Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Sportske simulacije

Sportske simulacije Svi sportovi, fliperi i druge takmičarske igre...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 11.6.2007, 15:23   #121
muki85
Starosedelac
 
Član od: 14.1.2007.
Lokacija: Čubura
Poruke: 2.415
Zahvalnice: 862
Zahvaljeno 514 puta na 347 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku muki85
Određen forumom Re: Virtua Tennis 3 !!!

Ovako, imam jedno smesno i mozda pomalo glupo pitanjce... Igram ovu igru otkad se pojavila i to u dublu, protiv ortaka i kako god hoces... E sad, kada igram[vezbam] protiv kompa na exibition u singlu, na veryhard nivou mogu da pobedim sve likove, sem hewita... Da li je to neki bag, ili sam ja glup, ili su loodaci iz sege njemu dali najbolje ocene... Takodje me interesuje ko je najbolji igrac na igri, tj da li negde mogu da se vide ocene igraca, kao u PES-u????
muki85 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.6.2007, 0:22   #122
_DLC_
Član
 
Član od: 10.12.2005.
Lokacija: Г.М. Србија
Poruke: 212
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 12 puta na 10 poruka
Thumbs up Re: Virtua Tennis 3 !!!

Citat:
Sondri kaže: Pregled poruke
Igra je shit, jedini način zabave je 2na2!
To je tvoje misljenje...
Vec si rekao da ti se igra ne svidja.. Ali eto novost je da ti se svidja 2na2! I to je nesto!

Citat:
Sondri kaže: Pregled poruke
Možda ti i ja imamo jače računare, ali većina ljudi nije u mogućnosti da povremeno ubaci neku novu komponentu i zato je morbidno govoriti da igra nije zahtjevna, pogotovo ako ne znaš ljude koje savjetuješ niti kakve računare imaju!
Uopste nije problem u tome ko ima kakvu konfiguraciju... Samo sam ti odgovorio na isti nacin na koji si coveku quotovao i napisao post...

I nemoj biti preostar... nista nije morbidno, ako neko nema super-hi masinu. Do pre godinu dana (bukvalno) ja sam "vozio" Celeron533Mhz/Voodoo 3... ali nisam na toj masini pokusavao da startujem FarCry, i kukao kako je prezhtevna igra.. Nego sam lepo igrao RedFaction(1) i uzivao u onome u cemu mogu!

Kada se prica o nekoj igri onda se ocenjuje i uporedjuje na nacin i u skladu sa vremenom u kome se igra pojavila... ako danas jedan 9600pro kosta toliko malo da za te pare ne mozes da kupis ni mobilni sa "zelenim displejom", a fakat je da VT3 lepo ide na takvoj grafickoj kartici... ne vidim tu nista nerealno i morbidno...
Igra naprosto izgleda sjajno i na karticama koje su 2-3 generacije iza aktuelnih!
_DLC_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.6.2007, 0:40   #123
_DLC_
Član
 
Član od: 10.12.2005.
Lokacija: Г.М. Србија
Poruke: 212
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 12 puta na 10 poruka
Exclamation Re: Virtua Tennis 3 !!!

Citat:
muki85 kaže: Pregled poruke
Ovako, imam jedno smesno i mozda pomalo glupo pitanjce... Igram ovu igru otkad se pojavila i to u dublu, protiv ortaka i kako god hoces... E sad, kada igram[vezbam] protiv kompa na exibition u singlu, na veryhard nivou mogu da pobedim sve likove, sem hewita...
Samo menjaj taktiku... ili malo iz daljine, malo na mrezu...
Vracaj spore lopte, dropshotove... isprobavaj, i kad mu nadjes slabu tacku - ti udri ... i pobedices!!

