Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre > MMORPG igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

MMORPG igre Massively multiplayer online role-playing games - WoW, Guild Wars, Eve Online, Age of Conan, Lineage, kao i mnoge druge...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 20.1.2011, 11:24   #141
Srki#12
Veteran
 
Član od: 23.9.2007.
Lokacija: Beograd, Miljakovac
Poruke: 559
Zahvalnice: 37
Zahvaljeno 83 puta na 66 poruka
Određen forumom Re: Soul of the Ultimate Nation

Stvarno otislo sve u qrac. Pogledajte koliko mayana treba za full set, i to ako je +12 (ako je manje treba jos vise i vise i vise):

http://s1112.photobucket.com/albums/...view=slideshow

36 metala i 26 jewela samo za chest piece!!!!! (36x80kk + 26x7kk=3062kk)

Ovo je za omglolwtf kategoriju...

E da, Premium Service je takodje stigao... Long live Credit Cards!!!

Poslednja ispravka: Srki#12 (20.1.2011 u 14:41)
Srki#12 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.1.2011, 16:34   #142
toxic
Deo inventara foruma
 
Član od: 16.6.2008.
Lokacija: Bananaland
Poruke: 4.295
Zahvalnice: 618
Zahvaljeno 875 puta na 758 poruka
Određen forumom Re: Soul of the Ultimate Nation

Pa sad za nas F2P igrace samo Shadow, dok ne izjednace klase (a cisto sumnjam da ce tu nesto da diraju, ima vec previse bitnijih ideja za CS). Ovaj moj lvl96 bije bilo koju klasu 115+ bez obzira na opremu (i full elite pada: ).
toxic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.1.2011, 16:42   #143
Srki#12
Veteran
 
Član od: 23.9.2007.
Lokacija: Beograd, Miljakovac
Poruke: 559
Zahvalnice: 37
Zahvaljeno 83 puta na 66 poruka
Određen forumom Re: Soul of the Ultimate Nation

Citat:
toxic kaže: Pregled poruke
Pa sad za nas F2P igrace samo Shadow, dok ne izjednace klase (a cisto sumnjam da ce tu nesto da diraju, ima vec previse bitnijih ideja za CS). Ovaj moj lvl96 bije bilo koju klasu 115+ bez obzira na opremu (i full elite pada: ).
Biću danas po podne on line, pa hajde u BZ da testiramo to.

Inače, ja sam rekao da od danas tražim drugu igru da igram. Igraću SUN dok je ne pronađem, ali su mi se smučili i SUN i Webzen. Čak i C9 kad stigne nema teorije da ću da igram. S*****i su Archlord, s*****i su SUN, s*****e i C9, a ova budala se naučila na svojim greškama.
Srki#12 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.1.2011, 17:11   #144
toxic
Deo inventara foruma
 
Član od: 16.6.2008.
Lokacija: Bananaland
Poruke: 4.295
Zahvalnice: 618
Zahvaljeno 875 puta na 758 poruka
Određen forumom Re: Soul of the Ultimate Nation

Ma svaka free igra je takva, ovo cu da igram do GW2, ali prelazim na shadow, zamenicu i elite sa toxica. Tako da sa lvlom 118, 4 dela elit armora, Ignis setom (fali mi jos jedan ring, za sad je +9, ali uzecu brzo i +11 pa jos jedan Ignis), moci siguran PvP s bilo kim.

Sad mi je najveci problem sto od vecih lvla ginem 1 hit , ali uspeo sam da oborim i Killkill i Salu i Hurta, CDK/HDK/Valky vec nema nikakve sanse. Mali mi je def (sa bufom 860 samo) i sd, ali sa dobrim armorom i vecim lvlom to nece biti problem. Probacemo se u BZ-u, videces na sta mislim (:
toxic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.1.2011, 12:40   #145
Srki#12
Veteran
 
Član od: 23.9.2007.
Lokacija: Beograd, Miljakovac
Poruke: 559
Zahvalnice: 37
Zahvaljeno 83 puta na 66 poruka
Određen forumom Re: Soul of the Ultimate Nation

