovnjacima, "Božen" ("Uz pomoć s ove alge, će smršate dvajes kila za 2 dana. Božen hvala ti."), a još uvek ne mogu da se opasuljim da je mogla da postoji emisija tipa "Ljubav i moda" koju je vodila prababa Vlada Drakule, i još bila ubeđena da je opasna riba, pa se nešto ne sećam da je neko dizao frku oko toga, iako ako je nešto uticalo na pad "sistema vrednosti", onda su to pre svega te emisije. U VB-u barem možeš i nešto pametno da čuješ, a u Grandu ništa osim "Nosim isključivo bluzice versaće, a retko kada oblačim gaće", pa opet ne vidim da neko kuka da to kvari nekoga, barem ne toliko.
Uostalom, ko koga tera da gleda bilo šta... ne sviđa ti se BB, ok, promeni kanal. Nije u redu prozivati bilo koga, za nešto što gleda. Ni ja ne osuđujem armiju Grand gledaoca... ljudima se to sviđa, neka gledaju... da neka emisija nema svoju publiku, ista ne bi ni postojala, jer se nikome ne bi isplatilo da je emituje... simple as that.
Marko_L je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.11.2006, 1:35   #152
Ocelot
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Ocelot
 
Član od: 3.4.2006.
Poruke: 3.151
Zahvalnice: 373
Zahvaljeno 991 puta na 533 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Ocelot Slanje poruke preko Skypea korisniku Ocelot
Određen forumom Re: 11/2006 „/spit”

Ne mora neko da gleda da bi znao o čemu se radi. Ja sam za VB saznao preko neta na nekim stranim forumima. Pogledao sam neke snimke i slike i upoznao se sa "sadržajem". Domaći VB sam gledao oko 5 sekundi dok sam menjao kanale.
Što se ostalih emisija, sličnog kvaliteta, tiče i nepljuvanja istih, razlog je jednostavan. One nisu dovoljno popularne da bi se o njima diskutovalo.
Ocelot je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.11.2006, 2:12   #153
Covenant
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Covenant
 
Član od: 4.11.2005.
Lokacija: Neverland
Poruke: 3.463
Zahvalnice: 387
Zahvaljeno 736 puta na 487 poruka
Određen forumom Re: 11/2006 „/spit”

Citat:
Covenant kaže:
Vidis sto je najsmesnije,nije to ovde u pitanju
Poenta je da Kuzma vise nema o cemu da pise,vec se okomio na B92 i Big Brothera,a posto jelte pljuvanje uvek nailazi na odobravanje masa,a i da se ne lazemo mnogo ljudi ne voli B92,slika postaje jasna-posle nekoliko smarackih kolumna,Kuzma se opet okrece pljuvacini kao sto je svojevremeno bilo sa Telekomom pre par meseci,da bi odrzao neki svoj umisljeni rejting...
Sve u svemu-jos jedna louzy kolumna,koja vise reci od ovih mojih i ne zasluzuje....
Uzas
Toliko price oko nicega-lepo sam rekao zasto je nas vrli kolumnista pisao o VB
Kakav medijski fenomen,kakvi bakraci-zna se zbog cega se pise kolumna...
Covenant je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.11.2006, 10:38   #154
Nicolas
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: No pain!
Poruke: 3.062
Zahvalnice: 299
Zahvaljeno 397 puta na 300 poruka
Određen forumom Re: 11/2006 „/spit”

Mozda je neko zaboravio na novine i nacin obavestavanja putem istih, zatim price iz busa dok traje zastoj, drustvo i slicne situacije. A velikog brata ima svuda pa nije tesko cuti nesto tu i tamo. Ja onda bas i ne bih rekao da svi bulje u to ko blentavi a ovamo glume kako ne gledaju to.
Ja sam ukupno od kada je poceo da se emituje show proveo ispod sata pred tv-om gledajuci VB. A opet sam koliko toliko upucen u desavanja i ne bih sebe svrstao u one koji ga gledaju redovno ili povremeno vec ne gledaju uopste.

BTW Mozda sam malo paranoican, ali meni je zaista cudno sve ovo, prvo pisanje o VB-u u SK-u (moze se opravdati jer je to delo MK) a zatim i ne opominjanje korisnika na koncentrisanje na pricu o VB-u koji je doduse itekako pominjan u ovomesecnom tekstu ali ipak, kakve to veze ima sa SK-om, forumom, racunarima uopste, pa i samim MK. Ko ih... da ne kazem sta. Meni je krivo sto se razbuktala prica o ovome a ne o necemu vaznijem od cega mozemo svi imati koristi etc.

Citat:
Marko_L kaže:
U VB-u barem možeš i nešto pametno da čuješ...
Evo ja da ispadnem malo radoznao, a verujem ima ih gomila koje isto to zanima. Kao sto rekoh ne pratim VB pa me zanima sta pametno moze da se cuje u VB-u?