Citat:
muki85 kaže: Pregled poruke
Takodje me interesuje ko je najbolji igrac na igri, tj da li negde mogu da se vide ocene igraca, kao u PES-u????
Mislim da ne moze.. ali imas overall ocenu svakoga (u fazonu sta mu najbolje ide - serviser, runner...) pa mozes da se upravljas prema tome!
_DLC_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.6.2007, 19:14   #124
AllEyesOnMe
Član
 
Član od: 27.4.2007.
Lokacija: niksic
Poruke: 40
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Virtua Tennis 3 !!!

koji je najveci level kad se prelazi na world tour-u. meni su udarci na 35 , kretanje 29 i servis 27 , i sve je crveno tj maximalno , ali kad dodjem na neki grand slam deru me..
AllEyesOnMe je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.6.2007, 21:02   #125
zidan grobar
Veteran
 
Član od: 27.5.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.181
Zahvalnice: 774
Zahvaljeno 504 puta na 244 poruka
Određen forumom Re: Virtua Tennis 3 !!!

mene zanima da li mogu da igram virtual tennis 3 na:2,4 ghz FX5200
512 MB.
moze i sve na LOW samo neka radi.
p.s. unapred hvala
zidan grobar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.6.2007, 23:29   #126
polarnimeda
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.009
Zahvalnice: 1.797
Zahvaljeno 955 puta na 581 poruka
Određen forumom Re: Virtua Tennis 3 !!!

Citat:
ZIDAN GROBAR kaže: Pregled poruke
mene zanima da li mogu da igram virtual tennis 3 na:2,4 ghz FX5200
512 MB.
moze i sve na LOW samo neka radi.
p.s. unapred hvala
MINIMUM SYSTEM REQUIREMENTS
- English version of Microsoft Windows® 2000/XP
- 2 GHz Pentium 4® or equivalent AMD® processor. The processor should support SSE2. http://en.wikipedia.org/wiki/SSE2
- 512MB RAM
- 3.9GB of uncompressed free hard disk space (We recommend 1Gb free disk space after install for performance)
- 100% DirectX® 9.0c compatible 16-bit sound card and latest drivers
- 100% Windows® 2000/XP compatible mouse, keyboard and latest drivers
- DirectX® 9.0c
- 128MB Hardware Accelerated video card with Shader 2 support and the latest drivers. Must be 100% DirectX® 9.0c compatible*. Nvidia GeForce® 6 or ATI Radeon® 9800 are the recommended minimum hardware.
- Monitor must be able to display 640X480 resolution or above.
...........
plasim se da ce jedino pretposlednja stavka, graficka kartica, da ti pravi problem
polarnimeda je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.6.2007, 0:14   #127
shut_down
Član
 
Član od: 30.4.2007.
Poruke: 55
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 10 puta na 7 poruka
Određen forumom Re: Virtua Tennis 3 !!!

Citat:
ZIDAN GROBAR kaže: Pregled poruke
mene zanima da li mogu da igram virtual tennis 3 na:2,4 ghz FX5200
512 MB.
moze i sve na LOW samo neka radi.
p.s. unapred hvala
Ne mozes, probao ja...
shut_down je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.6.2007, 14:49   #128
Milan Djurdjevic
Član
 
Član od: 20.7.2006.
Poruke: 137
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 10 puta na 8 poruka
Određen forumom Re: Virtua Tennis 3 !!!

Procitah ja skoro ceo forum ali opet nisam skontao,nikako mi ne detektuje gamepad pa ne mogu da igram protiv ortaka tastatura/gamepad mozda je do crack-a neka mi neko objasni
Milan Djurdjevic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.6.2007, 15:54   #129
nikola87
Deo inventara foruma
 
Član od: 12.11.2006.
Lokacija: BG, centar
Poruke: 10.474
Zahvalnice: 1.090
Zahvaljeno 2.020 puta na 1.629 poruka
Određen forumom Re: Virtua Tennis 3 !!!

pa ja sam vec rekao kako moze. ubaci 2 gamepada i on ce prepoznati jedan
nikola87 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.6.2007, 20:24   #130
Doolio
Starosedelac
 
Član od: 15.5.2007.
Poruke: 1.291
Zahvalnice: 379
Zahvaljeno 401 puta na 272 poruka
Određen forumom Re: Virtua Tennis 3 !!!