Citat:
toxic kaže: Pregled poruke

Sad mi je najveci problem sto od vecih lvla ginem 1 hit , ali uspeo sam da oborim i Killkill i Salu i Hurta, CDK/HDK/Valky vec nema nikakve sanse. Mali mi je def (sa bufom 860 samo) i sd, ali sa dobrim armorom i vecim lvlom to nece biti problem. Probacemo se u BZ-u, videces na sta mislim (:

Srki#12 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.1.2011, 14:30   #146
d0nX
Član
 
Član od: 8.4.2010.
Poruke: 110
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 8 puta na 8 poruka
Određen forumom Re: Soul of the Ultimate Nation

Znaci propao si,a tox?
d0nX je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.1.2011, 15:09   #147
Srki#12
Veteran
 
Član od: 23.9.2007.
Lokacija: Beograd, Miljakovac
Poruke: 559
Zahvalnice: 37
Zahvaljeno 83 puta na 66 poruka
Određen forumom Re: Soul of the Ultimate Nation

Nije da se hvalim, ali sam ga odrao.

Sad ozbiljno, ipak je nizi lvl, tako da to mora da se uzme u obzir, a kao sto sam i njemu sinoc rekao, postoje 3 aspekta borbi: PK, PvP i GvG.

Za PK iole pametan Shadow je nenadmasan. Poenta kod Shadow je da ako napadne prvi, nema teorije da izgubi, cak i u slucaju velike lvl razlike (ipak ne bas prevelike), yato mu PK najbolje lezi.

PvP je uglavnom dirigovana, ili poludirigovana borba, tako da se tu gubi element iznenadjenja koji je najveca prednost Shadow klasi. U ovom slucaju, cini mi se, najvise do izrazaja dolazi skill i anticipacija, jer je poenta ne dozvoliti mu da prvi baci Confuse (lock skill), vec spreciti to bacanjem Saintly Aid (na primer, u slucaju elema) i onda ga sto pre ubiti. Prerano ili prekasno bacen Saintly znaci poraz bez izuzetka. Saintly bacen u pravom trenutu znaci pobedu bez izuzetka.

GvG je totalno druga prica od prethodna dva, i mislim da tu do izrazaja manje dolazi skill, a mnogo vise puka sreca i oprema (i CS itemi). Shadow generalno ima mali def (ili barem manji u odnosu na druge), tako da ako bude uhvacen u mrezu aoe skillova neprijatelja, nema on tu sta da trazi, ali opet, ima neke sjajne GvG skillove kao sto su Blind (zaslepi protivnika, a jos je i aoe skill, lol) ili Fear koji na je isto aoe na visim nivoima, itd.

Tako, da se vratim na poentu, cak i kad bude visi lvl, ova pravila ce i dalje da vaze. Ja sam se borio i sa gomilom Shadow koji su 115+ i uvek vazi ista prica, poenta je samo nadmudriti ga sa Saintly Aid i onda je gotov. Ako on nadmudri tebe, ti si gotov. E sad, sve ovo vazi za elema, a s obzirom da druge klase ni izbliza nisam igrao kao elema, za njih ne mogu da pricam.
Srki#12 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.1.2011, 16:37   #148
toxic
Deo inventara foruma
 
Član od: 16.6.2008.
Lokacija: Bananaland
Poruke: 4.295
Zahvalnice: 618
Zahvaljeno 875 puta na 758 poruka
Određen forumom Re: Soul of the Ultimate Nation

Citat:
d0nX kaže: Pregled poruke
Znaci propao si,a tox?
Ma ima dash na maxu, kako mu bacim fear, ne mogu da ga stignem, ode na drugi kraj. Kad dodjem do njega (dok nabodem Rush) on vec baci Saintly Aid, pljusne me jednom i tu je kraj

Ima lek i za to, dici cu slow skill, onda nece moci da pobegne , a uskoro ga obavijam u elite pa nece moci ni 1 hit. Treba mi i mala navika, ovo cudo ima ceo bar skill-ova, posle 5 skill-a sa DDK-a ovo je nocna mora za mene (:
toxic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.1.2011, 18:29   #149
toxic
Deo inventara foruma
 
Član od: 16.6.2008.
Lokacija: Bananaland
Poruke: 4.295
Zahvalnice: 618
Zahvaljeno 875 puta na 758 poruka
Određen forumom Re: Soul of the Ultimate Nation