Poslednja ispravka: Nicolas (12.11.2006 u 10:51)
Nicolas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.11.2006, 13:21   #155
Marko_L
Mythbuster
 
Član od: 2.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.205
Zahvalnice: 38
Zahvaljeno 370 puta na 147 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Marko_L Slanje poruke preko MSN-a korisniku Marko_L Slanje poruke preko Yahooa korisniku Marko_L Slanje poruke preko Skypea korisniku Marko_L
Određen forumom Re: 11/2006 „/spit”

Citat:
Mozda je neko zaboravio na novine i nacin obavestavanja putem istih, zatim price iz busa dok traje zastoj, drustvo i slicne situacije. A velikog brata ima svuda pa nije tesko cuti nesto tu i tamo. Ja onda bas i ne bih rekao da svi bulje u to ko blentavi a ovamo glume kako ne gledaju to.
Onda to znači da nemate nikakav karakter. Mene nema šanse da bilo ko natera da pročitam neki članak u novinama, slušam priče u busu, niti upijam komentare društva... o stvarima koje me ne uopšte ne interesuju. Ako je neko popamtio toliko detalja o tome kako se ko zove i ko koga muva, onda njega barem podsvesno interesuje ta emisija. Ali znaš, ono, sada je cool pljuvati po Velikom Bratu, pa ajde kao da budemo u fazonu... Postoji jedan veoma prigodan refren velikog hip-hop umetnika Marčela koji opisuje baš takve ljude
"Tebi je celi taj svet fuš,
se*eš na sve i baš si kul,
al kako da menjaš put kad ti si taj virus?
o, da... tebi je celi taj svet fuš,
se*eš na sve i baš si kul,
Džabe ti sav taj bunt kad ti si taj virus."
Citat:
Evo ja da ispadnem malo radoznao, a verujem ima ih gomila koje isto to zanima. Kao sto rekoh ne pratim VB pa me zanima sta pametno moze da se cuje u VB-u?
Počni da pratiš pa ćeš saznati. To ne može da se prepriča, već moraš da vidiš celu situaciju i čuješ... Hint... nađi negde snimke Miki vs marko, Miki vs Ena i slične...
Marko_L je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.11.2006, 17:49   #156
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.766
Zahvalnice: 5.407
Zahvaljeno 4.097 puta na 2.672 poruka
Određen forumom Re: 11/2006 „/spit”

Verovatno nemam ni karakter kad sam pasivan pusac...
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.11.2006, 20:55   #157
blueboyns
Član
 
Član od: 3.11.2005.
Lokacija: Northern Province of the Empire
Poruke: 71
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 24 puta na 9 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku blueboyns
Određen forumom Re: 11/2006 „/spit”

Citat:
[Imzadi] kaže:
...Najveći problem je što većina BB posmatra kao jednu pojavu, sa samo jedne tačke gledišta… Naprotiv. Ja ga posmatram kao jedan proces. Pratiti čoveka u skoro svim životnim situacijama, videti koliko je ustvari ljudska priroda kompleksna, uvideti slabosti i mane, pokušati malo zaviriti i u sebe i zapitati se dokle ustvari, u jednim određenim uslovima, čovek može da ide… Sve u svemu, jedna interesantna zamisao. Baš onako kako je to Orvel zamislio, samo zapravo još sočnije - dokle će čovek ići za novcem i slavom pri potpunoj degradaciji svoje ličnosti. Zapravo, to je ustvari jedan eksperiment. ...
heh neverovatno kako sve devojke imaju isto opravdanje za gledanje VB-a:

"Zanima me čisto sociološki aspekt cele situacije"
"Zanimaju me intrige i veze izmedju ljudi"
"Posmatram psihologiju medjuljudskih odnosa"

A onda gledaju kako deset retarda dva sata bez reči kuvaju ajvar )

Ne kontam kako neko može da gleda tu glupost bez svrhe i smisla, pa ne kontam...
Da je zabavno ne bih ja imao ništa protiv, nisam ja a priori protiv te emisije, ali je jednostavno glupa i dosadna.
blueboyns je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.11.2006, 21:26   #158
Ghost
Starosedelac
 
Član od: 10.4.2006.
Lokacija: SGC
Poruke: 1.990
Zahvalnice: 167
Zahvaljeno 486 puta na 233 poruka
Određen forumom Re: 11/2006 „/spit”

Истина, десет дебила после кувања ајвара остатак времена ништа неради.Веома занимљиво.
Ghost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.11.2006, 21:42   #159
Night Hawk
Veteran
 
Član od: 6.12.2005.
Poruke: 602
Zahvalnice: 6
Zahvaljeno 9 puta na 6 poruka
Određen forumom Re: 11/2006 „/spit”

Mislim da vecina ljudi koja igra igre , surfuje netom ,.... vidi desavanja u svetu ...... nikada nece gledati emisije tipa veliki brat. Mene to podseca na latino-americke serije .
Night Hawk je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.11.2006, 23:52   #160
Zooo
Član
 
Član od: 11.8.2006.
Lokacija: Subotica
Poruke: 146
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 6 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: 11/2006 „/spit”

Otprilike taj nivo koji gleda gore pomenute serije (latinoameričke, dakako),
gleda i ovo smeće na B92, bar koliko sam ja primetio.
Mada, i big b. je neki napredak, u odnosu na špansku dreku i urlanje.
Vidiš mogao bi Kuzma i to malo da dotakne, ako već nije (SK pratim tek malo jače
od godinu dana pa ne znam). Jeste da nema veze sa tematikom časopisa, ali
ipak prija kad vidiš da toliko ljudi deli tvoje (u ovom slučaju i Kuzmino mišljenje).
Zooo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Battlefield 2142 (igra meseca 11/2006) Hitman47 O igrama uopšte 23 13.11.2006 11:13


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 21:48.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com