Citat:
AllEyesOnMe kaže: Pregled poruke
koji je najveci level kad se prelazi na world tour-u. meni su udarci na 35 , kretanje 29 i servis 27 , i sve je crveno tj maximalno , ali kad dodjem na neki grand slam deru me..
sudeci po tim informacijama, tvoj igrac je maksimalno nabudzen, samo jos ti da se uvezbas i to je to))
a mozda ti ne odgovara stil koji ti namece tako razvijen lik, ja bih sa tim likom igrao sa osnovne linije uglavnom i slao lopticu u ugao i trcao levo-desno npr...

probaj da eksperimentises koji ti je najjaci adut i koji ti je stil igre, a onda to razvijaj kod lika, recimo, ja svog uvek nabiflam da bude rocket server, zato sto se uzdam u servis najvise, tako da je meni servis 35, tvoj lik je pretpostavljam various shots...jednom sam napravio fast runnera i nisam umeo nista maltene mada, kad se uvezbas dovoljno onda ti je manje-vise svejedno...

pitanja:

-sta triggeruje dalji razvitak lika, recimo meni je servis bio lockovan na 25 i bio sam advanced ili tako nesto, onda su mi odjednom otkljucali da mogu da teram do 35, ali ne znam sta se desilo, znam da ti trener kaze da si sve bolji i bolji, ali ne znam kada se to pojavljuje...

-da li se dobija nesto ako osvojis sve turnire sa 4 zvezdice, tj bez izgubljenog gema? znam samo da ako si bio na svakom turniru dobijes onaj reket u duginim bojama...

-sta je angle, a sta control kod karakteristika reketa?

@topic:

sto se tice top spina, kec je dobar, dvojka je neigriva jednostavno, barem ja nikako nisam mogao da se naviknem na onu nakaznu kontrolu...

vt3 nikako nije toliko jednostavan i stur koliko se cini ljudima koji su ga igrali dve sekunde. kada se igrom ovlada do nekog stepena, tek onda se vidi da ima i taktike i raznovrsnosti, cak i mecevi pocinju da lice na one sa televizora))

sto se tice bacanja, sasvim je okej sto postoji. onaj ko zna da igra, nece se bacati, mozda dva puta u mecu. takodje, bacanje trosi staminu, tako da, samo se ti bacaj, pa ces na pola meca da lipses. tako da je sasvim okej fazon, mozes da se bacas, ali nije preporucljivo, osim u odredjenim situacijama, kao sto mozes i u real life tenisu to da radis sa istim posledicama

jedino sto mi smeta je cinjenica da je nemoguce napraviti aut osim u EKSTREMNO teskih situacijama (vracanje smeca, max servisa...), ne znam zasto nisu to uradili da bude isto kao sa servisom, da postoji 'nevidljivi crosshair' koji moze da ode u aut ako se predugo tripuje...
Doolio je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.6.2007, 21:34   #131
AllEyesOnMe
Član
 
Član od: 27.4.2007.
Lokacija: niksic
Poruke: 40
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Virtua Tennis 3 !!!

hard hitter mi je igrac. . 35 lv su mi udarci i svidja mi se sto ne mozes sve da nabudzis do kraja tj da ti sve bude 35 lv. uspio sam da dodjem do 1. mjesta , osvojio sam 4 gren slema pa sam osvojio neki turnir na brodu i sa 10 sam doshao do 1.
AllEyesOnMe je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.6.2007, 5:55   #132
_DLC_
Član
 
Član od: 10.12.2005.
Lokacija: Г.М. Србија
Poruke: 212
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 12 puta na 10 poruka
Exclamation Re: Virtua Tennis 3 !!!