Cisto da dodam u vezi Dark Elite update-a...
Dark elite i nije bas nesto wow, u sustini, malo pojacan elite. Malcice veci def sa malcice pojacanim istim bonusima u odnocu na obican elite. Moci ce da ga kraftaju samo najveci keseri i, po svemu sudeci, samo par njih ce imati dark set posto je skup u pm, a nista posebno u stvari.
Eto Ter4 sa kompletnim dark setom i dalje ubija/gine isto. Sa cherry-jem je veci lvli i dalje 1 hit-uju, dok je ovi jaci hdk-ovi ubijaju sa combo-om bas kao i sve ostale.
Ovo je samo Webzen nacin da se pokupi jos vise para od bogatih klinaca koji bi posto-poto da se razlikuju od ostalih sa svojim cadjavim setom
toxic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.2.2011, 11:11   #150
Srki#12
Veteran
 
Član od: 23.9.2007.
Lokacija: Beograd, Miljakovac
Poruke: 559
Zahvalnice: 37
Zahvaljeno 83 puta na 66 poruka
Određen forumom Re: Soul of the Ultimate Nation

Citat:
toxic kaže: Pregled poruke
Cisto da dodam u vezi Dark Elite update-a...
Dark elite i nije bas nesto wow, u sustini, malo pojacan elite. Malcice veci def sa malcice pojacanim istim bonusima u odnocu na obican elite. Moci ce da ga kraftaju samo najveci keseri i, po svemu sudeci, samo par njih ce imati dark set posto je skup u pm, a nista posebno u stvari.
Eto Ter4 sa kompletnim dark setom i dalje ubija/gine isto. Sa cherry-jem je veci lvli i dalje 1 hit-uju, dok je ovi jaci hdk-ovi ubijaju sa combo-om bas kao i sve ostale.
Ovo je samo Webzen nacin da se pokupi jos vise para od bogatih klinaca koji bi posto-poto da se razlikuju od ostalih sa svojim cadjavim setom
Ter4 je potrosio 800 dolara samo da nabavi full Dark Elite set (ima covek para, pa mu nije problem). Toliko o tome i eto zasto ja vise NIKAD necu igrati f2p igru.

BTW, sto neko rece, puknes tolike pare da bi izgledao kao negativac iz Mocnih rendzera.
Srki#12 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.2.2011, 13:10   #151
toxic
Deo inventara foruma
 
Član od: 16.6.2008.
Lokacija: Bananaland
Poruke: 4.295
Zahvalnice: 618
Zahvaljeno 875 puta na 758 poruka
Određen forumom Re: Soul of the Ultimate Nation

Pa ovaj potez Webzena mi se cak i svidja, vidim da neki keseri odustaju ili planiraju da odustanu od igre (kao preskup im dark set, igra ce nesto gde mogu da budu op lakse i sigurnije)
toxic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.2.2011, 13:23   #152
Srki#12
Veteran
 
Član od: 23.9.2007.
Lokacija: Beograd, Miljakovac
Poruke: 559
Zahvalnice: 37
Zahvaljeno 83 puta na 66 poruka
Određen forumom Re: Soul of the Ultimate Nation

Ma da, samo sto za svakog koji odustane ce se pojaviti 2 koja ce da dodju, narocito sad kad klinci iz Amerike predju na nasaljen server pa se naloze i krene svaki noob da fura Dark Elite i jos enchanted, pa kad vidis da ne zna ni sta je AC, ali te zato ubije 1 hitom, pitacu te onda.
Srki#12 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.2.2011, 13:26   #153
AngeR
Član
 
Član od: 30.1.2011.
Poruke: 433
Zahvalnice: 175
Zahvaljeno 36 puta na 27 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku AngeR
Određen forumom Re: Soul of the Ultimate Nation

Mozda krenem danas da igram...Zvuci zanimljivo mada cisto sumnjam da cu se mnogo zadrzati posto vec igram lotro ali probacu...
AngeR je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.2.2011, 13:34   #154
Srki#12
Veteran
 
Član od: 23.9.2007.
Lokacija: Beograd, Miljakovac
Poruke: 559
Zahvalnice: 37
Zahvaljeno 83 puta na 66 poruka
Određen forumom Re: Soul of the Ultimate Nation

Citat:
AngeR kaže: Pregled poruke
Mozda krenem danas da igram...Zvuci zanimljivo mada cisto sumnjam da cu se mnogo zadrzati posto vec igram lotro ali probacu...
Ti ocigledno imas 800 dolara za bacanje.



@ Toxi
Posto si tvrdio da je zerk drvoseca i da ce uvek biti, a ja sam tvrdio da ce zerk biti zakon, evo jedan clip za tebe. Pobi lik eleme i ddk ocas posla.

Dobro zapamti ovog lika, vidjacete ga cesto posle transfera.



http://www.youtube.com/watch?v=CtnDV...eature=feedlik

Sta je sa YT dodavanjem klipova? Ili sam ja glup?

Poslednja ispravka: Srki#12 (8.2.2011 u 14:29)
Srki#12 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.2.2011, 17:17   #155
toxic
Deo inventara foruma
 
Član od: 16.6.2008.
Lokacija: Bananaland
Poruke: 4.295
Zahvalnice: 618
Zahvaljeno 875 puta na 758 poruka
Određen forumom Re: Soul of the Ultimate Nation

Zerk jeste drvoseca i uvek ce biti, nadji nekog s njegovom opremom pa nek idu 1 na 1, ovako, full elite sa cherry-em, i full cs napitcima i ko zna sta sve ne, ne vredi uporedjivati. A i ko zna protiv koga je ovo iso, nista se ne vidi.

Doci ce i onda ce da kuka kako ne moze da igra zbog laga jer je iz Amerike

Edit: Dodavanje YT klipa uputstvo, malo je tupavo

SUN Zerk

Poslednja ispravka: toxic (10.2.2011 u 13:43)
toxic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.2.2011, 11:53   #156
Srki#12
Veteran
 
Član od: 23.9.2007.
Lokacija: Beograd, Miljakovac
Poruke: 559
Zahvalnice: 37
Zahvaljeno 83 puta na 66 poruka
Određen forumom Re: Soul of the Ultimate Nation

Ok, I am out of this place.

Mislim stvarno, stigao je novi event (cash shop naravno) u kome se menjaju cash shop rings da budu jos jaci, te da stvore jos veci jaz izmedju CS i free igraca, a naravno, i cena ce im pratiti poboljsanje, pa ce tako cena 1 prstena skociti cak 3 puta. Da, da, dobro ste procitali cena skace 3 PUTA! Ne znam koliko ce biti poboljsanje prstena, ali sumnjam da ce biti 300%.

Dakle, s obzirom da sam do skoro uzimao to prstenje (zahvaljujuci besplatnim coinima koje sam dobijao, nisam lud da trosim prave pare) i za 3 prstena trosio oko 1000 WCoina mesecno (1000 Wcoina= 10 dolara ukoliko kupujete), a da ce od sada samo 1 od ta 3 sam kostati 1200 WCoina, zakljucak se sam namece.

Ljudi, poslednje upozorenje, ne igrajte f2p igre. Cim zavrsim neka nedovresna posla u igri, good bye Webzen forever!

EDIT: Sad sam skapirao da je taj prsten sto ce od sada kostati 1200 WCoina, ranije kostao 300 WCoina, dakle nije 300% nego 400% poskupljenje, a najsmesnije u celoj stvari je sto je to cena s popustom dok traje event.

Sad sam video jos smesnije, samo jedan ring (ovaj kome je cena skocila 4 puta) dobio poboljsanje od 100%, tj. duplirali su mu bonus, dok su jednom smanjili osnovni bonus, a dodali 2 mizerna bonusa koji vam znace u igri koliko i lanski sneg, a povecali mu cenu za 50%.

Poslednja ispravka: Srki#12 (11.2.2011 u 12:07)
Srki#12 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.2.2011, 17:16   #157
toxic
Deo inventara foruma
 
Član od: 16.6.2008.
Lokacija: Bananaland
Poruke: 4.295
Zahvalnice: 618
Zahvaljeno 875 puta na 758 poruka
Određen forumom Re: Soul of the Ultimate Nation

Citat:
Srki#12 kaže: Pregled poruke
Dakle, s obzirom da sam do skoro uzimao to prstenje (zahvaljujuci besplatnim coinima koje sam dobijao, nisam lud da trosim prave pare) i za 3 prstena trosio oko 1000 WCoina mesecno (1000 Wcoina= 10 dolara ukoliko kupujete), a da ce od sada samo 1 od ta 3 sam kostati 1200 WCoina, zakljucak se sam namece.
A ja se pitam kako te ne mogu ni da okrznem, kad ono...