Citat:
AllEyesOnMe kaže: Pregled poruke
hard hitter mi je igrac. . 35 lv su mi udarci i svidja mi se sto ne mozes sve da nabudzis do kraja tj da ti sve bude 35 lv. uspio sam da dodjem do 1. mjesta , osvojio sam 4 gren slema pa sam osvojio neki turnir na brodu i sa 10 sam doshao do 1.
Jesi li igrao i super turnir (mec) dublova, protiv matorih brkajlija (to se otkljuca kad stidnes do 1. mesta)?!?!

Ja nisam mogao da opepelim... igrao sam zajedno sa Federerom... al' ne vredi. Matori razbijaju... prosto nisam mogao da im nadjem "rupu"!
_DLC_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.6.2007, 16:19   #133
baka
Novi član
 
Član od: 18.6.2007.
Poruke: 13
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Cool Re: Virtua Tennis 3 !!!

Nabudzio sam igraca do j... Znaci igrac mi je all round i skoro sve mi je lvl 30 i ne moze dalje. Osvojio sam sve gren slemove i ono na brodu protiv federera (on mi stalno dolazi), pa sam onda ubio i DUKE-a i KING-a u dublu sa federerom 6-4, kada ih pobedis dobijes akusticnu gitaru kao reket))))))
Posle njih dobijes da igras singl sa KING-om i njega sam otkinuo, pa ti onda dodje singl sa DUKE-om ali njemu ne mogu nista dva puta sam mu uzeo po 3 gema ali dalje ne mogu. Inace kada sam dobio ovoga ludaka KING-a nisam dobio nista
Sad za sve vas malo pitanja
Sta vam znace ta neka bronzana srebrna i zlatna i gde vam pise da li ste osvojili turnire bez izgubljenog seta i slicno...
Koji je reket najboilji, da li mogu i dalje da napredujem na treninzima...
baka je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.6.2007, 14:02   #134
Doolio
Starosedelac
 
Član od: 15.5.2007.
Poruke: 1.291
Zahvalnice: 379
Zahvaljeno 401 puta na 272 poruka
Određen forumom Re: Virtua Tennis 3 !!!

kolko se secam ovako napamet, u pitanju su bronzana, srebrna, zlatna i platinasta, a to se odnosi na one trake ispod turnira kad ga gledas u kalendaru:

-jedna zvezdica na bronzanoj traci - ucesce
-dve zvezdice na srebrnoj - igranje u finalu
-tri zvezdice na zlatnoj - pobeda na turniru
-cetiri zvezdice na platinastoj - pobeda na turniru bez izgubljenog gema

koji je reket najbolji...ne znam, ali kontam da je neki od onih sto imaju po osam kockica za dva atributa i devet kockica za treci, a njih dobijas na razne nacine kojih se sad ne secam (tj mozes da dobijes nekoliko puta reket istih karakteristika na razlicite nacine). secam se da mozes da ih dobijas kad pobedjujes likove u pin crusher vs. takodje, kad se pojavis na svim turnirima, dobijes onaj raznobojni reket, mislim da je i on dobar.

ne mozes dalje da napredujes nikako, maksirao si sve karakteristike, jedino mozes (dok jos pravis igraca) da ga usmeravas u pravcu u kom hoces, u smislu da ako hoces da ima dobar servis, ti mu rokas na servis i onda ces moci da furas servis do 35lvl (sto je maksimum u igri za bilo koju kategoriju), ali ce ti zato stroke biti max 28, trcanje max 27 itd...sto mu u zbiru dodje isto kao taj tvoj all round sa po 30 svuda. jedino da vidis kakva igra ti lezi...
Doolio je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Doolio na korisnoj poruci:
baka (19.6.2007)
Stara 19.6.2007, 16:31   #135
baka
Novi član
 
Član od: 18.6.2007.
Poruke: 13
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Virtua Tennis 3 !!!