Ma svaki F2P je isti, nije los za ubijanje dosade. Posluzice dok GW2 ne stigne, posle cu (ko Beba) da napravim jedno ~1000 PK sati pa SUN.
toxic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.2.2011, 17:45   #158
d0nX
Član
 
Član od: 8.4.2010.
Poruke: 110
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 8 puta na 8 poruka
Određen forumom Re: Soul of the Ultimate Nation




Bezveze update-i u zadnje vrijeme.


Vidim imaju novog GM-a, i taj ce nestat brzo
d0nX je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.2.2011, 15:39   #159
Srki#12
Veteran
 
Član od: 23.9.2007.
Lokacija: Beograd, Miljakovac
Poruke: 559
Zahvalnice: 37
Zahvaljeno 83 puta na 66 poruka
Određen forumom Re: Soul of the Ultimate Nation

Citat:
toxic kaže: Pregled poruke
A ja se pitam kako te ne mogu ni da okrznem, kad ono...

Ma svaki F2P je isti, nije los za ubijanje dosade. Posluzice dok GW2 ne stigne, posle cu (ko Beba) da napravim jedno ~1000 PK sati pa SUN.
Nemoj da se vadis sad. Jedini defense ring sto sam uzimao je bio onaj sto daje physical def, a shadow ima mag attack, tako da...

@ D0nx

Ma pazi, stize njima dosta sadrzaja i updatea, ali je problem sto igra pocinje bas da zahteva da trosis velike pare da bi je igrao. Stvara se preveliki jaz izmedju free i CS igraca. Ovde ne govorimo o tome da CS igraci dobijaju prednost, ovde govorimo o tome da dolazi do raslojavanja igraca na one koji ce moci da uzivaju u igri i svim sadrzajima (ToB, Corrupted Temple...) i na one koji ce biti tu samo da popune broj na serveru. Free igrac jos malo, nece moci da ogrebe CS igraca, makar bili isti lvl sa istom opremom, samo ukoliko ovaj ima potione, scrolove i rings iz CS.
Srki#12 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.2.2011, 17:26   #160
toxic
Deo inventara foruma
 
Član od: 16.6.2008.
Lokacija: Bananaland
Poruke: 4.295
Zahvalnice: 618
Zahvaljeno 875 puta na 758 poruka
Određen forumom Re: Soul of the Ultimate Nation

Sad sam lvl 100, mogu da nosim Ignis, moramo opet da se oprobamo (:

A kako bi oni zaradili da nema razlike izmedju CS i Free igraca, odnosno da sve sto moze CS, moze (uz grind ili nesto) i free igrac? Nema tu para, a igra (ne samo ovo, vec svaka F2P) definitivno nije pravljena radi zabave, vec samo zbog profita.

Jedino se isplati Shadow klasa, njemu dodatna oprema ne znaci puno. Oprobao sam se s DarkCurserom iz Monarha (full CS 119.lvl) i odrao ga 9/10 partija 1 na 1. Onaj CurseKiller vec uopste nema sansi, a obojica su CS i elite oprema.

Inace, polako sticem utisak da u ovoj igri statovi ne znace gotovo nista za dmg. Npr. INT = Curse po dmgu, a u odnosu na moj STR bild imaju nesto simbolicno veci dmg, dakle samo lvl.
toxic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
WH40K Dawn of War: Dark Crusade voodoo_ Strateške igre 439 5.3.2009 12:45
Ultimate defrag i gluposti pri korišćenju istog dbaja Aplikativni softver 3 23.8.2008 17:33
Ultimate Coding Challenge - takmičenje u programiranju (3. jun 2008. ETF, Beograd) Chivan Dešavanja i događaji 0 28.5.2008 14:46
Ubuntu Ultimate Edition noisy Slobodni softver 34 13.2.2008 1:05


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 1:14.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com