To je ok,a jel mozes da imas recimo servis 35 i voleje 35???
Meni je za sada najjaci reket taj sareni a to je koliko znam sve po 8???
Jel zna neko kako se dobija taj sto ima i sa 9???
Kako da se takmicim sa nekim u pin onom djavolu kad rusis kegle???
Ja imam jos gitaru tiganj i neki drveni kao sto igraju duke i king sta mislis kakvi su ti
Pobedio sam danas i duke-a i kung-a na onom SPT 1 turniru i oni se non-stop samo smenjuju...
Jel znas da kada a obicnom singl turniru(izvan karijere) pobedis sve bez izgubljenog seta dodje ti na kraju duke ili king i kada i njih pobedis otklucas ih i mozes da ih biras da igras sa njima... UBIJAJU KAKO IGRAJU
POZZ
baka je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.6.2007, 22:55   #136
dodgeme
Starosedelac
 
Član od: 3.5.2006.
Poruke: 1.455
Zahvalnice: 18
Zahvaljeno 194 puta na 64 poruka
Određen forumom Re: Virtua Tennis 3 !!!

Citat:
ZIDAN GROBAR kaže: Pregled poruke
mene zanima da li mogu da igram virtual tennis 3 na:2,4 ghz FX5200
512 MB.
moze i sve na LOW samo neka radi.
p.s. unapred hvala
ta kartica ti je problem zameni je za neki amd iz serije 9550 ili x100 i ima da picikoludo
dodgeme je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.6.2007, 9:22   #137
Milan Djurdjevic
Član
 
Član od: 20.7.2006.
Poruke: 137
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 10 puta na 8 poruka
Određen forumom Re: Virtua Tennis 3 !!!

Citat:
nikola87 kaže: Pregled poruke
pa ja sam vec rekao kako moze. ubaci 2 gamepada i on ce prepoznati jedan
Probao ali opet nece,sad mogu igrati i sa gamepadom i sa tastaturom ali kada igram neki mec ubacuje mi samo kompjuter i mene, nema opcije da jednog igraca stavim na gamepad a jednog na tastaturu kao recimo u PES u.
Zna li neko kako da to namestim.
Milan Djurdjevic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.6.2007, 10:22   #138
nikola87
Deo inventara foruma
 
Član od: 12.11.2006.
Lokacija: BG, centar
Poruke: 10.474
Zahvalnice: 1.090
Zahvaljeno 2.020 puta na 1.629 poruka
Određen forumom Re: Virtua Tennis 3 !!!

pa trebalo bi kada ubacis 2 gamepada da je jedan ucita i da lepo mozes da stavis da ga koristi player 2.
nikola87 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.6.2007, 12:12   #139
Milan Djurdjevic
Član
 
Član od: 20.7.2006.
Poruke: 137
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 10 puta na 8 poruka
Određen forumom Re: Virtua Tennis 3 !!!

Probacu ponovo, u opcijama za podesavanja kontrole da mi player 2 ali kada idem na neki mec nedaje mi nista sem Compjutera i playera 1 nemogu da izmenim nista sem onog ko odakle servira.
Milan Djurdjevic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.6.2007, 12:21   #140
nikola87
Deo inventara foruma
 
Član od: 12.11.2006.
Lokacija: BG, centar
Poruke: 10.474
Zahvalnice: 1.090
Zahvaljeno 2.020 puta na 1.629 poruka
Određen forumom Re: Virtua Tennis 3 !!!

pa moras da pritisnes start dugme na jednom od gamepada.
nikola87 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Virtua tennis 2009 cope05 Sportske simulacije 606 3.3.2012 17:06
Virtua Tennis problem sa Directx Aleksandar Tobdzic Sportske simulacije 4 6.7.2009 22:53
Ne mogu da namestim Virtua Tennis u dvoje malesija Kvarovi 3 5.1.2008 15:23
Treneri i alatke za Virtua Tennis 3 stefanACM Sportske simulacije 3 27.8.2007 22:03


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 1:48.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com